Reklama
Program dla 2018-11-04 od do
20.11 21.11
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
02:10
Krzyżacy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat historyczny. Pierwsze miejsce na liście filmów o największej frekwencji w Polsce z widownią sięgającą ponad 32 milionów widzów. Aleksander Ford mistrzowsko poprowadził w filmie dwa równorzędne wątki, ukazując z niesamowitym pietyzmem realia wojny polsko-krzyżackiej. Jurand ze Spychowa walczy ze zdradzieckimi Krzyżakami ze Szczytna, a Zbyszko z Bogdańca zdobywa serce córki Juranda, Danuśki, a po jej śmierci Jagienki. Akcja rozgrywa się na początku XV wieku. Na granicy polsko-krzyżackiej... (Polska 1960)

Reżyseria: Ford Aleksander(1)
Obsada: Andrzej Szalawski, Kalenik Mieczysław, Karewicz Emil, Staniszewska Grażyna, Urszula Modrzyńska
04:45
Galeria - odc. 164
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Telenowela zrealizowana na podstawie włoskiego pierwowzoru "The Mall" / "CentoVetrine". (Polska 2012)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Maciej Świerzawski
Obsada: Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur, Joanna Orleańska, Marek Frąckowiak, Matylda Kawczak

Czas: 23min.
05:15
Klan - odc. 3365
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jasiek przyłapuje siostrę na esemesowaniu z Krzyśkiem. Po raz kolejny uprzedza ją, że to chłopak nie dla niej. Małgosia twierdzi, że Jasiek zbyt mało zna się na kobietach, żeby dawać jej rady. Na uczelni Jasiek spotyka Krzyśka i Patkę. (Polska 2018)

Reżyseria: Michał Fazlejew, Adam Molak, Jerzy Sztwiertnia, Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski
Obsada: Magda Jadowska, Mateusz Dackiewicz, Marek Bogucki, Dorota Kamińska, Dariusz Lewandowski, Tomasz Stockinger, Anna Powierza, Izabela Trojanowska, Ewa Kania, Marta Rostkowska

Czas: 21min.
05:40
Klan - odc. 3366
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Monika jest niespokojna z powodu złego snu. Feliks ją uspokaja. Monika zaprosiła na dzisiaj Daniela razem z Gustawem, który ma jechać do Konga, a także Pawła i Bogdana. Ma nadzieję przekonać syna, żeby zgodził się na wyjazd detektywa. (Polska 2018)

Reżyseria: Michał Fazlejew, Jerzy Sztwiertnia, Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski
Obsada: Marcin Troński, Zinaida Zagner, Jacek Borkowski, Agnieszka Baranowska, Susanne Nathusius, Agnieszka Kaczorowska, Natalia Kasprzykowska, Dariusz Lewandowski, Tomasz Stockinger, Paweł Grządziel

Czas: 21min.
05:15
Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę - Najważniejsza osoba
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2018)

Reżyseria: Mateusz Pleskacz

Czas: 4min.
05:25
Barwy szczęścia - odc. 1931
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia i Bożena wpadają na siebie w fitness klubie. Dla obu wysiłek fizyczny ma być lekiem na troski. Górka nadal ukrywa przed Łukaszem, że została zgwałcona i wcale nie cieszy się, gdy narzeczony przedstawia jej bliski termin ślubu. (Polska 2018)

Reżyseria: Grzegorz Dębowski
Obsada: Sebastian Stankiewicz, Kacper Symela, Gabriel Wolff, Divine Kitenge, Filip Kosior, Hanna Klepacka, Dagmara Lewandowska, Paulina Farys, Krzysztof Kiersznowski, Katarzyna Glinka

Czas: 24min.
05:55
Barwy szczęścia - odc. 1932
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Stan męża Reginy gwałtownie pogarsza się. Kobieta nie ma teraz głowy do interesów i chce zerwać współpracę z Aldoną i Borysem. Między Czaplą a Grzelakiem dochodzi w końcu do konfrontacji. Borys jest oburzony jej prośbą o dokonanie na mężu eutanazji. (Polska 2018)

Reżyseria: Grzegorz Dębowski
Obsada: Elżbieta Romanowska, Iwona Rosiak, Jakub Wieczorek, Kamila Kamińska, Mariusz Drężek, Stanisława Celińska, Przemysław Stippa, Marieta Żukowska, Patryk Pniewski, Noah Culbreth

Czas: 24min.
05:00
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 21min.
05:35
Astronarium - (32) - "Ciemna materia"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odc. 32 "Ciemna materia". Oprócz planet, gwiazd i galaktyki jest coś we Wszechświecie, czego nie widać - ciemna materia, czyli zagadkowy, brakujący składnik Wszechświata. Naukowcy od lat próbują ustalić, czym jest, ale jak dotąd bezskutecznie. (Polska 2016)


Czas: 23min.
05:40
Telezakupy TV Okazje
Godziny emisji
05:20
Uwaga!, odc. 5483
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.1132
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

Reklama
06:05
Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o kulturze języka polskiego. Profesorowi towarzyszy Justyna Janus - Konarska, dr nauk humanistycznych, językoznawca i medioznawca. Uczy też obcokrajowców języka polskiego. Program nagrywany w bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego. (Polska 2018)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 25min.
06:35
wojsko - polskie.pl - odc. 35
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn, w którym pokazujemy jak zmieniają się polskie siły zbrojne, jakim sprzętem dysponują, a przede wszystkim zależy nam na przedstawieniu żołnierzy i ich pasji, zaangażowania. (Polska 2018)


Czas: 20min.
06:25
Barwy szczęścia - odc. 1933
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W celi Cennet dochodzi do krwawych porachunków. Kaya dzwoni do Arzu i przypomina się jej. Mahir dostaje zawiadomienie o sprawie rozwodowej i w domu dochodzi do awantury. Melisa nie może wybaczyć ojcu, że zdradzał matkę. (Polska 2018)

Reżyseria: Natalia Koryncka - Gruz
Obsada: Maria Dejmek, Adrianna Biedrzyńska, Kamila Kamińska, Mariusz Drężek, Elżbieta Romanowska, Milena Lisiecka, Katarzyna Sawczuk, Tomasz Błasiak, Emilia Korsak, Agnieszka Mrozińska

Czas: 23min.
06:00
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ub.roku w Polsce zgłoszono zaginięcie blisko 21 tys. osób. Liczba ta stale rośnie. Odpowiedzią na te niepokojące zjawisko jest program reporterski Telewizji Polskiej pt. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Został stworzony w 1996 r. przez Andrzeja Minko. (Polska 2018)


Czas: 25min.
06:25
Polska z Miodkiem - (127) Andrychów
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl dokumentalny poświęcony etymologii znanych miejsc w Polsce. Prof. Jan Miodek w przystępny sposób opowiada o pochodzeniu najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain geograficznych. (Polska 2016)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 2min.
06:30
Kustoszka Somosierry
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reportaż przedstawia historię starań o upamiętnienie bitwy pod Somosierrą. Rozpocznie się od odwiedzin Grobu Nieznanego Żołnierza w Warszawie, gdzie wśród wielu miejsc chwały polskiego oręża jest też tablica poświęcona szarży szwoleżerów. (Polska 2018)


Czas: 22min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Dragons' Den - Jak zostać milionerem, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia edycja programu, w którym drobni i początkujący przedsiębiorcy mają niezwykłą szansę zaprezentowania swoich biznesowych pomysłów piątce potencjalnych inwestorów. Jeśli ci uznają pomysł za dobry, gotowi są wesprzeć go doświadczeniem, zapleczem i - oczywiście - swoimi własnymi pieniędzmi. W pierwszych dwóch edycjach inwestorzy programu złożyli oferty inwestycyjne o wartości niemal 30 milionów złotych. Efekty tych inwestycji - takie jak podwójne paluszki, czy specjalne etui chroniące... (Polska 2012)

