Reklama
Program dla 2018-12-25 od do
24.01 25.01
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
04:55
Disco Gramy, odc.4258
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

04:55
Trans World Sport
Godziny emisji
05:15
Dwaj bracia
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przygodową opowieść dla całej rodziny nakręcił francuski reżyser Jean - Jacques Annaud, twórca głośnych filmów: "Czarne i białe w kolorze" (Oscar), "Walka o ogień", "Imię róży", "Kochanek", a także niezwykły i wzruszający "Niedźwiadek"(Oscar za reżyserię). (Wielka Brytania, Francja 2004)

Reżyseria: Jean-Jacques Annaud
Obsada: Guy Pearce, Jean-Claude Dreyfus, Freddie Highmore, Philippine Leroy Beaulieu

Czas: 100min.
05:35
Orędzie Prymasa Polski Abp Wojciecha Polaka na Boże Narodzenie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tradycyjnie przed Bożym Narodzeniem Hierarcha Kościoła katolickiego za pośrednictwem TVP składa Rodakom w kraju i za granicą życzenia świąteczne. W tym roku prymas Polski abp Wojciech Polak przybliża Polakom istotę świąt Bożego Narodzenia. (Polska 2018)


Czas: 6min.
05:45
Koło fortuny - odc. 115 ed. 3
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Motyl
Obsada: Izabella Krzan, Rafał Brzozowski

Czas: 29min.
05:00
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2018)


Czas: 21min.
05:35
Tygodnik polityczny
program publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tygodniowe podsumowanie polityczno - społecznych wydarzeń w kraju z akcentem położonym na działania podejmowane przez Prezydenta oraz Radę Ministrów i podległych jej wojewodów. (Polska 2018)


Czas: 23min.
05:40
Telezakupy TV Okazje
Godziny emisji
05:00
Uwaga!, odc. 5534
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które... (Polska)

05:25
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:15
Miasto zgody
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Lublinie mieście odwołującym się do wielokulturowej tradycji i promującym tolerancję oraz dialog między wyznawcami różnych religii w roku jubileuszu 100 - lecia odzyskania przez Polskę niepodległości Chrześcijanie zorganizowali cykl wydarzeń. (Polska 2018)


Czas: 19min.
06:40
Miłość w Laponii
komedia romantyczna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młoda prawniczka Charlotte Marton pracuje w dużej korporacji i marzy, by zmienić swoje monotonne życie. W grudniu Charlotte dostaje polecenie wyjazdu do Kiruny na północy Szwecji, by postawić w stan likwidacji tamtejszą fabrykę zabawek. (Francja 2017)

Reżyseria: Arnauld Mercadier
Obsada: Tomer Sisley, Julie de Bona, Malonn Levana

Czas: 92min.
06:00
Historia Bożego Narodzenia
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boże Narodzenie to niezwykłe i rodzinne święto. Czas, który spędzamy w gronie najbliższych. Jednak zdarza się we współczesnym świecie zapomnieć o prawdziwej Biblijnej treści tych świąt. Ten projekt przypomnieć ma proroctwa. (Polska 2017)

Reżyseria: Julita Wołoszyńska - Matysek

Czas: 24min.
06:25
Morskie opowieści
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl reportaży przygotowany przez dziennikarzy TVP. (Polska 2012)


Czas: 24min.
06:55
Kolędowe karaoke
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2014)


Czas: 11min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:30
Wieczór kolęd z Krakowa
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Wieczór kolęd z Krakowa” to niezwykły koncert, podczas którego najwięksi artyści zaśpiewają tradycyjne polskie pastorałki. Wprost z serca krakowskiego Kazimierza, czyli z Bazyliki Bożego Ciała zaśpiewają, m.in.: Kayah, Piotr Cugowski, Kasia Kowalska, Margaret, Michał Szpak, Ola Gintrowska, Ewelina Lisowska, Mateusz Ziółko oraz Sound’n’Grace. Towarzyszyć im będą Chór Dziecięcy Opery Krakowskiej i wokaliści z programu „Mali Giganci”. Wszystkie utwory zostaną wykonane w aranżacji Jacka... (Polska)

06:00
Czysta chata, odc.19 BELL/ABELL FAMILY
Godziny emisji
Rozwiń opis
Siódmy sezon nagrodzonego Emmy, jednego z najpopularniejszych na świecie programów o sprzątaniu, w którym niestrudzona Niecy Nash dokonuje cudów w domach największych bałaganiarzy i chomików Ameryki. W każdym odcinku Niecy wraz z ekipą specjalistów śpieszy na odsiecz domom pogrążonym w chaosie i pękającym w szwach od niepotrzebnych gratów oraz nieszczęsnym domownikom, którzy sami zgotowali sobie swój los ludzi męczących się we własnym zatłoczonym i oszpeconym mieszkaniu. Nie jest to zadanie... (2009)

Reklama
07:00
Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach. (Polska 2018)


Czas: 55min.
07:05
Turystyczna Jazda - odc. 94 Region Turiec i Zuberec
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym tygodniu program Turystyczna Jazda odwiedza Słowację, by przyjrzeć się przygotowaniom naszych południowych sąsiadów do sezonu zimowego. Będziemy gościć w miejscach, które są mniej znane polskim narciarzom. Dowiemy się także, gdzie leży słowacki geograficzny... Środek Europy oraz zobaczymy orawskie obrzędy ludowe, związane ze Świętami Bożego Narodzenia. (Polska 2018)


Czas: 10min.
07:20
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2018)


Czas: 20min.
07:45
Gwiazdka z Szemelem i turoniem
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2013)


Czas: 22min.
07:15
Mickey: Bajkowe święta
Godziny emisji
Rozwiń opis
Myszka Mickey i Minnie wraz ze swymi sławnymi przyjaciółmi Goofym, Donaldem, Daisy i Pluto przywołują wspomnienia o miłości, magii i niespodziankach w trzech cudownych gwiazdkowych historyjkach. Zgodnie ze wspaniałą disneyowską tradycją opowiadania czarownych historii Mickey i Minnie przypominają rok, w którym się w sobie zakochali i pierwszą, niezapomnianą wspólną Gwiazdkę. Goofy i Max opowiadają o swoich zabawnych, zimowych przeżyciach i o wizycie prawdziwego Świętego Mikołaja, która... (1999)

07:40
Mój przyjaciel delfin II: Ocalić Mandy
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
07:00
Benny Hill
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Benny Hill Show” to najbardziej popularny i charakterystyczny angielski program rozrywkowy, produkowany przez brytyjską telewizję Thames w latach: 1969 - 1989. Gwiazdą tego show, jego pomysłodawcą i autorem scenariuszy był, niestety nieżyjący już, angielski komik telewizyjny, Benny Hill, dla którego praca w telewizji była autentyczną pasją jego życia. Największym uznaniem z całej jego obfitej twórczości cieszył się cykl półgodzinnych odcinków, które właśnie prezentujemy. Każdy z tych... (Wielka Brytania 1985)

Reżyseria: Beckett Keith, Bell David
Obsada: Hill Benny, McGee Henry, Wright Jack, Parsons Nicholas, Dawson Anna
07:45
Amerykańska opowieść
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znakomita klasyczna animacja z niezapomnianym, nominowanym do Złotego Globu przebojem „Somewhere Out There”. Mysia rodzina emigruje z Rosji do Ameryki – młody Fievel i jego rodzice wierzą, że to kraj, gdzie nie ma kotów i gdzie czeka ich lepsze życie. Jednak jeszcze zanim dotrą do Nowego Jorku, pechowo się rozdzielają. Znalazłszy się sam w wielkim mieście, Fievel nie traci ducha i rusza na poszukiwania swoich bliskich, po drodze przeżywając wiele przygód i poznając nowych przyjaciół.   Bez... (USA, 1986)

