Reklama
Program dla 2018-12-02 od do
17.12 18.12
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
04:45
Galeria - odc. 169
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Telenowela zrealizowana na podstawie włoskiego pierwowzoru "The Mall" / "CentoVetrine". (Polska 2012)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Maciej Świerzawski
Obsada: Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur, Joanna Orleańska, Marek Frąckowiak, Matylda Kawczak

Czas: 23min.
04:55
Disco Gramy, odc.4235
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

04:55
Nic straconego
Godziny emisji
05:15
Klan - odc. 3383
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Feliks wciąż nie jest przekonany do pomysłu Pawła. Uważa, że to on powinien pojechać do Afryki z pieniędzmi na wykup Daniela. Paweł tłumaczy, że sprawdził Wernera i muszą mu zaufać. Wieczorem umawia się z nim na przekazanie pieniędzy. (Polska 2018)

Reżyseria: Michał Fazlejew, Adam Molak, Jerzy Sztwiertnia, Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski
Obsada: Jan Piechociński, Laura Łącz, Dorota Kamińska, Marek Bogucki, Tomasz Stockinger, Anna Powierza, Marcin Błaszak, Paulina Holtz, Marta Rostkowska, Małgorzata Węcławek

Czas: 21min.
05:35
Klan - odc. 3384
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przy śniadaniu Paweł zaczyna rozmowę o Julicie i jej próbie samobójczej. Chce dowiedzieć się od syna, czy nie zauważył niczego podejrzanego w zachowaniu koleżanki. Janusz wyjeżdża z Leszkiem w dwudniową trasę po Polsce. (Polska 2018)

Reżyseria: Michał Fazlejew, Adam Molak, Jerzy Sztwiertnia, Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski
Obsada: Mariusz Budkowski, Jan Piechociński, Laura Łącz, Dorota Kamińska, Tomasz Stockinger, Paulina Holtz, Anna Janik, Jakub Wons, Małgorzata Ostrowska, Amelia Malesa

Czas: 21min.
05:15
Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę - Nie musisz być idealny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2018)

Reżyseria: Mateusz Pleskacz

Czas: 4min.
05:20
Barwy szczęścia - odc. 1951
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agata odrzuca wsparcie Patryka i jedzie do szpitala do Pawła. Ma ogromne wyrzuty sumienia, tym większe, gdy Marzena mówi jej, że między nią a Piaseckim nigdy do niczego nie doszło. Bożena i Bruno pracują intensywnie nad urządzaniem hotelu. (Polska 2018)

Reżyseria: Grzegorz Dębowski
Obsada: Iza Zwierzyńska, Anna Gornostaj, Piotr Rodak, Paweł Waszczeniuk, Lesław Żurek, Marieta Żukowska, Grzegorz Mielczarek, Marta Dąbrowska, Kazimierz Mazur, Stanisława Celińska

Czas: 24min.
05:55
Barwy szczęścia - odc. 1952
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Narastają nieporozumienia między Zuzią a Kazikiem. Mężczyzna dodatkowo przeżywa fakt, że córka się go wstydzi. Filip i Zuzia wybierają się na wycieczkę do lasu, by rozwiesić informacje o kłusowniku i spotykają podejrzanego myśliwego. (Polska 2018)

Reżyseria: Grzegorz Dębowski
Obsada: Anna Adamus, Sławomir Drygalski, Zbigniew Buczkowski, Divine Kitenge, Anna Gornostaj, Grzegorz Mielczarek, Michał Rolnicki, Katarzyna Glinka, Krzysztof Kiersznowski, Ewa Ziętek

Czas: 24min.
05:00
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 21min.
05:35
Astronarium - (73) - Gwiazdy neutronowe
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
magazyn astronomiczy (Polska 2018)


Czas: 22min.
05:40
Telezakupy TV Okazje
Godziny emisji
05:20
Uwaga!, odc. 5511
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.1152
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

06:05
Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o kulturze języka polskiego. Profesorowi towarzyszy Justyna Janus - Konarska, dr nauk humanistycznych, językoznawca i medioznawca. Uczy też obcokrajowców języka polskiego. Program nagrywany w bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego. (Polska 2018)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 25min.
06:35
wojsko - polskie.pl - odc. 39
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn, w którym pokazujemy jak zmieniają się polskie siły zbrojne, jakim sprzętem dysponują, a przede wszystkim zależy nam na przedstawieniu żołnierzy i ich pasji, zaangażowania. (Polska 2018)


Czas: 19min.
06:25
Barwy szczęścia - odc. 1953
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po zatuszowaniu przez władze Powiśla rozpętanej przez Józka afery dopingowej, Sałatka ma opinię kłamcy, aferzysty i kapusia. Od jakiegoś czasu spędza mecze na ławce rezerwowych i wszystko wskazuje na to, że jego kariera piłkarska jest skończona. (Polska 2018)

Reżyseria: Grzegorz Dębowski
Obsada: Filip Kosior, Emilia Warabida, Lesław Żurek, Divine Kitenge, Patryk Pniewski, Andrzej Niemyt, Kamil Mróz, Kacper Krupski, Marcin Perchuć, Przemysław Stippa

Czas: 24min.
06:00
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ub.roku w Polsce zgłoszono zaginięcie blisko 21 tys. osób. Liczba ta stale rośnie. Odpowiedzią na te niepokojące zjawisko jest program reporterski Telewizji Polskiej pt. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Został stworzony w 1996 r. przez Andrzeja Minko. (Polska 2018)


Czas: 25min.
06:30
Śladami Podlasian. Podlaskie Chicago
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podejrzymy jak dziś wygląda polonijny rynek pracy w Chicago, gdzie nasze ślady podkreślają honorowe nazwy ulic: Ziemia Moniecka i Województwo Podlaskie Way. Podlaskie Chicago - to motyw naszego programu. (Polska 2018)


Czas: 24min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Czysta chata, odc.24
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nagrodzony Emmy, jeden z najpopularniejszych na świecie programów o sprzątaniu, w którym niestrudzona Niecy Nash dokonuje cudów w domach największych bałaganiarzy i chomików Ameryki. W każdym odcinku Niecy wraz z ekipą specjalistów śpieszy na odsiecz domom pogrążonym w chaosie i pękającym w szwach od niepotrzebnych gratów oraz nieszczęsnym domownikom, którzy sami zgotowali sobie swój los ludzi męczących się we własnym zatłoczonym i oszpeconym mieszkaniu. Nie jest to zadanie łatwe, bo... (2008)

Reklama
07:00
Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach. (Polska 2018)


Czas: 55min.
07:00
M jak miłość - odc. 1402
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Okulista ostrzega Zduńskich, że Kinga powinna urodzić bliźnięta przez cesarskie cięcie, bo inaczej grozi jej utrata wzroku. Tymczasem Aneta i Olek znów się sprzeczają. Gdy Chodakowski zaprzyjaźnia się w bistro z Agą, daje ukochanej nowy powód do zazdrości. (Polska 2018)

Reżyseria: Mariusz Malec
Obsada: Emilian Kamiński - Ojciec Madzi, Andrzej Precigs - Ojciec Kingi, Rafał Mroczek - Paweł, Karolina Sawka - Kalina, Maurycy Popiel - Olek, Małgorzata Pieńkowska - Marysia, Hanna Mikuć - Krystyna, Gabriela Raczyńska - Basia, Córka Ali, Jacek Kopczyński - Werner, Joanna Kuberska - Julia

