Reklama
Program dla 2018-12-16 od do
16.01 17.01
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
04:45
Galeria - odc. 172
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Telenowela zrealizowana na podstawie włoskiego pierwowzoru "The Mall" / "CentoVetrine". (Polska 2012)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Maciej Świerzawski
Obsada: Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur, Joanna Orleańska, Marek Frąckowiak, Matylda Kawczak

Czas: 23min.
05:15
Klan - odc. 3393
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jerzy tłumaczy się Elżbiecie z wczorajszego wieczoru. Wie, że jest żałoba ze względu na Dorotę, ale Krzysztof przyniósł lotki i zaczęli grać. Dołączył nowy sąsiad, a potem przyszła Dominika. Paweł zastanawia się nad prośbą Daniela. (Polska 2018)

Reżyseria: Michał Fazlejew, Adam Molak, Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski
Obsada: Marcin Kwaśny, Izabela Trojanowska, Dorota Kamińska, Agnieszka Kaczorowska, Tomasz Stockinger, Paulina Holtz, Anna Janik, Jakub Wons, Amelia Malesa, Andrzej Grabarczyk

Czas: 21min.
05:40
Klan - odc. 3394
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zosia szuka imienia dla przyszłej siostrzyczki. Choć mama nie potwierdziła płci, Zosi bardziej pasuje dziewczynka, a u cioci Oli chłopiec. Daniel od rana siedzi nad papierami ciotki Doroty. Brakuje mu odpowiedzi dlaczego Dorota wstąpiła do zakonu. (Polska 2018)

Reżyseria: Michał Fazlejew, Adam Molak, Jerzy Sztwiertnia, Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski
Obsada: Tomasz Bednarek, Izabela Trojanowska, Natalia Rewieńska, Jan Piechociński, Laura Łącz, Agnieszka Kaczorowska, Dariusz Lewandowski, Anna Powierza, Michał Wolski, Konrad Darocha

Czas: 21min.
05:15
Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę - Powód do radości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2018)

Reżyseria: Mateusz Pleskacz

Czas: 4min.
05:20
Barwy szczęścia - odc. 1961
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Laura przekonuje Oliwkę do kolejnego spotkania z Leonem i jego kolegą, argumentując, że łatwo zarobi duże pieniądze na wymarzone wakacje z Kajtkiem. Okazuje się, że tym razem śniadanie odbędzie się w hotelowym pokoju. (Polska 2018)

Reżyseria: Katarzyna Boczek
Obsada: Tomasz Błasiak, Rafał Szałajko, Emilia Warabida, Ewa Florczak, Grzegorz Mielczarek, Barbara Kurzaj, Bartłomiej Krat, Jasper Sołtysiewicz, Zbigniew Buczkowski, Anna Gornostaj

Czas: 24min.
05:55
Barwy szczęścia - odc. 1962
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Laura wyjawia Kajtkowi i Justinowi całą prawdę o tym, że spotykała się ze starszymi mężczyznami za pieniądze. Cieślak chce wiedzieć, czy Oliwka też to robiła. Marioli udaje się przekonać Reginę, żeby dała Tomkowi drugą szansę i nie zwalniała go. (Polska 2018)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Lesław Żurek, Marieta Żukowska, Katarzyna Glinka, Kim Grygierzec, Jasper Sołtysiewicz, Emilia Warabida, Wiktoria Gąsiewska, Jakub Dmochowski, Kamila Kamińska, Tomasz Błasiak

Czas: 24min.
05:20
Uwaga!, odc. 5525
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:05
Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o kulturze języka polskiego. Profesorowi towarzyszy Justyna Janus - Konarska, dr nauk humanistycznych, językoznawca i medioznawca. Uczy też obcokrajowców języka polskiego. Program nagrywany w bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego. (Polska 2018)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 25min.
06:35
wojsko - polskie.pl - odc. 16
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn, w którym pokazujemy jak zmieniają się polskie siły zbrojne, jakim sprzętem dysponują, a przede wszystkim zależy nam na przedstawieniu żołnierzy i ich pasji, zaangażowania. (Polska 2018)


Czas: 19min.
06:25
Barwy szczęścia - odc. 1963
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kajtek nie chce wybaczyć Oliwce, że dała się namówić Laurze na spotkania ze sponsorami. Stracił do niej zaufanie i pakuje rzeczy. W hotelu zjawia się spóźniona kandydatka na recepcjonistkę, Karolina. Bożena i Kasia nie wierzą wyjaśnieniom kobiety. (Polska 2018)

Reżyseria: Jose Iglesias Vigil
Obsada: Katarzyna Glinka, Lesław Żurek, Przemysław Stippa, Divine Kitenge, Marieta Żukowska, Jasper Sołtysiewicz, Sławomira Łozińska, Piotr Mielnik, Krzysztof Kiersznowski, Jan Pęczek

Czas: 24min.
06:00
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ub.roku w Polsce zgłoszono zaginięcie blisko 21 tys. osób. Liczba ta stale rośnie. Odpowiedzią na te niepokojące zjawisko jest program reporterski Telewizji Polskiej pt. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Został stworzony w 1996 r. przez Andrzeja Minko. (Polska 2018)


Czas: 25min.
06:25
Górnicy z "Wujka" - 16.12.1981
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sylwetki 9 górników, którzy zginęli podczas pacyfikacji w kopalni "Wujek" 16.12.1981 roku. Narratorem opowiadającym o zastrzelonych górnikach jest aktor, który snuje opowieść w miejscach związanych z pacyfikacją: przed portiernią, na placu. (Polska 2017)


Czas: 3min.
06:28
Rączka gotuje - Fundacja Iskierka
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
To będzie wyjatkowy odcinek programu "Rączka gotuje: Remigiusz razem z p. Kasia z Fundacja Iskierka przygotuje zupę dyniową z migdałami, makaron z musem owocowym i pizzerinki z batatów, Wszystko pyszne i bardzo zdrowe. Bez mięsa, bez cukru i bez glutenu. (Polska 2018)

Obsada: Remigiusz Rączka

Czas: 24min.
06:55
Pogoda - 16.12 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Galileo, odc.722
Godziny emisji
Rozwiń opis
W najnowszym sezonie „Galileo” Paweł Orleański zaprasza na kolejną dawkę niezwykłych wrażeń. Będzie wysoko, szybko, i tłoczno, bo wprost zaroi się od humanoidalnych robotów i sztucznej inteligencji pod najrozmaitszą postacią. Pokażemy też, jak to możliwe, że ciecz może być twarda jak stal, ludzka noga może szczekać jak pies, a z powietrza da się zrobić jedzenie.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

Reklama
07:00
Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach. (Polska 2018)


Czas: 55min.
07:00
M jak miłość - odc. 1406
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Iza po nocy spędzonej z Marcinem wychodzi na chwilę z domu po kawę i od razu wpada na Anię, która szuka Chodakowskiego już od kilku godzin. Zosia wciąż nie umie zapomnieć o Eryku i załamuje się, gdy muzyk kolejny raz ją odrzuca. (Polska 2018)

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz
Obsada: Adrianna Kalska - Iza Lewińska, Mikołaj Roznerski - Marcin, Magdalena Walach - Agnieszka, Julia Wróblewska - Zosia, Teresa Lipowska - Barbara, Katarzyna Cichopek - Kinga, Maria Pawłowska, Barbara Kurdej - Szatan, Małgorzata Pieczyńska, Rafał Szatan

Czas: 44min.
07:55 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2018)


Czas: 45min.
07:05
Wiatr od morza - odc. 137
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn morski (Polska 2018)


Czas: 23min.
07:25
Górnicy z "Wujka" - 16.12.1981
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felietony przedstawiające sylwetki 9 górników, którzy zginęli podczas pacyfikacji w kopalni "Wujek" 16.12.1981 roku. Narratorem opowiadającym o zastrzelonych górnikach jest aktor, który snuje opowieść w miejscach związanych z pacyfikacją. (Polska 2017)