Reżyseria: Bluth Don
Obsada: DeLuise Dom, Plummer Christopher, Yohn Erica
08:00
Jaka to melodia? - odc. 3968
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Specjalny odcinek świąteczny, promocja serialu TVP "M jak miłość". Prowadzenie Norbi. (Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Żmijewska
Obsada: Norbert Dudziuk vel Norbi

Czas: 25min.
08:25
Święta z Gwiazdami - Alicja Węgorzewska
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boże Narodzenie to jedno z najważniejszych i najbardziej lubianych przez Polaków świąt. A jak ten wyjątkowy czas spędzają gwiazdy telewizji, kina, teatru, sportu i muzyki? Cykl spotkań ze znanymi osobami, podziwianymi a scenie lub szklanym ekranie. (Polska 2018)

Reżyseria: Piotr Poraj - Poleski

Czas: 5min.
08:35
Wśród nocnej ciszy - kolędy Telewizji Polskiej i Radia Plus z Archikatedry Oliwskiej cz. 1
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne w nowych aranżacjach Piotra Dziubka. Wyk.: Maciej Miecznikowski, Alicja Węgorzewska, Rafał Brzozowski, Natalia Szroeder, Golec uOrkiestra, Pectus, Halina Mlynkova, Eleni, Margaret i Sławomir Uniatowski. (Polska 2018)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 59min.
08:25
Magiczne drzewo
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gwałtowna burza powala olbrzymi, stary dąb - Magiczne Drzewo. Ludzie tną go na kawałki i robią z nich przedmioty codziennego użytku. Kiedy trafiają one do sklepów, na całym świecie dzieją się niezwykłe rzeczy. (Polska 2008)

Reżyseria: Andrzej Maleszka
Obsada: Maja Tomawska, Filip Fabiś, Adam Szczegóła, Joanna Zientarska, Agnieszka Grochowska, Andrzej Chyra, Hanna Śleszyńska, Maciej Wierzbicki, Dominika Kluźniak, Anna Guzik

Czas: 83min.
08:20
Ostoja - odc. 191
magazyn przyrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny program przyrodniczy, w którym przyroda przedstawiana jest jako źródło kultury, języka i obyczaju. Wymieranie gatunków zwierząt powoduje straty nie tylko w świecie przyrody, lecz również w kulturze. (Polska 2018)


Czas: 25min.
08:50
Pogoda - 25.12 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
08:55
Oblicze Miłosierdzia
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny, którego głównym tematem jest miłosierdzie. Poznamy historię i znaczenie Bożego Miłosierdzia w naszych burzliwych czasach. Papież Franciszek zainspirował miliony zachęcając do przyjęcia Miłosierdzia, które przynosi nadzieję. (USA 2016)

Reżyseria: David Naglieri Naglieri

Czas: 57min.
08:40
Sooby Doo: Upiorna Gwiazdka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Boże Narodzenie. Scooby-Doo i członkowie jego nieustraszonej drużyny biorą udział w świątecznej paradzie. Wszyscy są w uroczystym nastroju. Chcą odpocząć i skorzystać z zimowych atrakcji. Niespodziewanie uwagę młodych ludzi przykuwa opuszczona wieża zegarowa i jej tajemnicza historia. Tymczasem w mieście pojawia się złowrogi bałwan, który terroryzuje okolicę i chce doprowadzić do zamknięcia sklepu z zabawkami. Nieustraszona drużyna detektywów postanawia udaremnić jego niecne... (USA, 2012)

Reżyseria: Wedge Chris(1)
09:40
Wśród nocnej ciszy - kolędy Telewizji Polskiej i Radia Plus z Archikatedry Oliwskiej cz. 2
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne w nowych aranżacjach Piotra Dziubka. Wyk.: Maciej Miecznikowski, Alicja Węgorzewska, Rafał Brzozowski, Natalia Szroeder, Golec uOrkiestra, Pectus, Halina Mlynkova, Eleni, Margaret i Sławomir Uniatowski. (Polska 2018)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 40min.
09:55
Magiczne sanie
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Laurel Bishop samotnie wychowuje kilkuletnią córkę Scarlett i boryka się z wieloma codziennymi problemami. Pracuje dla urzędu miasta, prowadzi wydział parków i rekreacji. Zbliża się Boże Narodzenie, wokół panuje świąteczna atmosfera... (Niemcy 2017)

Reżyseria: Marita Grabiak
Obsada: Erin Cahill, David Alpay, Dakota Guppy

Czas: 82min.
09:10
Kraina lodu: przygoda Olafa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z głównych bohaterów przebojowej animacji „Kraina lodu” – zabawny bałwan o imieniu Olaf powraca w najnowszym krótkometrażowym filmie studia Walt Disney Animation. Olaf i jego wierny przyjaciel, renifer Sven podejmują się misji, podczas której czeka ich wiele niezwykłych przygód i przezabawnych sytuacji. Pierwszy raz od momentu ponownego otwarcia bramy Anna i Elsa postanowiły bowiem urządzić uroczystości świąteczne dla całego Arendelle. Gdy mieszkańcy miasta niespodziewanie przyszli... (2017)

Reżyseria: Deters Kevin, Wermers Stevie
09:40
Smerfy: Opowieść wigilijna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Do wioski Smerfów zawitała Gwiazdka, która ma przynieść radość wszystkim... oprócz Smerfa Marudy oczywiście. Gdy Maruda mówi, że nie wierzy w ducha Świąt, Papa Smerf musi wkroczyć do akcji. Tylko jego magiczna mikstura i trzy zaczarowane Smerfy mogą przywrócić porządek. Czy Smerfy Minionych, Obecnych i Przyszłych Świąt sprawią, że Maruda uwierzy w świąteczną magię zanim wioska wpadnie w łapy złego Gargamela? Oto zupełnie nowa, zabawna i wzruszająca, niebieska "Opowieść... (USA, 2012)

Reżyseria: Quane Troy(1)
09:35
Potwory i spółka
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejna znakomita animacja w koprodukcji wytwórni Pixar i Disney. Monstropolis to miasto zamieszkałe przez wszelkiej maści potwory. W samym centrum znajduje się wielka fabryka, której celem jest zasilanie miasta energią pochodzącą z krzyku przerażonych dzieci. Okazuje się jednak, że potwory nie są wcale takie straszne, jak je malują - wręcz przeciwnie - są niezmiernie sympatyczne, a najbardziej boją się... właśnie dzieci. O tym wszystkim przekona się wkrótce mała dziewczynka imieniem Boo,... (USA 2001)

Reżyseria: Pete Docter, Lee Unkrich, David Silverman
Obsada: John Goodman, Billy Crystal, Mary Gibbs, Steve Buscemi, James Coburn
09:30
Kacper
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia sensacyjna. Pośredniczka w handlu nieruchomościami Carrigan (Moriarty) odkrywa, że w starej ruderze, zapisanej jej testamentem przez złośliwego tatusia, ukryty jest skarb, którego pilnują wstrętne duchy. Wynajmuje więc za grosze dom pogromcy duchów, dr Harveypwi (Pullman), który razem z córką Kat (Ricci) zobowiązuje się oczyścić ruderę. Ulęgają jednak prośbom małego duszka Caspera, który pomaga im wygnać chciwą właścicielkę.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 1995)

Reżyseria: Brad Silberling
Obsada: Idle Eric, Moriarty Cathy, Pullman Bill, Ricci Christina
10:20
Święta z Gwiazdami - Roksana Węgiel
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boże Narodzenie to jedno z najważniejszych i lubianych przez Polaków świąt. A jak ten wyjątkowy czas spędzają gwiazdy telewizji, kina, teatru, sportu i muzyki? To cykl spotkań ze znanymi i lubianymi osobami, które na co dzień podziwiamy na scenie. (Polska 2018)