Czas: 44min.
07:55 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2018)


Czas: 45min.
07:05
Wiatr od morza - odc. 135
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn morski (Polska 2018)


Czas: 23min.
07:30
Pogoda - 02.12 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
07:35
Rączka gotuje - Hotel Karolek
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn kulinarny, w którym Remigiusz Rączka przygotowuje rózne dania kuchni regionalnej. Tym razem gościmy w Hotelu Karolek w Zawoi, gdzie przygotujemy zupę z pieczonej papryki z makaronem, pulpety z oscypkiem w sosie porowym i buchty z powidłami (Polska 2018)

Obsada: Remigiusz Rączka

Czas: 23min.
07:05
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków na końcu świata”, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks, powstał jako kontynuacja przeboju kinowego „Jak wytresować smoka”, a opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na rok przed akcją drugiego filmu kinowego z tej popularnej serii - „Jak wytresować smoka 2”. Wyspa Berk zmieniła się, a wraz z nią jej niezwykli mieszkańcy. Poznamy kolejne przygody grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy już po mistrzowsku na swoich smokach... (USA, 2016)

07:35
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków na końcu świata”, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks, powstał jako kontynuacja przeboju kinowego „Jak wytresować smoka”, a opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na rok przed akcją drugiego filmu kinowego z tej popularnej serii - „Jak wytresować smoka 2”. Wyspa Berk zmieniła się, a wraz z nią jej niezwykli mieszkańcy. Poznamy kolejne przygody grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy już po mistrzowsku na swoich smokach... (USA, 2016)

08:00
Tydzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydarzenia i problemy o największym znaczeniu dla polskiej wsi i rolnictwa komentują zapraszani do studia politycy, związkowcy, rolnicy. Dyskusję uzupełniają felietony filmowe. (Polska 2018)


Czas: 26min.
08:35
Las bliżej nas s.II - odc. 13
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bieszczadzcy leśnicy Kazimierz Nóżka i Marcin Scelina odkrywają tajemnice lasu. (Polska 2018)


Czas: 20min.
08:00
Pod Tatrami
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cotygodniowy magazyn informujący o najważniejszych wydarzeniach w Zakopanem i okolicach. Prezentujący walory turystyczne, naturalne i kulturowe. (Polska 2018)


Czas: 6min.
08:15
Nożem i widelcem - odc. 220 - Klasyczny kotlet schabowy z kością
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2018)


Czas: 12min.
08:35
Agape
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacje z wydarzeń minionego tygodnia w Kościele katolickim, materiały wybrane z różnych ośrodków TVP. (Polska 2018)


Czas: 23min.
08:35
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.32
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków na końcu świata”, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks Animation, powstał jako kontynuacja przeboju kinowego „Jak wytresować smoka”, a opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na rok przed akcją drugiego filmu kinowego z tej popularnej serii - „Jak wytresować smoka 2”. Wyspa Berk zmieniła się, a wraz z nią jej niezwykli mieszkańcy. Poznamy kolejne przygody grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy już po mistrzowsku na... (USA, 2017)

08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 1114
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najnowsze informacje z kraju i ze świata, ciekawe rozmowy, intrygujące historie, gorące tematy, a do tego dużo humoru od samego rana – tak zaczyna się poranek z „Dzień Dobry TVN”, który każdego postawi na nogi. Moc pozytywnej energii i jeszcze więcej dobrych wibracji to przepis na udany dzień. Wiosną na antenie „Dzień Dobry TVN” pojawią się wyjątkowi goście o wielkim sercu, którzy swoją energią, pasją, optymizmem i chęcią do działania wspierają innych oraz im pomagają. Dorota Wellman, Marcin... (Polska)

08:05
Flintstonowie, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Legendarny komediowy serial animowany, od sześciu dekad cieszący się ogromną popularnością na całym świecie i zaliczany do ścisłej czołówki najlepszych kreskówek wszech czasów. Serial opowiada o zabawnych perypetiach dwóch zaprzyjaźnionych rodzin jaskiniowców – Freda i Wilmy Flintstone’ów oraz Barneya i Betty Rubble’ów - którzy do złudzenia przypominają typowych Amerykanów z XX wieku. W humorystycznie potraktowanych „realiach” epoki kamienia łupanego kamieniołomy przypominają współczesne... (1960)

08:40
Flintstonowie, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Legendarny komediowy serial animowany, od sześciu dekad cieszący się ogromną popularnością na całym świecie i zaliczany do ścisłej czołówki najlepszych kreskówek wszech czasów. Serial opowiada o zabawnych perypetiach dwóch zaprzyjaźnionych rodzin jaskiniowców – Freda i Wilmy Flintstone’ów oraz Barneya i Betty Rubble’ów - którzy do złudzenia przypominają typowych Amerykanów z XX wieku. W humorystycznie potraktowanych „realiach” epoki kamienia łupanego kamieniołomy przypominają współczesne... (1960)

09:00
Ziarno - Pan Jezus daje nam zasadę
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katolicki program dla uczniów szkoły podstawowej i ich rodziców. (Polska 2018)

Reżyseria: Józef Mika

Czas: 23min.
09:35
Weterynarze z sercem - /50/
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Beata Szymańska

Czas: 22min.
09:00
Świt ludzkości
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
We wrześniu 2013 r. dwóch grotołazów napotkało jaskinię, zawierającą liczne kości sprzed niemal dwóch milionów lat, należące do nowego, wcześniej nieznanego przodka człowieka. Dokument ukazuje jedno z najbardziej rewolucyjnych odkryć ostatnich lat. (Wielka Brytania 2014)

Reżyseria: Graham Townsley

Czas: 43min.
09:50
Rolnik z pasją odc. 4
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Celem wspólnego projektu TVP i ARiMR jest prezentacja zmian, jakie zachodzą na polskiej wsi dzięki środkom z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich i wsparciu ARiMR. (Polska 2018)


Czas: 6min.
09:00
Mrówka Z
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Życie to nie bajka. Ta odwieczna prawda jest doskonale znana "Z" - jednemu z milionowej rzeszy mrówczych robotników. "Z" ma wielkie marzenia, ale jego szansa na poślubienie pięknej księżniczki Bali jest bliska zeru. Kiedy jednak "Z" zamienia się miejscami ze swym przyjacielem - żołnierzem, jego nudne życie nabiera niezwykłego tempa. Bohater wojny z termitami i idealista marzący o szczęśliwej krainie znanej jako Mrówcza Utopia staje twarzą w twarz z... (USA, 1998)

Reżyseria: Tim Johnson(1)
Obsada: Darnell Eric
09:15
Baśń o sześciu łabędziach
Godziny emisji
Rozwiń opis
W dniu swoich osiemnastych urodzin Konstancja poznaje sekret, którego dotąd pilnie przed nią strzeżono: dawno temu jej ojciec w gniewie przeklął sześciu jej braci, którzy w rezultacie zamienili się w białe łabędzie. Tylko Konstancja może zdjąć z nich zaklęcie, ale w tym celu musi przez sześć lat żyć w całkowitym milczeniu i wykonać dla braci koszule z pokrzyw. Dziewczyna nie waha się ani chwili, porzuca rodzinny dom i udaje się do lasu, gdzie zabiera się do bolesnego zadania. Pewnego dnia w... (Niemcy, 2012)

