Reklama
Program dla 2018-12-31 od do
22.01 23.01
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
04:00
Dudley Doskonały
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktorska wersja popularnego w Ameryce serialu rysunkowego Jaya Warda nadawanego przez telewizję ABC na przełomie lat 60. i 70. XX w. Tytułowy bohater to wzorowy policjant Królewskiej Policji Konnej, który od dzieciństwa marzył, by zostać stróżem prawa. (USA 1999)

Reżyseria: Hugh Wilson
Obsada: Brendan Fraser, Sarah Jessica Parker, Alfred Molina

Czas: 73min.
04:55
Disco Gramy, odc.4264
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

05:00
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:05
Jeden z dziesięciu - 16/110
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2018)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński
Obsada: Tadeusz Sznuk

Czas: 26min.
05:35
Elif s.II - odc. 394
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do domu Necdeta przyjeżdża policja. Gonca przekonuje męża, by uciekał bez niej. Erkut próbuje zdobyć Asuman. Kenan daje Melek do zrozumienia, że chciałby, żeby Elif zamieszkała w rezydencji. Ona nie chce o tym słyszeć. Elif czuje się zagubiona. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Cemre Melis Cinar, Isabella Damla Guvenilir, Volkan Colpan, Selin Sezgin, Altug Seckiner

Czas: 48min.
05:20
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:25
Koło fortuny - odc. 114 ed. 3
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Motyl
Obsada: Izabella Krzan, Rafał Brzozowski

Czas: 29min.
05:00
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 21min.
05:20
Powrót do przeszłości - odc. 18 Ach, co to był za bal...
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czasy się zmieniały, lata leciały, ale niezmiennie każdy nowy rok witano szampańską zabawą. Ale szaleć trzeba z głową i to najlepiej modnie uczesaną! Moda w PRL - u. Zajrzymy też do tych, którzy w sylwestra pracowali, by bawić mógł się ktoś. (Polska 2014)


Czas: 9min.
05:35
Agape
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 23min.
05:40
Uwaga!, odc. 5540
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które... (Polska)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.1173
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

06:30
Wieczna miłość s.I - odc 86
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nihan z pomocą ciotki ucieka ze szpitala. Kemalowi udaje się nakłonić Ozana do złożenia zeznań w sprawie zabójstwa sprzed pięciu lat. Vildan dowiaduje się prawdy o ciąży swojej synowej. (Turcja 2015)

Reżyseria: Hilal Saral Ünalan
Obsada: Burak Özivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancolu, Zerrin Tekindor, Kürat Alnak, Nee Baykent, Bar Alpaykut, Gökay Müftüolu

Czas: 46min.
06:00
M jak miłość - odc. 1406
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Iza po nocy spędzonej z Marcinem wychodzi na chwilę z domu po kawę i od razu wpada na Anię, która szuka Chodakowskiego już od kilku godzin. Zosia wciąż nie umie zapomnieć o Eryku i załamuje się, gdy muzyk kolejny raz ją odrzuca. (Polska 2018)

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz
Obsada: Adrianna Kalska - Iza Lewińska, Mikołaj Roznerski - Marcin, Magdalena Walach - Agnieszka, Julia Wróblewska - Zosia, Teresa Lipowska - Barbara, Katarzyna Cichopek - Kinga, Maria Pawłowska, Barbara Kurdej - Szatan, Małgorzata Pieczyńska, Rafał Szatan

Czas: 44min.
06:55
Kolędowanie przy kominie z zespołem Pectus
Godziny emisji
Rozwiń opis
Spotkanie z Pectus i ich bliskimi w rodzinnym, starym domu w Bogoniowicach. To tu wychowywali się i dorastali: Tomasz, Marek, Mateusz i Maciek. Zespół Pectus z przyjaciółmi, zespołem Pogórzanie, zaprezentuje utwory z płyty z kolędami i pastorałkami. (Polska 2018)

Reżyseria: Grzegorz Sadurski

Czas: 24min.
06:00
Jak to działa - odc. 146 Detektywi przeszłości
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku o detektywach przeszłości, czyli w jaki sposób pracują naukowcy, którzy zajmują się badaniem historii sprzed setek, tysięcy a nawet milionów lat. Radek Brzózka pokaże, na podstawie jakich technik uczeni odtwarzają wydarzenia z prehistorii. (Polska 2017)


Czas: 24min.
06:20
Wigry zimą
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2015)


Czas: 6min.
06:30
Agape
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 23min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:10
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Co tygryski lubią najbardziej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Małe tygrysiątko, Luna, ucieka z rezerwatu i idzie za napotkanym chłopcem do jego domu. Z pomocą przyjaciela i swojego psa, chłopak będzie musiał odwieźć Lunę z powrotem, zanim rozniesie jego dom na strzępy…   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2014)

Reżyseria: Sarna Michael J.
Obsada: Grunberg Greg, Judge Christopher, Vogel Darlene
Reklama
07:20
Jaka to melodia? - odc. 3972
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Żmijewska
Obsada: Norbert Dudziuk vel Norbi

Czas: 24min.
07:50
Ranczo s.IX - odc. 114 (seria IX, odc. 10) - Zamrożony kapitał
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prezez PPU jest coraz bardziej poirytowany rosnącą popularnością medialną wicepremiera Czerepacha. Michałowa z coraz większym zaangażowaniem oddaje się swojej nowej pasji, nie zdając sobie sprawy, że jej działalność jest różnorako oceniana przez kler. (Polska 2015)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Artur Barciś, Cezary Żak, Dorota Chotecka-Pazura, Dorota Nowakowska, Franciszek Pieczka, Ilona Ostrowska, Katarzyna Żak, Marta Lipińska, Paweł Królikowski, Wiktor Zborowski

Czas: 43min.
07:20
Na sygnale - odc. 185 "Wiara czyni cuda"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szanse Adama na wybudzenie ze śpiączki maleją z każdym dniem. Piotr nie wie, jak przekazać złe nowiny jego żonie. Podczas dyżuru ratownicy trafiają do wróżki Barbary, na którą spadł żyrandol. Kobieta twierdzi, że została zaatakowana przez rywalkę. (Polska 2018)

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz
Obsada: Iga Górecka - Ruda, Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Kamil Wodka - Nowy, Anna Wysocka - Jaworska - Basia

Czas: 22min.
07:55 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2018)


Czas: 47min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 120min.
07:15
Nowa Maja w ogrodzie, odc. 25/40
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maja Popielarska już od kilkunastu lat doradza widzom jak dbać o ogrody i przemierza cały kraj w poszukiwaniu najpiękniejszych zielonych przestrzeni. W jej programie znajdą coś dla siebie zarówno doświadczeni miłośnicy roślin jak i ogrodowi nowicjusze. U Mai nie zabraknie ciekawych porad, pięknych plenerów oraz wywiadów z ludźmi, którym udało się osiągnąć ogrodniczą perfekcję. Renata siedem lat temu kupiła na Lubelszczyźnie opuszczone gospodarstwo i zamieniła je w przyjazny dom i ogród. Gleba... (Polska)

