Reklama
Program dla 2018-11-21 od do
20.11 21.11
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
03:40
Czy czeka nas koniec?
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny, w którym znany amerykański aktor, Leonardo DiCaprio, ma uświadomić ludziom na całym świecie, że zmiany klimatu nie są wymysłem naukowców, lecz są prawdziwe. W filmie przedstawiono obserwowane skutki ocieplenia klimatu. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Fisher Stevens

Czas: 95min.
04:55
Disco Gramy, odc.4224
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

05:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:35
Elif s.II - odc. 369
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melek nie może się doczekać spotkania z Hamitem, który ma zaprowadzić ją do Elif. Selima coraz bardziej irytuje to, że przez Pelin musi okłamywać Zeynep. Necdet nie chce wierzyć Arzu, że mężczyzną, z którym uciekła jego żona, jest Sedar. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Cemre Melis Cinar, Isabella Damla Guvenilir, Volkan Colpan, Selin Sezgin, Altug Seckiner

Czas: 43min.
05:15
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:30
Koło fortuny - odc. 53 ed. 3
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Motyl
Obsada: Izabella Krzan, Rafał Brzozowski

Czas: 27min.
05:00
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2018)


Czas: 21min.
05:35
Pograniczni
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przybysze z Polski we wschodnioniemieckich powiatach Meklemburgii - Przedpomorza i Brandenburgii żyją często na przekór. Nie przyjeżdżają do Niemiec, żeby pracować, tylko żeby tam żyć. Pracują w Polsce. (Polska 2015)


Czas: 23min.
05:40
Telezakupy TV Okazje
Godziny emisji
05:10
Uwaga!, odc. 5500
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które... (Polska)

05:35
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
SuperLudzie, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
W piątym odcinku programu „SuperLudzie” przybliżymy widzom sylwetki kolejnych bohaterów. Pierwszym z nich jest Rafał Miszkiel. Rafał to młody chłopak, który kilka lat temu uległ bardzo groźnemu wypadkowi, wskutek którego znalazł się na wózku inwalidzkim oraz amputowano mu jedną rękę. Jednak mimo tego, ze swojego życia uczynił prawdziwą misję. Postanowił zostać youtuberem i założył kanał „Życie na wózku”, na którym pokazuje jak radzi sobie w codziennym życiu jako osoba niepełnosprawna. Rafał... (Polska 2017)

05:30
SuperLudzie, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szósty odcinek programu „SuperLudzie” otworzy Marcin Szyca, niepełnosprawny biznesmen ze Śląska. Kilka lat temu Marcin uległ wypadkowi na motocrossie, wskutek czego znalazł się na wózku inwalidzkim. Dla wielu ludzi oznaczałoby to koniec marzeń, jednak on, poprzez ciężką rehabilitację, postanowił o siebie zawalczyć. Dzisiaj jest w pełni samodzielnym mężczyzną, szczęśliwym mężem i ojcem oraz właścicielem kilku placówek bankowych. Postanowił także otworzyć w Mysłowicach własne centrum... (Polska 2017)

Reklama
06:35
Wieczna miłość - odc 61
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zeynep postanawia zaprosić rodziców na wesele. Vildan zaprasza do domu nauczycielkę, która ma nauczyć Zeynep dobrych manier. Kemal sprawdza miejsce, w którym zabito Karen i odkrywa pewien istotny szczegół. (Turcja 2015)

Reżyseria: Hilal Saral Ünalan
Obsada: Burak Özivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancolu, Zerrin Tekindor, Kürat Alnak, Nee Baykent, Bar Alpaykut, Gökay Müftüolu

Czas: 43min.
06:05
M jak miłość - odc. 1400
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kinga coraz gorzej znosi ciążę. Gdy podnosi Miśka, traci na chwilę wzrok. Magda nadal marzy o urodzeniu dziecka i idzie na kontrolną wizytę do lekarza. Budzyńskiego odwiedza Marta, która robi bliskim niespodziankę i przyjeżdża niespodziewanie do Polski. (Polska 2018)

Reżyseria: Leszek Korusiewicz
Obsada: Emilian Kamiński - Ojciec Madzi, Rafał Mroczek - Paweł, Joanna Jarmołowicz - Katia, Karolina Sawka - Kalina, Maria Głowacka - Lenka Zduńska, Maja Wudkiewicz - Basia Rogowska, Małgorzata Pieńkowska - Marysia, Hanna Mikuć - Krystyna, Teresa Lipowska - Barbara, Anna Mucha - Madzia

Czas: 44min.
06:00
Ukryte skarby - Zagań
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program reportażowy o tematyce historyczno - społecznej z elementami geografii, przyrody i ekologii, pokazuje miejsca z cennymi zabytkami, pełne tajemnic i wyjątkowych historii. (Polska 2018)


Czas: 22min.
06:20
Polska z Miodkiem - (136) Mława, Wołomin, Wyszków
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl dokumentalnych programów telewizyjnych poświęconych etymologii znanych miejsc w Polsce. Prof. Jan Miodek w przystępny sposób opowiada o pochodzeniu najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain geograficznych. (Polska 2016)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 2min.
06:30
Polski Sukces Gospodarczy odc. 4/2018
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn ekonomiczny, w którym przybliżamy problematykę Funduszy Europejskich. Będziemy prezentować poszczególne branże gospodarki i jej aktualne wyzwania społeczno - ekonomiczne, z uwzględnieniem kontekstu wydatkowania Funduszy Europejskich. (Polska 2018)


Czas: 23min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 13, odc. 3/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda Gessler - niekwestionowana Królowa smaku i rewolucji. Jej doświadczenie i temperament zmieniły oblicze kilkudziesięciu restauracji w całym kraju. „Kuchenne Rewolucje” to hit od wielu sezonów. Tym razem wkracza w trzynasty i bynajmniej nie będzie on pechowy. Szczecin „Aramia” Samir Zeair w 1978 r. przyjechał z Syrii do Polski na studia medyczne. Po studiach zdał sobie sprawę, że Polska jest jego miejscem na ziemi, i chociaż w latach 80-tych nasz kraj był dość ponurym miejscem, Samir... (Polska)

Obsada: Magda Gessler
06:00
Dragons' Den - Jak zostać milionerem, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia edycja programu, w którym drobni i początkujący przedsiębiorcy mają niezwykłą szansę zaprezentowania swoich biznesowych pomysłów piątce potencjalnych inwestorów. Jeśli ci uznają pomysł za dobry, gotowi są wesprzeć go doświadczeniem, zapleczem i - oczywiście - swoimi własnymi pieniędzmi. W pierwszych dwóch edycjach inwestorzy programu złożyli oferty inwestycyjne o wartości niemal 30 milionów złotych. Efekty tych inwestycji - takie jak podwójne paluszki, czy specjalne etui chroniące... (Polska 2012)

Reżyseria: Dąbrowski Tomasz
07:25
Jaka to melodia? - odc. 3938
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Quiz muzyczny propagujący muzykę rozrywkową. Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach, polega na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Prowadzenie Norbi. (Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Żmijewska
Obsada: Norbert Dudziuk vel Norbi

Czas: 24min.
07:55
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2018)


Czas: 2min.
07:00
Nekropolie żydowskie - cmentarz w Warszawie
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cmentarz żydowski w Warszawie przy ul. Okopowej 49/51, zwany przed wojną cmentarzem przy ul. Gęsiej, powstał z inicjatywy warszawskiej gminy żydowskiej w 1806 r. Chronologicznie jest trzecią żydowską nekropolią Warszawy. (Polska 2018)


Czas: 20min.
07:20
Na sygnale - odc. 160 "Za wszelką cenę"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adam świętuje, bo jego żona zostaje w końcu zwolniona z aresztu. Podczas kolejnego wezwania - wspólnie z Anną i Martyną - Wszołek ratuje dziewczynkę zamkniętą w aucie przez matkę. Dr Reiter szybko odkrywa, że rodzice małej są ze sobą skłóceni. (Polska 2017)

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Anna Haba - Lidka, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Martyna Bazychowska - Natalia, Marek Braun - Kamil

Czas: 23min.
07:55 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2018)


Czas: 45min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 120min.
07:50
Doradca smaku 9 - Zapiekane jajka z soczewica i pomidorami, odc. 6/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:05
Przygody Kota w butach, odc.18
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

07:35
Przygody Kota w butach, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2018)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2018)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2018)


Czas: 15min.
08:30
ALARM!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
08:55
Ranczo s.VII - odc. 89 (seria VII, odc. 11) - Czas konspiry
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Biskup, zmobilizowany przez Michałową, doprowadza do zwolnienia proboszcza i Kusego. Mimo swojego osobistego zaangażowania ma jednak do niego ogromne pretensje za wywołanie skandalu i - czego jest pewien - kompromitację przed parafianami. (Polska 2013)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Arkadiusz Nader, Artur Barciś, Cezary Żak, Grzegorz Wons, Ilona Ostrowska, Jacek Kawalec, Paweł Królikowski

