Reklama
Program dla 2018-12-24 od do
16.01 17.01
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
03:45
Tylko ty
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia romantyczna przywodząca na myśl "Rzymskie wakacje". Faith wierzy w przeznaczenie. Od dziecka interesuje się magią. W wieku 11 lat dowiaduje się, że jej partnerem będzie Damon Bradley. To tajemnicze nazwisko wymienia też kilka lat później wróżka. (USA 1994)

Reżyseria: Norman Jewison
Obsada: Marisa Tomei, Robert Downey Junior, Billy Zane

Czas: 104min.
03:55 Na żywo
Moc Magii, odc. 348/352
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

04:55
Disco Gramy, odc.4257
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

05:30
Skarby króla Salomona
Godziny emisji
Rozwiń opis
Allan Quatermain podejmuje się odnalezienia naukowca, który zaginął, szukając legendarnego skarbu króla Salomona. (USA 1950)

Reżyseria: Compton Bennett, Andrew Marton
Obsada: Deborah Kerr, Stewart Granger, John Goode

Czas: 98min.
05:35
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:55
Koło fortuny - odc. 108 ed. 3
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Motyl
Obsada: Izabella Krzan, Rafał Brzozowski

Czas: 29min.
05:00
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 21min.
05:35
Agape
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 23min.
05:40
Telezakupy TV Okazje
Godziny emisji
05:10
Kuchenne rewolucje, sez. 14, odc. 4/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zawoja, „Styrnol”. Zawoja to najdłuższa wieś w Polsce, malowniczo położona u stóp Babiej Góry w Beskidzie Żywieckim. Tak atrakcyjna turystycznie miejscowość wydaje się być idealnym miejscem gwarantującym sukces każdej restauracji. Tak też było na początku istnienia karczmy „Styrnol”, którą otworzył Witek, zapalony myśliwy. Piękna, drewniana karczma z regionalnym jedzeniem cieszyła się powodzeniem wśród gości. Jednak zmęczony nadmiarem obowiązków i brakiem czasu na własne życie Witek poczuł... (Polska)

Obsada: Magda Gessler
05:55
Uwaga!, odc. 5533
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które... (Polska)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.1168
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

Reklama
06:30
Coś dla Ciebie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bezrobocie? Brak mieszkania? Czy te problemy są bliskie także widzom? Pokazujemy, gdzie szukać pomocy, jak się o nią zwrócić i jak znaleźć miejsca w swojej okolicy, w których można ją uzyskać. (Polska 2018)


Czas: 23min.
06:00
Jak to działa - odc. 122 - Ciekawostki o wodzie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czy woda destylowana przewodzi prąd? A czy wiecie, że czysta woda to śmierć? I że wysuszamy się, pijąc niektóre napoje. Poza tym w programie: odsalanie wody, oczyszczanie, woda w elektrowniach, ciśnienie wody, jej wyporność i inne ciekawostki. (Polska 2016)


Czas: 23min.
06:20
Zima nad Biebrzą
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filmowa opowieść o zimowej odsłonie fauny i flory w Biebrzańskim Parku Narodowym. (Polska 2014)


Czas: 6min.
06:30
Agape
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 23min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:20
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Czysta chata, odc.18 HORN FAMILY
Godziny emisji
Rozwiń opis
Siódmy sezon nagrodzonego Emmy, jednego z najpopularniejszych na świecie programów o sprzątaniu, w którym niestrudzona Niecy Nash dokonuje cudów w domach największych bałaganiarzy i chomików Ameryki. W każdym odcinku Niecy wraz z ekipą specjalistów śpieszy na odsiecz domom pogrążonym w chaosie i pękającym w szwach od niepotrzebnych gratów oraz nieszczęsnym domownikom, którzy sami zgotowali sobie swój los ludzi męczących się we własnym zatłoczonym i oszpeconym mieszkaniu. Nie jest to zadanie... (2009)

07:10
Jaka to melodia? - odc. 3966
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odcinek specjalny. Bitwa na przeboje między zespołami Mazowsze i Sound'n'Grace. (Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Żmijewska
Obsada: Norbert Dudziuk vel Norbi

Czas: 46min.
07:00
M jak miłość - odc. 1405
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Artur, mimo że sąd orzekł już rozwód - nadal nie chce zostawić Izy w spokoju i zleca swojemu adwokatowi, by cały czas ją obserwował. Tymczasem Lewińska kupuje w końcu mieszkanie w bloku Marcina i spędza z byłym ukochanym namiętną noc. (Polska 2018)

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz
Obsada: Adrianna Kalska - Iza Lewińska, Tomasz Ciachorowski - Artur, Chłopak Izy, Mikołaj Roznerski - Marcin, Teresa Lipowska - Barbara, Anna Mucha - Madzia, Jacek Kopczyński - Werner, Krzysztof Kwiatkowski - Jakub Karski, Katarzyna Cichopek - Kinga, Marcin Mroczek - Piotrek, Krystian Wieczorek - Andrzej

Czas: 45min.
07:55 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2018)


Czas: 45min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 120min.
07:25
Nowa Maja w ogrodzie, odc. 24/40
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maja Popielarska już od kilkunastu lat doradza widzom jak dbać o ogrody i przemierza cały kraj w poszukiwaniu najpiękniejszych zielonych przestrzeni. W jej programie znajdą coś dla siebie zarówno doświadczeni miłośnicy roślin jak i ogrodowi nowicjusze. U Mai nie zabraknie ciekawych porad, pięknych plenerów oraz wywiadów z ludźmi, którym udało się osiągnąć ogrodniczą perfekcję. Prezentowany wypoczynkowo-ozdobny ogród znajduje się w Komornikach pod Poznaniem. Działka z domem ma powierzchnię... (Polska)

07:55
Akademia ogrodnika, odc. 24/47
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak dbać o krzewy? Jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie? Które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia? W krótkiej i przystępnej formie program prezentuje wszytko co każdy miłośnik ogrodnictwa powinien wiedzieć. Każdy odcinek poświęcony jest jednemu, wybranemu zagadnieniu. (Polska)

07:00
Balto
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja dla dzieci, luźno oparta na autentycznych wydzarzeniach z lat 20. ubiegłego wieku. Balto, odtrącany przez ludzi jak i swych pobratymców pół-wilk zostaje bohaterem, kiedy doprowadza ekspedycję ratunkową do chorych dzieci z miasteczka zagubionego wśród dziczy Alaski.   Bez ograniczeń wiekowych (USA, 1996)

Reżyseria: Simon Wells
Obsada: Bacon Kevin, Bob Hoskins, Bridget Fonda, Collins Phil, Jim Cummings, Lola Bates-Campbell
08:00
Obietnica pod jemiołą
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zbliża się czas Bożego Narodzenia. Dwoje samotników, którzy serdecznie nie cierpią świąt, postanawia zawrzeć pakt, że spędzą święta razem. Nie wiedzą jeszcze, że to dopiero początek wspólnej drogi jaką mają przed sobą. (USA 2016)

