Reklama
Program dla 2018-10-28 od do
17.11 18.11
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
04:45
Galeria - odc. 162
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Telenowela zrealizowana na podstawie włoskiego pierwowzoru "The Mall" / "CentoVetrine". (Polska 2012)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Maciej Świerzawski
Obsada: Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Marek Kalita, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur, Joanna Orleańska, Marek Frąckowiak

Czas: 23min.
04:55
Disco Gramy, odc.4202
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

05:15
Klan - odc. 3361
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Małgosia chwali talent pisarski brata. Jego blog podróżniczy świetnie się czyta. Miał też fajną ekipę podczas wyprawy. Szczególnie interesuje ją jego kolega Krzysiek. Jasiek usiłuje przekonać Małgosię, żeby wybiła sobie bliższą znajomość z Krzyśkiem. (Polska 2018)

Reżyseria: Jerzy Sztwiertnia, Adam Molak, Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski
Obsada: Sawa Fałkowska, Dariusz Lewandowski, Tomasz Stockinger, Mirosław Jękot, Renata Pękul, Paweł Grządziel, Anna Powierza, Aleksandra Woźniak, Julian Peciak, Magdalena Wójcik

Czas: 21min.
05:35
Klan - odc. 3362
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Monika skarży się bratu na Daniela i jego nowy pomysł. Paweł przyznaje, że o wszystkim wie i nawet obiecał dać pieniądze na wyjazd do Afryki. Warunek jest taki, że Daniel nie pojedzie. Monika po przemyśleniach też stawia warunek. (Polska 2018)

Reżyseria: Jerzy Sztwiertnia, Adam Molak, Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski
Obsada: Joanna Żółkowska, Andrzej Strzelecki, Tomasz Stockinger, Paweł Grządziel, Izabela Trojanowska, Kaja Paschalska, Marcin Kwaśny, Michał Lesień, Marek Kossakowski, Mateusz Dackiewicz

Czas: 21min.
05:10
Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę - Nieślepa wiara
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2018)

Reżyseria: Mateusz Pleskacz

Czas: 4min.
05:20
Barwy szczęścia - odc. 1926
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Carina zaczyna rodzić, a Waleria i Stefan nie odbierają telefonów. Franek z Cariną ruszają do szpitala, ale akcja porodowa postępuje bardzo szybko. Poród odbiera instruowany telefonicznie przez ginekologa Franek. Agata nadal przeżywa rozstanie z Pawłem. (Polska 2018)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Izabela Zwierzyńska, Olga Jankowska, Marek Molak, Divine Kitenge, Przemysław Stippa, Bartłomiej Nowosielski, Natalia Zambrzycka, Dorota Chwedorowicz, Krzysztof Kiersznowski, Ewa Ziętek

Czas: 24min.
05:50
Barwy szczęścia - odc. 1927
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Łukasz cieszy się z powrotu Kasi do domu, ale nie zna powodu nagłego wyjazdu z Dubaju. Sadowski dzwoni do Anity, by dowiedzieć się, co się wydarzyło. Waleria i Stefan są zachwyceni wnukiem. Tolek z okazji narodzin Juniora organizuje pępkowe. (Polska 2018)

Reżyseria: Grzegorz Dębowski
Obsada: Katarzyna Glinka, Maciej Marczewski, Michał Rolnicki, Divine Kitenge, Mateusz Banasiak, Marek Siudym, Eryk Martyński, Bartosz Gruchot, Krzysztof Kiersznowski, Ewa Ziętek

Czas: 24min.
05:00
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 21min.
05:35
Astronarium - (37) - "Ekspansja Wszechświata"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odc. 37 "Eskpansja Wszechświata". Nie od dziś wiemy, że Wszechświat jest naprawdę ogromny. Jednak prawdziwym szokiem było odkrycie, że ciągle się rozszerza. W tym programie pokażemy, jak udało się to odkryć ijakie są tego konsekwencje. (Polska 2017)


Czas: 22min.
05:40
05:20
Uwaga!, odc. 5476
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.1127
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

06:05
Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o kulturze języka polskiego. Profesorowi towarzyszy Justyna Janus - Konarska, dr nauk humanistycznych, językoznawca i medioznawca. Uczy też obcokrajowców języka polskiego. Program nagrywany w bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego. (Polska 2018)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 26min.
06:35
wojsko - polskie.pl - odc. 34
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn, w którym pokazujemy jak zmieniają się polskie siły zbrojne, jakim sprzętem dysponują, a przede wszystkim zależy nam na przedstawieniu żołnierzy i ich pasji, zaangażowania. (Polska 2018)


Czas: 20min.
06:25
Barwy szczęścia - odc. 1928
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Justin zwierza się Oliwce, że jest nieszczęśliwie zakochany. Chcąc wzbudzić zazdrość Laury, chłopak nagle namiętnie całuje współlokatorkę. Franek chce zabrać od Górków rzeczy Cariny i dziecka, by razem zamieszkali po ich wyjściu ze szpitala. (Polska 2018)

Reżyseria: Grzegorz Dębowski
Obsada: Katarzyna Glinka, Marieta Żukowska, Lesław Żurek, Stanisława Celińska, Kazimierz Mazur, Mateusz Banasiuk, Maurycy Łyczko, Modest Ruciński, Krzysztof Kiersznowski, Ewa Ziętek

Czas: 25min.
06:00
Piosenka dla Ciebie
koncert życzeń
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 55min.
06:00
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ub.roku w Polsce zgłoszono zaginięcie blisko 21 tys. osób. Liczba ta stale rośnie. Odpowiedzią na te niepokojące zjawisko jest program reporterski Telewizji Polskiej pt. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Został stworzony w 1996 r. przez Andrzeja Minko. (Polska 2018)


Czas: 25min.
06:25
Polska z Miodkiem - (125) Sulechów, Sulejów, Sulejówek, Sulmierzyce
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl dokumentalnych programów telewizyjnych poświęconych etymologii znanych miejsc w Polsce. Profesor Jan Miodek w przystępny sposób opowiada o pochodzeniu najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain geograficznych. (Polska 2016)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 2min.
06:30
Sandomierz w koronie
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film zrealizowany w formie dokumentu ze scenami fabularnymi pokazuje historię królewskiej korony. Znaleziono ją w kwietniu 1910 r. na dziedzińcu WSD w Sandomierzu. Jest to jedyna zachowana w całości polska średniowieczna korona podróżna. (Polska 2014)


Czas: 22min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Dragons' Den - Jak zostać milionerem, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia edycja programu, w którym drobni i początkujący przedsiębiorcy mają niezwykłą szansę zaprezentowania swoich biznesowych pomysłów piątce potencjalnych inwestorów. Jeśli ci uznają pomysł za dobry, gotowi są wesprzeć go doświadczeniem, zapleczem i - oczywiście - swoimi własnymi pieniędzmi. W pierwszych dwóch edycjach inwestorzy programu złożyli oferty inwestycyjne o wartości niemal 30 milionów złotych. Efekty tych inwestycji - takie jak podwójne paluszki, czy specjalne etui chroniące... (Polska 2012)

Reżyseria: Dąbrowski Tomasz
Reklama
07:00
Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach. (Polska 2018)


Czas: 55min.
07:00
M jak miłość - odc. 1392
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Iza wraca powoli do zdrowia, a Marcin jedzie na rozprawę w sprawie Mai - i tym razem wygrywa. Sąd uznaje go za ojca małej. Barbara zauważa, że Mateusz jest zakochany w nowej dziewczynie: Lilce Banach. Do Grabiny przyjeżdża w odwiedziny Natalia. (Polska 2018)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Arkadiusz Smoleński - Bartek, Adrianna Kalska - Iza Lewińska, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Ewa Kasprzyk - Weronika Sobańska, matka Janka, Mikołaj Roznerski - Marcin, Maurycy Popiel - Olek, Barbara Wypych - Sonia, Małgorzata Pieczyńska - Matka Marcina, Kacper Kuszewski - Marek, Małgorzata Pieńkowska - Marysia

