Reklama
Program dla 2018-11-01 od do
20.11 21.11
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
02:15
Sęp
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller z plejadą polskich gwiazd. Policjant „Sęp” prowadzi dochodzenie w sprawie tajemniczych porwań groźnych przestępców i spotyka wielką miłość. Oskarżony o podwójne morderstwo Radosław Raczek, podczas procesu zostaje odbity z najpilniej strzeżonego sądu w Polsce. Transmisję tego wydarzenia śledzi cała Polska. Sprawa jest tym bardziej niepokojąca, że to kolejny groźny przestępca, który zniknął w tajemniczych okolicznościach w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Dyrektor CBŚ, generał Krasucki... (Polska 2012)

Reżyseria: Eugeniusz Korin
Obsada: Michał Żebrowski, Daniel Olbrychski, Andrzej Seweryn, Anna Przybylska, Paweł Małaszyński, Piotr Fronczewski
04:55
Na dobre i na złe - odc. 718 Pieniądze to nie wszystko
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hania zauważa, że Barbara w pracy źle się czuje i się tym niepokoi. Ich nową pacjentką jest Nina, starsza kobieta ze złamanym biodrem. Seniorka chce jak najszybciej stanąć na nogi, bo planuje ślub. Wybranek jest tak młody, że wszyscy biorą go za jej syna. (Polska 2018)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Magdalena Kumorek, Mariusz Urbaniec, Ryszard Starosta, Agata Rzeszewska, Anna Szymańczyk, Przemysław Bollin, Robert Koszucki, Agnieszka Pilaszewska, Marta Żmuda - Trzebiatowska, Mateusz Janicki

Czas: 48min.
04:55
Disco Gramy, odc.4206
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

05:15
Elif s.II - odc. 356
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melek staje w obronie małej dziewczynki. Za jej sprawą stryj małej zostaje aresztowany. Elif zajmuje się chorą Inci, pomaga im Ebru. Przy wsparciu rodziny, Zeynep dochodzi do siebie po stracie dziecka. Kenan informuje Melek o tym, co się stało. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Cemre Melis Cinar, Isabella Damla Guvenilir, Volkan Colpan, Selin Sezgin, Altug Seckiner

Czas: 44min.
05:55
Mała dama
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
9 - letnia Emily mieszka z matką w Nowym Jorku. Pewnego dnia pojawia się dystyngowany dżentelmen, który oznajmia, że dziewczynka jest potomkinią hrabiowskiego rodu. Emily jedzie do Europy, by w pałacu babki zostać wychowana zgodnie z tradycjami. (Austria 2012)

Reżyseria: Gernot Roll
Obsada: Christiane Hoerbiger, Veronika Ferres, Stefania Rocca, Xaver Hutter

Czas: 99min.
05:00
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2018)


Czas: 21min.
05:35
Ukryte skarby - Kościerzyna
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program reportażowy o tematyce historyczno - społecznej z elementami geografii, przyrody i ekologii, pokazuje miejsca z cennymi zabytkami, pełne tajemnic i wyjątkowych historii. (Polska 2018)


Czas: 22min.
05:40
Telezakupy TV Okazje
Godziny emisji
05:10
Uwaga!, odc. 5480
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które... (Polska)

05:35
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.1129
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

Reklama
06:10
Wieczna miłość - odc 48
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kemal i Nihan wybierają się do nocnego klubu w poszukiwaniu tajemniczej Karen. Ojciec Emira ulega urokowi Leyli. Zeynep daje Ozanowi nadzieję, że mogą zostać parą. (Turcja 2015)

Reżyseria: Hilal Saral Ünalan
Obsada: Burak Özivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancolu, Zerrin Tekindor, Kürat Alnak, Nee Baykent, Bar Alpaykut, Gökay Müftüolu

Czas: 44min.
06:00
Sztuka z mięsa, czyli wół z wolna, ale porządnie - 5/18
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
program kulinarno - edukacyjny (Polska 2018)


Czas: 23min.
06:30
Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dedykowany osobom głuchym oraz wszystkim zainteresowanym poznaniem świata ciszy. Głusi mówią sami o sobie, o swoim życiu, ale także o barierach utrudniających im codzienne funkcjonowanie. Program nadawany jest w całości w języku migowym. (Polska 2018)


Czas: 23min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 12, odc. 7/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotrków Trybunalski „U Dunina” W Piotrkowie Trybunalskim, przy rynku, czyli w centrum życia towarzyskiego miasta mieści się restauracja u „Dunina”. Jest to restauracja z tradycją - w PRL’u lokal cieszył się prawdziwą renomą, bywało, że przed restauracją stały kolejki gości, czekających na wejście. Obecną właścicielką restauracji jest Maja. Dostała ją w prezencie od teściów, którzy prowadzili ją z powodzeniem przez kilka lat. Niestety odkąd w restauracji rządy przejęła Maja, „U Dunina” jest... (Polska)

Obsada: Magda Gessler
06:00
Dragons' Den - Jak zostać milionerem, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia edycja programu, w którym drobni i początkujący przedsiębiorcy mają niezwykłą szansę zaprezentowania swoich biznesowych pomysłów piątce potencjalnych inwestorów. Jeśli ci uznają pomysł za dobry, gotowi są wesprzeć go doświadczeniem, zapleczem i - oczywiście - swoimi własnymi pieniędzmi. W pierwszych dwóch edycjach inwestorzy programu złożyli oferty inwestycyjne o wartości niemal 30 milionów złotych. Efekty tych inwestycji - takie jak podwójne paluszki, czy specjalne etui chroniące... (Polska 2012)

Reżyseria: Dąbrowski Tomasz
07:00
Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach. (Polska 2018)


Czas: 55min.
07:45
Wspomnienie (1)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wspomnienie znanych osób. 1/ Roman Bratny Pisarz, poeta, publicysta i scenarzysta filmowy. Powieść "Kolumbowie. Rocznik 20"; 2/ prof. Walery Pisarek, autor książek i słowników; 3/ Jan Yach Paszkiewicz, reżyser; 3/ Tomasz Czapkins Mackiewicz, himalaista. (Polska 2018)


Czas: 4min.
07:55 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2018)


Czas: 45min.
07:10
Wszystko jest możliwe
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film o realizowaniu marzeń, o wielkim pragnieniu poznawania świata i ludzi. Film o wolności i życiu bez granic, o pokonywaniu barier. Bohaterką jest 79 - letnia Teresa Bancewicz, z wykształcenia plastyczka, podróżniczka z zamiłowania. (Polska 2011)

Reżyseria: Lidia Duda

Czas: 53min.
07:50
Doradca smaku, sez. 9, odc. 35/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:05
Mała Syrenka: Dzieciństwo Ariel
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na długo przed poznaniem Księcia Erica i wyjściem na ląd, w czasach gdy muzyka była zakazana w podwodnym królestwie, mała Ariel cierpi rozdarta między rodzinnymi powinnościami a miłością do muzyki. Nadchodzi czas, gdy musi podjąć najtrudniejszą deyzję w swoim życiu. Czy z pomocą przyjaciół i sióstr uda jej się przywrócić w królestwie muzykę, przyjaźń i miłość?   Bez ograniczeń wiekowychUdogodnienia: audiodeskrypcja (USA, 2008)

Reżyseria: Holmes Peggy
08:00
Nasz biały wielbłąd
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bayir, 12 - letni sumienny pasterz owiec, opiekuje się również dwoma, należącymi do rodziny wielbłądami - matką i jej cielęciem. Wraz z rodzeństwem szczególną miłością obdarza małego wielbłąda, którego narodziny dziadek uznał za dobrą wróżbę. (Rosja 2015)

Reżyseria: Yuri Feting
Obsada: Mikhail Gasanov, Viktor Sukhorukov, Petr Novikov

Czas: 86min.
08:15
Wileńskie tajemnice
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wileńskie cmentarze mają swoje tajemnice. Znajdujące się tam liczne polskie pomniki kryją historie niezwykłe, romantyczne lub tragiczne. Spoczywają tam m. in.: Rafał Radziwiłowicz - pierwowzór Judyma ("Ludzie bezdomni"). Stefan Żeromski to jego szwagier. (Polska 2005)


Czas: 12min.
08:30
Pogoda - 01.11 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
08:30
Muzyka i cisza
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film o życiu i twórczości Jana Sztwiertni genialnego kompozytora z Wisły, autora dzieł inspirowanych muzyką beskidzką. Sztwiertnia miał być kimś na miarę Szymanowskiego, miał się swoim talentem w Europie nie zmieścić. (Polska 2012)