Reżyseria: David Winning
Obsada: Jaime King, Luke Macfarlane, Lochlyn Munro

Czas: 84min.
08:10
Król Lew II: Czas Simby
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wzruszająca historia, wspaniała animacja i przebojowe piosenki w kontynuacji nagrodzonego Oscarem wielkiego hitu „Król Lew”. Po złych czasach panowania Skazy, Simba stara się przywrócić królestwu dawną świetność i dobrobyt poddanych, o które dbał jego ojciec. Ma nadzieję, że jego dzieło będzie kontynuować jego ukochana córeczka, ale mała, psotna i ciekawa świata Kiara pewnego dnia wymyka się spod kurateli Timona i Pumby i trafia do zakazanego miejsca, niepodlegającego władzy jej ojca. Tam... (Australia, USA, 1998)

Reżyseria: LaDuca Rob, Rooney Darrell
08:00 Na żywo
Dzień Dobry TVN, odc. 2357
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najnowsze informacje z kraju i ze świata, ciekawe rozmowy, intrygujące historie, gorące tematy, a do tego dużo humoru od samego rana – tak zaczyna się poranek z „Dzień Dobry TVN”, który każdego postawi na nogi. Moc pozytywnej energii i jeszcze więcej dobrych wibracji to przepis na udany dzień. Wiosną na antenie „Dzień Dobry TVN” pojawią się wyjątkowi goście o wielkim sercu, którzy swoją energią, pasją, optymizmem i chęcią do działania wspierają innych oraz im pomagają. Dorota Wellman, Marcin... (Polska)

08:45
Najsilniejsza drużyna świata
Godziny emisji
Rozwiń opis
Russel, mały terier o wielkim sercu, ucieka ze sklepu ze zwierzętami i trafia do rodziny, która pragnie przywrócić świetność odziedziczonej po dziadku arenie wrestlingowej. Tu okazuje się, że Russel ma wielki talent w tej dziedzinie i z pomocą Hunka, mądrej i zabawnej małpy, staje się gwiazdą wrestlingu. Czy dzielny terier poradzi sobie, kiedy nieuczciwy promotor będzie chciał zaszkodzić jego nowej rodzinie?   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2015)

Reżyseria: Vince Robert
Obsada: Giambrone Sean, Milchard David, Richmond Steve
09:25
Święta z Gwiazdami - Roksana Węgiel
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boże Narodzenie to jedno z najważniejszych i lubianych przez Polaków świąt. A jak ten wyjątkowy czas spędzają gwiazdy telewizji, kina, teatru, sportu i muzyki? To cykl spotkań ze znanymi i lubianymi osobami, które na co dzień podziwiamy na scenie. (Polska 2018)

Reżyseria: Piotr Poraj - Poleski

Czas: 5min.
09:35
Arktyczna przygoda
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Luke mieszka z matką w północnej Dakocie, bardzo blisko pól lodowych. Pewnego wieczoru odkrywa w swoim domu malutkiego białego niedźwiadka. Chłopiec jest zachwycony, zresztą maluch też, ale dzikie zwierzę nie może przecież mieszkać z ludźmi. (Kanada 2014)

Reżyseria: Roger Spottiswoode
Obsada: Dakota Goyo, Goran Vinjić, Bridget Moynahan

Czas: 94min.
09:05
Rozmowy przy stole
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film przedstawia historię powojennej Polski. Menu przeciętnego Polaka jest zwierciadłem zmieniających się czasów, warunków życia, trendów i upodobań. Tak było dawniej, tak jest i dziś. O kuchennych perypetiach, zdobywaniu produktów mówią krytycy kulinarni. (Polska 2008)

Reżyseria: Katarzyna Kościelak, Joanna Jaworska

Czas: 52min.
09:50
Śnięty Mikołaj 3: Ucieczka Świętego Mikołaja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna świątecznej magii i humoru opowieść o kolejnych perypetiach Świętego Mikołaja, czyli na co dzień Scotta Calvina. By uczcić Gwiazdkę i zbliżające się narodziny małego Mikołaja, Scott zaprasza na Biegun Północny całą rodzinę - od teściów po byłą żonę z jej obecnym mężem i córką. Teraz musi sobie jednocześnie radzić z domem pełnym gości i Jackiem Frostem, który chce przejąć Święta i kontrolę nad Biegunem.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2003)

Reżyseria: Lembeck Michael
Obsada: Allen Tim, Mitchell Elizabeth, Short Martin
Reklama
10:55
Pytanie na śniadanie Extra - (248)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 9min.
10:15
Pod Tatrami
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cotygodniowy magazyn informujący o najważniejszych wydarzeniach w Zakopanem i okolicach. Prezentujący walory turystyczne, naturalne i kulturowe. (Polska 2018)


Czas: 8min.
10:25
Pogoda - 24.12 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
10:30 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2018)


Czas: 12min.
10:45
Rączka świętuje - Wigilia w Koszęcinie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn kulinarny, w którym śląski kucharz Remigiusz Rączka przygotowuje popularne i mniej znane dania kuchni regionalnej. (Polska 2013)

Obsada: Remigiusz Rączka

Czas: 25min.
10:45
Moja niewidzialna siostra
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cleo jest nieprzystosowaną nastolatką i siostrą pięknej, bardzo popularnej w szkole Molly. Przeprowadzając eksperyment naukowy w Halloween, Cleo niechcący sprawia, że Molly staje się niewidzialna. Próby powrotu do normalności nie przynoszą rezultatu, a tymczasem nadchodzi ważny dzień w szkole, podczas którego Cleo musi wcielić się w rolę Molly. Każda z sióstr „wchodząc w buty” tej drugiej przekonuje się, jak wiele, wbrew pozorom, je łączy…   Dla małoletnich od lat 7Udogodnienia: audiodeskrypcja (USA, 2015)

Reżyseria: Hoen Paul
Obsada: Berelc Paris, Blanchard Rowan, Brar Karan
11:10
Święta z Gwiazdami - Alicja Węgorzewska
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boże Narodzenie to jedno z najważniejszych i najbardziej lubianych przez Polaków świąt. A jak ten wyjątkowy czas spędzają gwiazdy telewizji, kina, teatru, sportu i muzyki? Cykl spotkań ze znanymi osobami, podziwianymi a scenie lub szklanym ekranie. (Polska 2018)

Reżyseria: Piotr Poraj - Poleski

Czas: 5min.
11:15
Prywatne życie zwierząt - (odc. 11) - Mówić ludzkim głosem
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znawca zwierzęcej natury - dr Andrzej Kruszewicz wprowadza widzów w intrygujący świat zwyczajów zwierząt. (Polska 2018)

Reżyseria: Joanna Pawlikowska

Czas: 22min.
11:45
BBC w Jedynce - Mój renifer i ja
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny BBC Worldwide. Znany prezenter filmów przyrodniczych Gordon Buchanan tym razem wybrał się do Laponii, aby zobaczyć największe widowisko natury, podziwiać oszałamiającą przyrodę i spotykać tubylców po drodze. (Wielka Brytania 2017)

Reżyseria: Anwar Mamon

Czas: 52min.
11:15
Asterix i Obelix kontra Cezar
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komiks o Asteriksie ma już swoje miejsce w XX - wiecznej kulturze masowej. Uznany za narodowy mit Francuzów, doczekał się specjalnej ekspozycji w Muzeum Narodowym Sztuk Popularnych. Powołali go do życia Rene Goscinny i Albert Uderzo. (Francja, Niemcy, Włochy 1999)