07:45
Akademia ogrodnika, odc. 25/47
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak dbać o krzewy? Jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie? Które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia? W krótkiej i przystępnej formie program prezentuje wszytko co każdy miłośnik ogrodnictwa powinien wiedzieć. Każdy odcinek poświęcony jest jednemu, wybranemu zagadnieniu. (Polska)

07:50
Doradca smaku 9 - Minisernik z prażonymi jabłkami, odc. 38/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:45
Buddy, pies na gole
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia familijna, kontynuacja opowieści o złotym retrieverze imieniem Bud, który okazuje się być mistrzem w piłce nożnej. Jego opiekun Josh i dziewczynka imieniem Emma, zakładają drużynę piłki nożnej (czyli soccera) i pokonując niezliczone trudności i uprzedzenia, przy walnej pomocy Buda, zdobywają mistrzostwo stanu...   Bez ograniczeń wiekowych (USA, Kanada, 2000)

Reżyseria: Bill Bannerman
Obsada: Dale Midkiff, Glyn-Jones David, Kevin Zegers
08:40
Komisarz Alex s.III - odc. 36 (seria III, odc. 10) - W hipnozie
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aneta budzi się rano w łóżku swego narzeczonego. Młoda dziewczyna jest przerażona, gdy orientuje się, że leżący obok niej chłopak ma nóż w plecach. Policja nie znajduje żadnych śladów włamania, ani oznak bijatyki. Aneta nic nie pamięta. (Polska 2013)

Reżyseria: Krzysztof Lang
Obsada: Janusz Chabior, Marta Dąbrowska, Agnieszka Więdłocha, Ewa Wencel, Olaf Marchwicki, Gabriela Czyżewska - Detmer, Antoni Pawlicki, Magdalena Walach, Ireneusz Czop

Czas: 44min.
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2360
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najnowsze informacje z kraju i ze świata, ciekawe rozmowy, intrygujące historie, gorące tematy, a do tego dużo humoru od samego rana – tak zaczyna się poranek z „Dzień Dobry TVN”, który każdego postawi na nogi. Moc pozytywnej energii i jeszcze więcej dobrych wibracji to przepis na udany dzień. Wiosną na antenie „Dzień Dobry TVN” pojawią się wyjątkowi goście o wielkim sercu, którzy swoją energią, pasją, optymizmem i chęcią do działania wspierają innych oraz im pomagają. Dorota Wellman, Marcin... (Polska)

09:25
Piesek pod choinkę
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dotąd życie bohaterki, Noelle, było usłane różami. Miała dobrą pracę, wspaniałego chłopaka i odnosiła same sukcesy. Nic jednak nie trwa wiecznie, nawet miłość. Przychodzi czas na rozczarowania i łzy. Noelle rozstaje się z ukochanym, traci też posadę. (USA 2016)

Reżyseria: Justin G. Dyck, Myles Milne
Obsada: Cindy Busby, Greyston Hold

Czas: 83min.
09:05
Jazz na Kalatówkach
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument o tym jak w 1959 r. odbył się słynny Jazz Camping Kalatówki. Na Kalatówkach zjawiło się blisko 70 osób, jazzmani: Krzysztof Komeda, Andrzej Trzaskowski, Andrzej Kurylewicz, Zbigniew Namysłowski, Jan Ptaszyn Wróblewski, Jerzy Duduś Matuszkiewicz. (Polska 2017)

Reżyseria: Robert Kaczmarek

Czas: 55min.
09:00
Malanowski i Partnerzy, odc.775
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do biura Malanowskiego, na prośbę córki Igi, w sprawie tajemniczej śmierci jej brata przychodzi Ryszard Birski – ojciec nieżyjącego Daniela. Od śmierci chłopaka minęło już półtora roku, ale ta sprawa nie daje im spokoju. Iga i Ryszard nie wierzą, że Daniel mógł ot tak popełnić samobójstwo. Detektywi rozpoczynają dochodzenie i natrafiają na mur niechęci i wrogości ze strony ludzi mieszkających w tej okolicy. Są wręcz przez nich zastraszani. Wiedzą, że nikt z okolicy nie chce dobrowolnie pomóc... (Polska 2016)

Reżyseria: Jakubowski Szymon, Majewski Jacek
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:30
Malanowski i Partnerzy, odc.776
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do biura detektywa Bronisława Malanowskiego przychodzi zrozpaczona matka Marty - instruktorki tańca. Matka, mieszkająca na co dzień w małym miasteczku, od kilku dni nie może się skontaktować z córką – a to do niej nie podobne… W związku z tym, że wraz z dziewczyną zniknęły jej dokumenty, Policja podejrzewa raczej, że dziewczyna wyjechała z Polski, niż że jej się coś stało. Matka nie daje wiary takim wyjaśnieniom, bo ona i córka były bardzo zżyte. W trakcie dochodzenia pojawiają się nowe... (Polska 2016)

Reżyseria: Jakubowski Szymon, Majewski Jacek
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:30
Bitwa na bombki
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzina Walace'ów od lat szczyci się najpiękniejszymi świątecznymi dekoracjami w całej okolicy. W tym roku również zamierzają zabłysnąć efektownym wystrojem posesji. Tymczasem naprzeciwko nich wprowadzają się nowi sąsiedzi, Jonesonowie. Wkrótce okazuje się, że głowa rodziny Johnsonów, Stu to dawny kolega szkolny Boba Walace’a. Mężczyźni, którzy w liceum współzawodniczyli niemal we wszystkim, zakładają się, który z nich zwycięży tegoroczny konkurs na najlepiej udekorowany dom. Gorączkowa... (Kanada, USA, 2010)

Reżyseria: Frost Harvey
Obsada: Frewer Matt, Hossack Allison, Stern Daniel
10:00
Kamień, nożyce, papier - Zegar
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia zegara astronomicznego znajdującego się w Bazylice Mariackiej w Gdańsku. O jego specyfice opowie prof. Andrzej Januszajtis oraz konserwator zabytków Tomasz Korzeniowski. (Polska 2014)


Czas: 10min.
10:15
Pod Tatrami
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cotygodniowy magazyn informujący o najważniejszych wydarzeniach w Zakopanem i okolicach. Prezentujący walory turystyczne, naturalne i kulturowe. (Polska 2018)


Czas: 7min.
10:25
Pogoda - 31.12 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
10:30 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2018)


Czas: 12min.
10:45
Nożem i widelcem - odc. 226 - Sandacz w sosie szczypiorkowym, miruna nowozelandzka w wyjątkowej oprawie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2018)


Czas: 12min.
10:55
Nożem i widelcem - odc. 25 Przekąski z wędlin, keks, sylwestrowe smaki
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2013)