Reżyseria: Dąbrowski Tomasz
07:00
Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach. (Polska 2018)


Czas: 55min.
07:00
M jak miłość - odc. 1394
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Asia urządza imprezę na cześć Zosi, która zdała już maturę i wróciła do Polski na wakacje. Wcześniej na Wietrzną zagląda Eryk, który nadal próbuje namówić Chodakowską na wspólne nagranie piosenki, ale też na randkę. Zosia zwraca uwagę na muzyka. (Polska 2018)

Reżyseria: Michał Wnuk
Obsada: Paweł Deląg, Mikołaj Roznerski - Marcin, Maurycy Popiel - Olek, Magdalena Walach - Agnieszka, Julia Wróblewska - Zosia, Teresa Lipowska - Barbara, Katarzyna Cichopek - Kinga, Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Maria Pawłowska

Czas: 45min.
07:55 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2018)


Czas: 45min.
07:05
1200 Muzeów odc. 22 - Wawel
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2015)


Czas: 24min.
07:30
Pogoda - 04.11 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
07:35
Rączka gotuje
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn kulinarny, w którym śląski kucharz Remigiusz Rączka przygotowuje popularne i mniej znane dania kuchni regionalnej. Tym razem w roli główej rydze, smaczne dania podane w pięknych plenerach Złotego Gronia w Istebnej. (Polska 2018)

Reżyseria: Remigiusz Rączka
Obsada: Remigiusz Rączka

Czas: 24min.
07:05
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków na końcu świata”, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks, powstał jako kontynuacja przeboju kinowego „Jak wytresować smoka”, a opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na rok przed akcją drugiego filmu kinowego z tej popularnej serii - „Jak wytresować smoka 2”. Wyspa Berk zmieniła się, a wraz z nią jej niezwykli mieszkańcy. Poznamy kolejne przygody grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy już po mistrzowsku na swoich smokach... (USA, 2016)

07:35
Turbo Fast, odc.25
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial opowiadający o kolejnych przygodach tytułowego bohatera kinowego hitu „Turbo”, sympatycznego ślimaka, który na przekór wszelkim przeciwnościom zrealizował swoje wielkie marzenie, by rozwijać zawrotne prędkości i wziąć udział w prestiżowym wyścigu. Niesamowity Turbo i jego nieobliczalni przyjaciele znów pokażą nam na co ich stać.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2016)

08:00
Tydzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydarzenia i problemy o największym znaczeniu dla polskiej wsi i rolnictwa komentują zapraszani do studia politycy, związkowcy, rolnicy. Dyskusję uzupełniają felietony filmowe. (Polska 2018)


Czas: 26min.
08:35
Las bliżej nas s.II - odc. 8
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejny odcinek to opowieść o turystyce w Bieszczadach. Rozpoczniemy ją w parowozie Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej. Wyjaśnimy, w jakim celu powstała, jakie funkcje spełniała na początku, a jakie obecnie, jaką trasę przemierza, ile osób nią jeździ. (Polska 2018)


Czas: 19min.
08:00
Pod Tatrami - Kurierzy Tatrzańscy
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie: Kurierzy Tatrzańscy farbą i kredką, Zakopiańska Akademia Sztuki, a także Restaurant Week na Podhalu. (Polska 2018)


Czas: 8min.
08:15
Nożem i widelcem - odc. 216 - Żeberka z rydzami i ziemniakami z koperkiem
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2018)


Czas: 12min.
08:35
Agape
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacje z wydarzeń minionego tygodnia w Kościele Katolickim, materiały wybrane z różnych ośrodków TVP. (Polska 2018)


Czas: 23min.
08:45
Prezent nocnej furii
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Wikingowie przygotowują się do zimowego święta Snoggletog. Niespodziewanie wszystkie smoki z wioski odlatują z nieznanego powodu. Zostaje tylko Szczerbatek, który potrzebuje Czkawki, by wznieść się w powietrze. Czkawka pragnie podarować swojemu podopiecznemu prezent z okazji święta. Przygotowuje mu protezę na ogon, by Szczerbatek mógł latać samodzielnie. Obdarowany smok znika, jak inne gady. Czy tajemnica tego zniknięcia wyjaśni się i czy wszystkie smoki wrócą na święto?   Dla... (USA, 2011)

Reżyseria: Owens Tom(1)
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 1105
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przyjemny i ciekawy poranek w wyjątkowym towarzystwie tylko z „Dzień Dobry TVN”! Interesujące reportaże, ciekawe dyskusje i charyzmatyczni prowadzący zapewnią dawkę rzetelnej wiedzy i pozytywnej energii na cały dzień! (Polska)

08:00
Tom i Jerry Show, odc.16
Godziny emisji
Rozwiń opis
Należący do najpopularniejszych bohaterów wszech czasów dwaj zaprzysięgli rywale – kot Tom i mysz Jerry – powracają w nowej serii klasycznej animacji, w jakości HD i wersji tak barwnej jak nigdy wcześniej. W każdym odcinku niezmordowani Tom i Jerry toczą nieustające boje i knują przeciwko sobie intrygi.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2013)

08:30
Tom i Jerry Show, odc.18
Godziny emisji
Rozwiń opis
Należący do najpopularniejszych bohaterów wszech czasów dwaj zaprzysięgli rywale – kot Tom i mysz Jerry – powracają w nowej serii klasycznej animacji, w jakości HD i wersji tak barwnej jak nigdy wcześniej. W każdym odcinku niezmordowani Tom i Jerry toczą nieustające boje i knują przeciwko sobie intrygi.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2013)

08:55
Flinstonowie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Flintstonowie i Rubble'owie to nowoczesne rodziny z epoki kamienia łupanego. Fred (John Goodman) i Barney (Rick Moranis) pracują w Slate and Company, gdzie wysadzają skały. Pewnego dnia firma przeprowadza konkurs na stanowisko wiceprezesa. Barney podmienia swój test z testem Freda, by pomóc niezbyt lotnemu przyjacielowi w zdobyciu stanowiska marzeń. Niestety awans uderza Fredowi do głowy, co niekorzystnie odbija się na jego relacjach z najbliższymi. W dodatku na najwyższych szczeblach... (USA, 1994)

Reżyseria: Brian Levant
Obsada: Elizabeth Perkins, Halle Berry, John Goodman, Moranis Rick, Rosie O'Donnell, Taylor Elizabeth
09:00
Ziarno - Grzechy główne
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katolicki program dla uczniów szkoły podstawowej i ich rodziców. (Polska 2018)


Czas: 22min.
09:20
Mała Armia Jezusa - Faustyna
teledysk
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 3min.
09:35
Weterynarze z sercem - /55/
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Beata Szymańska

Czas: 22min.
09:00
Dzika farma
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny opowidający o małej farmie. W pewne prawdziwe historie trudniej uwierzyć niż w bajki. Nasza opowieść zaczyna się w Szwajcarii, w sercu gór Jura. Na małej farmie z krowami, kurami i owcami. Jej gospodarzem jest Nicolas Barth. (Francja 2016)