Czas: 44min.
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2334
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najnowsze informacje z kraju i ze świata, ciekawe rozmowy, intrygujące historie, gorące tematy, a do tego dużo humoru od samego rana – tak zaczyna się poranek z „Dzień Dobry TVN”, który każdego postawi na nogi. Moc pozytywnej energii i jeszcze więcej dobrych wibracji to przepis na udany dzień. Wiosną na antenie „Dzień Dobry TVN” pojawią się wyjątkowi goście o wielkim sercu, którzy swoją energią, pasją, optymizmem i chęcią do działania wspierają innych oraz im pomagają. Dorota Wellman, Marcin... (Polska)

08:00
Nasz Nowy Dom, odc.67
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Ostrowcu Świętokrzyskim mieszka pani Ewa i jej trzy córki: Wiktoria, Oliwia i mała Basia. Kobieta przez wiele lat toczyła walkę z nałogiem swojego męża, którą przegrała - on odebrał sobie życie. Pani Ewa jest zmuszona wynajmować mieszkanie, ponieważ w jej własnym nie ma warunków do życia. Niewielkie zarobki nie wystarczają właściwie na nic więcej. Rodzina marzy o przeprowadzce do własnego domu, ale nie jest to możliwe. Prowizoryczne łazienka i kuchnia, walące się sufity i instalacje grożące... (Polska 2016)

Reżyseria: Batyra Magdalena, Legan Joanna, Pawluczuk Monika, Samborski Rafał, Toporowska Olga
Obsada: Katarzyna Dowbor
09:55
Komisarz Alex s.I - odc. 11 (seria I, odc. 11) - Śmierć w parku
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W łódzkim parku znaleziono ciało młodej, pięknej kobiety. Policja wkrótce aresztuje bezdomnego, który był widziany na miejscu zbrodni. Bromski nie jest jednak przekonany, czy schwytano właściwą osobę. Z nieocenioną pomocą nosa Aleksa, trafia na trop... (Polska 2011)

Reżyseria: Robert Wichrowski
Obsada: Jakub Wesołowski, Magdalena Walach, Ireneusz Czop, Daniel Olbrychski, Janusz Chabior, Agnieszka Wagner, Mariusz Bonaszewski, Krystyna Kołodziejczyk, Julia Wojciechowska, Mariusz Saniternik

Czas: 43min.
09:05
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2018)


Czas: 48min.
09:00
Malanowski i Partnerzy, odc.728
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ktoś skatował do nieprzytomności współwłaściciela warsztatu samochodowego. Do Malanowskiego przychodzi jego zrozpaczona żona, Jola Grębska, która prosi o ustalenie sprawcy. Tomek zatrudnia się w warsztacie i jest świadkiem brutalnej próby wyłudzenia haraczu. Ratuje wspólnika pobitego mężczyzny, jego starszego brata - Janka Grębskiego. Okazuje się, że szwagier klientki ma konflikt z ojcem i nie chce powiedzieć detektywom całej prawdy. Niespodziewanie Mateusz Grębski umiera w szpitalu, a... (Polska 2015)

Reżyseria: Jakubowski Szymon
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:30
Malanowski i Partnerzy, odc.729
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anonimowy nadawca wysyła Malanowskiemu zdjęcie martwej kobiety. Detektywi postanawiają pojechać pod dołączony do wiadomości adres i sprawdzić, czy ktoś przypadkiem nie robi sobie głupich żartów. Na miejscu rozmawiają z właścicielem mieszkania Robertem Burzyckim, który nie rozpoznaje ofiary i twierdzi, że nie ma nic wspólnego z jej śmiercią. Tymczasem Marek dociera do człowieka, który wysłał anonim. Okazuje się, że jest nim znany detektywowi włamywacz – Marny. Mężczyzna zarzeka się, że w... (Polska 2015)

Reżyseria: Sochacki Sławomir
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:00
Septagon, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektywi przyjmują sprawę Dawida, który pracował jako telemarketer. Został zwolniony przez szefową za rzekome molestowanie koleżanki z pracy, Kingi. Mężczyzna twierdzi, że to nieprawda i sam był molestowany przez szefową. Nie uległ jej i właśnie dlatego wyleciał. Nie rozumie dlaczego Kinga podłożyła mu świnię. Chce oczyścić dobre imię. Prosi o zdobycie dowodów na szefową i ustalenie dlaczego Kinga go wrobiła… Max widzi w Internecie, że w firmie szukają telemarketera. Detektywi postanawiają... (Polska 2018)

Reżyseria: Protokowicz Tomasz
Reklama
10:50
Jeden z dziesięciu - 12/109
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2018)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński
Obsada: Tadeusz Sznuk

Czas: 26min.
10:00
Wybór Maszy
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść o młodych ludziach ze wschodu Europy i Azji, którzy wyjechali ze swoich krajów, żeby służyć ludziom chorym terminalnie w polskim hospicjum. Opowieść o idei wolontariatu zagranicznego, który jest realizowany w hospicjum Cordis w Katowicach. (Polska 2015)


Czas: 11min.
10:15
MAŁOPOLSKA NA ROWERY - odc. 21 Kalwaria, Lanckorona
Godziny emisji
Rozwiń opis
Promocja Małopolski jako lidera w tworzeniu ścieżek rowerowych oraz pokazanie, że jazda na rowerze jest niezwykle atrakcyjną formą aktywnego wypoczynku. (Polska 2018)


Czas: 10min.
10:25
Pogoda - 21.11 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
10:30 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2018)


Czas: 12min.
10:45
Rączka gotuje - INDYK ŚLĄSKI
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn kulinarny, w którym śląski kucharz Remigiusz Rączka przygotowuje popularne i mniej znane dania kuchni regionalnej. (Polska 2018)

Obsada: Remigiusz Rączka

Czas: 24min.
10:00
Dzień. który zmienił moje życie, odc.18
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agata jest dietetykiem, w stanie wolnym od 5 lat. Pewnego wieczoru spotyka przedstawiciela medycznego i pozostaje pod jego dużym urokiem. Czarujący mężczyzna szybko przeprowadza się do Agaty. Ale idylla trwa krótko. Michał zwalnia się z pracy, nie pracuje, a pożycza mnóstwo pieniędzy od Agaty. Mężczyzna przekracza wszelkie granice, gdy podaje jej pigułkę gwałtu. Agata - młoda i niezależna, energiczna kobieta - staje się swoim własnym cieniem, marionetką w rękach Michała. Czy ktokolwiek... (Polska 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił
10:00
Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia, odc.37
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia” już po raz 4. - jesienią tylko w Telewizji POLSAT. Emocjonalny rollercoaster, wyjątkowe nagrody i surowe kary, jakich dotąd nie było, jeszcze więcej gwiazd w kuchni oraz w restauracji - a wszystko to z udziałem czternastu nowych uczestników, i pod wodzą giganta polskiej gastronomii, Wojciecha Modesta Amaro! Czwarta edycja najlepszego kulinarnego show w Polsce będzie jeszcze bardziej gwiazdorska pod każdym względem, a dziesięć pełnych emocji i zaskakujących... (Polska 2015)

Reżyseria: Kępiński Jan, NOWAKOWSKI Artur, Raczek Marta
11:30
Korona królów - odc 128
telenowela historyczna TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na naradzie Kazimierz porusza temat możliwości zbudowania drogi rzecznej do transportu soli. Trwają też rozmowy o służbie wojskowej dla poddanych. Nagle pojawia się wzburzona Bogna z informacją o zbyt wcześnie rozpoczynającym się porodzie Ofki. (Polska 2018)

Reżyseria: Piotr Fiedziukiewicz, Jerzy Krysiak, Jacek Sołtysiak, Wojciech Pacyna
Obsada: Andrzej Hausner, Marta Wiśniewska, Martyna Dudek, Sławomir Orzechowski, Marcin Rogacewicz, Krzysztof Wrona, Karol Biskup, Hubert Wróblewski, Wenanty Nosul, Izebela Noszczyk

Czas: 24min.
11:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
11:10
Pytanie na śniadanie Extra - (220)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 9min.
11:25
Rodzinka.pl s.III - odc. 57 "Nudzi mi się"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kacper ciągle walczy z nudą i ze strachem przed następną klasą, do której pójdzie za rok. Kuba dobija interes z harcerzem. Natalia i Ludwik nie pozwalają wyjechać Kubie do Londynu. Natalia próbuje nauczyć Kubę prawidłowego korzystania z łazienki. (Polska 2012)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
11:55
Barwy szczęścia - odc. 1945
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Borys dowiaduje się, że sekcja zwłok Adama wykazała obecność trucizny. Komisarz ostro przesłuchuje Grzelaka sugerując, że to on pomógł mu umrzeć. Tymczasem Aldona zarzuca Reginie, że wrobiła Borysa. Taniec zbliżył Sabinę i Tomalę. (Polska 2018)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Marek Szkoda, Divine Kitenge, Barbara Kurzaj, Bartłomiej Nowosielski, Ewa Florczak, Mateusz Banasiuk, Krzysztof Kiersznowski, Ewa Ziętek

Czas: 24min.
11:15
27 końców świata
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2015)


Czas: 11min.
11:30
Podwodna planeta - odc. 6 Mikroświat
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piękne zdjęcia, ukazujące świat ukryty pod powierzchnią oceanów, mórz i wód śródlądowych, widzianych oczami jednego z najsłynniejszych fotografów Błękitnej Planety - Darka Sepiełło. Dzięki niemu możemy zobaczyć podwodny świat obserwowany przez nurka. (USA 2016)