Czas: 45min.
07:55 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2018)


Czas: 45min.
07:05
Wiatr od morza - odc. 130
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn morski (Polska 2018)


Czas: 22min.
07:25
Pogoda - 28.10 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
07:35
Rączka gotuje - Rączka jesiennie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn kulinarny, w którym śląski kucharz Remigiusz Rączka przygotowuje popularne i mniej znane dania kuchni regionalnej. (Polska 2018)

Reżyseria: Remigiusz Rączka
Obsada: Remigiusz Rączka

Czas: 24min.
07:05
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków na końcu świata”, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks, powstał jako kontynuacja przeboju kinowego „Jak wytresować smoka”, a opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na rok przed akcją drugiego filmu kinowego z tej popularnej serii - „Jak wytresować smoka 2”. Wyspa Berk zmieniła się, a wraz z nią jej niezwykli mieszkańcy. Poznamy kolejne przygody grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy już po mistrzowsku na swoich smokach... (USA, 2016)

07:35
Turbo Fast, odc.24
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial opowiadający o kolejnych przygodach tytułowego bohatera kinowego hitu „Turbo”, sympatycznego ślimaka, który na przekór wszelkim przeciwnościom zrealizował swoje wielkie marzenie, by rozwijać zawrotne prędkości i wziąć udział w prestiżowym wyścigu. Niesamowity Turbo i jego nieobliczalni przyjaciele znów pokażą nam na co ich stać.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2016)

08:00
Tydzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydarzenia i problemy o największym znaczeniu dla polskiej wsi i rolnictwa komentują zapraszani do studia politycy, związkowcy, rolnicy. Dyskusję uzupełniają felietony filmowe. (Polska 2018)


Czas: 26min.
08:35
Las bliżej nas s.II - odc. 10
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bieszczadzcy leśnicy Kazimierz Nóżka i Marcin Scelina odkrywają tajemnice lasu. (Polska 2018)


Czas: 20min.
08:00
Pod Tatrami
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cotygodniowy magazyn informujący o najważniejszych wydarzeniach w Zakopanem i okolicach. Prezentujący walory turystyczne, naturalne i kulturowe. (Polska 2018)


Czas: 7min.
08:15
Nożem i widelcem - odc. 215 - Policzki wieprzowe a la strogonow
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2018)


Czas: 12min.
08:35
Agape
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacje z wydarzeń minionego tygodnia w Kościele Katolickim, materiały wybrane z różnych ośrodków TVP. (Polska 2018)


Czas: 23min.
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 1103
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przyjemny i ciekawy poranek w wyjątkowym towarzystwie tylko z „Dzień Dobry TVN”! Interesujące reportaże, ciekawe dyskusje i charyzmatyczni prowadzący zapewnią dawkę rzetelnej wiedzy i pozytywnej energii na cały dzień! (Polska)

08:00
Tom i Jerry Show, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
Należący do najpopularniejszych bohaterów wszech czasów dwaj zaprzysięgli rywale – kot Tom i mysz Jerry – powracają w nowej serii klasycznej animacji, w jakości HD i wersji tak barwnej jak nigdy wcześniej. W każdym odcinku niezmordowani Tom i Jerry toczą nieustające boje i knują przeciwko sobie intrygi.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2013)

08:25
Dzielna Mysz, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowa wersja popularnej animacji opowiadającej o przygodach Dzielnej Myszy, najlepszego agenta specjalnego na ziemi, który ratuje świat przed coraz to nowymi niebezpieczeństwami. W jego misjach pomaga mu asystent Pimpek i genialna Profesor Kwoczańska oraz cały arsenał niesamowitych gadżetów.   Dla małoletnich od lat 7 (Anglia, 2015)

08:45
Wicher 2: Na przekór wszystkiemu
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nadchodzą wakacje i Mika nie może się już doczekać, kiedy zobaczy swojego ukochanego konia, Wichra. Jej radość ze spotkania z ulubieńcem mąci widok niepokojących ran na brzuchu Wichra. Nikt nie potrafi wyjaśnić skąd się wzięły, a na domiar złego okazuje się że stajnie Kaltenbacha są na skraju bankructwa. Z ciężkim sercem Mika decyduje się wziąć udział w zawodach jeździeckich, gdzie do zdobycia jest nagroda, która pomogłaby uratować stajnie. Podczas przygotowań Wicher często gdzieś ucieka i... (Niemcy, 2015)

Reżyseria: von Garnier Katja
Obsada: Binke Hanna, Linke Marvin, Niewöhner Jannis
09:00
Ziarno - Uroczystość Wszystkich Świętych
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katolicki program dla uczniów szkoły podstawowej i ich rodziców. (Polska 2018)


Czas: 23min.
09:35
Weterynarze z sercem - /54/
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Beata Szymańska

Czas: 22min.
09:00
Lungau. Wysoko wśród chłodu
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny, w którym poznamy dobrze znany narciarzom region Austrii okalający Salzburg. Dolina Lungau leży na terenie Ziemi Salzburskiej, po południowej stronie Alp. Od północy otaczają ją Niskie Taury, a od południa pasmo Nockberge. (Austria 2016)

Reżyseria: Waltraud Paschinger

Czas: 51min.
09:20
Smerfy: Opowieść wigilijna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Do wioski Smerfów zawitała Gwiazdka, która ma przynieść radość wszystkim... oprócz Smerfa Marudy oczywiście. Gdy Maruda mówi, że nie wierzy w ducha Świąt, Papa Smerf musi wkroczyć do akcji. Tylko jego magiczna mikstura i trzy zaczarowane Smerfy mogą przywrócić porządek. Czy Smerfy Minionych, Obecnych i Przyszłych Świąt sprawią, że Maruda uwierzy w świąteczną magię zanim wioska wpadnie w łapy złego Gargamela? Oto zupełnie nowa, zabawna i wzruszająca, niebieska "Opowieść... (USA, 2012)

Reżyseria: Quane Troy(1)
09:50
101 dalmatyńczyków II Londyńska przygoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ponadczasowa, zdobywająca serca coraz to nowych pokoleń widzów na całym świecie, klasyczna animacja Walta Disneya "101 Dalmatyńczyków" powraca w świetnej kontynuacji. Nieprzerwana akcja, humor i zabawa sprawiają, że jest to doskonała rozrywka dla całej rodziny i godny następca swego świetnego pierwowzoru. Zgubiony w morzu kropek mały Patch synek Pongo i Perditty, marzy o tym, by wyróżnić się spośród czeredy, podobnych jemu nakrapianych szczeniaków. Gdy zostaje przypadkowo... (2003)

Reżyseria: Kammerud Jim, Smith Brian
10:00
Zakochaj się w Polsce - odc. 90 Hel
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reportaż z różnych miejscowości Polski (Polska 2018)

Reżyseria: Ewa Grodzka

Czas: 24min.
10:30
Leśniczówka - odc. 46
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katarzyna kłóci się z Krzysztofem o pamiętnik Antoniego. Nowacki uważa, że zapiski Ruszczyców mogą pozwolić dopaść Karczów. W życiu Bena pojawia się wielka szansa. Skorzystanie z niej oznacza duże zmiany w jego związku z Polą. (Polska 2018)