Reżyseria: Guillaume Maidatchevsky

Czas: 52min.
09:15
Kung Fu Panda: Święta, święta i Po
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świąteczna wersja przebojowej animacji. Każdego roku Po wraz z ojcem wieszają świąteczne dekoracje, gotują zupę i dzielą się nią z mieszkańcami wioski. W tym roku jednak szykują się duże zmiany. Po musi podołać obowiązkom ciążącym na smoczym wojowniku i zostać gospodarzem przyjęcia w Jadeitowym Pałacu, szykowanego wyłącznie dla mistrzów kung-fu z okazji zimowego święta. Pan Ping jest przeciwny rezygnowaniu z rodzinnej tradycji. Mimo iż Po stara się ze wszystkich sił, nie jest w stanie... (USA, 2010)

Reżyseria: Johnson Tim(1)
09:45
Król Lew
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Lwiej Krainie na świat przychodzi królewski potomek – małe lwiątko o imieniu Simba. Tylko jeden mieszkaniec, brat samego króla Mufasy, nie zjawia się na uroczystości. Wkrótce nieświadomy niczego Simba i jego odważny ojciec stają się ofiarami spisku, obmyślonego przez żądnego władzy Skazę. Samotny i porzucony Simba, trafia pod opiekę wesołych i beztroskich kompanów - Timona i Pumby. Dorasta, wiodąc wraz z nimi radosne, pełne przygód życie, zapominając o odpowiedzialności i królewskim... (USA, 1994)

Reżyseria: Allers Roger, Minkoff Rob
Reklama
10:05
Zakochaj się w Polsce - odc. 89 Kraina Wygasłych Wulkanów
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reportaż z różnych miejscowości Polski (Polska 2018)

Reżyseria: Rafał Samborski

Czas: 22min.
10:30
Leśniczówka - odc. 49
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rozpoczyna się walka o turystów. Katarzyna wyprawia Anielę, a Magda matkę na zagraniczną wyprawę. Krzysztof szuka bliskości z Lidią. Przy okazji poznaje jej nową pracownicę Polę. Katarzyna spotyka się z Bogdanem Karczem. (Polska 2018)

Reżyseria: Mariusz Ziębiński
Obsada: Jolanta Fraszyńska, Marek Bukowski, Iwona Cichosz, Julia Kostow, Piotr Supeł, Beata Supeł, Oliwia Supeł, Szymon Supeł, Przemysław Bluszcz, Sebastian Jasnoch

Czas: 22min.
10:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 120min.
10:50
Galileo, odc.711
Godziny emisji
Rozwiń opis
KRĘGI NA WYSPIE LANZAROTE Dziwne kręgi widoczne z góry – sprawdzimy kto i po co je zrobił. JAK CHINY PRODUKUJĄ NAM ŚWIĘTA Pewne chińskie miasto wyspecjalizowało się w produkcji bożonarodzeniowych choinek, bombek i strojów Mikołaja. Przedświąteczna gorączka trwa więc tam cały rok. WSPÓŁCZESNY MATRIARCHAT Odwiedzimy lud Mosuo – społeczność, w której panuje matriarchat. Czy władza kobiet to lepsza władza? I co na to mężczyźni. MIASTO ZMARŁYCH Wygląda jak osiedle domków jednorodzinnych, w... (Polska 2018)

11:00
Leśniczówka - odc. 50
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Leśniczówki przyjeżdża matka Daniela. Oznacza to dużą zmianę w jego życiu. Niekoniecznie na lepsze. Katarzyna szuka kontaktu do tajemniczej kobiety, o której wspomniał Bogdan Karcz. Krzysztof zauważa innego mężczyznę w pobliżu Lidii. (Polska 2018)

Reżyseria: Radosław Dunaszewski
Obsada: Iwona Cichosz, Robert Czebotar, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar, Sebastian Jasnoch, Agnieszka Czekańska, Arkadiusz Janiczek, Marek Bukowski, Weronika Książkiewicz

Czas: 21min.
11:25
Leśniczówka - odc. 51
Godziny emisji
Rozwiń opis
Elżbieta próbuje wydobyć dodatkowe pieniądze od Karcza. Zrezygnowany Daniel wątpi w rodziców. Nowacki dokonuje pewnego odkrycia. Elektryzuje ono Katarzynę. Krawczyk wykonuje kolejną część planu Bogdana Karcza. Pętla wokół rodziny Katarzyny zacieśnia się. (Polska 2018)

Reżyseria: Radosław Dunaszewski
Obsada: Aleksandra Szwed, Beata Fido, Sebastian Jasnoch, Iwona Cichosz, Jolanta Fraszyńska, Bartosz Mikulak, Grzegorz Pawlak, Agnieszka Czekańska, Arkadiusz Janiczek, Henryk Talar

Czas: 21min.
11:55 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2018)


Czas: 3min.
11:00
Rodzinne oglądanie - Zwierzęca klinika w sercu dżungli
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W szpitalu dla zwierząt, w gwatemalskiej dżungli, są oddziały pełne egzotycznych pacjentów. Wśród nich są sieroty, które uratowano z nielegalnego handlu. Na miejscu pracuje wyspecjalizowany zespół weterynarzy, których zadaniem jest pomoc zwierzętom. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Roger Webb

Czas: 51min.
11:40
Dobra wróżka 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Familijny. Larry Guthrie (Larry the Cable Guy) chce odzyskać miłość swego życia Brooke (Erin Beute). By jej zaimponować, postanawia zaangażować się w pomoc dzieciom w szkole, w której dziewczyna uczy. Jednak przypadkowo podważa wiarę we wróżkę zębuszkę jednego z chłopców, który właśnie stracił mleczny ząbek. Teraz musi się w nią wcielić i w różowych rajtuzach i baletkach przekonać dziecko, że wróżka istnieje. Ma na to jedynie 10 dni, zanim Brooke poślubi niewłaściwego faceta...   Dla... (USA, 2012)

Reżyseria: Zamm Alex(1)
Obsada: Beute Erin, Connon John, Mackey David, the Cable Guy Larry
11:00
Drzewo marzeń, sez. 2, odc. 9
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mateusz Gessler po raz kolejny wyrusza w Polskę, żeby spełniać dziecięce marzenia. To bardzo przyjemne, ale i niełatwe zadanie! Wyobraźnia najmłodszych bohaterów programu nie zna granic. Czy prowadzący będzie w stanie zrealizować wszystkie pomysły i sprawić przyjemność obdarowanym przez niego osobom? Marzenia mogą być różne. To, co dla jednych jest codziennością, dla innych może wydawać się nierealne i trudne do zdobycia. Dzieci doskonale wiedzą, o czym marzą dorośli. Najpiękniejsze jest to,... (Polska)

11:50
Galileo, odc.712
Godziny emisji
Rozwiń opis
NOWOCZESNE WOJSKO Pokażemy roboty służące w wojsku. Pomagają na przykład saperom rozbrajać ładunki wybuchowe. CMENTARZYSKO SAMOLOTÓW Boeingowi 777 będziemy towarzyszyć w jego ostatniej trasie. Pokażemy, co dzieje się ze starymi samolotami i jak wygląda ich życie po życiu. KAROB - ALTERNATYWA DLA CZEKOLADY Jak zrobić czekoladę bez czekolady i dlaczego potrzebna jest do tego pasza dla zwierząt. MARE NOSTRUM Mare Nostrum to jeden z najszybszych komputerów świata. Znajduje się jednak nie w... (Polska 2018)

12:00
Anioł Pański
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja modlitwy z wiernymi w Watykanie. (Watykan 2018)


Czas: 15min.
12:15
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2018)