Reżyseria: Hattop Karola
Obsada: Dieks Sinja, Jager Julia, Kaczmarczyk Andre
10:05
Zakochaj się w Polsce - odc. 94 Augustów
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reportaż z różnych miejscowości Polski (Polska 2018)

Reżyseria: Rafał Samborski

Czas: 23min.
10:30
Leśniczówka - odc. 59
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł bardziej niż na obronie pracy magisterskiej skupia się na obronie lasu. Maryna zachwyca urodą fotografa. W Curry zjawiają się bandyci. To oznacza kolejne kłopoty Daniela. Pola podejmuje ważną życiową decyzję. Dla Katarzyny jest ona nie do przyjęcia. (Polska 2018)

Reżyseria: Radosław Dunaszewski
Obsada: Jolanta Fraszyńska, Krzysztof Globisz, Julia Kostow, Grzegorz Pawlak, Michał Czernecki, Zbigniew Waleryś, Iowna Cichosz, Marek Bukowski, Kajetan Wolniewicz, Weronika Książkiewicz

Czas: 21min.
10:40
Rodzinne oglądanie - Wielka rafa koralowa - odc. 2
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
David Attenborough wyrusza w wyjątkową podróż ukazującą przeszłość, teraźniejszość i przyszłość australijskiej Wielkiej Rafy Koralowej. Wykorzystuje najnowsze technologie (w tym zdjęcia satelitarne), grafikę komputerową oraz najnowsze odkrycia nauki. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Mike Davis

Czas: 50min.
10:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 120min.
10:55
Doktor Dolittle
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia familijna. Pewnego dnia, doktor John Dolittle (Eddie Murphy) odkrywa, że rozumie mowę zwierząt. Kiedy postanawia wykorzystać swój niezwykły dar i leczyć wszystkie zwierzęta potrzebujące pomocy, zostaje uznany przez otoczenie za szaleńca. Do czasu, gdy zostanie bohaterem całego miasta, ratując jego mieszkańców przed atakiem rozwścieczonego tygrysa...   Dla małoletnich od lat 7                  Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (USA, 1998)

Reżyseria: Thomas Betty
Obsada: Murphy Eddie, Davis Ossie, Platt Oliver, Peter Boyle, Schiff Richard, Wilson Kristen
Reklama
11:00
Leśniczówka - odc. 60
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bunt Poli doprowadza ją na komendę policji. Biznes Daniela jest zagrożony. Paweł próbuje zablokować budowę obwodnicy u wysoko postawionego urzędnika. Jasiński stara się odzyskać Olgę i przekonać ją, żeby wróciła na łono rodziny. (Polska 2018)

Reżyseria: Radosław Dunaszewski
Obsada: Kajetan Wolniewicz, Michał Czernecki, Jolanta Fraszyńska, Sebastian Jasnoch, Agata Turkot, Iwona Cichosz, Grzegorz Ciągardlak, Mateusz Korsak, Marek Bukowski, Henryk Talar

Czas: 22min.
11:25
Leśniczówka - odc. 61
Godziny emisji
Rozwiń opis
Edyta Gałek organizuje akcję pomocy dla doktor Ździebłowskiej. Czy lekarka oby na pewno jej potrzebuje? Paweł i Maryna jadą razem do Warszawy. Pola leczy kaca fizycznego i moralnego. Krzysztof przyjeżdża do Leśniczówki. Ukrywa to przed Lidią. (Polska 2018)

Reżyseria: Radosław Dunaszewski
Obsada: Jolanta Fraszyńska, Agata Turkot, Milena Suszyńska, Marek Bukowski, Anna Seniuk, Beata Fido, Iwona Cichosz, Michał Czernecki, Przemysław Stippa, Beata Schimscheiner

Czas: 21min.
11:50 Na żywo
Piłka nożna - Losowanie grup eliminacyjnych EURO 2020 - Dublin ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 2min.
11:45
The Voice of Poland IX - Live FINAŁ
widowisko muzyczne
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Rinke Rooyens
Obsada: Barbara Kurdej-Szatan, Maciek Musiał, Tomasz Kammel

Czas: 93min.
11:00
Kobieta na krańcu świata, sez. 10, odc. 4/5
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
650 dni w drodze, 70 krajów, ponad 80 odcinków i ona jedna - „Kobieta na krańcu świata”. Program Martyny Wojciechowskiej ma już dziesięć lat! Tu jednak nie liczby są najważniejsze, a bohaterki z którymi podróżniczka spotyka się w najodleglejszych zakątkach naszego globu. Nikt tak jak ona nie potrafi sprawić, że historia każdej z nich jest najważniejsza i wyjątkowa. W jubileuszowym sezonie niestrudzona podróżniczka odwiedzi Spitsbergen, Salwador, Borneo oraz Czad! Mimo że podróżuje od... (Polska)

11:35
Co za tydzień, odc. 878
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivier Janiak po raz kolejny oprowadzi widzów po najciekawszych wydarzeniach związanych z kulturą oraz show-biznesem. Chcesz dowiedzieć się co to był za tydzień? Wystarczy, że wybierzesz się w podróż z naszym prowadzącym, który doskonale wie, co dzieje się nie tylko na czerwonych dywanach, ale także za ich kulisami. W nowym sezonie programu Olivier Janiak spotka się z gwiazdą filmów „Zorro” i „Desperado” – Antonio Banderasem! Czy zdradzi prowadzącemu „Co za tydzień” kilka ciekawostek ze... (Polska)

11:00
Galileo, odc.720
Godziny emisji
Rozwiń opis
SZTUKA Z CZEKOLADY Jak powstają desery, które zamawia Justin Bieber, czy rodzina Kardashianów. MIASTO KĄPIELOWEK Sprawdzimy, jak produkuje się stroje kąpielowe i dlaczego jedne są tanie, a drugie drogie. SPOSOBY NA WYPADANIE WŁOSÓW Tupeciki, tatuaże, przeszczep, a może szampon z kofeiną. Sposobów na wypadanie włosów jest wiele, tylko który jest skuteczny? JAK POWSTAJĄ ZATRZASKI Kto wymyślił zatrzaski i jak powstają. SPEŁNIACZ ŻYCZEŃ Jak wygląda życie kogoś, kto spełnia cudze życzenia…... (Polska 2018)

12:00 Na żywo
Piłka nożna - Losowanie grup eliminacyjnych EURO 2020 - Dublin
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 60min.
12:05 Na żywo
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2018)


Czas: 48min.
12:35
Jak wytresować smoka 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przebojowa animacja. Znakomicie zrealizowane widowisko o nastoletnim Wikingu, który po latach odnajduje matkę i wspólnie z rodziną i przyjaciółmi staje do walki o przyszłość swojej osady. Pięć lat po tym, jak Czkawka udowodnił mieszkańcom Berk, że ze smokami można żyć w zgodzie, na wyspie panuje pokój. Osadę dostosowano do potrzeb nowych przyjaciół. Zbudowano akwedukty i specjalne stanowiska z pożywieniem, jaskinie przerobiono na stajnie. W międzyczasie Czkawka urósł i zmężniał, a jego... (USA, 2014)