Reżyseria: Marek Ziębiński
Obsada: Henryk Talar, Przemysław Stippa, Przemysław Bluszcz, Jolanta Fraszyńska, Marek Bukowski, Julia Kustow, Krystyna Tkacz, Dawid Ściupidro, Agata Turkot, Hanna Wojak

Czas: 20min.
10:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 120min.
Reklama
11:00
Leśniczówka - odc. 47
Godziny emisji
Rozwiń opis
Badania mammograficzne w Leśniczówce wymagają od Magdy pełnego zaangażowania. Katarzyna czyta Nowackiemu fragment pamiętnika. Reakcja Nowackiego bardzo ją zaskakuje. Daniel dogaduje się z Karczem w bardzo ważnej sprawie. Chodzi o matkę Daniela. (Polska 2018)

Reżyseria: Marcin Ziębiński
Obsada: Jolanta Fraszyńska, Marek Bukowski, Beata Schimscheiner, Hanna Wojak, Weronika Książkiewicz, Agata Turkot, Sylwia Nowiczewska, Maria Pawłowska, Milena Suszyńska, Beata Fido

Czas: 21min.
11:25
Leśniczówka - odc. 48
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Leśniczówki przyjeżdżają pierwsi goście Złotego Lasu. Nietypowa rodzina przysparza Ruszczycom wielu emocji. Przyjazd mammobusa staje się sprawdzianem siły przekonywania Magdy. I zwiastuje spore zmiany w jej życiu. Robert zaciąga dług wdzięczności. (Polska 2018)

Reżyseria: Marcin Ziębiński
Obsada: Przemysław Stippa, Jolanta Fraszyńska, Marek Bukowski, Iwona Cichosz, Beata Supeł, Piotr Supeł, Oliwia Supeł, Szymon Supeł, Hanna Wojak, Rafał Pyka

Czas: 21min.
11:55 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2018)


Czas: 3min.
11:15
Rodzinne oglądanie - W poszukiwaniu nowej Ziemi - odc. 2 Podróż do Nowego Świata
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W 2010 roku profesor Stephen Hawking stwierdził, że w ciągu 1000 lat ludzkość będzie zmuszona szukać innej planety do skolonizowania, obecnie daje nam zaledwie 100 lat. Niestety, aż 89% wiodących naukowców zgadza się z jego teorią. (Wielka Brytania 2017)


Czas: 47min.
11:30
Dobra wróżka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Familijny. Derek Thompson (Dwayne Johnson) jest zawodnikiem jednej z amerykańskich drużyn hokejowych. Słynie z agresywnych zagrywek, które nagminnie prowadzą do braków w uzębieniu rywali. Sportowiec nie grzeszy również uprzejmością wobec kibiców, a nawet wiernych fanów. W końcu kradnie córce (Destiny Whitlock) swojej partnerki Carly (Ashley Judd) dolara pozostawionego dla niej przez zębową wróżkę w nagrodę za utraconego mleczaka. Na domiar złego perswaduje małej Tess, że zębowe wróżki nie... (USA, 2010)

Reżyseria: Michael Lembeck(1)
Obsada: Ashley Judd, Dwayne Johnson, Julie Andrews, MacFarlane Seth, Merchant Stephen, Sheckler Ryan
11:00
Drzewo marzeń, sez. 2, odc. 8/9
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mateusz Gessler po raz kolejny wyrusza w Polskę, żeby spełniać dziecięce marzenia. To bardzo przyjemne, ale i niełatwe zadanie! Wyobraźnia najmłodszych bohaterów programu nie zna granic. Czy prowadzący będzie w stanie zrealizować wszystkie pomysły i sprawić przyjemność obdarowanym przez niego osobom? Marzenia mogą być różne. To, co dla jednych jest codziennością, dla innych może wydawać się nierealne i trudne do zdobycia. Dzieci doskonale wiedzą, o czym marzą dorośli. Najpiękniejsze jest to,... (Polska)

11:00
Galileo, odc.710
Godziny emisji
Rozwiń opis
W najnowszym sezonie „Galileo” Paweł Orleański zaprasza na kolejną dawkę niezwykłych wrażeń. Będzie wysoko, szybko, i tłoczno, bo wprost zaroi się od humanoidalnych robotów i sztucznej inteligencji pod najrozmaitszą postacią. Pokażemy też, jak to możliwe, że ciecz może być twarda jak stal, ludzka noga może szczekać jak pies, a z powietrza da się zrobić jedzenie.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2018)

12:00
Anioł Pański
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja modlitwy z wiernymi w Watykanie. (Watykan 2018)


Czas: 15min.
12:15 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2018)


Czas: 30min.
12:45
Jezus w Afryce
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Salezjanie przybyli do Zambii w 1982 r. , a pierwszymi misjonarzami byli Polacy. Od początku pracowali w parafiach, skupiając swoją uwagę na pracy z młodzieżą. W 1995 r. rozpoczęli pracę w Malawi, w 1997 w Zimbabwe, a w 2001 w Namibii. (Polska 2018)


Czas: 27min.
12:20
Gwiazdy w południe - Pojedynek w Abilene
film fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po zakończeniu wojny secesyjnej walczący po stronie konfederatów Cal Wayne, który dosłużył się stopnia majora, wraca do rodzinnego miasteczka Abilene. W czasie jego długiej nieobecności zaszły tam duże zmiany: poprowadzono kolej żelazną. (USA 1967)

Reżyseria: William Hale
Obsada: Bobby Darin, Emily Banks, Leslie Nielsen, Donnelly Rhodes

Czas: 82min.
12:05 Na żywo
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2018)


Czas: 48min.
12:00
Co za tydzień, odc. 873
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivier Janiak po raz kolejny oprowadzi widzów po najciekawszych wydarzeniach związanych z kulturą oraz show-biznesem. Chcesz dowiedzieć się co to był za tydzień? Wystarczy, że wybierzesz się w podróż z naszym prowadzącym, który doskonale wie, co dzieje się nie tylko na czerwonych dywanach, ale także za ich kulisami. W nowym sezonie programu Olivier Janiak spotka się z gwiazdą filmów „Zorro” i „Desperado” – Antonio Banderasem! Czy zdradzi prowadzącemu „Co za tydzień” kilka ciekawostek ze... (Polska)

12:45
Mam talent, sez. 11, odc. 8/13
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Talentów może być wiele: układanie kostki Rubika z zamkniętymi oczami, mężczyzna prezentujący taniec brzucha, niezwykłe głosy, zapierające dech w piersiach umiejętności fizyczne czy nietypowe zdolności. Już po raz jedenasty jury w składzie: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola wyruszy w podróż po Polsce, aby wyłowić te z nich, które wprawiają w zachwyt lub zdumienie, wywołują wzruszenie, uśmiech lub czasem po prostu wciskają w fotel. Na scenie „Mam Talent!” zobaczymy... (Polska)

Obsada: Marcin Prokop, Szymon Hołownia
12:00
Annie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejna już filmowa adaptacja broadwayowskiego szlagieru w gwiazdorskiej obsadzie. Annie wraz z kilkoma innymi dziewczynkami znajduje się pod zastępczą opieką zgorzkniałej Colleen. Wierzy, że gdzieś są jej rodzice, którzy pragną ją odnaleźć i że kiedyś znów wszyscy będą razem. Pewnego dnia, próbując uratować pieska na ulicy, Annie omal nie wpada pod samochód. Ocala ją William Stacks, potentat telefonii komórkowej. Stacks ubiega się właśnie o stanowisko burmistrza Nowego Jorku i jego piękny... (USA, 2014)

