Reklama
Program dla 2019-04-23 od do
26.05 27.05
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
05:45
Jeden z dziesięciu - 9/112
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składa się z 3 etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać. (Polska 2019)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński
Obsada: Tadeusz Sznuk

Czas: 26min.
05:05
Koło fortuny - odc. 288 ed. 5
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej "Koło fortuny" znany jest widzom Programu 2 z lat 1993 - 1998 i 2007 - 2009. Obecną edycję programu prowadzi Rafał Brzozowski, a towarzyszy mu Izabella Krzan, Miss Polonii 2016. (Polska 2018)

Reżyseria: Tomasz Motyl
Obsada: Izabella Krzan, Rafał Brzozowski

Czas: 29min.
05:45
M jak miłość - odc. 1438
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Julka ma powód do radości, bo jej ojciec wychodzi w końcu ze szpitala. Kryszak nadal cierpi jednak na depresję, jest bowiem przekonany, że zniszczył przyszłość całej swojej rodziny. Paweł nieoczekiwanie proponuje mu nowy, wspólny biznes. (Polska 2019)

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz
Obsada: Anna Mucha, Jakub Józefowicz, Joanna Jarmołowicz, Dawid Gamtsemlidze, Joanna Kuberska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieczyńska, Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, Karolina Sawka

Czas: 44min.
05:20
Uwaga!, odc. 5651
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:15
Wieczna miłość s.II - odc. 159 (seria 2. odc. 45)
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Media obiega wiadomość, że Asu jest siostrą Emira. Kemal udaje oburzenie i żal do żony. Nihan jest przekonana, że Asu ma dowody w sprawie śmierci jej brata. (Turcja 2015)

Reżyseria: Hilal Saral
Obsada: Burak Özivit, Neslihan Atagül Doulu, Kaan Urganclolu, Orhan Güner, Zerrin Tekindor, Melisa Asl Pamuk

Czas: 45min.
06:35
Przyszła pora pożegnania
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program poświęcony sylwetce ks. Jan Jerzego Ostryka, który po 30 latach służby w parafii św. Krzyża Kościoła Ewangelicko - Metodystycznego został służbowo przeniesiony do służby kościelnej na Mazurach. (Polska 2019)


Czas: 20min.
06:05
Zaklinacze koni - ep. 11 (s. V)
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Kanada 2007)

Obsada: Amber Marshall, Michelle Morgan, Shaun Johnson, Chris Potter, Graham Wardle

Czas: 43min.
06:55
Polska z Miodkiem - (55) Płock, Pułtusk, Płońsk
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl dokumentalny poświęcony etymologii ważnych miejsc w Polsce. Prof. Jan Miodek w łatwy i przystępny sposób opowiada o pochodzeniu najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain geograficznych. (Polska 2016)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 3min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Żona dla milionera, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
W piątym sezonie amerykańskiego hitu Patti Stanger, swatka w trzecim pokoleniu, założycielka Klubu Milionerów i autorka bestsellerowego poradnika, powraca do Los Angeles jako świeżo upieczona singielka, żeby zająć się życiem uczuciowym swoich klientów. Czy w Mieście Aniołów do niej samej także uśmiechnie się szczęście? Pewne jest jedno: w poszukiwania drugiej połówki dla osób, które zwróciły się do niej o pomoc zaangażuje się z nie mniejszą werwą niż gdyby chodziło o jej własną przyszłość. By... (USA 2011)

07:05
Elif s.III - odc. 470
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Taylan w ostatniej chwili łapie Elif. Chłopiec uważa, że wypadek to sprawka Beril, ale Elif nie wierzy, by mogła zrobić coś takiego. Podejrzenia Melek wobec Ümita rosną. Skłania go do pokazania szklarni i wspólnego przejrzenia dokumentów. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Cemre Melis Cinar, Isabella Damla Guvenilir, Volkan Colpan, Selin Sezgin, Altug Seckiner

Czas: 45min.
07:05
Na sygnale - odc. 45 "Leśny zabójca"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Ratownicy odpowiadają na wezwanie do mężczyzny, który zasłabł w domku letniskowym. Wiktor podejrzewa, że zatruł się zebranymi w lesie grzybami. Okazuje się, że niebezpieczną potrawę mogła zjeść także córka chorego oraz jej dzieci. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 22min.
07:30
Ogrodowi - (6)
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny poradnik ogrodniczy, którego gospodarzem jest Tomasz Kok, twórca najpopularniejszego w Polsce bloga ogrodniczego "Ogrodnik Tomek". Program jest kopalnią praktycznych porad i inspirujących pomysłów. (Polska 2019)

Reżyseria: Grzegorz Siedlecki

Czas: 12min.
07:45
Przepis dnia - (35)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 4min.
07:55 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. (Polska 2018)


Czas: 46min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 120min.
07:00
Kuchenne rewolucje, sez. 4, odc. 14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja Zapiecek (Poznań). W Poznaniu w pobliżu Międzynarodowych Targów od 5 lat ojciec z synem prowadzą restaurację „Zapiecek”. Piotr zarządza, a jego syn Błażej jest kucharzem. Początkowo było fajnie, niestety od jakiegoś czasu jedynymi klientami są kibice, którzy przychodzą na piwo i transmisje sportowe. I nie smuciło by to Piotra, który kiedyś był bramkarzem i lubi oglądać mecze, gdyby Błażej miał dla kogo gotować, gdyby były zyski. Gdyby tego restauracyjnego meczu nie wciąż nie... (Polska)

Obsada: Magda Gessler
07:05
Przygody Kota w butach, odc.34
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA 2017)

07:35
Dragon Ball Super, odc.17
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja kultowej anime o przygodach Goku i jego przyjaciół, którzy, pokonując złego Majin Buu terroryzującego mieszkańców różnych galaktyk, przywrócili pokój na Ziemi. Teraz muszą się zmierzyć ze znacznie potężniejszym wrogiem, Beerusem,który po wielu latach obudził się z uśpienia i pała żądzą zniszczenia i walki. Goku odkrywa w sobie niezwykłe moce, które pomagają mu stawić czoła najgroźniejszym przeciwnikom.   Dla małoletnich od lat 7 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Japonia 2018)