Reżyseria: Claude Zidi
Obsada: Christian Clavier, Gerard Depardieu, Leticia Casta, Roberto Benigni

Czas: 105min.
11:20
Zaczarowany Świat bombek
Godziny emisji
Rozwiń opis
W wytwórni bombek choinkowych w Kętrzynie produkuje się bombki starą tradycyjną metodą. Kolorowe kolekcje zdobią domy klientów w Europie, Ameryce Północnej, a nawet Australii. (Polska 2008)


Czas: 5min.
11:25
Dominum montes - góry Jana Pawła II
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film o obecności gór w życiu Karola Wojtyły, przyszłego Papieża Jana Pawła II. Poznamy najważniejsze miejsca i sytuacje związane z górami, które wpisały się w jego biografię. Wojtyła pokochał góry, szukał w nich odpoczynku i ukojenia, duchowej inspiracji. (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Kraśnicki

Czas: 55min.
11:50
Kung Fu Panda: Święta, święta i Po
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świąteczna wersja przebojowej animacji. Każdego roku Po wraz z ojcem wieszają świąteczne dekoracje, gotują zupę i dzielą się nią z mieszkańcami wioski. W tym roku jednak szykują się duże zmiany. Po musi podołać obowiązkom ciążącym na smoczym wojowniku i zostać gospodarzem przyjęcia w Jadeitowym Pałacu, szykowanego wyłącznie dla mistrzów kung-fu z okazji zimowego święta. Pan Ping jest przeciwny rezygnowaniu z rodzinnej tradycji. Mimo iż Po stara się ze wszystkich sił, nie jest w stanie... (USA, 2010)

Reżyseria: Johnson Tim(1)
11:00
Tu się gotuje!, sez. 3, odc. 2/10
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

11:05
Ukryta prawda, odc. 624
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
26-letnia Ola przyjeżdża do Warszawy do pracy i zatrzymuje się u starszej siostry. Jest zdziwiona zachowaniem Eweliny (36) i dziwną relacją, jaka łączy ją z synem. 17-letni Łukasz jest idealnym nastolatkiem: świetnie się uczy, odnosi sukcesy sportowe, tymczasem zamiast pochwał narażony jest na agresję ze strony matki. Ola z przerażeniem obserwuje, jak Ewelina coraz więcej pije i coraz bardziej traci panowanie nad sobą. Któregoś dnia wraca wcześniej z pracy i jest świadkiem domowej awantury,... (Polska)

12:55
Magiczna skarpeta
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zbliża się Boże Narodzenie. Lindsey Monroe już po raz trzeci spędzi święta bez zmarłego męża i ojca jej cóki Hannah. Obie wciąż nie mogą się pogodzić ze śmiercią Douga, którego bardzo im brakuje. Przez te lata Lindsey w ogóle nie przygotowywała świąt. (Kanada 2015)

Reżyseria: David Winning
Obsada: Victor Webster, Bridget Regan, Iris Quinn, Imogen Tear

Czas: 83min.
12:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 30min.
12:20
Pingwiny z Madagaskaru: Misja świąteczna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Akcja rozgrywa się przed wydarzeniami z filmu Madagaskar. Skipper, Kowalski, Rico i Szeregowy przygotowują się do świąt. Gdy przychodzi czas świętowania, okazuje się, że brakuje Szeregowego. Pingwin zmartwiony tym, że jego przyjaciel Ted jest sam w tym czasie, postanawia udać się po prezent dla niego. Jednak to on zostaje kupiony. Skipper, Rico i Kowalski ruszają mu na pomoc...   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2005)

Reżyseria: Gary Trousdale(1)
12:40
Madagwiazdka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Zwierzaki chcą w końcu wyrwać się z Madagaskaru do Nowego Jorku. Budują w tym celu balon, ale lemury pod wodzą Juliana zestrzeliwują ich. Dochodzi również do "obrony" wyspy przed czerwonym goblinem, w wyniku której zostaje on zestrzelony przez Alexa. Okazuje się, że był to Święty Mikołaj, który w wyniku wypadku traci pamięć. Zwierzaki w poczuciu winy postanawiają mu pomóc i rozdać świąteczne prezenty za niego. Czy im się uda?   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2009)

Reżyseria: David Soren(1)
12:00
Szpital, odc. 466
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
15-letni Kamil Nosal przyprowadza do szpitala 10-letniego Piotrka Grońca. Chłopiec przypadkowo zjadł arbuza nasączonego alkoholem. Owoc przygotował dla siebie i koleżanki 15-latek, z którego matką spotyka się ojciec małego pacjenta. Kobieta chciała, by chłopcy się zaprzyjaźnili, bo wkrótce zostaną rodziną. Zazdrosny chłopak próbuje zwrócić uwagę matki, jednak ta staje po stronie swojego partnera i obwinia syna o niedopilnowanie młodszego kolegi. 15-latek chce się zemścić. 37-letni Jacek... (Polska)

12:55
Szkoła, odc. 366
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z gimnazjalistów, Janek Pluciński, zakłada się z kolegą, że nauczycielka informatyki wbrew ogólnej opinii, jest miła i pomocna. Jednak kiedy prosi Karinę Kłosek o radę w sprawach sercowych, zostaje odprawiony. Kompromitującą Janka sytuację nagrywa Robert i umieszcza filmik w sieci. Uczeń jest załamany i obrażony na nauczycielkę. Czy mimo wszystko uda mu się udowodnić, że można liczyć na pomoc wymagającej informatyczki? Julce Michalik z gimnazjalnej 2d marzy się miłość jak z prawdziwego... (Polska)

12:30
Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas!
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fred Flintstone (Mark Addy) i jego najlepszy przyjaciel Barney Rubble (Stephen Baldwin) właśnie ukończyli Akademię Bronto Crane co zapewni im dobrą pracę w kamieniołomie. Tymczasem w Bedrock pojawia się Wilma Slaghoople (Kristen Johnston), młoda i piękna córka bogatego Pułkownika (Harvey Korman) i Pearl Slaghoople (Joan Collins), która uciekła z domu, by uniknąć małżeństwa z nudnym absolwentem Princestone Chipem Rockefellerem (Thomas Gibson). Wilma zaprzyjaźnia się z Betty O'Shale (Jane... (USA, 2000)

Reżyseria: Brian Levant
Obsada: Addy Mark, Joan Collins, Johnston Kristen, Stephen Baldwin
13:10
Wanilia, cynamon i płatki migdałów. Świąteczne wypieki w Europie
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny opowiadający o wyjątkowych wypiekach, które w różnych europejskich krajach są przygotowywane na święta Bożego Narodzenia. W Szwajcarii np. nie mam mowy, żeby nie były w tym czasie wypiekane Zimtsterne, czyli cynamonowe gwiazdki. (Niemcy 2017)

Reżyseria: Anita Lackenberger

Czas: 43min.
13:00
Gwiazdka z Szemelem i turoniem
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2013)


Czas: 9min.
13:15 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2018)