Reżyseria: Gluck Will
Obsada: Diaz Cameron, Foxx Jamie, Wallis Quvenzhané
13:25
BBC w Jedynce - Sekretne życie psów cz. 1
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film BBC Worldwide o naszych czworonożnych pupilach. Każdy odcinek jest pełen prawdziwych historii z życia wziętych. Poznamy psy rasowe i kundelki. Ich spacery, domowe rytuały, dzikość, którą mają w naturze. Psy to przyjaciele, ale niektóre ciężko pracują. (Wielka Brytania 2017)

Reżyseria: Michael Massey

Czas: 50min.
13:00
Zakochaj się w Polsce - odc. 88 Ełk
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ełk to kolejne miasto na trasie podróży Tomasza Bednarka. Pierwszy zamek w tym miejscu budował późniejszy Wielki Mistrz Zakonu Krzyżackiego Ulrich Von Jungingen. Krzyżacy wznieśli zamek na wyspie scalonej z kilku mniejszych. (Polska 2018)

Reżyseria: Rafał Samborski

Czas: 21min.
13:30
Pogoda - 28.10 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
13:40
Ukryte skarby - Kościerzyna
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program reportażowy o tematyce historyczno - społecznej z elementami geografii, przyrody i ekologii, pokazuje miejsca z cennymi zabytkami, pełne tajemnic i wyjątkowych historii. (Polska 2018)


Czas: 22min.
13:40
Shrek Forever
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czwarta część wielkie przeboju kinowego. Wszystko zaczęło się od uroczego ogra… który zaprzyjaźnił się z gadającym osłem… i uratował piękną księżniczkę we wspaniałej i niepowtarzalnej bajkowej opowieści, która dała początek całej sadze animacji. Teraz przyszedł czas na przezabawny koniec dekady Shreka w filmie "Shrek Forever", ostatnim rozdziale tego bijącego rekordy popularności, nagrodzonego Oscarem fenomenu filmowego. Tęskniąc za czasami, kiedy żył jak "prawdziwy ogr",... (USA, 2010)

Reżyseria: Mike Mitchell(1)
14:25
Sonda 2 - (94) - Wojna
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sonda 2. (Polska 2018)

Reżyseria: Wojciech Klata

Czas: 22min.
14:55
Spis treści - Karolina Lanckorońska
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Andrzej Dobosz poleca książkę "Wspomnienia wojenne" Karoliny Lanckorońskiej. (Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Jęksa

Czas: 4min.
14:00
Familiada - odc 2487
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna. (Polska 2018)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł
Obsada: Karol Strasburger

Czas: 25min.
14:35
Koło fortuny - odc. 315 ed. 5
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Tomasz Motyl
Obsada: Izabella Krzan, Rafał Brzozowski

Czas: 29min.
14:10
Skrzypek i kompozytor Vlad Maistorovici
talk-show
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Rumunia 2018)


Czas: 24min.
14:40
Marzyciel
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
97 - letni Tadeusz Grabowski jest lutnikiem samoukiem. Mieszka samotnie na koloni wsi Wizna (woj podlaskie). Mimo sędziwego wieku nadal tworzy skrzypce i mandoliny. Pasja daje mu radość i spełnienie (Polska 2018)


Czas: 10min.
14:50
Polska z Miodkiem - (125) Sulechów, Sulejów, Sulejówek, Sulmierzyce
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl dokumentalnych programów telewizyjnych poświęconych etymologii znanych miejsc w Polsce. Profesor Jan Miodek w przystępny sposób opowiada o pochodzeniu najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain geograficznych. (Polska 2016)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 2min.
14:55
Gwarancja bezpieczeństwa - odc. 4
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gwarancja bezpiecznej eksploatacji urządzeń do przemieszczania się osób. 1. Prezentacja urządzeń transportu bliskiego podlegających dozorowi technicznemu: schody ruchome 2. Błędy eksploatacji, przebitki z wypadków. 3... (Polska 2018)


Czas: 12min.
14:40
Top Model, sez. 7, odc. 8/13
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Największy modowy show powraca i idzie z duchem czasu! W tym sezonie program stawia przede wszystkim na różnorodność, zatem można zostać top model niezależnie od płci, wieku, wzrostu i rozmiaru. Liczy się osobowość, charyzma oraz determinacja. Czy wśród uczestników znajdzie się osoba, która powtórzy sukces Karoliny Pisarek, Jakoba Kosela albo zawojuje show-biznes jak Karolina Gilon? Świat modelingu zmienił się przez ostatnie lata i najnowsza edycja programu będzie tego odzwierciedleniem.... (Polska)

Obsada: Joanna Krupa, Michał Piróg
14:35
Kuloodporny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia sensacyjna. Głównym bohaterem filmu jest tybetański, bezimienny mnich (Yun-Fat Chow), który strzeże starożytnego zwoju, źródła niezmierzonej mocy. Bezimienny wyrusza w podróż, by odnaleźć kolejnego Strażnika Zwoju. Kierując się radami otrzymanymi przez swojego poprzednika, wybiera na swojego następcę Kara (Seann William Scott), młodego chłopaka, który wychował się na ulicy. Wspólnie muszą uchronić zwój przed Struckerem, demonicznym mistrzem kung-fu, który zrobi wszystko by go zdobyć…... (Kanada, USA, 2003)

Reżyseria: Hunter Paul
Obsada: Chow Yun-Fat, King Jaime, Scott Seann William
15:05
Big Music Quiz - (19)
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Uczestnicy tego odcinka: Natalia Janoszek, Kalina, Sylwia Gliwa, Aneta Todorczuk - Perchuć, Dawid Czupryński, Conrado Moreno, Szymon Chodyniecki, Bilguun "Bill" Ariunbaatar (Polska 2018)

Reżyseria: Konrad Smuga
Obsada: Sławomir Zapała

Czas: 50min.
15:15
Bake Off Junior - (8)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Marek Lamprecht

Czas: 49min.
15:15
Sekrety ojca - odc. 4
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Stan Merta się pogarsza. Lekarze ustalają, że dawcą może być Kadir. Ten zaczyna szantażować rodzinę. Zgadza się na oddanie nerki, pod warunkiem że Kemal ożeni się z Nilgün. Suzan żąda rozwodu. Były narzeczony Hasret, przylatuje do Stambułu. (Turcja 2016)

Reżyseria: Nihat Durak
Obsada: Bulent Inal, Ayca Bingol, Ceyda Duvenci, Sercan Badur, Caner Sahin, Erdem Akakce

Czas: 45min.
15:40
Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc.95
Godziny emisji
Rozwiń opis
To już dziesiąta edycja jednego z najpopularniejszych i elektryzujących w tej dekadzie muzycznych show w Polsce. Dotychczasowe edycje przyniosły ponad 700 metamorfoz, tysiące godzin pracy charakteryzatorów, treningów wokalnych i choreograficznych. W poprzednich edycjach programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wzięły udział 72 gwiazdy polskiej sceny muzycznej, teatralnej i filmowej, które na wybrane cele charytatywne przeznaczyły już ponad 1,6 miliona złotych! W ciągu pięciu lat artyści... (Polska 2018)

Reżyseria: Pawica Bolesław
Obsada: Maciej Dowbor, Paweł Królikowski, Piotr Gąsowski
15:45
Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Osierocone przez rodziców rodzeństwo staje się spadkobiercą ogromnej fortuny. Nieuczciwy kuzyn dzieci, hrabia Olaf (Jim Carrey) postanawia przywłaszczyć sobie ich majątek. W tym celu musi zostać jedynym prawnym opiekunem dzieci, czyli usunąć ze swej drogi wszystkich pozostałych krewnych. Musi też pozbyć się samych dzieci. Film powstał na motywach pierwszych trzech części słynnej sagi amerykańskiego pisarza i scenarzysty Daniela Handlera znanego również pod pseudonimem Lemony Snicket.... (USA, Niemcy 2004)