Czas: 13min.
10:00
Dzień. który zmienił moje życie, odc.43
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy Marek nakrywa swoją żonę, Klarę w łóżku z innym mężczyzną, od razu podejmuje decyzję o rozwodzie. Mimo jej próśb, pozostaje nieugięty. Klara zdaje sobie sprawę, że jej wygodne życie wkrótce skończy się. W wyniku rozwodu, który dochodzi do skutku rok później, Klara zostaje prawie z niczym - jej obawy więc potwierdzają się. Klara wprowadza się do Filipa, swojego byłego chłopaka. Marek wydaje się układać swoje życie na nowo - z Julią, koleżanką z pracy, która nie ukrywa, że jest nim bardzo... (Polska 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił, Olejarczyk Tomasz
Reklama
11:00
Młodzi rajdowcy
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
14 - letni Watts Davies pragnie zostać wyścigowym kierowcą gokarta. Dążąc do celu próbuje odnowić bliskie relacje ze swym ojcem Vikiem, byłym mistrzem kierownicy, z którym nie ma kontaktu od śmierci matki. Nastolatek rywalizuje z miejscowym opryszkiem. (USA 2003)

Reżyseria: Stuart Gillard
Obsada: Randy Quaid, Will Rothaar, Jennifer Wigmore

Czas: 89min.
11:40 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
11:45 Na żywo
Pogoda Flesz
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 1min.
11:50
Pytanie na śniadanie Extra - (252)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 9min.
11:20
Podsumowanie roku Dziennika Regionów cz. 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
11:30
Kulisy paryskiego luksusu
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nie ma takiej drugiej ulicy w Europie, na której koncentrowałoby się tyle znamienitych, luksusowych instytucji jak Avenue Montagne w Paryżu. To magiczne miejsce ma ogromny wpływ na ludzi, którzy tu pracują, są gośćmi lub zwykłymi turystami. (Francja 2017)

Reżyseria: Katia Chapoutier

Czas: 51min.
11:00
Dlaczego ja?, odc.806
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po zamknięciu sklepu sprzedawca artykułów elektronicznych Szymon Ogrodziński (38 l.) zauważa, jak siostry - Michalina (18 l.) i Justyna (17 l.) Haleckie biją jego nowego kolegę, Marcina Szymkowiaka (35 l.) i zdejmują mu spodnie i buty. Napadnięty mężczyzna twierdzi, że nie zna napastniczek, ani też nie chce wezwać policji czy karetki pogotowia. Szymon zabiera go więc ze sobą, do swojego domu, gdzie jego żona Jolanta (32 l.) udziela poszkodowanemu pomocy lekarskiej. Wkrótce potem 38-latek... (Polska 2018)

Reżyseria: Kuciński Piotr
11:00
Tu się gotuje!, sez. 3, odc. 3/10
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

11:05
Ukryta prawda, odc. 626
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bezdomny mężczyzna mieszka w szałasie w środku lasu. Żywi się tym, co znajdzie w lesie albo wygrzebie z nielegalnie wyrzucanych tam śmieci. Któregoś dnia zagaduje go leśniczy- Wojciech (39). Z rozmowy mężczyzn dowiadujemy się, że mężczyzna nic nie pamięta ze swojej przeszłości. Nie wie, jak się nazywa, kim jest, jak znalazł się w lesie. Wybudował szałas, bo było mu zimno. Nie ma żadnych dokumentów. Wojciech decyduje się zgłosić to odpowiednim służbom. Policji dosyć szybko udaje się ustalić... (Polska)

11:25
Niania w akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film z dużym ładunkiem akcji i humoru, pełen widowiskowych scen kaskaderskich. Pogrążonego w długach złodzieja i nałogowego hazardzistę, Fonga (Jackie Chan), bardziej od jego rozsierdzonych wierzycieli przeraża jedynie opieka nad małymi dziećmi. Niestety, stanie przed takim właśnie wyzwaniem, kiedy, wraz z równie spłukanym kolegą (Louis Koo), zmuszony zostanie porwać najmłodszą latorośl pewnej zamożnej rodziny na zlecenie niebezpiecznego mafiosa, który twierdzi, że jest dziadkiem dziecka.... (Hongkong, 2006)

Reżyseria: Chan Benny
Obsada: Chan Jackie, Hui Michael, Koo Louis
12:35
BBC w Jedynce - Wielkie koty cz. 1
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koty są naturalnie tajemniczymi zwierzętami. Najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii filmowania i rozwój badań nad kotami sprawiają, że te zwierzęta są w centrum uwagi. Koty są wrażliwe, emocjonalne, inteligentne i mają złożoną osobowość. (Wielka Brytania 2018)

Reżyseria: Nick Easton

Czas: 48min.
12:15
Herkules
Film fantasy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasowy film przygodowy z widowiskowymi scenami bitew i świetną kreacją niemal idealnie pasującego do tytułowej roli muskularnego i mierzącego blisko 2 metry Dwayne ' a Johnsona. Grecki półbóg, Herkules, jest synem potężnego Zeusa. (USA 2014)

Reżyseria: Brett Ratner
Obsada: Dwayne Johnson, Ian McShane, John Hurt, Joseph Fiennes, Aksel Hennie

Czas: 94min.
12:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 30min.
12:00
Gliniarze, odc.87
Godziny emisji
Rozwiń opis
Policja znajduje nad Wisłą zwłoki znanego gangstera z przestrzeloną głową. Podejrzenia padają najpierw na jednego z jego „żołnierzy”. W toku śledztwa okazuje się, że sprawcą może być... detektyw Olgierd Mazur. Co skłoniło policjanta do takiego czynu? Czy Krystianowi Górskiemu uda się oczyścić z zarzutów przyjaciela i partnera? Czasu jest bardzo mało, tym bardziej, że policjant musi zająć się również sprawą jego własnej babci, która padła ofiarą kradzieży.   Dla małoletnich od lat 12... (Polska 2017)

Reżyseria: Kalisiak Krzysztof, Mazanek Agnieszka, Olejarczyk Tomasz
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Sufa Maciej, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
12:00
Szpital, odc. 468
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
25-latek, który występuje w filmach pornograficznych przedawkował środki na potencję i z powodu silnego bólu trafił do szpitala. Towarzyszy mu koleżanka z pracy, która jest w nim zakochana. Mężczyzna ukrywa przed żoną, czym naprawdę się zajmuje. Chce jak najszybciej zarobić dużo pieniędzy, żeby wyprowadzić się od teściowej i uwolnić żonę od toksycznej matki. Pacjentem dr Michała Morawskiego jest 35-letni Mariusz Trela. Mężczyzna razem z rodziną oglądał stary dom za miastem, który chciałby... (Polska)

13:40
Zakonnica w przebraniu 2: powrót do habitu
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Urocza Whoopi Goldberg znów w habicie. Piosenkarka Deloris wraca do Las Vegas, by kontynuować karierę estradową. Podczas występu zauważa na widowni siostrę Mary Patrick i siostrę Mary Robert, zaprzyjaźnione zakonnice, które poznała w klasztorze. (USA 1993)

Reżyseria: Bill Duke
Obsada: Whoopi Goldberg, Kathy Najimy, Barnard Hughes, Mary Wickes

Czas: 102min.
13:00
Podsumowanie roku Dziennika Regionów cz. 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
13:15 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2018)


Czas: 12min.
13:30
Misjonarska przypowieść
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2015)


Czas: 12min.
13:45
Biała Kubanka
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2015)