Czas: 30min.
12:45
Sekrety mnichów - Doskonałość i ułomność
rozmowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Judyta Syrek i ojciec Leon odwiedzają kryptę. To szczególne miejsce skłania do szczególnych rozmów o doskonałości i ułomności. Jak mówi św. Benedykt: poprzez pokorę dochodzi się do doskonałości, a doskonałość jest na końcu... (Polska 2018)


Czas: 10min.
12:05
Gwiazdy w południe - Najgorszy rewolwerowiec Dzikiego Zachodu
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Western zrealizowany w konwencji komediowej. Bohaterem jest świeżo upieczony dentysta, który na swoją pierwszą pracę wybiera niebezpieczne tereny Dzikiego Zachodu. Udaje się w daleką podróż, przeżywając w drodze mnóstwo przygód. (USA 1968)

Reżyseria: Alan Rafkin
Obsada: Pat Morita, Don Knotts, Barbara Rhoades, Jackie Coogan

Czas: 96min.
12:00
Tu zawsze byliśmy wolni wejście 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
12:15
Tu zawsze byliśmy wolni wejście 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 8min.
12:30
Piosenka dla Ciebie
koncert życzeń
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 55min.
12:00
Co za tydzień, odc. 874
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivier Janiak po raz kolejny oprowadzi widzów po najciekawszych wydarzeniach związanych z kulturą oraz show-biznesem. Chcesz dowiedzieć się co to był za tydzień? Wystarczy, że wybierzesz się w podróż z naszym prowadzącym, który doskonale wie, co dzieje się nie tylko na czerwonych dywanach, ale także za ich kulisami. W nowym sezonie programu Olivier Janiak spotka się z gwiazdą filmów „Zorro” i „Desperado” – Antonio Banderasem! Czy zdradzi prowadzącemu „Co za tydzień” kilka ciekawostek ze... (Polska)

12:30
Planeta singli 2 – za kulisami
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

12:55
Mam talent, sez. 11, odc. 9/13
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Talentów może być wiele: układanie kostki Rubika z zamkniętymi oczami, mężczyzna prezentujący taniec brzucha, niezwykłe głosy, zapierające dech w piersiach umiejętności fizyczne czy nietypowe zdolności. Już po raz jedenasty jury w składzie: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola wyruszy w podróż po Polsce, aby wyłowić te z nich, które wprawiają w zachwyt lub zdumienie, wywołują wzruszenie, uśmiech lub czasem po prostu wciskają w fotel. Na scenie „Mam Talent!” zobaczymy... (Polska)

Obsada: Marcin Prokop, Szymon Hołownia
12:50
Czarna ryba
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia słynnej orki Tilikum z morskiego parku rozrywki, która uśmierciła trzy osoby, w tym jedną z najbardziej doświadczonych trenerek opiekującą się orkami. Szokujące nagrania oraz poruszające wywiady z trenerami i ekspertami ukazują los tych niezwykle inteligentnych i wrażliwych zwierząt, trzymanych w niewoli dla rozrywki zwiedzających, a także rosnące rozczarowanie pracowników parków morskich, zwiedzionych i śmiertelnie narażanych przez ludzi czerpiących ogromne zyski z tej branży.... (USA, 2013)

Reżyseria: Cowperthwaite Gabriela
13:00
Drogi wolności - kulisy serialu - odc. 10
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Obsada: Damian Kret, Maria Maj

Czas: 2min.
13:10
BBC w Jedynce - Sekretne życie psów cz. 2 Pomocna łapa
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku przyjrzymy się psom pracującym, z którymi człowiek tworzy wyjątkową ekipę. Jakby czytały nam w myślach. Nasi najlepsi przyjaciele. Współczesna nauka pokazuje, jak dzięki rozwiniętym zmysłom psy pomagają nam w pracy. (Wielka Brytania 2017)

Reżyseria: Michael Massey

Czas: 50min.
13:30
Pogoda - 04.11 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
13:40
Ukryte skarby - Pszczyna (3/2018)
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program reportażowy, o tematyce historyczno - społecznej z elementami geografii, przyrody i ekologii, pokazuje miejsca z cennymi zabytkami, pełne tajemnic i wyjątkowych historii. (Polska 2018)


Czas: 22min.
13:30
Rio
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przebojowa animacja od twórców "Epoki lodowcowej". Papuga Blu, po wypadnięciu z rodzinnego gniazda, stała się łupem handlarzy egzotycznych ptaków i ze słonecznego Rio trafiła do mroźnej Minnesoty. Tam zaopiekowała się nią Linda. Pewnego dnia w księgarni prowadzonej przez Lindę pojawia się doktor ornitologii Tulio, który oświadcza, że Blu jest ostatnim samcem z gatunku ary modrej, a w Rio znajduje się ostatnia samica, Jewel. Doktor zaprasza przyjaciół do Brazylii, aby połączyć papugi... (USA, 2011)

Reżyseria: Saldanha Carlos(1)
14:10
Sonda 2 - (95) - Starość
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sonda 2. (Polska 2018)

Reżyseria: Wojciech Klata

Czas: 22min.
14:40
Opole 2018 na bis /13/
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przypomnimy największe przeboje z festiwalu piosenki Opole 2018, z koncertu Piosenka ci nie da zapomnieć. Koncert przebojów stulecia. (Polska 2018)


Czas: 11min.
14:55
Spis treści - Zbigniew Herbert
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Jęksa

Czas: 3min.
14:00
Familiada - odc 2490
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna. (Polska 2018)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł
Obsada: Karol Strasburger

Czas: 24min.
14:35
Koło fortuny - odc. 322 ed. 5
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Tomasz Motyl
Obsada: Izabella Krzan, Rafał Brzozowski

Czas: 29min.
14:10
JENNIFER DE VRIES VLOG - SOAP część 1
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterką jest Jennifer de Vries (Jennifer the Frisian), która studiuje w szkole hotelarskiej i restauracyjnej. Program realizowany jest przez młodych ludzi dla młodych ludzi... (Holandia 2018)


Czas: 39min.
14:55
Bartek z Piekła
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia Jana Kowalewicza żyjącego na przełomie stuleci XIX i XX wieku w samotni w Boszkowie koło Leszna - pustelnika, znachora, poligloty i wielkiegi patrioty. (Polska 2013)


Czas: 15min.
14:50
Top Model, sez. 7, odc. 9/13
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Największy modowy show powraca i idzie z duchem czasu! W tym sezonie program stawia przede wszystkim na różnorodność, zatem można zostać top model niezależnie od płci, wieku, wzrostu i rozmiaru. Liczy się osobowość, charyzma oraz determinacja. Czy wśród uczestników znajdzie się osoba, która powtórzy sukces Karoliny Pisarek, Jakoba Kosela albo zawojuje show-biznes jak Karolina Gilon? Świat modelingu zmienił się przez ostatnie lata i najnowsza edycja programu będzie tego odzwierciedleniem.... (Polska)

Obsada: Joanna Krupa, Michał Piróg
14:40
Agent z przypadku
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jackie Chan w roli zwykłego faceta, który na skutek nieoczekiwanych wydarzeń okazuje się super agentem. Bei jest sprzedawcą w sklepie sportowym. Pewnego dnia wiedziony przeczuciem idzie za dwoma podejrzanie wyglądającymi mężczyznami, którzy okazują się przestępcami. Bei przeszkadza im w napadzie na jubilera, a krótko potem spotyka detektywa, który twierdzi, że Bei jes synem bogatego koreańskiego biznesmena. Tak rozpoczyna się seria tajemniczych wypadków i dziwna gra w kotka i myszkę, podczas... (Hongkong, 2001)