Reżyseria: Brad Silberling
Obsada: Jim Carrey, Liam Aiken, Emily Browning, Jude Law, Timothy Spall, Catherine O'Hara, Billy Connolly, Meryl Streep, Luis Guzman, Dustin Hoffman, Surround
Reklama
16:05
The Wall. Wygraj marzenia - /42/
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Szymon Łosiewicz
Obsada: Paweł Orleański

Czas: 44min.
16:10
Bake off - Ale przepis - (8)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Marek Lamprecht

Czas: 7min.
16:25
The Voice of Poland IX seria - Bitwa (13)
widowisko muzyczne
Godziny emisji
Rozwiń opis
Za nami etap Przesłuchań w ciemno, podczas którego każdy z trenerów skompletował swoją drużynę. Zaczynamy kolejną, jeszcze bardziej emocjonującą część programu Bitwy! Uczestnicy spotkają się na ringu i stoczą prawdziwe wokalne bitwy. (Polska 2018)

Reżyseria: Rinke Rooyens
Obsada: Barbara Kurdej-Szatan, Maciek Musiał, Tomasz Kammel

Czas: 85min.
16:10
Pod Tatrami
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cotygodniowy magazyn informujący o najważniejszych wydarzeniach w Zakopanem i okolicach. Prezentujący walory turystyczne, naturalne i kulturowe. (Polska 2018)


Czas: 7min.
16:20
Dwie stolice
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie: - nowe Muzeum Fotografii w Krakowie, a w Warszawie stary Fotoplastikon; - krakowski Targ Pietruszkowy, a w Warszawie Kuchnia konfliktu; (Polska 2018)

Reżyseria: Paweł Pochwała

Czas: 24min.
16:45
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjny prezentujący zapowiedzi najważniejszych tematów z wydarzeń dnia ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 12min.
16:45
Zmartwychwstały
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat historyczny. Joseph Fiennes w roli rzymskiego trybuna, który próbuje rozwikłać zagadkę zmartwychwstania Jezusa Chrystusa.Na prośbę Poncjusza Piłata (Peter Firth) rzymski trybun Clavius (Joseph Fiennes) otwiera śledztwo dotyczące Jezusa z Nazaretu (Cliff Curtis). Jego zadaniem jest zbadanie sprawy rzekomego zmartwychwstania żydowskiego mesjasza i odnalezienie zaginionego ciała. Władze próbują ze wszystkich sił ostudzić emocje, które pojawiły się wśród ludzi. Nie jest to jednak łatwe.... (USA, 2016)

Reżyseria: Kevin Reynolds(1)
Obsada: Cliff Curtis, Felton Tom, Joseph Fiennes, María Botto, Peter Firth
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2018)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 2min.
17:30
Dziewczyny ze Lwowa s.III - odc. 35 (seria III odc. 9) - "Wóz albo przewóz"
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Starcie ochroniarzy Kamyka z Henrulą i jego ludźmi skłania Henryka Pućkę do filozoficznych rozmyślań nad sensem swoich działań a nawet swojego życia. Polina nie ma czasu martwić się stanem gospodarza, bo sama ma problem do rozwiązania. (Polska 2018)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Adrian Zaremba, Stanisław Brejdygant, Sławomir Grzymkowski, Anna Maria Buczek, Anna Gorajska, Magda Wróbel, Katarzyna Ucherska, Marian Dziędziel, Marta Lipińska, Krzysztof Stelmaszyk

Czas: 43min.
17:00
Lata dwudzieste, lata trzydzieste
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny o tematyce społecznej (Polska 2013)


Czas: 10min.
17:15
W Innym Świetle
talk-show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ciekawe osobowości świata muzyki, sportu, kultury, mediów i nauki. Program ma charakter rozmowy z zaproszonym gościem.. Każdy wywiad poprzedza filmowa "wizytówka" gościa. (Polska 2018)


Czas: 12min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 150min.
17:35
Nasz Nowy Dom, odc.126
Godziny emisji
Rozwiń opis
W maleńkim mieszkaniu w bloku mieszka pięcioosobowa rodzina. Dziadkowie: pani Jadwiga i pan Kazimierz oraz ich trzech wnuków: Damian, Marcin i Kuba. Mimo poważnego wieku, dziadkowie podjęli się wychowania wnuków, nie chcieli, żeby chłopcy trafili do domu dziecka. Mama chłopców załamała się po śmierci męża i nie jest w stanie uwolnić się od nałogu alkoholowego. Dzieci mieszkały z nią w tragicznych warunkach, często w nocy uciekały z domu w trakcie alkoholowych libacji. Dziadkowie przyjęli ich... (Polska 2018)

Reżyseria: Łabędziewski Grzegorz
Obsada: Katarzyna Dowbor
18:35
Jaka to melodia? - odc. 3917
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Żmijewska
Obsada: Norbert Dudziuk vel Norbi

Czas: 42min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2018)


Czas: 16min.
18:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
18:25 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2018)


Czas: 2min.
18:35
Na dobre i na złe - odc. 717 Życie po życiu
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marcin przekupuje jedną z pielęgniarek i wymyśla sposób na to, by oficjalnie uśmiercić Tomasza w szpitalu. Tymczasem do Leśnej Góry trafia Wojciech, ciężko ranny mężczyzna, który stracił w wypadku całą rodzinę. Pacjentem zajmuje się doktor Wilczewska. (Polska 2018)

Reżyseria: Kordian Piwowarski
Obsada: Marek Żerański, Marcin Zacharzewski, Marta Żmuda - Trzebiatowska, Agnieszka Pilaszewska, Robert Koszucki, Marcin Sianko, Filip Bobek, Martyna Bazychowska, Filip Wałcerz, Aleksandra Batko

Czas: 48min.
18:40
Dom pełen życia, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mini-seria „Dom Pełen Życia” to kontynuacja komediowej mini-serii „Dom Pełen Zmian”. W kolejnych odcinkach serialu opowiadamy o prostych życiowych problemach i pomysłowych, inspirujących, kompleksowych i przede wszystkim prostych sposobach na ich rozwiązanie. Bohaterowie serialu są ze sobą luźno powiązani, to rodzina lub sąsiedzi, a postacią spajającą wszystkich jest zabawna postać Pana Gienia, który jest klasyczną „złotą rączką”. W serialu tym występują: Artur Żmijewski, Iza Kuna, Piotr... (Polska 2018)

Obsada: Żmijewski Artur, Kuna Izabela, Gąsowski Piotr, Perchuć Marcin, Mecwaldowski Wojciech, Kaczor Kazimierz, Maria Maj, Mirecki Dominik, Nejman Katarzyna
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Domowe rewolucje, sez. 3, odc. 4/8
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2018)


Czas: 30min.
19:35
Zakupy pod kontrolą s.II - (7)
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Kamil Krasnopolski

Czas: 22min.
19:20
19:25
19:30
Państwo w Państwie, odc.287
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jesienią na antenę powraca jeden z najbardziej skutecznych programów interwencyjnych w Polsce. Program, prowadzony przez Przemysława Talkowskiego, dziennikarza Polsat News, walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze tego magazynu reportaży ujawniają te patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. Po opisywanych przez redakcję „Państwo w Państwie” historiach... (Polska 2018)