Czas: 12min.
13:00
Trudne sprawy, odc.753
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mariola Batista (60 l.) z powodu kontuzji ramienia na czas rekonwalescencji przeprowadza się z Wieliczki do Krakowa, do swojej córki Weroniki (34 l.). Od razu dochodzi między nimi do napięć, ponieważ 60-latka wyjątkowo dziwnie się zachowuje. Mariola zagaduje młodszych mężczyzn i zaprasza ich do mieszkania Weroniki. Na początku młoda technik dentystyczna martwi się zachowaniem matki. Po pewnym czasie zszokowana dowiaduje się, co jej matka stara się osiągnąć. Mariola szuka dla niej męża i robi... (Polska 2018)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Lesień Michał, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Protokowicz Tomasz, Sarzyński Piotr, Sobociński Marcin, Wołoszyn Wojciech, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
13:00
Szkoła, odc. 369
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maksymilian Kubiak z licealnej 2A od niedawna spotyka się z Matyldą Przybylską z 2B. Chłopak bardzo zaangażował się w związek, ale dziewczyna manipuluje nim, by spełniał wszystkie jej zachcianki. Koleżankom Matyldy bardzo to imponuje. Jedna z licealistek, Edyta Chojnowska, jest przerażona zanieczyszczeniem powietrza w Krakowie. Dziewczyna boi się o zdrowie swoje i innych. Kupuje maski antysmogowe dla koleżanek i chce przekonać je do ich noszenia. Nikt jednak nie przejmuje się smogiem tak... (Polska)

14:00
Familiada - odc. 2394
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł
Obsada: Karol Strasburger

Czas: 24min.
14:35
Koło fortuny - odc. 379 ed. 5
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Tomasz Motyl
Obsada: Izabella Krzan, Rafał Brzozowski

Czas: 29min.
14:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 60min.
14:00
Pierwsza miłość, odc.2790
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zaskoczony Sawczuk odbiera gratulacje za organizację kursu samoobrony dla kobiet. Policjant każe Zbyszkowi zbadać sprawę. Melka wciąż stara się zbliżyć do Pawła. Namawia go do wspólnych ćwiczeń. Czy Sawczuk zdemaskuje ją przed Pawłem? Kalina chce wiedzieć, na jakim etapie jest nowe mieszkanie. Spanikowany Krystian stara się ją odwieść od tego pomysłu. Kalina za namową Ewy zjawia się jednak na budowie. Krystian rozlicza się z Roxy. Ma nadzieję, że to ich ostatnie spotkanie. Tymczasem Paulina... (Polska 2018)

Reżyseria: Bortkiewicz Marcin, Buttny Sebastian, Klimkiewicz Katarzyna, Miszczak Jakub, Szołtysik Marzena
Obsada: Anna Ilczuk, Łukasz Płoszajski, Aneta Zając, Aleksandra Zienkiewicz, Michał Koterski
14:45
Dlaczego ja?, odc.679
Godziny emisji
Rozwiń opis
Julia Bogacka jest w szoku, kiedy dowiaduje się, że jej mąż i szef firmy sprzedającej przyczepy kempingowe - Sebastian (36 l.) zginął w wypadku samochodowym. Tym bardziej, że do wypadku doszło w takim miejscu, gdzie wcale on nie powinien się znajdować. Chwilę przed tym zdarzeniem obcy mężczyzna poinformował ją, że jej mąż rzekomo miał romans z pewną kobietą. Gdy potwierdza się, że Sebastian rzeczywiście miał przygodę jednej nocy z sekretarką Martą Niwczyk (28 l.), jest bardzo rozczarowana.... (Polska 2016)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Lesień Michał, Maciejowska Anna, Minorowicz Marta, Sarzyński Piotr, Trzciński Zbigniew, Wąsiński Piotr, Wrzosek Robert, Żukowski Piotr
14:00
19 +, odc. 302
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Policja poszukuje sprawcy napadu na Kasię oraz kradzieży 80 tysięcy złotych, które dostała od ojca. Lucy naprowadza przyjaciółkę i mecenasa Pawlaka na trop Błażeja, ma dowody na to, że chłopak kłamał i może mieć coś wspólnego z przestępstwem. Zeznaje to na policji, a o sowich podejrzeniach mówi Aleksowi. Niedługo potem policja wkracza do biura mężczyzny i zatrzymuje Błażeja pod zarzutem napaści i kradzieży. Okazuje się, że kamera zarejestrowała moment zdarzenia. Czy chłopak naprawdę jest... (Polska)

14:30
19 +, odc. 303
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mela czuje się okropnie po spotkaniu z mamą Janka, Iwona triumfuje. Wkrótce Zuza odkrywa, że zaistniała sytuacja jest winą Małkowskiej. Irek nie może darować tego swojej dziewczynie i stawia jej ultimatum – albo wyjaśni wszystko kobiecie, albo z nimi koniec. Konrad proponuje właścicielowi firmy sprzedającej okulary koncepcję reklamy. Mężczyzna niechętnie się zgadza i daje mało czasu na przedstawienie kampanii. Zuza chciałaby w niej pozować, ale denerwuje ją obecność Magdy i rezygnuje z sesji. (Polska)

14:20
Asystent wampira
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nastoletni Darren, wzorowy uczeń i chluba swojej szacownej rodziny, przyjaźni się z lekkomyślnym Stevem. Razem wybierają się na pokaz osobliwości, gdzie gwiazdą jest wampir Larten Crepsley, występujący z wyjątkowym okazem zabójczego pająka. Po występie Darren podkrada się, by zobaczyć z bliska niezwykłego owada i słyszy jak jego przyjaciel bezskutecznie namawia Lartena, by przemienił go w wampira. Darren zabiera pająka a ten gryzie Steve'a. Żeby dostać od Lartena antidotum, Darren zgadza... (USA, 2009)

Reżyseria: Weitz Paul
Obsada: Hayek Salma, Massoglia Chris, Reilly John C.
15:30
Okrasa łamie przepisy - Mniej cukru więcej zdrowia
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każdy odcinek cyklu jest poświęcony ściśle określonemu tematowi, regionalnej specjalności. Ekipa z kamerą rusza na wyprawy kulinarne do różnych zakątków Polski. Karol Okrasa przygotowuje wybrane dania, podkreśla ich walory smakowe i zdrowotne. (Polska 2018)

Reżyseria: Tomasz Rostworowski
Obsada: Karol Okrasa

Czas: 24min.
15:10
Rodzinka.pl - odc. 242 "Rodzinna kolacja" sezon 13
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2018)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska, Adam Zdrójkowski, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Agata Kulesza

Czas: 24min.
15:40
Sylwestrowe modowe s.o.s.
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
15:05
Agape
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 23min.
15:30
Pogoda - 31.12 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
15:35
Tygodnik polityczny
program publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podsumowanie polityczno - społecznych wydarzeń w kraju z akcentem położonym na działania podejmowane przez Prezydenta oraz Radę Ministrów i podległych jej wojewodów. (Polska 2018)