Reżyseria: Chan Teddy
Obsada: Chan Jackie, Min Kim
Reklama
15:05
Big Music Quiz - (11)
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej muzyczny, w którym dwie drużyny złożone z czterech gwiazd muszą wykazać się słuchem, refleksem, znajomością przebojów i poczuciem humoru. Program poprowadzi aktor, showman i piosenkarz, Sławomir Zapała. (Polska 2018)

Reżyseria: Konrad Smuga
Obsada: Sławomir Zapała

Czas: 50min.
15:15
Bake Off Junior - (9)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Marek Lamprecht

Czas: 49min.
15:15
Sekrety ojca - odc. 5
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Yelda, córka gosposi rodziny İpekci, spotyka Kadira. Chłopak wyjawia jej, kim jest. Fadl, zamiast rozprawić się z Kerimem, wchodzi z nim w układ. Do szpitala przyjeżdża Kemal z rodziną Kayalar. Kemal zdradza swój sekret matce. (Turcja 2016)

Reżyseria: Nihat Durak
Obsada: Bulent Inal, Ayca Bingol, Ceyda Duvenci, Sercan Badur, Caner Sahin, Erdem Akakce

Czas: 44min.
15:40
Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc.96
Godziny emisji
Rozwiń opis
To już dziesiąta edycja jednego z najpopularniejszych i elektryzujących w tej dekadzie muzycznych show w Polsce. Dotychczasowe edycje przyniosły ponad 700 metamorfoz, tysiące godzin pracy charakteryzatorów, treningów wokalnych i choreograficznych. W poprzednich edycjach programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wzięły udział 72 gwiazdy polskiej sceny muzycznej, teatralnej i filmowej, które na wybrane cele charytatywne przeznaczyły już ponad 1,6 miliona złotych! W ciągu pięciu lat artyści... (Polska 2018)

Reżyseria: Pawica Bolesław
Obsada: Maciej Dowbor, Paweł Królikowski, Piotr Gąsowski
15:50
Ralph Demolka
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
16:05
The Wall. Wygraj marzenia - /43/
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Szymon Łosiewicz
Obsada: Paweł Orleański

Czas: 44min.
16:10
Bake off - Ale przepis - (9)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Marek Lamprecht

Czas: 7min.
16:25
The Voice of Poland IX seria - Nokaut (14)
widowisko muzyczne
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Rinke Rooyens
Obsada: Barbara Kurdej-Szatan, Maciek Musiał, Tomasz Kammel

Czas: 86min.
16:00
Tu zawsze byliśmy wolni wejście 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 9min.
16:20
Dwie stolice
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwie stolice - program rozrywkowy promujący życie kulturalne, artystyczne, towarzyskie, sportowe, kulinarne itp. , czyli tzw lajfstajlkrakowski i warszawski. Projekt TVP 3 Warszawa we współpracy z TVP 3 Kraków ma zobrazować i skomentować odwieczny spór toczący się pomiędzy oboma miastami. (Polska 2018)

Reżyseria: Paweł Pochwała

Czas: 24min.
16:45
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjny prezentujący zapowiedzi najważniejszych tematów z wydarzeń dnia ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 12min.
16:30
Gwiezdne wrota
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młody, błyskotliwy egiptolog, Daniel Jackson (James Spader) z powodu swoich śmiałych teorii o pochodzeniu starożytnych piramid rujnuje sobie karierę naukową. Gdy zostaje pracy, znajduje go tajemnicza starsza dama i proponuje, by przyjął zlecenie tłumaczenia hieroglifów. Okazuje się, że chodzi o tajny wojskowy projekt związany z pewnym wyjątkowym znaleziskiem – zagadkowym obiektem w kształcie ogromnej kamiennej tarczy pokrytej starożytnym pismem. Okrąg okazuje się pozostawioną przez przybyszów... (Francja, USA, 1994)

Reżyseria: Emmerich Roland
Obsada: Davidson Jaye, Russell Kurt, Spader James
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2018)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 2min.
17:30
Dziewczyny ze Lwowa s.III - odc. 36 (seria III odc. 10) - W chmurze
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W trzecim już sezonie Dziewczyn ze Lwowa, oprócz dobrze znanych postaci, pojawiają się nowi bohaterowie. Cztery główne bohaterki zadomowiły się w Warszawie i coraz lepiej radzą sobie w Polsce. (Polska 2018)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Adrian Zaremba, Stanisław Brejdygant, Sławomir Grzymkowski, Anna Maria Buczek, Anna Gorajska, Magda Wróbel, Katarzyna Ucherska, Marian Dziędziel, Marta Lipińska, Krzysztof Stelmaszyk

Czas: 43min.
17:00
Tu zawsze byliśmy wolni wejście 4
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 11min.
17:15
W Innym Świetle
talk-show
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 12min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 150min.
17:35
Nasz Nowy Dom, odc.127
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Sobolewie, w parterowym starym domu mieszka pani Jadwiga, samotna mama wychowująca czternastoletniego Dawida. Tata chłopca zmarł kilka lat temu nagle, we śnie. Od tamtej chwili ich dom pogrążony jest w smutku i trosce, bo pani Jadwidze bardzo trudno jest utrzymać siebie i syna ze skromnej pensji sprzedawczyni. Ich dom wymaga remontu. Nie ma łazienki. W przedsionku, tuż przy drzwiach wejściowych, stoi prowizorycznie zamontowany sedes. Wodę do mycia trzeba grzać w piecu, wanna stoi w... (Polska 2018)

Reżyseria: Samborski Rafał
Obsada: Katarzyna Dowbor
18:20
Drogi wolności - spotkanie z historią - odc. 10
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 1min.
18:35
Jaka to melodia? - odc. 3923
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Promocja gwiazd TVP wydanie specjalne z udziałem prezenterów Halo Polonia: Agaty Konarskiej, Adama Krzykowskiego i Grzegorza Miśtala. (Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Żmijewska
Obsada: Norbert Dudziuk vel Norbi

Czas: 42min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2018)


Czas: 16min.
18:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
18:25 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2018)


Czas: 2min.
18:35
Na dobre i na złe - odc. 718 Pieniądze to nie wszystko
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hania zauważa, że Barbara w pracy źle się czuje i się tym niepokoi. Ich nową pacjentką jest Nina, starsza kobieta ze złamanym biodrem. Seniorka chce jak najszybciej stanąć na nogi, bo planuje ślub. Wybranek jest tak młody, że wszyscy biorą go za jej syna. (Polska 2018)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Magdalena Kumorek, Mariusz Urbaniec, Ryszard Starosta, Agata Rzeszewska, Anna Szymańczyk, Przemysław Bollin, Robert Koszucki, Agnieszka Pilaszewska, Marta Żmuda - Trzebiatowska, Mateusz Janicki

Czas: 48min.
18:40
Dom pełen życia, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mini-seria „Dom Pełen Życia” to kontynuacja komediowej mini-serii „Dom Pełen Zmian”. W kolejnych odcinkach serialu opowiadamy o prostych życiowych problemach i pomysłowych, inspirujących, kompleksowych i przede wszystkim prostych sposobach na ich rozwiązanie. Bohaterowie serialu są ze sobą luźno powiązani, to rodzina lub sąsiedzi, a postacią spajającą wszystkich jest zabawna postać Pana Gienia, który jest klasyczną „złotą rączką”. W serialu tym występują: Artur Żmijewski, Iza Kuna, Piotr... (Polska 2018)