Reżyseria: Dagmara Drzazga

Czas: 59min.
08:45
Potwory kontra Dynie-mutanty z kosmosu
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. W rodzinnym miasteczku Susan tuż przed Halloween wykryto istnienie obcych. Zespół "wybryków natury" rozpoczyna śledztwo. Pozornie wszystko wygląda normalnie. Gdy nadchodzi święto Halloween, wszystkie niewinnie wyglądające lampiony z dyni ujawniają prawdziwe, potworne oblicza. Zmutowane dynie rozpoczynają realizację nikczemnego planu podboju Ziemi. Susan i potwory nie poddadzą się bez walki...   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2009)

Reżyseria: A. Ramsey Peter(1)
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2321
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najnowsze informacje z kraju i ze świata, ciekawe rozmowy, intrygujące historie, gorące tematy, a do tego dużo humoru od samego rana – tak zaczyna się poranek z „Dzień Dobry TVN”, który każdego postawi na nogi. Moc pozytywnej energii i jeszcze więcej dobrych wibracji to przepis na udany dzień. Wiosną na antenie „Dzień Dobry TVN” pojawią się wyjątkowi goście o wielkim sercu, którzy swoją energią, pasją, optymizmem i chęcią do działania wspierają innych oraz im pomagają. Dorota Wellman, Marcin... (Polska)

08:45
Asterix podbija Amerykę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowana komedia familijna o przygodach niezwyciężonych wojowników galijskich: sprytnego Asterixa i jego sympatycznego przyjaciela Obelixa. Tym razem Rzymianie zmęczeni kolejnymi, nieudanymi próbami podbicia ostatniej, niezwyciężonej wioski galijskiej postanawiają pozbyć się druida Panoramixa. Bez jego wiedzy i mocy Galowie nie będą w stanie wyprodukować magicznego napoju, który daje im nadludzką siłę. Rzymianie wystrzeliwują Panoramixa z katapulty znad brzegu morza, przekonani że wyląduje... (Francja, Niemcy, USA, Wielka Brytania, 1994)

Reżyseria: Gerard Hahn
09:40
Biegnij, Amelio
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzynastoletnia Amelia to najbardziej uparta dziewczynka w całym Berlinie. Nikomu nie pozwala mówić sobie co ma robić, zwłaszcza rodzicom. Kiedy dostaje kolejnego ataku astmy rodzice decydują się umieścić córkę w klinice w górach. (Włochy, Niemcy 2017)

Reżyseria: Tobias Wiemann
Obsada: Mia Kasalo, Samuel Girardi, Jasmin Tabatabai

Czas: 93min.
09:40
71 dni szczęścia
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 12min.
09:15
Shrek ma wielkie oczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Shrek z okazji Halloween, postanawia urządzić konkurs dla swoich bajkowych przyjaciół. Każdy z nich opowie jakąś historię, a wygra ten którego opowiadanie będzie najstraszniejsze. Miejscem pojedynku, ma być nawiedzony zamek lorda Farquaada...   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2010)

Reżyseria: Gary Trousdale(1)
09:50
Dzwonnik z Notre Dame II
Godziny emisji
Rozwiń opis
Powróćcie do monumentalnej i dumnej katedry Notre Dame w nowym filmie ze studia Walta Disneya "Dzwonnik z Notre Dame II". Czeka Cię zabawa, niezwykła przygoda i historia, która dzięki tętniącej barwami, dynamicznej animacji i cudownej muzyce zachwyca widzów w każdym wieku. Znowu spotykamy Quasimodo i wszystkich jago przyjaciół. Uroczy i samotny do tej pory dzwonnik musi zmierzyć się ze złym właścicielem cyrku Sarouschem. Sarousch, który jest mistrzem magii planuje skraść z Katedry... (USA, 2002)

Reżyseria: Bradley Raymond(2)
Reklama
10:30 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
10:35 Na żywo
Pogoda Flesz
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 1min.
10:40
Pytanie na śniadanie Extra - (203)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
10:55
Gwiazdy w południe - W 80 dni dookoła świata
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Klasyczna adaptacja powieści Juliusza Verne’a. Plejada gwiazd w epizodach. Phileas Fogg (David Niven) - angielski dżentelmen w każdym calu zakłada się, że w ciągu 80 dni okrąży świat dookoła. Razem z francuskim kamerdynerem Passepartout ruszają w podróż. (USA 1956)

Reżyseria: John Farrow, Michael Anderson
Obsada: David Niven, Cantinflas ., Shirley MacLaine, Robert Newton, John Carradine, Charles Boyer

Czas: 166min.
10:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 120min.
10:35
Flinstonowie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Flintstonowie i Rubble'owie to nowoczesne rodziny z epoki kamienia łupanego. Fred (John Goodman) i Barney (Rick Moranis) pracują w Slate and Company, gdzie wysadzają skały. Pewnego dnia firma przeprowadza konkurs na stanowisko wiceprezesa. Barney podmienia swój test z testem Freda, by pomóc niezbyt lotnemu przyjacielowi w zdobyciu stanowiska marzeń. Niestety awans uderza Fredowi do głowy, co niekorzystnie odbija się na jego relacjach z najbliższymi. W dodatku na najwyższych szczeblach... (USA, 1994)

Reżyseria: Brian Levant
Obsada: Elizabeth Perkins, Halle Berry, John Goodman, Moranis Rick, Rosie O'Donnell, Taylor Elizabeth
11:30
Korona królów - odc 119
telenowela historyczna TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Siostra Kazimierza martwi się o syna Andrzeja, dlatego postanawia ruszyć za nim do Neapolu. Kazimierz nie pochwala jej decyzji, o czym otwarcie mówi. Adelajda bez skutku pragnie zbliżyć się do Elżbiety. Jej starania powodują napięcia między kobietami. (Polska 2018)

Reżyseria: Piotr Fiedziukiewicz, Jerzy Krysiak, Jacek Sołtysiak, Wojciech Pacyna
Obsada: Andrzej Hausner, Aleksandra Przesław, Mirosław Jękot, Karina Seweryn, Kacper Lech, Marcin Bubółka, Monika Radziwon, Dagmara Brodziak, Dominik Łoś, Maksymilian Michasiów

Czas: 23min.
11:55
Żołnierze z Monte Cassino - /1/
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl poświęcony krzewieniu pamięci o zmarłych żołnierzach walczących pod Monte Cassino za naszą Ojczyznę. To jedno z najważniejszych miejsc pamięci narodowej. Na cmentarzu na włoskim wzgórzu spoczywa 1072 poległych polskich żołnierzy, (Polska 2018)

Reżyseria: Piotr Poraj

Czas: 6min.
11:20
Alicja w Krainie Czarów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziewiętnastoletnia Alicja (Mia Wasikowska) powraca do dziwacznego świata, który po raz pierwszy odwiedziła jako dziecko, i wyrusza w podróż, by odkryć swe prawdziwe przeznaczenie. Na jej drodze staną m.in. Szalony Kapelusznik (Johnny Depp), Biała Królowa (Anne Hathaway), Czerwona Królowa (Helena Bonham Carter) i Biały Królik (Michael Sheen). Tim Burton zamienił „Alicję w Krainie Czarów” w pomysłową wariację na temat jednej z najbardziej uwielbianych opowieści wszech czasów.   Dla małoletnich... (2010)

Reżyseria: Tim Burton
Obsada: Glover Crispin, Hathaway Anne, Helena Bonham Carter, Johnny Deep, Wasikowska Mia
11:00
Pudłaki
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pudłaki to grupa sympatycznych trolli, które wychowują porzuconego przez wszystkich chłopczyka o imieniu Eggs. Kiedy nikczemny Archibald Snatcher wyznacza sobie za cel likwidację Pudłaków, w obliczu zagrożenia Eggs musi przenieść się na powierzchnię, gdzie sprzymierza się z żądną przygód dziewczynką, aby razem z nią uratować Pudłaki i odmienić Serbridge. Pudłaki to grupa sympatycznych trolli, które wychowują porzuconego przez wszystkich chłopczyka o imieniu Eggs. Kiedy nikczemny Archibald... (USA 2014)