Czas: 12min.
13:35
Święta w Wyszemborku
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świąteczne spotkanie z Andrzejem Garczarkiem, znamienitym bardem polskim, słynnym zwłaszcza w latach 80. ubiegłego wieku, autorem audycji radiowych o charakterze literacko - muzycznym, laureatem nagrody im. Jonasza Kofty za twórczość radiową. (Polska 2013)


Czas: 21min.
13:10
Pada Shrek
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świateczna wersja jednej z najpopularniejszych animacji na świecie. Zbliża się Wigilia Bożego Narodzenia. Shrek marzy o tym, by nacieszyć się spokojem domowego ogniska. Każdy ulega euforii, jedynie Shrek nie poddaje się emocjom, bo nie znosi świąt. Aby jednak nie sprawić Fionie i dzieciom zawodu, postanawia zaangażować się w przygotowania. Udaje mu się zdobyć poradnik dla tych, którzy m.in. nie wiedzą, jak zorganizować święta. Shrek szykuje dom i rodzinę do Bożego Narodzenia. Osioł, Kot w... (USA, 2007)

Reżyseria: Gary Trousdale(1)
13:45
Kolędowanie z Fundacją Polsat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tradycyjnie w Wigilię Telewizja Polsat wprowadzi widzów w radosną atmosferę oczekiwania dzięki „Kolędowaniu z Fundacją Polsat”. Przygotowania do świąt to magiczny czas, kiedy, pomimo domowej krzątaniny przed wigilijną kolacją, wszyscy chcemy dawać i dzielić się tym, co najlepsze i cieszyć się obecnością bliskich. „Kolędowanie z Fundacją Polsat” będzie okazją do wyciszenia się, zatrzymania i zastanowienia nad tym, co naprawdę ważne. W trakcie programu przedstawione zostaną także efekty działań... (Polska 2018)

13:50
19 +, odc. 295
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krzysiek sprezentował Addiction alkohol, który zabrał ze Scarface. Chce pogodzić się z przyjaciółmi. Mela proponuje wszystkim wspólną imprezę. Okazuje się, że Irek ma dla niuch niespodziankę – list od Oskara z więzienia. Wieczorem wszyscy spotykają się w Addiction. List od kumpla uświadamia przyjaciołom, że muszą naprawić swoje relacje. Wszyscy są bardzo wzruszeni. Kasia nie utrzymuje kontaktów z ojcem, który stanął po stronie swojego partnera. Dziewczyna nie potrafi tego zaakceptować, choć... (Polska)

14:35
Dwaj bracia
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przygodową opowieść dla całej rodziny nakręcił francuski reżyser Jean - Jacques Annaud, twórca głośnych filmów: "Czarne i białe w kolorze" (Oscar), "Walka o ogień", "Imię róży", "Kochanek", a także niezwykły i wzruszający "Niedźwiadek"(Oscar za reżyserię). (Wielka Brytania, Francja 2004)

Reżyseria: Jean-Jacques Annaud
Obsada: Guy Pearce, Jean-Claude Dreyfus, Freddie Highmore, Philippine Leroy Beaulieu

Czas: 100min.
14:00
Familiada - odcinek świąteczny 2505
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna. (Polska 2018)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł
Obsada: Karol Strasburger

Czas: 28min.
14:35
Koło fortuny - odc. 372 ed. 5
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Tomasz Motyl
Obsada: Izabella Krzan, Rafał Brzozowski

Czas: 31min.
14:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 60min.
14:45
Wielkie Kolędowanie z Polsatem w Krakowie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na kolędowanie zapraszamy naszych widzów do Uniwersyteckiej Kolegiaty św. Anny w Krakowie. W monumentalnym, późnobarokowym wnętrzu tego słynnego kościoła zabrzmią najpiękniejsze polskie kolędy w wykonaniu znakomitych artystów. Grzegorz Markowski, Zbigniew Wodecki, Sylwia Grzeszczak, Ewa Farna, Pectus, Anna Wyszkoni, Staszek Karpiel-Bułecka, Paulina Sykut Jeżyna, Jacek Wójcicki oraz chór Sound’n’Grace zaprezentują niepowtarzalne interpretacje tak pięknych pieśni bożonarodzeniowych, jak:... (Polska 2018)

Reżyseria: Przebinda Halina
14:20
19 +, odc. 296
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lena postanawia zakończyć romans z Łukaszem Barańskim i skupić się na związku z Filipem. Niespodziewanie chłopak oświadcza się Lenie. Dziewczyna nie jest w stanie dłużej go okłamywać i przyznaje się do zdrady. Jak zareaguje Filip? Frodo dotrzymał słowa i przepisał umowę najmu lokalu na Alę i Sebastiana. Poprzednio nie doszło do tego, ponieważ Frodo dowiedział się, że Patrycja jest w ciąży. Wkrótce Sebastian dowiaduje szokującej prawdy o ciężarnej kobiecie… (Polska)

14:50
19 +, odc. 297
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filip postanawia spotkać się z Barańskim. Nie może opanować emocji po tym, jak dowiedział się, że mężczyzna od dawna sypiał z jego dziewczyną. Dochodzi do publicznej awantury i bójki między nimi. Lena jest załamana… Sebastian przyłapuje na osiedlu Patrycję z innym mężczyzną. Jest już pewien, że kobieta oszukuje Frodo. Mimo, że Seba postanowił nie wtrącać się w ich życie, to postanawia powiedzieć mu prawdę. (Polska)

14:25
Twister
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film katastroficzny. Mistrzowsko stopniując napięcie (scenariusz Michaela Crichtona), późniejszy reżyser Speed, Jan de Bont próbuje z maksimum realizmu pokazac prace meteorologów, kierujących akcją ratowniczą podczas potwornego tornada równającego z ziemią stan Kansas.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 1996)

Reżyseria: Jan de Bont
Obsada: Hunt Helen, Paxton Bill, McDermott Dylan
Reklama
15:20
Śpiewajmy i grajmy Mu... w Pelplinie koncert kolęd w Bazylice Katedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świąteczny koncert w wnętrzach Bazyliki Katedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie. Znane kolędy w wykonaniu: Natalii Nykiel, Agi Zaryan, Katarzyny Cerekwickiej, Grzegorza Hyżego, Blue Cafe, Tre Voci Tenors oraz Chóru Artos. (Polska 2018)


Czas: 50min.
15:05
Agape
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 23min.
15:35
Tygodnik polityczny
program publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tygodniowe podsumowanie polityczno - społecznych wydarzeń w kraju z akcentem położonym na działania podejmowane przez Prezydenta oraz Radę Ministrów i podległych jej wojewodów. (Polska 2018)


Czas: 23min.
15:45
Jasnogórskie Kolędowanie z Polsatem
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najpiękniejsze kolędy popłyną tym razem z bazyliki na Jasnej Górze – z zespołu klasztornego Zakonu Paulinów w Częstochowie. Sanktuarium Matki Boże Częstochowskiej Królowej Polski to szczególne miejsce dla kultu maryjnego i od setek lat najważniejsze centrum pielgrzymkowe w Polsce, będzie więc idealną scenerią dla niezwykle uroczystego koncertu świątecznego, na który zapraszamy w Wigilię. W wykonaniu grupy Golec uOrkiestra, której będzie towarzyszyć Chór Fundacji Golców, usłyszymy: „W żłobie... (Polska 2018)