Obsada: Żmijewski Artur, Kuna Izabela, Gąsowski Piotr, Perchuć Marcin, Mecwaldowski Wojciech, Kaczor Kazimierz, Maria Maj, Mirecki Dominik, Nejman Katarzyna
18:00
Domowe rewolucje, sez. 3, odc. 5/8
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dorota Szelągowska powraca! W kolejnym sezonie „Domowych rewolucji" spełni marzenia tych, którzy mają dość swoich mało funkcjonalnych przestrzeni, starych mebli i niemodnych dodatków. Kiedy tylko przekroczy próg ich mieszkania, życie już nigdy nie będzie takie samo. Projektantka wnętrz jak tajfun wymiecie wszystkie niechciane meblościanki po babci i relikty przeszłości. Następnie stworzy niepowtarzalny projekt pomieszczeń, które wymagają remontu. Jeśli trzeba, wyburzy ściany. Czasem... (Polska)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2018)


Czas: 30min.
19:35
Zakupy pod kontrolą s.II - (8)
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Kamil Krasnopolski

Czas: 22min.
19:20
19:25
19:30
Państwo w Państwie, odc.288
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jesienią na antenę powraca jeden z najbardziej skutecznych programów interwencyjnych w Polsce. Program, prowadzony przez Przemysława Talkowskiego, dziennikarza Polsat News, walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze tego magazynu reportaży ujawniają te patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. Po opisywanych przez redakcję „Państwo w Państwie” historiach... (Polska 2018)

19:00
Fakty, odc. 7613
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” to w 2017 roku najchętniej wybierany przez Polaków program informacyjny. Codziennie punktualnie o godzinie 19:00 Anita Werner, Justyna Pochanke, Grzegorz Kajdanowicz oraz Piotr Marciniak przedstawiają rzetelne i najważniejsze informacje z kraju oraz ze świata. Relacje z sejmu, istotne reformy, sprawy zdrowotne, wydarzenia międzynarodowe oraz wszystko to, co warte jest uwagi i wpływa na życie każdego z nas – tak w skrócie można podsumować tematy, którymi na co dzień zajmują się... (Polska)

19:25
Sport, odc. 7596
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35
Pogoda, odc. 7593
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Uwaga!, odc. 5484
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które... (Polska)

19:00
Galileo, odc.713
Godziny emisji
Rozwiń opis
CO POTRAFI CYTRYNA Czyści buty, leczy, odkamienia i usuwa rdzę – pokażemy co jeszcze potrafi cytryna. WIELBŁĄDZIE MLEKO Pokażemy jak wydoić dromadera i dlaczego jego mleko jest tak wyjątkowe. MŁODOŚĆ NA SYBERII Jak zostaje się Miss Jakucji i dlaczego nie trzeba mieć tam prawa jazdy, czyli młodość na Syberii. KOMORNIK WE FRAKU W Hiszpanii komornicy przychodzą do dłużników ubrani we frak i cylinder. Sprawdzimy dlaczego. SZKOŁA MEDYTACJI W pewnej szkole w Baltimore, aby przeciwdziałać przemocy... (Polska 2018)

20:00
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2018)


Czas: 2min.
20:05
Drogi wolności - odc. 10 - Duchy przeszłości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przełom kwietnia i maja 1924 roku. Marynia i Alina drukują specjalną wkładkę z fotografiami pokazującymi nową polską walutę, złotówkę. Robią to za plecami Dostera, czym wywołują jego wściekłość. Dostają jednak zaproszenie z nowo otwartego Banku Polskiego. (Polska 2018)

Reżyseria: Maciej Migas
Obsada: Paulina Gałązka, Katarzyna Zawadzka, Julia Rosnowska, Adam Cywka, Izabela Kuna

Czas: 51min.
20:55 Na żywo
Wieczór wyborczy. Wybory samorządowe 2018 - II tura
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
20:05
Metro
thriller
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller nakręcony według powieści o tej samej nazwie, autorstwa Dmitrija Safonowa. Film budzi niesamowite emocje, kiedy w tunelu metra w Moskwie zawalają się ściany, a pasażerowie zostają zablokowani pod ziemią w zalanych przez wodę tunelach. (Rosja 2013)

Reżyseria: Anton Megerdichev
Obsada: Swietłana Chodczenkowa, Sergey Puskepalis, Anatoliy Belyy

Czas: 126min.
20:00
Ocaleni
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program porusza temat uzależnień. Zaproszeni goście, osoby znane i lubiane, ale także te anonimowe, dzielą się swoimi wstrząsającymi historiami dotyczącymi życia z nałogiem oraz sposobami na jego przezwyciężenie. W odcinku: Ona - dziewczyna z tzw... (Polska 2018)

Reżyseria: Jacek Królikiewicz

Czas: 51min.
20:05
W rytmie serca, odc.37
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pod Kazimierzem dochodzi do wypadku, w którym bierze udział znany piłkarz - Patryk Dąbek – razem ze swoją narzeczoną Olą. Sportowiec odjeżdża, zostawiając mężczyznę, którego potrącił, na drodze. Jego ofiarę ratuje jednak doktor Żmuda... Poza tym Adam odkrywa, że Beniamin cały czas kontaktuje się w tajemnicy z Grzesiem – grając z chłopcem przez Internet. Agnieszka wyznaje bratu, że przyjechała do Polski, by uciec od męża, który ją zdradza. Tymczasem Szarek wciąż leży z doktorem Zychem w... (Polska 2018)

Reżyseria: Wereśniak Piotr
Obsada: Damięcki Mateusz, Kurdej-Szatan Barbara, Dębska Maria, Fronczewski Piotr, Polk Piotr, Toczek Dariusz, Romanowska Elżbieta, Bobek Filip, Foremniak Małgorzata, Żmijewski Artur, Wiciński Borys, Kumorek Magdalena, Bonaszewski Mariusz, Pawlicki Antoni, Olszówka Edyta, Wieniawa-Narkiewicz Julia
20:00
MasterChef, sez. 7, odc. 9/14
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czterdziestu dwóch kandydatów na polskiego MasterChefa ponownie rozpocznie walkę w najbardziej prestiżowym konkursie kulinarnym na świecie. Kto zostanie następcą Mateusza Zielonki, a dla kogo siódemka nie okaże się szczęśliwą liczbą? W siódmym sezonie kucharze amatorzy staną przed wyzwaniami przygotowania m.in. idealnych perliczek, tortu szwarcwaldzkiego, tournedos ¶ la Rossini, a nawet papki dla niemowląt. Kandydaci na mistrza kuchni będą musieli wykazać się także przed grupą dwustu... (Polska)

Obsada: Magda Gessler
20:00
Zabić Salazara
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film akcji. Elitarni agenci DEA chronią barona narkotykowego. Czekając na wsparcie w hotelu, trafiają w zasadzkę byłych współpracowników przestępcy...   Dla małoletnich od lat 16 (Rumunia, USA, 2016)

Reżyseria: Waxman Keoni
Obsada: Goss Luke, Seagal Steven, St-Pierre Georges
21:15
Rolnik szuka żony seria V - odc. 8
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dla niektórych pań czas w domach rolników niespodziewanie dobiegł końca. Pojawiły się łzy zawodu i trudno skrywane rozczarowanie. Ale u innych widać wyraźnie kiełkujące uczucia. Dla rolników to ostatni dzień przed podjęciem ostatecznej decyzji. (Polska 2018)

Reżyseria: Konrad Smuga, Anna Więckowska
Obsada: Marta Manowska

Czas: 45min.
21:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 30min.
21:35
TV Czeremcha
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wieś Czeremcha, leżąca w województwie podlaskim przy granicy z Białorusią. Nie ma tu zbyt wielu zajęć edukacyjnych dla dzieci, które pochodzą w większości z rodzin ubogich, których nie stać na wyjazdy do miejskich instytucji kultury czy nauki. (Polska 2016)