Reżyseria: Graham Annable, Anthony Stacchi
Obsada: Ben Kingsley, Isaac Hempstead Wright, Elle Fanning, Tracy Morgan, Toni Collette
12:05
Natura w Jedynce - Las Bawarski - rozległy, mroczny, czarodziejski
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument o najpiękniejszych w Europie bawarskich lasach. Jesień w Parku Narodowym Lasu Bawarskiego: nisko stojące słońce dodaje parkowi wyjątkowego uroku. Nie słychać żadnych dźwięków. W tajemniczej ciszy szeleszczą tylko spadające liście. (Niemcy 2016)

Reżyseria: Jurgen Eichinger

Czas: 43min.
12:55
Żołnierze z Monte Cassino - /2/
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl poświęcony krzewieniu pamięci o zmarłych żołnierzach walczących pod Monte Cassino za naszą Ojczyznę. To jedno z najważniejszych miejsc pamięci narodowej. Na cmentarzu na włoskim wzgórzu spoczywa 1072 poległych polskich żołnierzy. (Polska 2018)

Reżyseria: Piotr Poraj

Czas: 5min.
12:00
Życie raz jeszcze
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najpierw był tunel, a potem światło. Relacje wszystkich osób, które przeżyły śmierć kliniczną są podobne. Tak też było w przypadku pani Haliny z Łodzi. Kobieta znalazła się po tamtej stronie, bo chciała popełnić samobójstwo. (Polska 2013)


Czas: 12min.
12:20
Wszystko jest możliwe
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film o realizowaniu marzeń, o wielkim pragnieniu poznawania świata i ludzi. Film o wolności i życiu bez granic, o pokonywaniu barier. Bohaterką jest 79 - letnia Teresa Bancewicz, z wykształcenia plastyczka, podróżniczka z zamiłowania. (Polska 2011)

Reżyseria: Lidia Duda

Czas: 53min.
12:30
Siedem dusz
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat obyczajowy w gwiazdorskiej obsadzie. To poruszająca opowieść o człowieku nękanym pewną tajemnicą, który decyduje się odkupić swoje winy drastycznie zmieniając życie siedmiu zupełnie obcych sobie osób. Kiedy już wprowadza swój plan w czyn, nic nie jest w stanie zmienić jego postanowienia. A może tak mu się tylko wydaje... Ben Thomas nigdy nie spodziewałby się tego, że zakocha się w jednej z nieznajomych – i to właśnie ona zacznie go zmieniać…   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2008)

Reżyseria: Muccino Gabriele
Obsada: Smith Will, Rosario Dawson, Barry Pepper, Bill Smitrovich, Ealy Michael, Woody Harrelson
13:05
Znachor
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znany chirurg, profesor Wilczur, od którego odeszła żona z ukochaną córeczką, szuka zapomnienia w alkoholu. Ciężko raniony w głowę podczas bójki w podmiejskim szynku, traci pamięć. Mija 15 lat. Pod nazwiskiem Kosiby wędruje po kraju szukając pracy. (Polska 1981)

Reżyseria: Jerzy Hoffman
Obsada: Jerzy Bińczycki, Anna Dymna, Tomasz Stockinger, Bernard Ładysz, Bożena Dykiel, Artur Barciś, Andrzej Kopiczyński, Piotr Fronczewski, Piotr Grabowski, Jerzy Trela

Czas: 127min.
13:50
Wspomnienie (2)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filmowe wspomnienie znanych osób. 1/ Antoni Krauze, reżyser, scenarzysta; 2/ Lidia Ostałowska, dziennikarka, reportażystka, pisarka, 3/ Wojciech Pokora, aktor, 4/ Barbara Bittnerówna, tancerka, choreografka.. (Polska 2018)


Czas: 4min.
13:30
Bramy ciszy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wspomnienia ludzi związane z dniem 1.listopada - Świętem Zmarłych, przypomnienie obrzędu zadusznego i jego przedstawień w literaturze i malarstwie polskim. (Polska 2004)


Czas: 16min.
13:45
Kamień, nożyce, papier - Oliwskie krypty
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
W reportażu odwiedzimy Archikatedrę Oliwską. O biskupach pochowanych w podziemiach kościoła opowie proboszcz parafii ksiądz Zbigniew Zieliński. (Polska 2014)


Czas: 9min.
13:55
Nie tylko Rossa
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wilno, nowoczesne, tętniące życiem miasto, niegdyś zwane Jerozolimą Północy. By zrozumieć wileńskiego ducha, historię Litwy i Polski potrzeba zadumy i refleksji. Miniony czas zapisał się na kamiennych płytach, przekrzywionych krzyżach, pękniętych macewach. (Polska 2016)

Reżyseria: Maciej Lewiński, Grzegorz Czerniak

Czas: 23min.
13:50
Alicja po drugiej stronie lustra
Godziny emisji
Rozwiń opis
Alice Kingsleigh ostatnie kilka lat spędziła przemierzając morza i oceany świata, jak niegdyś robił to jej ojciec. Po powrocie do Londynu Alicja natrafia na magiczne lustro, dzięki któremu ponownie przenosi się do fantastycznej Krainy Czarów. Tam czekają na nią starzy znajomi: Biały Królik, Kot z Cheshire i Kapelusznik. Okazuje się jednak, że ten ostatni wpadł w poważne tarapaty i nie jest już sobą. By ratować przyjaciela, Alicja wyrusza w przeszłość, podejmując nierówną walkę z Czasem, w... (2016)

Reżyseria: Bobin James
Obsada: Wasikowska Mia, Cohen Sacha Baron, Hathaway Anne, Helena Bonham Carter, Johnny Depp
13:00
Diagnoza, sez. 3, odc. 8/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anna jest przesłuchiwana na komisariacie, jako główna podejrzana o zabójstwo Langera. Michał chce przyjrzeć się dokładniej pierwszemu przypadkowi nielegalnego przeszczepiania, z jakim się zetknęli z Anną. Wraca więc do sprawy pacjenta bez fragmentu wątroby, Jerzego Matczaka. Wolski jedzie do jego żony, dostaje od niej notes z numerami telefonów. Wśród nich Michał znajduje pewien tajemniczy kontakt... Dzwoni i umawia się na spotkanie z nieznajomym mężczyzną... Artman opiekuje się dziećmi. Musi... (Polska)

Obsada: Adam Woronowicz, Aleksandra Adamska, Aleksandra Konieczna, Anna Smołowik, Antoni Królikowski, Beata Ścibakówna, Józef Pawłowski, Maciej Zakościelny, Magdalena Popławska, Maja Ostaszewska, Michał Czernecki, Sonia Bohosiewicz, Tomasz Drabek
13:55
Diagnoza, sez. 3, odc. 9/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Artman jedzie z Sylwią Makusz do komisariatu w Redłowie, w związku z koniecznością identyfikacji odnalezionych w lesie zwłok. Okazuje się, że nie jest to ciało jej męża. Gdy Sylwia składa dodatkowe zeznania, Artman rozmawia z policjantem i wyciąga od niego informacje o tajemniczym zaginięciu Wojtka Makusza. W willi na przedmieściach, która stanowi siedzibę podziemia transplantacyjnego, Michał, jako potencjalny dawca, zostaje poddany badaniom. Ich wyniki są dobre, Michał zgadza się więc na... (Polska)

Obsada: Adam Woronowicz, Aleksandra Adamska, Aleksandra Konieczna, Anna Smołowik, Antoni Królikowski, Beata Ścibakówna, Józef Pawłowski, Maciej Zakościelny, Magdalena Popławska, Maja Ostaszewska, Michał Czernecki, Sonia Bohosiewicz, Tomasz Drabek
14:00
Familiada - odc 2488
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna. (Polska 2018)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł
Obsada: Karol Strasburger

Czas: 25min.
14:35
Koło fortuny - odc. 319 ed. 5
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Tomasz Motyl
Obsada: Izabella Krzan, Rafał Brzozowski

Czas: 30min.
14:25
Wileńskie tajemnice
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wileńskie cmentarze mają swoje tajemnice. Znajdujące się tam liczne polskie pomniki kryją historie niezwykłe, romantyczne lub tragiczne. Spoczywają tam m. in.: Rafał Radziwiłowicz - pierwowzór Judyma ("Ludzie bezdomni"). Stefan Żeromski to jego szwagier. (Polska 2005)


