Reklama
Program dla 2018-12-31 od do
20.11 21.11
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
05:40
Uwaga!, odc. 5540
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które... (Polska)

06:10
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
07:15
Nowa Maja w ogrodzie, odc. 25/40
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maja Popielarska już od kilkunastu lat doradza widzom jak dbać o ogrody i przemierza cały kraj w poszukiwaniu najpiękniejszych zielonych przestrzeni. W jej programie znajdą coś dla siebie zarówno doświadczeni miłośnicy roślin jak i ogrodowi nowicjusze. U Mai nie zabraknie ciekawych porad, pięknych plenerów oraz wywiadów z ludźmi, którym udało się osiągnąć ogrodniczą perfekcję. Renata siedem lat temu kupiła na Lubelszczyźnie opuszczone gospodarstwo i zamieniła je w przyjazny dom i ogród. Gleba... (Polska)

07:45
Akademia ogrodnika, odc. 25/47
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak dbać o krzewy? Jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie? Które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia? W krótkiej i przystępnej formie program prezentuje wszytko co każdy miłośnik ogrodnictwa powinien wiedzieć. Każdy odcinek poświęcony jest jednemu, wybranemu zagadnieniu. (Polska)

07:50
Doradca smaku 9 - Minisernik z prażonymi jabłkami, odc. 38/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

Reklama
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2360
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najnowsze informacje z kraju i ze świata, ciekawe rozmowy, intrygujące historie, gorące tematy, a do tego dużo humoru od samego rana – tak zaczyna się poranek z „Dzień Dobry TVN”, który każdego postawi na nogi. Moc pozytywnej energii i jeszcze więcej dobrych wibracji to przepis na udany dzień. Wiosną na antenie „Dzień Dobry TVN” pojawią się wyjątkowi goście o wielkim sercu, którzy swoją energią, pasją, optymizmem i chęcią do działania wspierają innych oraz im pomagają. Dorota Wellman, Marcin... (Polska)

11:00
Tu się gotuje!, sez. 3, odc. 3/10
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

11:05
Ukryta prawda, odc. 626
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bezdomny mężczyzna mieszka w szałasie w środku lasu. Żywi się tym, co znajdzie w lesie albo wygrzebie z nielegalnie wyrzucanych tam śmieci. Któregoś dnia zagaduje go leśniczy- Wojciech (39). Z rozmowy mężczyzn dowiadujemy się, że mężczyzna nic nie pamięta ze swojej przeszłości. Nie wie, jak się nazywa, kim jest, jak znalazł się w lesie. Wybudował szałas, bo było mu zimno. Nie ma żadnych dokumentów. Wojciech decyduje się zgłosić to odpowiednim służbom. Policji dosyć szybko udaje się ustalić... (Polska)

12:00
Szpital, odc. 468
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
25-latek, który występuje w filmach pornograficznych przedawkował środki na potencję i z powodu silnego bólu trafił do szpitala. Towarzyszy mu koleżanka z pracy, która jest w nim zakochana. Mężczyzna ukrywa przed żoną, czym naprawdę się zajmuje. Chce jak najszybciej zarobić dużo pieniędzy, żeby wyprowadzić się od teściowej i uwolnić żonę od toksycznej matki. Pacjentem dr Michała Morawskiego jest 35-letni Mariusz Trela. Mężczyzna razem z rodziną oglądał stary dom za miastem, który chciałby... (Polska)

13:00
Szkoła, odc. 369
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maksymilian Kubiak z licealnej 2A od niedawna spotyka się z Matyldą Przybylską z 2B. Chłopak bardzo zaangażował się w związek, ale dziewczyna manipuluje nim, by spełniał wszystkie jej zachcianki. Koleżankom Matyldy bardzo to imponuje. Jedna z licealistek, Edyta Chojnowska, jest przerażona zanieczyszczeniem powietrza w Krakowie. Dziewczyna boi się o zdrowie swoje i innych. Kupuje maski antysmogowe dla koleżanek i chce przekonać je do ich noszenia. Nikt jednak nie przejmuje się smogiem tak... (Polska)

Reklama
14:00
19 +, odc. 301
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mela jest bardzo szczęśliwa z Jankiem i dobrze im się razem mieszka. Okazuje się, że do Polski przyjeżdża jego konserwatywna matka. Chłopak boi się, że kobieta nie zaakceptuje ich decyzji o wspólnym zamieszkaniu, dlatego Mela wyprowadza się na kilka dni do Leny. Witek proponuje Kasi współudział w hostelu. Dziewczyna nie ma jednak pieniędzy na biznes i wciąż jest pokłócona z ojcem. Do akcji wkracza jej matka, która żąda od Aleksa dotrzymania obietnicy danej córce. W końcu Kasia otrzymuje... (Polska)

14:30
19 +, odc. 302
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Policja poszukuje sprawcy napadu na Kasię oraz kradzieży 80 tysięcy złotych, które dostała od ojca. Lucy naprowadza przyjaciółkę i mecenasa Pawlaka na trop Błażeja, ma dowody na to, że chłopak kłamał i może mieć coś wspólnego z przestępstwem. Zeznaje to na policji, a o sowich podejrzeniach mówi Aleksowi. Niedługo potem policja wkracza do biura mężczyzny i zatrzymuje Błażeja pod zarzutem napaści i kradzieży. Okazuje się, że kamera zarejestrowała moment zdarzenia. Czy chłopak naprawdę jest... (Polska)