Czas: 3min.
07:35
Rolnik szuka żony seria V - odc. 2
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Papier jest cierpliwy i wiele zniesie - mówi przysłowie. Kto napisał prawdę, a kto koloryzował w liście? Nadszedł czas spotkań i konfrontacji z rzeczywistością. Czy po pierwszym podaniu rąk, potwierdzą się wrażenia rolników odniesione po lekturze listów? (Polska 2018)

Reżyseria: Konrad Smuga, Anna Więckowska
Obsada: Marta Manowska

Czas: 46min.
07:05
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.16 Noc Łowców, część 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków na końcu świata”, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks, powstał jako kontynuacja przeboju kinowego „Jak wytresować smoka”, a opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na rok przed akcją drugiego filmu kinowego z tej popularnej serii - „Jak wytresować smoka 2”. Wyspa Berk zmieniła się, a wraz z nią jej niezwykli mieszkańcy. Poznamy kolejne przygody grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy już po mistrzowsku na swoich smokach... (USA 2016)

07:35
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.17 W Cieniu Księżyca
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków na końcu świata”, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks, powstał jako kontynuacja przeboju kinowego „Jak wytresować smoka”, a opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na rok przed akcją drugiego filmu kinowego z tej popularnej serii - „Jak wytresować smoka 2”. Wyspa Berk zmieniła się, a wraz z nią jej niezwykli mieszkańcy. Poznamy kolejne przygody grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy już po mistrzowsku na swoich smokach... (USA 2016)

08:00
Tydzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydarzenia i problemy o największym znaczeniu dla polskiej wsi i rolnictwa komentują zapraszani do studia politycy, związkowcy, rolnicy. Dyskusję uzupełniają felietony filmowe. (Polska 2018)


Czas: 26min.
08:35
Las bliżej nas s.II - odc. 6
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bieszczadzcy leśnicy Kazimierz Nóżka i Marcin Scelina odkrywają tajemnice lasu. (Polska 2018)


Czas: 20min.
08:20
Górnicy z "Wujka" - 16.12.1981
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sylwetki 9 górników, którzy zginęli podczas pacyfikacji w kopalni "Wujek" 16.12.1981 roku. Narratorem opowiadającym o zastrzelonych górnikach jest aktor, który snuje opowieść w miejscach związanych z pacyfikacją: przed portiernią, na placu. (Polska 2017)


Czas: 3min.
08:25
Górnicy z "Wujka" - 16.12.1981
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sylwetki 9 górników, którzy zginęli podczas pacyfikacji w kopalni "Wujek" 16.12.1981 roku. Narratorem opowiadającym o zastrzelonych górnikach jest aktor, który snuje opowieść w miejscach związanych z pacyfikacją: przed portiernią, na placu. (Polska 2017)


Czas: 3min.
08:30
Górnicy z "Wujka" - 16.12.1981
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sylwetki 9 górników, którzy zginęli podczas pacyfikacji w kopalni "Wujek" 16.12.1981 roku. Narratorem opowiadającym o zastrzelonych górnikach jest aktor, który snuje opowieść w miejscach związanych z pacyfikacją: przed portiernią, na placu. (Polska 2017)


Czas: 3min.
08:35
Agape
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacje z wydarzeń minionego tygodnia w Kościele Katolickim, materiały wybrane z różnych ośrodków TVP. (Polska 2018)


Czas: 23min.
08:55
Kalendarz Polski
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
8 artystów fotografików: Chris Niedenthal, Stanisław Woś, Michał Browarski, Tomasz Sikora, Wojciech Prażmowski, Tadeusz Rolke, Waldemar Jama i Adam Bujak opowiada przed kamerami o swoim widzeniu Polski i jej różnych regionów geograficznych. (Polska 2005)

Reżyseria: Krzysztof Miklaszewski

Czas: 56min.
08:45
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.36
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków na końcu świata”, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks Animation, powstał jako kontynuacja przeboju kinowego „Jak wytresować smoka”, a opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na rok przed akcją drugiego filmu kinowego z tej popularnej serii - „Jak wytresować smoka 2”. Wyspa Berk zmieniła się, a wraz z nią jej niezwykli mieszkańcy. Poznamy kolejne przygody grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy już po mistrzowsku na... (USA, 2017)

08:00 Na żywo
Dzień Dobry TVN, odc. 1118
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najnowsze informacje z kraju i ze świata, ciekawe rozmowy, intrygujące historie, gorące tematy, a do tego dużo humoru od samego rana – tak zaczyna się poranek z „Dzień Dobry TVN”, który każdego postawi na nogi. Moc pozytywnej energii i jeszcze więcej dobrych wibracji to przepis na udany dzień. Wiosną na antenie „Dzień Dobry TVN” pojawią się wyjątkowi goście o wielkim sercu, którzy swoją energią, pasją, optymizmem i chęcią do działania wspierają innych oraz im pomagają. Dorota Wellman, Marcin... (Polska)

08:00
Królowa śniegu
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kay i Gerda zawsze się przyjaźnili. Pewnego razu Królowa Śniegu z dalekiej, mroźnej Północy przecina ich więź za pomocą odłamka lodu. Kay zmienia się z dnia na dzień, a wkrótce potem całkiem znika. Gerda wyrusza na poszukiwania w długą, pełna trudów, niebezpieczeństw i pokus drogę…   Dla małoletnich od lat 7 (Niemcy 2014)

Reżyseria: Hattop Karola
Obsada: Ferkic Kristo, Thiemann Flora, Zilliacus Linda
09:00
Ziarno - Czekoladowa łaska
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katolicki program dla uczniów szkoły podstawowej i ich rodziców. (Polska 2018)

Reżyseria: Józef Mika

Czas: 23min.
09:25
Spis treści - Jan Parandowski
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jana Parandowskiego znamy głównie z jego bogatej twórczości przybliżającej tematykę antyczną, jednak pisarz jest również autorem niezwykle ciekawej książki "Niebo w płomieniach", którą polce widzom Andrzej Dobosz, (Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Jęksa

Czas: 4min.
09:35
Weterynarze z sercem - /54/
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Beata Szymańska

Czas: 21min.
09:15
Bambi II
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jelonkowi Bambi, który zamieszkał właśnie ze swoim ojcem, Wielkim Księciem, nie jest łatwo odnaleźć się w nowej sytuacji. Książę bardzo dba o jego wychowanie i naukę, ale nie mogą znaleźć wspólnego języka. Dopiero wielka przygoda, którą wspólnie przeżyją zbliży ich do siebie…   Bez ograniczeń wiekowych Udogodnienia: audiodeskrypcja (USA, 2006)

Reżyseria: Pimental Brian
09:50
Galileo, odc.723
Godziny emisji
Rozwiń opis
W najnowszym sezonie „Galileo” Paweł Orleański zaprasza na kolejną dawkę niezwykłych wrażeń. Będzie wysoko, szybko, i tłoczno, bo wprost zaroi się od humanoidalnych robotów i sztucznej inteligencji pod najrozmaitszą postacią. Pokażemy też, jak to możliwe, że ciecz może być twarda jak stal, ludzka noga może szczekać jak pies, a z powietrza da się zrobić jedzenie.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

10:05
Zakochaj się w Polsce - odc. 101 Łomża
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reportaż z różnych miejscowości Polski (Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Grabarska

Czas: 22min.
10:30
Leśniczówka - odc. 65
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pola i Krzysztof wprowadzają się do wynajętego mieszkania. Magda i Aniela zabierają doktor Ździebłowską na badania do szpitala. Lekarka poznaje prawdziwy powód, przez który jej córka udała się na emigrację. Maryna wraca do Leśniczówki. Jest odmieniona. (Polska 2018)