Reżyseria: DeBlois Dean(1)
12:10
Diagnoza, sez. 3, odc. 13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Anny i Michała docierają wiadomości o zatrzymaniu w Rybniku szajki zajmującej się nielegalnymi przeszczepami. Aresztowani są także lekarze. Leśniewska i Wolski triumfują, czują ulgę. Są pewni, że to koniec ich walki, że Bogna i Jan zostali aresztowani. Ku ich totalnemu zaskoczeniu, Artman pojawia się w pracy... Jan przekazuje Annie informację, że aresztowanie Bogny i rozbicie podziemia transplantacyjnego to jego zasługa. Współpracował z CBŚP… Sylwia, wraz z policją, szuka grobu męża. W... (Polska)

Obsada: Adam Woronowicz, Aleksandra Adamska, Aleksandra Konieczna, Anna Smołowik, Antoni Królikowski, Beata Ścibakówna, Józef Pawłowski, Maciej Zakościelny, Magdalena Popławska, Maja Ostaszewska, Michał Czernecki, Sonia Bohosiewicz, Tomasz Drabek
12:05
Nie można pocałować panny młodej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Skromy fotograf zwierząt Bryan Lighthouse, przeżyje przygodę swojego życia, gdy zostanie zmuszony do poślubienia chorwackiej dziewczyny. Swój miesiąc miodowy spędzają w tropikalnym kurorcie, w którym jego nowa małżonka, Masha Nikitin, zostaje porwana.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2011)

Reżyseria: Hedden Rob
Obsada: Annable Dave, Jones Vinnie, McPhee Katharine, Schneider Rob, Suvari Mena
13:15 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2018)


Czas: 1min.
13:19
Anioł Pański
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja modlitwy z wiernymi w Watykanie. (Watykan 2018)


Czas: 15min.
13:30 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2018)


Czas: 20min.
13:00
Zakochaj się w Polsce - odc. 91 Zamek w Malborku
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reportaż z różnych miejscowości Polski (Polska 2018)

Reżyseria: Ewa Grodzka

Czas: 23min.
13:30
Pogoda - 02.12 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
13:40
Ukryte skarby - Świnoujście
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program reportażowy o tematyce historyczno - społecznej z elementami geografii, przyrody i ekologii, pokazuje miejsca z cennymi zabytkami, pełne tajemnic i wyjątkowych historii. (Polska 2018)


Czas: 22min.
13:10
Mam talent, sez. 11, odc. 13
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Talentów może być wiele: układanie kostki Rubika z zamkniętymi oczami, mężczyzna prezentujący taniec brzucha, niezwykłe głosy, zapierające dech w piersiach umiejętności fizyczne czy nietypowe zdolności. Już po raz jedenasty jury w składzie: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola wyruszy w podróż po Polsce, aby wyłowić te z nich, które wprawiają w zachwyt lub zdumienie, wywołują wzruszenie, uśmiech lub czasem po prostu wciskają w fotel. Na scenie „Mam Talent!” zobaczymy... (Polska)

Obsada: Marcin Prokop, Szymon Hołownia
14:00
Natura w Jedynce - Planeta lasów Bezgraniczna tajga
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Seria filmów dokumentalnych o najpiękniejszych, niezwykłych i zaskakujących ekosystemach lasów tropikalnych i dżungli na świecie... (Hiszpania 2017)

Reżyseria: Juan Antonio Rodriguez Llano

Czas: 28min.
14:35
Spis treści - Jarosław Iwaszkiewicz
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Jęksa

Czas: 4min.
14:45
Big Music Quiz - (23)
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Uczestnicy: Sławek Uniatowski, Tomasz Mandes, Robert Wabich, Adam Zdrójkowski, Ada Fijał, Anna Gzyra, Anna Popek, Ola Nizio. (Polska 2018)

Reżyseria: Konrad Smuga
Obsada: Sławomir Zapała

Czas: 50min.
14:00
Familiada - odc 2498
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna. (Polska 2018)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł
Obsada: Karol Strasburger

Czas: 25min.
14:35 Na żywo
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Dania ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
W fazie grupowej Polki zmierzą się jeszcze z Danią i Szwecją. (Szwajcaria 2018)


Czas: 11min.
14:50 Na żywo
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Dania
Godziny emisji
Rozwiń opis
W fazie grupowej Polki zmierzą się jeszcze z Danią i Szwecją. (Szwajcaria 2018)


Czas: 45min.
14:10
JENNIFER DE VRIES VLOG - SOAP - JENNIFER DE VRIES VLOG - SOAP część 4
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterką jest Jennifer de Vries (Jennifer the Frisian), która studiuje w szkole hotelarskiej i restauracyjnej. Program realizowany jest przez młodych ludzi dla młodych ludzi... (Holandia 2018)


Czas: 31min.
14:45
Tajemnice Książnicy Pomorskiej - Skarby
Godziny emisji
Rozwiń opis
O sztuce konserwacji i dawnych skarbach znajdujących się w Książnicy Pomorskiej w opowieści dr Wojciecha Łopucha z pracowni konserwacji Książnicy. (Polska 2016)


Czas: 6min.
14:55
Rolnik z pasją odc. 1
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Celem projektu TVP i ARiMR jest prezentacja zmian, jakie zachodzą na polskiej wsi dzięki środkom z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich i wsparciu ARiMR. Minireportaż pokaże też tradycję, historię rozwoju rolnictwa i współczesnych gospodarzy. (Polska 2018)


Czas: 6min.
14:55
W 80 dni dookoła świata
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film przygodowy na podstawie kultowej powieści Juliusza Verne'a. Londyn, druga połowa XIX wieku. Dystyngowany wynalazca Phileas Fogg (Steve Coogan) od lat pasjonuje się nowinkami naukowymi. Środowisko badaczy uważa go jednak za ekscentryka i nie traktuje poważnie. Przewodniczący Królewskiej Akademii Nauk, lord Kelvin (Jim Broadbent), zakłada się, że Fogg nie zdoła w ciągu 80 dni okrążyć kuli ziemskiej. Ten przyjmuje wyzwanie i wyrusza w pełną przygód, barwną podróż. Towarzyszą mu lokaj... (Wielka Brytania, Niemcy, Irlandia, USA, 2004)

Reżyseria: Coraci Frank(1)
Obsada: Broadbent Jim, Cécile De France, Chan Jackie, Coogan Steve, Fyfe Robert
14:10
Mistrz kierownicy ucieka, cz. 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dalszy ciąg pojedynku na szosie, toczącego się między dwójką kierowów, zwanych Smokey (Reynolds) i Bandzior (Reed), a teksańskim szeryfem usiłującym zapobiec szmuglowi do Teksasu ... żywej słonicy, mającej pełnić role maskotki na kongresie partii republikańskiej.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 1977)

Reżyseria: Hal Needham
Obsada: Burt Reynolds, Dom DeLuise, Jackie Gleason, Jerry Reed, Sally Field
15:45 Na żywo
Skoki Narciarskie - Puchar Świata: Niżny Tagił - konkurs indywidualny ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2018)


Czas: 7min.
15:00
Polska z Miodkiem - (144) Lębork, Łeba
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl dokumentalnych programów poświęconych etymologii znanych miejsc w Polsce. Prof. Jan Miodek w przystępny sposób opowiada o pochodzeniu najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain geograficznych. (Polska 2016)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 2min.
15:15
Sekrety ojca - odc. 8
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mert poznaje prawdę. Nie może wytrzymać w domu i jedzie z Ece do willi nad morzem. Kemal i Suzan kłócą się o dzieci. Suzan szantażuje Kemala, że jeśli się z nią rozwiedzie, straci prawo do córki. Kemal nie umie wybaczyć Suzan, że chciała śmierci Kadira. (Turcja 2016)