Reżyseria: Piotr Poraj - Poleski

Czas: 5min.
10:30
Józef i Maryja
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść o narodzinach Jezusa. Koncentruje się na Marii i Józefie, ziemskich rodzicach Jezusa. (Kanada 2016)

Reżyseria: Roger Christian
Obsada: Kevin Sorbo, Lara Jean Chorostecki, Katie Boland

Czas: 79min.
10:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 120min.
10:15
Świąteczna gorączka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia familijna. Arnold Schwarzenegger występuje tym razem w roli zamożnego businessmana Howarda Langstona. Kocha swoją rodzinę, lecz zawodowe obowiązki pochłaniają go tak bardzo, że nie poświęca jej wystarczającej ilości czasu i uwagi. W ostatniej chwili przypomina sobie, że obiecał synkowi na Gwiazdkę zabawkę, popularnego Turbo Mana. Sklepy z zabawkami oblężone są przez tłumy kupujących, a Turbo Man jest nieosiągalny. Podczas szaleńczej wędrówki po mieście, Howarda prześladuje... (USA, 1996)

Reżyseria: Brian Levant
Obsada: Schwarzenegger Arnold, Sinbad, Phil Hartman, Wilson Rita, James Belushi
Reklama
11:50
Święta z Gwiazdami - Ewa Kasprzyk
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Piotr Poraj - Poleski

Czas: 5min.
11:25
Butch Cassidy i Sundance Kid
western
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwaj rewolwerowcy - Butch Cassidy i Sundance Kid - mają coraz większe trudności z ucieczką przed amerykańskimi stróżami prawa. Decydują się więc wyjechać do Boliwii. (USA 1969)

Reżyseria: George Roy Hill
Obsada: Paul Newman, Robert Redford, Katharine Ross, Strother Martin, Henry Jones

Czas: 105min.
11:25
W krzywym zwierciadle: Witaj Święty Mikołaju!
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Clark W. Griswold, junior (Chevy Chase) i jego klan szykują się do świąt. Clark wymarzył sobie najwspanialsze w dziejach rodziny Boże Narodzenie, sam na siebie wziął odpowiedzialność za jego przygotowanie. Sam przywiezie drzewko, sam dopilnuje wszystkiego, tej gwiazdki nie zapomni nikt z jego najbliższych. Niestety od początku prześladuje go pech. Te święta rzeczywiście są wyjątkowe, tylko nie takie jak je sobie wymarzył. Clark z rodziną mieszka w domku na przedmieściach. Nie ma to jak święta... (USA 1989)

Reżyseria: Jeremiah S. Chechik
Obsada: Chevy Chase, Beverly D'Angelo, Randy Quaid, Juliette Lewis, Johnny Galecki, John Randolph, Diane Ladd, E.G. Marshall, Doris Roberts, Cody Burger, Ellen Hamilton Latzen, William Hickey, Mae Questel, Miriam Flynn, Sam McMurray, Nicholas Guest, Julia Louis-Dreyfus, Brian Doyle-Murray, Natalija Nogulich, Nicolette Scorsese, Devin Bailey, Jeremy Roberts, Alexander Folk, Keith MacKechnie
11:35
Bitwa na bombki
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzina Walace'ów od lat szczyci się najpiękniejszymi świątecznymi dekoracjami w całej okolicy. W tym roku również zamierzają zabłysnąć efektownym wystrojem posesji. Tymczasem naprzeciwko nich wprowadzają się nowi sąsiedzi, Jonesonowie. Wkrótce okazuje się, że głowa rodziny Johnsonów, Stu to dawny kolega szkolny Boba Walace’a. Mężczyźni, którzy w liceum współzawodniczyli niemal we wszystkim, zakładają się, który z nich zwycięży tegoroczny konkurs na najlepiej udekorowany dom. Gorączkowa... (Kanada, USA, 2010)

Reżyseria: Frost Harvey
Obsada: Frewer Matt, Hossack Allison, Stern Daniel
12:00
Urbi et Orbi - transmisja błogosławieństwa z Watykanu
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja uroczystego błogosławieństwa Urbi et Orbi (Miastu i światu) wygłaszana przez Papieża Franciszka z balkonu Bazyliki Świętego Piotra w ważnych dla Kościoła okolicznościach oraz świętach... (Polska 2018)


Czas: 40min.
12:45
Natura w Jedynce - Planeta lasów Na górskich szczytach
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Seria filmów dokumentalnych o prezentujących najpiękniejsze, niezwykłe i zaskakujące ekosystemy lasów tropikalnych i dżungli na świecie. Pierwsza seria przyrodnicza w 4K, ze zdjęciami wykonanymi w najnowszych technikach i najnowocześniejszym sprzętem... (Hiszpania 2017)

Reżyseria: Juan Antonio Rodriguez Llano, Ruiz Gordon

Czas: 28min.
12:05
Koncert Kolęd - A cóż z tą dzieciną
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koncert kolęd w tak magicznym i wyjątkowym miejscu, jakim jest Bazylika św. Elżbiety we Wrocławiu to okazja, aby odczuć klimat świąt Bożego Narodzenia. Jedynego takiego okresu w roku. Kojące dźwięki kolęd w wyjątkowym miejscu, historia Bazyliki. (Polska 2014)


Czas: 43min.
12:50
W świątyni dźwięków
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść Kanclerza Kurii Metropolitalnej Księdza Infułata Stanisława Zięby o organach w Archikatedrze w Oliwie i muzyce sakralnej w Roku Liturgicznym. (Polska 2012)


Czas: 11min.
12:05
Święty Mikołaj z 34 Ulicy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia familijna, którego akcja rozgrywa się w Nowym Jorku w czasie świąt Bożego Narodzenia. Dorey Walker (Elizabeth Perkins) jest kierowniczką luksusowego magazynu z odzieżą i galanterią, zagrożonego przejęciem przez inną sieć. Kris Kringle (Richard Attenborough), zostaje przez nią zaangażowany w charakterze świętego Mikołaja i przyczynia się do podwojenia obrotów, dzięki niekonwencjonalnym pomysłom. Mężczyzna utrzymuje, że jest prawdziwym świętym Mikołajem. Szef konkurencyjnej sieci... (USA, 1994)

Reżyseria: Les Mayfield
Obsada: Attenborough Richard, Perkins Elisabeth, Mara Wilson, McDermott Dylan, J.T. Walsh, James Remar, Prosky Robert
13:15
Święta z Gwiazdami - Anita Włodarczyk
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Piotr Poraj - Poleski

Czas: 5min.
13:25
Shelby - pies, który pokochał święta
komedia familijna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść o piesku rasy Beagle, który w Wigilię ucieka ze schroniska, gdzie miał zostać uśpiony. Na szczęście trafia pod opiekę chłopca, który bardzo chce zostać magikiem. Od tej chwili Jake i jego czworonożny przyjaciel stają się nierozłączni. (Kanada 2014)

Reżyseria: Brian K. Roberts
Obsada: Jennifer Gibson, Rob Schneider, Tom Arnold, Chevy Chase

Czas: 88min.
13:15
Opowieści Wigilijne
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieści wigilijne. W studiu "Pytania na śniadanie" z Marceliną Zawadzką i Tomaszem Wolnym w świątecznej atmosferze z muzyką, rozmowami, świąteczną aranżacją. zbudujemy maszynę czasu, która przeniesie nas w świat najważniejszych polskich świąt. (Polska 2018)

Reżyseria: Joanna Makowska

Czas: 40min.
13:10
Kolędowe karaoke
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2014)


Czas: 11min.
13:30
Luisa Spagnoli odc. 1
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Barwna opowieść o życiu Luisy Spagnoli, kobiety z nizin, która dzięki swojemu uporowi, pracowitości, intuicji, inteligencji oraz inwestycji w kapitał ludzki zbudowała czekoladowe imperium, wchodząc do świata zarezerwowanego wyłącznie dla mężczyzn... (Włochy 2016)