Reżyseria: Darek Sepiełło, Darek Sepioło

Czas: 45min.
11:00
Dlaczego ja?, odc.781
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anna Szymańska (33 l.) poznaje na dziecięcej imprezie urodzinowej Alę Gubańską (6 l.), w której rozpoznaje swoją zmarłą córkę, Lenę. Lena zginęła sześć lat temu w pożarze domu, mając zaledwie sześć miesięcy, jednak nigdy jej zwłoki nie zostały znalezione w popiołach. Anna wmawia sobie, że Alicja to Lena i robi wszystko, żeby to udowodnić. Jej mąż, Maciej (39 l.) nie wierzy w to. Jej przyjaciółka, Marta Pruszyńska (40 l.), która zaprzyjaźniona jest też z matką Alicji, Marleną (35 l.) jest... (Polska 2017)

Reżyseria: Korzeniewski Piotr
11:00
Ukryta prawda, odc. 977
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michał i Ania spotykają się przypadkiem na ulicy, gdy dziewczyna interweniuje w sprawie zamkniętego w upalny dzień w samochodzie psa. Ich drogi w kolejne dni ciągle się przecinają: Chłopak odwiedza nowy bar wegetariański, który okazuje się należeć do matki Ani. 20-latkowie spotykają się też w drodze do schroniska dla psów, gdzie oboje są wolontariuszami. W końcu postanawiają umówić się na randkę. Szybko się do siebie zbliżają i w sobie zakochują. Dużym wyzwaniem dla ich związku jest wyznanie... (Polska)

11:25
Benny Hill, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Benny Hill Show” to najbardziej popularny i charakterystyczny angielski program rozrywkowy, produkowany przez brytyjską telewizję Thames w latach: 1969 - 1989. Gwiazdą tego show, jego pomysłodawcą i autorem scenariuszy był, niestety nieżyjący już, angielski komik telewizyjny, Benny Hill, dla którego praca w telewizji była autentyczną pasją jego życia. Największym uznaniem z całej jego obfitej twórczości cieszył się cykl półgodzinnych odcinków, które właśnie prezentujemy. Każdy z tych... (Wielka Brytania 1985)

Reżyseria: Beckett Keith, Bell David
Obsada: Hill Benny, McGee Henry, Wright Jack, Parsons Nicholas, Dawson Anna
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2018)


Czas: 10min.
12:15 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2018)


Czas: 17min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2018)


Czas: 2min.
12:40
Bo ja wybieram zdrowie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program edukacyjny o tematyce prozdrowotnej, promujący postawy wpływające na dobrostan człowieka, jego zdrowie ze szczególnym uwzględnieniem profilaktyki, pokazujący możliwości włączenia roślin leczniczych w trakcie leczenia i powrotu do zdrowia... (Polska 2018)


Czas: 12min.
12:55
Natura w Jedynce - Wyspy Kanaryjskie. Góry ognia
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat "gór ognia", świadectwo początków życia. Góra Teide wznosi się blisko 4 tys. m ponad poziomem morza. To uśpiony olbrzym. Ostatnia erupcja miała miejsce w 1909 roku. Liczne erupcje stworzyły jeden ze światowych cudów przyrody. (Niemcy 2016)


Czas: 50min.
12:30
Koło fortuny - odc. 54 ed. 3
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Motyl
Obsada: Izabella Krzan, Rafał Brzozowski

Czas: 27min.
12:25
Polska z Miodkiem - (136) Mława, Wołomin, Wyszków
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl dokumentalnych programów telewizyjnych poświęconych etymologii znanych miejsc w Polsce. Prof. Jan Miodek w przystępny sposób opowiada o pochodzeniu najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain geograficznych. (Polska 2016)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 2min.
12:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 30min.
12:00
Gliniarze, odc.62
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sprzątaczka Daria znajduje swojego pracodawcę wycieńczonego i przykutego do kaloryfera. Detektywi podejrzewają, że w sprawę zamieszana jest była dziewczyna ofiary, właścicielka portalu randkowego. Sprawa się komplikuje, kiedy ofiara dostaje wiadomość z pogróżkami. Tymczasem detektywi zajmują się sprawą 10-letniego Ignasia - prymusa klasowego, który uciekł z domu. Policjanci podejrzewają, że zaginięcie chłopca związane jest z rodzinnymi sekretami.   Dla małoletnich od lat 12... (Polska 2017)

Reżyseria: Kalisiak Krzysztof, Mazanek Agnieszka, Olejarczyk Tomasz
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Sufa Maciej, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
12:00
Szpital, odc. 866
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doktor Michał Morawski przyjmuje na oddział bezdomnego pobitego przez chuliganów. Mężczyzna wcześniej zostawił rodzinę dla kochanki, a krótko potem uległ wypadkowi. Stracił pamięć i zaczął żyć na ulicy. W szpitalu rozpoznaje go 16-letni syn. Chłopak nie może pogodzić się z faktem, że ojciec porzucił przed laty bliskich. Córka pacjenta chce wybaczyć mężczyźnie i uświadamia mu kim jest… Pacjentka doktor Dominiki Gajdy to 19-latka ze złamaną ręką. Jest w 8 miesiącu ciąży. Ojca dziecka poznała w... (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.35
Godziny emisji
Rozwiń opis
Diablo i Ruda zajmują się sprawą właściciela siłowni, w której grasuje podglądacz. Klientki odkryły dziury w ścianach prysznicowych, przebieralniach i w toalecie. Skrażyły się też na kradzieże osobistych drobiazgów z szafek. Właściciel prosi detektywów, by złapali podglądacza, zanim jego siłownia straci dobrą reputację i klientelę. W tym odcinku detektywi Septagonu pomagają też pewnej sprzedawczyni, która szukając miłości w internecie. znalazła czterech obiecujących kandydatów na męża, boi... (Polska 2015)

Reżyseria: Janusiak-Wróblewska Aneta, Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Maszczyńska-Bąk Anna, Wąsiński Piotr
13:15
Cena miłości - odc. 82
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jawuz podejmuje się transportu narkotyków. Pala jest pod coraz większym urokiem Dżejdy. Sawasz odkrywa, że Jawuz zmienił nazwisko i że to on zlecił porwanie Cziczek. Podczas gali uderza Jawuza w twarz. Ktoś usiłuje zabić Mustafę. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
13:00
Rolnik z pasją odc. 14
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Celem wspólnego projektu TVP i ARiMR jest prezentacja zmian, jakie zachodzą na polskiej wsi dzięki środkom z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich i wsparciu ARiMR. (Polska 2018)


Czas: 6min.
13:05
Szlakiem drewnianych kaplic - Rembieszyce
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl przedstawia najciekawsze kościoły i kaplice. Nie jest to jednak przewodnik architektoniczny, chociaż wszystkie wymienione obiekty są wpisane do rejestru zabytków i są przykładami cennej architektury drewnianej w Polsce. (Polska 2014)


Czas: 5min.
13:15 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2018)


Czas: 12min.
13:35
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2018)


Czas: 17min.
13:50
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2018)


Czas: 2min.
13:00
Trudne sprawy, odc.728
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nikola Mitura (21 l.) i jej chłopak, Robert (26 l.) żyją sobie szczęśliwie. Ich spokój burzy jedynie Edyta (39 l.), matka dziewczyny, która nie pracuje zawodowo z powodu chronicznych bólów głowy, za to ciągle miesza się w sprawy córki. Szczególnie irytuje Roberta. Jego zdaniem, Edyta wszystkich wykorzystuje, bo tak naprawdę nic jej nie dolega, jest leniwa i woli żyć z alimentów od byłego męża, Staszka (42 l.), i za pieniądze córki, zamiast pracować. Nikola odkrywa, że matka nie spłaca... (Polska 2017)

Reżyseria: Molak Adam
13:00
Szkoła, odc. 629
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
14-letnia Tosia Skrzypiec kochała się ze swoim chłopakiem, licealistą Robertem Baranem. Wkrótce kolega nastolatka uświadamia mu, że współżycie z osobą poniżej piętnastego roku życia jest przestępstwem. Chłopak jest przerażony, a Tosia czuje się wykorzystana i porzucona. Dyrektor Maria Borkowska uświadamia uczennicy, że Robert złamał prawo. Czy uczeń odpowie za to, co zrobił? Licealistka Agata Łukaszewska gra z uczniami w pokera na pieniądze i wygrywa dzięki oszustwom. Jedna z gimnazjalistek... (Polska)

13:00
Detektywi w Akcji, odc.36
Godziny emisji
Rozwiń opis
Majka i Ruda zostają wynajęci przez kierownika hostelu, jako zastępcza ochrona na weekend, w którym spodziewany jest przyjazd wielu gości, ze względu na festiwal muzyczny. Przy takich okazjach dochodziło zazwyczaj do wielu incydentów. Pracownicy ochrony hostelu przebywają na zwolnieniu lekarskim, dlatego kierownik zatrudnił detektywów, by zadbali o to, żeby goście przestrzegali regulaminu hostelu. Szybko okazuje się, że detektywi będą mieli pełne ręce roboty... Do Septagonu zgłasza się także... (Polska 2015)