Reklama
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2019)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2019)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2019)


Czas: 15min.
08:40
Blondynka s.V - odc. 63 (seria V, odc. 11) - Ujawnione tajemnice
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Komendant Zioło podejrzewa Traczyka o podpalenie domu fundacji Coexist. Sylwia zastanawia się czy to może ktoś z oddziału Maneja. Dochodzi do awantury z Majką, która broni Arnolda i jego żołnierzy... (Polska 2016)

Reżyseria: Mirosław Gronowski
Obsada: Krzysztof Kiersznowski, Natalia Rybicka, Grzegorz Małecki, Krzysztof Gosztyła, Izabela Dąbrowska, Witold Dębiski, Andrzej Grabowski, Olaf Lubaszenko, Olga Sumska, Magdalena Szejbal

Czas: 44min.
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2439
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

08:00
Nasz Nowy Dom, odc.118
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Wąwolnicy, nieopodal Lublina, w maleńkim domu przy rynku mieszkają dziadkowie z pięcioletnią wnuczką. Pani Bogusia i pan Zenon wychowują małą Patrycję. Jej tata z powodu choroby przebywa w szpitalu na stałe, mama odrzuciła dziewczynkę. Rodzina mieszka w połowie budynku, ich dom składa się z przedsionka i jednego pomieszczenia. Nie ma bieżącej wody, nie ma kuchni, nie ma łazienki. Największym pragnieniem wszystkich domowników jest stworzenie normalnych warunków do życia i rozwoju Patrycji.... (Polska 2018)

Reżyseria: Samborski Rafał
Obsada: Katarzyna Dowbor
09:40
Komisarz Alex s.IX - odc. 115 (seria IX odc. 11) - Krzywda dzieci
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Bandyci wprowadzają na rynek fałszywe banknoty. Do tego celu wykorzystują kilkunastoletnich chłopców. Kiedy jeden z nich zostaje pobity, sprawą zaczyna się interesować policja. Po nieudanej akcji, jednemu z chłopców udaje się uciec. Poznaje Tosię. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Lang
Obsada: Krystian Wieczorek, Ireneusz Czop, Karolina Nolbrzak, Beata Fido, Janusz Chabior, Patryk Piras, Gabrysia Raczyńska, Wojciech Czerwiński, Alan Andersz, Nuri Keshk

Czas: 42min.
09:05
Prywatna rafa Fidela
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oceaniczne ekosystemy okalające Kubę. To ostatnie takie dzikie miejsce w tym regionie, tak wyglądały Karaiby, nim człowiek odcisnął na nich swoje piętno. Kiedyś archipelag zwany Ogrody Królowej - był miejscem Fidela Castro do nurkowania. (Republika Południowej Afryki 2015)

Reżyseria: John Boyle

Czas: 49min.
09:00
Malanowski i Partnerzy, odc.717
Godziny emisji
Rozwiń opis
Iga i Marcin Rokiś martwią się o swojego ojca. Stanisław Rokiś jest bogatym biznesmenem. Od pewnego czasu ma problemy z kręgosłupem i zatrudnił do pomocy pielęgniarkę. To właśnie obecność Eweliny Klimkiewicz w domu ojca niepokoi rodzeństwo. Iga i Marcin podejrzewają, że młoda kobieta oczarowała Stanisława i będzie próbowała dobrać się do jego pieniędzy. Detektywi rozpoczynają obserwację i ustalają, że relacja między młodą pielęgniarką a ojcem klientów jest rzeczywiście dość zażyła. W dodatku,... (Polska 2015)

Reżyseria: Jakubowski Szymon
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:30
Malanowski i Partnerzy, odc.718
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ania i Marek natrafiają na miejsce wypadku drogowego. Kierująca autem, kobieta jest przerażona, bo młody mężczyzna wbiegł jej niespodziewanie pod koła. Poturbowany chłopak, który najprawdopodobniej jest obcokrajowcem, mamrocze coś, trzyma w ręku zdjęcie młodej kobiety z adresem warszawskim. Wszystko wskazuje na to, że prosi o pomoc nie dla siebie, ale dla dziewczyny z fotografii. Jednak zanim detektywi dowiedzą się czegoś więcej, chłopak traci przytomność. Nie wiadomo kim jest, nie ma przy... (Polska 2015)

Reżyseria: Wojaczek Mariusz
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:00
Septagon, odc.62
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon oryginalnego polskiego formatu fabularnego, łączącego elementy sensacyjne, przygodowe i komediowe, a opowiadającego o pracownikach tytułowego biura detektywistycznego i prowadzonych przez nich śledztwach. W nowych odcinkach pracownicy Septagonu – oprócz rozwiązywania spraw kryminalnych i obyczajowych, demaskowania oszustów, poskramiania agresywnych gangów i pomagania ofiarom przestępstw – będą musieli się zmierzyć również z problemami własnego życia prywatnego. W tym sezonie... (Polska 2019)

Reżyseria: Matwiejczyk Dominik
10:35
Ojciec Mateusz s.VI - odc. 79 - (seria VI, odc. 10) Rodzinne więzi
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(AD) (N) Do Sandomierza przyjeżdża znany choreograf. Na casting do grupy tanecznej zgłasza się wielu tancerzy, wśród nich są Kinga i Paulina. Paulina wygrywa casting, wzbudza też zainteresowanie Patryka. Wieczorem tancerze bawią się w klubie. (Polska 2011)

Reżyseria: Maciej Dutkiewicz
Obsada: Artur Żmijewski, Piotr Polk, Michał Piela, Artur Pontek, Kinga Preis, Łukasz Lewandowski, Sławomir Orzechowski, Piotr Kozłowski, Rafał Cieszyński, Natalia Lesz

Czas: 45min.
10:00
Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Pomniki historii - Kanał Elbląski
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program prezentuje najciekawsze pomniki i zabytki polskiej kultury. W tym odcinku Kanał Elbląski. (Polska 2016)