Reżyseria: Radosław Dunaszewski
Obsada: Jolanta Fraszyńska, Marek Bukowski, Iwona Cichosz, Michał Czernecki, Beata Fido, Beata Schimscheiner, Anna Seniuk, Krzysztof Globisz, Jan Wieczorkowski, Tomasz Kozłowicz

Czas: 21min.
10:40 Na żywo
Pogoda Flesz niedziela
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 1min.
10:45
Rodzinne oglądanie - Wielka wyprawa żenety
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oko kamery podąża tropem młodej żenety. To gatunek drapieżnego ssaka z rodziny wiwerowatych. Zwierzątko podobne jest do kota z długim, grubym i pręgowanym ogonem. Dzięki cętkowanej sierści łatwiej jej ukryć się w lesie. (Niemcy 2016)


Czas: 49min.
10:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 120min.
10:50
Zebra z klasą
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film familijny/przygodowy. W środku gwałtownej burzy wędrowny cyrk przypadkiem traci jedną ze swoich najcenniejszych zdobyczy ? małą zebrę. Źrebaka ratuje znany niegdyś hodowca koni Nolan Walsh, który po okresach sukcesów swoich podopiecznych na bieżni postanowił przenieść się do Kansas i tam prowadzić niewielką farmę ze swoją córeczką Channing. Na miejscu zebra otrzymuje od swojej nowej właścicielki wdzięczne imię Pasio i wkrótce poznaje inne zwierzęta, przygarnięte przez Walsha. Farma... (RPA, USA, 2005)

Reżyseria: Du Chau Frederik
Obsada: Bruce Greenwood, Gary Bullock, M.Emmet Walsh, Panettiere Hayden, Wendie Malick
10:50
Galileo, odc.724
Godziny emisji
Rozwiń opis
W najnowszym sezonie „Galileo” Paweł Orleański zaprasza na kolejną dawkę niezwykłych wrażeń. Będzie wysoko, szybko, i tłoczno, bo wprost zaroi się od humanoidalnych robotów i sztucznej inteligencji pod najrozmaitszą postacią. Pokażemy też, jak to możliwe, że ciecz może być twarda jak stal, ludzka noga może szczekać jak pies, a z powietrza da się zrobić jedzenie.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

Reklama
11:00
Leśniczówka - odc. 66
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katarzyna przyznaje się dr Ździebłowskiej, że postanowiła zmienić swe życie. Podobnie jak Edyta Gałek, która posuwa się w tym celu do oszustwa. Pola chce odszukać dziadków, wbrew woli Krzysztofa. Wydawca zauroczony Katarzyną przyjeżdża do Leśniczówki. (Polska 2018)

Reżyseria: Radosław Dunaszewski
Obsada: Jolanta Fraszyńska, Anna Seniuk, Milena Suszyńska, Paweł Gryc, Dobromir Dymecki, Marek Bukowski, Agata Turkot, Hanna Wojak, Michał Lesień - Głowacki, Weronika Książkiewicz

Czas: 21min.
11:25
Leśniczówka - odc. 67
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katarzyna dowiaduje się, że wydawca za jej plecami pozwolił na edycję książki jej wrogowi. Nadchodzi czas konfrontacji. Daniel jest coraz bliższy rozwiązania zagadki ukrytego złota. Edyta Gałek, zastraszona przez męża, brnie w oszustwo. (Polska 2018)

Reżyseria: Radosław Dunaszewski
Obsada: Jolanta Fraszyńska, Michał Lesień - Głowacki, Milena Suszyńska, Dobromir Dymecki, Paweł Gryc, Marek Bukowski, Agata Turkot, Aanna Seniuk, Weronika Książkiewicz, Beata Fido

Czas: 22min.
11:55 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2018)


Czas: 3min.
11:50
Gwiazdy w południe - Kleopatra cz.1
film historyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kleopatra pragnie wzmocnić pozycję własnej dynastii oraz Egiptu, którego jest królową. Krokiem w tym kierunku jest poślubienie Juliusza Cezara. (Szwajcaria, Wielka Brytania, USA 1963)

Reżyseria: Joseph L. Mankiewicz, Rouben Mamoulian, Darryl F. Zanuck
Obsada: Michael Hordern, John Hoyt, Marne Maitland, Carroll O'Connor, Richard O'Sullivan, Gwen Watford, Michael Gwynn, Elizabeth Taylor, Richard Burton, Rex Harrison

Czas: 109min.
11:00
Domowe rewolucje, sez. 3, odc. 1/8
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dorota Szelągowska powraca! W kolejnym sezonie „Domowych rewolucji" spełni marzenia tych, którzy mają dość swoich mało funkcjonalnych przestrzeni, starych mebli i niemodnych dodatków. Kiedy tylko przekroczy próg ich mieszkania, życie już nigdy nie będzie takie samo. Projektantka wnętrz jak tajfun wymiecie wszystkie niechciane meblościanki po babci i relikty przeszłości. Następnie stworzy niepowtarzalny projekt pomieszczeń, które wymagają remontu. Jeśli trzeba, wyburzy ściany. Czasem... (Polska)

11:55
Zaginiony świat: Park jurajski
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mistrzowskie kino akcji, niesamowite efekty specjalne oraz gwiazdorska obsada - m.in. Julianne Moore, Jeff Goldblum - w kontynuacji wielkiego przeboju Stevena Spielberga. Cztery lata po tym, jak pomysł ożywienia prehistorycznych gadów doprowadził do morderczego finału, okazuje się, że istnieje druga wyspa, na której przeżyły dinozaury hodowane przez firmę Johna Hammonda. Teraz jego siostrzeniec, Ludlow, chce ściągnąć kilka z nich do ZOO w Stanach Zjednoczonych. Hammond, po bolesnej nauczce z... (USA 1997)

Reżyseria: Steven Spielberg
Obsada: Attenborough Richard, Jeff Goldblum, Julianne Moore, Vince Vaughn
12:00
Anioł Pański
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja modlitwy z wiernymi w Watykanie. (Watykan 2018)


Czas: 15min.
12:15
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2018)


Czas: 25min.
12:40
Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom - wsparcie różnych kościołów + obdarowane rodziny. Gościmy w domach dwóch biednych rodzin. 1/ matka samotnie wychowuje 3 dzieci, 2/ w domu mieszka 5o dzieci, a ojciec i najstarszy syn są jedynymi żywicielami. (Polska 2018)


Czas: 12min.
12:05 Na żywo
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2018)


Czas: 48min.
12:55
Podróże Guliwera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia przygodowa. Uwspółcześniona ekranizacja słynnej powieści Jonathana Swifta. Kiedy wrak statku trafia na ląd, skromny pracownik pocztowy o imieniu Guliwer (Jack Black) odkrywa, że znalazł się na fantastycznej wyspie Liliputów. Dzięki swoim opowieściom i heroicznym wyczynom Guliwer szybko zjednuje sobie malutkich Liliputów. Kiedy jednak zatraca się i sprowadza niebezpieczeństwo na nowych przyjaciół, musi szybko znaleźć sposób, by naprawić swój błąd. Dzięki temu, Guliwer odkrywa, że bez... (USA, 2010)

Reżyseria: Letterman Rob(1)
Obsada: Billy Connolly, Black Jack, Blunt Emily, Peet Amanda, Segel Jason
12:00
Co za tydzień, odc. 880
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cóż to był za tydzień? Odpowiedzi na to pytanie, jak zawsze w niedzielę, udzieli niezastąpiony Olivier Janiak, który z przyjemnością oprowadzi widzów po najważniejszych show-biznesowych, kulturalnych oraz modowych wydarzeniach. Wszędzie tam, gdzie rozłożone są czerwone dywany, a twarze gwiazd jaśnieją w blaskach fleszy, zagości on – prowadzący program: Olivier Janiak. Znawca wszelkich wydarzeń ze świata kultury oraz rozrywki pojawi się w kluczowych miejscach, aby relacjonować widzom tylko i... (Polska)