Reżyseria: Pawica Bolesław
15:15
Kuchenne rewolucje, sez. 14, odc. 9/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wrocław, „Bar na Szybkiej”. „Bar na Szybkiej” prowadzi Małgorzata razem z mężem Adamem, i jak sami przyznają pół roku zajęło im osiąganie perfekcji w tym co robią. Przez jakiś czas bar, chociaż ulokowany nieco na uboczu w pofabrycznym budynku przynosił zyski, ponieważ codziennie miał stałych klientów – pracowników pobliskiego biurowca. Barowe dania leżące w podgrzewaczach gwarantowały krótki czas oczekiwania dla ludzi, którzy musieli szybko zjeść w czasie przerwy obiadowej, dlatego... (Polska)

Obsada: Magda Gessler
16:20
Jaka to melodia? - odc. 3968
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Specjalny odcinek świąteczny, promocja serialu TVP "M jak miłość". Prowadzenie Norbi. (Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Żmijewska
Obsada: Norbert Dudziuk vel Norbi

Czas: 25min.
16:20
Latający renifer
Film familijny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Osadzona w świątecznym klimacie bajka o przyjaźni czarodziejskiego renifera i dziewczynki. 10 - letnia łyżwiarka Jess przeżywa rozstanie z najlepszym przyjacielem, Bobbym, który wyprowadził się z miasta. (USA 2003)

Reżyseria: LeVar Burton
Obsada: Brenda Blethyn, Brittany Bristow, Josh Buckle, Stephanie Morgenstern, Whoopi Goldberg

Czas: 95min.
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2018)


Czas: 21min.
16:25
Pogoda - 24.12 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
16:30
Kolęda mądrej pamięci
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2015)


Czas: 11min.
16:45
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjny prezentujący zapowiedzi najważniejszych tematów z wydarzeń dnia ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 12min.
16:45
Wielkie Kolędowanie z Polsatem - Święta Lipka 2018, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
W wigilijny wieczór, jak co roku, zapraszamy na wspólne kolędowanie. W tym roku zabierzemy widzów do barokowego sanktuarium maryjnego – bazyliki Nawiedzenia NMP w Świętej Lipce. Do świątyni, która ma szczególny klimat, doskonale wpisujący się w nastrój i symbolikę tej najważniejszej nocy w roku. W tych niezwykłych wnętrzach, najbardziej utalentowani polscy artyści zaśpiewają najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Solo, w duetach czy tercetach, czy też ze swoimi bliskimi wystąpią tak... (Polska 2018)

Reżyseria: Przybinda Halina
16:10
Szkoła, odc. 367
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Joasia Kobut jest przekonana, że prześladuje ją pech. Jednak jej najlepsza przyjaciółka lekceważy jej problemy, dlatego uczennica postanawia udowodnić jej, że złe uroki istnieją. Wierzy, że starsza gimnazjalistka jest wiedźmą i płaci jej za rzucenie klątwy na Kamilę. Nie wie, że Klara wykorzystuje jej naiwność. Kiedy 16-latka doprowadza do wypadku dziewczyny, Joasia wpada w panikę, że z powodu klątwy przyjaciółce grozi niebezpieczeństwo… 13-letnia Kasia Iwanek czuje się samotna, bo jej... (Polska)

16:45
Dogonić kosmos
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oparta na autentycznej historii opowieść o pasji i odwadze spełniania marzeń, z Jakiem Gyllenhaalem w roli głównej. Nastoletni Homer Hickam - poza pracą w kopalni, którą zajmuje się jego ojciec i praktycznie wszyscy mężczyźni w górniczym miasteczku Coalwood - nie widzi przed sobą wielu perspektyw. Kiedy jednak w październiku 1957 roku w kosmos wyrusza pierwszy sztuczny satelita Ziemi, Sputnik, chłopak zaczyna marzyć o konstruowaniu rakiet. Zbiera wiedzę na ten temat i z pomocą kolegów, metodą... (USA, 1999)

Reżyseria: Johnston Joe
Obsada: Cooper Chris, Dern Laura, Gyllenhaal Jake
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2018)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 3min.
17:30
Wśród nocnej ciszy - kolędy Telewizji Polskiej i Radia Plus z Archikatedry Oliwskiej cz. 1
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne w nowych aranżacjach Piotra Dziubka. Wyk.: Maciej Miecznikowski, Alicja Węgorzewska, Rafał Brzozowski, Natalia Szroeder, Golec uOrkiestra, Pectus, Halina Mlynkova, Eleni, Margaret i Sławomir Uniatowski. (Polska 2018)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 59min.
17:00
Kutia w Watykanie czyli wigilie Jana Pawła II
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jakie potrawy były na papieskim wigilijnym stole w Watykanie? Kto je przyrządzał? Jaką kolędę Jan Paweł II lubił najbardziej? Kogo zapraszał na Boże Narodzenie? Czego mu w tym czasie najbardziej w Rzymie brakowało? Kto rozdawał złożone pod choinką dary? (Polska 2013)


Czas: 23min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 150min.
17:45
Wielkie Kolędowanie z Polsatem - Święta Lipka 2018, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Bez ograniczeń wiekowych (Polska 2018)

Reżyseria: Przybinda Halina
17:05
Narodziny
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film, który odsłania tajemnice jednej z największych opowieści w dziejach ludzkości. Opowiada o pełnej trudów i niebezpieczeństw podróży dwojga bohaterów, Marii i Józefa, o cudownym poczęciu Jezusa i jego narodzinach. Ten dramatyczny, pełen emocji obraz przedstawia niełatwą podróż pary młodych bohaterów z Nazaretu do Betlejem, miejscowości, z której pochodzi Józef. Józef i Maria wyruszają w podróż, aby uczestniczyć w spisie ludności zarządzonym przez króla Heroda. Muszą wyruszyć w ponad... (USA 2006)

Reżyseria: Catherine Hardwicke
Obsada: Keisha Castle-Hughes, Oscar Isaac, Hiam Abbas, Shaun Toub, Ciaran Hinds, Shohreh Aghdashloo, Stanley Townsend
18:35
Wśród nocnej ciszy - kolędy Telewizji Polskiej i Radia Plus z Archikatedry Oliwskiej cz. 2
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne w nowych aranżacjach Piotra Dziubka. Wyk.: Maciej Miecznikowski, Alicja Węgorzewska, Rafał Brzozowski, Natalia Szroeder, Golec uOrkiestra, Pectus, Halina Mlynkova, Eleni, Margaret i Sławomir Uniatowski. (Polska 2018)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 40min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2018)


Czas: 14min.
18:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
18:20 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2018)


Czas: 1min.
18:25
Miłość w Laponii
komedia romantyczna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młoda prawniczka Charlotte Marton pracuje w dużej korporacji i marzy, by zmienić swoje monotonne życie. W grudniu Charlotte dostaje polecenie wyjazdu do Kiruny na północy Szwecji, by postawić w stan likwidacji tamtejszą fabrykę zabawek. (Francja 2017)

Reżyseria: Arnauld Mercadier
Obsada: Tomer Sisley, Julie de Bona, Malonn Levana

Czas: 92min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2018)