Reżyseria: Tomasz Drozdowicz

Czas: 5min.
10:10
Turystyczna Jazda - odc. 97 Atrakcje Rygi
Godziny emisji
Rozwiń opis
Turystyczna Jazda ponownie odwiedza Łotwę. Tym razem poznamy turystyczne atrakcję stolicy Łotwy - Rygi. Zajrzymy do tamtejszego muzeum motoryzacji, odwiedzimy niesamowite i nowe Muzeum Srebra oraz powiemy o związkach tego miasta z Polską. (Polska 2019)


Czas: 10min.
10:25
Pogoda - 23.04 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2019)


Czas: 1min.
10:30 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
(JM) W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2019)


Czas: 12min.
10:45
Sztuka z mięsa, czyli wół z wolna, ale porządnie - 4/19
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
program kulinarno - edukacyjny (Polska 2019)


Czas: 23min.
10:00
Dzień. który zmienił moje życie, odc.122
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olek mieszka z matką na jednym z osiedli Częstochowy. Należy do małego gangu złodziejaszków, którzy niepokoją całą okolicę. Pewnego dnia trafia w swoim bloku na sąsiadkę z zawałem serca – udziela jej pierwszej pomocy i tym samym ratuje życie. Potem wzywa pogotowie ratunkowe i znika. Nie chce, żeby kumple dowiedzieli się o jego bohaterskim czynie... W drugiej części tego odcinka poznamy niezwykłą historię z życia dziewczyny o imieniu Malwina. Mieszka z matką Nataszą, studiuje księgowość, ale... (Polska 2015)

Reżyseria: Khamidov Okił, Olejarczyk Tomasz
10:00
Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po wielkim sukcesie pierwszej polskiej edycji „Hell's Kitchen” przyszedł czas na drugą odsłonę największego kulinarnego show w Polsce! Nowe kulinarne talenty i pasjonaci gotowania, nowe menu, zaskakujące zadania, spektakularne kary i nagrody oraz jeszcze bardziej bezkompromisowy, bezwzględny i nieobliczalny szef, Wojciech Modest Amaro. Spośród wszystkich śmiałków, którzy walczyli o udział w drugiej edycji „Hell's Kitchen” wybrano grupę, która zostanie całkowicie odizolowana od... (Polska 2014)

Reżyseria: Brożonowicz Michał, Kępiński Jan
11:30
Korona królów - taka historia... - odc. 31 - Rycerstwo śląskie
telenowela historyczna TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) (Polska 2019)

Reżyseria: Piotr Fiedziukiewicz

Czas: 24min.
11:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 5min.
11:05 Na żywo
Pogoda Flesz
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 1min.
11:10
Pytanie na śniadanie Extra - (359)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
11:25
Rodzinka.pl s.VII - odc. 158 "Nowe życie" sezon 7
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(AD) (N) Maria boi się, czy da sobie radę w nowej sytuacji życiowej. Kuba z rodzicami próbuje wybrać szkołę. Na prośbę Ludwika, Kuba sposobem przekonuje Kacpra, żeby nie ściągał z internetu. (Polska 2015)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska, Adam Zdrójkowski, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Agata Kulesza

Czas: 24min.
11:55
Barwy szczęścia - odc. 2048
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Budrewicz budzi się w apartamencie Rafała i dowiaduje się, że stracił aż 2 mln w grze w pokera. Nalega na kolejne karciane spotkanie. Regina jest zdeterminowana, by zdobyć kredyt na budowę parku rozrywki, co zauważa bankier. (Polska 2019)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Arkadiusz Świetlik, Wojciech Solarz, Stanisław Górka, Przemysław Stippa, Andrzej Niemyt, Jacek Rozenek, Daniel Piskorz, Michał Nowak, Mikołaj Dróżdż, Żaneta Homa

Czas: 24min.
11:20
Wszystko dla pań s.I - odc. 8
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ioriowie wyjeżdżają do Niemiec całą rodziną. Nikt nie wie, co się stanie z Teresą. Stryj nie chce zostawić jej samej. Dziewczyna ma do wyboru: wyjazd do Niemiec lub powrót na Sycylię. Postanawia jednak walczyć o swoje życie i swoje marzenia. (Włochy 2015)

Reżyseria: Monica Vullo
Obsada: Guiseppe Zeno, Giusy Buscemi, Alessandro Tersigni, Christiane Filangieri, Lorena Cacciatore

Czas: 58min.
11:00
Dlaczego ja?, odc.605
Godziny emisji
Rozwiń opis
Stażystka Aneta Szynel (26 l.) przyłapała swoją koleżankę - nauczycielkę, Beatę Frańczyk (31 l.) w dwuznacznej sytuacji z uczniem Filipem Czabanem (16 l.). Beata jest dla Anety po części jak siostra, po części jak mentorka, ale od tej pory Aneta zaczyna w nią wątpić. W szkole już od dawna krążą plotki, że atrakcyjna Beata ma słabość do uczniów i że miała już romans z jednym z nich. Beata zaprzecza i przedstawia siebie jako ofiarę tych pomówień. Ale wkrótce potem Aneta dowiaduje się, że Beata... (Polska 2015)

Reżyseria: Khamidov Okił
11:00
Ukryta prawda, odc. 1030
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Julia mieszka od kilku lat we Wrocławiu, gdzie niedawno zaręczyła się z Piotrem. Wspólnie kupili mieszkanie, a na czas remontu dziewczyna przywiozła ukochanego kota do swojej mamy Marii. Starsza kobieta nie jest z tego powodu zadowolona, bo nie lubi zwierząt. Kiedy Julia chce wracać do Wrocławia, okazuje się, że kot zaginął. Zaniepokojona prosi narzeczonego, by sam wrócił do domu. W poszukiwaniach pomaga jej sąsiad oraz dzieci z sąsiedztwa. Julia jest załamana zaginięciem zwierzęcia. Coraz... (Polska)