Czas: 23min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 14, odc. 12/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czeladź, „Trzy smaki”. Krzysztof, właściciel restauracji „Trzy smaki” wykonywał wiele zawodów, m.in. pracował jako cieśla w kopalni i sprzedawca odkurzaczy. Jako sprzedawca odnosił spore sukcesy, był nawet „sprzedawcą roku”. Właśnie wtedy poznał swoją żonę Iwonę. Kiedy się pobrali, a Iwona odzyskała swoje pieniądze po podziale majątku, postanowili otworzyć restaurację. Nie mając żadnego doświadczenia w tej branży optymistycznie uznali, że jakoś sobie poradzą i wydzierżawili ogromny teren, na... (Polska)

Obsada: Magda Gessler
15:55
WARSZAWA STOLICA SYLWESTRA, sez. 2018, odc. 1/3
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja koncertu sylwestrowego z Warszawy. Już 31 grudnia goście na placu Bankowym w Warszawie oraz widzowie TVN będą świętować sylwestrową noc. Czeka na nich wyjątkowy czas w gronie największych gwiazd polskiej muzyki. Wśród artystów, znajdą się najgorętsze nazwiska polskiej sceny muzycznej – Bajm, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny,Wilki, Anna Wyszkoni, Edyta Górniak, Sound'n'Grace, Natalia Nykiel, Blue Café, Małgorzata Ostrowska, Izabela Trojanowska, Sarsa, Sławek...

Reklama
16:00
Rolnik szuka żony seria V - odc. 13 wydanie specjalne
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odcinku specjalnym pokażemy związki powstałe w dwóch ostatnich seriach. Pary z 4. edycji programu mają za sobą zaręczyny i śluby, kilka miesięcy wspólnego życia. Pary z 5. edycji dopiero się poznają i planują swoją przyszłość. (Polska 2018)

Reżyseria: Konrad Smuga, Anna Więckowska
Obsada: Marta Manowska

Czas: 45min.
16:00
Lakier do włosów
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tracy Turnblad to otyła nastolatka z Baltimore, tu mieszka i chodzi do liceum. Razem ze swoją przyjaciółką Penny ogląda telewizyjny show taneczny show dla nastolatków. Tracy kocha taniec i muzykę, jest przekonana, że jej przeznaczeniem jest tańczyć. (USA 2007)

Reżyseria: Adam Shankman
Obsada: Nikki Blonsky, Brittany Snow, John Travolta, Michelle Pfeiffer, Christopher Walken, Amanda Bynes, Queen Latifah, Zac Efron

Czas: 111min.
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2018)


Czas: 21min.
16:20
Wigry zimą
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2015)


Czas: 6min.
16:30
Kryminalna Siódemka
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 12min.
16:45
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjny prezentujący zapowiedzi najważniejszych tematów z wydarzeń dnia ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 12min.
16:10
16:15
Interwencja
Godziny emisji
16:30
Na ratunek 112, odc.142
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzina Rybnickich wybrała się na wycieczkę rowerową za miasto. Podczas krótkiego wypoczynku dziewczynka znacznie oddala się od rodziców. Biegnie w głąb łąki w poszukiwaniu nowych okazów roślin do swego albumu. Nieszczęśliwie potyka się o dołek, w którym znajduje się gniazdo agresywnych owadów… Druga opowieść w tym odcinku. Siedemnastoletnia zbuntowana nastolatka Agata Popławska, po ucieczce z domu, mieszka w opuszczonym budynku, gdzieś na odludziu. W środku dnia jej uwagę przykuwa warkot... (Polska 2017)

Reżyseria: Jurek Patryk
16:00
Szkoła, odc. 370
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ela Nowik z licealnej 2a chce zostać aktorką i zrobić karierę w showbiznesie, dlatego chodzi regularnie na castingi, ale nie dostała jeszcze ani jednej roli. Ela jest rozczarowana, liczyła, że jej kariera aktorska szybko nabierze tempa. By zrealizować swoje marzenia postanawia nagrać sex taśmę. Między siostrami Olą i Marysią Madej dochodzi do poważnego konfliktu. Starsza z nich, Ola, postanawia w zemście poderwać chłopaka, który podoba się Marysi. , audiodeskrypcja (Polska)

16:35
E.T.
Godziny emisji
Rozwiń opis
Uznana za jeden z najwspanialszych filmów wszech czasów, obsypana nagrodami (w tym cztery Oscary) ponadczasowa opowieść o przyjaźni w reżyserii Stevena Spielberga, która zachwyciła widzów i krytyków na całym świecie. Dziesięcioletni Elliott (Henry Thomas) po rozwodzie rodziców mieszka z mamą, kilkuletnią siostrą (Drew Barrymore) i starszym bratem (Robert MacNaughton), ale brak mu bratniej duszy, z którą mógłby dzielić wszystkie swoje radości i smutki. Pewnego dnia w szopie na podwórku... (USA, 1982)

Reżyseria: Spielberg Steven
Obsada: Barrymore Drew, Coyote Peter, Thomas Henry
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2018)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 3min.
17:30
Jaka to melodia? - odc. 3975
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie specjalne programu: Finał grudnia - najlepsi zawodnicy miesiąca. (Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Żmijewska
Obsada: Norbert Dudziuk vel Norbi

Czas: 42min.
17:00
Podsumowanie roku Dziennika Regionów cz. 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
17:15
Podsumowanie roku Dziennika Regionów cz. 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 150min.
17:00
Gliniarze, odc.72
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kierowca TIRa znajduje pobitego mężczyznę. Okazuje się, że ofiara była zamieszana w nielegalne wyścigi samochodowe. Śledztwo ujawnia, że pobity był w konflikcie ze wspólnikiem, a od czasu pojawienia się policji w firmie zniknęła również jedna z pracownic, Ukrainka Oksana. Tymczasem detektywi zajmują się sprawą sąsiadki Natalii, 73-letniej Honoraty. Kobieta twierdzi, że ktoś nieproszony odwiedza jej mieszkanie. Detektywi ustalają, że włamywacz musi mieć klucz do mieszkania ofiary.   Dla... (Polska 2017)

Reżyseria: Kalisiak Krzysztof, Mazanek Agnieszka, Olejarczyk Tomasz
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Sufa Maciej, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
17:00
Szpital, odc. 469
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na SOR zgłasza się 30-letni Artur Dobrzański. Towarzyszy mu jego asystentka 25-letnia Adrianna Stęplewska. Mężczyzna jest tuż przed ślubem. Jego kolega namówił go do tego, aby zdradził swoją narzeczoną. Podczas randki z asystentką doszło jednak do wypadku. Teraz dziewczyna szantażuje swojego szefa, że jeśli nie dostanie awansu, powie jego narzeczonej o zdradzie. Karetka przywozi 70-letnią Marię Chwałowską. Kobieta potknęła się i spadła ze schodów, ale twierdzi, że popchnął ja lokator, który... (Polska)

17:55
WARSZAWA STOLICA SYLWESTRA, sez. 2018, odc. 2/3
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja koncertu sylwestrowego z Warszawy. Już 31 grudnia goście na placu Bankowym w Warszawie oraz widzowie TVN będą świętować sylwestrową noc. Czeka na nich wyjątkowy czas w gronie największych gwiazd polskiej muzyki. Wśród artystów, znajdą się najgorętsze nazwiska polskiej sceny muzycznej – Bajm, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny,Wilki, Anna Wyszkoni, Edyta Górniak, Sound'n'Grace, Natalia Nykiel, Blue Café, Małgorzata Ostrowska, Izabela Trojanowska, Sarsa, Sławek...