12:30
Drzewo marzeń, sez. 2, odc. 2/9
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mateusz Gessler po raz kolejny wyrusza w Polskę, żeby spełniać dziecięce marzenia. To bardzo przyjemne, ale i niełatwe zadanie! Wyobraźnia najmłodszych bohaterów programu nie zna granic. Czy prowadzący będzie w stanie zrealizować wszystkie pomysły i sprawić przyjemność obdarowanym przez niego osobom? Marzenia mogą być różne. To, co dla jednych jest codziennością, dla innych może wydawać się nierealne i trudne do zdobycia. Dzieci doskonale wiedzą, o czym marzą dorośli. Najpiękniejsze jest to,... (Polska)

13:05
BBC w Jedynce - Dziki Meksyk cz. 3. Gorąca Północ
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument o dzikiej przyrodzie Meksyku. Zaskakuje tu różnorodność kolorów, wspaniałe gatunki i kultura sięgająca zamierzchłych czasów. Meksyk to kraj niespodzianek. Tropikalne dżungle, pustynie w kolorze pomarańczy, wulkany ze śnieżnymi wierzchołkami. (Wielka Brytania 2017)

Reżyseria: Victoria Bromley

Czas: 51min.
13:00
Sprawiedliwość? Proszę czekać...
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia trzech kobiet, które straciły swoich najbliższych w kopalni Wujek. Żona, matka i córka, każda z nich inaczej przeżywała ten dramat. (Polska 2006)

Reżyseria: Agnieszka Świdzińska

Czas: 29min.
13:35
Pogoda - 16.12 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
13:35
Górnicy z "Wujka" - 16.12.1981
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sylwetki 9 górników, którzy zginęli podczas pacyfikacji w kopalni "Wujek" 16.12.1981 roku. Narratorem opowiadającym o zastrzelonych górnikach jest aktor, który snuje opowieść w miejscach związanych z pacyfikacją: przed portiernią, na placu. (Polska 2017)


Czas: 3min.
13:45
Zbieram od zawsze
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krzysztof Bronowski to właściciel Muzeum Wolnego Słowa, pasjonat i kolekcjoner. W PRL - u kolporter nielegalnych druków i wydawnictw. Od ponad 30 lat metodycznie zbiera i fachowo opracowuje, kataloguje wydawnictwa tzw. drugiego obiegu, inaczej bibułę. (Polska 2014)


Czas: 12min.
13:30
Wracajcie skąd przyszliście, odc. 2/4
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Razem z dziennikarzem Piotrem Kraśką w podróż przez Niemcy, Austrię, Węgry, Serbię, Grecję i Irak udało się sześć osób, z których trzy są za przyjmowaniem uchodźców w Polsce, trzy są temu zdecydowanie przeciwne. W trakcie trwania tej wyprawy poznają ludzi, którzy musieli opuścić swój kraj ojczysty. Usłyszą od nich wzruszające, a czasem mrożące krew w żyłach historie. Jak te spotkania wpłyną na poglądy bohaterów dotyczące migracji? Czy po tym co ich spotka będą inaczej patrzyli na swoje życie?...

14:05 Na żywo
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Engelberg - konkurs indywidualny ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
To już 40. edycja cyklu Pucharu Świata w skokach narciarskich. W poprzednim sezonie najlepszy okazał się Kamil Stoch. (Szwajcaria 2018)


Czas: 2min.
14:15 Na żywo
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Engelberg - konkurs indywidualny
Godziny emisji
Rozwiń opis
To już 40. edycja cyklu Pucharu Świata w skokach narciarskich. W poprzednim sezonie najlepszy okazał się Kamil Stoch. (Szwajcaria 2018)


Czas: 55min.
14:00
Familiada - odc 2502
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna. (Polska 2018)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł
Obsada: Karol Strasburger

Czas: 25min.
14:35
Koło fortuny - odc. 364 ed. 5
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Tomasz Motyl
Obsada: Izabella Krzan, Rafał Brzozowski

Czas: 29min.
14:10
Tajemnica zakazanej wyspy
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwie godziny statkiem od Splitu leży Vis, najodleglejsza wyspa Chorwacji. Wyspa oferuje bogactwa natury i ciekawą historię. Przez wieki należała do Wenecji, Austrii, Francji, Anglii, i Włoch. Producent - HRT (Chorwacka Radiotelewizja) (Chorwacja 2018)


Czas: 29min.
14:45
Zakochaj się w Polsce - odc. 87 Rzeszów
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reportaż z różnych miejscowości Polski (Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Grabarska

Czas: 21min.
14:50
Skarb narodów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film akcji/przygodowy. Wielki przebój kinowy z Nicolasem Cagem w roli Benjamina Franklina Gatesa, którego rodzina zajmuje się od sześciu pokoleń poszukiwaniem największego w dziejach ludzkości skarbu zakonu Templariuszy, który podobno trafił do Ameryki i został ukryty przez Ojców Założycieli. Ben trafia na pewien trop – okazuje się, że mapa prowadząca do skarbu znajduje się (jako niewidzialny zapis) na odwrocie Deklaracji Niepodległości. Niestety w posiadanie tej informacji wchodzi także... (USA, 2004)

Reżyseria: Jon Turteltaub
Obsada: Nicolas Cage, Kruger Diane, Bartha Justin, Sean Bean, Harvey Keitel, Jon Voight
14:30
Samoloty II
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dusty, światowej sławy ścigacz, dowiaduje się, że jego silnik jest uszkodzony i najprawdopodobniej już nigdy nie wystartuje w zawodach. Zmuszony do zmiany profesji dołącza do drużyny ratowniczej. Walcząc z żywiołem i niosąc pomoc przekona się czym tak naprawdę jest bohaterstwo. (USA 2014)

Reżyseria: Roberts Gannaway
Obsada: Dane Cook, Ed Harris, Julie Bowen, Curtis Armstrong, Hal Holbrook, Wes Studi
14:40
Bajkowe Boże Narodzenie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film familijny. Młoda kobieta, zaproszona przez dalekiego krewnego, wybiera się do zamku w Europie. Nie spodziewa się, jak bardzo odmieni to jej życie.   Dla małoletnich od lat 7 (USA 2011)

Reżyseria: Michael Damian
Obsada: McGrath Katie, Moore Roger
15:15
Kabaretowa Scena Dwójki przedstawia - Pogoda na suma (2)
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju w składzie: Robert Górski, Przemysław Borkowski, Mikołaj Cieślak, Rafał Zbieć i Magdalena Stużyńska. Zespół muzyczny: Orkiestra Moralnego Niepokoju pod kierownictwem Bartłomieja Krauzego (akordeon, śpiew). (Polska 2015)

Reżyseria: Beata Harasimowicz
Obsada: Przemysław Borkowski, Mikołaj Cieślak, Rafał Zbieć, Robert Górski, Magdalena Stużyńska-Brauer

Czas: 48min.
15:15
Sekrety ojca - odc. 10
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Okazuje się, że za prześladowaniami rodziny stoi Fadl, brat Nilgün. Kadir i Ibo odnajdują Kerima. Były narzeczony Hasret mówi im, że właśnie Fadl namówił go do rozmowy z dziennikarzami. Przyciśnięty do muru, Fadl wyjawia Kadirowi, że matka go okłamała. (Turcja 2016)

Reżyseria: Nihat Durak
Obsada: Bulent Inal, Ayca Bingol, Ceyda Duvenci, Sercan Badur, Caner Sahin, Erdem Akakce

Czas: 44min.
Reklama
16:25
Z kamerą TVP Sport - Stefan Horngacher
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sylwetka skoczka Stefana Horngachera. (Polska 2018)


Czas: 24min.
16:20
Rozmowy kontrolowane
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
W grudniu 1981 r. Ryszard Ochódzki zostaje przyłapany w intymnej sytuacji z żoną pułkownika SB - Molibdena. Ten "w odwecie" wymusza na bohaterze zakup gospodarstwa w Suwalskiem. (Polska 1991)