15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 8, odc. 13/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chata Paprocańska (Tychy). W Tychach, blisko lasów i jeziora, swoją „Chatę Paprocańską" prowadzi Dorota, którą na co dzień dzielnie wspiera mąż Jerzy. Ona gotuje, zarządza i wymyśla. On słucha, realizuje jej pomysły i bardzo często ucieka z restauracji do swoich koni. Bo w tej Chacie, choć bywa smacznie, nie zawsze bywa wesoło. Tej dwójce humory poprawić może tylko Magda Gessler. (Polska)

Obsada: Magda Gessler
15:55
WARSZAWA STOLICA SYLWESTRA, sez. 2018, odc. 1/3
program
Godziny emisji
16:00
Szkoła, odc. 370
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ela Nowik z licealnej 2a chce zostać aktorką i zrobić karierę w showbiznesie, dlatego chodzi regularnie na castingi, ale nie dostała jeszcze ani jednej roli. Ela jest rozczarowana, liczyła, że jej kariera aktorska szybko nabierze tempa. By zrealizować swoje marzenia postanawia nagrać sex taśmę. Między siostrami Olą i Marysią Madej dochodzi do poważnego konfliktu. Starsza z nich, Ola, postanawia w zemście poderwać chłopaka, który podoba się Marysi. , audiodeskrypcja (Polska)

17:00
Szpital, odc. 469
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na SOR zgłasza się 30-letni Artur Dobrzański. Towarzyszy mu jego asystentka 25-letnia Adrianna Stęplewska. Mężczyzna jest tuż przed ślubem. Jego kolega namówił go do tego, aby zdradził swoją narzeczoną. Podczas randki z asystentką doszło jednak do wypadku. Teraz dziewczyna szantażuje swojego szefa, że jeśli nie dostanie awansu, powie jego narzeczonej o zdradzie. Karetka przywozi 70-letnią Marię Chwałowską. Kobieta potknęła się i spadła ze schodów, ale twierdzi, że popchnął ja lokator, który... (Polska)

17:55
WARSZAWA STOLICA SYLWESTRA, sez. 2018, odc. 2/3
program
Godziny emisji
18:00
Ukryta prawda, odc. 627
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
32-letnia Renata jest urzędniczką. Mieszka wspólnie z owdowiałym ojcem, Waldemarem (62). Niedawno rozstała się z mężczyzną, który snuł co prawda dalekosiężne plany na ich wspólną przyszłość, ale po wielu miesiącach znajomości wyszło na jaw, że ją zdradzał. Pracując w sfeminizowanym środowisku ma znikome szanse na poznanie nowego partnera. Ojciec Renaty jest nadopiekuńczy. Po śmierci żony, Renata stała się dla niego całym światem. Pewnego dnia zostaje napadnięta na ulicy. Pomocy udziela jej... (Polska)

Reklama
19:00
Fakty, odc. 7670
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” to w 2017 roku najchętniej wybierany przez Polaków program informacyjny. Codziennie punktualnie o godzinie 19:00 Anita Werner, Justyna Pochanke, Grzegorz Kajdanowicz oraz Piotr Marciniak przedstawiają rzetelne i najważniejsze informacje z kraju oraz ze świata. Relacje z sejmu, istotne reformy, sprawy zdrowotne, wydarzenia międzynarodowe oraz wszystko to, co warte jest uwagi i wpływa na życie każdego z nas – tak w skrócie można podsumować tematy, którymi na co dzień zajmują się... (Polska)

19:25
Sport, odc. 7653
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35
Pogoda, odc. 7650
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:44
Raport smogowy - poznaj kolory powietrza, odc. 48/138
informacje
Godziny emisji
19:45
WARSZAWA STOLICA SYLWESTRA, sez. 2018, odc. 3
program
Godziny emisji
01:00
Failure to Launch
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ciepła komedia romantyczna z Matthew McConaughey i Sarą Jessicą Parker w rolach głównych. Tripp (Matthew McConaghuey) ma ciekawą pracę, dobry samochód, jest zapalonym żeglarzem, ale wciąż mieszka z rodzicami. Jego rodzice zaś ze wszelkich sił starają się, by się usamodzielnił. Postanawiają zgłosić się do ekspertki w takich sprawach - Pauli (Sarah Jessica Parker). Ta ma opracowany plan działania, który sprawdzał się do tej pory w każdej sytuacji. Z początku wszystko działa, jak trzeba, ale... (USA 2006)

Reżyseria: Tom Dey
Obsada: Matthew McConaughey, Sarah Jessica Parker, Zooey Deschanel, Justin Bartha, Bradley Cooper, Kathy Bates
02:50
Co za tydzień, odc. 882
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cóż to był za tydzień? Odpowiedzi na to pytanie, jak zawsze w niedzielę, udzieli niezastąpiony Olivier Janiak, który z przyjemnością oprowadzi widzów po najważniejszych show-biznesowych, kulturalnych oraz modowych wydarzeniach. Wszędzie tam, gdzie rozłożone są czerwone dywany, a twarze gwiazd jaśnieją w blaskach fleszy, zagości on – prowadzący program: Olivier Janiak. Znawca wszelkich wydarzeń ze świata kultury oraz rozrywki pojawi się w kluczowych miejscach, aby relacjonować widzom tylko i... (Polska)

03:15
Windykatorzy
film S-F
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat przyszłości, każdy może wszczepić sobie sztuczne narządy w miejsce uszkodzonych własnych. Kiedy jednak zabraknie mu pieniędzy na spłatę, pojawią się nieprzyjemni panowie z zadaniem odebrania zadłużonych narządów i nie interesuje ich, że może to skończyć się śmiercią delikwenta..., napisy (USA, Kanada 2010)

Reżyseria: Miguel Sapochnik
Obsada: Jude Law, Forest Whitaker, Alice Braga, Liev Schreiber, Carice van Houten
Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info