Czas: 30min.
19:20
19:25
19:40
Święta z Disco Polo Music
Godziny emisji
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7663
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” to w 2017 roku najchętniej wybierany przez Polaków program informacyjny. Codziennie punktualnie o godzinie 19:00 Anita Werner, Justyna Pochanke, Grzegorz Kajdanowicz oraz Piotr Marciniak przedstawiają rzetelne i najważniejsze informacje z kraju oraz ze świata. Relacje z sejmu, istotne reformy, sprawy zdrowotne, wydarzenia międzynarodowe oraz wszystko to, co warte jest uwagi i wpływa na życie każdego z nas – tak w skrócie można podsumować tematy, którymi na co dzień zajmują się... (Polska)

19:25 Na żywo
Sport, odc. 7646
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35 Na żywo
Pogoda, odc. 7643
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:44
Raport smogowy - poznaj kolory powietrza, odc. 36/43
informacje
Godziny emisji
19:45
Uwaga!, odc. 5534
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.445
Godziny emisji
Rozwiń opis
Uczestniczka wieczoru panieńskiego dostaje dwuznaczne zdjęcie z nieznanym mężczyzną i żądaniem okupu. Sprawę przejmują policjanci patrolu numer sześć. Tymczasem narzeczony dziewczyny dowiaduje się o zdjęciu i zrywa zaręczyny. Drawska sprawdza telefon Krzyśka. Znajduje w nim informację o jakimś miejscu spotkania. Kiedy Zapała spotyka się w knajpie z dziewczyną, ku jego zaskoczeniu na miejscu pojawia się również Drawska.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2018)

Reżyseria: Miszczak Jakub, Tunikowski łukasz
Obsada: Honorata Witańska, Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Wojciech Sukiennik, Paweł Monsiel, Magda Szczepanek
20:00
Orędzie Prymasa Polski Abp Wojciecha Polaka na Boże Narodzenie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tradycyjnie przed Bożym Narodzeniem Hierarcha Kościoła katolickiego za pośrednictwem TVP składa Rodakom w kraju i za granicą życzenia świąteczne. W tym roku prymas Polski abp Wojciech Polak przybliża Polakom istotę świąt Bożego Narodzenia. (Polska 2018)


Czas: 7min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 3min.
20:15 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2018)


Czas: 4min.
20:30
Jaka Wigilia, taki cały rok - koncert kolęd i pastorałek z Czerwińska nad Wisłą
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wyk. Maryla Rodowicz, Katarzyna Cerekwicka, Marika, Piotr Cugowski, Sebastian Karpiel - Bułecka, Andrzej Piaseczny, Mateusz Ziółko i Sound n’ Grace. Prowadzą Sylwia Dekiert i Marek Bukowski. Wystąpi też regionalny chór dziecięcy Lazurki. (Polska 2018)

Reżyseria: Grzegorz Sadurski

Czas: 49min.
20:10
Nietykalni
komediodramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krytyka okrzyknęła "Nietykalnych" komediowym arcydziełem. To piękny i wzruszający film, który wzbudza mnóstwo emocji i skłania do refleksji. Obfituje w zabawne sytuacje i błyskotliwe dialogi. Widz śledzi na ekranie historię niezwykłej przyjaźni. (Francja 2011)

Reżyseria: Olivier Nakache, Eric Toledano
Obsada: Francois Cluzet, Audrey Fleurot, Omar Sy

Czas: 107min.
20:00
Święta w Wyszemborku
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świąteczne spotkanie z Andrzejem Garczarkiem, znamienitym bardem polskim, słynnym zwłaszcza w latach 80. ubiegłego wieku, autorem audycji radiowych o charakterze literacko - muzycznym, laureatem nagrody im. Jonasza Kofty za twórczość radiową. (Polska 2013)


Czas: 21min.
20:25
Rączka świętuje - Wigilia w Koszęcinie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn kulinarny, w którym śląski kucharz Remigiusz Rączka przygotowuje popularne i mniej znane dania kuchni regionalnej. (Polska 2013)

Obsada: Remigiusz Rączka

Czas: 25min.
20:05
MEGA HIT - Kevin sam w domu
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znakomita komedia familijna, która stała się wielkim przebojem kinowym na całym świecie. Rodzina McAllisterów zamierza spędzić Święta Bożego Narodzenia we Francji. Niestety w dzień wyjazdu omal nie spóźniają się na samolot. W wyniku zamieszania w drodze na lotnisko, zapominają o jednej sprawie. Zapominają ze sobą zabrać: ośmioletniego Kevina (znakomity Macaulay Culkin). Chłopiec zostaje sam w domu i od tej pory musi sam sobie radzić ze wszystkim w czym do tej pory wyręczali go rodzice. Tym... (USA, 1990)

Reżyseria: Chris Columbus
Obsada: Macaulay Culkin, Joe Pesci, Daniel Stern, John Heard, Catherine O'Hara, Roberts Blossom, Devin Ratray, Mike Maronna, Hillary Wolf, Angela Goethals, Gerry Bamman, Terrie Snell, Daiana Campeanu, Kieran Culkin, Kristin Minter, John Candy, Ralph Foody, Michael Guido, Larry Hankin, Ken Hudson Campbell, Hope Davis, Billie Bird, Bill Erwin, Jeffrey Wiseman, Virginia Smith, Ray Toler, Clarke Devereux, Dan Charles Zukoski, Matt Doherty, Jedidiah Cohen, Senta Moses, Anna Slotky, Gerry Becker, Victor Cole, Porscha Radcliffe, Brittany Radcliffe, Peter Siragusa, Alan Wilder, Dianne B. Shaw, James Ryan, Mark Beltzman, Ann Whitney, Jim Ortlieb, Monica Devereux, Lynn Mansbach, Tracy J. Connor, Sandra Macat, Richard J. Firfer, Kate Johnson, Michael Hansen, Peter Pantaleo, Jean-Claude Sciore, Edward Bruzan, Frank Cernugel, Eddie Korosa, Robert Okrzesik, Leo Perion, Vince Waidzulis
20:00
Listy do M.
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ciepła, świąteczna komedia romantyczna, która zdobyła uznanie zarówno polskiej publiczności, jak i krytyki. Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas magiczny – wtedy spełniają się najskrytsze marzenia, ludzie stają się lepsi dla innych i nawet zakochują się z wzajemnością. W jedną, najbardziej wyjątkową noc roku, pięć samotnych kobiet i pięciu zagubionych mężczyzna przekona się, że przed prawdziwym uczuciem nie da się uciec. (Polska 2011)

Reżyseria: Mitja Okorn
Obsada: Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska, Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat, Paweł Małaszyński, Katarzyna Zielińska
20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.221
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paulina Wach chce odbudować relacje z córką. Wzięła urlop, stara się spędzać z Agatą dużo czasu i sprawić, by wyjaśniły sobie wszystkie wzajemne nieporozumienia. Ciężar kolejnej sprawy kryminalnej, dotyczącej ciężkiego pobicia młodego chłopaka, spada głównie na Kubę Walczaka. Policjant szybko odkrywa, że chłopak został wyrzucony przez rodziców z domu. Ojciec nie akceptował jego orientacji seksualnej i Maciek przedwcześnie musiał się usamodzielnić. Związał się z nim pewien szanowany obywatel,... (Polska 2018)