Reżyseria: Kubik Krzysztof, Lisiak Piotr, Łukasik Łukasz, Wrzosek Robert
14:00
Elif s.II - odc. 370
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zeynep szykuje przyjęcie niespodziankę z okazji urodzin Selima. On jest rozgoryczony, że żona zapomniała o jego święcie. Cemal opowiada Necdetowi, że Nazan zamierzała zabrać Elif. Necdet beszta kobietę. Serdar i Gonca stają się sobie coraz bliżsi. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Cemre Melis Cinar, Isabella Damla Guvenilir, Volkan Colpan, Selin Sezgin, Altug Seckiner

Czas: 44min.
14:10
Postaw na milion - odc. 163
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga
Obsada: Łukasz Nowicki

Czas: 46min.
14:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 60min.
14:00
Pierwsza miłość, odc.2765
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kinga opowiada Arturowi o Rafale, który wykupił wszystkie jej sukienki. Nie wie, że Rafał wciąga ją w swoją grę. W domu Kulczyckich dochodzi do wypadku. Życie Tomka jest zagrożone. Czy Kinga zdąży wrócić na czas? Hubert ma problemy w domu, bo udawał chłopaka Melki. Melka dowiaduje się, że Sabina zaczęła Huberta szantażować. Mówi o wszystkim zszokowanemu Pawłowi. Olek zaniedbuje obowiązki sołtysa i ląduje przypadkowo w knajpie. Na jego drodze znów pojawia się Kleopatra. Kobieta tym razem chce... (Polska 2018)

Reżyseria: Klimkiewicz Katarzyna
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gawryluk Ewa, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Herbuś Edyta, Ilczuk Anna, Jakubowicz Ewa, Jedlikowski Piotr Gawron, Kojro Dominika, Konopka Łukasz, Koterski Michał, Kozłowska     Diana, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Malinowski Michał, Matuszczak Włodzimierz, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Olszewski Kacper, Opozda Joanna, Pakulnis Maria, Pniewski Patryk, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Romanowska Elżbieta, Różańska Magdalena, Sawczuk Katarzyna, Sowińska Katarzyna, Strasburger Karol, Suchora Agnieszka, Tomaszewski Maciej, Wieczorek    Magda, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Wróbel Magda, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
14:45
Dlaczego ja?, odc.654
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mateusz Bojko (40 l.) jest mężem Urszuli (37 l.) i mają córkę Klarę (17 l.), która nie ma zbyt dobrego kontaktu z matką, bo czas upływał jej na imprezach. Klara niedawno wyprowadziła się z domu rodzinnego, ale mieszka z chłopakiem Tomaszem (19 l.) w tym samym budynku, co rodzice. Rok temu Ula spotykała się z doktorem Pawłem Niewiadomskim (45 l.), była wtedy pielęgniarką w klinice. Po zakończeniu tego związku pod naciskiem męża zmieniła pracę i jest teraz zatrudniona w domu spokojnej starości.... (Polska 2016)

14:00
19 +, odc. 330
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wnykowa z młodszymi dziećmi mieszka u Lucy i Arka, natomiast starsze dzieci kobiety zatrzymały się u Leny. W mieszkaniu Lucy pojawia się Wnyk i wszczyna awanturę. Zostaje wyrzucony przez Arka. Wszyscy dochodzą do wniosku, że rodzina potrzebuje własnego lokum. Okazuje się jednak, że Wnykowa nie ma szans na mieszkanie komunalne, a domy samotnej matki są przepełnione. Wyjście z sytuacji znajduje Witek, proponując kobiecie mieszkanie w kamienicy, w której kupił udziały. Ala jest zachwycona... (Polska)

14:30
Kuchenne rewolucje, sez. 8, odc. 13/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chata Paprocańska (Tychy). W Tychach, blisko lasów i jeziora, swoją „Chatę Paprocańską" prowadzi Dorota, którą na co dzień dzielnie wspiera mąż Jerzy. Ona gotuje, zarządza i wymyśla. On słucha, realizuje jej pomysły i bardzo często ucieka z restauracji do swoich koni. Bo w tej Chacie, choć bywa smacznie, nie zawsze bywa wesoło. Tej dwójce humory poprawić może tylko Magda Gessler. (Polska)

Obsada: Magda Gessler
14:00
STOP Drogówka, odc.176
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najpopularniejszy polski program o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazujący codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji – zabawnych i smutnych,... (Polska 2018)

Reklama
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2018)


Czas: 10min.
15:10 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 2min.
15:15
ALARM!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
15:35
Zakochaj się w Polsce - odc. 87 Rzeszów
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reportaż z różnych miejscowości Polski (Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Grabarska

Czas: 21min.
15:10
Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1400
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kinga coraz gorzej znosi ciążę. Gdy podnosi Miśka, traci na chwilę wzrok. Magda nadal marzy o urodzeniu dziecka i idzie na kontrolną wizytę do lekarza. Budzyńskiego odwiedza Marta, która robi bliskim niespodziankę i przyjeżdża niespodziewanie do Polski. (Polska 2018)

Reżyseria: Leszek Korusiewicz
Obsada: Emilian Kamiński - Ojciec Madzi, Rafał Mroczek - Paweł, Joanna Jarmołowicz - Katia, Karolina Sawka - Kalina, Maria Głowacka - Lenka Zduńska, Maja Wudkiewicz - Basia Rogowska, Małgorzata Pieńkowska - Marysia, Hanna Mikuć - Krystyna, Teresa Lipowska - Barbara, Anna Mucha - Madzia

Czas: 44min.
15:05
Polski Sukces Gospodarczy odc. 4/2018
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn ekonomiczny, w którym przybliżamy problematykę Funduszy Europejskich. Będziemy prezentować poszczególne branże gospodarki i jej aktualne wyzwania społeczno - ekonomiczne, z uwzględnieniem kontekstu wydatkowania Funduszy Europejskich. (Polska 2018)


Czas: 23min.
15:35
Ukryte skarby - Zagań
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program reportażowy o tematyce historyczno - społecznej z elementami geografii, przyrody i ekologii, pokazuje miejsca z cennymi zabytkami, pełne tajemnic i wyjątkowych historii. (Polska 2018)


Czas: 22min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:30
Szkoła, odc. 630
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Siódmoklasista Gabriel Faron stracił kieszonkowe przez niskie oceny w szkole. Chłopak zadłuża się u szkolnych kolegów. Gdy nie może oddać pieniędzy, okłamuje uczniów i postanawia udawać swojego nieistniejącego brata bliźniaka. Nieoczekiwanie dziewczyna Gabriela, Zuza zakochuje się w pewnym siebie i aroganckim Konradzie – bracie, którego udaje Gabriel… Licealiści, Adam Litwin i Ala Miler, do tej pory byli zgodną i szczęśliwą parą. Ostatnio jednak chłopak zrobił się bardzo agresywny i zazdrosny... (Polska)

15:00
Policjantki i Policjanci, odc.486
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najnowszy, dziewiąty już, sezon bijącego rekordy popularności serialu Czwórki rozpoczyna się w dramatycznym momencie, w którym rozstaliśmy się z głównymi bohaterami w finale poprzedniej serii. Czy bomba na komendzie wybuchnie? Czy Rachwał i Zieliński będą w stanie w ciągu kilku sekund ocalić siebie i wszystkich, którzy przebywając w budynku znaleźli się o włos od śmierci? Czy Białach i Wysocka wyjdą cało z rąk bandytów?   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

Reżyseria: Miszczak Jakub, Smoczyński Sławomir
Obsada: Honorata Witańska, Magda Malcharek, Magda Szczepanek, Mariusz Węgłowski, Paweł Monsiel, Wojciech Sukiennik
16:05
Wieczna miłość - odc 62
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ozan odwiedza ojca Zeynep i prosi go o wybaczenie. Człowiek wynajęty przez Kemala włamuje się do mieszkania Tufana, najbliższego współpracownika Emira. W willi Emira odbywa się wesele Zeynep i Ozana. (Turcja 2015)

Reżyseria: Hilal Saral Ünalan
Obsada: Burak Özivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancolu, Zerrin Tekindor, Kürat Alnak, Nee Baykent, Bar Alpaykut, Gökay Müftüolu

Czas: 45min.
16:00
Koło fortuny - odc. 339 ed. 5
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Tomasz Motyl
Obsada: Izabella Krzan, Rafał Brzozowski

Czas: 29min.
16:35
Familiada - odc 2475
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna. (Polska 2018)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł
Obsada: Karol Strasburger

Czas: 24min.
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2018)


Czas: 21min.
16:25
Pogoda - 21.11 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
16:30
Kryminalna Siódemka
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Piotr Stefaniak

Czas: 12min.
16:45
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjny prezentujący zapowiedzi najważniejszych tematów z wydarzeń dnia ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 12min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3763
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT „Interwencja” już od 15 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą Michał Bebło i Michał Stela. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:00 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są najciekawsze... (Polska 2018)