18:30
Korona królów - odc 148
telenowela historyczna TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielkanoc 1345. Wojewodzie kaliskiemu udało się uwięzić Karola Luksemburskiego. Król szacuje, jak wiele dla czeskiego władcy warte jest życie syna. Bolko czuje, że nieroztropne działania Kazimierza doprowadzą wszystkich do zguby, a wojna jest nieunikniona. (Polska 2018)

Reżyseria: Piotr Fiedziukiewicz, Jacek Sołtysiak, Jerzy Krysiak, Wojciech Pacyna
Obsada: Andrzej Hausner, Aleksandra Przesław, Sławomir Orzechowski, Marcin Rogacewicz, Mateusz Kmiecik, Tadeusz Chudecki, Hubert Wróblewski, Agnieszka Mandat, Paulina Kondrak, Grzegorz Woś

Czas: 25min.
18:55
Jeden z dziesięciu - 17/110
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2018)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński
Obsada: Tadeusz Sznuk

Czas: 27min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2018)


Czas: 17min.
18:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
18:25 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2018)


Czas: 2min.
18:35
Wywiad z Alvaro Solerem
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 9min.
18:50
The Best Voice of Poland
widowisko muzyczne
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze wykonania z cyklu The Voice of Poland. Program otwiera pierwsza edycja The Voice of Poland. "The Best Voice Of Poland" zakończy występ Roksany Wróbel z ''The Voice Kids''. Wygrała konkurs Junior Eurowizji w Mińsku, wystąpi w Zakopanem. (Polska 2018)


Czas: 60min.
18:00
Pierwsza miłość, odc.2791
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sylwia uskarża się na dziwne hałasy w mieszkaniu. Zwierza się Justynie, że ktoś ją nęka - najpierw martwa ryba, potem kartka z pogróżkami, teraz te tajemnicze dźwięki. Justyna nie daje po sobie niczego poznać. Włamuje się do komputera Sylwii. Tymczasem Melka przychodzi do King’s Fitness po rzeczy. Paweł nie kryje swojej niechęci. Jest mu głupio, że nie wierzył Sabinie. Sawczuk wzywa Melkę na dywanik. Ma dla niej złą wiadomość. Czy Melka utrzyma posadę w policji? Mikser jest wykończony... (Polska 2018)

Reżyseria: Bortkiewicz Marcin, Buttny Sebastian, Klimkiewicz Katarzyna, Miszczak Jakub, Szołtysik Marzena
Obsada: Anna Ilczuk, Łukasz Płoszajski, Aneta Zając, Aleksandra Zienkiewicz, Michał Koterski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Ukryta prawda, odc. 627
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
32-letnia Renata jest urzędniczką. Mieszka wspólnie z owdowiałym ojcem, Waldemarem (62). Niedawno rozstała się z mężczyzną, który snuł co prawda dalekosiężne plany na ich wspólną przyszłość, ale po wielu miesiącach znajomości wyszło na jaw, że ją zdradzał. Pracując w sfeminizowanym środowisku ma znikome szanse na poznanie nowego partnera. Ojciec Renaty jest nadopiekuńczy. Po śmierci żony, Renata stała się dla niego całym światem. Pewnego dnia zostaje napadnięta na ulicy. Pomocy udziela jej... (Polska)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2018)


Czas: 30min.
19:55 Na żywo
Sylwester Marzeń z Dwójką - 2018
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szykuje się szampańska zabawa! Na tegorocznym Sylwestrze Marzeń z Dwójką będziemy tańczyć przy hitach, które zabrzmią na wielu tanecznych parkietach. (Polska 2018)


Czas: 287min.
19:20
19:25
19:30
Świat według kiepskich, odc.322
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prezes spółdzielni mieszkaniowej składa Ferdkowi propozycję zorganizowania międzynarodowego osiedlowego spektakularnego Sylwestra, na który przewidziane są spore fundusze unijne. Ma to być promocja prężnie działającego osiedla, a cała impreza będzie transmitowana przez lokalną telewizję. Ferdek podejmuje się tego zadania bez wahania. Z pomocą śpieszy mu Paździoch, który proponuje, że udostępni kontakty z obcokrajowcami, stopniowo do organizacji imprezy włącza się też cała rodzina Ferdka i... (Polska 2009)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Gnatowski Dariusz, Pałys Renata, Smoleń Bohdan
19:00
Fakty, odc. 7670
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” to w 2017 roku najchętniej wybierany przez Polaków program informacyjny. Codziennie punktualnie o godzinie 19:00 Anita Werner, Justyna Pochanke, Grzegorz Kajdanowicz oraz Piotr Marciniak przedstawiają rzetelne i najważniejsze informacje z kraju oraz ze świata. Relacje z sejmu, istotne reformy, sprawy zdrowotne, wydarzenia międzynarodowe oraz wszystko to, co warte jest uwagi i wpływa na życie każdego z nas – tak w skrócie można podsumować tematy, którymi na co dzień zajmują się... (Polska)

19:25
Sport, odc. 7653
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35
Pogoda, odc. 7650
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:44
Raport smogowy - poznaj kolory powietrza, odc. 43
informacje
Godziny emisji
19:45
WARSZAWA STOLICA SYLWESTRA, sez. 2018, odc. 3
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja koncertu sylwestrowego z Warszawy. Już 31 grudnia goście na placu Bankowym w Warszawie oraz widzowie TVN będą świętować sylwestrową noc. Czeka na nich wyjątkowy czas w gronie największych gwiazd polskiej muzyki. Wśród artystów, znajdą się najgorętsze nazwiska polskiej sceny muzycznej – Bajm, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny,Wilki, Anna Wyszkoni, Edyta Górniak, Sound'n'Grace, Natalia Nykiel, Blue Café, Małgorzata Ostrowska, Izabela Trojanowska, Sarsa, Sławek...

