Reklama
Program dla 2018-12-26 od do
22.01 23.01
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
03:30
Przychodzi facet do lekarza
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romain Faubert ma 40 lat i jest zupełnie zdrowy, ale nie chce w to uwierzyć. Jest przekonany, że jego organizm to kłębowisko bakterii, wirusów i wszelkiego rodzaju chorób. Do tego swoją manią rujnuje życie jedynego przyjaciela, poczciwego doktora Zvenki. (Belgia, Francja 2014)

Reżyseria: Dany Boon
Obsada: Dany Boon, Kad Merad, Alice Pol, Jean - Yves Berteloot, Valerie Bonneton

Czas: 103min.
04:55
Kolędy i pastorałki śpiewa Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk"
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program - to koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru, solistów i orkiestry zespołu "Śląsk". Wszystkie opracowane zostały muzycznie przez Stanisława Hadynę, który nadał klasycznym kolędom niepowtarzalne, harmoniczne brzmienie. (Polska 1997)


Czas: 24min.
04:55
Disco Gramy, odc.4259
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

04:40
Kuchenne rewolucje, sez. 14, odc. 6/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wałcz, "Blue Moon". Wałcz to nieduże miasteczko, ale malowniczo położone nad pięknym jeziorem i mogące pochwalić się Ośrodkiem Szkoleń Olimpijskich. W jego centrum, w podziemiach niepozornego pawilonu usługowo-handlowego mieści się restauracja „Blue Moon”. Właścicielem jest Andrzej, który przyznaje, że otwierając restaurację marzył o wysokim standardzie – wnętrze jest wizją projektanta, właściciel zainwestował też w pracowników, sprowadził specjalnie kucharza z Poznania, który uczył... (Polska)

Obsada: Magda Gessler
05:35
Józef i Maryja
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść o narodzinach Jezusa. Koncentruje się na Marii i Józefie, ziemskich rodzicach Jezusa. (Kanada 2016)

Reżyseria: Roger Christian
Obsada: Kevin Sorbo, Lara Jean Chorostecki, Katie Boland

Czas: 79min.
05:15
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:35
Morskie opowieści
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl reportaży przygotowany przez dziennikarzy TVP. (Polska 2012)


Czas: 24min.
05:40
Telezakupy TV Okazje
Godziny emisji
05:20
Uwaga!, odc. 5535
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
SuperLudzie, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
W kolejnym odcinku programu „SuperLudzie” poznamy historię Miłosza Krawczyka - człowieka, który tak bardzo kocha adrenalinę, że nawet kiedy uległ poważnemu wypadkowi na motocyklu, postanowił z niej nie rezygnować. Miłosz jeździ na quadzie, skacze na bungee i wraz ze swoim psem-opiekunem podróżuje w najdalsze zakątki świata. Dodatkowo, stworzył wynalazek, specjalny wózek na bazie segway’a, który bardzo ułatwił życie jemu, jak i innym niepełnosprawnym na całym świecie. W drugiej części programu... (Polska 2018)

05:30
SuperLudzie, odc.16
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku programu „SuperLudzie” pokażemy kolejne inspirujące historie. Na początek - Marcin Ryszka - zawodnik i założyciel drużyny piłkarskiej Tyniecka Nie Widzę Przeszkód z Krakowa. Ale piłka nożna to nie jedyny sport, z którym Marcin jest związany. Wcześniej uprawiał pływanie i ma na swoim koncie wiele sukcesów w tej dyscyplinie, jest m.in. trzykrotnym mistrzem świata. Obecnie skupia się głównie na piłce oraz popularyzowaniu w Polsce sportu osób niepełnosprawnych. Sam jest osobą... (Polska 2018)

Reklama
06:10
Koło fortuny - odc. 116 ed. 3
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Motyl
Obsada: Izabella Krzan, Rafał Brzozowski

Czas: 29min.
06:45
Latający renifer
Film familijny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Osadzona w świątecznym klimacie bajka o przyjaźni czarodziejskiego renifera i dziewczynki. 10 - letnia łyżwiarka Jess przeżywa rozstanie z najlepszym przyjacielem, Bobbym, który wyprowadził się z miasta. (USA 2003)

Reżyseria: LeVar Burton
Obsada: Brenda Blethyn, Brittany Bristow, Josh Buckle, Stephanie Morgenstern, Whoopi Goldberg

Czas: 95min.
06:00
Ukryte skarby - Zamek Czocha
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program reportażowy o tematyce historyczno - społecznej z elementami geografii, przyrody i ekologii, pokazuje miejsca z cennymi zabytkami, pełne tajemnic i wyjątkowych historii. (Polska 2018)


Czas: 22min.
06:30
Biegnący Wilk
Godziny emisji
Rozwiń opis
cykl reportaży społecznych (Polska 2007)


Czas: 24min.
06:55
Na Wigilię zapraszają te co skaczą i fruwają
impresja filmowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. Wszyscy składamy sobie nawzajem życzenia. Niektórzy dzielą się opłatkiem także ze zwierzętami. (Polska 2013)


Czas: 12min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:55
Remont razem
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Remont razem" to druga odsłona wydarzenia specjalnego, w którym udział biorą najbardziej znani prowadzący kanału HGTV. W tym roku remont poprowadzi Krzysztof Miruć, a pomogą mu Mirella i Marcin Kępczyńscy, Maja Popielarska, Dariusz Wardziak, Dominik Strzelec oraz Kamil i Marcin Pastuszak. Ekipa po raz kolejny stanie przed wielkim wyzwaniem! Tym razem wyremontują i urządzą dwupokojowe mieszkanie siedmioosobowej rodziny. Magda i Michał to rodzice Hani, Zosi, Marysi, Krzysia oraz... (Polska)

06:00
Czysta chata, odc.20 LENOX FAMILY, THE
Godziny emisji
Rozwiń opis
Siódmy sezon nagrodzonego Emmy, jednego z najpopularniejszych na świecie programów o sprzątaniu, w którym niestrudzona Niecy Nash dokonuje cudów w domach największych bałaganiarzy i chomików Ameryki. W każdym odcinku Niecy wraz z ekipą specjalistów śpieszy na odsiecz domom pogrążonym w chaosie i pękającym w szwach od niepotrzebnych gratów oraz nieszczęsnym domownikom, którzy sami zgotowali sobie swój los ludzi męczących się we własnym zatłoczonym i oszpeconym mieszkaniu. Nie jest to zadanie... (2009)

07:00
Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach. (Polska 2018)


Czas: 55min.
07:10
Podziw
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl reportaży przygotowany przez dziennikarzy TVP. (Polska 2012)


Czas: 23min.
07:35
Szafa polska 1945 - 89
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny "Szafa polska 1945 - 89" to pełna humoru i anegdot historia mody w PRL. To opowieść o ludziach, którzy w ogólnej szarości próbowali "zrobić coś z niczego". Zarówno tych z "wysokiego wybiegu", jak i tych z plującego błotem chodnika. (Polska 2006)