Reżyseria: Sylwester Chęciński
Obsada: Stanisław Tym, Irena Kwiatkowska, Alina Janowska, Krzysztof Kowalewski, Marian Opania, Jerzy Turek, Jerzy Bończak, Zofia Merle

Czas: 93min.
16:15 Na żywo
Kopalnia Wujek żywa lekcja historii
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie na żywo chcemy wrócić do wspomnień uczestników pacyfikacji kopalni Wujek. Naszymi gośćmi będą naoczni świadkowie tamtych wydarzeń, a w tle będą uroczystości upamiętniające 16 grudnia 1981 roku... (Polska 2018)


Czas: 15min.
16:30
Górnicy z "Wujka" - 16.12.1981
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sylwetki 9 górników, którzy zginęli podczas pacyfikacji w kopalni "Wujek" 16.12.1981 roku. Narratorem opowiadającym o zastrzelonych górnikach jest aktor, który snuje opowieść w miejscach związanych z pacyfikacją: przed portiernią, na placu. (Polska 2017)


Czas: 3min.
16:35
Górnicy z "Wujka" - 16.12.1981
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sylwetki 9 górników, którzy zginęli podczas pacyfikacji w kopalni "Wujek" 16.12.1981 roku. Narratorem opowiadającym o zastrzelonych górnikach jest aktor, który snuje opowieść w miejscach związanych z pacyfikacją: przed portiernią, na placu. (Polska 2017)


Czas: 3min.
16:35
Pogoda - 16.12 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
16:40
Górnicy z "Wujka" - 16.12.1981
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sylwetki 9 górników, którzy zginęli podczas pacyfikacji w kopalni "Wujek" 16.12.1981 roku. Narratorem opowiadającym o zastrzelonych górnikach jest aktor, który snuje opowieść w miejscach związanych z pacyfikacją: przed portiernią, na placu. (Polska 2017)


Czas: 3min.
16:45
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjny prezentujący zapowiedzi najważniejszych tematów z wydarzeń dnia ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 12min.
16:15 Na żywo
Szlachetna paczka - relacja, odc. 1/3
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacja z gali - finał akcji Szlachetna Paczka. Jak działa Szlachetna Paczka, jak wybiera się rodziny, które zostaną obdarowane prezentami, jak wygląda kompletowanie paczki, kim są wolontariusze. Podczas gali wystąpią artyści, m.in. Halina Mlynkova, Pectus, Małgorzata Ostrowska, Sound'n'Grace. Prowadzący: Ewa Drzyzga, Olivier Janiak, Marcin Zaborski. (Polska)

16:25
Gwiezdny pył
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pewien chłopak obiecał dziewczynie, w której się zakochał, gwiazdkę z nieba. I kiedy gwiazda spadła na ziemię, wyruszył na poszukiwania. Nie wiedział tylko, że na ziemi, w magicznej krainie, gwiazda będzie piękną dziewczyną… Tak rozpoczyna się jeden z piękniejszych baśniowych filmów ostatnich lat, który warto obejrzeć z całą rodziną. W filmie wystąpiły także wielkie gwiazdy (tym razem aktorskie) - Michelle Pfeiffer i Robert De Niro, dzięki czemu całość naprawdę lśni bajecznym blaskiem. , napisy (USA, Wielka Brytania 2007)

Reżyseria: Matthew Vaughn
Obsada: Michelle Pfeiffer, Claire Danes, Robert De Niro, Charlie Cox, Sienna Miller, Ricky Gervais, Rupert Everett, Peter O'Toole, Ian McKellen
16:35
Smok : Historia Bruce 'a Lee
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fabularyzowana biografia najsławnieszego dotąd mistrza kung-fu, którego trzy zaledwie filmy fabularne z lat 1972-73 (Wejście Smoka, Powrót Smoka i Chiński łącznik) mimo upływu 20 lat od nagłęj śmierci, nadal sa kultowym dziełem i wzorem dla kolejnych pokoleń wielbicieli sztuk walki Wschodu.   Dla małoletnich od lat 7 (USA 1993)

Reżyseria: Cohen Rob
Obsada: Lauren Holly, Lee Jason Scott, Michael Learned, Nancy Kwan, Wagner Robert
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2018)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 2min.
17:30
Gintrowski - ... a jednak coś po nas zostanie
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Teatrze Polskim w Warszawie odbędzie się koncert poświęcony twórczości Przemysława Gintrowskiego, barda Solidarności oraz stanu wojennego, człowieka, który w wolnej Polsce swoim głosem i pieśnią przypominał, że nie wystarczy odzyskać wolność. (Polska 2018)

Reżyseria: Gabriela Gusztyn Popławska, Marek Bik, Jan Stokłosa

Czas: 50min.
17:00
Otwarcie sezonu w Zakopanem
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 12min.
17:15
e - dukacja przyszłości - odc. 6
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program edukacyjny (Polska 2018)


Czas: 11min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 150min.
17:35
Nasz Nowy Dom, odc.97
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pani Maria i jej mąż, Jan tuż przed emeryturą znaleźli się w dramatycznej sytuacji. Ich syn i jego żona nie poradzili sobie z wychowaniem trojga dzieci. Z powodu awantur i przemocy w domu trzech chłopców miało trafić do obcej rodziny zastępczej lub domu dziecka. Decyzja zapadła błyskawicznie, dziadkowie chcieli, żeby Hubert, Patryk i Marcel trafili pod ich opiekę. Po kilku rozprawach sąd przyznał dziadkom status rodziny zastępczej. Pani Maria i pan Jan mieszkali w niewielkim mieszkaniu wraz z... (Polska 2017)

Reżyseria: Olejnik Agnieszka
Obsada: Katarzyna Dowbor
18:35
Jaka to melodia? - odc. 3960
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odcinek specjalny z udziałem gwiazd grających na cel charytatywny: Ewa Szykulska, Olga Borys, Michał Milowicz. (Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Żmijewska
Obsada: Norbert Dudziuk vel Norbi

Czas: 42min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2018)


Czas: 16min.
18:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
18:25 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2018)


Czas: 2min.
18:35
Na dobre i na złe - odc. 724 Moje cudze dziecko
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Falkowicz i Kasia zaalarmowani przez Oliwię przerywają podróż, by pomóc Matyldzie. Cezary, dziadek Michała, bierze udział w rekonstrukcji Cudu nad Wisłą. W trakcie imprezy jego kolega Marek - doznaje poważnego urazu i senior jedzie z rannym do szpitala. (Polska 2018)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Łukasz Gosławski, Maria Gudejko, Marta Żmuda - Trzebiatowska, Daniel Olbrychski, Mateusz Janicki, Amelia Czaja, Julia Gawrysiak, Wanda Onyszkiewicz - Gnap, Jakub Firewicz, Michał Żebrowski

Czas: 48min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:55 Na żywo
Szlachetna paczka - relacja, odc. 2/3
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacja z gali - finał akcji Szlachetna Paczka. Jak działa Szlachetna Paczka, jak wybiera się rodziny, które zostaną obdarowane prezentami, jak wygląda kompletowanie paczki, kim są wolontariusze. Podczas gali wystąpią artyści, m.in. Halina Mlynkova, Pectus, Małgorzata Ostrowska, Sound'n'Grace. Prowadzący: Ewa Drzyzga, Olivier Janiak, Marcin Zaborski.