19:00
Fakty, odc. 7606
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” to od wielu lat najchętniej oglądany program informacyjny w Polsce. Stanowi synonim rzetelnego, obiektywnego i profesjonalnego dziennikarstwa. Codziennie o godz. 19.00 Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak i Diana Rudnik prezentują najważniejsze informacje z kraju i ze świata, przyciągając przed ekrany miliony widzów. Katarzyna Kolenda-Zaleska, Maciej Knapik, Magda Łucyan, Paweł Płuska, Dariusz Prosiecki, Krzysztof Skórzyński, Jakub Sobieniowski i... (Polska)

19:25
Sport, odc. 7589
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35
Pogoda, odc. 7586
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Uwaga!, odc. 5477
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które... (Polska)

19:00
Galileo, odc.711
Godziny emisji
Rozwiń opis
W najnowszym sezonie „Galileo” Paweł Orleański zaprasza na kolejną dawkę niezwykłych wrażeń. Będzie wysoko, szybko, i tłoczno, bo wprost zaroi się od humanoidalnych robotów i sztucznej inteligencji pod najrozmaitszą postacią. Pokażemy też, jak to możliwe, że ciecz może być twarda jak stal, ludzka noga może szczekać jak pies, a z powietrza da się zrobić jedzenie.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

20:00
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 2min.
20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2018)


Czas: 3min.
20:10
Drogi wolności - odc. 9 - Ślepy los
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Listopad 1923 rok. W Krakowie panuje nerwowa atmosfera: strajkują kolejarze i pocztowcy. Na jednym z wieców komunistek policja zgarnia Kocię. Marynia szuka sposobu, by wyciągnąć ją z aresztu. Wybucha kolejny konflikt. (Polska 2018)

Reżyseria: Maciej Migas
Obsada: Paulina Gałązka, Katarzyna Zawadzka, Julia Rosnowska, Adam Cywka, Izabela Kuna

Czas: 53min.
20:05
Śmierć nadejdzie jutro
Godziny emisji
Rozwiń opis
Superagent 007 wpada w tarapaty, tym razem o tyle dotkliwsze, że musi oczyścić swoje dobre imię. W strefie zdemilitaryzowanej między Koreą Północną i Południową północnokoreański renegat pułkownik Moon usiłuje za diamenty kupić broń. (USA, Wielka Brytania 2002)

Reżyseria: Lee Tamahori
Obsada: Pierce Brosnan, Halle Berry, Judi Dench, John Cleese

Czas: 127min.
20:00
Ocaleni
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dobry Pasterz - dzisiaj tak o nim mówią. Ale był czas, kiedy znalazł się na krawędzi życia i bardzo potrzebował pomocy. To, czego doświadczył, zbudowało jego siłę, dlatego teraz nikomu nie odmawia pomocy i dzieli się z innymi swoim doświadczeniem. (Polska 2018)

Reżyseria: Jacek Królikiewicz

Czas: 51min.
20:00
W rytmie serca, odc.36
Godziny emisji
Rozwiń opis
Robert i Agnieszka nie potrafią zapomnieć o łączącym ich uczuciu, mimo że siostra Adama nadal jest mężatką – i w końcu spędzają razem namiętną noc… Doktor Żmuda tuż po zwolnieniu z aresztu odwiedza prokuratora i opowiada o tym, jak padł ofiarą intrygi Gałczyńskiego. Tego samego dnia lekarz próbuje też porozmawiać z Sandrą – dziewczyną, która oskarżyła go o próbę gwałtu. A w finale odkrywa, w jaki sposób może skontaktować się z ojcem… Z kolei doktor Zych wraca wspomnieniami do czasu, gdy jego... (Polska 2018)

Reżyseria: Wereśniak Piotr
Obsada: Damięcki Mateusz, Kurdej-Szatan Barbara, Dębska Maria, Fronczewski Piotr, Polk Piotr, Toczek Dariusz, Romanowska Elżbieta, Bobek Filip, Foremniak Małgorzata, Żmijewski Artur, Wiciński Borys, Kumorek Magdalena, Bonaszewski Mariusz, Pawlicki Antoni, Olszówka Edyta, Wieniawa-Narkiewicz Julia, Dryl Monika, Janyst Ilona
20:00
MasterChef, sez. 7, odc. 8/14
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czterdziestu dwóch kandydatów na polskiego MasterChefa ponownie rozpocznie walkę w najbardziej prestiżowym konkursie kulinarnym na świecie. Kto zostanie następcą Mateusza Zielonki, a dla kogo siódemka nie okaże się szczęśliwą liczbą? W siódmym sezonie kucharze amatorzy staną przed wyzwaniami przygotowania m.in. idealnych perliczek, tortu szwarcwaldzkiego, tournedos ¶ la Rossini, a nawet papki dla niemowląt. Kandydaci na mistrza kuchni będą musieli wykazać się także przed grupą dwustu... (Polska)

Obsada: Magda Gessler
20:00
Telefon
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzymający w napięciu thriller stworzony przez Joela Schumachera ("Klient", "Czas zabijania", "Batman Forever", "Upadek", "8mm"). Stu Shepard (Colin Farrell) jest aroganckim specjalistą od reklamy, który odnosi sukcesy dzięki umiejętności manipulowania ludźmi. Pewnego dnia Stu dzwoni z budki telefonicznej na jednej z nowojorskich ulic do swojej kochanki. Po skończonej rozmowie przypadkowo odbiera telefon, który zmieni jego życie. "Odłóż... (USA, 2002)

Reżyseria: Joel Schumacher
Obsada: Farrell Colin, Sutherland Kiefer, Forest Whitaker, Holmes Katie, Jai Parker Paula, Mitchell Radha, Waring Ash Arian
21:15
Rolnik szuka żony seria V - odc. 7
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rolnicy poznają swoich gości, a goście swoich gospodarzy. Bliskie spotkania, rozmowy i głębokie spojrzenia mogą rozbudzić nawet najbardziej skrywane uczucia. Przejażdżki bryczką, romantyczne, deszczowe spacery i deklaracje, których nikt się nie spodziewa. (Polska 2018)

Reżyseria: Konrad Smuga, Anna Więckowska
Obsada: Marta Manowska

Czas: 46min.
21:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 30min.
21:35
Piękne anioły
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 23min.
21:05
Kabaret na żywo według Paranienormalnych, odc.49
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piąta jesienna edycja programu „Kabaret na żywo” pojawi się we wrześniu w nowej formule i pod nową nazwą. Stałym gospodarzem odcinków będzie kabaret Paranienormalni. Każdy odcinek „Kabaretu na żywo według Paranienormalnych”, podobnie jak dotąd będzie miał zamkniętą fabułę, a gospodarze show będą zapraszać do studia nie tylko kabarety, ale też znanych aktorów. Jesienią pojawią się m.in.: Michał Czernecki, Tamara Arciuch czy Bartek Kasprzykowski. Wśród kabaretowych gwiazd pojawią się m.in.:... (Polska 2018)

Reżyseria: Harasimowicz Beata
21:30
Pod powierzchnią, odc. 2/7
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

21:40
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.239
Godziny emisji
Rozwiń opis
W dzień po wieczorze panieńskim jego uczestniczki odkrywają zaginięcie głównej bohaterki imprezy – Julii Czarneckiej, przyszłej panny młodej. Dziewczyna bawiła się ze wszystkimi, ale nie dotarła na noc do swojego pokoju i nie daje znaku życia. Paulina Wach i Kuba Walczak muszą zrekonstruować przebieg balangi i odkrywają, że Julia wykazywała niespodziewane zainteresowanie kierowcą limuzyny, którą rozbawione dziewczyny objeżdżały miasto. Kryminalni znajdują jego mieszkanie – ale w środku... (Polska 2018)