Reżyseria: Katarzyna Kościelak, Joanna Jaworska

Czas: 54min.
07:55
Artur ratuje Gwiazdkę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Jak Święty Mikołaj dostarcza miliardy prezentów na całym świecie zaledwie w jedną noc? Otóż jest to możliwe dzięki elitarnej armii miliona Elfów Polowych, ogromnemu centrum dowodzenia znajdującemu się pod lodem na Biegunie Północnym! Jak to zatem możliwe, aby przy tak perfekcyjne przygotowanej akcji, jedno dziecko nie otrzymało swego prezentu? Dla Artura, najmłodszego syna Świętego Mikołaja, może to grozić końcem bożonarodzeniowej magii. Razem z dziadkiem, emerytowanym Świętym... (USA, 2011)

Reżyseria: Smith Sarah(1), Cook Barry(2)
07:55
Milionerzy - wydanie specjalne, odc. 226
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwanaście pytań z różnych dziedzin, trzy koła ratunkowe oraz dwa progi gwarantowane – brzmi znajomo? Teleturniej „Milionerzy” ponownie dostarczy widzom sporej dawki adrenaliny w wiosenne wieczory! O wielkie pieniądze może grać każdy. Do tej pory niełatwą walkę o główną wygraną stoczyli studenci, prawnicy, artyści, stomatolog, a także mistrzyni świata w wioślarstwie. Widzowie obejrzeli 113 odcinków, usłyszeli 1266 pytań oraz śledzili zmagania 174 uczestników, spośród których zaledwie kilku... (Polska)

07:00
Kacper
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia sensacyjna. Pośredniczka w handlu nieruchomościami Carrigan (Moriarty) odkrywa, że w starej ruderze, zapisanej jej testamentem przez złośliwego tatusia, ukryty jest skarb, którego pilnują wstrętne duchy. Wynajmuje więc za grosze dom pogromcy duchów, dr Harveypwi (Pullman), który razem z córką Kat (Ricci) zobowiązuje się oczyścić ruderę. Ulęgają jednak prośbom małego duszka Caspera, który pomaga im wygnać chciwą właścicielkę.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 1995)

Reżyseria: Brad Silberling
Obsada: Idle Eric, Moriarty Cathy, Pullman Bill, Ricci Christina
08:00
Jaka to melodia? - odc. 3969
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prowadzenie Norbi. Specjalny odcinek świąteczny z udziałem aktorów śpiewających kolędy. (Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Żmijewska
Obsada: Norbert Dudziuk vel Norbi

Czas: 41min.
08:45
Faceci od kuchni
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Protagoniści tej komedii to obiecujący kucharz samouk Jacky, który ma wielki talent, ale nie ma szczęścia oraz Alexandre Lagarde uchodzący za najlepszego szefa kuchni w całym Paryżu, któremu niespodziewanie grozi utrata renomy. (Francja 2012)

Reżyseria: Daniel Cohen
Obsada: Jean Reno, Michael Youn, Salome Stevenin, Serge Lariviere

Czas: 81min.
08:25
Alvin i wiewiórki 2
komedia familijna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasowa komedia familijna "Alvin i wiewiórki" doczekała się kolejnych wersji. Druga część opowiada o dalszych losach niezwykłych wiewiórek, które niespodziewanie przeniosły się ze swego naturalnego środowiska w lesie do tętniącego życiem Los Angeles. (USA 2009)

Reżyseria: Betty Thomas
Obsada: Zachary Levi, david Cross, Jason Lee, Wendie Malick, Anjelah Johnson

Czas: 85min.
08:35
Kolęda w okopach
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2014)


Czas: 12min.
08:55
Pogoda - 26.12 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
08:30
Milionerzy - wydanie specjalne, odc. 227
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwanaście pytań z różnych dziedzin, trzy koła ratunkowe oraz dwa progi gwarantowane – brzmi znajomo? Teleturniej „Milionerzy” ponownie dostarczy widzom sporej dawki adrenaliny w wiosenne wieczory! O wielkie pieniądze może grać każdy. Do tej pory niełatwą walkę o główną wygraną stoczyli studenci, prawnicy, artyści, stomatolog, a także mistrzyni świata w wioślarstwie. Widzowie obejrzeli 113 odcinków, usłyszeli 1266 pytań oraz śledzili zmagania 174 uczestników, spośród których zaledwie kilku... (Polska)

09:05
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2018)


Czas: 48min.
09:20
Madagaskar
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielka ucieczka w wielkim stylu. Cztery zbuntowane zwierzaki uciekają z nowojorskiego ZOO z zamiarem rychłego powrotu. Zostają schwytane i zesłane do Afryki. Zamiast do miejsca przeznaczenia, trafiają na malowniczą wyspę Madagaskar. Film twórców Mrówki Zet i Shreka. Doskonała porcja rozrywki, którą zapewniają dowcipne dialogi i niezapomniane przeboje, takie jak "Wyginam śmiało ciało". Lew Alex jest królem miejskiej dżungli, główną atrakcją nowojorskiego ZOO. On i jego najlepsi... (USA 2005)

Reżyseria: Eric Darnell, Tom McGrath
Obsada: Ben Stiller, Chris Rock, David Schwimmer, Jada Pinkett Smith, Sacha Baron Cohen
09:05
Niania w akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film z dużym ładunkiem akcji i humoru, pełen widowiskowych scen kaskaderskich. Pogrążonego w długach złodzieja i nałogowego hazardzistę, Fonga (Jackie Chan), bardziej od jego rozsierdzonych wierzycieli przeraża jedynie opieka nad małymi dziećmi. Niestety, stanie przed takim właśnie wyzwaniem, kiedy, wraz z równie spłukanym kolegą (Louis Koo), zmuszony zostanie porwać najmłodszą latorośl pewnej zamożnej rodziny na zlecenie niebezpiecznego mafiosa, który twierdzi, że jest dziadkiem dziecka.... (Hongkong, 2006)

Reżyseria: Chan Benny
Obsada: Chan Jackie, Hui Michael, Koo Louis
Reklama
10:10
Rodzina na święta
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hannah zastanawia się czy dobrze zrobiła porzucając swoją dawną miłość, Bena. W czasie rozmowy z Mikołajem wyraża swoje życzenie, że chciałaby zobaczyć, jak wyglądałoby jej życie, gdyby postąpiła inaczej. Nieoczekiwanie jej życzenie się spełnia. (USA 2016)

Reżyseria: Amanda Tapping
Obsada: Lacey Chabert, Tyron Leitso, Milli Wilkinson

Czas: 81min.
10:00
Asterix i Obelix: Misja Kleopatra
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejne przygody bohaterów kultowej już francuskiej serii komiksów o losach Asterixa, Obelixa i ich galijskich współziomków.a. Rozmach inscenizacyjny, bajeczne kostiumy, tłumy statystów i gwiazdorska obsada. Akcja raczej nieskomplikowana. Jest 52 r. p.n.e. (Francja, Niemcy 2002)

Reżyseria: Alain Chabat
Obsada: Gerard Depardieu, Christian Clavier, Jamel Debbouze

Czas: 107min.
10:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 120min.
10:00
101 dalmatyńczyków
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doskonałe kino familijne z gwiazdorską obsadą, wielki przebój kinowy. Aktorska, uwspółcześniona wersja jednego z największych przebojów Walta Disneya - "101 Dalmatyńczyków", od lat zachwycającego i wzruszającego kolejne pokolenia widzów na całym świecie. Anita (Joely Richardson) - projektantka mody, pracująca dla Cruelli DeMon (Glenn Close) i Roger (Jeff Daniels) - twórca gier komputerowych są od niedawna małżeństwem. Nie oni jedni... Także Pongo i Czika - dwójka dalmatyńczyków,... (USA, 1996)