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2018)


Czas: 30min.
19:30
Rodzinka.pl - odc. 240 "Może by tak żetem?" sezon 13
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filip pokazuje Kubie sztuczkę, która kończy się demolką. Paula nadal nie chce rozmawiać z byłym chłopakiem. Viola pragnie odkryć, co myślą o niej ludzie. Kuba chce zamieszkać w mieszkaniu Tomka. Kacper dostaje karę, Ludwika gryzą wyrzuty sumienia. (Polska 2018)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska, Adam Zdrójkowski, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Agata Kulesza

Czas: 24min.
19:20
19:25
19:30
Państwo w Państwie, odc.294
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jesienią na antenę powraca jeden z najbardziej skutecznych programów interwencyjnych w Polsce. Program, prowadzony przez Przemysława Talkowskiego, dziennikarza Polsat News, walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze tego magazynu reportaży ujawniają te patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. Po opisywanych przez redakcję „Państwo w Państwie” historiach... (Polska 2018)

19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7655
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” to w 2017 roku najchętniej wybierany przez Polaków program informacyjny. Codziennie punktualnie o godzinie 19:00 Anita Werner, Justyna Pochanke, Grzegorz Kajdanowicz oraz Piotr Marciniak przedstawiają rzetelne i najważniejsze informacje z kraju oraz ze świata. Relacje z sejmu, istotne reformy, sprawy zdrowotne, wydarzenia międzynarodowe oraz wszystko to, co warte jest uwagi i wpływa na życie każdego z nas – tak w skrócie można podsumować tematy, którymi na co dzień zajmują się... (Polska)

19:25 Na żywo
Sport, odc. 7638
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35 Na żywo
Pogoda, odc. 7635
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:44
Raport smogowy - poznaj kolory powietrza, odc. 28/43
informacje
Godziny emisji
19:45
Uwaga!, odc. 5526
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które... (Polska)

19:00
Galileo, odc.725
Godziny emisji
Rozwiń opis
W najnowszym sezonie „Galileo” Paweł Orleański zaprasza na kolejną dawkę niezwykłych wrażeń. Będzie wysoko, szybko, i tłoczno, bo wprost zaroi się od humanoidalnych robotów i sztucznej inteligencji pod najrozmaitszą postacią. Pokażemy też, jak to możliwe, że ciecz może być twarda jak stal, ludzka noga może szczekać jak pies, a z powietrza da się zrobić jedzenie.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

20:00
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 2min.
20:10 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2018)


Czas: 3min.
20:15
Blondynka - odc. 81 (seria VII, odc. 3) Nie chodzi o mnie
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kapitan próbuje zbliżyć się do Sylwii. Sprzyja mu w tym los. Kiedy po porannej zaprawie znajduje w trawie rannego bociana, wzywa Sylwię do woliery, do pacjenta. Przy okazji udaje im się dłużej porozmawiać. Kapitan opowiada jej o swojej pracy na morzu. (Polska 2018)

Reżyseria: Mirosław Gronowski
Obsada: Barbara Maśniak, Helena Łonisk, Jędrzej Olkiewicz, Rafał Rosiak, Maciej Zuchowicz, Hubert Wiatrowski, Andrzej Zieliński, Andrzej Zieliński, Dominika Łakomska, Wojciech Skibiński

Czas: 45min.
20:05
Uniewinniony
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohater filmu to prokurator okręgowy Mitch Brockden, wschodząca gwiazda palestry. Elokwentny, pewny siebie prawnik z łatwością potrafi wpływać na decyzje ławy przysięgłych. Pewnego wieczoru, prowadząc pod wpływem alkoholu potrąca przechodnia. (Kanada, Niemcy, USA 2014)

Reżyseria: Peter Howitt
Obsada: Dominic Cooper, Samuel L. Jackson, Ryan Robbins, Erin Karpluk

Czas: 87min.
20:00
Ocaleni
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odcinku: Jako nastolatek włączył się w działalność opozycyjną Solidarności Walczącej. Później był stan wojenny, przesłuchania i więzienie. Nie zrezygnował z konspiracji. Przyszedł jednak taki moment, że stres i presję zaczął koić alkoholem. (Polska 2018)

Reżyseria: Jacek Królikiewicz

Czas: 52min.
20:05
Mister Supranational 2018
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas Festiwalu Piękna 2018 w Krynicy Zdroju odbędzie się trzecia edycja międzynarodowego konkursu Mister Supranational. Weźmie w nim udział blisko 40 młodych, ambitnych i wysportowanych mężczyzn z całego świata. Panowie będą walczyć nie tylko o tytuł najprzystojniejszego i zaszczyty, ale także o nagrody wartości 30 tysięcy USD. Nasz kraj reprezentuje Mister Polski 2017 Jakub Kucner, model i trener personalny, który wcześniej w konkursie międzynarodowym Mister Global w Tajlandii zdobył... (Polska 2018)

20:00
Tu się gotuje!, sez. 3, odc. 1/10
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:05 Na żywo
Szlachetna paczka - Gala, odc. 3
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacja z gali - finał akcji Szlachetna Paczka. Jak działa Szlachetna Paczka, jak wybiera się rodziny, które zostaną obdarowane prezentami, jak wygląda kompletowanie paczki, kim są wolontariusze. Podczas gali wystąpią artyści, m.in. Halina Mlynkova, Pectus, Małgorzata Ostrowska, Sound'n'Grace. Prowadzący: Ewa Drzyzga, Olivier Janiak, Marcin Zaborski.

20:00
Nożownik
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doskonały thriller sensacyjny w reżyserii Williama Friedkina, twórcy takich filmów jak: „Egzorcysta”, czy „Francuski łącznik” z Benicio Del Toro i Tommy Lee Jonesem w rolach głównych. L.T. Bonham (Jones) to były instruktor amerykańskich Sił Specjalnych, który szkolił perfekcyjne maszyny do zabijania. Paradoksalnie, uczył czegoś, czego sam nigdy nie doświadczył – nigdy nikogo nie zabił. Aaron Hallam (Del Toro) to najbardziej uzdolniony uczeń Bonhama, który jako komandos uczestniczył w... (USA 2003)

Reżyseria: William Friedkin
Obsada: Lee Jones Tommy, Benicio Del Toro, Nielsen Connie, Stefanson Leslie, Finn John, Jose Zuniga
21:15
Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat Antoniego Krauzego przedstawiający masakrę na Wybrzeżu sprzed kilkudziesięciu lat. Według twórców jest to wierna rekonstrukcja tamtych wydarzeń. W grudniu 1970 r. w Gdyni rozegrały się dramatyczne sceny, wojsko i milicja otworzyły ogień do ludzi. (Polska 2011)

Reżyseria: Antoni Krauze
Obsada: Michał Kowalski, Marta Kalmus, Marta Honzatko, Cezary Rybiński

Czas: 105min.
21:45
Kino bez granic - Wilczy totem
film fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adaptacja powieści chińskiego dysydenta Jianga Ronga z 2004 r. Bohater, chiński student Chen Zhen, wraz z kolegą Yang Ke zostaje wysłany w 1967 r. , w okresie tzw. rewolucji kulturalnej, w głąb Mongolii, by badać życie koczowniczych plemion pasterskich. (Francja, Chiny 2015)

Reżyseria: Jean-Jacques Annaud
Obsada: Feng Shaofeng, Shawn Dou, Ankhnyam Ragchaa, Yin Zhusheng

Czas: 113min.
21:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 30min.
21:30
Prosta historia
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film opowiada historię matki szukającej morderców swojego syna Janka Stawisińskiego, górnika zastrzelonego 25 lat temu, w czasie stanu wojennego. (Polska 2006)

Reżyseria: Ewa Świecińska

Czas: 27min.
21:35
Mumia powraca
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po kilku latach spokoju mumia egipskiego kapłana Imhotepa powraca, aby kolejny raz podjąć walkę o nieśmiertelność. Na ziemi pojawia się też inne, potężniejsze od niej źródło zła. Gdy te dwie siły stają do walki, kapitan Rick O'Connell (Brendan Fraser) znów wyrusza do Egiptu, aby ocalić swoją rodzinę i świat od grożącej im zagłady. Jest rok 1933. Od ostatnich dramatycznych przygód w Egipcie minęło osiem lat. Kapitan Legii Cudzoziemskiej Rick i badająca historię Egiptu nieustraszona Evelyn... (USA 2001)