11:25
Sekrety Sąsiadów, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Jan i Agnieszka Sasak są emerytowanymi nauczycielami. Mieszkają na spokojnym osiedlu, ale Agnieszka pragnie przeprowadzić się nad morze. Po latach pracy w trudnym gimnazjum, chcą cieszyć się spokojem. Od niedawna mają nowych sąsiadów: Jakuba i jego matkę Monikę. Problemy Jana i Agnieszki zaczynają się, kiedy Jakub parkuje samochód przez przed garażem Jana. To dopiero początek całej serii nieprzyjemnych zdarzeń: zabicie kota sąsiadki, graffiti na bramie od garażu Jana… Jan... (Polska 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił, Todorow Wojciech
11:55
Galileo, odc.739
Godziny emisji
Rozwiń opis
TO NIE JA- TO BIOLOGIA Napady obżarstwa czy uzależnienie od słodkich przekąsek da się naukowo wytłumaczyć. Eksperci Galileo wyjaśnią zawiłości funkcjonowania naszego ciała, dzięki czemu łatwiej będzie zapanować nad naszymi słabościami. PAWEŁ WYJAŚNIA- DLACZEGO MOKRE WŁOSY SĄ CIEMNIEJSZE? Skomplikowane zagadnienie – prosta odpowiedź. Galileo, jak zawsze, pomaga zrozumieć otaczający nas świat i zachodzące w nim zjawiska. SUPERCZŁOWIEK- CZ. 2 Druga część eksperymentu z udziałem reportera... (Polska 2019)

Reklama
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2019)


Czas: 10min.
12:15 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2019)


Czas: 20min.
12:35
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2019)


Czas: 2min.
12:40
Magazyn Rolniczy - Sięgnij po wołowinę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Celem programu jest informacja i edukacja nt. unijnego systemu ochrony produktów regionalnych i tradycyjnych, unijnych znaków jakości - Chroniona Nazwa Pochodzenia, Chronione Oznaczenie Geograficzne i Gwarantowana Tradycyjna Specjalność. (Polska 2018)


Czas: 11min.
12:30
Koło fortuny - odc. 289 ed. 5
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej "Koło fortuny" znany jest widzom Programu 2 z lat 1993 - 1998 i 2007 - 2009. Obecną edycję programu prowadzi Rafał Brzozowski, a towarzyszy mu Izabella Krzan, Miss Polonii 2016. (Polska 2018)

Reżyseria: Tomasz Motyl
Obsada: Izabella Krzan, Rafał Brzozowski

Czas: 29min.
12:20
PROWieś
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
PROWieś to swoiste ABC beneficjenta oparte na przykładzie opisu działania w ramach PROWu oraz instruktażu, jak zdobyć na to pieniądze... (Polska 2019)


Czas: 6min.
12:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 30min.
12:00
Gliniarze, odc.166
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kobieta zostaje brutalnie zamordowana przez zamaskowanego napastnika. Okazuje się, że w życiu ofiary było wiele tajemnic, a część z nich znał jej mąż, który staje się pierwszym podejrzanym. Jakie światło rzucą na sprawę zdarzenia z przeszłości? Aneta poznaje matkę Stefana. Pierwsze spotkanie obu kobiet przebiega wyjątkowo niepomyślnie. Natalia decyduje się pomóc Anecie w przełamaniu niechęci ze strony przyszłej teściowej.   Dla małoletnich od lat 12                  Udogodnienia: napisy dla... (Polska 2017)

Reżyseria: Olejarczyk Tomasz
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Mróz Piotr, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
12:00
Szpital, odc. 919
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pacjentka doktora Wojciecha Jarosza jest 19-latka, która wpadła pod samochód. Dziewczyna była zdenerwowana, bo szła przedstawić matce nowego chłopaka. Kobieta uważa córkę za głupią i kontroluje jej życie. Ukochany buntuje ją przeciw toksycznej matce, dlatego ta każe jej zerwać z chłopakiem. Dziewczyna przeciwstawia się kobiecie, w efekcie czego ta wyrzuca ją z domu. Czy kobieta zdoła jeszcze odzyskać córkę? Jednocześnie doktor Michał Morawski zajmuje się 6-latką, która spadła z drzewa. Jej... (Polska)

13:00
Natura w Jedynce - Brytyjski ogród: życie i śmierć na twoim trawniku 1.
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny o sekretach domowego ogrodu, gdzie pod piwoniami i petuniami jest dużo dzikszy ukryty świat, takie miniaturowe Serengeti, w równym stopniu piękne jak i brutalne... (Wielka Brytania 2017)

Reżyseria: Tom Cook

Czas: 43min.
13:15
Miłosne potyczki - odc. 68
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Leyla idzie do domu Murata, żeby z nim porozmawiać. Derya ją wyrzuca. Kobieta jest zrozpaczona i wpada pod samochód... (Turcja 2016)

Reżyseria: Muge Ugurlar
Obsada: Hande Ercel, Burak Deniz, Ozcan Tekdemir, Demet Gul

Czas: 44min.
13:00
Kryminalna Siódemka
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 12min.
13:15 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
(JM) W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2019)


Czas: 12min.
13:35
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2019)


Czas: 20min.
13:55
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2019)


Czas: 2min.
13:00
Trudne sprawy, odc.867
Godziny emisji
Rozwiń opis
Małżeństwo Jankowskich mieszka razem z synem Marcinem (25 l.). Matka Krystyna pracuje w sklepie mięsnym, ojciec Norbert jest już na wcześniejszej emeryturze. Krystyna w sumie ma już dość swojego nieporadnego życiowo, syna Marcina. 25-latek pobiera zasiłek dla bezrobotnych i nie zdaje sobie sprawy, że nie powinien już żyć na koszt matki i wyprowadzić się. A może być jeszcze gorzej, o czym Krystyna dowiaduje się wkrótce, gdy bez zapowiedzi przed jej drzwiami staje jej córka, Sylwia (18 l.) ze... (Polska 2019)