Reżyseria: Herek Stephen
Obsada: Glenn Close, Jeff Daniels, Richardson Joely, Plowright Joan, Laurie Hugh, Williams Mark
10:55
Grinch: Świąt nie będzie
film rodzinny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odpychający, kosmaty i do tego zielony stwór Grinch (Jim Carry) mieszka samotnie na szczycie góry. Jedynym jego towarzyszem jest cierpliwy, gadający pies Max. Grinch nie lubi ludzi, a już najbardziej nie lubi wszelkich świąt. Dlatego postanawia skraść mieszkańcom Whoville nadchodzące Boże Narodzenie. Czy mu się to uda? Wkrótce się okaże. Wśród filmów o tematyce bożonarodzeniowej, ten o ponurym zielonym stworze, który nie cierpi świąt, należy do największych produkcyjnych przedsięwzięć.... (USA 2000)

Reżyseria: Ron Howard
Obsada: Jim Carrey, Taylor Momsen, Jeffrey Tambor, Christine Baranski, Bill Irwin, Molly Shannon, Clint Howard, Josh Ryan Evans, Mindy Sterling, Rachel Winfree, Rance Howard, Jeremy Howard, T. J. Thyne, Lacey Kohl, Nadja Pionilla, Suzanne Krull, Anthony Hopkins
11:40
Natura w Jedynce - Góry. Życie ponad chmurami. Góry Skaliste
Godziny emisji
Rozwiń opis
Seria dokumentalna BBC Worldwide o górach. Góry Skaliste, majestatyczne, piękne i inspirujące, wywołują zarówno zachwyt jak i strach, bo życie na dużych wysokościach jest trudne. Mieszkańcy gór muszą zmagać się z zimnem, dramatycznymi zmianami pogody. (Wielka Brytania 2017)

Reżyseria: Ted Oakes

Czas: 51min.
11:55
Gwiazdy w południe - Dwa złote kolty
Godziny emisji
Rozwiń opis
Western uznany przez krytykę za jeden z ciekawszych filmów tego gatunku, sięgający przesłaniem głębiej niż inne produkcje. Klasyczna opowieść o walce dobra ze złem, a bohaterami są mieszkańcy niewielkiego miasteczka na Dzikim Zachodzie nękani przez bandę. (USA 1959)

Reżyseria: Edward Dmytryk
Obsada: Henry Fonda, Anthony Quinn, Richard Widmark, Dorothy Malone

Czas: 116min.
12:35
Wśród nocnej ciszy - kolędy Telewizji Polskiej i Radia Plus z Archikatedry Oliwskiej cz. 2
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne w nowych aranżacjach Piotra Dziubka. Wyk.: Maciej Miecznikowski, Alicja Węgorzewska, Rafał Brzozowski, Natalia Szroeder, Golec uOrkiestra, Pectus, Halina Mlynkova, Eleni, Margaret i Sławomir Uniatowski. (Polska 2018)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 40min.
12:00
Koncert Kolęd - A cóż z tą dzieciną
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koncert kolęd w magicznym miejscu, jakim jest Bazylika św. Elżbiety we Wrocławiu, to okazja, by odczuć klimat świąt Bożego Narodzenia. Wyk.: grupa The Wellness Sound, której liderem jest solista legendarnego Spirituals Singers Band. (Polska 2014)


Czas: 26min.
12:30
Pani Janka z Kotrysiej Polany
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Za siedmioma górami, za siedmioma lasami... tak mogłaby zaczynać się ta opowieść. Bo rzeczywiście plenery jak z bajki, choć życie płynie tu wokół zupełnie przyziemnych problemów. A głównym z nich zimową porą jest śnieg, dokładnie jego nadmiar. (Polska 2009)


Czas: 13min.
12:50
Rączka przy świątecznym stole
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn kulinarny, w którym śląski kucharz Remigiusz Rączka przygotowuje popularne i mniej znane dania kuchni regionalnej. (Polska 2012)

Obsada: Remigiusz Rączka

Czas: 25min.
12:10
Dirty dancing
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najgłośniejszych filmów lat 80-tych, który zyskał miano kultowego. Frances (Jennifer Grey), nazywana przez przyjaciół Baby spędza wakacje z rodzicami i siostrą w jednym z ośrodków wakacyjnych. Jest znudzona, a towarzystwo egoistycznych snobów zupełnie nie odpowiada wrażliwej dziewczynie. Baby przypadkiem poznaje młodego tancerza Johnny'ego Castle (Patrick Swayze). Jego partnerka Penny - nie może mu towarzyszyć na zbliżającym się konkursie, ponieważ zaszła w ciąże. Frances... (USA, 1987)

Reżyseria: Emile Ardolino
Obsada: Grey Jennifer, Swayze Patrick, Jerry Orbach, Rhodes Cynthia, Weston Jack
12:50
Śnieżne psy
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dentysta z Miami Ted Brooks dowiaduje się, że w spadku otrzymał psi zaprzęg. Czy nowemu właścicielowi uda się okiełznać zwierzęta?, napisy (USA, Kanada 2002)

Reżyseria: Brian Levant
Obsada: Cuba Gooding Jr., James Coburn, Sisqó, Nichelle Nichols, M. Emmet Walsh, Graham Greene
12:00
Dogonić kosmos
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oparta na autentycznej historii opowieść o pasji i odwadze spełniania marzeń, z Jakiem Gyllenhaalem w roli głównej. Nastoletni Homer Hickam - poza pracą w kopalni, którą zajmuje się jego ojciec i praktycznie wszyscy mężczyźni w górniczym miasteczku Coalwood - nie widzi przed sobą wielu perspektyw. Kiedy jednak w październiku 1957 roku w kosmos wyrusza pierwszy sztuczny satelita Ziemi, Sputnik, chłopak zaczyna marzyć o konstruowaniu rakiet. Zbiera wiedzę na ten temat i z pomocą kolegów, metodą... (USA, 1999)

Reżyseria: Johnston Joe
Obsada: Cooper Chris, Dern Laura, Gyllenhaal Jake
13:20
Teatr Telewizji - Pchła Szachrajka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rymowana bajka o złośliwej, lecz inteligentnej i słodkiej pchle, uwielbiającej robić psikusy to klasyka literatury dziecięcej. Realizacja telewizyjna spektaklu Teatru Narodowego bajki Jana Brzechwy w reż. Anny Seniuk to propozycja nie tylko dla dzieci. (Polska 2018)

Reżyseria: Anna Seniuk
Obsada: Ewa Konstancja Bułhak, Kinga Ilgner, Paulina Korthlars, Anna Lobedan, Piotr Piksa, Paweł Paprocki, Bartłomiej Bobrowski, Kacper Matula, Anna Seniuk, Martyna Dudek

Czas: 63min.
13:15
Zaczarowany Świat bombek
Godziny emisji
Rozwiń opis
W wytwórni bombek choinkowych w Kętrzynie produkuje się bombki starą tradycyjną metodą. Kolorowe kolekcje zdobią domy klientów w Europie, Ameryce Północnej, a nawet Australii. (Polska 2008)


Czas: 5min.
13:30
Luisa Spagnoli odc. 2
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Włochy 2016)