16:30
Na ratunek 112, odc.297
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marek spieszy się do pracy. Jest bardzo zdenerwowany – jak zwykle długo stał w korkach, wciąż trafia na czerwone światła a, na dodatek, zachowanie innych kierowców pozostawia wiele do życzenia. Mężczyzna postanawia nie być gorszy i podczas zmiany pasa ruchu wyprzedza dudniący głośną muzyką i ozdobiony tzw. „zimnym łokciem” samochód. Niestety, satysfakcja okazuje się chwilowa. Wściekły miłośnik szybkich aut i siłowni zaczyna trąbić i agresywnie jechać za Markiem. Następnie zajeżdża mu drogę i... (Polska 2018)

Reżyseria: Korzeniewski Piotr, Molak Adam, Sarzyński Piotr, Sobociński Marcin
16:30
19 +, odc. 331
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mela jest podekscytowana, ponieważ wraz z grupą studentów z roku wystawiają Balladynę. Dziewczyna gra Goplanę, Iwona - Balladynę. Na spektaklu Lena spotyka Szymona, z którym przestała się widywać, odkąd zaczęła poważnie traktować Filipa. Chłopak do tej pory nie może jej tego wybaczyć… Irek, który obiecał Iwonie, że pojawi się na widowni, niestety nie dotrzymuje słowa. Małkowska jest obrażona na ukochanego. Kiedy poznaje prawdziwy powód jego spóźnienia, postanawia się na nim zemścić. (Polska)

16:00
Maria z przedmieścia, odc.55
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maria, dziewczyna ze slumsów, marzy o miłości i księciu z bajki, który w jej snach ma twarz przystojnego młodego człowieka, jakiego widziała kilka razy na ulicy. W dniu piętnastych urodzin dziewczyny jej jedyna opiekunka dostaje ataku serca w kościele. Przed śmiercią błaga księdza, by pomógł Marii, kiedy jej zabraknie. Ksiądz prosi bogatego dobroczyńcę parafii, Don Fernanda de la Vegę, by przyjął dziewczynę do pracy w swojej rezydencji, a ten wielkodusznie postanawia ją adoptować. To nie... (1995)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2018)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 2min.
17:25
Jaka to melodia? - odc. 3939
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Quiz muzyczny propagujący muzykę rozrywkową. Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach, polega na natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Prowadzenie Norbi. (Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Żmijewska
Obsada: Norbert Dudziuk vel Norbi

Czas: 25min.
17:10
Łzy Cennet - odc. 58
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kaya zabiera Mahira na polowanie i doprowadza do wypadku. Selim traktuje Melisę z dużą rezerwą. Pijana Melisa mówi Onurowi, że okłamała Selima, a on to nagrywa. (Turcja 2017)

Reżyseria: Sadullah Celen
Obsada: Almila Ada, Berk Atan, Esra Ronabar, Zehra Yilmaz

Czas: 44min.
17:00
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ub.roku w Polsce zgłoszono zaginięcie blisko 21 tys. osób. Liczba ta stale rośnie. Odpowiedzią na te niepokojące zjawisko jest program reporterski Telewizji Polskiej pt. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Został stworzony w 1996 r. przez Andrzeja Minko. (Polska 2018)


Czas: 25min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 150min.
17:00
Gliniarze, odc.287
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ktoś w brutalny sposób morduje starsze małżeństwo. Policjanci podejrzewają napad rabunkowy - tym bardziej, że w okolicy mieszka przestępca skazany za podobne czyny. Okazuje się jednak, że to nie pieniądze były motywem zbrodni, a szanowane małżeństwo miało na sumieniu wiele grzechów… Ojciec Krystiana zostaje pobity przez nieznanych sprawców. Andrzej podejrzewa, że to sprawka jego dawnego kolegi, Artura - dilera narkotyków. Jednak prawda okaże się zupełnie inna, a Greta – jego nowa partnerka,... (Polska 2018)

Reżyseria: Kalisiak Krzysztof, Mazanek Agnieszka, Olejarczyk Tomasz, Średniawa Tomasz
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Mróz Piotr, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
17:00
Szpital, odc. 867
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pacjentką doktor Anny Nowickiej jest 7-latka, która upadła na gorącego grilla. Tata dziewczynki nie kocha jej ani swojej żony. Kobieta ukrywa, że biologicznym ojcem pacjentki jest brat jej męża. Mężczyzna wrócił zza granicy i chce odzyskać rodzinę. Jednak matka pacjentki jest temu przeciwna. Czy prawda wyjdzie na jaw? Doktor Michał Morawski przyjmuje na oddział 12-latka, który uległ wypadkowi w parku wodnym. Jego matka zasponsorowała wycieczkę dla całej klasy, aby pokazać, że jest zamożna.... (Polska)

17:00
Światło twoich oczu, odc.55
Godziny emisji
Rozwiń opis
Luis Ocaranza nie może doczekać się syna, który odziedziczy jego fortunę i przedłuży nazwisko ich znakomitego rodu. Nie wie, że jego żona, Prudencia, nosi pod sercem córeczkę, która urodzi się tak słaba, że odbierająca poród na ranczu wiejska akuszerka, Damiana, uzna ją za martwą. W obliczu tej tragedii i faktu, że Prudencia nie będzie mogła mieć więcej dzieci, jej niania, słysząc, że kilka godzin wcześniej w pobliskiej wsi Damiana pomogła przyjść na świat zdrowemu chłopcu, którego matka... (2017)

18:00
Klan - odc. 3377
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z okazji imienin żony Jerzy ma niespodziankę i z samego rana wręcza jej bukiet róż. Życzenia składa też Dominika, a potem Michał ze Stefankiem. Zadowolona Elżbieta zaprasza na wieczór. Po południu w asyście Bogny przygotowuje imieninową szarlotkę. (Polska 2018)

Reżyseria: Adam Molak, Jerzy Sztwiertnia, Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski
Obsada: Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Andrzej Strzelecki, Dorota Kamińska, Dariusz Lewandowski, Tomasz Stockinger, Sławomir Grzymkowski, Anna Powierza, Anna Janik, Filip Pilarski

Czas: 21min.
18:30
Korona królów - odc 129
telenowela historyczna TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trwają przygotowania do ślubu królewskiej córki. Elżbieta przeżywa nadchodzące w jej życiu zmiany. Oparciem staje się Małgorzata, która opowiada jej o powinnościach żony wobec męża. Król spotyka się z księciem Bogusławem na polowaniu. (Polska 2018)

Reżyseria: Piotr Fiedziukiewicz, Wojciech Pacyna, Jacek Sołtysiak, Jerzy Krysiak
Obsada: Andrzej Hausner, Aleksandra Przesław, Marta Wiśniewska, Martyna Dudek, Marcin Rogacewicz, Piotr Nowak, Wenanty Nosul, Marianna Zydek, Paulina Kondrak, Mateusz Lisiecki

Czas: 24min.
18:55
Jeden z dziesięciu - 13/109
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2018)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński
Obsada: Tadeusz Sznuk

Czas: 27min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2018)


Czas: 22min.
18:25
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2018)


Czas: 2min.
18:35
Rodzinka.pl s.X - odc. 206 "Trzymaj się za portfel!" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ludwik uświadamia Tomka jakie wydatki czekają go po ślubie z Magdą. Marek udziela Agacie lekcji dobrego wychowania. Kacper oszukuje rodziców przerabiając ocenę na swoim wypracowaniu. W domu Boskich trwają przygotowania do kolacji, którą urządza Bolo. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
18:00
Pierwsza miłość, odc.2766
Godziny emisji
Rozwiń opis
Stan zdrowia Tomka nie ulega poprawie. Bezradność lekarzy odbiera Kulczyckim nadzieję. Bartek ma swoją teorię na ten temat. Jej praktyczne zastosowanie wywróci jednak życie rodziny do góry nogami. Anna i Emilka nie mogą darować Śmiałkowi oszustwa, jakiego dopuścił się na konkursie. Marian postanawia przyznać się do wszystkiego. Rządy Olka przestają odpowiadać mieszkańcom Wadlewa. Czy Olek utrzyma swoje stanowisko? Melka próbuje utrzymać w tajemnicy fakt, że prowadzi nielegalnie zajęcia w... (Polska 2018)

Reżyseria: Klimkiewicz Katarzyna
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gawryluk Ewa, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Herbuś Edyta, Ilczuk Anna, Jakubowicz Ewa, Jedlikowski Piotr Gawron, Kojro Dominika, Konopka Łukasz, Koterski Michał, Kozłowska     Diana, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Malinowski Michał, Matuszczak Włodzimierz, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Olszewski Kacper, Opozda Joanna, Pakulnis Maria, Pniewski Patryk, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Romanowska Elżbieta, Różańska Magdalena, Sawczuk Katarzyna, Sowińska Katarzyna, Strasburger Karol, Suchora Agnieszka, Tomaszewski Maciej, Wieczorek    Magda, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Wróbel Magda, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Ukryta prawda, odc. 978
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
35-letnia Magda jest po rozwodzie. Sprawuje opiekę nad dwójką dzieci: 5-letnią Hanią i 4-letnim Remikiem. Jest w konflikcie z byłym mężem Marcinem, który kiedyś ja zdradził. Mimo próśb partnera, kobieta nie była w stanie mu wybaczyć. Dziś para kłóci się o nadzór nad dziećmi. Marcin chciałby opieki naprzemiennej, ale Magda uważa to za szkodliwe. Kiedy tylko może, próbuje utrudnić byłemu mężowi kontakty z dziećmi. W końcu przekonana przez przyjaciółkę, pozwala Marcinowi zabrać je na weekend. W... (Polska)