Czas: 12min.
14:45
Groby naszych przodków
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Józef Onyszkanycz, który mieszka w Sanoku został wysiedlony z Jawornika z całą rodziną: rodzicami, szóstką rodzeństwa, babcią i wujkami. Mimo że w Koszalinie znalazł pracę, ożenił się, to wracał do nieistniejącej rodzinnej wsi, by uczcić pamięć przodków. (Polska 2014)


Czas: 12min.
14:55
To magia!
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gobliny, elfy, wróżki i chochliki oraz ich przygody w bitwie o niezwykłą miksturę. Gobliny, elfy, wróżki i chochliki oraz ich przygody w bitwie o niezwykłą miksturę. (USA 2015)

Reżyseria: Gary Rydstrom
Obsada: Evan Rachel Wood, Meredith Anne Bull, Elijah Kelley, Kristin Chenoweth, Alan Cumming, Alfred Molina
Reklama
15:25
Leśniczówka - odc. 51
Godziny emisji
Rozwiń opis
Elżbieta próbuje wydobyć dodatkowe pieniądze od Karcza. Zrezygnowany Daniel wątpi w rodziców. Nowacki dokonuje pewnego odkrycia. Elektryzuje ono Katarzynę. Krawczyk wykonuje kolejną część planu Bogdana Karcza. Pętla wokół rodziny Katarzyny zacieśnia się. (Polska 2018)

Reżyseria: Radosław Dunaszewski
Obsada: Aleksandra Szwed, Beata Fido, Sebastian Jasnoch, Iwona Cichosz, Jolanta Fraszyńska, Bartosz Mikulak, Grzegorz Pawlak, Agnieszka Czekańska, Arkadiusz Janiczek, Henryk Talar

Czas: 21min.
15:50
Żołnierze z Monte Cassino - /3/
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl poświęcony krzewieniu pamięci o zmarłych żołnierzach walczących pod Monte Cassino za naszą Ojczyznę. To jedno z najważniejszych miejsc pamięci narodowej. Na cmentarzu na włoskim wzgórzu spoczywa 1072 poległych polskich żołnierzy. (Polska 2018)

Reżyseria: Piotr Poraj

Czas: 5min.
15:10
Wspomnienie (3)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wspomnienie znanych osób, które zmarły w ciągu ostatniego roku. Blok 3: Wojciech Wójcik, reżyser;. Anna Kopeć, rolniczka z Sowiny, odznaczona medalem Sprawiedliwy Wśród Narodów Świata; Wanda Wiłkomirska, skrzypaczka; Irena Kirszenstein - Szewińska. (Polska 2018)


Czas: 4min.
15:15
Na sygnale - odc. 204 "Happy End"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zosia świętuje "osiemnastkę". Impreza odbywa się w mieszkaniu doktora Góry. Podczas urodzin koledzy nagle źle się czują. Do stacji napływa wezwanie do ciężarnej, która zasłabła. Na miejscu okazuje się, że kobieta zaczęła o miesiąc za wcześnie rodzić. (Polska 2018)

Reżyseria: Grzegorz Mołda
Obsada: Edyta Bełza - Zosia, Kamil Wodka - Nowy, Patryk Cebulski - Sylwek, Iga Górecka - Ruda, Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Żaneta Homa - Aśka, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr

Czas: 23min.
15:50
Dotyk miłości
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film oparty na autentycznej historii miłości dwojga ludzi Amy Benic i Virgila Adamsona. Znużona dotychczasowym życiem Amy udaje się na wypoczynek do ustronnego kurortu, gdzie poznaje mężczyznę swojego życia. Virgil Adamson jest niewidomym masażystą. (USA 1999)

Reżyseria: Irwin Winkler
Obsada: Val Kilmer, Mira Sorvino, Kelly McGillis, Bruce Davidson

Czas: 123min.
15:05
Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dedykowany osobom głuchym oraz wszystkim zainteresowanym poznaniem świata ciszy. Głusi mówią sami o sobie, o swoim życiu, ale także o barierach utrudniających im codzienne funkcjonowanie. Program nadawany jest w całości w języku migowym. (Polska 2018)


Czas: 23min.
15:35
wojsko - polskie.pl - odc. 34
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn, w którym pokazujemy jak zmieniają się polskie siły zbrojne, jakim sprzętem dysponują, a przede wszystkim zależy nam na przedstawieniu żołnierzy i ich pasji, zaangażowania. (Polska 2018)


Czas: 19min.
15:55
Cmentarz Obrońców Lwowa
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ponad 80 - letnia historia niezwykłego cmentarza, na którym spoczywa ponad 3000 uczestników patriotycznego zrywu młodzieży Lwowa, broniącej w listopadzie 1918 roku miasta. (Polska 2011)


Czas: 38min.
15:00
Czarna ryba
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia słynnej orki Tilikum z morskiego parku rozrywki, która uśmierciła trzy osoby, w tym jedną z najbardziej doświadczonych trenerek opiekującą się orkami. Szokujące nagrania oraz poruszające wywiady z trenerami i ekspertami ukazują los tych niezwykle inteligentnych i wrażliwych zwierząt, trzymanych w niewoli dla rozrywki zwiedzających, a także rosnące rozczarowanie pracowników parków morskich, zwiedzionych i śmiertelnie narażanych przez ludzi czerpiących ogromne zyski z tej branży.... (USA, 2013)

Reżyseria: Cowperthwaite Gabriela
16:00
Pejzaż bez Ciebie - Zbigniew Wodecki
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tegoroczny Festiwal Niezapomnianych Artystów Polskich - Pejzaż bez Ciebie, który odbędzie w Toruniu, w sali kameralnej CKK Jordanki w dniach 17 i 18 października, przypomni postać Zbigniewa Wodeckiego, który odszedł zdecydowanie przedwcześnie. (Polska 2018)


Czas: 45min.
16:45
Żołnierze z Monte Cassino - /4/
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl poświęcony krzewieniu pamięci o zmarłych żołnierzach walczących pod Monte Cassino za naszą Ojczyznę. To jedno z najważniejszych miejsc pamięci narodowej. Na cmentarzu na włoskim wzgórzu spoczywa 1072 poległych polskich żołnierzy. (Polska 2018)

Reżyseria: Piotr Poraj

Czas: 5min.
16:40
Pogoda - 01.11 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
16:45
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjny prezentujący zapowiedzi najważniejszych tematów z wydarzeń dnia ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 12min.
16:20
Spadkobiercy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znakomity komediodramat w reżycerii Alexandra Payne'a twórcy takich filmów jak: "Bezdroża" i "Schmidt". Wzięty prawnik z Hawajów Matt King (George Clooney) wraz z krewnymi przygotowuje się do sprzedaży ziemi odziedziczonej po arystokratycznych przodkach. Inwestorzy ostrzą sobie zęby szczególnie na ostatni dziewiczy kawałek wyspy Kauai, będący w posiadaniu rodziny. Planują postawić tam ekskluzywny kompleks hotelowy. Intratna transakcja schodzi na dalszy plan, gdy żona... (USA, 2011)

Reżyseria: Payne Alexander(1)
Obsada: George Clooney, Hastie Patricia, Krause Nick, Miller Amara, Woodley Shailene
16:55
Wojownicze żółwie ninja
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Miasto potrzebuje bohaterów. Ciemność zapanowała w Nowym Jorku, bo Shredder i jego Klan Walczących Stóp trzymają wszystkich w ryzach - od policji po polityków. Przyszłość wygląda ponuro, ale nagle spod ziemi wyrastają czterej niezwykli bracia - Wojownicze Żółwie Ninja. Żółwie muszą współpracować z nieustraszoną dziennikarką April O'Neil (Megan Fox) i jej superinteligentnym kamerzystą Vernem Fenwickiem (Will Arnett), aby uratować miasto i powstrzymać diaboliczny plan Shreddera., napisy (USA 2014)

Reżyseria: Jonathan Liebesman
Obsada: Megan Fox, Will Arnett, William Fichtner, Alan Ritchson, Noel Fisher, Pete Ploszek, Johnny Knoxville, Jeremy Howard
16:45
Kuloodporny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia sensacyjna. Głównym bohaterem filmu jest tybetański, bezimienny mnich (Yun-Fat Chow), który strzeże starożytnego zwoju, źródła niezmierzonej mocy. Bezimienny wyrusza w podróż, by odnaleźć kolejnego Strażnika Zwoju. Kierując się radami otrzymanymi przez swojego poprzednika, wybiera na swojego następcę Kara (Seann William Scott), młodego chłopaka, który wychował się na ulicy. Wspólnie muszą uchronić zwój przed Struckerem, demonicznym mistrzem kung-fu, który zrobi wszystko by go zdobyć…... (Kanada, USA, 2003)