Reżyseria: Nihat Durak
Obsada: Bulent Inal, Ayca Bingol, Ceyda Duvenci, Sercan Badur, Caner Sahin, Erdem Akakce

Czas: 44min.
15:25
Miłość jest wszystkim – kulisy produkcji
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

Reklama
16:00 Na żywo
Skoki Narciarskie - Puchar Świata: Niżny Tagił - konkurs indywidualny ( 1 seria )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2018)


Czas: 55min.
16:55
XVIII Mazurska Noc Kabaretowa Mrągowo - Moda na swetry
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tematem przewodnim XVIII Mazurskiej Nocy Kabaretowej jest moda i wszystko, co z nią związane: trendy, trendsetterzy, szafiarki, blogi i vlogi modowe. Co jest modne i co było modne, o złudności mody, uleganiu jej, o zwyczajach i gadżetach. (Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 60min.
16:10
Pod Tatrami
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cotygodniowy magazyn informujący o najważniejszych wydarzeniach w Zakopanem i okolicach. Prezentujący walory turystyczne, naturalne i kulturowe. (Polska 2018)


Czas: 6min.
16:20
Dwie stolice
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwie stolice - program rozrywkowy promujący życie kulturalne, artystyczne, towarzyskie, sportowe, kulinarne itp. , czyli tzw lajfstajlkrakowski i warszawski. Projekt TVP 3 Warszawa we współpracy z TVP 3 Kraków ma zobrazować i skomentować odwieczny spór toczący się pomiędzy oboma miastami. (Polska 2018)

Reżyseria: Paweł Pochwała

Czas: 24min.
16:45
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjny prezentujący zapowiedzi najważniejszych tematów z wydarzeń dnia ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 12min.
16:00
Avengers: Czas Ultrona
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tony Stark tworzy program - Ultrona, który ma zapewnić pokój na świecie, Niestety, Ultron obraca się przeciwko całej ludzkości. Superbohaterowie stają do walki., napisy (USA 2015)

Reżyseria: Joss Whedon
Obsada: Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, James Spader, Samuel L. Jackson, Don Cheadle, Aaron Taylor-Johnson, Elizabeth Olsen, Paul Bettany, Cobie Smulders, Anthony Mackie, Hayley Atwell, Idris Elba, Andy SerkisDon Cheadle
16:30
Załoga
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młody pilot zostaje wyrzucony z armii za odmowę wykonania absurdalnego rozkazu. Dostaje pracę jako drugi pilot w linii lotniczej, gdzie jego bezpośredniość i brutalna szczerość także nie przysparza mu przyjaciół. Podczas lotu do Azji jego załoga odbiera sygnał SOS z jednej z wysp wulkanicznych i postanawia podjąć próbę misji ratunkowej. By ją wypełnić i jednocześnie wyjść cało z konfrontacji z rozszalałymi siłami natury członkowie załogi muszą się zjednoczyć, całkowicie zaufać sobie nawzajem... (Rosja, 2016)

Reżyseria: Lebedev Nikolay
Obsada: Grudyte Agne, Mashkov Vladimir, Shakurov Sergey
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2018)


Czas: 4min.
17:05 Na żywo
Skoki Narciarskie - Puchar Świata: Niżny Tagił - konkurs indywidualny ( 2 seria )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2018)


Czas: 45min.
17:00
Gatunek tarnowskae
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nieopodal zamku Krzyżtopór w Ujeździe jest niewielki kamieniołom zarośnięty drzewami. Już 30 lat temu geolodzy znajdowali tam dziwne ślady na kamieniach przywodzące na myśl ryby. (Polska 2016)


Czas: 12min.
17:15
e - dukacja przyszłości - odc. 4
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przekazanie kompleksowych informacji na temat zasad programu OSE, jego założeń, możliwości przystąpienia, postępów w realizacji projektu. Jednym z celów głównych jest zachęcenie szkół do szybkiego i sprawnego przystępowania do sieci. (Polska 2018)


Czas: 12min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 150min.
17:35
Nasz Nowy Dom, odc.95
Godziny emisji
Rozwiń opis
84-letnia pani Genowefa z Nowego Miasta nad Pilicą jest rodziną zastępczą dla swojego prawnuka, Dawida. Pani Genowefa, mimo podeszłego wieku, jest osobą niezwykle aktywną – wymaga tego od niej zadanie, którego się podjęła. Przekonała sąd, by powierzył jej prawną opiekę i wychowanie jej prawnuka – Dawida. Matka porzuciła chłopca, gdy ten miał dwa lata. Ojciec podejmował się opieki nad nim, ale skończyło się to dramatycznie. Mężczyzna sprzedał wózek dziecka, by mieć pieniądze na alkohol. Pani... (Polska 2017)

Reżyseria: Siwicka Natalia
Obsada: Katarzyna Dowbor
18:35
Jaka to melodia? - odc. 3948
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie specjalne - finał listopada, w którym wystąpią najlepsi zawodnicy miesiąca. Prowadzenie Norbi. (Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Żmijewska
Obsada: Norbert Dudziuk vel Norbi

Czas: 42min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2018)


Czas: 15min.
18:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
18:25 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2018)


Czas: 2min.
18:35
Na dobre i na złe - odc. 722 Skazani na siebie
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Blanka zaczyna w Leśnej Górze staż na oddziale ginekologii, pod okiem dra Radwana. Falkowicz wyjeżdża z Kasią w podróż poślubną, zostawiając Matyldę z Oliwią. Pod jego nieobecność do domu profesora przychodzi nagle Michał pod wpływem alkoholu. (Polska 2018)

Reżyseria: Sylwester Jakimow
Obsada: Mateusz Janicki, Piotr Garlicki - Tretter, Mateusz Damięcki - Krzysztof, Katarzyna Dąbrowska - Wiktoria, Ilona Ostrowska - Kasia Smuda, Elżbieta Jaroszek - instrumentariuszka, Marcin Zacharzewski - Borys, Kamil Kula - Szczepan, Michał Żebrowski - Falkowicz, Amelia Czaja - Matylda

Czas: 48min.
18:40
Dom pełen życia, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mini-seria „Dom Pełen Życia” to kontynuacja komediowej mini-serii „Dom Pełen Zmian”. W kolejnych odcinkach serialu opowiadamy o prostych życiowych problemach i pomysłowych, inspirujących, kompleksowych i przede wszystkim prostych sposobach na ich rozwiązanie. Bohaterowie serialu są ze sobą luźno powiązani, to rodzina lub sąsiedzi, a postacią spajającą wszystkich jest zabawna postać Pana Gienia, który jest klasyczną „złotą rączką”. W serialu tym występują: Artur Żmijewski, Iza Kuna, Piotr... (Polska 2018)

Obsada: Żmijewski Artur, Kuna Izabela, Gąsowski Piotr, Perchuć Marcin, Mecwaldowski Wojciech, Kaczor Kazimierz, Maria Maj, Mirecki Dominik, Nejman Katarzyna
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:55
Jak Mikołaj, odc. 2/5
program
Godziny emisji
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2018)