18:00
Septagon, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do detektywów dzwoni właściciel kilku mieszkań, które wynajmuje studentom. Jedno z nich zostało zdewastowane, a najemca, student automatyki i robotyki, zniknął bez płacenia. Klient Septagonu uważa, że jeśli puści to płazem inni też mogą przestać płacić, dlatego zależy mu, by znaleźć chłopaka i pokazać, że potrafi skutecznie egzekwować należności. Detektywi zaczynają dochodzenie od przeszukania mieszkania, tymczasem poszukiwany student budzi się w opuszczonej fabryce i wpada w histerię…   Dla... (Polska 2018)

Reżyseria: Jurek Patryk, Protokowicz Tomasz
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2018)


Czas: 30min.
19:05
Wszystko przed nami - odc. 93
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wojtek przeżywa załamanie po zerwaniu zaręczyn przez Olę i nie jest w stanie normalnie pracować. Marco wraca z wesela córki i stara się poprawić przyjacielowi humor. Waldek ujawnia talent muzyczny, dając niespodziewany występ gitarowy w Dobrym Adresie. (Polska 2012)

Reżyseria: Jose Iglesias
Obsada: Michał Malinowski, Aleksy Komorowski, Julia Pogrebińska, Paweł Ciołkosz, Jowita Budnik, Piotr Nowak, Ewelina Gnysińska, Mariusz Bonaszewski, Radosław Pazura, Joanna Jeżewska

Czas: 22min.
19:35
Barwy szczęścia - odc. 1945
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Borys dowiaduje się, że sekcja zwłok Adama wykazała obecność trucizny. Komisarz ostro przesłuchuje Grzelaka sugerując, że to on pomógł mu umrzeć. Tymczasem Aldona zarzuca Reginie, że wrobiła Borysa. Taniec zbliżył Sabinę i Tomalę. (Polska 2018)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Marek Szkoda, Divine Kitenge, Barbara Kurzaj, Bartłomiej Nowosielski, Ewa Florczak, Mateusz Banasiuk, Krzysztof Kiersznowski, Ewa Ziętek

Czas: 24min.
19:20
19:25
19:30
Świat według kiepskich, odc.314
Godziny emisji
Rozwiń opis
Skok w bok Paździoch w nocy odwiedza Ferdka i z ogromnym podnieceniem namawia go na małą przygodę. Proponuje Ferdkowi wypad na dziewczyny, czyli tzw. skok w bok. Ferdek nie podziela entuzjazmu Paździocha, a nawet usiłuje ugasić jego zapały, ale w końcu decyduje się jednak mu towarzyszyć. Wyruszają samochodem do nocnego klubu. Wszystko idzie jak z płatka do momentu, aż zupełnie przypadkowo natykają się na Boczka.   Dla małoletnich od lat 12                    Udogodnienia: napisy dla... (Polska 2009)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Gnatowski Dariusz, Pałys Renata, Smoleń Bohdan
19:00
Fakty, odc. 7630
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” to w 2017 roku najchętniej wybierany przez Polaków program informacyjny. Codziennie punktualnie o godzinie 19:00 Anita Werner, Justyna Pochanke, Grzegorz Kajdanowicz oraz Piotr Marciniak przedstawiają rzetelne i najważniejsze informacje z kraju oraz ze świata. Relacje z sejmu, istotne reformy, sprawy zdrowotne, wydarzenia międzynarodowe oraz wszystko to, co warte jest uwagi i wpływa na życie każdego z nas – tak w skrócie można podsumować tematy, którymi na co dzień zajmują się... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7613
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7610
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:49
Raport smogowy, odc. 8/138
informacje
Godziny emisji
19:50
Uwaga!, odc. 5501
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.487
Godziny emisji
Rozwiń opis
Policjanci „szóstki" dostają zgłoszenie o awanturze w bloku. Młoda dziewczyna oskarża właściciela mieszkania o to, że umieścił jej rozbierane wideo w sieci. Mężczyzna stanowczo zaprzecza. Okazuje się, że za wszystkim stoi nielegalna agencja modelek porno. Sprawa zmienia bieg, gdy znika jedna z dziewczyn. Marek jest zły, że Wysocka każe mu opuszczać szkołę. Musi siedzieć na komendzie, dopóki nie odnajdą Doris. Szczęście sprzyja policjantom i tego samego dnia dochodzi do zatrzymania... (Polska 2018)

Reżyseria: Miszczak Jakub, Smoczyński Sławomir
Obsada: Honorata Witańska, Magda Malcharek, Magda Szczepanek, Mariusz Węgłowski, Paweł Monsiel, Wojciech Sukiennik
20:05
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 3min.
20:10
ALARM!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
20:25 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2018)


Czas: 3min.
20:30
Leśniczówka - odc. 58
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sołtys Gałek rzuca Pawłowi kłody pod nogi przy organizacji ogniska. Piotr i Krzysztof w komitywie i na wspólnych wagarach. Aniela sprawdza wyniki mammografii. Prezent dla Katarzyny staje się powodem kolejnej kłótni, która może mieć większe konsekwencje. (Polska 2018)

Reżyseria: Radosław Dunaszewski
Obsada: Michał Czernecki, Ireneusz Kozioł, Jolanta Fraszyńska, Michał Bukowski, Agata Turkot, Krzysztof Globisz, Beata Schimscheiner, Natasza Leśniak, Julia Kostow, Beata Fido

Czas: 21min.
20:10
Barwy szczęścia - odc. 1946
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oliwka i Kajtek zauważają, że ich nowej współlokatorce dobrze się powodzi, stać ją na luksusowe przedmioty, którymi chętnie się dzieli. Wkrótce Zbrowska jest świadkiem czułego pożegnania Laury ze starszym mężczyzną. Regina wręcza Aldonie pieniądze. (Polska 2018)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Marieta Żukowska, Mirosława Olbińska, Artur Gilewski, Jakbu Wieczorek, Kamila Kamińska, Elżbieta Romanowska, Marcin Perchuć, Marek Szkoda, Rafał Szałajko, Jasper Sołtysiewicz

Czas: 24min.
20:40
Kulisy seriali Na dobre i na złe i Na sygnale - odc. 24
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odcinek 24. cyklu dotyczy serialu "Na dobre i na złe". Ślub profesora Falkowicza. (Polska 2018)

Reżyseria: Kacper Majewski
Obsada: Amelia Czaja, Katarzyna Dąbrowska, Michał Żebrowski

Czas: 4min.
20:55
Na dobre i na złe - odc. 721 Choroba miłość
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Matylda budzi o poranku Falkowicza w dniu jego ślubu z Kasią, a profesor odkrywa nagle, że nie jest w stanie mówić. Pecha ma też Aleksa zatrudniona przez narzeczonych wedding plannerka, która tuż przed uroczystością połyka przypadkiem szpilkę. (Polska 2018)

Reżyseria: Sylwester Jakimow
Obsada: Mateusz Janicki, Filip Bobek, Katarzyna Dąbrowska - Wiktoria, Ilona Ostrowska - Kasia Smuda, Maryla Morydz - pielęgniarka, Piotr Głowacki - prof. Bart, Michał Żebrowski - Falkowicz, Amelia Czaja - Matylda, Aleksandra Hamkało - Julka Burska, Edyta Ostojak

Czas: 48min.
20:00
Ukryte skarby - Zagań
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program reportażowy o tematyce historyczno - społecznej z elementami geografii, przyrody i ekologii, pokazuje miejsca z cennymi zabytkami, pełne tajemnic i wyjątkowych historii. (Polska 2018)


Czas: 22min.
20:30
Polski Sukces Gospodarczy odc. 4/2018
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn ekonomiczny, w którym przybliżamy problematykę Funduszy Europejskich. Będziemy prezentować poszczególne branże gospodarki i jej aktualne wyzwania społeczno - ekonomiczne, z uwzględnieniem kontekstu wydatkowania Funduszy Europejskich. (Polska 2018)


Czas: 23min.
20:00
Świat według Kiepskich, odc.540
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jolasia zainspirowana programem obejrzanym w telewizji postanawia zostać królową. Twierdzi, że bycie królową to stan umysłu. Jej nowy pomysł na życie staje się modny wśród innych kobiet z jej otoczenia. Gościnnie wystąpią: Weronika Książkiewicz jako Królowa Weronika Babilona oraz Mariusz Węgłowski jako Kat.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

Reżyseria: Drabiński Adek
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Pałys Renata, Żukowski Bartosz, Ilczuk Anna, Gnatowski Dariusz, Gałła Andrzej, Kurowska Joanna, Dyblik Lech, Czerwińska Zofia, Gołębiewski Henryk, Pyś Marek, Kłak Andrzej, Książkiewicz Weronika, Węgłowski Mariusz
20:40
Wilk z Wall Street
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat. Jeden z największych reżyserów naszych czasów, laureat Oscara Martin Scorsese przedstawia prawdziwą historię jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Wall Street. Jordan Belfort (Leonardo DiCaprio) pechowo zaczyna karierę w październiku 1987, kiedy akcje na Wall Street lecą w dół, a firmy maklerskie zwalniają ludzi. Po pewnym czasie na bezrobociu w 1989 roku zakłada własną firmę Stratton Oakmont, która obraca tzw. śmieciowymi akcjami, czyli akcjami wartymi ułamki dolara. Jego... (USA, 2013)