Reżyseria: Lodovico Gasparini
Obsada: Luisa Ranieri, Vinicio Marchioni, Matteo Martari, Elena Radonicich

Czas: 109min.
14:20
Święta z Gwiazdami - Dziewczyny ze Lwowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Piotr Poraj - Poleski

Czas: 5min.
14:30 Na żywo
Skoki Narciarskie - Mistrzostwa Polski - Zakopane ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 8min.
14:45 Na żywo
Skoki Narciarskie - Mistrzostwa Polski - Zakopane
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 55min.
14:00
Familiada - odcinek świąteczny 2507
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna. (Polska 2018)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł
Obsada: Karol Strasburger

Czas: 29min.
14:35
Koło fortuny - odcinek świąteczny 374 ed. 5
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Tomasz Motyl
Obsada: Izabella Krzan, Rafał Brzozowski

Czas: 33min.
14:30
Top Gun
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki przebój kinowy lat osiemdziesiątych i początek gwiazdorskiej kariery Toma Cruise'a. Młody pilot odbywa trening w szkole lotniczej. Rywalizuje z kolegami o miano asa przestworzy i zdobywa serce atrakcyjnej pani instruktor (K. McGillis)...   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 1986)

Reżyseria: Tony Scott
Obsada: Tom Cruise, Kelly McGillis, Val Kilmer, Anthony Edwards, Tom Skerritt, Michael Ironside, John Stockwell, Barry Tubb, Rick Rossovich, Tim Robbins, Meg Ryan, Whip Hubley, Adrian Pasdar, James Tolkan, Clarence Gilyard Jr.
14:40
Strażnicy galaktyki
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zuchwały Peter Quill (Chris Pratt) kradnie tajemniczą kulę, będącą obiektem pożądania złego i potężnego Ronana, którego ambicje zagrażają całemu wszechświatowi. Chcąc uniknąć gniewu Ronana i ocalić galaktykę, Quill musi zawrzeć sojusz z uzbrojonym szopem Rocketem, Grootem - drzewokształtnym humanoidem oraz dwójką niebezpiecznych najemników Gamorą i Draxem Niszczycielem., napisy (USA, Wielka Brytania 2014)

Reżyseria: James Gunn
Obsada: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel, Bradley Cooper, Lee Pace, Michael Rooker, Karen Gillan, Djimon Hounsou, John C. Reilly, Glenn Close, Benicio del Toro, Laura Haddock, Sean Gunn, Peter Serafinowicz, Christopher Fairbank, Krystian Godlewski, Wyatt Oleff, Gregg Henry, Janis Ahern, Solomon Mousley, Lindsay Morton, Robert Firth, Melia Kreiling, Tom Proctor, Nick Holmes, Max Wrottesley, Stan Lee, Nicole Alexandra Shipley, Sharif Atkins, Brendan Fehr, Tomas Arana, Mikaela Hoover, Emmett Scanlan, Dominic Grant, Spencer Wilding, Alison Lintott, Alexis Rodney, Nathan Fillion, Keeley Forsyth, Frank Gilhooley, Alexis Denisof, Enzo Cilenti, Richard Katz, Enoch Frost, Ronan Summers, Ophelia Lovibond, Laura Ortiz, Marama Corlett, Rosie Jones, Abidemi Sobande, Alex Rose, Ekaterina Zalitko, Emily Redding, Fred, Stephen Blackehart, Jennifer Moylan-Taylor, Bruce Mackinnon, Ralph Ineson, Rob Zombie, Naomi Ryan, John Brotherton, Graham Shiels, James Gunn, Douglas Robson, Rachel Cullen, Isabella Poynton, Imogen Poynton, David Yarovesky, Miriam Lucia, Josh Brolin, Lloyd Kaufman, Tyler Bates, Seth Green, Jozef Aoki
14:10
Ja Cię Kręcę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program rozrywkowy, w którym zwykli ludzie o różnych, czasem nieoczywistych, talentach prezentują swoje umiejętności i pasje przed zebraną w studiu publicznością. Gospodarzem programu jest Artur Andrus, któremu towarzyszy Elżbieta Romanowska, a formuła show ponad rywalizację stawia swobodną ekspresję oraz wspólną zabawę uczestników, publiczności i prowadzących. W każdym odcinku widzowie zobaczą dziewięć występów – takich jak: taniec, śpiew, gra na instrumentach, deklamacja, popisy... (Polska 2018)

Reklama
15:15
Świąteczny koncert w Bazylice Katedralnej w Pelplinie
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Część druga Świąteczny koncert w wyjątkowych wnętrzach Bazyliki Katedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie... (Polska 2018)


Czas: 45min.
15:20
Na Wigilię zapraszają te co skaczą i fruwają
impresja filmowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. Wszyscy składamy sobie nawzajem życzenia. Niektórzy dzielą się opłatkiem także ze zwierzętami. (Polska 2013)


Czas: 12min.
15:45
Ukryte skarby - Zamek Czocha
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program reportażowy o tematyce historyczno - społecznej z elementami geografii, przyrody i ekologii, pokazuje miejsca z cennymi zabytkami, pełne tajemnic i wyjątkowych historii. (Polska 2018)


Czas: 22min.
16:10
Nietykalni
komediodramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krytyka okrzyknęła "Nietykalnych" komediowym arcydziełem. To piękny i wzruszający film, który wzbudza mnóstwo emocji i skłania do refleksji. Obfituje w zabawne sytuacje i błyskotliwe dialogi. Widz śledzi na ekranie historię niezwykłej przyjaźni. (Francja 2011)

Reżyseria: Olivier Nakache, Eric Toledano
Obsada: Francois Cluzet, Audrey Fleurot, Omar Sy

Czas: 107min.
16:10
Biegnący Wilk
Godziny emisji
Rozwiń opis
cykl reportaży społecznych (Polska 2007)


Czas: 24min.
16:40
Pogoda - 26.12 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
16:45
Kolęda w okopach
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2014)


Czas: 12min.
16:55
Kung Fu Panda: Święta, święta i Po
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świąteczna wersja przebojowej animacji. Każdego roku Po wraz z ojcem wieszają świąteczne dekoracje, gotują zupę i dzielą się nią z mieszkańcami wioski. W tym roku jednak szykują się duże zmiany. Po musi podołać obowiązkom ciążącym na smoczym wojowniku i zostać gospodarzem przyjęcia w Jadeitowym Pałacu, szykowanego wyłącznie dla mistrzów kung-fu z okazji zimowego święta. Pan Ping jest przeciwny rezygnowaniu z rodzinnej tradycji. Mimo iż Po stara się ze wszystkich sił, nie jest w stanie... (USA, 2010)

Reżyseria: Johnson Tim(1)
16:10
Za wszelką cenę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Obsypana nagrodami, w tym czterema Oscarami – m.in. za reżyserię dla Clinta Eastwooda - poruszająca historia o przyjaźni, odwadze, dążeniu do celu i walce z przeciwnościami losu, z wybitnymi kreacjami Hilary Swank, Morgana Freemana oraz samego Eastwooda. Maggie (Swank) marzy o sukcesie w boksie zawodowym. Wierzy, że mogłaby go osiągnąć z pomocą świetnego trenera – Dunna (Eastwood), który jednak nie zgadza się jej trenować. Maggie nie poddaje się i ukradkiem ćwiczy w jego klubie pod okiem... (USA, 2004)