Reżyseria: Stephen Sommers
Obsada: Brendan Fraser, Rachel Weisz, John Hannah, Arnold Vosloo, Odet Fehr, The Rock
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 21min.
22:25
Pogoda - 16.12 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
22:35
Sądy, przesądy - W powiększeniu
magazyn publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 40min.
22:00
OKO za OKO, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Konstanty wpada w panikę, bo jego apartament zajmuje komornik. Anna odkrywa, że jej nowy szef – syn Marii - od kilku lat ma „problem” z hazardem i związał się z mafią. Natalia oznajmia Maciejowi, że jest w ciąży – z czego Wysocki wcale się nie cieszy. W pracy prokurator bada z kolei sprawę morderstwa 22-letniego Rafała, który zginął od uderzenia w głowę. A głównego podejrzanego – Mikołaja – reprezentuje Anna, którą zatrudnia przyjaciel chłopaka: Adrian. Tymczasem matka zmarłego opowiada Izie... (Polska 2018)

23:15
Zatańcz ze mną
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohater filmu, John Clark, jest prawnikiem i mieszka w Chicago. Ma udaną rodzinę: żonę i dwoje dorastających dzieci, wiedzie poukładane, dostatnie życie. Ale John przeżywa kryzys wieku średniego. Drażni go codzienność wypełniona beznadziejną rutyną. (USA 2004)

Reżyseria: Peter Chelson
Obsada: Richard Gere, Jennifer Lopez, Susan Sarandon, Nick Cannon

Czas: 102min.
23:55
Barany. Islandzka opowieść
komediodramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja filmu rozgrywa się w scenerii dalekiej Północy i opowiada historię dwóch braci, mieszkających na odludziu. Gummi (Sigurdur Sigurjónsson) i Kiddi (Theodor Jlusson) są rywalizującymi ze sobą hodowcami rzadkiej odmiany islandzkich owiec. (Islandia 2015)

Reżyseria: Grimur Hakonarson
Obsada: Sigurdur Sigurjonsson, Theodor Juliusson, Charlotte Boving, Gunnar Jonsson

Czas: 88min.
23:20
Sądy, przesądy - Wstęp do filmu
magazyn publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 8min.
23:35
Magda, miłość i rak
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Niezwykła historia o chorobie, cierpieniu, miłości, narodzinach, walce i zwycięstwie. Chora na raka piersi Magda spotkała Bartka, swoją wielką miłość. W ciąży przeszła amputację piersi. Dwa tygodnie po zakończeniu chemii urodziła zdrowego Leosia. (Polska 2009)

Reżyseria: Alina Mrowińska

Czas: 51min.
23:05
Ślad, odc.25
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na drodze znajdującej się na obrzeżach miasta dochodzi do eksplozji samochodu. We wnętrzu przebywa seryjny gwałciciel Adrian Podlewski i jego matka - Paulina. Łut szczęścia sprawia, że maniak seksualny wychodzi z tej kraksy cało, ma tylko drobne stłuczenia i poparzenia. Natomiast jego matka ginie. Sześć lat wcześniej Adrian został skazany za zgwałcenie dwóch dziewczyn, ponadto podejrzewano go o zabójstwo jeszcze trzech innych kobiet, mieszkających w Wałbrzychu. To dopiero początek... (Polska 2018)

Reżyseria: Błoński Jan Kidawa
Obsada: Jancia Anita, Jakus Mariusz, Hamkało Aleksandra, Łukaszewicz Cezary, Szeptycki Kamil, Wach Krzysztof, Starostecki Wojciech, Witkowski Piotr, Kawiorska Agnieszka, Jaryczewska Marta, Gadomski Michał, Mikuśkiewicz Paulina, Malcolm James, Pawlak Zuzanna
23:00
OKO za OKO, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Iza odkrywa, że Adrian pracuje w pobliżu miejsca, gdzie zniknęła Sylwia – w ochronie kolei. I jest pewna, że problemy dziewczyny łączą się ze śmiercią jej brata. Tymczasem Szlaban – poruszony rozmową z matką Sylwii – jest gotów na wszystko, by zaginioną odszukać. Z kolei Anna dowiaduje się w końcu, że kochanka Macieja jest w ciąży. I sama postanawia spędzić wieczór z trenerem piłki nożnej, który od dawna ją adoruje… Konstanty podsłuchuje przypadkiem w kancelarii rozmowę nowego szefa z... (Polska 2018)

00:30
Zbieram od zawsze
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krzysztof Bronowski to właściciel Muzeum Wolnego Słowa, pasjonat i kolekcjoner. W PRL - u kolporter nielegalnych druków i wydawnictw. Od ponad 30 lat metodycznie zbiera i fachowo opracowuje, kataloguje wydawnictwa tzw. drugiego obiegu, inaczej bibułę. (Polska 2014)


Czas: 12min.
00:45
e - dukacja przyszłości - odc. 6
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program edukacyjny (Polska 2018)


Czas: 11min.
00:05
Ślad, odc.26
Godziny emisji
Rozwiń opis
W opuszczonym parku znaleziono zwłoki młodej dziewczyny, uduszonej tydzień wcześniej. Bliscy i znajomi są przekonani, że dziewczyna wciąż żyje, bo cały czas są z nią w kontakcie na portalu społecznościowym, dlatego nie zgłosili jej zaginięcia. O zabójstwo podejrzewany jest ojczym, z którym była skonfliktowana. W dniu śmierci pobił Annę i zabrał jej telefon. To on wysyłał wiadomości – telefon automatycznie logował się do portalu. Pod paznokciami zamordowanej dziewczyny odkryto cząsteczki... (Polska 2018)

Reżyseria: Nowak Wojciech
Obsada: Jancia Anita, Jakus Mariusz, Hamkało Aleksandra, Łukaszewicz Cezary, Szeptycki Kamil, Wach Krzysztof, Starostecki Wojciech, Witkowski Piotr, Kawiorska Agnieszka, Jaryczewska Marta, Gadomski Michał, Mikuśkiewicz Paulina, Malcolm James, Pawlak Zuzanna
00:10
Godzilla
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najsłynniejszy potwór w historii powraca w wielkim stylu. "Godzilla" to pełna doskonałych efektów specjalnych, poruszająca historia o ludzkiej odwadze i pojednaniu w obliczu nieprzezwyciężonych sił natury. Budzące respekt radioaktywne monstrum wyłania się z głębin, by przywrócić światu równowagę, gdy ludzie okazują się bezbronni., napisy (USA, Japonia 2014)

Reżyseria: Gareth Edwards
Obsada: Aaron Taylor-Johnson, Elizabeth Olsen, Bryan Cranston, Ken Watanabe, Juliette Binoche, David Strathairn, Sally Hawkins
00:00
Tuż przed tragedią, odc.11 Tornado Outbreak
Godziny emisji
Rozwiń opis
W 1974 roku gigantyczna burza przerodziła się w 148 potężnych trąb powietrznych. Nigdy wcześniej w historii Stanów Zjednoczonych nie odnotowano tak gwałtownego tornada. Był to jednocześnie największy taki kataklizm XX wieku. Zginęło 319 osób, ponad 5 tysięcy zostało rannych a zniszczone domy i budynki szły w dziesiątki tysięcy. Meteorolodzy usiłowali wyjaśnić, jak jedna burza mogła zamienić się w tyle tornad i dlaczego jedne tereny zostały przez żywioł całkowicie zniszczone a drugie ledwie... (Wielka Brytania 2006)

01:15
Jaka to melodia? - odc. 3960
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odcinek specjalny z udziałem gwiazd grających na cel charytatywny: Ewa Szykulska, Olga Borys, Michał Milowicz. (Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Żmijewska
Obsada: Norbert Dudziuk vel Norbi