Czas: 23min.
21:05
Kabaret na żywo według Paranienormalnych, odc.50
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piąta jesienna edycja programu „Kabaret na żywo” pojawi się we wrześniu w nowej formule i pod nową nazwą. Stałym gospodarzem odcinków będzie kabaret Paranienormalni. Każdy odcinek „Kabaretu na żywo według Paranienormalnych”, podobnie jak dotąd będzie miał zamkniętą fabułę, a gospodarze show będą zapraszać do studia nie tylko kabarety, ale też znanych aktorów. Jesienią pojawią się m.in.: Michał Czernecki, Tamara Arciuch czy Bartek Kasprzykowski. Wśród kabaretowych gwiazd pojawią się m.in.:... (Polska 2018)

Reżyseria: Harasimowicz Beata
21:30
Pod powierzchnią, odc. 3/7
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

22:15
Zakochana Jedynka - Ojcowie i córki
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nagrodzony Pulitzerem pisarz Jake Davis przechodzi załamanie nerwowe po śmierci żony, która zginęła w wypadku samochodowym. On został sam z 5 - letnią córeczką Katie. Gdy problemy ze zdrowiem się pogłębiają, Jake trafia na wiele miesięcy do kliniki. (USA 2015)

Reżyseria: Gabriele Muccino
Obsada: Russell Crowe, Amanda Seyfried, Aaron Paul, Diane Kruger, Bruce Greenwood

Czas: 111min.
22:25
Kino bez granic - Egon Schiele: Śmierć i dziewczyna
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Egon Schiele obok Klimta i Kokoschki to wybitny prekursor wiedeńskiej secesji, autor ekspresyjnych aktów, autoportretów, portretów i pejzaży. W 1918 r. przed końcem I w. św. i po swoim sukcesie na wystawie wiedeńskiej secesji, Schiele zapada na hiszpankę. (Austria 2016)

Reżyseria: Dieter Berner
Obsada: Noah Saavedra, Maresi Riegner, Valerie Pachner, Marie Jung

Czas: 104min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 21min.
22:25
Pogoda - 04.11 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
22:35
Sądy, przesądy - W powiększeniu
magazyn publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 40min.
22:30
Mroczny rycerz
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejna opowieść o Mrocznym Rycerzu, Batmanie, zwalczającym zło w mieście Gotham. Tym razem Batman musi zmierzyć się z niezwykle niebezpiecznym przeciwnikiem, Jokerem. Film został uznany za jeden z najlepszych obrazów opowiadających przygody Batmana. Heath Leder, mimo że zmarł tragicznie po nakręceniu zdjęć, za rolę Jokera otrzymał pośmiertnie Oscara. , napisy (USA, Wielka Brytania 2008)

Reżyseria: Christopher Nolan
Obsada: Christian Bale, Heath Ledger, Aaron Eckhart, Michael Caine, Maggie Gyllenhaal, Gary Oldman, Morgan Freeman, Cillian Murphy
22:05
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.243
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oficerowie Latoszek i Kopczyk badają okoliczności śmierci Heleny Marciszuk, emerytowanej nauczycielki. Wygląda to na zgon z przyczyn naturalnych, ale podejrzenia policjantów budzi fakt, że starsza pani tuż przed śmiercią podejmowała kogoś herbatą – a jej gość bardzo starannie wytarł po sobie wszelkie odciski palców. Początkowo śledczy idą tropem pozostawionego przez zmarłą niemałego spadku – starego domu, ale potem otrzymują informację, że nauczycielka przed śmiercią zajmowała się intensywnie... (Polska 2018)

Obsada: Dariusz Karpiński, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
23:25
Sądy, przesądy - Wstęp do filmu
magazyn publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 8min.
23:30
Pasja
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny, 37 min, Polska 2008 Reżyseria: Dagmara Szymańska - Szymura Scenariusz: Dariusz Szymura Muzyka: Maciej Dąbrowski - Nie chciałbym umierać, tylko wiecznie na ziemi żyć. Po śmierci nie ma nic, wszystko zanika, (...)... (Polska 2008)

Reżyseria: Dagmara Szymańska-Szymura

Czas: 36min.
23:05
Ślad, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
W mieszkaniu znaleziona zostaje powieszona młoda, atrakcyjna kobieta – Alicja Arszewska. Alicja przez kilka miesięcy uczęszczała na spotkania Anonimowych Żarłoków XXX, na których z pomocą charakteryzacji udawała grubaskę, aby sprzedać otyłym ludziom niebezpieczny narkotyk, pomagający rzekomo szybko zrzucić wagę. Śledczy podejrzewają, że Alicję zabiła z powodu tabletek jedna z otyłych dziewczyn, Katarzyna. Jednak Katarzyna również zostaje odnaleziona martwa - utopiona we własnej wannie.... (Polska 2018)

Reżyseria: Błoński Jan Kidawa
Obsada: Jancia Anita, Jakus Mariusz, Hamkało Aleksandra, Łukaszewicz Cezary, Szeptycki Kamil, Wach Krzysztof, Starostecki Wojciech, Witkowski Piotr, Kawiorska Agnieszka, Jaryczewska Marta, Gadomski Michał, Mikuśkiewicz Paulina, Malcolm James, Pawlak Zuzanna
23:05
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.244
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jawor i Górska zostają wezwani przez straż pożarną. Podczas gaszenia pożaru wysypiska śmieci strażacy znaleźli zaczadzonego dozorcę, który został pobity. Kryminalni zakładają, że dozorca usiłował zapobiec podpaleniu szkodliwych śmieci i oberwało mu się od sprawców. Mężczyzna odzyskuje w szpitalu przytomność, ale długotrwałe niedotlenienie spowodowało u niego zanik pamięci krótkotrwałej. Pamięta kim jest, ale ostatnie miesiące to dla niego czysta kartka. Przy wsparciu Kingi Wilki, kryminalni... (Polska 2018)

Obsada: Dariusz Karpiński, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
00:20
Dzień Bastylii
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kieszonkowiec Michael Mason kradnie torbę Zoe. Zabiera pieniądze i dokumenty, resztę wyrzuca do kosza na zatłoczonej stacji paryskiego metra. Na drugim końcu miasta agent CIA Sean Briar próbuje odnaleźć się w biurowej rzeczywistości po powrocie z Iraku. (Francja, USA 2016)

Reżyseria: James Watkins
Obsada: Richard Madden, Idris Elba, Charlotte Le Bon, Kelly Reilly

Czas: 88min.
00:25
Miara człowieka
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thierry po zwolnieniu z fabryki od ponad roku bezskutecznie poszukuje pracy. Wszystko się zmienia, gdy dostaje pracę jako ochroniarz w supermarkecie i teraz musi dbać o interesy szefów podobnych do tych, którzy wcześniej wyrzucili go z pracy. (Francja 2015)

Reżyseria: Stephane Brize
Obsada: Vincent Lindon, Karine de Mirbeck, Matthieu Schaller

Czas: 87min.
00:10
Wiatr od morza - odc. 131
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn morski (Polska 2018)