Reżyseria: Eastwood Clint
Obsada: Eastwood Clint, Freeman Morgan, Swank Hilary
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2018)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 3min.
17:30
Rolnik szuka żony seria V - odc. 13 wydanie specjalne
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odcinku specjalnym pokażemy związki powstałe w dwóch ostatnich seriach. Pary z 4. edycji programu mają za sobą zaręczyny i śluby, kilka miesięcy wspólnego życia. Pary z 5. edycji dopiero się poznają i planują swoją przyszłość... (Polska 2018)

Reżyseria: Konrad Smuga, Anna Więckowska
Obsada: Marta Manowska

Czas: 45min.
17:00
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ub.roku w Polsce zgłoszono zaginięcie blisko 21 tys. osób. Liczba ta stale rośnie. Odpowiedzią na te niepokojące zjawisko jest program reporterski Telewizji Polskiej pt. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Został stworzony w 1996 r. przez Andrzeja Minko. (Polska 2018)


Czas: 25min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 150min.
17:25
Pingwiny z Madagaskaru: Misja świąteczna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Akcja rozgrywa się przed wydarzeniami z filmu Madagaskar. Skipper, Kowalski, Rico i Szeregowy przygotowują się do świąt. Gdy przychodzi czas świętowania, okazuje się, że brakuje Szeregowego. Pingwin zmartwiony tym, że jego przyjaciel Ted jest sam w tym czasie, postanawia udać się po prezent dla niego. Jednak to on zostaje kupiony. Skipper, Rico i Kowalski ruszają mu na pomoc...   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2005)

Reżyseria: Gary Trousdale(1)
17:45
Madagwiazdka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Zwierzaki chcą w końcu wyrwać się z Madagaskaru do Nowego Jorku. Budują w tym celu balon, ale lemury pod wodzą Juliana zestrzeliwują ich. Dochodzi również do "obrony" wyspy przed czerwonym goblinem, w wyniku której zostaje on zestrzelony przez Alexa. Okazuje się, że był to Święty Mikołaj, który w wyniku wypadku traci pamięć. Zwierzaki w poczuciu winy postanawiają mu pomóc i rozdać świąteczne prezenty za niego. Czy im się uda?   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2009)

Reżyseria: David Soren(1)
17:00
Zaplątani
film animowany
Godziny emisji
Rozwiń opis
Flynn (Maciej Stuhr), uroczy awanturnik ścigany przez rozbójników, znajduje schronienie w opuszczonej wieży. Spotyka tam piękną i pełną temperamentu Roszpunkę (Julia Kamińska), dziewczynę, której złote włosy mają magiczną moc. Żyjąca na odludziu księżniczka marzy, by poznać świat i przeżyć coś ekscytującego. Czarujący łotrzyk Flynn staje się jej przepustką do wolności... (USA 2010)

Reżyseria: Nathan Greno, Byron Howard
Obsada: Mandy Moore, Zachary Levi, Donna Murphy, Ron Perlman
18:35
Jaka to melodia? - odc. 3970
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prowadzenie Norbi. Specjalny odcinek świąteczny z udziałem artystów kabaretowych. (Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Żmijewska
Obsada: Norbert Dudziuk vel Norbi

Czas: 42min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2018)


Czas: 15min.
18:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
18:25 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2018)


Czas: 2min.
18:30
Dziewczyny z wyższych sfer
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
22 - letnia Molly Gunn wiedzie naprawdę bajkowe życie. Co prawda, jej rodzice - słynny gitarzysta rockowy Tommy Gunn oraz matka, zginęli w katastrofie lotniczej, gdy ich córka była jeszcze mała, ale solidnie zabezpieczyli ją finansowo na przyszłość. (USA 2003)

Reżyseria: Boaz Yakin
Obsada: Brittany Murphy, Heather Locklear, Dakota Fanning, Marley Shelton, Donald Faison

Czas: 88min.
18:15
Pada Shrek
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świateczna wersja jednej z najpopularniejszych animacji na świecie. Zbliża się Wigilia Bożego Narodzenia. Shrek marzy o tym, by nacieszyć się spokojem domowego ogniska. Każdy ulega euforii, jedynie Shrek nie poddaje się emocjom, bo nie znosi świąt. Aby jednak nie sprawić Fionie i dzieciom zawodu, postanawia zaangażować się w przygotowania. Udaje mu się zdobyć poradnik dla tych, którzy m.in. nie wiedzą, jak zorganizować święta. Shrek szykuje dom i rodzinę do Bożego Narodzenia. Osioł, Kot w... (USA, 2007)

Reżyseria: Gary Trousdale(1)
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2018)


Czas: 30min.
19:20
19:25
19:40
Kraina lodu: przygoda Olafa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z głównych bohaterów przebojowej animacji „Kraina lodu” – zabawny bałwan o imieniu Olaf powraca w najnowszym krótkometrażowym filmie studia Walt Disney Animation. Olaf i jego wierny przyjaciel, renifer Sven podejmują się misji, podczas której czeka ich wiele niezwykłych przygód i przezabawnych sytuacji. Pierwszy raz od momentu ponownego otwarcia bramy Anna i Elsa postanowiły bowiem urządzić uroczystości świąteczne dla całego Arendelle. Gdy mieszkańcy miasta niespodziewanie przyszli... (2017)

Reżyseria: Deters Kevin, Wermers Stevie
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7665
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” to w 2017 roku najchętniej wybierany przez Polaków program informacyjny. Codziennie punktualnie o godzinie 19:00 Anita Werner, Justyna Pochanke, Grzegorz Kajdanowicz oraz Piotr Marciniak przedstawiają rzetelne i najważniejsze informacje z kraju oraz ze świata. Relacje z sejmu, istotne reformy, sprawy zdrowotne, wydarzenia międzynarodowe oraz wszystko to, co warte jest uwagi i wpływa na życie każdego z nas – tak w skrócie można podsumować tematy, którymi na co dzień zajmują się... (Polska)

19:25 Na żywo
Sport, odc. 7648
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35 Na żywo
Pogoda, odc. 7645
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:44
Raport smogowy - poznaj kolory powietrza, odc. 38/43
informacje
Godziny emisji
19:45
Uwaga!, odc. 5536
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.447
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dyrygent filharmonii zgłasza porwanie czołowej skrzypaczki. Patrol numer 5 rozpoczyna dochodzenie. Na jaw wychodzą podejrzane sposoby pozyskiwania pieniędzy przez dyrekcję filharmonii. Karolina mówi Białachowi o badaniach tomograficznych Kamila. Białach dociera do informacji, że tomograf we wskazanym szpitalu nie działa od dłuższego czasu. Czyżby Kamil ich okłamał? Zatońska i Radek mają problem z jedną z adeptek. Postanawiają utrzeć jej nosa.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy... (Polska 2018)

Reżyseria: Kopański Tomasz, Miszczak Jakub, PANKOW EUGENIUSZ, Tunikowski łukasz
Obsada: Honorata Witańska, Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Wojciech Sukiennik, Paweł Monsiel, Magda Szczepanek
20:05
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 3min.
20:10 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2018)


Czas: 4min.
20:20
Niepodległość
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Droga do odzyskania niepodległości w 1918 r. , walka o jej utrzymanie w pierwszych latach II Rzeczypospolitej oraz budowa nowej, niepodległej Polski. To wyjątkowy obraz tego, jak rodacy najpierw wywalczyli, a potem budowali wolną Ojczyznę. (Polska 2018)