Reżyseria: Lodovico Gasparini
Obsada: Luisa Ranieri, Vinicio Marchioni, Matteo Martari, Elena Radonicich

Czas: 108min.
13:15
Charlie i fabryka czekolady
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekscentryczny właściciel fabryki czekolady, Willy Wonka (Johnny Depp), ukrywa w swoich produktach pięć kuponów. Szczęśliwy znalazca nagrody będzie mógł zwiedzić fabrykę czekolady i otrzyma zapasy słodyczy, które starczą mu do końca życia. Ubogi chłopiec, Charlie Bucket (Freddie Highmore), znajduje jeden ze zwycięskich kuponów. Największa na świecie fabryka czekolady i słodyczy należy do wielkiego ekscentryka i bardzo bogatego człowieka. Ów milioner, Willy Wonka, postanawia sprawić... (USA, Wielka Brytania 2005)

Reżyseria: Tim Burton
Obsada: Johnny DeppFreddie Highmore, David Kelly, Helena Bonham Carter, Noah Taylor, James Fox, Deep Roy, Christopher Lee, Anna Sophia Robb, Julia Winter, Jordan Fry
13:30
Piłki z jajami
Godziny emisji
Rozwiń opis
Największą słabością jednego z najbardziej poszukiwanych przestępców, Fenga (Christopher Walken) jest ping-pong, a jedyną szansą FBI na dopadnięcie zbrodniarza są organizowane przez niego prywatne turnieje w tej dyscyplinie. Agent Rodriguez odnajduje Randy’ego Daytonę (Dan Fogler), szalenie utalentowanego ping-pongistę, który w młodości był nadzieją Ameryki na olimpijskie złoto, ale po porażce w decydującym meczu załamał się i całkowicie wycofał ze świata sportu, zawstydzony, że zawiódł swój... (USA, 2007)

Reżyseria: Garant Robert Ben
Obsada: Fogler Dan, Lopez George, Walken Christopher
14:00
Familiada - odcinek świąteczny 2506
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna. (Polska 2018)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł
Obsada: Karol Strasburger

Czas: 27min.
14:35
Koło fortuny - odcinek świąteczny 373 ed. 5
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Tomasz Motyl
Obsada: Izabella Krzan, Rafał Brzozowski

Czas: 30min.
14:35
Zawód święty Mikołaj
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znakomita komedia świąteczna z Whoopi Goldberg w roli głównej. Lucy Cullins już w dzieciństwie przestała wierzyć w Świętego Mikołaja. Po niespełnionej prośbie dziewczynka uznała, że Boże Narodzenie jest wielkim oszustwem. Teraz dorosła Lucy (Whoopi Goldberg) jest producentem kanału kablowego, który namawia widzów do zakupów. Postanawia zatrudnić jako Świętego Mikołaja w serii reklamówek starszego dżentelmena, który nazywa się Nick (Nigel Hawthorne). Okazuje się, że to on jest prawdziwym... (USA, 2001)

Reżyseria: Werner Peter
Obsada: Whoopi Goldberg, Hawthorne Nigel, Faison Frankie, Garber Victor, Negron Taylor, Stokes Mitchell Brian
15:00
Święta z Gwiazdami - Dziewczyny ze Lwowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Piotr Poraj - Poleski

Czas: 5min.
15:10
Alan Quatermain i Zaginione Miasto Złota
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adaptacja wydanej w 1887 r. książki "Allan Quatermain" Henry'ego Ridera Haggarda (1856 - 1925), autora popularnych powieści przygodowych. Jest to kontynuacja losów bohaterów znanych z wcześniejszego bestsellerowego dzieła "Kopalnia króla Salomona". (USA 1987)

Reżyseria: Gary Nelson
Obsada: Richard Chamberlain, Sharon Stone, Hanry Silva

Czas: 95min.
15:15
Kolędowo - Stanisława Celińska i Goście
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koncert kolęd w wyk. Stanisławy Celińskiej z gośćmi i zespołem w Bazylice Świętogórskiej w Gostyniu. Usłyszymy kolędy "Przybieżeli do Betlejem", "Lulajże Jezuniu", "Oj maluśki, maluśki" i pastorałkę Ernesta Brylla "Kiedyż to wzejdziesz gwiazdo niebieska". (Polska 2018)


Czas: 65min.
15:25
Kolędy i pastorałki śpiewa Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk"
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program - to koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru, solistów i orkiestry zespołu "Śląsk". Wszystkie opracowane zostały muzycznie przez Stanisława Hadynę, który nadał klasycznym kolędom niepowtarzalne, harmoniczne brzmienie. (Polska 1997)


Czas: 24min.
15:25
Zaczarowana
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Księżniczka Giselle zostaje usunięta przez złą królową Narissę z magicznego, animowanego świata Andalazji. A właśnie miała poślubić swego wymarzonego księcia Edwarda! Giselle trafia do współczesnego Nowego Jorku i początkowo, przerażona całkowicie obcym jej światem, myśli tylko o tym, by powrócić do baśniowej krainy. Z czasem jednak zaczyna dostrzegać uroki rzeczywistości, zwłaszcza gdy poznaje sympatycznego prawnika, Roberta Philipa i jego sześcioletnią córkę, Morgan. Tymczasem na Manhattan... (USA 2007)

Reżyseria: Kevin Lima
Obsada: Amy Adams, Patrick Dempsey, James Marsden, Timothy Spall, Susan Sarandon
15:10
Ja Cię Kręcę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program rozrywkowy, w którym zwykli ludzie o różnych, czasem nieoczywistych, talentach prezentują swoje umiejętności i pasje przed zebraną w studiu publicznością. Gospodarzem programu jest Artur Andrus, któremu towarzyszy Elżbieta Romanowska, a formuła show ponad rywalizację stawia swobodną ekspresję oraz wspólną zabawę uczestników, publiczności i prowadzących. W każdym odcinku widzowie zobaczą dziewięć występów – takich jak: taniec, śpiew, gra na instrumentach, deklamacja, popisy... (Polska 2018)

Reklama
16:30
Alvin i wiewiórki 2
komedia familijna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasowa komedia familijna "Alvin i wiewiórki" doczekała się kolejnych wersji. Druga część opowiada o dalszych losach niezwykłych wiewiórek, które niespodziewanie przeniosły się ze swego naturalnego środowiska w lesie do tętniącego życiem Los Angeles. (USA 2009)

Reżyseria: Betty Thomas
Obsada: Zachary Levi, david Cross, Jason Lee, Wendie Malick, Anjelah Johnson

Czas: 85min.
16:00
Morskie opowieści
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl reportaży przygotowany przez dziennikarzy TVP. (Polska 2012)


Czas: 24min.
16:30
Pogoda - 25.12 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
16:40
Kolędowe karaoke
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2014)


Czas: 11min.
16:55
Lwowskie wspominki spod choinki
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wspomnienia lwowskie opowiadają członkowie Lwowskiej Kapeli Podwórkowej TA JOJ z Przemyśla. (Polska 2009)


Czas: 26min.
16:25
Kevin sam w domu
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znakomita komedia familijna, która stała się wielkim przebojem kinowym na całym świecie. Rodzina McAllisterów zamierza spędzić Święta Bożego Narodzenia we Francji. Niestety w dzień wyjazdu omal nie spóźniają się na samolot. W wyniku zamieszania w drodze na lotnisko, zapominają o jednej sprawie. Zapominają ze sobą zabrać: ośmioletniego Kevina (znakomity Macaulay Culkin). Chłopiec zostaje sam w domu i od tej pory musi sam sobie radzić ze wszystkim w czym do tej pory wyręczali go rodzice. Tym... (USA, 1990)