Czas: 30min.
19:30
Rodzinka.pl - odc. 251 "Estetycznie i higienicznie" sezon 13
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2018)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
19:20
19:25
19:30
Państwo w Państwie, odc.292
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jesienią na antenę powraca jeden z najbardziej skutecznych programów interwencyjnych w Polsce. Program, prowadzony przez Przemysława Talkowskiego, dziennikarza Polsat News, walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze tego magazynu reportaży ujawniają te patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. Po opisywanych przez redakcję „Państwo w Państwie” historiach... (Polska 2018)

19:00
Fakty, odc. 7641
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” to w 2017 roku najchętniej wybierany przez Polaków program informacyjny. Codziennie punktualnie o godzinie 19:00 Anita Werner, Justyna Pochanke, Grzegorz Kajdanowicz oraz Piotr Marciniak przedstawiają rzetelne i najważniejsze informacje z kraju oraz ze świata. Relacje z sejmu, istotne reformy, sprawy zdrowotne, wydarzenia międzynarodowe oraz wszystko to, co warte jest uwagi i wpływa na życie każdego z nas – tak w skrócie można podsumować tematy, którymi na co dzień zajmują się... (Polska)

19:25
Sport, odc. 7624
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35
Pogoda, odc. 7621
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:44
Raport smogowy - poznaj kolory powietrza, odc. 14/138
informacje
Godziny emisji
19:45
Uwaga!, odc. 5512
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które... (Polska)

19:00
Galileo, odc.721
Godziny emisji
Rozwiń opis
ALBERGO DIFFUSO Powiemy, co to jest Albergo Diffuso i dlaczego warto się temu przyjrzeć, planując kolejne wakacje. NIEBEZPIECZNE ZAJĘCIA DOMOWE Jak bezpiecznie przeczyścić rury, czy jak obchodzić się z prądem. Porady dla domowych „złotych rączek”. W FABRYCE SAŁATEK Jak powstają gotowe sałatki. Okazuje się, że to nie taka prosta sprawa. SKANER TWARZY A PAPIER TOALETOWY W Chinach, żeby w toalecie publicznej dostać papier toaletowy trzeba dać sobie zeskanować twarz. Dlaczego? Ilość papieru... (Polska 2018)

20:00
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 2min.
20:10 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2018)


Czas: 3min.
20:15
Blondynka - odc. 79 (seria VII, odc. 1) Wesele na raty
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Siódmy sezon serialu o życiu wiejskiej doktor weterynarii, Sylwii Kubus. W kościele zebrali się niemal wszyscy mieszkańcy wsi. Okazja jest niecodzienna - ślub Sylwii i Dawida... (Polska 2018)

Reżyseria: Mirosław Gornowski
Obsada: Natalia Rybicka, Krzysztof Gosztyła, Krzysztof Kiersznowski, Izabela Dąbrowska, Krzysztof Pluskota, Witold Dębicki, Anna Smołowik, Tomasz Borkowski, Andrzej Grabowski, Wojciech Błach

Czas: 45min.
20:05
Skyfall
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja filmu koncentruje się na śledztwie w sprawie ataku na siedzibę MI6. Sytuacja wygląda dramatycznie, M jest zmuszona przenieść działalność do podziemnych tuneli. Za atakiem stoi tajemniczy i bezwzględny Raoul Silva, który dąży do zlikwidowania M. (Wielka Brytania, USA 2012)

Reżyseria: Sam Mendes
Obsada: Daniel Craig, Judi Dench, Javier Bardem, Ralph Fiennes

Czas: 137min.
20:00
Ocaleni
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program porusza temat uzależnień. Zaproszeni goście, osoby znane i lubiane, ale także te anonimowe, dzielą się swoimi wstrząsającymi historiami dotyczącymi życia z nałogiem oraz sposobami na jego przezwyciężenie... (Polska 2018)

Reżyseria: Jacek Raginis

Czas: 51min.
20:05
Ryjek 2018: Piotr Bałtroczyk i Przyjaciele
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dobra dusza Rybnickiej Jesieni Kabaretowej RYJEK, a zarazem człowiek-instytucja, który związany jest z wieloma kabaretowymi festiwalami w kraju, legendarny konferansjer i komik - Piotr Bałtroczyk powraca do Rybnika z swoim autorskim programem. „Piotr Bałtroczyk i przyjaciele” to wyjątkowy set kabaretowo-artystyczny, w którym w tym roku wystąpią: Piotr Bałtroczyk oraz Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Łukasz „Lotek” Lodkowski, Maciej Maleńczuk, Sławek Uniatowski i inni. Lista gości... (Polska 2018)

20:00
MasterChef, sez. 7, odc. 13/14
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czterdziestu dwóch kandydatów na polskiego MasterChefa ponownie rozpocznie walkę w najbardziej prestiżowym konkursie kulinarnym na świecie. Kto zostanie następcą Mateusza Zielonki, a dla kogo siódemka nie okaże się szczęśliwą liczbą? W siódmym sezonie kucharze amatorzy staną przed wyzwaniami przygotowania m.in. idealnych perliczek, tortu szwarcwaldzkiego, tournedos ¶ la Rossini, a nawet papki dla niemowląt. Kandydaci na mistrza kuchni będą musieli wykazać się także przed grupą dwustu... (Polska)

Obsada: Magda Gessler
20:00
Taxi
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doskonała komedia sensacyjna wyprodukowana przez Luca Bessona, pełna pościgów samochodowych, które do dziś należą do najlepiej sfilmowanych w historii kina Daniel - młody dostarczyciel pizzy, który bije rekordy w szybkości dostarczania pizzy (jeżdżąc brawurowo na firmowym skuterze) postanawia zmienić pracę i zostać taksówkarzem. Kiedy po 6 latach oczekiwania na licencję taksówkarza wreszcie ją otrzymuje rozpoczyna karierę w nowej roli. Prędkości, które rozwija jego „podrasowana taksówka” są... (Francja 1998)

Reżyseria: Pires Gérard
Obsada: Naceri Samy, Diefenthal Frederic, Cotillard Marion, Gourary Manuela, Sjöberg Emma
21:15
Rolnik szuka żony seria V - odc. 12
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki Finał. Ponad dwa miesiące po wydarzeniach przedstawionych w poprzednim odcinku, bohaterowie spotykają się znowu. Jak potoczyły się losy ich związków? Czy podtrzymywali znajomość? Kto odnalazł prawdziwą miłość, a kogo czekają dalsze poszukiwania? (Polska 2018)

Reżyseria: Konrad Smuga, Anna Więckowska
Obsada: Marta Manowska

Czas: 45min.
21:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 30min.
21:35
Śladami Podlasian. Podlaskie Chicago
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podejrzymy jak dziś wygląda polonijny rynek pracy w Chicago, gdzie nasze ślady podkreślają honorowe nazwy ulic: Ziemia Moniecka i Województwo Podlaskie Way. Podlaskie Chicago - to motyw naszego programu. (Polska 2018)


Czas: 24min.
21:30
Pod powierzchnią, odc. 7
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Pod powierzchnią” to serial, który wciągnie widzów pod powierzchnię zagadkowych relacji pomiędzy czwórką głównych bohaterów: Martą Gajewską (Magdalena Boczarska), Bartkiem Gajewskim (Bartłomiej Topa), Maćkiem Kostrzewą (Łukasz Simlat) oraz Olą Kostrzewą (Maria Kowalska). Relacje pomiędzy Bartkiem i Martą coraz bardziej się komplikują. Dyrektor płockiego liceum niejednokrotnie ją okłamał. Mimo swoich błędów zamierza walczyć o ich związek. Czy kolejne kłamstwa sprawią, że Marta wybaczy mu... (Polska)