Czas: 42min.
01:35
Klucz Salamandry
film akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na odległej wyspie w Azji Południowo - Zach. zostają wykryte dziwne ogniska zakażenia zwierząt. Badająca zjawisko Maria, ceniony naukowiec, działająca z ramienia organizacji charytatywnej, odkrywa w okolicznej wiosce podobne symptomy zakażenia u ludzi. (Rosja 2011)

Reżyseria: Aleksandr Jakimczuk
Obsada: Rutger Hauer, Paweł Deląg, Fedor Emelianenko, Michael Madsen

Czas: 99min.
01:05
Zakochaj się w Polsce - odc. 87 Rzeszów
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reportaż z różnych miejscowości Polski (Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Grabarska

Czas: 21min.
01:40
Ocaleni
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odcinku: Jako nastolatek włączył się w działalność opozycyjną Solidarności Walczącej. Później był stan wojenny, przesłuchania i więzienie. Nie zrezygnował z konspiracji. Przyszedł jednak taki moment, że stres i presję zaczął koić alkoholem. (Polska 2018)

Reżyseria: Jacek Królikiewicz

Czas: 52min.
01:05
Skazani na Shawshank
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mistrzowsko zrealizowany dramat oparty na opowiadaniu Stephena Kinga. Młody bankier Andy Dufresne (Tim Robbins) zostaje oskarżony o zabójstwo żony i jej kochanka i skazany na bezterminowy pobyt w ciężkim więzieniu Shawshank. Interwencja współwięźnia, czarnoskórnego Ellisa Boyda 'Reda' Reddinga (Morgan Freeman), ratuje go przed śmierci z rąk współwięźniów. Red wciaga go w interes prowadzony przez naczelnika. Mistrzowskie posunięcia giełdowe wyrabiają Andy'emu pozycję, co... (USA, 1994)

Reżyseria: Frank Darabont
Obsada: Tim Robbins, Morgan Freeman, Bob Gunton, Clancy Brown, Mark Rolston, James Whitmore, Gil Bellows, William Sadler, Jeffrey DeMunn, Larry Brandenburg, Neil Giuntoli, Brian Libby, David Proval, Joseph Ragno, Jude Ciccolella, Paul McCrane, Renee Blaine, Scott Mann, John Horton, Gordon Greene, Alfonso Freeman, V.J. Foster, Frank Medrano, Mack Miles, Gary Lee Davis, Ned Bellamy, Brian Delate, Don McManus, Dorothy Silver, Dion Anderson, Robert Haley, Bill Bolender, John R. Woodward, Rohn Thomas, Brian Brophy, Ken Magee, James Babson, Fred Culbertson, Alonzo F. Jones, Sergio Kato, Neil Summers, Philip Ettington
01:00
Tuż przed tragedią, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lot 191 linii American Airlines 25 maja 1979 roku zakończył się największą w historii katastrofą lotniczą na terenie Stanów Zjednoczonych – samolot DC-10 rozbił się kilkadziesiąt sekund po starcie z Chicago. Zginęli wszyscy na pokładzie i dwie osoby na ziemi – łącznie 273 ludzi. Badanie przyczyn katastrofy ujawniło szokujące fakty i potrząsnęło całym lotniczym światem.   Dla małoletnich od lat 12 (Wielka Brytania 2006)

02:10
Śmierć jak kromka chleba
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filmowy zapis pacyfikacji kopalni "Wujek", najtragiczniejszego epizodu stanu wojennego. Kutz z dbałością o szczegóły zrealizował patetyczny fresk o tych dramatycznych wydarzeniach. Jego film jest swoistym hołdem dla odwagi i determinacji górników. (Polska 1994)

Reżyseria: Kazimierz Kutz
Obsada: Janusz Gajos, Jerzy Trela, Jerzy Radziwiłowicz, Mariusz Benoit, Roman Gancarczyk, Jan Peszek, Ryszard Jasiński, Przemysław Branny, Szymon Kuśmider, Anna Dymna

Czas: 116min.
02:45
Sądy, przesądy - W powiększeniu
magazyn publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 40min.
02:35
MasterChef, sez. 7, odc. 1/14
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czterdziestu dwóch kandydatów na polskiego MasterChefa ponownie rozpocznie walkę w najbardziej prestiżowym konkursie kulinarnym na świecie. Kto zostanie następcą Mateusza Zielonki, a dla kogo siódemka nie okaże się szczęśliwą liczbą? W siódmym sezonie kucharze amatorzy staną przed wyzwaniami przygotowania m.in. idealnych perliczek, tortu szwarcwaldzkiego, tournedos ¶ la Rossini, a nawet papki dla niemowląt. Kandydaci na mistrza kuchni będą musieli wykazać się także przed grupą dwustu... (Polska)

Obsada: Magda Gessler
02:05
Polityka na ostro, odc.55
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program, w którym prowadzący stawiają najważniejsze pytania dnia, a zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy. „Polityka na Ostro” to wymiana argumentów i opinii. To konfrontacja poglądów w sprawach kluczowych dla każdego z nas. Autorzy programu poruszają najważniejsze kwestie z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie. Co wieczór widzowie programu mogą liczyć na emocjonującą dyskusję i starcie opinii wszystkich postaci sceny politycznej.... (Polska 2018)

03:25
Noc Świętego Mikołaja
film TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterowie to dwaj więźniowie: góral Jędruś i Lucjan, kolega z tej samej celi. Dostają jednodniową przepustkę, by w strojach św. Mikołaja i anioła wręczyć prezenty dzieciom z domu dziecka. Z polecenia więziennego kapelana wyruszają do supermarketu. (Polska 2000)

Reżyseria: Janusz Kondratiuk
Obsada: Zbigniew Buczkowski, Grzegorz Małecki, Wojciech Walasik, Leszek Zduń, Barbara Dziekan, Edyta Olszówka, Justyna Sieńczyłło, Jerzy Rogalski, Michał Kowalski, Magdalena Emilianowicz

Czas: 56min.
03:30
Nożem i widelcem - odc. 222 - Fricassee z kurczaka z szynką westfalską na sosie z zielonego groszku
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2018)


Czas: 12min.
03:45
Kalendarz Polski
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
8 artystów fotografików: Chris Niedenthal, Stanisław Woś, Michał Browarski, Tomasz Sikora, Wojciech Prażmowski, Tadeusz Rolke, Waldemar Jama i Adam Bujak opowiada przed kamerami o swoim widzeniu Polski i jej różnych regionów geograficznych. (Polska 2005)

Reżyseria: Krzysztof Miklaszewski

Czas: 56min.
03:00
Disco Polo Life, odc.911
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas... (Polska 2018)

04:15
Spis treści - Jan Parandowski
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jana Parandowskiego znamy głównie z jego bogatej twórczości przybliżającej tematykę antyczną, jednak pisarz jest również autorem niezwykle ciekawej książki "Niebo w płomieniach", którą polce widzom Andrzej Dobosz, (Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Jęksa

Czas: 4min.
04:20
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:25
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:05
Tajemnice losu, odc.3182
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

04:55
Disco Gramy, odc.4250
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

04:10 Na żywo
Moc Magii, odc. 341/352
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

04:00
Top 10 lista przebojów, odc.1159
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

05:00
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 21min.
05:35
Cudowny świat przyrody. Skarby na pokaz. Ogrodnik brunatny. Indonezja.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tropikalne lasy deszczowe wciąż kryją w sobie wiele tajemnic. W głębi jednego z lasów Nowej Gwinei trafiamy na dziwaczną budowlę, przypominającą chatkę. Przed altaną wzniesioną z ogromnej liczby gałązek, piętrzą się kolorowe ozdoby: owoce, kwiaty, grzyby. (Japonia 2015)

Reżyseria: Akihiko Ida

Czas: 23min.
05:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:40
Telezakupy TV Okazje
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.1163
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info