Reżyseria: Chris Columbus
Obsada: Macaulay Culkin, Joe Pesci, Daniel Stern, John Heard, Catherine O'Hara, Roberts Blossom, Devin Ratray, Mike Maronna, Hillary Wolf, Angela Goethals, Gerry Bamman, Terrie Snell, Daiana Campeanu, Kieran Culkin, Kristin Minter, John Candy, Ralph Foody, Michael Guido, Larry Hankin, Ken Hudson Campbell, Hope Davis, Billie Bird, Bill Erwin, Jeffrey Wiseman, Virginia Smith, Ray Toler, Clarke Devereux, Dan Charles Zukoski, Matt Doherty, Jedidiah Cohen, Senta Moses, Anna Slotky, Gerry Becker, Victor Cole, Porscha Radcliffe, Brittany Radcliffe, Peter Siragusa, Alan Wilder, Dianne B. Shaw, James Ryan, Mark Beltzman, Ann Whitney, Jim Ortlieb, Monica Devereux, Lynn Mansbach, Tracy J. Connor, Sandra Macat, Richard J. Firfer, Kate Johnson, Michael Hansen, Peter Pantaleo, Jean-Claude Sciore, Edward Bruzan, Frank Cernugel, Eddie Korosa, Robert Okrzesik, Leo Perion, Vince Waidzulis
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2018)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 3min.
17:30
Jaka Wigilia, taki cały rok - koncert kolęd i pastorałek z Czerwińska nad Wisłą
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Grzegorz Sadurski

Czas: 48min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 150min.
17:25
Madagaskar
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielka ucieczka w wielkim stylu. Cztery zbuntowane zwierzaki uciekają z nowojorskiego ZOO z zamiarem rychłego powrotu. Zostają schwytane i zesłane do Afryki. Zamiast do miejsca przeznaczenia, trafiają na malowniczą wyspę Madagaskar. Film twórców Mrówki Zet i Shreka. Doskonała porcja rozrywki, którą zapewniają dowcipne dialogi i niezapomniane przeboje, takie jak "Wyginam śmiało ciało". Lew Alex jest królem miejskiej dżungli, główną atrakcją nowojorskiego ZOO. On i jego najlepsi... (USA 2005)

Reżyseria: Eric Darnell, Tom McGrath
Obsada: Ben Stiller, Chris Rock, David Schwimmer, Jada Pinkett Smith, Sacha Baron Cohen
17:10
Zwierzak
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia. Nieudacznik Marvin Mange (Rob Schneider) ma małe szanse, by spełnić swoje marzenia o pracy w policji. Wszystko zmienia się, gdy pewnej nocy, zostaje ciężko ranny w wypadku samochodowym. Uratowany przez szalonego naukowca, odzyskuje sprawność, dzięki zabiegowi wszczepienia zwierzęcych organów. Po operacji, Marvin z ofiary losu przeistacza się w idealnego stróża prawa. Nie wie jednak, że wkrótce zawładną nim nowe, zwierzęce instynkty...   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy... (USA, 2001)

Reżyseria: Greenfield Luke
Obsada: Schneider Rob, Haskell Colleen, McGinley John C., Asner Edward, Caton Michael, Lombardi Louis
18:35
Jaka to melodia? - odc. 3969
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prowadzenie Norbi. Specjalny odcinek świąteczny z udziałem aktorów śpiewających kolędy. (Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Żmijewska
Obsada: Norbert Dudziuk vel Norbi

Czas: 42min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2018)


Czas: 14min.
18:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
18:20 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2018)


Czas: 2min.
18:25
Uwierz w święta
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia Riley rozgląda się za pracą. Dostaje wymarzoną pracę asystentki Williama Younga, po tym jak zasugerowała, by uratować przed zamknięciem fabrykę zabawek w małym mieście. Riley jedzie do upadającej fabryki. (Kanada 2015)

Reżyseria: Jonathan Wright
Obsada: Shanae Grimes - Beech, Steve Lund

Czas: 88min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2018)


Czas: 30min.
19:20
19:25
19:40
Smerfy: Opowieść wigilijna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Do wioski Smerfów zawitała Gwiazdka, która ma przynieść radość wszystkim... oprócz Smerfa Marudy oczywiście. Gdy Maruda mówi, że nie wierzy w ducha Świąt, Papa Smerf musi wkroczyć do akcji. Tylko jego magiczna mikstura i trzy zaczarowane Smerfy mogą przywrócić porządek. Czy Smerfy Minionych, Obecnych i Przyszłych Świąt sprawią, że Maruda uwierzy w świąteczną magię zanim wioska wpadnie w łapy złego Gargamela? Oto zupełnie nowa, zabawna i wzruszająca, niebieska "Opowieść... (USA, 2012)

Reżyseria: Quane Troy(1)
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7664
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” to w 2017 roku najchętniej wybierany przez Polaków program informacyjny. Codziennie punktualnie o godzinie 19:00 Anita Werner, Justyna Pochanke, Grzegorz Kajdanowicz oraz Piotr Marciniak przedstawiają rzetelne i najważniejsze informacje z kraju oraz ze świata. Relacje z sejmu, istotne reformy, sprawy zdrowotne, wydarzenia międzynarodowe oraz wszystko to, co warte jest uwagi i wpływa na życie każdego z nas – tak w skrócie można podsumować tematy, którymi na co dzień zajmują się... (Polska)

19:25 Na żywo
Sport, odc. 7647
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35 Na żywo
Pogoda, odc. 7644
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:44
Raport smogowy - poznaj kolory powietrza, odc. 37/43
informacje
Godziny emisji
19:45
Uwaga!, odc. 5535
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.446
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lokalny amator marihuany znajduje w zaroślach przestraszoną dziewczynkę. Dziewczynka nic nie mówi. Zawiadomieni funkcjonariusze patrolu siódmego trafiają na ślad szkolnej kucharki, która może być matką dziecka. Kobieta jednak zniknęła. W schronisku dla psów Zatońska odkrywa szwindle właściciela. Zwierzęta są głodzone, a markowa karma wystawiana na sprzedaż. Marysia odwiedza profosa. Wręcza mu własnoręcznie zrobioną bransoletkę. Profos nie wie, że to pułapka.   Dla małoletnich od lat... (Polska 2018)

Reżyseria: kolski piotr, Miszczak Jakub, Smoczyński Sławomir, Tunikowski łukasz
Obsada: Honorata Witańska, Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Wojciech Sukiennik, Paweł Monsiel, Magda Szczepanek
20:05
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 3min.
20:10 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2018)


Czas: 3min.
20:20
Rolnik szuka żony seria V - odc. 13 wydanie specjalne
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odcinku specjalnym pokażemy związki powstałe w dwóch ostatnich seriach. Pary z 4. edycji programu mają za sobą zaręczyny i śluby, kilka miesięcy wspólnego życia. Pary z 5. edycji dopiero się poznają i planują swoją przyszłość... (Polska 2018)

Reżyseria: Konrad Smuga, Anna Więckowska
Obsada: Marta Manowska

Czas: 45min.
20:10
Asterix i Obelix: Misja Kleopatra
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejne przygody bohaterów kultowej już francuskiej serii komiksów o losach Asterixa, Obelixa i ich galijskich współziomków.a. Rozmach inscenizacyjny, bajeczne kostiumy, tłumy statystów i gwiazdorska obsada. Akcja raczej nieskomplikowana. Jest 52 r. p.n.e. (Francja, Niemcy 2002)

Reżyseria: Alain Chabat
Obsada: Gerard Depardieu, Christian Clavier, Jamel Debbouze

Czas: 107min.
20:00
Gwiazdka z Szemelem i turoniem
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2013)


Czas: 22min.
20:25
Kolędy i pastorałki śpiewa Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk"
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program - to koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru, solistów i orkiestry zespołu "Śląsk". Wszystkie opracowane zostały muzycznie przez Stanisława Hadynę, który nadał klasycznym kolędom niepowtarzalne, harmoniczne brzmienie. (Polska 1997)