Reżyseria: Hunter Paul
Obsada: Chow Yun-Fat, King Jaime, Scott Seann William
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2018)


Czas: 15min.
17:15
Ojcowie niepodległości - /9/ Jan Matejko
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
W roku setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości Jedynka emituje cykl przedstawiający sylwetki Ojców Niepodległości. Wśród nich znajdą się m.in.. Józef Piłsudski, Roman Dmowski, Ignacy Paderewski, Hensryk Sienkiewicz, Maria Konopnicka. (Polska 2018)


Czas: 1min.
17:19
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 2min.
17:25
Żołnierze z Monte Cassino - /5/
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl poświęcony krzewieniu pamięci o zmarłych żołnierzach walczących pod Monte Cassino za naszą Ojczyznę. To jedno z najważniejszych miejsc pamięci narodowej. Na cmentarzu na włoskim wzgórzu spoczywa 1072 poległych polskich żołnierzy. (Polska 2018)

Reżyseria: Piotr Poraj

Czas: 5min.
17:35
Trędowata
melodramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ordynat Michorowski poznaje guwernantkę swej kuzynki. Zakochuje się w pannie Stefanii, zdobywa jej wzajemność. Ich miłość bulwersuje arystokratyczne środowisko. Damy i wykwintni panowie na balu dają odczuć ubogiej dziewczynie, że zawsze będzie trędowata. (Polska 1976)

Reżyseria: Jerzy Hoffman
Obsada: Elżbieta Starostecka, Leszek Teleszyński, Jadwiga Barańska, Czesław Wołłejko, Lucyna Brusikiewicz, Irena Malkiewicz, Anna Dymna, Gabriela Kownacka, Mariusz Dmochowski, Piotr Fronczewski

Czas: 91min.
17:55
Wspomnienie (4)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wspomnienie znanych osób, które zmarły w ciągu ostatniego roku. Blok 4: Marek Karewicz, wybitny fotograf; Olga Teresa Krzyżanowska, lekarka, harcerka Szarych Szeregów; Władysław Pogoda, wybitny artysta ludowy; Robert Brylewski, legenda polskiej muzyki. (Polska 2018)


Czas: 4min.
17:00
Astronarium - (38) - "Grób Kopernika"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odcinek 38, "Grób Kopernika". W mediach w 2005 roku zaprezentowano zrekonstruowany wizerunek twarzy Kopernika. Ale czy tajemnica jego grobu rzeczywiście została definitywnie rozstrzygnięta? (Polska 2017)


Czas: 23min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 150min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2018)


Czas: 22min.
18:25
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2018)


Czas: 2min.
18:35
Wspomnienie (5)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wspomnienie znanych osób, które zmarły w ciągu ostatniego roku. Blok 5: Barbara Wachowicz, historyk literatury, pisarka; Tomasz Stańko, światowej sławy muzyk; Agnieszka Kotulanka, aktora teatralna, filmowa i serialowa. (Polska 2018)


Czas: 4min.
18:40
Wszystko przed nami - odc. 78
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anna nie wraca na noc do domu po odkryciu romansu męża z Jolą. Rano, przy córce, wypomina Stefanowi zdradę. Gdy zdziwiona Zuza mówi, że Marina już wyjechała z Polski, do Anny dociera, że jej mąż romansował nie tylko z Jolą. (Polska 2012)

Reżyseria: Maciej Migas
Obsada: Michał Malinowski, Aleksy Komorowski, Julia Pogrebińska, Paweł Ciołkosz, Jowita Budnik, Piotr Nowak, Ewelina Gnysińska, Mariusz Bonaszewski, Radosław Pazura, Joanna Jeżewska

Czas: 24min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
19:15
Żołnierze z Monte Cassino - /6/
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl poświęcony krzewieniu pamięci o zmarłych żołnierzach walczących pod Monte Cassino za naszą Ojczyznę. To jedno z najważniejszych miejsc pamięci narodowej. Na cmentarzu na włoskim wzgórzu spoczywa 1072 poległych polskich żołnierzy. (Polska 2018)

Reżyseria: Piotr Poraj

Czas: 5min.
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2018)


Czas: 30min.
19:05
Wszystko przed nami - odc. 79
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Stefan odkrywa, że Zuzy nie ma w domu. Jest jasne, że dziewczynka uciekła z domu. Na czele akcji poszukiwawczej, do której włączają się przyjaciele Stefana, staje niespodziewanie Dominik. Janek i Róża na zdjęciu dziadka Nowaka czegoś się dopatrzyli. (Polska 2012)

Reżyseria: Agnieszka Smoczyńska
Obsada: Michał Malinowski, Aleksy Komorowski, Julia Pogrebińska, Paweł Ciołkosz, Jowita Budnik, Piotr Nowak, Ewelina Gnysińska, Mariusz Bonaszewski, Radosław Pazura, Joanna Jeżewska

Czas: 21min.
19:30
Wspomnienie (6)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wspomnienie znanych osób, które zmarły w ciągu ostatniego roku. Blok 6: Potr Szulkin, reżyser, scenarzysta, plastyk: Olga Kora Sipowicz, wokalista rockowa; Roman Kłosowski; Zbigniew Ścibor - Rylski, generał brygady, pilot, oficer AK. Zmarł w wieku 101 lat. (Polska 2018)


Czas: 4min.
19:40
Barwy szczęścia - odc. 1931
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia i Bożena wpadają na siebie w fitness klubie. Dla obu wysiłek fizyczny ma być lekiem na troski. Górka nadal ukrywa przed Łukaszem, że została zgwałcona i wcale nie cieszy się, gdy narzeczony przedstawia jej bliski termin ślubu. (Polska 2018)

Reżyseria: Grzegorz Dębowski
Obsada: Sebastian Stankiewicz, Kacper Symela, Gabriel Wolff, Divine Kitenge, Filip Kosior, Hanna Klepacka, Dagmara Lewandowska, Paulina Farys, Krzysztof Kiersznowski, Katarzyna Glinka

Czas: 24min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.301
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tatuaż Pewnego dnia Ferdek spostrzega na plecach swojej córki Marioli ekstrawagancki tatuaż. Nagabywana przez niego Mariola oświadcza, że to jest w obecnych czasach modny sposób wyrażania własnej osobowości. Ferdek spostrzega z niepokojem, że również inni sąsiedzi posiadają tatuaże bądź są zainteresowani ich zrobieniem.   Dla małoletnich od lat 12                           Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2008)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Kotys Ryszard, Gnatowski Dariusz, Mularczyk Barbara, Pałys Renata, Smoleń Bohdan
19:00
Fakty, odc. 7610
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” to od wielu lat najchętniej oglądany program informacyjny w Polsce. Stanowi synonim rzetelnego, obiektywnego i profesjonalnego dziennikarstwa. Codziennie o godz. 19.00 Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak i Diana Rudnik prezentują najważniejsze informacje z kraju i ze świata, przyciągając przed ekrany miliony widzów. Katarzyna Kolenda-Zaleska, Maciej Knapik, Magda Łucyan, Paweł Płuska, Dariusz Prosiecki, Krzysztof Skórzyński, Jakub Sobieniowski i... (Polska)

19:30
Sport, odc. 7593
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:40
Pogoda, odc. 7590
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5481
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.473
Godziny emisji
Rozwiń opis
Policjanci z patrolu siódmego zostają wezwani do ofiary pobicia. Okazuje się, że mężczyzna nie wie, kim jest – na skutek obrażeń stracił pamięć. Czy ma on coś wspólnego z napadem na pobliski bank? Zieliński cieszy się, że jego relacja z ojcem weszła na inny poziom. Jest jednak zdumiony, widząc go w gabinecie Jaskowskiej. Prawdziwa niespodzianka czeka go jednak po służbie. Emilka bierze udział w akcji antyterrorystycznej. Jeden z policjantów zostaje postrzelony. Emilka walczy o jego życie.... (Polska 2018)

Reżyseria: Miszczak Jakub, Smoczyński Sławomir
Obsada: Honorata Witańska, Magda Malcharek, Magda Szczepanek, Mariusz Węgłowski, Paweł Monsiel, Wojciech Sukiennik
20:05
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 3min.
20:10
ALARM!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
20:25 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2018)