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.450
Godziny emisji
Rozwiń opis
Starsza kobieta informuje policjantów, że w jej okolicy wprowadził się poszukiwany listem gończym gangster. Patrol nr 5 odkrywa, że sprawa ma drugie dno i dotyczy białoruskich przestępców. Białach stawia Kamilowi ultimatum. Mężczyzna ma powiedzieć Rachwał całą prawdę. Czy Kamil się odważy? Zuza nie daje sobie rady z Akademią podczas nieobecności Radka. Białach obiecuje jej pomoc. Przekracza jednak swoje kompetencje.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2018)

Reżyseria: Kopański Tomasz, Miszczak Jakub, Smoczyński Sławomir
Obsada: Honorata Witańska, Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Wojciech Sukiennik, Paweł Monsiel, Magda Szczepanek
20:00
Orędzie noworoczne Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Orędzie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. (Polska 2018)


Czas: 6min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 3min.
20:15 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2018)


Czas: 3min.
20:25
Walking on Sunshine. Chodzę w słońcu
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia muzyczna rozgrywająca się w rytmie największych przebojów z lat 80. , żeby wymienić tylko: "Holiday" Madonny, "Girls Just Wanna Have Fun" Cyndi Lauper, "Wake Me Up Before You Go GO" zespołu Wham, "I'm Walking On Sunshine" Katriny And The Waves. (Wielka Brytania 2014)

Reżyseria: Max Giwa, Dania Pasquini
Obsada: Annabel Scholey, Greg Wise, Leona Lewis, Giulio Berruti

Czas: 93min.
20:00 Na żywo
Sylwester w Regionach 2018
program artystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Waldemar Patlewicz

Czas: 23min.
20:30 Na żywo
Sylwester w Regionach 2018
program artystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Waldemar Patlewicz

Czas: 23min.
20:00
Sylwestrowa Moc Przebojów 2018
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sylwestrowa Moc Przebojów 2018 - najpopularniejsze hity ostatniego półwiecza! Polsat zaprasza na dyskotekę roku! POLSAT w tym roku odpala największą imprezę disco w „Kotle Czarownic”, czyli na kultowym Stadionie Śląskim. Tej sylwestrowej nocy królowie disco będą mogli wszystko. Zaleje was Niagara gwiazd. Impreza nafaszerowana będzie wspaniałymi nagrodami w konkursach. Gwarantujemy przeboje, przy których bawią się wszyscy u nas i na świecie, niezależnie od wieku, okazji czy tanecznych... (Polska 2018)

20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.225
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ola Latoszek i Krzysztof Kopczyk prowadzą sprawę zatrucia alkoholem metylowym w niewielkiej restauracji. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że restauracja właśnie bierze udział w popularnym programie telewizyjnym. Obecność ekipy spowodowała wiele napięć – wszyscy nawzajem obwiniają się o niedopatrzenia, a listę podejrzanych otwiera gwiazda programu, arogancka szefowa kuchni z Warszawy. Latoszek żyje jednak głównie sprawą śledztwa w obronie Bruna Sawickiego, które prowadzi po godzinach przy... (Polska 2018)

Reżyseria: Jaszkowski Marek, Miszczak Jakub
Obsada: Dariusz Karpiński, Marek Włodarczyk, Weronika Lewoń, Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek
21:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 30min.
21:35 Na żywo
Sylwester w Regionach 2018
program artystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Waldemar Patlewicz

Czas: 23min.
21:00
Ja Cię Kręcę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program rozrywkowy, w którym zwykli ludzie o różnych, czasem nieoczywistych, talentach prezentują swoje umiejętności i pasje przed zebraną w studiu publicznością. Gospodarzem programu jest Artur Andrus, któremu towarzyszy Elżbieta Romanowska, a formuła show ponad rywalizację stawia swobodną ekspresję oraz wspólną zabawę uczestników, publiczności i prowadzących. W każdym odcinku widzowie zobaczą dziewięć występów – takich jak: taniec, śpiew, gra na instrumentach, deklamacja, popisy... (Polska 2018)

22:10
Rybka zwana Wandą
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasowa komedia angielskiego reżysera i scenarzysty Charlesa Crichtona. Ekscentryczna Amerykanka Wanda Gerschwitz i jej londyńscy wspólnicy, George i Ken, planują napad na salon jubilerski. Ich łupem mają paść brylanty wartości kilkunastu milionów funtów. (USA 1988)

Reżyseria: Charles Crichton
Obsada: Jamie Lee Curtis, Kevin Kline, John Cleese, Michael Palin

Czas: 103min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 21min.
22:20 Na żywo
Sylwester w Regionach 2018
program artystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Waldemar Patlewicz

Czas: 15min.
22:40
Pogoda - 31.12 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
22:45
Kryminalna Siódemka
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 12min.
23:55 Na żywo
Sylwester Marzeń z Dwójką - życzenia z Zakopanego
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Łączenie z Zakopanem, gdzie odbywa się Sylwester Marzeń z Dwójką, skąd usłyszymy życzenia noworoczne. (Polska 2018)


Czas: 10min.
23:00 Na żywo
Sylwester w Regionach 2018
program artystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Waldemar Patlewicz

Czas: 10min.
23:15
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2018)


Czas: 21min.
23:40 Na żywo
Sylwester w Regionach 2018
program artystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Waldemar Patlewicz

Czas: 10min.
23:55
Kulisy paryskiego luksusu
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nie ma takiej drugiej ulicy w Europie, na której koncentrowałoby się tyle znamienitych, luksusowych instytucji jak Avenue Montagne w Paryżu. To magiczne miejsce ma ogromny wpływ na ludzi, którzy tu pracują, są gośćmi lub zwykłymi turystami. (Francja 2017)

Reżyseria: Katia Chapoutier

Czas: 51min.
23:00
Hot fuzz - Ostre psy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nicholas Angel, najlepszy policjant w Londynie, jest tak perfekcyjny i skuteczny, że na jego tle wszyscy wypadają blado. By jego statystyki nie stawiały w złym świetle reszty londyńskiej policji, przełożeni przenoszą go do służby w całkowicie wolnej od przestępczości w iosce, gdzie nie będzie mógł się wykazać i zawstydzać swoimi talentami innych. Jego partnerem zostaje pełen dobrych chęci, ale nieco fajtłapowaty syn miejscowego inspektora, Danny Butterman, który marzy o pościgach i... (Wielka Brytania, Francja, 2007)

Reżyseria: Wright Edgar
Obsada: Freeman Martin, Frost Nick, Pegg Simon
00:15
Grease
musical
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po "Gorączce sobotniej nocy" John Travolta stał się idolem dyskotekowej młodzieży. Kolejny musicalowy przebój, "Grease", należy do tzw. nurtu pokoleniowego. Film bił rekordy kasowości, a Travolta umocnił swoją pozycję śpiewającego i tańczącego gwiazdora. (USA 1978)

Reżyseria: Randal Kleiser
Obsada: John Travolta, Olivia Newton-John, Stockard Channing, Michael Tucci

Czas: 105min.
00:45
Roztańczony Narodowy - (1)
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najbardziej roztańczona impreza w Polsce - Roztańczony PGE Narodowy 2018. Jak co roku, 22 września na płycie PGE Narodowego wystąpili popularni artyści. Usłyszymy największe gwiazdy muzyki tanecznej. (Polska 2018)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 51min.
00:50 Na żywo
Sylwester w Regionach 2018
program artystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Waldemar Patlewicz

Czas: 40min.
01:40
Roztańczony Narodowy - (2)
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 63min.
01:35
Jazz na Kalatówkach
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument o tym jak w 1959 r. odbył się słynny Jazz Camping Kalatówki. Na Kalatówkach zjawiło się blisko 70 osób, jazzmani: Krzysztof Komeda, Andrzej Trzaskowski, Andrzej Kurylewicz, Zbigniew Namysłowski, Jan Ptaszyn Wróblewski, Jerzy Duduś Matuszkiewicz. (Polska 2017)