Reżyseria: Scorsese Martin(1)
Obsada: Bernthal Jon, Jonah Hill, Kyle Chandler, Leonardo DiCaprio, Matthew McConaughey, Reiner Rob, Robbie Margot
20:10
Doradca smaku 9 - Polędwica wieprzowa w skorupce orzechowej, odc. 15/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2784
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Niwirski rzuca się na Martę! W trakcie nagrania w telewizji, zaangażowanie i empatia Marty robią duże wrażenie na producentach. Konarska otrzymuje propozycję poprowadzenia własnego programu! Niestety, Niwirski bardzo źle odebrał to, co usłyszał o sobie w telewizji. Wściekły, wpada do mieszkania Marty i rzuca się na nią! Danka na kolejnym życiowym zakręcie! Marek przychodzi do Danki – w mieszkaniu zastaje Janusza pakującego swoje rzeczy. Między mężczyznami dochodzi do przykrej dla... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Milionerzy, odc. 218
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwanaście pytań z różnych dziedzin, trzy koła ratunkowe oraz dwa progi gwarantowane – brzmi znajomo? Teleturniej „Milionerzy” ponownie dostarczy widzom sporej dawki adrenaliny w wiosenne wieczory! O wielkie pieniądze może grać każdy. Do tej pory niełatwą walkę o główną wygraną stoczyli studenci, prawnicy, artyści, stomatolog, a także mistrzyni świata w wioślarstwie. Widzowie obejrzeli 113 odcinków, usłyszeli 1266 pytań oraz śledzili zmagania 174 uczestników, spośród których zaledwie kilku... (Polska)

Obsada: Hubert Urbański
20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.255
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ola Latoszek pracuje ze swoim partnerem, Kopczykiem, nad sprawą Roberta Kruka, mężczyzny niegroźnie postrzelonego w windzie, tuż przed drzwiami własnego mieszkania. Jak odkrywają, niedoszła ofiara spędziła wieczór w nocnym klubie. Jeden z klubowych ochroniarzy zgubił ostatnio służbową broń – i to on staje się pierwszym podejrzanym. Przekonuje jednak policjantów, że pistolet został skradziony przez znaną w klubie prostytutkę. Sprawa wydaje się prosta, ale policjanci nie mogą zrozumieć,... (Polska 2018)

Reżyseria: Jaszkowski Marek, Miszczak Jakub
Obsada: Dariusz Karpiński, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
21:00 Na żywo
Wielki Test o Zdrowiu
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak się odżywiać, kiedy i jakie robić badania lekarskie, jak spędzać wolny czas, by żyć długo i cieszyć się dobrym zdrowiem? W jakim stopniu stres, picie alkoholu, palenie, zbyt krótki sen i zbyt długie opalanie się mogą zwiększać ryzyko zachorowań? (Polska 2018)


Czas: 75min.
21:55
Na sygnale - odc. 207 "Nieprawda"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekipa Wiktora jedzie do ostrego zatrucia na uroczystości rodzinnej. Objawy ma tylko teściowa gospodyni, która wygląda na okaz zdrowia. Po kilku minutach na miejscu dochodzi jednak do groźnego wypadku, bo wnuczek pacjentki, wpada do studzienki ogrodowej. (Polska 2018)

Reżyseria: Kamila Fidler
Obsada: Marcelina Zawadzka - Gabi, Iga Górecka - Ruda, Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Grzegorz Gadziomski - Ojciec Martyny

Czas: 23min.
21:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 30min.
21:35
Twój Wybór
program publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny poświęcony tematyce samorządowej. (Polska 2018)


Czas: 23min.
21:30
Ameryka Express, odc. 12/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najbardziej emocjonujący program w polskiej telewizji powraca w nowej odsłonie i na nowym kontynencie. Uczestnicy, nauczeni doświadczeniem swoich poprzedników, spodziewali się trudnego i pełnego niespodzianek wyścigu. Jednak to, co przeżyli w Ameryce Południowej, przeszło ich najśmielsze oczekiwania. Do mety dotrą zawodnicy nie tylko najsilniejsi fizycznie i psychicznie, ale przede wszystkim ci, którzy potrafili ze swoim towarzyszem podróży stworzyć najmocniejszy duet. W programie bierze... (Polska)

Obsada: Agnieszka Woźniak-Starak
21:00
OKO za OKO, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anna i Maciej łączą siły – gotowi wspólnie walczyć z Zakrzewskim-Wittem. Zuza, w tajemnicy przed rodzicami, bierze udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. A później zgadza się przyjść na wieczorną imprezę, którą organizuje Verde - szef agencji modelek… Tymczasem prokuratura bada sprawę zabójstwa nastolatki – początkującej modelki - którego dokonano w jednym z hoteli. Wysocki rozpoznaje od razu w zmarłej koleżankę córki... Pierwszy podejrzany to mężczyzna, który twierdzi, że w nocy pomylił... (Polska 2018)

22:25
Na własne oczy - Nadia Comaneci, gimnastyczka i dyktator
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wzruszająca historia kariery i życia Nadii Comaneci. Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, 18 lipca 1976: to narodziny legendy sportu. Przed ponad 5 min zdumionych telewidzów i kibiców, zaledwie 14 - letnia Nadia staje się gwiazdą i osiąga niespotykany wynik. (Francja 2017)

Reżyseria: Pola Rapaport

Czas: 56min.
22:35
Kino relaks - Wesele w Sorrento
komedia romantyczna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Optymistyczna historia porzuconej przez męża załamanej kobiety, która niespodziewanie, nawet dla samej siebie, odzyskuje radość i sens życia. (Dania, Francja, Szwecja, Niemcy, Włochy 2012)

Reżyseria: Susanne Bier
Obsada: Trine Dyrholm, Pierce Brosnan, Paprika Steen, Kim Bodnia, Molly Blixt Egelind

Czas: 111min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2018)


Czas: 15min.
22:40
Pogoda - 21.11 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
22:45
Kryminalna Siódemka
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Piotr Stefaniak

Czas: 12min.
22:00
Gatunek
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film sci-fi. Inwazja obcych zaczyna się pojawieniem pieknej Sil (Henstridge), łączącej w wyniku eksperymentów tajnego laboratorium elementy ludzkiego DNA i pozaziemskiej materii, co tworzy z niej niepokonaną morderczynię. W dodatku zdolną do reprodukcji   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 1995)

Reżyseria: Donaldson Roger
Obsada: Alfred Molina, Ben Kingsley, Forest Whitaker, Henstridge Natasha, Henstridge Natasha, Kingsley Ben, Madsen Michael, Madsen Michael, Molina Alfred, Whitaker Forest
23:35
Bez tożsamości - odc. 14 (5, seria 2)
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maria nocuje w domu Enrique. Śni jej się koszmar i lunatykując atakuje wuja. Cierpi na syndrom stresu pourazowego i powinna poddać się leczeniu, inaczej nie odzyska równowagi psychicznej. Luisa mówi córce, że od 6 lat jest w separacji z mężem. (Hiszpania 2016)

Reżyseria: Joan Noguera, Kiko Ruiz, Jorge Torregrossa, Gracia Querejeta
Obsada: Miguel Angel Munoz, Megan Montaner, Veronica Sanchez, Eloy Azorin, Daniel Grao

Czas: 38min.
23:00
ALARM!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
23:20
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2018)


Czas: 21min.
23:45
Zapomniany Żołnierz - 56 lat niewoli
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny Balzsa Ravasz o Andrasu Toma, urodzonym w 1925, ostatnim jeńcu wojennym. Został pojmany na terenie Polski i przewieziony do obozu na teranie Rosji. Od 1947 przebywał w szpitalu psychiatrycznym w Kotelniczu ze zdiagnozowaną psychoneurozą. (Węgry 2016)

Reżyseria: Balzs Ravasz

Czas: 59min.
23:05
Wykidajło
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Klasyka kina akcji. Patrick Swayze jako wykidajło, który podejmuje się utrzymania porządku w owianym złą sławą lokalu. Dalton (Patrick Swayze), to znany wykidajło, który zostaje wynajęty do utrzymania porządku w lokalu "Double Deuce". Największym problemem jest gang, którego przywódcą jest bezwzględny Brad Wesley (Ben Gazzara). Działania Daltona szybko zyskują poklask klienteli "Double Deuce" i przynoszą mu popularność w miasteczku. Jednak z każdą chwilą zbliża się... (USA 1989)

Reżyseria: Rowdy Herrington
Obsada: Patrick Swayze, Ben Gazzara, Kelly Lynch, Sam Elliott, Jeff Healey
00:25
wojsko - polskie.pl - odc. 37
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn, w którym pokazujemy jak zmieniają się polskie siły zbrojne, jakim sprzętem dysponują, a przede wszystkim zależy nam na przedstawieniu żołnierzy i ich pasji, zaangażowania. (Polska 2018)