Czas: 3min.
20:35
Ojciec Mateusz s.XX - odc. 259 - Zły los (Ojciec Mateusz XX, odc. 8)
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalię i Mateusza odwiedza Elżbieta. Jest przygnębiona, bo jej mąż Andrzej nie dopilnował chrześniaka, który wykradł mu motocykl i miał wypadek. Grozi mu kalectwo. Andrzeja odwiedza Dariusz, ojciec chłopca. Jest wściekły. (Polska 2018)

Reżyseria: Artur Żmijewski
Obsada: Artur Żmijewski, Kinga Preis, Aleksandra Gorska, Katarzyna Burakowska, Piotr Polk, Rafał Cieszyński, Michał Piela, Edyta Olszówka, Artur Pontek, Jędrzej Taranek

Czas: 40min.
20:10
Barwy szczęścia - odc. 1932
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Stan męża Reginy gwałtownie pogarsza się. Kobieta nie ma teraz głowy do interesów i chce zerwać współpracę z Aldoną i Borysem. Między Czaplą a Grzelakiem dochodzi w końcu do konfrontacji. Borys jest oburzony jej prośbą o dokonanie na mężu eutanazji. (Polska 2018)

Reżyseria: Grzegorz Dębowski
Obsada: Elżbieta Romanowska, Iwona Rosiak, Jakub Wieczorek, Kamila Kamińska, Mariusz Drężek, Stanisława Celińska, Przemysław Stippa, Marieta Żukowska, Patryk Pniewski, Noah Culbreth

Czas: 24min.
20:45
Niebo istnieje naprawdę
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prawdziwa historia Coltona Burpo, chłopca, który podczas operacji znalazł się na granicy życia i śmierci. Rodzice nie spodziewali się, że w ciągu następnych kilku miesięcy usłyszą piękną i wyjątkową opowieść o podróży syna do nieba i z powrotem. (USA 2014)

Reżyseria: Randall Wallace
Obsada: Greg Kinnear, Kelly Reilly, Thomas Haden Church, Connor Corum, Lane Styles, Margo Martindale

Czas: 95min.
20:00
wojsko - polskie.pl - odc. 34
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn, w którym pokazujemy jak zmieniają się polskie siły zbrojne, jakim sprzętem dysponują, a przede wszystkim zależy nam na przedstawieniu żołnierzy i ich pasji, zaangażowania. (Polska 2018)


Czas: 19min.
20:30
Astronarium - (38) - "Grób Kopernika"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odcinek 38, "Grób Kopernika". W mediach w 2005 roku zaprezentowano zrekonstruowany wizerunek twarzy Kopernika. Ale czy tajemnica jego grobu rzeczywiście została definitywnie rozstrzygnięta? (Polska 2017)


Czas: 23min.
20:05
Nasz Nowy Dom, odc.127
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Sobolewie, w parterowym starym domu mieszka pani Jadwiga, samotna mama wychowująca czternastoletniego Dawida. Tata chłopca zmarł kilka lat temu nagle, we śnie. Od tamtej chwili ich dom pogrążony jest w smutku i trosce, bo pani Jadwidze bardzo trudno jest utrzymać siebie i syna ze skromnej pensji sprzedawczyni. Ich dom wymaga remontu. Nie ma łazienki. W przedsionku, tuż przy drzwiach wejściowych, stoi prowizorycznie zamontowany sedes. Wodę do mycia trzeba grzać w piecu, wanna stoi w... (Polska 2018)

Reżyseria: Samborski Rafał
Obsada: Katarzyna Dowbor
20:10
Doradca smaku, sez. 9, odc. 36/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2773
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Żaneta robi piekło agencji reklamowej i Jowicie! Żaneta z Moniką robią piekło agencji, która bezprawnie użyła wizerunku Ludwiczka do reklamy. Szulcowa już wie, że winna jest Jowita. Jest na nią wściekła – jak ukaże dziewczynę? Łukasza pochowano, a sprawa jego śmierci jest coraz bardziej podejrzana! Dziś pogrzeb chłopaka Antosi - Łukasza. Po pogrzebie do domu Weroniki przychodzi roztrzęsiona matka chłopca. Twierdzi, że policja chce zamknąć śledztwo, mimo iż wiele faktów nie pasuje do wersji o... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Milionerzy, odc. 207
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poprzedni sezon dostarczył widzom sporej dawki adrenaliny! Po raz drugi w historii programu Hubert Urbański wręczył uczestniczce wygraną w postaci czeku o najwyższej wartości! Prowadzący ma jeszcze wiele milionów do rozdania! Może jeden z nich już tej jesieni trafi właśnie do Ciebie? Długo wyczekiwaną zwyciężczynią ostatniej edycji teleturnieju została Maria Romanek z Bezmiechowej Dolnej. Przesympatyczna emerytowana nauczycielka języka polskiego zaskoczyła widzów nie tylko ogromną wiedzą z... (Polska)

Obsada: Hubert Urbański
20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.244
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jawor i Górska zostają wezwani przez straż pożarną. Podczas gaszenia pożaru wysypiska śmieci strażacy znaleźli zaczadzonego dozorcę, który został pobity. Kryminalni zakładają, że dozorca usiłował zapobiec podpaleniu szkodliwych śmieci i oberwało mu się od sprawców. Mężczyzna odzyskuje w szpitalu przytomność, ale długotrwałe niedotlenienie spowodowało u niego zanik pamięci krótkotrwałej. Pamięta kim jest, ale ostatnie miesiące to dla niego czysta kartka. Przy wsparciu Kingi Wilki, kryminalni... (Polska 2018)

Obsada: Dariusz Karpiński, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
21:30
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2018)


Czas: 45min.
21:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 30min.
21:35
Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dedykowany osobom głuchym oraz wszystkim zainteresowanym poznaniem świata ciszy. Głusi mówią sami o sobie, o swoim życiu, ale także o barierach utrudniających im codzienne funkcjonowanie. Program nadawany jest w całości w języku migowym. (Polska 2018)


Czas: 23min.
21:10
Przyjaciółki, odc.143
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anka nie może uwierzyć w decyzję Julki o oddaniu Oliwiera do adopcji. Gdy spotyka w swoim domu kandydatów na rodzinę zastępczą chłopca, orientuje się, że sprawy zaszły za daleko. Inga bierze do siebie groźby Roberta, obawia się, że naśle on na nią kontrolę skarbową. Patrycja radzi przyjaciółce, żeby spróbowała dogadać się z ojcem swojej córki, bo wspólne zatargi nie prowadzą do niczego dobrego. Zuza coraz gorzej znosi skutki chemioterapii. Poddaje się, zamierza przerwać leczenie. Prosi... (Polska 2018)

Reżyseria: Kuczeriszka Grzegorz
Obsada: Socha Małgorzata, Liszowska Joanna, Sokołowska Anita, Stużyńska Magdalena, Bukowski Marek, Deląg Paweł, Wieszczek Krzysztof, Figurska Pola, Kasprzykowski Bartek, Borowski Antoś, Borowski Kajetan, Bogdanowicz Nicole, Jarosik Elżbieta, Korcz Marcin, Sienkiewicz Agnieszka, Ostałowska Dominika, Gąsiorowska Roma, Mecwaldowski Wojciech, Łukaszewicz Olgierd, Kasprzyk Ewa
21:30
Kuchenne rewolucje, sez. 18, odc. 9/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Warszawa „Karuzela smaku” Na Warszawskich Bielanach na tyłach budynku Urzędu Gminy, mieści się restauracja „Karuzela smaku”. Restauracja położona w samym sercu Bielan, uznawanych za bardzo atrakcyjną dzielnicę stolicy powinna być skazana na sukces. Zapewne z tego samego założenia wyszedł Andrzej, Prezes spółki, która zakupiła tę restaurację. Wspólnikiem Andrzeja jest Zbyszek. Podział obowiązków pomiędzy obu wspólników jest jasny – Andrzej zajmuje się zarządzaniem, a Zbyszek dogląda kuchni,... (Polska)

Obsada: Magda Gessler
21:00
OKO za OKO, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Iza odkrywa, że Adrian pracuje w pobliżu miejsca, gdzie zniknęła Sylwia – w ochronie kolei. I jest pewna, że problemy dziewczyny łączą się ze śmiercią jej brata. Tymczasem Szlaban – poruszony rozmową z matką Sylwii – jest gotów na wszystko, by zaginioną odszukać. Z kolei Anna dowiaduje się w końcu, że kochanka Macieja jest w ciąży. I sama postanawia spędzić wieczór z trenerem piłki nożnej, który od dawna ją adoruje… Konstanty podsłuchuje przypadkiem w kancelarii rozmowę nowego szefa z... (Polska 2018)