21:55
OKO za OKO, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
W pierwszym odcinku Anna i Maciej spotykają się w sądzie na własnej sprawie rozwodowej. Anna ma dowody na niewierność męża, ale Maciek, który nie chce się pogodzić się z jej odejściem i nie zamierza poddać się bez walki, to twardy przeciwnik. Podczas burzliwej rozprawy gotów jest zagrać naprawdę ostro, gdy nagle na sali sądowej pojawia się ktoś, kto sprawia, że jego serce w jednej chwili mięknie i Maciek wycofuje się z ataku. Przegrany, z trudem przyjmuje swoją porażkę, powtarzając, że Anna... (Polska 2017)

22:15
Zakochana Jedynka - Ride. Smak życia.
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Syn Jackie, Angelo, postanawia zrezygnować ze szkoły i zostać surferem. Porzuca dom i jedzie do Kalifornii. Zdesperowana Jackie rusza za nim mając nadzieję, że uda jej się przekonać syna do powrotu. W Kalifornii poznaje przystojnego surfera. (USA 2015)

Reżyseria: Helen Hunt
Obsada: Helen Hunt, Brenton Thwaites, Julie Dretzin, Luke Wilson

Czas: 89min.
22:35
Kino bez granic - Tajemnica Filomeny
komediodramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
4 nominacje do Oscara oraz nagroda BAFTA za scenariusz adaptowany. Filomena Lee jest skromną, religijną irlandzką emerytką, która w latach 50. , jako młoda niezamężna dziewczyna, zaszła w ciążę. Rodzina oddała zhańbioną do zakonu, gdzie urodziła dziecko, (Wielka Brytania, Francja, USA 2013)

Reżyseria: Stephen Frears
Obsada: Judi Dench, Steve Coogan, Sophie Kennedy Clark, Mare Winningham, Barbara Jefford

Czas: 97min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 21min.
22:25
Pogoda - 02.12 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
22:35
Sądy, przesądy - W powiększeniu
magazyn publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 40min.
22:35
Ślad, odc.21
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas włamania do domu Adama Kisielewskiego ginie jego syn, Staszek. Scenariusz napadu kropka w kropkę przypomina włamania „wędrownej szajki”, okradającej bogate domy. Ale do tej pory obywało się bez ofiar śmiertelnych. „Zamiejscowi” starają się odciąć od ostatniej napaści i dowieść, że nie mają z nią nic wspólnego. Wydają CWŚ swojego informatora. Banda zostaje zatrzymana. Jeśli to nie osławieni włamywacze zabili Staszka, to kto i z jakiego powodu chciał jego śmierci? Czy najwyższa cena... (Polska 2018)

Reżyseria: Palej Mariusz
Obsada: Jancia Anita, Jakus Mariusz, Hamkało Aleksandra, Łukaszewicz Cezary, Szeptycki Kamil, Wach Krzysztof, Starostecki Wojciech, Witkowski Piotr, Kawiorska Agnieszka, Jaryczewska Marta, Gadomski Michał, Mikuśkiewicz Paulina, Malcolm James, Pawlak Zuzanna
22:35
47 roninów
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W XVIII-wiecznej Japonii grupa roninów (samurajów bez pana) chce pomścić śmierć swego przywódcy. W roli głównej Kaia - pół Brytyjczyka, pół Japończyka - Keanu Reeves., napisy (Wielka Brytania, USA, Węgry, Japonia 2013)

Reżyseria: Carl Rinsch
Obsada: Keanu Reeves, Hiroyuki Sanada, Tadanobu Asano, Rinko Kikuchi, Ko Shibasaki, Cary-Hiroyuki Tagawa
22:55
OKO za OKO, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jedna z najbardziej oczekiwanych serialowych nowości tej jesieni, w której śledzić będziemy zawodowe i uczuciowe perypetie czwórki świetnych warszawskich prawników oraz kryminalne zagadki, z jakimi mają do czynienia w swojej pracy. Oko za oko. Ząb za ząb. Przyjaźń za przyjaźń. Miłość za miłość… Gdy bliscy sobie ludzie znajdą się po przeciwnych stronach barykady, emocje aż kipią a walka może stać się wyjątkowo zacięta. Wiedzą o tym doskonale specjalizująca się w sprawach rozwodowych mecenas... (Polska 2017)

23:55
Siedmiu wspaniałych
western
Godziny emisji
Rozwiń opis
Remake westernu z 1960 r Akcja rozgrywa się w 1879 roku. Właściciel kopalni złota, Bartholomew Bogue, przejmuje kontrolę nad amerykańskim miasteczkiem Rose Creek przy granicy z Meksykiem i zmusza mieszkańców do pracy w swoich kopalniach. (USA 2016)

Reżyseria: Antoine Fuqua
Obsada: Denzel Washington, Chris Pratt, Ethan Hawke, Vincent D'Onofrio, Haley Bennett

Czas: 127min.
23:25
Sądy, przesądy - Wstęp do filmu
magazyn publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 8min.
23:35
Esencja nastroju (Mieczysław Kosz)
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Losy Mieczysława Kosza (1944 - 73), znanego i utalentowanego kompozytora i muzyka jazzowego, który zginął tragicznie w niewyjaśnionych do dzisiaj okolicznościach. Droga życiowa artysty od wioski na Zamojszczyźnie, przez jazzowe piwnice Krakowa do Warszawy. (Polska 2006)

Reżyseria: Robert Kaczmarek

Czas: 53min.
23:35
Ślad, odc.22
Godziny emisji
Rozwiń opis
Studentka Uniwersytetu Medycznego, niejaka Ania Borkowska znajduję swoją matkę, Lucyna Borkowska powieszoną w garażu. CWŚ wyjaśnia, że w przeddzień feralnego popołudnia Ania i jej chłopak Bartek zostali zaatakowani przez nieznanego sprawcę, a ojciec Ani zniknął bez śladu. CWŚ odkrywa, że Anna nie była biologicznym dzieckiem Lucyny, ale została adoptowana. Śledczy dowiadują się też, że niedawno odziedziczyła spadek po swoich biologicznych, zmarłych rodzicach. Wkrótce potem były mąż Lucyny, a... (Polska 2018)

Reżyseria: Dutkiewicz Maciej
Obsada: Jancia Anita, Jakus Mariusz, Hamkało Aleksandra, Łukaszewicz Cezary, Szeptycki Kamil, Wach Krzysztof, Starostecki Wojciech, Witkowski Piotr, Kawiorska Agnieszka, Jaryczewska Marta, Gadomski Michał, Mikuśkiewicz Paulina, Malcolm James, Pawlak Zuzanna
00:25
W kręgu miłości
film fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tętniący emocjami i brawurowo zagrany film ze znakomitą bluegrassową ścieżką dźwiękową. Elise i Didier żyją od siedmiu lat w szczęśliwym, choć niekonwencjonalnym związku. Połączyła ich gorąca miłość od pierwszego wejrzenia. (Belgia, Holandia 2012)

Reżyseria: Felix van Groeningen
Obsada: Johan Heldenbergh, Veerle Baetens, Nell Cattrysse, Geert Van Rampelberg, Nils De Caster

Czas: 106min.
00:30
Pod Tatrami
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cotygodniowy magazyn informujący o najważniejszych wydarzeniach w Zakopanem i okolicach. Prezentujący walory turystyczne, naturalne i kulturowe. (Polska 2018)