Czas: 23min.
00:45
W Innym Świetle
talk-show
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 12min.
00:05
Ślad, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwóch byłych pracowników policji - Lewakowski i Polit - popełnia samobójstwo przez powieszenie. Okazuje się jednak, że ktoś musiał obu panom pomóc. W mieszkaniach ofiar znalezione zostają ślady tej samej kobiety. Podejrzana to licealistka - Nikola Gawrońska. Lewakowski i Polit też jednak okazują się nie pozostawać zupełnie niewinnymi, wzorowymi stróżami prawa. Panowie, nie będąc już czynnymi policjantami, kontynuowali swoje „praktyki” polegające na zatrzymywaniu rzekomo naruszających prawo i... (Polska 2018)

Reżyseria: Nowak Wojciech
Obsada: Jancia Anita, Jakus Mariusz, Hamkało Aleksandra, Łukaszewicz Cezary, Szeptycki Kamil, Wach Krzysztof, Starostecki Wojciech, Witkowski Piotr, Kawiorska Agnieszka, Jaryczewska Marta, Gadomski Michał, Mikuśkiewicz Paulina, Malcolm James, Pawlak Zuzanna
00:05
Tuż przed tragedią, odc.2 Asian Tsunami
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tsunami z 26 grudnia 2004 roku było największą klęską żywiołową w historii. Podziemne trzęsienie ziemi o sile 9,3 stopnia wywołało ogromne, zabójcze fale, które pochłonęły ponad 200 tysięcy istnień ludzkich w Indonezji, Sri Lance, Indiach i Tajlandii, sięgając nawet wybrzeży Somalii. Oto przebieg tego przerażającego kataklizmu   Dla małoletnich od lat 12 (Wielka Brytania, 2006)

01:05
Bartek z Piekła
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia Jana Kowalewicza żyjącego na przełomie stuleci XIX i XX wieku w samotni w Boszkowie koło Leszna - pustelnika, znachora, poligloty i wielkiegi patrioty. (Polska 2013)


Czas: 15min.
01:25
Polska z Miodkiem - (127) Andrychów
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl dokumentalny poświęcony etymologii znanych miejsc w Polsce. Prof. Jan Miodek w przystępny sposób opowiada o pochodzeniu najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain geograficznych. (Polska 2016)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 2min.
01:30
Ocaleni
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program porusza temat uzależnień. Zaproszeni goście, osoby znane i lubiane, ale także te anonimowe, dzielą się swoimi wstrząsającymi historiami dotyczącymi życia z nałogiem oraz sposobami na jego przezwyciężenie. W odcinku: Ona - dziewczyna z tzw... (Polska 2018)

Reżyseria: Jacek Królikiewicz

Czas: 51min.
01:05
Iron Man 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Robert Downey Jr. powraca jako miliarder Tony Stark w ekscytującej kontynuacji popularnego na całym świecie kinowego hitu. Kiedy tożsamość superbohatera przestała być sekretem, życie Tony'ego stało się jeszcze bardziej intensywne. Wszyscy chcą zyskać dostęp do technologii Iron Mana – niektórzy dla władzy i zysku, inni, jak Ivan Vanko, czyli Whiplash (Mickey Rourke), dla zemsty! Tony będzie musiał raz jeszcze przywdziać strój Iron Mana i stawić czoła najbardziej niebezpiecznemu wrogowi,... (2010)

Obsada: Cheadle Don, Downey Jr Robert, Jackson Samuel L., Johansson Scarlett, Paltrow Gwyneth, Rockwell Sam, Rourke Mickey
01:40
Bylismy żołnierzami
film wojenny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film opowiada o pierwszym starciu armii amerykańskiej z Wietkongiem, które zapoczątkowało koszmar wojny i setki tysięcy ofiar. W niedzielę, 14 listopada 1965 roku o godz. 10:48, 400 amerykańskich żołnierzy wylądowało w Ia Drang, zwanej Doliną Śmierci. Tam zostali otoczeni przez 2000 Wietnamczyków. Krwawe walki trwały 3 dni i 3 noce. Był to dramat zarówno dla żołnierzy, którzy w większości byli naiwnymi żółtodziobami, jak i dla ich młodych żon, które owdowiały zbyt wcześnie. Głównym bohaterem... (USA, Niemcy 2002)

Reżyseria: Randall Wallace
Obsada: Mel Gibson, Madeleine Stowe, Greg Kinnear, Sam Elliott, Chris Klein, Keri Russell, Barry Pepper
01:10
Tuż przed tragedią, odc.3 Titanic
Godziny emisji
Rozwiń opis
Analizy ekspertów medycyny sądowej i przełomowy eksperyment ujawniają niedopatrzenie konstruktorów, które mogło być przyczyną krytycznego uszkodzenia kadłubu Titanica.   Dla małoletnich od lat 12 (Wielka Brytania, 2006)

02:00
Jaka to melodia? - odc. 3923
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Promocja gwiazd TVP wydanie specjalne z udziałem prezenterów Halo Polonia: Agaty Konarskiej, Adama Krzykowskiego i Grzegorza Miśtala. (Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Żmijewska
Obsada: Norbert Dudziuk vel Norbi

Czas: 42min.
02:50
Mordercze starcie
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po upadku komunizmu we wsch. Europie, Praga jest schronieniem dla wielu przestępców. Władzę w mieście sprawują grupy mafijne, które walcząc o wpływy, posuwają się do coraz perfidniejszych zagrań. Płatny zabójca zostaje wynajęty do zabicia mafioza. (USA 2012)

Reżyseria: William Kaufman
Obsada: Cuba Gooding Jr, Dolph Lundgren, Claudia Bassols, Billy Murray

Czas: 87min.
02:05
Metro
thriller
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller nakręcony według powieści o tej samej nazwie, autorstwa Dmitrija Safonowa. Film budzi niesamowite emocje, kiedy w tunelu metra w Moskwie zawalają się ściany, a pasażerowie zostają zablokowani pod ziemią w zalanych przez wodę tunelach. (Rosja 2013)

Reżyseria: Anton Megerdichev
Obsada: Swietłana Chodczenkowa, Sergey Puskepalis, Anatoliy Belyy

Czas: 126min.
02:35
Piosenka dla Ciebie
koncert życzeń
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 55min.
02:20
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT „Interwencja” już od 15 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą Michał Bebło i Michał Stela. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:00 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są najciekawsze... (Polska 2018)

02:45
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT „Interwencja” już od 15 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą Michał Bebło i Michał Stela. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:00 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są najciekawsze... (Polska 2018)

03:45
Dzika farma
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny opowidający o małej farmie. W pewne prawdziwe historie trudniej uwierzyć niż w bajki. Nasza opowieść zaczyna się w Szwajcarii, w sercu gór Jura. Na małej farmie z krowami, kurami i owcami. Jej gospodarzem jest Nicolas Barth. (Francja 2016)

Reżyseria: Guillaume Maidatchevsky

Czas: 52min.
03:40
Tajemnice losu, odc.3149
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

03:00
Disco Polo Life, odc.883
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas... (Polska 2018)

04:25
Spis treści - Zbigniew Herbert
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Jęksa

Czas: 3min.
04:30
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:15
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:45
Pod Tatrami - Kurierzy Tatrzańscy
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie: Kurierzy Tatrzańscy farbą i kredką, Zakopiańska Akademia Sztuki, a także Restaurant Week na Podhalu. (Polska 2018)


Czas: 8min.
04:55
Disco Gramy, odc.4209
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

04:30
Moc Magii, odc. 299/351
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

04:00
Top 10 lista przebojów, odc.1129
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

05:00
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 21min.
05:35
Zakochaj się w Polsce - odc. 55 Dolina Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reportaż z różnych miejscowości Polski (Polska 2017)

Reżyseria: Rafał Samborski

Czas: 23min.
05:40
Telezakupy TV Okazje
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.1133
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info