Reżyseria: Jurek Patryk, Korzeniewski Piotr, Kuciński Piotr, Lesień-Głowacki Michał, Matwiejczyk Dominik, Protokowicz Tomasz, Sarzyński Piotr, Trzciński Zbigniew, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
13:00
Szkoła, odc. 682
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przyjaciółki z siódmej klasy podstawówki, Lena i Emma, starają się o rolę w szkolnym przestawieniu. Ich koleżanka Ania postanawia też stanąć do castingu, gdy dowiaduje się, że chłopak który się jej podoba również ma grać w spektaklu. Emma uważa, że jej koleżanka Lena podoba się nastolatkowi i wkrótce zostaną parą. Rolę dostaje Lena, jednak Ania robi wszystko, by zająć jej miejsce, bo chce być bliżej Marcela. Ania chce publicznie skompromitować uczennicę. Kradnie dziewczynie okulary, bez... (Polska)

13:00
Detektywi w Akcji, odc.164
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Septagonu zgłasza się ekscentryczny kolekcjoner dzieł sztuki. Emerytowany biznesmen dał się oszukać podczas zakupu obrazu. Na dowód pokazuje niezbyt miły dla oka bohomaz. Oryginał wart 80 tys. złotych okazał się falsyfikatem. Detektywi mają odnaleźć oszustów, przy czym klient liczy na dyskrecję, wstydząc się wpadki. Dzięki zapisowi z monitoringu udaje się namierzyć człowieka, od którego kolekcjoner kupił obraz. Odnajdują oszusta w dość nietypowej sytuacji – obściskującego się na ławce z... (Polska 2017)

Reżyseria: Lisiak Piotr, Protokowicz Tomasz
14:00
Elif s.III - odc. 471
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Odc. 471 Melek udaje się na czas rozwiązać problemy w szwalni. Ümit pojawia się na urodzinach Elif. Już ma porwać dziewczynkę, kiedy w ostatniej chwili pojawia się Melek... (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Cemre Melis Cinar, Isabella Damla Guvenilir, Volkan Colpan, Selin Sezgin, Altug Seckiner

Czas: 45min.
14:10
Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1438
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) (JM) Julka ma powód do radości, bo jej ojciec wychodzi w końcu ze szpitala. Kryszak nadal cierpi jednak na depresję, jest bowiem przekonany, że zniszczył przyszłość całej swojej rodziny. Paweł nieoczekiwanie proponuje mu nowy, wspólny biznes. (Polska 2019)

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz
Obsada: Anna Mucha, Jakub Józefowicz, Joanna Jarmołowicz, Dawid Gamtsemlidze, Joanna Kuberska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieczyńska, Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, Karolina Sawka

Czas: 44min.
14:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 60min.
14:00
Pierwsza miłość, odc.2869
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pomiędzy Igorem a Dominiką dochodzi do spięcia. Igor czuje się zazdrosny o Michała, z którym spotkała się Dominika. Michał spotyka się z Laurą. Kobieta ma dla niego szokującą wiadomość: Marysia nigdy nie była na Teneryfie. Co więcej, wcale nie opuszczała Polski. Jagoda dostała zaproszenie na wesele. Niestety, jej ortodoksyjna rodzina nie akceptuje faktu, że dziewczyna pojawi się sama. Paweł zgadza się udawać jej chłopaka. Nie wie, że jeszcze dziś czeka go konfrontacja z matką Jagody.... (Polska 2019)

Reżyseria: Bortkiewicz Marcin, Buttny Sebastian, Klimkiewicz Katarzyna, Miszczak Jakub, Szołtysik Marzena
Obsada: Anna Ilczuk, Łukasz Płoszajski, Aneta Zając, Aleksandra Zienkiewicz, Michał Koterski
14:45
Dlaczego ja?, odc.913
Godziny emisji
Rozwiń opis
Eryk Kocak (42 l.) mieszka z córką Emilią (18 l.) na obrzeżach Lublina. Wspólnie z siostrą Beatą (45 l.) prowadzi prężną firmę spedycyjną, wiedzie dostatnie życie. Żona Eryka zginęła 2 lata temu w wypadku samochodowym. Dopiero kilka miesięcy temu jego życie osobiste znowu rozkwitło – Eryk zakochał się. Dorota Michałowska (35 l.) pracuje u niego jako księgowa, a kilka tygodni temu wprowadziła się do Eryka. Sielankę burzy nieoczekiwane i przerażające zdarzenie. Po wspólnej kolacji z Emilią na... (Polska 2019)

Reżyseria: Sarzyński Piotr
14:00
19 +, odc. 383
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Frodo zgodnie z obietnicą daną Ali, stara się chronić ją przed Patrycją, która jest nieobliczalna i może mścić się na dziewczynie. Postanowił, że nie będzie jej odstępował na krok, co zaczyna denerwować Alę. Wkrótce Patrycja pojawia się w szkole tańca, chce zaszkodzić Ali. Dziewczyna nie ma pojęcia, że Patrycja dodała do kawy narkotyki i prowadzi zajęcia będąc pod ich wpływem. Dzieci są przestraszone zachowaniem trenerki. Sebastian jest przekonany, że to Marcel podał dziewczynie narkotyki i... (Polska)

14:30
Kuchenne rewolucje, sez. 4, odc. 5/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja Ania z Zielonego Wzgórza (Tarnowskie Góry). Mało kto wie, że nie tylko Zielone Wzgórze ma swoją szaloną Anię. Mają ją też Tarnowskie Góry, które słyną z tego, że są Paryżem Śląska. W tym uroczym miejscu, na skrzyżowaniu ruchliwej trasy swoją restaurację otworzyła kobieta zafascynowana opowieściami o rudowłosej dziewczynce. Restauracja Ania z Zielonego Wzgórza miała być początkiem. Tak jak powstawały kolejne części przygód Ani Shirley, tak w różnych miastach miały powstawać... (Polska)

Obsada: Magda Gessler
14:00
STOP Drogówka, odc.89
Godziny emisji
Rozwiń opis
"STOP Drogówka" pokazuje codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w niej zdarzenia na drodze i zachowania kierowców uczą i pokazują, co może spotkać każdego z nas. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji - zabawnych i smutnych, typowych i zaskakujących, kurioznalnych i pouczających. Scenariusz pisze samo życie i kierowcy poruszający się po naszych drogach. Oglądając "STOP... (Polska 2014)