22:20
Magazyn śledczy Anity Gargas - /88/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn śledczy Anity Gargas. (Polska 2018)


Czas: 25min.
22:55
Magazyn kryminalny 997
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 40min.
22:35
Bez przedawnienia
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adaptacja wydanej w 1998 roku powieści pod tym samym tytułem, autorstwa Josepha Findera. To historia wziętej pani adwokat, która staje w obronie męża oskarżonego przez rząd o zbrodnie wojenne. (USA 2002)

Reżyseria: Carl Franklin
Obsada: Ashley Judd, Jim Caviezel, Morgan Freeman

Czas: 110min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 21min.
22:20
Nie tylko Rossa
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wilno, nowoczesne, tętniące życiem miasto, niegdyś zwane Jerozolimą Północy. By zrozumieć wileńskiego ducha, historię Litwy i Polski potrzeba zadumy i refleksji. Miniony czas zapisał się na kamiennych płytach, przekrzywionych krzyżach, pękniętych macewach. (Polska 2016)

Reżyseria: Maciej Lewiński, Grzegorz Czerniak

Czas: 23min.
22:50
Pogoda - 01.11 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
22:55
Bramy ciszy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wspomnienia ludzi związane z dniem 1.listopada - Świętem Zmarłych, przypomnienie obrzędu zadusznego i jego przedstawień w literaturze i malarstwie polskim. (Polska 2004)


Czas: 16min.
22:10
Obsesja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller. Gwiazda pop Beyoncé Knowles wciela się w rolę Sharon Charles. Sharon ma przystojnego męża Dereka (Idris Elba), słodkiego synka i właśnie wraz z rodziną, dzięki awansowi męża, wprowadziła się do wymarzonego domu. Pewnego dnia, Derek poznaje pracującą w jego biurze na zastępstwie, Lisę (Ali Larter). Piękna, dobrze przygotowana i zawsze pogodna Lisa jest idealną współpracownicą. Sytuacja zmienia się, kiedy parę dni później dziewczyna próbuje poderwać Dereka na firmowym przyjęciu i... (USA, 2009)

Reżyseria: Shill Steve
Obsada: Elba Idris, Knowles Beyoncé, Bruce McGill, Jerry O'Connell, Larter Ali, Perlman Bonnie
22:35
Jack Strong
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Jack Strong" to oparta na faktach opowieść o pułkowniku Ryszardzie Kuklińskim, który – będąc w samym środku systemu – samotnie podejmuje batalię przeciw Sowietom. Planując manewry Układu Warszawskiego, orientuje się, że Amerykanie odpowiedzą kontratakiem na terytorium Polski. Dzięki swojej determinacji, rozpoczyna wieloletnią, ryzykowną, wyczerpującą psychicznie współpracę z CIA. Odtąd życie jego i jego rodziny jest zagrożone, a jeden nieostrożny ruch może doprowadzić do tragedii. (Polska 2014)

Reżyseria: Władysław Pasikowski
Obsada: Marcin Dorociński, Maja Ostaszewska, Patrick Wilson, Oleg Maslennikow, Dagmara Domińczyk, Mirosław Baka, Zbigniew Zamachowski
22:00
Telefon
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzymający w napięciu thriller stworzony przez Joela Schumachera ("Klient", "Czas zabijania", "Batman Forever", "Upadek", "8mm"). Stu Shepard (Colin Farrell) jest aroganckim specjalistą od reklamy, który odnosi sukcesy dzięki umiejętności manipulowania ludźmi. Pewnego dnia Stu dzwoni z budki telefonicznej na jednej z nowojorskich ulic do swojej kochanki. Po skończonej rozmowie przypadkowo odbiera telefon, który zmieni jego życie. "Odłóż... (USA, 2002)

Reżyseria: Joel Schumacher
Obsada: Farrell Colin, Sutherland Kiefer, Forest Whitaker, Holmes Katie, Jai Parker Paula, Mitchell Radha, Waring Ash Arian
23:50
Ocaleni
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program Rafała Porzezińskiego, poruszający temat uzależnień. Zaproszeni goście, osoby znane i lubiane, ale także te anonimowe, dzielą się swoimi wstrząsającymi historiami dotyczącymi życia z nałogiem oraz sposobami na ich przezwyciężenie.. (Polska 2018)

Reżyseria: Jacek Królikiewicz

Czas: 52min.
23:15
Kamień, nożyce, papier - Oliwskie krypty
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
W reportażu odwiedzimy Archikatedrę Oliwską. O biskupach pochowanych w podziemiach kościoła opowie proboszcz parafii ksiądz Zbigniew Zieliński. (Polska 2014)


Czas: 9min.
23:30
Groby naszych przodków
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Józef Onyszkanycz, który mieszka w Sanoku został wysiedlony z Jawornika z całą rodziną: rodzicami, szóstką rodzeństwa, babcią i wujkami. Mimo że w Koszalinie znalazł pracę, ożenił się, to wracał do nieistniejącej rodzinnej wsi, by uczcić pamięć przodków. (Polska 2014)


Czas: 12min.
23:50
Wszystko jest możliwe
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film o realizowaniu marzeń, o wielkim pragnieniu poznawania świata i ludzi. Film o wolności i życiu bez granic, o pokonywaniu barier. Bohaterką jest 79 - letnia Teresa Bancewicz, z wykształcenia plastyczka, podróżniczka z zamiłowania. (Polska 2011)

Reżyseria: Lidia Duda

Czas: 53min.
23:45
Diabeł
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gdy ktoś rzuca się z okna filadelfijskiego drapacza chmur, na miejsce przybywa detektyw Bowden, by przeprowadzić śledztwo. Tymczasem w tym samym budynku zatrzaskuje się winda, którą jedzie pięć obcych sobie osób. Wydaje się, że to zwykła awaria, gdy nagle gaśnie światło i uwięzieni w windzie słyszą przerażający krzyk. Wkrótce okazuje się, że to co się stało nie było przypadkiem – każde z nich ma jakiś mroczny sekret, a jedno z nich jest diabłem.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2010)

Reżyseria: Dowdle John Erick
Obsada: Dhavernas Caroline, Messina Chris, Woodbine Bokeem
00:55
Tanie Dranie - Moroz i Kłopotowski komentują świat
talk-show
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 31min.
00:35
W 80 dni dookoła świata
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Klasyczna adaptacja powieści Juliusza Verne’a. Plejada gwiazd w epizodach. Phileas Fogg (David Niven) - angielski dżentelmen w każdym calu zakłada się, że w ciągu 80 dni okrąży świat dookoła. Razem z francuskim kamerdynerem Passepartout ruszają w podróż. (USA 1956)

Reżyseria: John Farrow, Michael Anderson
Obsada: David Niven, Cantinflas ., Shirley MacLaine, Robert Newton, John Carradine, Charles Boyer

Czas: 166min.
00:55
Astronarium - (38) - "Grób Kopernika"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odcinek 38, "Grób Kopernika". W mediach w 2005 roku zaprezentowano zrekonstruowany wizerunek twarzy Kopernika. Ale czy tajemnica jego grobu rzeczywiście została definitywnie rozstrzygnięta? (Polska 2017)


Czas: 23min.
00:30
Chirurdzy, odc.116
Godziny emisji
Rozwiń opis
Walentynkowy wieczór Derek i Meredith, Cristina i Owen zamierzali spedzić na wspólnej kolacji. Ale zmieniają zdanie i błyskawicznie wracają do pracy na widok korowodu karetek, zmierzających do Seattle Hospital. Okazuje się, że zawalił się dach w popularnej restauracji. Poszkodowani zostali zarówno goście, jak i personel. Szczególnie wzrusza wszystkich historia pary: klientki i kelnera, którzy spotykają się od piętnastu lat w ten wieczór. On nigdy nie zdobył się na odwagę, by wyznać jej... (USA, 2009)