Reżyseria: Krzysztof Talczewski

Czas: 86min.
20:10
La La Poland s.II - odcinek świąteczny (1)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie wystąpią aktorzy warszawskich teatrów oraz twórcy Kabaretu na Koniec Świata, m.in. Izabela Dąbrowska, Paweł Koślik, Sebastian Stankiewicz, Maciej Makowski, Olga Sarzyńska, Wojciech Solarz, Robert Majewski, Agata Wątróbska, Michalina Sosna. (Polska 2018)

Reżyseria: WAWRZYNIEC KOSTRZEWSKI

Czas: 35min.
20:55
27 sukienek
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna komedia o młodej dziewczynie, która wciąż pozostaje samotna. Autorka scenariusza Aline Brosh McKenna ma w swym dorobku głośny film "Diabeł ubiera się u Prady". Jane kocha śluby. Ma w szafie 27 sukienek z wesel znajomych. Ale sama nie ma męża. (USA 2008)

Reżyseria: Anne Fletcher
Obsada: Katherine Heigl, Judy Greer, James Marsden, Brian Kerwin

Czas: 106min.
20:00
Ukryte skarby - Zamek Czocha
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program reportażowy o tematyce historyczno - społecznej z elementami geografii, przyrody i ekologii, pokazuje miejsca z cennymi zabytkami, pełne tajemnic i wyjątkowych historii. (Polska 2018)


Czas: 22min.
20:30
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ub.roku w Polsce zgłoszono zaginięcie blisko 21 tys. osób. Liczba ta stale rośnie. Odpowiedzią na te niepokojące zjawisko jest program reporterski Telewizji Polskiej pt. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Został stworzony w 1996 r. przez Andrzeja Minko. (Polska 2018)


Czas: 25min.
20:05
Titanic, cz. 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melodramat w reżyserii Jamesa Camerona. Nagrodzona 11 Oscarami, w tym dla najlepszego filmu, historia miłosna, która została najbardziej kasowym filmem wszech czasów. Leonardo DiCaprio i nominowana do Oscara Kate Winslet tworzą wspaniałe, niezapomniane kreacje aktorskie jako Jake i Rose - para młodych kochanków, którzy poznali się podczas, dziewiczego rejsu "niezatapialnego" transatlantyku Titanic. Nie dane im było jednak zaznać pełni szczęścia i miłosnych uniesień. Gdy luksusowy... (USA, 1997)

Reżyseria: James Cameron
Obsada: Kate Winslet, Leonardo DiCaprio, Billy Zane, Kathy Bates, Frances Fisher, Gloria Stuart, Bill Paxton, Bernard Hill, David Warner, Victor Garber, Jonathan Hyde, Suzy Amis, Lewis Abernathy, Nicholas Cascone, Danny Nucci, Jason Barry, Lew Palter, Eric Braeden, Bernard Fox, Ewan Stewart, Ioan Gruffudd, Jonny Phillips, Edward Fletcher, Scott G. Anderson, Martin East, Gregory Cooke, Alexandrea Owens, Seth Adkins, Michael Ensign, Anatoly M. Sagalevitch, Martin Hub, Mark Lindsay Chapman, Richard Graham, Paul Brightwell, Ron Donachie, Charlotte Chatton, Fannie Brett, Jenette Goldstein, Camilla Overbye Roos, Linda Kerns, Amy Gaipa, Martin Jarvis, Rosalind Ayres, Rochelle Rose, Jonathan Evans-Jones, Brian Walsh, Rocky Taylor, Craig Kelly, Liam Tuohy, Simon Crane, James Lancaster, Elsa Raven, Reece P. Thompson III, Laramie Landis, Mark Rafael Truitt, John Walcutt, Terry Forrestal, Derek Lea, Richard Ashton, Sean Nepita, Brendan Connolly, David Cronnelly, Garth Wilton, Richard Fox, Nick Meaney, Kevin Owers, Mark Capri, Marc Cass, Paul Herbert, Emmett James, Chris Byrne, Oliver Page, James Garrett, Erik Holland, Erik Holland, Jari Kinnunen, Anders Falk, Barry Dennen, Vern Urich, Rebecca Klingler, Tricia O'Neil, Kathleen S. Dunn, Romeo Francis, Mandana Marino, Van Ling, Bjørn Olsen, Dan Pettersson, Shay Duffin, Greg Ellis, Diana Morgan, Kris Andersson, Bobbie Bates, Aaron James Cash, Anne Fletcher, Edmond Alan Forsyth, Andie Hicks, Scott Hislop, Stan Mazin, Lisa Ratzin, Julene Renee, Brian Baines, Ellie Bensinger, Alexandra Boyd, Mike Butters, James Cameron, Bruno Campolo, Chris Cragnotti, Kevyn Currie, Kevin De La Noy, Thomas Fiss, Griffin Howell, Sean Howse, Tony Kenny, Bret Aaron Knower, George Kosty III, George Kosty Jr., Geoffrey C. Kosty, Gregory Charles Kosty, Sean Lawlor, John Leonhardt, Miguel A. Lomelin, Don Lynch, Johnny Martin, Ryan McClurkin, Meghan McLeod, Mike O'Neal, Julian Oros, Phil Parlapiano, Judy Prestininzi, Steven Quale, Olivia Rosewood, John Slade, Stephen Wolfe Smith, R. Gern Trowbridge, Francisco Váldez, Lucie Zolcerova
20:00
Królewna Śnieżka
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowa wersja znanej bajki. Zła królowa podstępem obejmuje władzę w królestwie. Z zazdrości wypędza z królestwa piękną Śnieżkę, która znajduje schronienie i pomoc w mrocznym lesie. Siedmiu krasnali, wcale nie takich miłych, postanawia pomóc Snieżce odzyskać władzę, królestwo i pięknego księcia… , napisy (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Tarsem Singh
Obsada: Julia Roberts, Lily Collins Armie Hammer, Nathan Lane, Jordan Prentice
20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.223
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomasz Jawor jest całkowicie zaskoczony, kiedy wczesnym rankiem zastaje w kuchni Górskiej komisarza Wawerskiego. Daga uważa, że nie ma się z czego tłumaczyć, ale Jawor jest chyba nieco zazdrosny. Górska nie podejrzewa jeszcze, że ze strony Wawerskiego też może spodziewać się dużego zaskoczenia. Jawor i Górska prowadzą śledztwo w sprawie zamordowanego adwokata. Wiele poszlak wskazuje na dawnego klienta ofiary, którego adwokat bezskutecznie bronił. Człowiek ten odsiedział 25 lat i właśnie... (Polska 2018)

Reżyseria: Jaszkowski Marek, Miszczak Jakub
Obsada: Dariusz Karpiński, Marek Włodarczyk, Weronika Lewoń, Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek
21:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 30min.
21:35
Podziw
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl reportaży przygotowany przez dziennikarzy TVP. (Polska 2012)


Czas: 23min.
21:00
Ja Cię Kręcę, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program rozrywkowy, w którym zwykli ludzie o różnych, czasem nieoczywistych, talentach prezentują swoje umiejętności i pasje przed zebraną w studiu publicznością. Gospodarzem programu jest Artur Andrus, któremu towarzyszy Elżbieta Romanowska, a formuła show ponad rywalizację stawia swobodną ekspresję oraz wspólną zabawę uczestników, publiczności i prowadzących. W każdym odcinku widzowie zobaczą dziewięć występów – takich jak: taniec, śpiew, gra na instrumentach, deklamacja, popisy... (Polska 2018)