15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2019)


Czas: 10min.
15:10 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2019)


Czas: 2min.
15:15
ALARM!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reporterski program telewizyjnej Jedynki, w którym pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa, opowieści o realnych problemach Polski i Polaków. (Polska 2019)


Czas: 16min.
15:35
Okrasa łamie przepisy - Czas na jajka
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Każdy odcinek cyklu jest poświęcony określonemu tematowi, regionalnej specjalności. Ekipa z kamerą rusza na wyprawy kulinarne do różnych zakątków Polski. Karol Okrasa przygotowuje wybrane dania, podkreśla ich walory smakowe i zdrowotne. (Polska 2019)

Reżyseria: Tomasz Rostworowski
Obsada: Karol Okrasa

Czas: 24min.
15:10
Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział - odc. 80 Dwóch ojców, część 2
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gdy okazuje się, że Max jest synem Georga, pojawia się też nowa szansa na terapię dla nieuleczalnie chorego... (Niemcy 2008)

Reżyseria: Axel de Roche
Obsada: Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Siegfried Rauch

Czas: 43min.
15:05
Królowa jednej nocy - odc. 48
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Aziz popełnia samobójstwo. Esra przeżywa załamanie nerwowe i trafia do szpitala dla nerwowo chorych. Podczas terapii poznaje Mehmeta. Zakochuje się w nim. Selin odzyskuje przytomność i wychodzi ze szpitala. Kartal się jej oświadcza. (Turcja 2016)

Reżyseria: Durul Taylan, Yagmur Taylan
Obsada: Meryem Uzerli, Murat Yildrim, Ugur Polat

Czas: 45min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:30
Szkoła, odc. 683
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

15:00
Policjantki i Policjanci, odc.530
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zuza - po nieudanej próbie przyłapania Alana, instruktora szkoły tańca, na gorącym uczynku - nadal jest gotowa na poświęcenie i doprowadzenie śledztwa do końca. Ryzyko jest duże, ale tym Wojtek czeka w pogotowiu, zabezpieczając Zuzę, by nie doszło do kolejnej nieprzyjemnej dla niej sytuacji. Tymczasem na komendzie załoga numer osiem otrzymuje zgłoszenie kradzieży w sklepie z używaną odzieżą. Właściciel przyznaje, że całe zdarzenie przewidziała wróżka, z której usług skorzystał kilka dni temu.... (Polska 2019)

Obsada: Honorata Witańska, Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Wojciech Sukiennik, Paweł Monsiel, Magda Szczepanek
16:05
Wieczna miłość s.II - odc. 160 (seria 2. odc. 46)
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Odc. 160 Kemal obsypuje Deniz podarunkami. Kemal okrywa, że w dniu śmierci Ozana firma Emira przelała komuś dużą sumę pieniędzy. Fehime nie wpuszcza córki do domu. Zeynep przenosi się do hotelu... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hilal Saral
Obsada: Burak Özivit, Neslihan Atagül Doulu, Kaan Urganclolu, Orhan Güner, Zerrin Tekindor, Melisa Asl Pamuk

Czas: 44min.
16:00
Koło fortuny - odc 486 ed. 6
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej "Koło fortuny" znany jest widzom Programu 2 z lat 1993 - 1998 i 2007 - 2009. Obecną edycję programu prowadzi Rafał Brzozowski, a towarzyszy mu Izabella Krzan, Miss Polonii 2016. (Polska 2019)

Reżyseria: Tomasz Motyl
Obsada: Izabella Krzan, Rafał Brzozowski

Czas: 30min.
16:35
Familiada s.I - odc. 2146
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna. (Polska 2014)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł
Obsada: Karol Strasburger

Czas: 24min.
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
(JM) Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2019)


Czas: 21min.
16:25
Pogoda - 23.04 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2019)


Czas: 1min.
16:30
Kryminalna Siódemka
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 12min.
16:45
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjny prezentujący zapowiedzi najważniejszych tematów z wydarzeń dnia ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2019)


Czas: 12min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.4134
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT „Interwencja” już od 16 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Michał Bebło - prowadzący magazyn reporterów „Interwencja”, wraz z zaangażowanym i dynamicznym zespołem reporterów jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zgłoszone sprawy są przez niego analizowane, a żadna prośba nie jest lekceważona. Dzięki „Interwencji” widzowie poznają dramatyczne historie. Także i w najnowszych odcinkach reporterzy... (Polska 2019)

16:30
Na ratunek 112, odc.336
Godziny emisji
Rozwiń opis
Monika i Natalia są przyjaciółkami, wynajmują razem mieszkanie. Monika jest tegoroczną absolwentką wyższej uczelni. Od dłuższego czasu szuka pracy. Potrzebuje pieniędzy – nie chce już korzystać z pomocy rodziców. Wreszcie znajduje w Internecie ofertę pracy - asystentki prezesa firmy. Oferta jest kusząca finansowo. Ewentualny pracodawca zastrzega sobie jednak całkowitą dyspozycyjność. Jednak Monika skuszona wysokim wynagrodzeniem nie przyjmuje do wiadomości argumentów Natalii. Umawia się na... (Polska 2019)

Reżyseria: Molak Adam
16:30
19 +, odc. 384
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

16:00
Gliniarz i prokurator, odc.66 Night and day
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial sensacyjny, pełen akcji, intrygujących zagadek kryminalnych i humorystycznych akcentów, którego bohaterowie podbili serca widzów na całym świecie. Prokurator okręgowy J.L. „Fatman” McCabe i prywatny detektyw Jake Styles są jak ogień i woda, ale w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych nie mają sobie równych. Szorstki twardziel, prokurator McCabe, to były gliniarz, przebiegły i przenikliwy, którego nic nie powstrzyma przed dotarciem do prawdy, nawet jeśli wymaga to działania na... (USA 1990)

Obsada: Campbell Alan, Conrad William, Hogan Jack, Joe Penny, O'Hanlon Jr. George, Penny Joe, Russell Olga, William Conrad
Reklama
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2019)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2019)