Czas: 24min.
20:05
Titanic,cz. 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melodramat w reżyserii Jamesa Camerona. Nagrodzona 11 Oscarami, w tym dla najlepszego filmu, historia miłosna, która została najbardziej kasowym filmem wszech czasów. Leonardo DiCaprio i nominowana do Oscara Kate Winslet tworzą wspaniałe, niezapomniane kreacje aktorskie jako Jake i Rose - para młodych kochanków, którzy poznali się podczas, dziewiczego rejsu "niezatapialnego" transatlantyku Titanic. Nie dane im było jednak zaznać pełni szczęścia i miłosnych uniesień. Gdy luksusowy... (USA 1997)

Reżyseria: James Cameron
Obsada: Kate Winslet, Leonardo DiCaprio, Billy Zane, Kathy Bates, Frances Fisher, Gloria Stuart, Bill Paxton, Bernard Hill, David Warner, Victor Garber, Jonathan Hyde, Suzy Amis, Lewis Abernathy, Nicholas Cascone, Danny Nucci, Jason Barry, Lew Palter, Eric Braeden, Bernard Fox, Ewan Stewart, Ioan Gruffudd, Jonny Phillips, Edward Fletcher, Scott G. Anderson, Martin East, Gregory Cooke, Alexandrea Owens, Seth Adkins, Michael Ensign, Anatoly M. Sagalevitch, Martin Hub, Mark Lindsay Chapman, Richard Graham, Paul Brightwell, Ron Donachie, Charlotte Chatton, Fannie Brett, Jenette Goldstein, Camilla Overbye Roos, Linda Kerns, Amy Gaipa, Martin Jarvis, Rosalind Ayres, Rochelle Rose, Jonathan Evans-Jones, Brian Walsh, Rocky Taylor, Craig Kelly, Liam Tuohy, Simon Crane, James Lancaster, Elsa Raven, Reece P. Thompson III, Laramie Landis, Mark Rafael Truitt, John Walcutt, Terry Forrestal, Derek Lea, Richard Ashton, Sean Nepita, Brendan Connolly, David Cronnelly, Garth Wilton, Richard Fox, Nick Meaney, Kevin Owers, Mark Capri, Marc Cass, Paul Herbert, Emmett James, Chris Byrne, Oliver Page, James Garrett, Erik Holland, Erik Holland, Jari Kinnunen, Anders Falk, Barry Dennen, Vern Urich, Rebecca Klingler, Tricia O'Neil, Kathleen S. Dunn, Romeo Francis, Mandana Marino, Van Ling, Bjørn Olsen, Dan Pettersson, Shay Duffin, Greg Ellis, Diana Morgan, Kris Andersson, Bobbie Bates, Aaron James Cash, Anne Fletcher, Edmond Alan Forsyth, Andie Hicks, Scott Hislop, Stan Mazin, Lisa Ratzin, Julene Renee, Brian Baines, Ellie Bensinger, Alexandra Boyd, Mike Butters, James Cameron, Bruno Campolo, Chris Cragnotti, Kevyn Currie, Kevin De La Noy, Thomas Fiss, Griffin Howell, Sean Howse, Tony Kenny, Bret Aaron Knower, George Kosty III, George Kosty Jr., Geoffrey C. Kosty, Gregory Charles Kosty, Sean Lawlor, John Leonhardt, Miguel A. Lomelin, Don Lynch, Johnny Martin, Ryan McClurkin, Meghan McLeod, Mike O'Neal, Julian Oros, Phil Parlapiano, Judy Prestininzi, Steven Quale, Olivia Rosewood, John Slade, Stephen Wolfe Smith, R. Gern Trowbridge, Francisco Váldez, Lucie Zolcerova
20:00
Listy do M. 2
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Listy do M. 2” mają w sobie wszystko to, za co pierwszy film pokochały miliony Polaków – światowy poziom realizacyjny, wciągającą historię, błyskotliwy humor, prawdziwe wzruszenia, przebojową ścieżkę dźwiękową i jeszcze więcej gwiazd w obsadzie. Komedia jeszcze bardziej romantyczna, wyprodukowana przez TVN, a w obsadzie m.in. Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska, Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Maciej Zakościelny, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Magdalena Lamparska, Agnieszka Wagner,... (Polska 2015)

Reżyseria: Maciej Dejczer
Obsada: Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska, Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Maciej Zakościelny
20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.222
Godziny emisji
Rozwiń opis
Para Latoszek-Kopczyk zostaje przydzielona do z pozoru mało groźnej – ale bardzo dotkliwej wizerunkowo – sprawy. Jakiś żartowniś włamał się na stronę policji i umieścił tam zdjęcie komendanta wojewódzkiego w niekompletnym stroju… Kryminalni mają wesprzeć operacyjnie oficer Nadię Szewczenko z wydziału zwalczania cyberprzestępczości. Dzięki łutowi szczęścia aspiranta Kopczyka, udaje im się znaleźć sprytnie ukrytego hackera. Komisarz Latoszek, zaintrygowana niezwykłymi umiejętnościami Nadii,... (Polska 2018)

Reżyseria: Jaszkowski Marek, Miszczak Jakub
Obsada: Dariusz Karpiński, Marek Włodarczyk, Weronika Lewoń, Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek
21:20
Faceci od kuchni
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Protagoniści tej komedii to obiecujący kucharz samouk Jacky, który ma wielki talent, ale nie ma szczęścia oraz Alexandre Lagarde uchodzący za najlepszego szefa kuchni w całym Paryżu, któremu niespodziewanie grozi utrata renomy. (Francja 2012)

Reżyseria: Daniel Cohen
Obsada: Jean Reno, Michael Youn, Salome Stevenin, Serge Lariviere

Czas: 81min.
21:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 30min.
21:35
Morskie opowieści
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl reportaży przygotowany przez dziennikarzy TVP. (Polska 2012)


Czas: 24min.
21:00
Ja Cię Kręcę, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program rozrywkowy, w którym zwykli ludzie o różnych, czasem nieoczywistych, talentach prezentują swoje umiejętności i pasje przed zebraną w studiu publicznością. Gospodarzem programu jest Artur Andrus, któremu towarzyszy Elżbieta Romanowska, a formuła show ponad rywalizację stawia swobodną ekspresję oraz wspólną zabawę uczestników, publiczności i prowadzących. W każdym odcinku widzowie zobaczą dziewięć występów – takich jak: taniec, śpiew, gra na instrumentach, deklamacja, popisy... (Polska 2018)

22:55
Reguła milczenia
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jim Grant (Robert Redford) jest wdowcem i samotnym ojcem. W latach młodzieńczych był aktywistą studenckiej organizacji Weather Underground. Za swoje czyny z tamtego buntowniczego okresu, jest nadal poszukiwany przez prawo. (USA 2012)

Reżyseria: Robert Redford
Obsada: Robert Redford, Shia LaBeouf, Julie Christie, Sam Elliot

Czas: 116min.
22:15
72 Godziny
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agenci CIA tropią niejakiego Wolfa, który w hotelu w Belgradzie zamierza sprzedać bombę terrorystom. Ścigany domyśla się jednak, że zastawiono na niego pułapkę. Spec od zwalczania terroryzmu, agent CIA Renner dowiaduje się, że jest śmiertelnie chory. (USA, Francja 2014)

Reżyseria: . McG
Obsada: Kevin Costner, Connie Nielsen, Amber Heard, Hailee Steinfeld

Czas: 111min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 21min.
22:20
Kolędowe karaoke
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2014)


Czas: 11min.
22:40
Pogoda - 25.12 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
22:43
W świątyni dźwięków
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść Kanclerza Kurii Metropolitalnej Księdza Infułata Stanisława Zięby o organach w Archikatedrze w Oliwie i muzyce sakralnej w Roku Liturgicznym. (Polska 2012)