Reżyseria: Jaszkowski Marek, Miszczak Jakub
Obsada: Dariusz Karpiński, Marek Włodarczyk, Weronika Lewoń, Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek
21:30
Transmisja Pasterki z Bazyliki św. Piotra w Watykanie z udziałem papieża Franciszka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Msza św. z Bazyliki św. Piotra w Watykanie, pod przewodnictwem papieża Franciszka odprawiona jest na pamiątkę wydarzeń zapisanych w Ewangelii: "Pasterze w tym czasie zbudzeni przez Aniołów udali się do groty Narodzenia Pańskiego". (Watykan, Polska 2018)


Czas: 125min.
21:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 30min.
21:40
Steczkowscy i przyjaciele cz. 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koncert kolęd zarejestrowany w kościele OO. Bernardynów w Rzeszowie. (Polska 2001)


Czas: 19min.
21:00
Ja Cię Kręcę, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program rozrywkowy, w którym zwykli ludzie o różnych, czasem nieoczywistych, talentach prezentują swoje umiejętności i pasje przed zebraną w studiu publicznością. Gospodarzem programu jest Artur Andrus, któremu towarzyszy Elżbieta Romanowska, a formuła show ponad rywalizację stawia swobodną ekspresję oraz wspólną zabawę uczestników, publiczności i prowadzących. W każdym odcinku widzowie zobaczą dziewięć występów – takich jak: taniec, śpiew, gra na instrumentach, deklamacja, popisy... (Polska 2018)

22:10
Ślepy traf
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Część wątków przedstawionych w filmie zaczerpnięto z biografii Nata Arem, zawodowego pokerzysty i księgowego dużej firmy, który pomógł w zdemaskowaniu nieuczciwych internetowych graczy pokerowych. Bohater "Ślepego trafu", Richie Furst, to geniusz ekonomii. (USA 2013)

Reżyseria: Brad Furman
Obsada: Justin Timberlake, Ben Affleck, Gemma Arterton

Czas: 87min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2018)


Czas: 15min.
22:40
Pogoda - 24.12 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
22:45
Steczkowscy i przyjaciele cz. 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koncert kolęd zarejestrowany w kościele O. O Bernardynów w Rzeszowie. (Polska 2001)


Czas: 20min.
22:15
Top Gun
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki przebój kinowy lat osiemdziesiątych i początek gwiazdorskiej kariery Toma Cruise'a. Młody pilot odbywa trening w szkole lotniczej. Rywalizuje z kolegami o miano asa przestworzy i zdobywa serce atrakcyjnej pani instruktor (K. McGillis)...   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 1986)

Reżyseria: Scott Tony
Obsada: Cruise Tom, McGillis Kelly, Kilmer Val, Anthony Edwards, Skerrit Tom, Robbins Tim
22:25
Kryjówka
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Groźny przestępca eskortowany jest do oddalonej kryjówki przez agenta CIA. W trakcie podróży czyha na nich wiele niebezpieczeństw. Jedynym sposobem na bezpieczne dotarcie do celu okazuje się połączenie sił i współpraca między więźniem, a stróżem prawa., napisy (USA, RPA, Japonia 2012)

Reżyseria: Daniel Espinosa
Obsada: Denzel Washington, Ryan Reynolds, Vera Farmiga, Brendan Gleeson, Sam Shepard, Ruben Blades, Robert Patrick
23:30
Tara Road
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Scenariusz filmu powstał na podstawie powieści "Tara Road", poczytnej, współczesnej irlandzkiej pisarki, Maeve Binchy. Opowieść dotyka poważnych życiowych problemów, które doprowadzają do kompletnej destrukcji psychicznej bohaterek. (Irlandia 2005)

Reżyseria: Gillies MacKinnon
Obsada: Andie McDowell, Jean-Marc Barr

Czas: 96min.
23:45
Uwierz w święta
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia Riley rozgląda się za pracą. Dostaje wymarzoną pracę asystentki Williama Younga, po tym jak zasugerowała, by uratować przed zamknięciem fabrykę zabawek w małym mieście. Riley jedzie do upadającej fabryki. (Kanada 2015)

Reżyseria: Jonathan Wright
Obsada: Shanae Grimes - Beech, Steve Lund

Czas: 88min.
23:10
Zaczarowany Świat bombek
Godziny emisji
Rozwiń opis
W wytwórni bombek choinkowych w Kętrzynie produkuje się bombki starą tradycyjną metodą. Kolorowe kolekcje zdobią domy klientów w Europie, Ameryce Północnej, a nawet Australii. (Polska 2008)


Czas: 5min.
23:20
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2018)


Czas: 21min.
23:45
Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom cz. 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Od 19 lat Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom jest wspólnym, ekumenicznym dziełem tworzonym przez Caritas Kościoła Katolickiego, Diakonię Kościoła Ewangelickiego i Eleos Polskiego Kościoła Prawosławnego... (Polska 2018)


Czas: 12min.
23:00
Straszny film 5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szalona komedia parodiująca najsłynniejsze filmy z ostatnich lat – między innymi "Paranormal Activity", "Czarny łabędź", "Igrzyska śmierci", "Incepcja" czy "Oszukać przeznaczenie" – oraz książkowe bestsellery, z "50 twarzami Greya" na czele. Młode małżeństwo adoptuje trójkę dzieci. Wkrótce w ich życiu następuje szereg coraz dziwniejszych zdarzeń. Okazuje się, że dom, w którym mieszkają opętany jest przez demona…   Dla małoletnich od... (USA, 2013)

Reżyseria: Lee Malcolm D., Zucker David
Obsada: Rex Simon, Sheen Charlie, Tisdale Ashley
00:00 Na żywo
Msza Święta - Pasterka z Sanktuarium Narodowego w Zakopanem - Krzeptówki
relacja
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 105min.
00:45
Święta z Disco Polo Music
Godziny emisji
Rozwiń opis
W wigilię Disco Polo Music zaprasza na wyjątkowy koncert kolęd. Tradycyjne pieśni towarzyszące nam podczas Świąt Bożego Narodzenia usłyszymy w wykonaniu największych gwiazd disco polo. Wystąpią m.in.: Marcin Miller i zespół Boys, Bayer Full, Masters, MIG i Cliver.   Bez ograniczeń wiekowych (Polska 2018)

00:35
Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka
film S-F
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzeci część znanego cyklu przygodowego. Tym razem akcja rozgrywa się w Chinach, gdzie przed tysiącami lat został pochowany przeklęty na wieki Cesarz Smok. Młody poszukiwacz przygód trafia na ślad grobowca i niechcący budzi do życia Cesarza i jego armię. Ziemi zagraża potężna armia zmarłych. Na pomoc wyruszają doświadczenie w walkach z mumiami rodzice młodzieńca. , napisy (2008)