22:00
Zgadnij, kim jestem?
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rok 1996, południowa Afryka. Grupa naukowców dokonuje niezwykłego odkrycia. Znajdują pod ziemią minerał o szczególnych właściwościach energetycznych. Niedługo się jednak cieszą sukcesem. Podczas podróży przez dżunglę konwój atakują komandosi. (Wielka Brytania 1998)

Reżyseria: Jackie Chan, Benny Chan
Obsada: Jackie Chan, Michelle Ferre, Mirai Yamamoto, Ron Smerczak, Ed Nelson

Czas: 103min.
22:50
Gorący pościg
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia sensacyjna. Policjantka Rose Cooper nie jest zbyt rozgarnięta i w zasadzie uchodzi za osobę, która czegokolwiek się dotknie, zawali. Tymczasem Rose otrzymuje od swego przełożonego, kapitana Emmetta tajne zadanie. (USA 2015)

Reżyseria: Anne Fletscher
Obsada: Reese Witherspoon, Sofia Vergara, Matthew Del Negro

Czas: 83min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 21min.
22:20
Pani Janka z Kotrysiej Polany
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Za siedmioma górami, za siedmioma lasami... tak mogłaby zaczynać się ta opowieść. Bo rzeczywiście plenery jak z bajki, choć życie płynie tu wokół zupełnie przyziemnych problemów. A głównym z nich zimową porą jest śnieg, dokładnie jego nadmiar. (Polska 2009)


Czas: 13min.
22:40
Pogoda - 26.12 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
22:45
Koncert Kolęd - A cóż z tą dzieciną
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koncert kolęd w magicznym miejscu, jakim jest Bazylika św. Elżbiety we Wrocławiu, to okazja, by odczuć klimat świąt Bożego Narodzenia. Wyk.: grupa The Wellness Sound, której liderem jest solista legendarnego Spirituals Singers Band. (Polska 2014)


Czas: 26min.
22:10
Drugi Hotel Marigold
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja zabawnej opowieści o emerytach wyjeżdżających do Indii. Za kamera ponownie John Madden ("Zakochany Szekspir" - 7 Oscarów, "Jej wysokość pani Brown"). Hotel Marigold pęka w szwach. Muriel (Maggie Smith) i Sonny (Dev Patel) postanawiają więc otworzyć filię. Jednocześnie Sonny szykuje się do ślubu z piękną Sunainą (Tina Desai), a nowy mieszkaniec hotelu Guy Chambers (Richard Gere) zakochuje się w jego matce (Lillete Dubey). Uczuciowe rozterki nie omijają również... (Wielka Brytania, USA, 2013)

Reżyseria: John Madden(1)
Obsada: Bill Nighy, Dev Patel, Gere Richard, Imrie Celia, Judi Dench, Maggie Smith
22:10
Wracajcie skąd przyszliście, odc. 4
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Razem z dziennikarzem Piotrem Kraśką w podróż przez Niemcy, Austrię, Węgry, Serbię, Grecję i Irak udało się sześć osób, z których trzy są za przyjmowaniem uchodźców w Polsce, trzy są temu zdecydowanie przeciwne. W trakcie trwania tej wyprawy poznają ludzi, którzy musieli opuścić swój kraj ojczysty. Usłyszą od nich wzruszające, a czasem mrożące krew w żyłach historie. Jak te spotkania wpłyną na poglądy bohaterów dotyczące migracji? Czy po tym co ich spotka będą inaczej patrzyli na swoje życie?...

23:55
Rozmowy kontrolowane
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
W grudniu 1981 r. Ryszard Ochódzki zostaje przyłapany w intymnej sytuacji z żoną pułkownika SB - Molibdena. Ten "w odwecie" wymusza na bohaterze zakup gospodarstwa w Suwalskiem. (Polska 1991)

Reżyseria: Sylwester Chęciński
Obsada: Stanisław Tym, Irena Kwiatkowska, Alina Janowska, Krzysztof Kowalewski, Marian Opania, Jerzy Turek, Jerzy Bończak, Zofia Merle

Czas: 93min.
23:10
Na Wigilię zapraszają te co skaczą i fruwają
impresja filmowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. Wszyscy składamy sobie nawzajem życzenia. Niektórzy dzielą się opłatkiem także ze zwierzętami. (Polska 2013)


Czas: 12min.
23:30
Rączka przy świątecznym stole
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn kulinarny, w którym śląski kucharz Remigiusz Rączka przygotowuje popularne i mniej znane dania kuchni regionalnej. (Polska 2012)

Obsada: Remigiusz Rączka

Czas: 25min.
23:10
Pompeje
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jest 79 rok naszej ery. Rzymskie miasto Pompeje znajduje się w rozkwicie i na pozór nic nie zapowiada nadchodzącej katastrofy. Milo, niewolnik i gladiator, przybywa do miasta, by stoczyć walkę, która może dać mu wolność i prawo do ubiegania się o rękę ukochanej Cassii. Jego szanse są nikłe, bo dziewczyna została już przeznaczona skorumpowanemu rzymskiemu generałowi. Wkrótce jednak potęga natury odmieni losy wszystkich mieszkańców Pompei. Kiedy Wezuwiusz wybucha, wyrzucając z siebie potoki... (USA, Niemcy, Kanada 2014)

Reżyseria: Paul W.S. Anderson
Obsada: Kit Harington, Carrie-Anne Moss, Emily Browning, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Jessica Lucas, Jared Harris, Kiefer Sutherland
23:00
Selekcja: Odwrócony
Godziny emisji
Rozwiń opis
Premiera. Film twórców hitów Czwórki - „Policjantek i Policjantów” i „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego” – który w konwencji kina akcji z rozbudowanymi wątkami kryminalnymi opowiada o kulisach pracy antyterrorystów i tajnych operacji. Znajdziemy tu echa i drugie dno wydarzeń ukazanych w pierwszym filmie, zatytułowanym „Selekcja”. Z Odry zostają wyłowione zwłoki nieznanego mężczyzny. Precyzyjny strzał w głowę oraz ciało obciążone kamieniami wskazują, że padł ofiarą mafijnych porachunków.... (Polska 2018)

Reżyseria: Miszczak Jakub
00:25
Czarny pies
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mocne kino akcji ze scenami pościgów i szosowych starć ciężarówek przemierzających USA. W roli szlachetnego, zdeterminowanego "twardziela", który staje w obronie rodzinnego szczęścia odbudowywanego po powrocie z więzienia, wystąpił Patrick Swayze. (USA 1998)

Reżyseria: Kevin Hooks
Obsada: Patrick Swayze, Meat Loaf, Randy Travis, Brenda Strong, Erin Broderick

Czas: 85min.
00:05
Kolęda w okopach
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2014)


Czas: 12min.
00:20
Szafa polska 1945 - 89
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny "Szafa polska 1945 - 89" to pełna humoru i anegdot historia mody w PRL. To opowieść o ludziach, którzy w ogólnej szarości próbowali "zrobić coś z niczego". Zarówno tych z "wysokiego wybiegu", jak i tych z plującego błotem chodnika. (Polska 2006)