Czas: 2min.
17:25
Jaka to melodia? - odc. 4073
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Quiz muzyczny propagujący muzykę rozrywkową. Prowadzenie Norbi. (Polska 2019)

Reżyseria: Agnieszka Żmijewska
Obsada: Norbert Dudziuk vel Norbi

Czas: 25min.
17:15
Więzień miłości - odc 44
Godziny emisji
Rozwiń opis
Omer zabiera Zehrę ze sobą do pracy, ale potem każe siedzieć w samochodzie. Sevim jest załamana i szuka pomocy u Leyli, by ściągnąć Zehrę do domu. Alev szaleje, nie mogąc pogodzić się z myślą, że Omer poślubił Zehrę... (Turcja 2016)

Reżyseria: Mahir Aktas
Obsada: Erkan Meri, Hazal Subasi, Yaprak Durmaz

Czas: 43min.
17:00
Szlakiem Kolberga - Stanisław Soyka
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku szlakiem Oskara Kolberga wyruszył Stanisław Sojka. (Polska 2014)

Reżyseria: Grzegorz Jankowski

Czas: 23min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 150min.
17:00
Gliniarze, odc.326
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na oczach przerażonego ojczyma zostaje porwana osiemnastoletnia dziewczyna. Bezwzględni porywacze domagają się przekazania astronomicznego okupu w ciągu zaledwie dwudziestu czterech godzin. Policjanci idą tropem recydywisty, który odsiedział wyrok za porwania. Śledztwo jednak komplikuje się, a czas płynie coraz szybciej. Czy policjantom uda się uratować porwaną dziewczynę? Tymczasem Natalia po raz pierwszy od dłuższego czasu wydaje się szczęśliwa. Policjantka przedstawia kolegom z oddziału... (Polska 2019)

Reżyseria: Majewski Jacek
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Mróz Piotr, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Woźniak Magdalena
17:00
Szpital, odc. 920
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

17:00
Joker, odc.66
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Joker” to teleturniej, w którym droga do głównej wygranej jest bardzo prosta. Wystarczy odpowiedzieć na wszystkie 10 pytań z wiedzy ogólnej. Do każdego z nich uczestnik uzyskuje 4 warianty odpowiedzi. Dodatkowo, osoba biorąca udział w programie otrzymuje wsparcie w postaci 7 tytułowych „Jokerów”. To wirtualne karty, które służą do eliminacji dwóch niepoprawnych wariantów odpowiedzi. Uczestnik posiada także Jokera specjalnego w postaci osoby towarzyszącej, z którą uczestnik przybył do... (Polska 2018)

18:00
Klan - odc. 3474
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) 3474 Zosia wypytuje Agnieszkę, kiedy będzie mogła zobaczyć swojego ciotecznego brata i kiedy go w końcu wypiszą ze szpitala... (Polska 2019)

Reżyseria: Sebastian Chondrokostas, Michał Fazlejew, Adam Molak, Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski
Obsada: Natalia Rewieńska, Pola Zduńczyk, Emma Wójcik, Andrzej Strzelecki, Tomasz Stockinger, Paulina Holtz, Martyna Kowalik, Bartosz Waga, Amelia Malesa, Kaja Paschalska

Czas: 21min.
18:30
Korona królów - odc 210
telenowela historyczna TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Odc 210 Audre widzi, że Bogdan jest zdenerwowany. Ten kłamie, że to z powodu ich wspólnego wyjazdu. Ucieka jednak, ścigany przez Maćka. Adelajda jest wściekła i załamana po tym, co powiedział jej Kazimierz. Chce wynieść się z Wawelu... (Polska 2019)

Reżyseria: Piotr Fiedziukiewicz, Jacek Sołtysiak, Jerzy Krysiak, Wojciech Pacyna
Obsada: Andrzej Hausner, Aleksandra Przesław, Piotr Nowak, Hanna Wojak, Karolina Kominek, Agata Bykowska, Gabriela Chojecka, Maksymilian Michasiów, Zbigniew Waleryś, Grzegorz Wons

Czas: 23min.
18:55
Jeden z dziesięciu - 10/112
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składa się z 3 etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać. (Polska 2019)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński
Obsada: Tadeusz Sznuk

Czas: 26min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2019)


Czas: 20min.
18:25
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2019)


Czas: 1min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2018)


Czas: 2min.
18:40
Rodzinka.pl s.II - odc. 52 "Kociaki domowe"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(AD) (N) Przy obiedzie Boscy rozmawiają o seksie przed ślubem. Kuba pisze wypracowanie na temat oświadczyn i ślubu rodziców. Ludwik nie oświadczył się Natalii. Podczas śniadania niespodziewanie pojawiają się koleżanki Tomka w piżamach. (Polska 2011)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska, Adam Zdrójkowski, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Agata Kulesza

Czas: 25min.
18:00
Pierwsza miłość, odc.2870
Godziny emisji
Rozwiń opis
Artur i Kinga spotykają się z Karolem i Ewą na proszonej kolacji. Postanawiają udawać zgodne małżeństwo. Kinga staje za Arturem w sprawach biznesowych. Zaskoczony Artur nie wie, jak jej dziękować. Kinga w domu całuje Artura. Czyżby koniec małżeńskiego kryzysu? Michał prosi Melkę o pomoc w sprawie Marysi. Wie, że jego żona nigdy nie opuściła kraju. Zaskoczona Melka zaczyna prywatne śledztwo, które wiedzie ją do domu Dominiki. Widzi, jak „Marysia” całuje się z Igorem. Melka jest zszokowana swym... (Polska 2019)