Reżyseria: Rob Cohen
Obsada: Brendan Fraser, Jet Li
00:50
OKO za OKO, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anna i Maciej łączą siły – gotowi wspólnie walczyć z Zakrzewskim-Wittem. Zuza, w tajemnicy przed rodzicami, bierze udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. A później zgadza się przyjść na wieczorną imprezę, którą organizuje Verde - szef agencji modelek… Tymczasem prokuratura bada sprawę zabójstwa nastolatki – początkującej modelki - którego dokonano w jednym z hoteli. Wysocki rozpoznaje od razu w zmarłej koleżankę córki... Pierwszy podejrzany to mężczyzna, który twierdzi, że w nocy pomylił... (Polska 2018)

01:15
Zostań, jeśli kochasz
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mia Hall jest młoda i niezwykle utalentowna. Z natrury nieśmiała dziewczyna stoi przed najtrudniejszym życiowym wyborem. Jeśli opuści dom, by podążać za muzycznymi marzeniami, straci miłość swego życia. Wszystko się zmienia wskutek pewnego wydarzenia. (USA 2014)

Reżyseria: R.J. Cutler
Obsada: Chloe Grace Moretz, Jamie Blackley, Mireille Enos, Joshua Leonard

Czas: 102min.
01:20
Śpiewajmy i grajmy Mu... w Pelplinie koncert kolęd w Bazylice Katedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świąteczny koncert w wnętrzach Bazyliki Katedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie. Znane kolędy w wykonaniu: Natalii Nykiel, Agi Zaryan, Katarzyny Cerekwickiej, Grzegorza Hyżego, Blue Cafe, Tre Voci Tenors oraz Chóru Artos. (Polska 2018)


Czas: 50min.
01:50
Kutia w Watykanie czyli wigilie Jana Pawła II
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jakie potrawy były na papieskim wigilijnym stole w Watykanie? Kto je przyrządzał? Jaką kolędę Jan Paweł II lubił najbardziej? Kogo zapraszał na Boże Narodzenie? Czego mu w tym czasie najbardziej w Rzymie brakowało? Kto rozdawał złożone pod choinką dary? (Polska 2013)


Czas: 23min.
01:50
OKO za OKO, odc.16
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zuza ucieka z samochodu Verde i wraca w końcu do domu… A następnego dnia szef agencji zostaje znaleziony martwy i prokuratura zaczyna kolejne śledztwo. Wysocki dowiaduje się przy okazji, że jego córka wzięła udział w sesji fotograficznej w studiu Saszy – i od razu wybucha gniewem. Detektyw Anny odkrywa, że kilka miesięcy wcześniej zginęła inna modelka, która popełniła samobójstwo. Ojciec dziewczyny jest pewien, że jego córkę zamordował ktoś z agencji… Tymczasem „Bulterier”, bandyta wynajęty... (Polska 2018)

02:10
Butch Cassidy i Sundance Kid
western
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwaj rewolwerowcy - Butch Cassidy i Sundance Kid - mają coraz większe trudności z ucieczką przed amerykańskimi stróżami prawa. Decydują się więc wyjechać do Boliwii. (USA 1969)

Reżyseria: George Roy Hill
Obsada: Paul Newman, Robert Redford, Katharine Ross, Strother Martin, Henry Jones

Czas: 105min.
02:15
Zaczarowany Świat bombek
Godziny emisji
Rozwiń opis
W wytwórni bombek choinkowych w Kętrzynie produkuje się bombki starą tradycyjną metodą. Kolorowe kolekcje zdobią domy klientów w Europie, Ameryce Północnej, a nawet Australii. (Polska 2008)


Czas: 5min.
02:25
Dominum montes - góry Jana Pawła II
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film o obecności gór w życiu Karola Wojtyły, przyszłego Papieża Jana Pawła II. Poznamy najważniejsze miejsca i sytuacje związane z górami, które wpisały się w jego biografię. Wojtyła pokochał góry, szukał w nich odpoczynku i ukojenia, duchowej inspiracji. (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Kraśnicki

Czas: 55min.
02:45
Tajemnice losu, odc.3189
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

02:30
Co za tydzień, odc. 881
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cóż to był za tydzień? Odpowiedzi na to pytanie, jak zawsze w niedzielę, udzieli niezastąpiony Olivier Janiak, który z przyjemnością oprowadzi widzów po najważniejszych show-biznesowych, kulturalnych oraz modowych wydarzeniach. Wszędzie tam, gdzie rozłożone są czerwone dywany, a twarze gwiazd jaśnieją w blaskach fleszy, zagości on – prowadzący program: Olivier Janiak. Znawca wszelkich wydarzeń ze świata kultury oraz rozrywki pojawi się w kluczowych miejscach, aby relacjonować widzom tylko i... (Polska)

02:50
Cafe Futbol
Godziny emisji
03:00
Niespotykanie spokojny człowiek
film TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tytułowym bohaterem filmu jest Stanisław, rolnik, który po wojnie przywędrował na Ziemie Odzyskane. Tu, podobnie jak Kargul i Pawlak, których zresztą przypomina, założył gospodarstwo. Teraz, po latach walczy o to, by jego jedyny syn przejął po nim schedę. (Polska 1975)

Reżyseria: Stanisław Bareja
Obsada: Janusz Kłosiński, Ryszarda Hanin, Marek Frąckowiak, Małgorzata Potocka, Janina Sokołowska, Jerzy Turek, Stanisław Tym, Ludwik Benoit, Hanna Bedryńska

Czas: 56min.
03:20
Gwiazdka z Szemelem i turoniem
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2013)


Czas: 9min.
03:30
Kolęda mądrej pamięci
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2015)


Czas: 11min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2018)


Czas: 15min.
03:05
Uwaga!, odc. 5534
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które... (Polska)

03:10
Charlie i fabryka czekolady
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekscentryczny właściciel fabryki czekolady, Willy Wonka (Johnny Depp), ukrywa w swoich produktach pięć kuponów. Szczęśliwy znalazca nagrody będzie mógł zwiedzić fabrykę czekolady i otrzyma zapasy słodyczy, które starczą mu do końca życia. Ubogi chłopiec, Charlie Bucket (Freddie Highmore), znajduje jeden ze zwycięskich kuponów. Największa na świecie fabryka czekolady i słodyczy należy do wielkiego ekscentryka i bardzo bogatego człowieka. Ów milioner, Willy Wonka, postanawia sprawić... (USA, Wielka Brytania 2005)

Reżyseria: Tim Burton
Obsada: Johnny DeppFreddie Highmore, David Kelly, Helena Bonham Carter, Noah Taylor, James Fox, Deep Roy, Christopher Lee, Anna Sophia Robb, Julia Winter, Jordan Fry
04:00
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:00
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:05
Steczkowscy i przyjaciele cz. 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koncert kolęd zarejestrowany w kościele OO. Bernardynów w Rzeszowie. (Polska 2001)


Czas: 19min.
04:30
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 21min.
04:55
Disco Gramy, odc.4258
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

04:25
Magazyn Atleci
Godziny emisji
04:55
Trans World Sport
Godziny emisji
05:00
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2018)


Czas: 21min.
05:35
Tygodnik polityczny
program publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tygodniowe podsumowanie polityczno - społecznych wydarzeń w kraju z akcentem położonym na działania podejmowane przez Prezydenta oraz Radę Ministrów i podległych jej wojewodów. (Polska 2018)


Czas: 23min.
05:40
Telezakupy TV Okazje
Godziny emisji
Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info