Reżyseria: Katarzyna Kościelak, Joanna Jaworska

Czas: 54min.
00:55
Supermarket
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller z plejadą polskich gwiazd. Opowieść o młodym chłopaku podejrzanym o dokonanie poważnego przestępstwa na terenie dużego sklepu w pewien szczególny wieczór. Aresztowany zostaje oddany na obserwację psychiatryczną. Dopiero tam opowiada, co się tak naprawdę wydarzyło w sylwestrową noc oraz pierwszych godzinach Nowego Roku...   Dla małoletnich od lat 16                     Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska, 2012)

Reżyseria: Żak Maciej(1)
Obsada: Dziędziel Marian, Kuna Izabela, Roznerski Mikołaj, Sapryk Tomasz, Zieliński Wojciech
00:35
Martwa cisza
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gwarancja mocnych wrażeń od mistrzów horroru, których dziełem jest m.in. słynna „Piła” i jej sequele. Młodzi małżonkowie, Jamie i Lisa Ashenowie, dostają dziwną paczkę, w której znajduje się kukła, jakiej używają brzuchomówcy. Jamie na krótko wychodzi, a kiedy wraca, znajduje żonę martwą. Nie mając żadnego alibi, staje się głównym podejrzanym. Szukając wyjaśnienia śmierci Lisy i dowodu swojej niewinności, wiedziony wspomnieniami legendy z rodzinnych stron, Jamie podąża tropem, jaki odkrył w... (USA, 2007)

Reżyseria: Wan James
Obsada: Kwanten Ryan, Valletta Amber, Wahlberg Donnie
01:35
Reguła milczenia
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jim Grant (Robert Redford) jest wdowcem i samotnym ojcem. W latach młodzieńczych był aktywistą studenckiej organizacji Weather Underground. Za swoje czyny z tamtego buntowniczego okresu, jest nadal poszukiwany przez prawo. (USA 2012)

Reżyseria: Robert Redford
Obsada: Robert Redford, Shia LaBeouf, Julie Christie, Sam Elliot

Czas: 116min.
01:55
72 Godziny
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agenci CIA tropią niejakiego Wolfa, który w hotelu w Belgradzie zamierza sprzedać bombę terrorystom. Ścigany domyśla się jednak, że zastawiono na niego pułapkę. Spec od zwalczania terroryzmu, agent CIA Renner dowiaduje się, że jest śmiertelnie chory. (USA, Francja 2014)

Reżyseria: . McG
Obsada: Kevin Costner, Connie Nielsen, Amber Heard, Hailee Steinfeld

Czas: 111min.
01:30
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ub.roku w Polsce zgłoszono zaginięcie blisko 21 tys. osób. Liczba ta stale rośnie. Odpowiedzią na te niepokojące zjawisko jest program reporterski Telewizji Polskiej pt. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Został stworzony w 1996 r. przez Andrzeja Minko. (Polska 2018)


Czas: 25min.
01:05
To właśnie miłość
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Niezapomniana, nieosiągalna, żałosna, ekscytująca, ekstatyczna, nieoczekiwana, niepożądana, niewygodna, niezrównana, niewytłumaczalna, nieelegancka. Miłość jest wszędzie. Premier (Hugh Grant) zakochujący się od pierwszego wejrzenia w jednej z pracownic swojego biura (Martine McCutcheon) już w kilka chwil po wejściu do siedziby przy 10 Downing Street. Pisarz (Colin Firth) uciekający na południe Francji, aby wyleczyć złamane serce i odnajdujący nad brzegiem jeziora nową miłość. Zamężna kobieta... (Wielka Brytania, USA 2003)

Reżyseria: Richard Curtis
Obsada: Hugh Grant, Keira Knightley, Bill Nighy, Colin Firth, Liam Neeson, Emma Thompson, Alan Rickman, Martin Freeman, Chiwetel Eliofor, Martine McCutcheon, Laura Linney, Billy Bob Thornton, Rowan Atkinson
02:00
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2018)


Czas: 48min.
02:50
Rączka przy świątecznym stole
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn kulinarny, w którym śląski kucharz Remigiusz Rączka przygotowuje popularne i mniej znane dania kuchni regionalnej. (Polska 2012)

Obsada: Remigiusz Rączka

Czas: 25min.
02:45
Tajemnice losu, odc.3191
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

02:25
STOP Drogówka, odc.184
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najnowszy sezon najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazujący codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2018)

03:30
Długi weekend
film TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na tytułowy długi weekend między 1 a 3 maja para bohaterów w średnim wieku, Bogdan i Marta, wybiera się do luksusowego hotelu nad jeziorem. Pobyt w drogim hotelu jest nagrodą dla uczestników telewizyjnego programu dla samotnych, gdzie oboje się spotkali... (Polska 2004)

Reżyseria: Robert Gliński
Obsada: Joanna Żółkowska, Krzysztof Globisz, Leszek Piskorz, Bogusław Kierc, Maciej Damięcki

Czas: 71min.
03:50
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
03:20
Podziw
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl reportaży przygotowany przez dziennikarzy TVP. (Polska 2012)


Czas: 23min.
03:50
Na Wigilię zapraszają te co skaczą i fruwają
impresja filmowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. Wszyscy składamy sobie nawzajem życzenia. Niektórzy dzielą się opłatkiem także ze zwierzętami. (Polska 2013)


Czas: 12min.
03:20
MasterChef, sez. 7, odc. 2/14
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czterdziestu dwóch kandydatów na polskiego MasterChefa ponownie rozpocznie walkę w najbardziej prestiżowym konkursie kulinarnym na świecie. Kto zostanie następcą Mateusza Zielonki, a dla kogo siódemka nie okaże się szczęśliwą liczbą? W siódmym sezonie kucharze amatorzy staną przed wyzwaniami przygotowania m.in. idealnych perliczek, tortu szwarcwaldzkiego, tournedos ¶ la Rossini, a nawet papki dla niemowląt. Kandydaci na mistrza kuchni będą musieli wykazać się także przed grupą dwustu... (Polska)

Obsada: Magda Gessler
03:25
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT „Interwencja” już od 15 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą Michał Bebło i Michał Stela. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:00 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są najciekawsze... (Polska 2018)

03:45
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2018)

04:45
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:10
Pani Janka z Kotrysiej Polany
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Za siedmioma górami, za siedmioma lasami... tak mogłaby zaczynać się ta opowieść. Bo rzeczywiście plenery jak z bajki, choć życie płynie tu wokół zupełnie przyziemnych problemów. A głównym z nich zimową porą jest śnieg, dokładnie jego nadmiar. (Polska 2009)


Czas: 13min.
04:30
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 21min.
04:55
Biegnący Wilk
Godziny emisji
Rozwiń opis
cykl reportaży społecznych (Polska 2007)


Czas: 24min.
04:55
Disco Gramy, odc.4260
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

04:00
Top 10 lista przebojów, odc.1165
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

05:35
Ukryte skarby - Zamek Czocha
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program reportażowy o tematyce historyczno - społecznej z elementami geografii, przyrody i ekologii, pokazuje miejsca z cennymi zabytkami, pełne tajemnic i wyjątkowych historii. (Polska 2018)


Czas: 22min.
05:40
Telezakupy TV Okazje
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.1169
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info