Czas: 18min.
00:50
Więzień Brubaker
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reżyser podejmuje kontrowersyjny problem więziennictwa w Ameryce. Poddaje ostrej krytyce system penitencjarny kraju chlubiącego się najwyższym poziomem demokracji i swobód obywatelskich. Ukazuje warunki panujące w amerykańskich zakładach. (USA 1980)

Reżyseria: Stuart Rosenberg
Obsada: Robert Redford, Yaphet Cotto, Jane Alexander, Murray Hamilton, David Keith

Czas: 125min.
00:40
O mnie się nie martw - s. IX odc. 10/13
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wychodząc rano od Moniki, Igor natyka się na ulicy przy kancelarii na 6 - letniego Franka, który zgubił mamę. W drodze do pracy Sylwia spotyka spanikowaną Marię, która rozmawiając przez telefon, straciła z oczu synka. Okazuje się, że matka ma problem. (Polska 2018)

Reżyseria: Łukasz Ostalski
Obsada: Marcin Korcz, Hanna Śleszyńska, Maja Kwaśny, Stefan Pawłowski, Paweł Domagała, Aleksandra Adamska, Oliwia Dąbrowska, Joanna Kurowska, Katarzyna Ankudowicz, Kamil Kula

Czas: 45min.
00:15
Godziny - wyścig z czasem
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller z Paulem Walkerem w roli głównej. Nowy Orlean. Nolan Hayes (Paul Walker) dowiaduje się, że jego ciężarna żona, Abigail (Genesis Rodriguez), trafiła do szpitala. W wyniku przedwczesnego porodu na świat przychodzi dziewczynka, która zostaje podłączona do respiratora. Niestety, nie udaje się uratować matki. Nolan jest zdruzgotany. Tymczasem w miasto pustoszy potężny huragan Katrina. Szpital zostaje ewakuowany. Nolan postanawia pozostać z córeczką, która nie ma szansy na przetrwanie poza... (USA, 2013)

Reżyseria: Eric Heisserer(1)
Obsada: Genesis Rodriguez, Nancy Nave, Paul Walker, Safran Natalia, Shane Jacobsen, TJ Hassan, Yohance Myles
00:20
Trampolina, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
Donald Trump na antenie Czwórki w jednym ze swoich najsłynniejszych do tej pory wcieleń – gospodarza show „Trampolina”, hitu, który doczekał się kilkunastu edycji i zarobił ponad 200 mln dolarów. Trump, owiany sławą ekscentrycznego miliardera i ekstrawaganckiego geniusza biznesu, dał się w nim poznać jako równie niekonwencjonalny pracodawca, w nieszablonowy sposób rekrutując menedżerów ubiegających się o zatrudnienie w którejś z jego licznych firm. Podczas tej , jak ją określano,... (USA, 2010)

01:40
Defekt - odc. 3/9
serial sensacyjny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wołczyk likwiduje "Synka". Postanawia sam wykonać wyrok na prokurator Ginter. Najpierw jednak kontaktuje się ze swoją przyszłą ofiarą, zarzucając jej nieudolność w prowadzeniu jego sprawy. Oświadcza, że niewinnie przesiedział pół roku w więzieniu. (Polska 2003)

Reżyseria: Maciej Dutkiewicz
Obsada: Magdalena Cielecka, Piotr Fronczewski, Zbigniew Zapasiewicz, Andrzej Chyra, Krzysztof Wakuliński, Agnieszka Krukówna, Dorota Landowska

Czas: 54min.
01:00
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ub.roku w Polsce zgłoszono zaginięcie blisko 21 tys. osób. Liczba ta stale rośnie. Odpowiedzią na te niepokojące zjawisko jest program reporterski Telewizji Polskiej pt. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Został stworzony w 1996 r. przez Andrzeja Minko. (Polska 2018)


Czas: 25min.
01:35
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2018)


Czas: 48min.
01:25
Oszuści, odc. 7/10
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podróż do domu powoduje, że Ezra staje przed kolejnymi dylematami. Ucieczka Maddie i Patricka jest w równej mierze romantyczną wyprawą co kolejnym oszustwem. Jules staje twarzą w twarz ze swoją przeszłością. , napisy (USA)

01:20
Tuż przed tragedią, odc.5 Munich Olimpic disaster
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas Igrzysk Olimpijskich w Monachium w 1972 roku 11 izraelskich sportowców zostało pojmanych przez palestyńskich terrorystów. Jak akcja ratunkowa przerodziła się w krwawą masakrę zakładników o międzynarodowych konsekwencjach?   Dla małoletnich od lat 12 (Wielka Brytania, 2006)

02:45
Świat bez tajemnic - Sieć nienawiści
Godziny emisji
Rozwiń opis
Internet i media społecznościowe stały się ważną przestrzenią praktykowania wolności wypowiedzi, jednak swoboda ekspresji jest też coraz większym problemem społecznym. To w mediach społecznościowych występują przejawy rasizmu, seksizmu i wrogości, (Francja 2014)

Reżyseria: Rokhaya Diallo, Melanie Gallard

Czas: 51min.
02:35
MAŁOPOLSKA NA ROWERY - odc. 21 Kalwaria, Lanckorona
Godziny emisji
Rozwiń opis
Promocja Małopolski jako lidera w tworzeniu ścieżek rowerowych oraz pokazanie, że jazda na rowerze jest niezwykle atrakcyjną formą aktywnego wypoczynku. (Polska 2018)


Czas: 10min.
02:45
Rolnik z pasją odc. 14
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Celem wspólnego projektu TVP i ARiMR jest prezentacja zmian, jakie zachodzą na polskiej wsi dzięki środkom z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich i wsparciu ARiMR. (Polska 2018)


Czas: 6min.
02:55
Rączka gotuje - INDYK ŚLĄSKI
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn kulinarny, w którym śląski kucharz Remigiusz Rączka przygotowuje popularne i mniej znane dania kuchni regionalnej. (Polska 2018)

Obsada: Remigiusz Rączka

Czas: 24min.
02:35
Tajemnice losu, odc.3159
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

02:25
Uwaga!, odc. 5501
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które... (Polska)

02:55
Moc Magii, odc. 316/351
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:30
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dla małoletnich od lat 12

02:50
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2018)

03:10
Nowe imperium Putina
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zainteresowanie Rosją i polityką Władimira Putina wciąż rośnie. Głównie po serii ataków terrorystycznych w listopadzie 2015, które miały miejsce w Paryżu i Saint - Denis we Francji oraz w obliczu narastającego zagrożenia ze strony tzw. Państwa Islamskiego. (Francja 2016)

Reżyseria: Jean Michel Carre

Czas: 56min.
03:45
Codzienna 2 m. 3 - odc. 22
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotr znowu pracuje w domu. Za chwilę ma dostać do redakcji tłumaczenie książki Susan Melbeck, a na razie musi poznać dotychczasową twórczość norweskiej pisarki. Jest zachwycony: kanapa, książka, kot na kolanach? nareszcie to, co lubi najbardziej. (Polska 2006)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Wojciech Malajkat, Magdalena Wójcik, Edyta Jungowska, Ewa Kasprzyk, Zofia Czerwińska

Czas: 24min.
03:25
Wybór Maszy
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść o młodych ludziach ze wschodu Europy i Azji, którzy wyjechali ze swoich krajów, żeby służyć ludziom chorym terminalnie w polskim hospicjum. Opowieść o idei wolontariatu zagranicznego, który jest realizowany w hospicjum Cordis w Katowicach. (Polska 2015)


Czas: 11min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2018)


Czas: 15min.
03:00
Disco Polo Life, odc.892
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas... (Polska 2018)

04:15
Notacje - Teodor Szumowski. Wszystko jeszcze może wrócić
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prof. Teodor Szumowski, (1913 - 2012), wybitny orientalista, władający 22 językami, autor naukowych odkryć, książek, wierszy, utworów muzycznych. Opracował m.in. pierwszy poetycki przekład Koranu. W czasach stalinowskich wielokrotnie aresztowany. (Polska 2010)


Czas: 11min.
04:30
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:15
Codzienna 2 m. 3 - odc. 23
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotr czyta wielotomową sagę Susan Melbeck. Potrzebuje do tego dużo czasu i spokoju. Tymczasem Franek w tajemnicy przed rodzicami z zapałem bierze udział w konkursie promocyjnym soku warzywnego "Bobik". (Polska 2006)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Wojciech Malajkat, Magdalena Wójcik, Edyta Jungowska, Ewa Kasprzyk, Zofia Czerwińska

Czas: 23min.
04:45
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2018)


Czas: 17min.
04:30
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 21min.
04:55
Disco Gramy, odc.4225
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

04:00
Top 10 lista przebojów, odc.1140
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

05:00
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2018)


Czas: 21min.
05:35
Ukryte skarby - Zagań
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program reportażowy o tematyce historyczno - społecznej z elementami geografii, przyrody i ekologii, pokazuje miejsca z cennymi zabytkami, pełne tajemnic i wyjątkowych historii. (Polska 2018)


Czas: 22min.
05:40
Telezakupy TV Okazje
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.1144
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info