Reżyseria: Cragg Stephen
Obsada: Capshaw Jessica, Chambers Justin, Chandra Wilson, Dane Eric, Dempsey Patrick, Ellen Pompeo, Heigl Katherine, James Pickens Jr., Jr. James Pickens, Justin Chambers, Leigh Chyler, McKidd Kevin, Oh Sandra, Ramirez Sara, Raver Kim, Wilson Chandra
01:40
Bez tożsamości - odc. 11 (2, seria 2)
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maria mówi Pablo, co spotkało ją w Chinach. Wspomina pobyt w domu publicznym, a później w więzieniu. Wie, że za jej porwaniem stoi wuj Enrique. Juan tłumaczy, dlaczego zdecydował się pracować dla Enrique. Maria przekonuje Pablo, by jej pomógł. (Hiszpania 2016)

Reżyseria: Joan Noguera, Kiko Ruiz, Jorge Torregrossa, Gracia Querejeta
Obsada: Miguel Angel Munoz, Megan Montaner, Veronica Sanchez, Eloy Azorin, Daniel Grao

Czas: 36min.
01:35
Muzyka i cisza
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film o życiu i twórczości Jana Sztwiertni genialnego kompozytora z Wisły, autora dzieł inspirowanych muzyką beskidzką. Sztwiertnia miał być kimś na miarę Szymanowskiego, miał się swoim talentem w Europie nie zmieścić. (Polska 2012)

Reżyseria: Dagmara Drzazga

Czas: 59min.
01:30
Chirurdzy, odc.117
Godziny emisji
Rozwiń opis
W swojej nowej roli jako Szef, Derek przywraca do życia tradycję wykładów w szpitalu dla rezydentów. Troje znakomitych chirurgów - Richard, Miranda i Callie występują kolejno i przedstawiają swoje największe zawodowe osiągnięcia. Dla każdego z nich to stresujące doświadczenie, wracają więc myślami do przeszłości. Dr Bailey przypomina sobie pierwsze dni na rezydenturze – w cieniu złowrogiej dr Nicole Baylow (Missi Pyle – „Charlie i fabryka czekolady”), gdy dopiero uczyła się walczyć o dobro... (USA, 2009)

Reżyseria: Corn Rob
Obsada: Capshaw Jessica, Chambers Justin, Chandra Wilson, Dane Eric, Dempsey Patrick, Ellen Pompeo, Heigl Katherine, James Pickens Jr., Jr. James Pickens, Justin Chambers, Leigh Chyler, McKidd Kevin, Oh Sandra, Paulson Sarah, Pyle Missi, Ramirez Sara, Richards J. August, Wilson Chandra
01:10
Pod powierzchnią, odc. 2/7
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ola okazuje się bardzo uzdolniona matematycznie. Bartek, który jest nauczycielem tego przedmiotu, namawia ją na udział w olimpiadzie pod okiem innej nauczycielki. Dziewczyna zgadza się, mając nadzieję, że mimo wszystko zbliży ją to do Bartka. Maciek wypytuje znajomych nurków o okoliczności zatonięcia przed laty Maksa, syna Marty i Bartka. Jego ciała nigdy nie odnaleziono. Nurt rzeki w tym miejscu jest tak mocny, że graniczyłoby to z cudem. Bartek w czasie joggingu odwiedza domek letniskowy, w... (Polska)

01:25
Tuż przed tragedią, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poruszający i trzymający w napięciu serial dokumentalny, który za pomocą drobiazgowych rekonstrukcji ukazuje kluczowe momenty największych katastrof naszych czasów. W serialu wykorzystywane są nagrania archiwalne, inscenizacje, wstrząsające relacje ocalonych i kluczowych świadków, dowody przedstawione przez specjalistów medycyny sądowej, wypowiedzi ekspertów i najnowsze techniki komputerowe. Odtwarzając sekunda po sekundzie sekwencję wypadków i wykorzystując najnowsze osiągnięcia nauki i... (Wielka Brytania, 2006)

02:30
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2018)


Czas: 45min.
02:40
Jedź bezpiecznie - odc. 719
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2018)


Czas: 10min.
02:30
Tajemnice losu, odc.3146
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

02:10
Kuchenne rewolucje, sez. 18, odc. 9/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Warszawa „Karuzela smaku” Na Warszawskich Bielanach na tyłach budynku Urzędu Gminy, mieści się restauracja „Karuzela smaku”. Restauracja położona w samym sercu Bielan, uznawanych za bardzo atrakcyjną dzielnicę stolicy powinna być skazana na sukces. Zapewne z tego samego założenia wyszedł Andrzej, Prezes spółki, która zakupiła tę restaurację. Wspólnikiem Andrzeja jest Zbyszek. Podział obowiązków pomiędzy obu wspólników jest jasny – Andrzej zajmuje się zarządzaniem, a Zbyszek dogląda kuchni,... (Polska)

Obsada: Magda Gessler
02:30
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT „Interwencja” już od 15 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą Michał Bebło i Michał Stela. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:00 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są najciekawsze... (Polska 2018)

02:50
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2018)

03:30
Magazyn śledczy Anity Gargas - /88/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn śledczy Anity Gargas. (Polska 2018)


Czas: 25min.
03:35
Mała dama
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
9 - letnia Emily mieszka z matką w Nowym Jorku. Pewnego dnia pojawia się dystyngowany dżentelmen, który oznajmia, że dziewczynka jest potomkinią hrabiowskiego rodu. Emily jedzie do Europy, by w pałacu babki zostać wychowana zgodnie z tradycjami. (Austria 2012)

Reżyseria: Gernot Roll
Obsada: Christiane Hoerbiger, Veronika Ferres, Stefania Rocca, Xaver Hutter

Czas: 99min.
03:00
Sztuka z mięsa, czyli wół z wolna, ale porządnie - 5/18
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
program kulinarno - edukacyjny (Polska 2018)


Czas: 23min.
03:25
Groby naszych przodków
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Józef Onyszkanycz, który mieszka w Sanoku został wysiedlony z Jawornika z całą rodziną: rodzicami, szóstką rodzeństwa, babcią i wujkami. Mimo że w Koszalinie znalazł pracę, ożenił się, to wracał do nieistniejącej rodzinnej wsi, by uczcić pamięć przodków. (Polska 2014)


Czas: 12min.
03:45
Wileńskie tajemnice
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wileńskie cmentarze mają swoje tajemnice. Znajdujące się tam liczne polskie pomniki kryją historie niezwykłe, romantyczne lub tragiczne. Spoczywają tam m. in.: Rafał Radziwiłowicz - pierwowzór Judyma ("Ludzie bezdomni"). Stefan Żeromski to jego szwagier. (Polska 2005)


Czas: 12min.
03:15
Uwaga!, odc. 5481
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które... (Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.880
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas... (Polska 2018)

04:05
Rysa
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poruszająca psychodrama rodzinna. Joanna i Jan są kochającym małżeństwem z wieloletnim stażem. Pewnego dnia Joanna dostaje od nieznajomego informacje o rzekomej podłości, której dopuścił się w przeszłości jej mąż. (Polska 2008)

Reżyseria: Michał Rosa
Obsada: Jadwiga Jankowska-Cieślak, Krzysztof Stroiński, Ewa Telega, Mirosława Marcheluk, Teresa Marczewska

Czas: 83min.
04:00
Nie tylko Rossa
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wilno, nowoczesne, tętniące życiem miasto, niegdyś zwane Jerozolimą Północy. By zrozumieć wileńskiego ducha, historię Litwy i Polski potrzeba zadumy i refleksji. Miniony czas zapisał się na kamiennych płytach, przekrzywionych krzyżach, pękniętych macewach. (Polska 2016)

Reżyseria: Maciej Lewiński, Grzegorz Czerniak

Czas: 23min.
04:30
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 21min.
04:55
Disco Gramy, odc.4207
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

04:00
Top 10 lista przebojów, odc.1126
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

05:30
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:15
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Astronarium - (38) - "Grób Kopernika"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odcinek 38, "Grób Kopernika". W mediach w 2005 roku zaprezentowano zrekonstruowany wizerunek twarzy Kopernika. Ale czy tajemnica jego grobu rzeczywiście została definitywnie rozstrzygnięta? (Polska 2017)


Czas: 23min.
05:35
wojsko - polskie.pl - odc. 34
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn, w którym pokazujemy jak zmieniają się polskie siły zbrojne, jakim sprzętem dysponują, a przede wszystkim zależy nam na przedstawieniu żołnierzy i ich pasji, zaangażowania. (Polska 2018)


Czas: 19min.
05:40
Telezakupy TV Okazje
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.1130
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info