Czas: 11min.
22:55
Lwowskie wspominki spod choinki
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wspomnienia lwowskie opowiadają członkowie Lwowskiej Kapeli Podwórkowej TA JOJ z Przemyśla. (Polska 2009)


Czas: 26min.
22:10
Hotel Marigold
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znakomity komediodramat w gwiazdorskiej obsadzie. Zarządca hotelu, Sonny (Dev Patel), marzy, aby zmienić ten chylący się ku upadkowi budynek w turystyczną atrakcję. I choć jego metodą działania jest chaos, udaje mu się sprowadzić do Marigold zagranicznych klientów. Ci trafiają tam raczej z przypadku - to jedno z nielicznych miejsc, na które wystarczają ich emerytury. Do hotelu zawitali więc Douglas i Jean (Bill Nighy i Penelope Wilton), którzy wszystkie oszczędności przeznaczyli na podejrzany... (USA, Wielka Brytania, 2012)

Reżyseria: Madden John(1)
Obsada: Dev Patel, Judi Dench, Maggie Smith, Nighy Bill, Wilkinson Tom, Wilton Penelope
22:15
To właśnie miłość
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Niezapomniana, nieosiągalna, żałosna, ekscytująca, ekstatyczna, nieoczekiwana, niepożądana, niewygodna, niezrównana, niewytłumaczalna, nieelegancka. Miłość jest wszędzie. Premier (Hugh Grant) zakochujący się od pierwszego wejrzenia w jednej z pracownic swojego biura (Martine McCutcheon) już w kilka chwil po wejściu do siedziby przy 10 Downing Street. Pisarz (Colin Firth) uciekający na południe Francji, aby wyleczyć złamane serce i odnajdujący nad brzegiem jeziora nową miłość. Zamężna kobieta... (Wielka Brytania, USA 2003)

Reżyseria: Richard Curtis
Obsada: Hugh Grant, Keira Knightley, Bill Nighy, Colin Firth, Liam Neeson, Emma Thompson, Alan Rickman, Martin Freeman, Chiwetel Eliofor, Martine McCutcheon, Laura Linney, Billy Bob Thornton, Rowan Atkinson
23:30
Kolędy i pastorałki śpiewa Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk"
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program - to koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru, solistów i orkiestry zespołu "Śląsk". Wszystkie opracowane zostały muzycznie przez Stanisława Hadynę, który nadał klasycznym kolędom niepowtarzalne, harmoniczne brzmienie. (Polska 1997)


Czas: 24min.
23:00
Selekcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Premiera. Film twórców hitów Czwórki - „Policjantek i Policjantów” i „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego” – który w konwencji kina akcji z rozbudowanymi wątkami kryminalnymi opowiada o kulisach pracy antyterrorystów i tajnych operacji. Do rezydencji bogatego wrocławskiego biznesmena włamują się bandyci. Zanim zdążą uciec, zostają zlikwidowani przez wezwanych na miejsce antyterrorystów. Następnego dnia okazuje się, że nie wszystko poszło tak dobrze, jak by się wydawało. Przestępcy zakpili... (Polska 2018)

Reżyseria: Miszczak Jakub
00:55
Tara Road
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Scenariusz filmu powstał na podstawie powieści "Tara Road", poczytnej, współczesnej irlandzkiej pisarki, Maeve Binchy. Opowieść dotyka poważnych życiowych problemów, które doprowadzają do kompletnej destrukcji psychicznej bohaterek. (Irlandia 2005)

Reżyseria: Gillies MacKinnon
Obsada: Andie McDowell, Jean-Marc Barr

Czas: 96min.
00:10
Tylko ty
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia romantyczna przywodząca na myśl "Rzymskie wakacje". Faith wierzy w przeznaczenie. Od dziecka interesuje się magią. W wieku 11 lat dowiaduje się, że jej partnerem będzie Damon Bradley. To tajemnicze nazwisko wymienia też kilka lat później wróżka. (USA 1994)

Reżyseria: Norman Jewison
Obsada: Marisa Tomei, Robert Downey Junior, Billy Zane

Czas: 104min.
00:05
Koncert Kolęd - A cóż z tą dzieciną
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koncert kolęd w tak magicznym i wyjątkowym miejscu, jakim jest Bazylika św. Elżbiety we Wrocławiu to okazja, aby odczuć klimat świąt Bożego Narodzenia. Jedynego takiego okresu w roku. Kojące dźwięki kolęd w wyjątkowym miejscu, historia Bazyliki. (Polska 2014)


Czas: 43min.
00:50
Oblicze Miłosierdzia
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny, którego głównym tematem jest miłosierdzie. Poznamy historię i znaczenie Bożego Miłosierdzia w naszych burzliwych czasach. Papież Franciszek zainspirował miliony zachęcając do przyjęcia Miłosierdzia, które przynosi nadzieję. (USA 2016)

Reżyseria: David Naglieri Naglieri

Czas: 57min.
00:50
Wielkie Kolędowanie z Polsatem - Święta Lipka 2018, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
W wigilijny wieczór, jak co roku, zapraszamy na wspólne kolędowanie. W tym roku zabierzemy widzów do barokowego sanktuarium maryjnego – bazyliki Nawiedzenia NMP w Świętej Lipce. Do świątyni, która ma szczególny klimat, doskonale wpisujący się w nastrój i symbolikę tej najważniejszej nocy w roku. W tych niezwykłych wnętrzach, najbardziej utalentowani polscy artyści zaśpiewają najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Solo, w duetach czy tercetach, czy też ze swoimi bliskimi wystąpią tak... (Polska 2018)

Reżyseria: Przybinda Halina
00:55
Tu się gotuje!, sez. 3, odc. 2/10
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

00:20
Predator, cz. 2 - Starcie w miejskiej dżungli
Godziny emisji
Rozwiń opis
Klasyka kina akcji/sci-fi. Doskonały sequel wielkiego przeboju kinowego. Predator przybył z odległego świata aby zabijać ludzi, niewidzialny, wyposażony w potężną broń, nieznaną na Ziemi. Poprzednio polował w dżungli, teraz jego terenem łowieckim stało się wielkie miasto: Los Angeles, na którego ulicach toczą się wojny narkotykowych gangów. Policja jest bezsilna i nie wie kto stoi za okrutnymi morderstwami. Dopiero agent rządowy Peter Keys (Gary Busey) i porucznik Mike Harrigan (Danny Glover)... (USA, 1990)

Reżyseria: Stephen Hopkins
Obsada: Kevin Peter Hall, Glover Danny, Busey Gary, Blades Ruben, Alonso Maria, Paxton Bill, Baldwin Adam
01:50
Kolędowe karaoke
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2014)


Czas: 11min.
01:50
Wielkie Kolędowanie z Polsatem - Święta Lipka 2018, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Bez ograniczeń wiekowych (Polska 2018)

Reżyseria: Przybinda Halina
01:00
Kryjówka
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Groźny przestępca eskortowany jest do oddalonej kryjówki przez agenta CIA. W trakcie podróży czyha na nich wiele niebezpieczeństw. Jedynym sposobem na bezpieczne dotarcie do celu okazuje się połączenie sił i współpraca między więźniem, a stróżem prawa., napisy (USA, RPA, Japonia 2012)

Reżyseria: Daniel Espinosa
Obsada: Denzel Washington, Ryan Reynolds, Vera Farmiga, Brendan Gleeson, Sam Shepard, Ruben Blades, Robert Patrick
02:40
Alan Quatermain i Zaginione Miasto Złota
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adaptacja wydanej w 1887 r. książki "Allan Quatermain" Henry'ego Ridera Haggarda (1856 - 1925), autora popularnych powieści przygodowych. Jest to kontynuacja losów bohaterów znanych z wcześniejszego bestsellerowego dzieła "Kopalnia króla Salomona". (USA 1987)