Obsada: Dariusz Karpiński, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
22:15
Zakochana Jedynka - Między światami
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Malec wybiega na ulicę za psem i zostaje śmiertelnie potrącony przez auto, prowadzone przez nastolatka. Po stracie syna Rebecca i Howie próbują uporać się z bólem i cierpieniem. Howie pielęgnuje pamiątki po dziecku. Rebekka spotyka się ze sprawcą wypadku. (USA 2010)

Reżyseria: John Cameron Mitchell
Obsada: Nicole Kidman, Aaron Eckhart, Dianne Wiest

Czas: 87min.
22:25
Kino bez granic - Szlaban na wolność
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wobec ogłoszonej w mediach informacji o otwarciu przejść granicznych, w ich stronę ruszyły tłumy mieszkańców z Berlina Wschodniego. Napływ coraz większych mas na przejściu Bornholmer Strasse, zmusza zastępcę dowódcy do podjęcia przełomowej decyzji. (Niemcy 2014)

Reżyseria: Christian Schwochow
Obsada: Charly Hübner, Milan Peschel, Ulrich Matthes

Czas: 88min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 21min.
22:25
Pogoda - 28.10 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
22:35
Sądy, przesądy - W powiększeniu
magazyn publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 40min.
22:30
Batman: Początek
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W jaki sposób jeden człowiek może zmienić świat?To pytanie prześladuje Bruce'a Wayne'a (Christian Bale) jak widmo rodziców zastrzelonych na jego oczach na ulicach miasta Gotham w nocy, która na zawsze zmieniła jego życie. Dręczony poczuciem winy i gniewem, walcząc z demonami, które podsycają w nim żądzę zemsty oraz potrzebą uszanowania altruistycznego dziedzictwa rodziców, pozbawiony złudzeń dziedzic przemysłowego imperium znika z Gotham i w tajemnicy podróżuje po świecie, szukając... (USA 2005)

Reżyseria: Christopher Nolan
Obsada: Michael Caine, Liam Neeson, Katie Holmes, Christian Bale, Gary Oldman, Cillian Murphy, Tom Wilkinson, Morgan Freeman, Ken Watanabe, Rutger Hauer, Linus Roache
22:40
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.240
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adam pomieszkuje u Latoszek, co jest przyczyną szeregu niezręczności, jak w sytuacji, gdy zastaje ją wychodzącą spod prysznica. To wszystko kosztuje Olę wiele nerwów. Tymczasem policjantka musi rozwikłać sprawę śmierci starszego mężczyzny, uduszonego nad ranem poduszką. Kryminalni szybko odkrywają, że niewiele wcześniej odbył się rodzinny obiad, podczas którego mężczyzna zapowiedział córkom, jak zamierza podzielić pomiędzy nie spadek. Obydwie strony były mocno niezadowolone z deklaracji ojca... (Polska 2018)

Obsada: Dariusz Karpiński, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
23:25
Sądy, przesądy - Wstęp do filmu
magazyn publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 8min.
23:30
Fabryka mózgu
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny, w którym zobaczymy jak w laboratoriach trwa praca nad stworzeniem robota sztucznego człowieka, którego sposób myślenia byłby podobny do ludzkiego. Obecnie niektórzy neurolodzy, specjaliści IT i robotyki próbują stworzyć sztuczny mózg. (Francja 2017)

Reżyseria: Cecile Denjean

Czas: 52min.
23:05
Ślad, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
W wynajmowanym mieszkaniu zostaje znalezione ciało Daniela Wasilewskiego. Mężczyzna miał duży dług, prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Firma windykacyjna „AmberArmor” naciska na rodzinę Wasilewskiego, żeby odzyskać pieniądze. Okazuje się, że wcześniej Daniel zamordował żonę kierownika firmy windykacyjnej. Tropy prowadziły również do jej kochanka, Leona Ząbkowskiego, ale pozornie idealna układanka ujawniła swój mankament, gdy CWŚ odkryło, że dwa morderstwa nie były jednymi wiążącymi się... (Polska 2018)

Reżyseria: Błoński Jan Kidawa
Obsada: Jancia Anita, Jakus Mariusz, Hamkało Aleksandra, Łukaszewicz Cezary, Szeptycki Kamil, Wach Krzysztof, Starostecki Wojciech, Witkowski Piotr, Kawiorska Agnieszka, Jaryczewska Marta, Gadomski Michał, Mikuśkiewicz Paulina, Malcolm James, Pawlak Zuzanna
23:50
Tuż przed tragedią, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poruszający i trzymający w napięciu serial dokumentalny, który za pomocą drobiazgowych rekonstrukcji ukazuje kluczowe momenty największych katastrof naszych czasów. W serialu wykorzystywane są nagrania archiwalne, inscenizacje, dramatyczne relacje naocznych świadków, dowody przedstawione przez specjalistów medycyny sądowej, wypowiedzi ekspertów i najnowsze techniki komputerowe. W odcinkach tego sezonu widzowie poznają. szczegóły do dziś budzącego kontrowersje zatonięcia rosyjskiego okrętu... (2005)

00:00
Matylda
film kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film o burzliwym romansie Mikołaja II Romanowa i tancerki polskiego pochodzenia, Matyldy Krzesińskiej. (Rosja, Niemcy 2017)

Reżyseria: Aleksey Uchitel
Obsada: Michalina Olszańska, Lars Eidinger, Luise Wolfram

Czas: 104min.
00:00
Studio Kultura - TVP Kultura na 43. Festiwalu Filmowym w Gdyni - podsumowanie Festiwalu
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacje z 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Ostatnie wydanie Studia Festiwalowego z udziałem laureatów, podsumowujące tegoroczne wydarzenie. (Polska 2018)


Czas: 29min.
00:40
Szukając Kelly
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzina Ballandów to współcześni kowboje. W weekendy urządzają pikniki country, śpiewają rzewne piosenki, piją piwo, ujeżdżają konie i wymachują amerykańską flagą. Rzecz w tym, że to Francuzi mieszkający we Francji. Tytułowa Kelly uciekła z domu. (Belgia, Francja 2015)

Reżyseria: Thomas Bidegain
Obsada: Agathe Dronne, Francois Damiens, Finnegan Oldfield

Czas: 100min.
00:30
Pod Tatrami
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cotygodniowy magazyn informujący o najważniejszych wydarzeniach w Zakopanem i okolicach. Prezentujący walory turystyczne, naturalne i kulturowe. (Polska 2018)


Czas: 7min.
00:45
W Innym Świetle
talk-show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ciekawe osobowości świata muzyki, sportu, kultury, mediów i nauki. Program ma charakter rozmowy z zaproszonym gościem.. Każdy wywiad poprzedza filmowa "wizytówka" gościa. (Polska 2018)


Czas: 12min.
00:05
Ślad, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przedsiębiorca Wojciech Szymański zostaje znaleziony martwy w swoim mieszkaniu. W pobliżu ciała leży aparat do inhalacji dla astmatyków, chociaż nikt nigdy w rodzinie Szymańskich nie miał problemów z tą chorobą. Eksperci CWŚ nie zdążyli opuścić jeszcze miejsca zbrodni, gdy w mieszkaniu pojawia się ktoś, kogo nikt nie spodziewał się tam zobaczyć. W mieszkaniu biznesmena Wojciecha Szymańskiego znaleziono zwłoki jego brata - Krzysztofa. Zabójca rozciął mu czaszkę poprzez uderzenie ciężkim... (Polska 2018)