Czas: 6min.
00:45
e - dukacja przyszłości - odc. 4
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przekazanie kompleksowych informacji na temat zasad programu OSE, jego założeń, możliwości przystąpienia, postępów w realizacji projektu. Jednym z celów głównych jest zachęcenie szkół do szybkiego i sprawnego przystępowania do sieci. (Polska 2018)


Czas: 12min.
00:45
Ghost in the Shell
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film oparty na kultowej mandze i anime pod tym samym tytułem. Major do zadań specjalnych, jedyna taka na świecie cyborgiczna hybryda człowieka i robota (Scarlett Johansson), stoi na czele elitarnej jednostki Section 9, specjalizującej się w walce z najniebezpieczniejszymi przestępcami. Section 9 czeka największe wyzwanie w historii jednostki. Stanie przed obliczem wroga, którego jedynym celem jest wymazanie postępów technologii wirtualnej Hanka Robotic’s...   Dla małoletnich od lat 12 (USA, Japonia, 2017)

Reżyseria: Rupert Sanders(1)
Obsada: Juliette Binoche, Pilou Asbak, Scarlett Johansson, Takeshi Kitano
00:00
Tuż przed tragedią, odc.8 Texas oil explosion
Godziny emisji
Rozwiń opis
W 2005 roku w rafinerii ropy naftowej BP w Texas City doszło do najpoważniejszej katastrofy przemysłowej ostatniego 15-lecia. Nastąpiła tak potężna eksplozja, że wstrząsy odczuwalne były w promieniu 8 kilometrów. Szukając przyczyn tragedii rozważano różne hipotezy – od błędów ludzkich i wad konstrukcyjnych po zamach terrorystów, dla których grupa rafinerii w Texas City - ważne ogniwo strategicznego sektora przemysłu - mogła być idealnym celem.   Dla małoletnich od lat 12 (Wielka Brytania, 2006)

01:05
Zakochaj się w Polsce - odc. 91 Zamek w Malborku
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reportaż z różnych miejscowości Polski (Polska 2018)

Reżyseria: Ewa Grodzka

Czas: 23min.
01:40
Ocaleni
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program porusza temat uzależnień. Zaproszeni goście, osoby znane i lubiane, ale także te anonimowe, dzielą się swoimi wstrząsającymi historiami dotyczącymi życia z nałogiem oraz sposobami na jego przezwyciężenie... (Polska 2018)

Reżyseria: Jacek Raginis

Czas: 51min.
01:00
San Andreas
film katastroficzny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gdy rozpoczyna się największe trzęsienie ziemi w historii Kalifornii pilot helikoptera wyrusza wraz z byłą zoną, by odnaleźć jedyną córkę. Kiedy rozpoczną swoją podróż do miejsca katastrofy przekonają się, ze najgorsze dopiero przed nimi., napisy (USA 2015)

Reżyseria: Brad Peyton
Obsada: Dwayne Johnson, Carla Gugino, Alexandra Daddario, Ioan Gruffudd, Archie Panjabi, Paul Giamatti, Hugo Johnstone-Burt
01:00
Tuż przed tragedią, odc.9 SecondSpace shuttle challenger
Godziny emisji
Rozwiń opis
28 stycznia 1986 roku. 73 sekundy po starcie promu kosmicznego Challenger doszło do rozpadu zespołu wahadłowca. Zginęła cała siedmioosobowa załoga misji STS-51-L a tragiczna porażka NASA spowodowała ponad dwuipółroczną przerwę w programie lotów wahadłowców. Badanie przyczyny katastrofy, do którego prezydent Reagan powołał specjalną komisję i które było przedmiotem osobnego wewnętrznego śledztwa NASA, przez długi czas przykuwało uwagę mediów i opinii publicznej.   Dla małoletnich od lat 12 (Wielka Brytania, 2006)

02:15
Jaka to melodia? - odc. 3948
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie specjalne - finał listopada, w którym wystąpią najlepsi zawodnicy miesiąca. Prowadzenie Norbi. (Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Żmijewska
Obsada: Norbert Dudziuk vel Norbi

Czas: 42min.
02:30
Skyfall
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja filmu koncentruje się na śledztwie w sprawie ataku na siedzibę MI6. Sytuacja wygląda dramatycznie, M jest zmuszona przenieść działalność do podziemnych tuneli. Za atakiem stoi tajemniczy i bezwzględny Raoul Silva, który dąży do zlikwidowania M. (Wielka Brytania, USA 2012)

Reżyseria: Sam Mendes
Obsada: Daniel Craig, Judi Dench, Javier Bardem, Ralph Fiennes

Czas: 137min.
02:45
Sądy, przesądy - W powiększeniu
magazyn publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 40min.
02:05
Polityka na ostro
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program, w którym prowadzący stawiają najważniejsze pytania dnia, a zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy. „Polityka na Ostro” to wymiana argumentów i opinii. To konfrontacja poglądów w sprawach kluczowych dla każdego z nas. Autorzy programu poruszają najważniejsze kwestie z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie. Co wieczór widzowie programu mogą liczyć na emocjonującą dyskusję i starcie opinii wszystkich postaci sceny politycznej.... (Polska 2018)

03:10
Ocean desperacji
thriller
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doktor Kevin Riley spędza luksusowe wakacje w drogim kurorcie na Bahamach ze swoją żoną Julie i kilkuletnim synem Andym. Krótko po przyjeździe rodzina wynajmuje motrówkę, by odbyć rejs po Oceanie Atlantyckim... (USA 2016)

Reżyseria: Phil Volken
Obsada: Eion Bailey, Bethany Joy Lenz, Danny Glover

Czas: 104min.
03:35
Polska z Miodkiem - (144) Lębork, Łeba
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl dokumentalnych programów poświęconych etymologii znanych miejsc w Polsce. Prof. Jan Miodek w przystępny sposób opowiada o pochodzeniu najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain geograficznych. (Polska 2016)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 2min.
03:45
Świt ludzkości
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
We wrześniu 2013 r. dwóch grotołazów napotkało jaskinię, zawierającą liczne kości sprzed niemal dwóch milionów lat, należące do nowego, wcześniej nieznanego przodka człowieka. Dokument ukazuje jedno z najbardziej rewolucyjnych odkryć ostatnich lat. (Wielka Brytania 2014)

Reżyseria: Graham Townsley

Czas: 43min.
03:00
Tajemnice losu, odc.3168
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

03:25
Uwaga!, odc. 5512
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które... (Polska)

03:45
Moc Magii, odc. 327/352
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.901
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas... (Polska 2018)

04:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:50
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:35
Bartek z Piekła
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia Jana Kowalewicza żyjącego na przełomie stuleci XIX i XX wieku w samotni w Boszkowie koło Leszna - pustelnika, znachora, poligloty i wielkiegi patrioty. (Polska 2013)


Czas: 15min.
04:55
Disco Gramy, odc.4236
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

04:00
Top 10 lista przebojów, odc.1149
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

05:00
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 21min.
05:35
Zakochaj się w Polsce - odc. 91 Zamek w Malborku
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reportaż z różnych miejscowości Polski (Polska 2018)

Reżyseria: Ewa Grodzka

Czas: 23min.
05:40
Telezakupy TV Okazje
Godziny emisji
05:05
Nic straconego
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.1153
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info