Reżyseria: Gary Nelson
Obsada: Richard Chamberlain, Sharon Stone, Hanry Silva

Czas: 95min.
02:00
Ślepy traf
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Część wątków przedstawionych w filmie zaczerpnięto z biografii Nata Arem, zawodowego pokerzysty i księgowego dużej firmy, który pomógł w zdemaskowaniu nieuczciwych internetowych graczy pokerowych. Bohater "Ślepego trafu", Richie Furst, to geniusz ekonomii. (USA 2013)

Reżyseria: Brad Furman
Obsada: Justin Timberlake, Ben Affleck, Gemma Arterton

Czas: 87min.
02:05
Ostoja - odc. 191
magazyn przyrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny program przyrodniczy, w którym przyroda przedstawiana jest jako źródło kultury, języka i obyczaju. Wymieranie gatunków zwierząt powoduje straty nie tylko w świecie przyrody, lecz również w kulturze. (Polska 2018)


Czas: 25min.
02:30
Turystyczna Jazda - odc. 94 Region Turiec i Zuberec
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym tygodniu program Turystyczna Jazda odwiedza Słowację, by przyjrzeć się przygotowaniom naszych południowych sąsiadów do sezonu zimowego. Będziemy gościć w miejscach, które są mniej znane polskim narciarzom. Dowiemy się także, gdzie leży słowacki geograficzny... Środek Europy oraz zobaczymy orawskie obrzędy ludowe, związane ze Świętami Bożego Narodzenia. (Polska 2018)


Czas: 10min.
02:45
Kolędy i pastorałki śpiewa Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk"
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program - to koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru, solistów i orkiestry zespołu "Śląsk". Wszystkie opracowane zostały muzycznie przez Stanisława Hadynę, który nadał klasycznym kolędom niepowtarzalne, harmoniczne brzmienie. (Polska 1997)


Czas: 24min.
02:50
Tajemnice losu, odc.3190
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

02:45
Polityka na ostro
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program, w którym prowadzący stawiają najważniejsze pytania dnia, a zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy. „Polityka na Ostro” to wymiana argumentów i opinii. To konfrontacja poglądów w sprawach kluczowych dla każdego z nas. Autorzy programu poruszają najważniejsze kwestie z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie. Co wieczór widzowie programu mogą liczyć na emocjonującą dyskusję i starcie opinii wszystkich postaci sceny politycznej.... (Polska 2018)

03:30
Przychodzi facet do lekarza
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romain Faubert ma 40 lat i jest zupełnie zdrowy, ale nie chce w to uwierzyć. Jest przekonany, że jego organizm to kłębowisko bakterii, wirusów i wszelkiego rodzaju chorób. Do tego swoją manią rujnuje życie jedynego przyjaciela, poczciwego doktora Zvenki. (Belgia, Francja 2014)

Reżyseria: Dany Boon
Obsada: Dany Boon, Kad Merad, Alice Pol, Jean - Yves Berteloot, Valerie Bonneton

Czas: 103min.
03:10
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2018)


Czas: 20min.
03:30
W świątyni dźwięków
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść Kanclerza Kurii Metropolitalnej Księdza Infułata Stanisława Zięby o organach w Archikatedrze w Oliwie i muzyce sakralnej w Roku Liturgicznym. (Polska 2012)


Czas: 11min.
03:45
Kolędowe karaoke
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2014)


Czas: 11min.
03:00
Drzewo marzeń, sez. 2, odc. 3/9
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mateusz Gessler po raz kolejny wyrusza w Polskę, żeby spełniać dziecięce marzenia. To bardzo przyjemne, ale i niełatwe zadanie! Wyobraźnia najmłodszych bohaterów programu nie zna granic. Czy prowadzący będzie w stanie zrealizować wszystkie pomysły i sprawić przyjemność obdarowanym przez niego osobom? Marzenia mogą być różne. To, co dla jednych jest codziennością, dla innych może wydawać się nierealne i trudne do zdobycia. Dzieci doskonale wiedzą, o czym marzą dorośli. Najpiękniejsze jest to,... (Polska)

03:50
Kuchenne rewolucje, sez. 14, odc. 5/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Płońsk, „Cynamon”. Restauracja „Cynamon” miała być spełnieniem marzeń Grzegorza, któremu pewnej nocy przyśniły się pierogi z cynamonem, dlatego uznał to za świetny pomysł na nazwę dla swojego wymarzonego lokalu. Na początku Grzegorz był pełen entuzjazmu, chociaż do tej pory gotował tylko w domu i nie miał żadnego doświadczenia w gastronomii. Postawił na domową kuchnię polską, którą wg niego „zrobi każdy – wystarczy tylko chęć i smak”. Ale trudno o smak w restauracji, w której nikt nie lubi... (Polska)

Obsada: Magda Gessler
03:40
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT „Interwencja” już od 15 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą Michał Bebło i Michał Stela. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:00 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są najciekawsze... (Polska 2018)

03:55
Trans World Sport
Godziny emisji
04:15
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:00
Gwiazdka z Szemelem i turoniem
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2013)


Czas: 22min.
04:30
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 21min.
04:55
Kolędy i pastorałki śpiewa Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk"
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program - to koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru, solistów i orkiestry zespołu "Śląsk". Wszystkie opracowane zostały muzycznie przez Stanisława Hadynę, który nadał klasycznym kolędom niepowtarzalne, harmoniczne brzmienie. (Polska 1997)


Czas: 24min.
04:55
Disco Gramy, odc.4259
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

04:40
Kuchenne rewolucje, sez. 14, odc. 6/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wałcz, "Blue Moon". Wałcz to nieduże miasteczko, ale malowniczo położone nad pięknym jeziorem i mogące pochwalić się Ośrodkiem Szkoleń Olimpijskich. W jego centrum, w podziemiach niepozornego pawilonu usługowo-handlowego mieści się restauracja „Blue Moon”. Właścicielem jest Andrzej, który przyznaje, że otwierając restaurację marzył o wysokim standardzie – wnętrze jest wizją projektanta, właściciel zainwestował też w pracowników, sprowadził specjalnie kucharza z Poznania, który uczył... (Polska)

Obsada: Magda Gessler
05:15
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:35
Morskie opowieści
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl reportaży przygotowany przez dziennikarzy TVP. (Polska 2012)


Czas: 24min.
05:40
Telezakupy TV Okazje
Godziny emisji
05:00
SuperLudzie, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
W kolejnym odcinku programu „SuperLudzie” poznamy historię Miłosza Krawczyka - człowieka, który tak bardzo kocha adrenalinę, że nawet kiedy uległ poważnemu wypadkowi na motocyklu, postanowił z niej nie rezygnować. Miłosz jeździ na quadzie, skacze na bungee i wraz ze swoim psem-opiekunem podróżuje w najdalsze zakątki świata. Dodatkowo, stworzył wynalazek, specjalny wózek na bazie segway’a, który bardzo ułatwił życie jemu, jak i innym niepełnosprawnym na całym świecie. W drugiej części programu... (Polska 2018)

05:30
SuperLudzie, odc.16
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku programu „SuperLudzie” pokażemy kolejne inspirujące historie. Na początek - Marcin Ryszka - zawodnik i założyciel drużyny piłkarskiej Tyniecka Nie Widzę Przeszkód z Krakowa. Ale piłka nożna to nie jedyny sport, z którym Marcin jest związany. Wcześniej uprawiał pływanie i ma na swoim koncie wiele sukcesów w tej dyscyplinie, jest m.in. trzykrotnym mistrzem świata. Obecnie skupia się głównie na piłce oraz popularyzowaniu w Polsce sportu osób niepełnosprawnych. Sam jest osobą... (Polska 2018)

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info