Reżyseria: Robert Kaczmarek

Czas: 55min.
01:00
Roztańczony PGE Narodowy
Godziny emisji
01:00
Failure to Launch
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ciepła komedia romantyczna z Matthew McConaughey i Sarą Jessicą Parker w rolach głównych. Tripp (Matthew McConaghuey) ma ciekawą pracę, dobry samochód, jest zapalonym żeglarzem, ale wciąż mieszka z rodzicami. Jego rodzice zaś ze wszelkich sił starają się, by się usamodzielnił. Postanawiają zgłosić się do ekspertki w takich sprawach - Pauli (Sarah Jessica Parker). Ta ma opracowany plan działania, który sprawdzał się do tej pory w każdej sytuacji. Z początku wszystko działa, jak trzeba, ale... (USA 2006)

Reżyseria: Tom Dey
Obsada: Matthew McConaughey, Sarah Jessica Parker, Zooey Deschanel, Justin Bartha, Bradley Cooper, Kathy Bates
01:20
Samotne serca
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat sensacyjny w gwiazdorskiej obsadzie. Pielęgniarka Martha Beck i jej kochanek Raymond Fernandez, znani jako "zabójcy samotnych serc", podróżują po USA, mordując po drodze kilkanaście kobiet, które odpowiedziały na ich ogłoszenia matrymonialne. Martha udaje siostrę Raymonda, a kiedy ten zdobywa zaufanie samotnych wdów, wspólnie mordują je i okradają. Dwaj detektywi, z Nowego Jorku, Elmer C. Robinson i Karol Hildebrandt rozpoczynają śledztwo. Szybko orientują się, że mają do... (Niemcy, USA, 2006)

Reżyseria: Robinson Todd
Obsada: Leto Jared, Salma Hayek, Travolta John, James Gandolfini, Caan Scott, Laura Dern
02:05
Oświadczyny po irlandzku
komedia romantyczna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Amerykanka Anna ma zamiar dotrzeć do Dublina, aby 29 lutego oświadczyć się swojemu chłopakowi. Zgodnie z irlandzką tradycją, jeśli tego dnia kobiety oświadczą się swoim wybrańcom, muszą oni powiedzieć 'tak'. Niestety pogoda krzyżuje jej plany. (Irlandia, USA 2010)

Reżyseria: Anand Tucker
Obsada: Amy Adams, Matthew Goode, Adam Scott, John Lithgow

Czas: 96min.
02:50
Roztańczony Narodowy - (3)
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 51min.
02:30
Pod Tatrami
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cotygodniowy magazyn informujący o najważniejszych wydarzeniach w Zakopanem i okolicach. Prezentujący walory turystyczne, naturalne i kulturowe. (Polska 2018)


Czas: 7min.
02:45
Misjonarska przypowieść
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2015)


Czas: 12min.
02:40
Co za tydzień, odc. 882
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cóż to był za tydzień? Odpowiedzi na to pytanie, jak zawsze w niedzielę, udzieli niezastąpiony Olivier Janiak, który z przyjemnością oprowadzi widzów po najważniejszych show-biznesowych, kulturalnych oraz modowych wydarzeniach. Wszędzie tam, gdzie rozłożone są czerwone dywany, a twarze gwiazd jaśnieją w blaskach fleszy, zagości on – prowadzący program: Olivier Janiak. Znawca wszelkich wydarzeń ze świata kultury oraz rozrywki pojawi się w kluczowych miejscach, aby relacjonować widzom tylko i... (Polska)

03:45
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
03:45
Rollercoaster
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
.. (USA 1977)

Reżyseria: James Goldstone
Obsada: Henry Fonda, George Segal, Timothy Bottoms, Helen Hunt

Czas: 113min.
03:00
Nożem i widelcem - odc. 226 - Sandacz w sosie szczypiorkowym, miruna nowozelandzka w wyjątkowej oprawie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2018)


Czas: 12min.
03:10
Nożem i widelcem - odc. 25 Przekąski z wędlin, keks, sylwestrowe smaki
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2013)


Czas: 13min.
03:25
Biała Kubanka
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2015)


Czas: 12min.
03:45
Kamień, nożyce, papier - Zegar
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia zegara astronomicznego znajdującego się w Bazylice Mariackiej w Gdańsku. O jego specyfice opowie prof. Andrzej Januszajtis oraz konserwator zabytków Tomasz Korzeniowski. (Polska 2014)


Czas: 10min.
03:15
Tłumaczka
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piękna tłumaczka przy ONZ (w tej roli Nicole Kidman) przypadkowo słyszy wypowiedzianą w bardzo rzadkim języku groźbę pod adresem jednego z afrykańskich przywódców. Kiedy zawiadamia o tym ochronę ONZ, sama staje się celem dla zamachowców. Sprawą zajmują się agenci Tajnych Służb. Wkrótce jednak okazuje się, że nie wszystko jest tak oczywiste, jak było na samym początku, a tłumaczka skrywa pewną tajemnicę., napisy (Wielka Brytania, USA, Francja 2005)

Reżyseria: Sydney Pollack
Obsada: Nicole Kidman, Sean Penn, Catherine Keener, Jesper Christensen, Yvan Attal, Michael Wright
03:40
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT „Interwencja” już od 15 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą Michał Bebło i Michał Stela. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:00 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są najciekawsze... (Polska 2018)

03:55
SuperLudzie, odc.16
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku programu „SuperLudzie” pokażemy kolejne inspirujące historie. Na początek - Marcin Ryszka - zawodnik i założyciel drużyny piłkarskiej Tyniecka Nie Widzę Przeszkód z Krakowa. Ale piłka nożna to nie jedyny sport, z którym Marcin jest związany. Wcześniej uprawiał pływanie i ma na swoim koncie wiele sukcesów w tej dyscyplinie, jest m.in. trzykrotnym mistrzem świata. Obecnie skupia się głównie na piłce oraz popularyzowaniu w Polsce sportu osób niepełnosprawnych. Sam jest osobą... (Polska 2018)

04:00
Agape
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 23min.
04:30
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 21min.
04:50
Wigry zimą
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2015)


Czas: 6min.
04:55
Disco Gramy, odc.4265
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

04:25
Magazyn Atleci Polsat Sport 2018
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Udogodnienia: audiodeskrypcja (Polska, 2018)

04:55
Trans World Sport 2018
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Wielka Brytania, 2018)

05:35
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2018)


Czas: 21min.
05:25
Kamień, nożyce, papier - Cha Cha cha
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Klub miłośników tańca towarzyskiego, a w nim seniorzy, emeryci - uczący się figur tanecznych. Sposób na życie i emeryturę. (Polska 2013)


Czas: 9min.
05:35
Tygodnik polityczny
program publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podsumowanie polityczno - społecznych wydarzeń w kraju z akcentem położonym na działania podejmowane przez Prezydenta oraz Radę Ministrów i podległych jej wojewodów. (Polska 2018)


Czas: 23min.
05:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:40
Telezakupy TV Okazje
Godziny emisji
Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info