Reżyseria: Nowak Wojciech
Obsada: Jancia Anita, Jakus Mariusz, Hamkało Aleksandra, Łukaszewicz Cezary, Szeptycki Kamil, Wach Krzysztof, Starostecki Wojciech, Witkowski Piotr, Kawiorska Agnieszka, Jaryczewska Marta, Gadomski Michał, Mikuśkiewicz Paulina, Malcolm James, Pawlak Zuzanna
00:50
Tuż przed tragedią, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poruszający i trzymający w napięciu serial dokumentalny, który za pomocą drobiazgowych rekonstrukcji ukazuje kluczowe momenty największych katastrof naszych czasów. W serialu wykorzystywane są nagrania archiwalne, inscenizacje, wstrząsające relacje ocalonych i kluczowych świadków, dowody przedstawione przez specjalistów medycyny sądowej, wypowiedzi ekspertów i najnowsze techniki komputerowe. Odtwarzając sekunda po sekundzie sekwencję wypadków i wykorzystując najnowsze osiągnięcia nauki i... (Wielka Brytania, 2006)

01:55
Jaka to melodia? - odc. 3917
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Żmijewska
Obsada: Norbert Dudziuk vel Norbi

Czas: 42min.
01:00
Polska z Miodkiem - (125) Sulechów, Sulejów, Sulejówek, Sulmierzyce
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl dokumentalnych programów telewizyjnych poświęconych etymologii znanych miejsc w Polsce. Profesor Jan Miodek w przystępny sposób opowiada o pochodzeniu najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain geograficznych. (Polska 2016)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 2min.
01:10
Zakochaj się w Polsce - odc. 88 Ełk
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ełk to kolejne miasto na trasie podróży Tomasza Bednarka. Pierwszy zamek w tym miejscu budował późniejszy Wielki Mistrz Zakonu Krzyżackiego Ulrich Von Jungingen. Krzyżacy wznieśli zamek na wyspie scalonej z kilku mniejszych. (Polska 2018)

Reżyseria: Rafał Samborski

Czas: 21min.
01:40
Ocaleni
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dobry Pasterz - dzisiaj tak o nim mówią. Ale był czas, kiedy znalazł się na krawędzi życia i bardzo potrzebował pomocy. To, czego doświadczył, zbudowało jego siłę, dlatego teraz nikomu nie odmawia pomocy i dzieli się z innymi swoim doświadczeniem. (Polska 2018)

Reżyseria: Jacek Królikiewicz

Czas: 51min.
01:05
Porwanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znakomity thriller sensacyjny reżysera “Za szybkich, za wściekłych”, z Taylorem Lautnerem („Saga ZMIERZCH”) w roli głównej. Nathan Harper (Taylor Lautner) dokonuje zaskakującego odkrycia – znajduje swoje zdjęcie na stronie poświęconej zaginionym osobom. Jego zwyczajne życie w jednej chwili traci sens. Próbując ustalić kim naprawdę jest, chłopak przekonuje się, że nic nie jest takie, jak mu się wydawało. W momencie, w którym do gry wmiesza się policja, agenci rządowi i tajemnicze postaci,... (USA, 2011)

Reżyseria: Singleton John(1)
Obsada: Alfred Molina, Isaacs Jason, Maria Bello, Nyqvist Michael, Whitaker Denzel
01:25
Szybcy i wściekli VII
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wzięci na cel przez mordercę na zlecenie (Jason Statham), który z zimną krwią realizuje plan swojej zemsty, mogą jedynie siąść za kierownicą swoich samochodów i skorzystać z wyjątkowego programu szpiegowskiego, który rząd powierzył ich ochronie. Postawieni w obliczu zagrożenia, jakiego dotąd nie zaznali, w miejscach tak odległych jak Abu Dhabi czy bliskich jak ulice Los Angeles, które są im domem, muszą zewrzeć szyki i jako zespół, i jako rodzina, by ocalić życie., napisy (USA, Japonia 2015)

Reżyseria: James Wan
Obsada: Vin Diesel, Paul Walker, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Dwayne Johnson, Kurt Russell, Gal Gadot, Djimon Hounsou
01:55
Strach ma wielkie kły, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oto program jakiego dotąd nie było, a którego uczestnicy przenoszą się do upiornego miejsca, gdzie czeka ich koszmar na jawie. „Strach ma wielkie kły” to niezwykłe połączenie horroru, walki o wygraną i rozrywki, które nie pozostawia widzów obojętnymi i gwarantuje pokaźną dawkę emocji. W programie biorą udział ochotnicy, którzy zgłosili się na casting zwabieni szansą wygrania wysokiej nagrody. Pieniądze zamknięte są w skrzyniach ukrytych w pewnej tajemniczej angielskiej posiadłości, położonej... (Wielka Brytania, 2013)

02:50
Misja w czasie
film science fiction
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kino akcji z elementami science fiction z mistrzem gatunku Dolphem Lundgrenem, śmiało stawiającym czoło największym wyzwaniom. Bohater, któremu niestraszna żadna siła, tym razem odbywa podróż w czasie, by ocalić ludzkość od zagłady. (Luksemburg, Wielka Brytania, Włochy, USA 2004)

Reżyseria: Christopher Kulikowski
Obsada: Dolph Lundgren, Gary Daniels, Silvia De Santis

Czas: 89min.
02:35
Śmierć nadejdzie jutro
Godziny emisji
Rozwiń opis
Superagent 007 wpada w tarapaty, tym razem o tyle dotkliwsze, że musi oczyścić swoje dobre imię. W strefie zdemilitaryzowanej między Koreą Północną i Południową północnokoreański renegat pułkownik Moon usiłuje za diamenty kupić broń. (USA, Wielka Brytania 2002)

Reżyseria: Lee Tamahori
Obsada: Pierce Brosnan, Halle Berry, Judi Dench, John Cleese

Czas: 127min.
02:45
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2018)


Czas: 48min.
03:45
Skrzypek i kompozytor Vlad Maistorovici
talk-show
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Rumunia 2018)


Czas: 24min.
03:30
Tajemnice losu, odc.3142
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

03:00
Disco Polo Life, odc.878
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas... (Polska 2018)

04:25
Spis treści - Karolina Lanckorońska
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Andrzej Dobosz poleca książkę "Wspomnienia wojenne" Karoliny Lanckorońskiej. (Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Jęksa

Czas: 4min.
04:30
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:45
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:15
Marzyciel
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
97 - letni Tadeusz Grabowski jest lutnikiem samoukiem. Mieszka samotnie na koloni wsi Wizna (woj podlaskie). Mimo sędziwego wieku nadal tworzy skrzypce i mandoliny. Pasja daje mu radość i spełnienie (Polska 2018)


Czas: 10min.
04:30
Gwarancja bezpieczeństwa - odc. 4
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gwarancja bezpiecznej eksploatacji urządzeń do przemieszczania się osób. 1. Prezentacja urządzeń transportu bliskiego podlegających dozorowi technicznemu: schody ruchome 2. Błędy eksploatacji, przebitki z wypadków. 3... (Polska 2018)


Czas: 12min.
04:45
Pod Tatrami
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cotygodniowy magazyn informujący o najważniejszych wydarzeniach w Zakopanem i okolicach. Prezentujący walory turystyczne, naturalne i kulturowe. (Polska 2018)


Czas: 7min.
04:55
Disco Gramy, odc.4203
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

04:15
Moc Magii, odc. 294/351
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

04:00
Top 10 lista przebojów, odc.1124
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

05:00
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 21min.
05:35
Zakochaj się w Polsce - odc. 88 Ełk
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ełk to kolejne miasto na trasie podróży Tomasza Bednarka. Pierwszy zamek w tym miejscu budował późniejszy Wielki Mistrz Zakonu Krzyżackiego Ulrich Von Jungingen. Krzyżacy wznieśli zamek na wyspie scalonej z kilku mniejszych. (Polska 2018)

Reżyseria: Rafał Samborski

Czas: 21min.
05:40
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.1128
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info