Reżyseria: Bortkiewicz Marcin, Buttny Sebastian, Klimkiewicz Katarzyna, Miszczak Jakub, Szołtysik Marzena
Obsada: Anna Ilczuk, Łukasz Płoszajski, Aneta Zając, Aleksandra Zienkiewicz, Michał Koterski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Ukryta prawda, odc. 1031
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
18-letnia Ada odkrywa w domu ślady włamania i ciało matki. Samanta, była modelka, a ostatnio wpływowa producentka seriali telewizyjnych, została pchnięta nożem kuchennym prawdopodobnie w trakcie napadu rabunkowego. Ada zawiadamia policję i partnera matki. Pierwszym podejrzanym jest uzależniony od narkotyków syn sąsiadów Miłosz. Okazuje się, że chłopak ma jednak alibi. Policja trafia też na ślad stalkera, który prześladował ofiarę 8 lat temu. Obecnie jest chory na raka, ale w czasie morderstwa... (Polska)

18:00
Septagon, odc.64
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektywów prosi o pomoc samotny staruszek, który niedawno był świadkiem brutalnego zachowania wobec matki z dzieckiem. Okazuje się, że Pan Krzysztof codziennie przesiadywał w parku obserwując ową kobietę i jej syna. Od czasu agresywnej napaści kobieta już nie przychodzi na plac zabaw. Krzysztof prosi detektywów, żeby odnaleźli matkę z dzieckiem oraz sprawdzili, czy wszystko z nimi w porządku. Klient wie jedynie, że kobieta mieszka na nowoczesnym osiedlu oraz że jej syn ma na imię Tobiasz, bo... (Polska 2019)

Reżyseria: Matwiejczyk Dominik
19:25 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Codzienny serwis sportowy. (Polska 2018)


Czas: 3min.
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2019)


Czas: 30min.
19:05
Przepis dnia - (36)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 4min.
19:15
Muzeum Polskiej Piosenki - /89/ - "Zaproście mnie do stołu" - Elżbieta Wojnowska
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku twórcy programu zrealizowanego w koprodukcji z Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu przedstawią historię jednego rodzimego hitu sprzed lat. W programie historia piosenki "Zaproście mnie do stołu". (Polska 2016)

Reżyseria: Tomasz Knittel

Czas: 7min.
19:20
Muzeum Polskiej Piosenki - /113/ - "Nim stanie się tak" - Voo Voo
Godziny emisji
Rozwiń opis
cykl muzyczny (Polska 2016)

Reżyseria: Tomasz Knittel

Czas: 8min.
19:40
Barwy szczęścia - odc. 2048
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Budrewicz budzi się w apartamencie Rafała i dowiaduje się, że stracił aż 2 mln w grze w pokera. Nalega na kolejne karciane spotkanie. Regina jest zdeterminowana, by zdobyć kredyt na budowę parku rozrywki, co zauważa bankier. (Polska 2019)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Arkadiusz Świetlik, Wojciech Solarz, Stanisław Górka, Przemysław Stippa, Andrzej Niemyt, Jacek Rozenek, Daniel Piskorz, Michał Nowak, Mikołaj Dróżdż, Żaneta Homa

Czas: 24min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.432
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Świat według Kiepskich” w 2014 roku odchodzi swoje 15-lecie! Ten serial już dawno zyskał miano kultowego, a liczne badania dowodzą, że jest uważany za najzabawniejszą polską produkcję telewizyjną. Stale rośnie też grono jego nowych fanów. W jubileuszowych odcinkach na planie spotyka się stała, doborowa obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Ryszard Kotys, Renata Pałys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Anna Ilczuk i pojawią się gościnnie nowe gwiazdy. W... (Polska 2014)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Żukowski Bartosz, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Gnatowski Dariusz, Pałys Renata, Ilczuk Anna, Kożuchowska Małgorzata
19:00
Fakty, odc. 7783
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35
Sport, odc. 7766
informacje
Godziny emisji
19:45
Pogoda, odc. 7763
informacje
Godziny emisji
19:50
Uwaga!, odc. 5652
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.531
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na komendzie pojawia się małżeństwo poważnie zaniepokojone o swoją dorosłą córkę, która unika kontaktu z rodziną. Ponieważ nie wpuszcza ich nawet do swojego domu, rodzice uważają że jest zastraszana przez własnego męża. Karina Wolniewicz i Krzysiek Zapała podejmując interwencję, nie spodziewają się, że rodzinny konflikt to tylko wierzchołek góry lodowej, a cała sprawa skończy się przy wsparciu służb antyterrorystycznych. Tymczasem Radek, policyjny rzecznik prasowy, zaniedbuje obowiązki... (Polska 2019)

Obsada: Honorata Witańska, Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Wojciech Sukiennik, Paweł Monsiel, Magda Szczepanek
20:05
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Prognoza pogody. (Polska 2019)


Czas: 3min.
20:10 Na żywo
ALARM!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reporterski program telewizyjnej Jedynki, w którym pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa, opowieści o realnych problemach Polski i Polaków. (Polska 2019)


Czas: 16min.
20:30
Leśniczówka - odc. 114
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) W Borowiku impreza obrońców natury trwa w najlepsze, lecz w pewnym momencie Bogdan wyprasza przyjaciół z lokalu. Katarzyna odwiedza Konrada w domu. Krzysztof nie może odnaleźć Poli. Artur zacięcie walczy o względy Beatki. Telenowela, (Polska 2019)

Reżyseria: Radosław Dunaszewski
Obsada: Marek Bukowski, Marta Chyczewska, Iwona Cichosz, Sambor Czarnota, Jolanta Fraszyńska, Krzysztof Globisz, Arkadiusz Janiczek, Monika Jóźwik, Natasza Leśniak, Andrzej Oksza - Łapicki

Czas: 21min.
20:10
Barwy szczęścia - odc. 2049
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Nielegalny hazard w hotelu Stańskich kwitnie. Na kolejny karciany wieczór Rafał załatwia atrakcyjne dziewczyny, a także prosi Patryka o zorganizowanie narkotyków... (Polska 2019)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Konrad Skolimowski, Karolina Dąbrowska, Marcin Perchuć, Marieta Żukowska, Jasper Sołtysiewicz, Mikołaj Dróżdż, Olga Bończyk, Franciszek Bukowski, Monika Dryl, Arkadiusz Świetlik

Czas: 24min.
20:40
Kulisy serialu Barwy szczęścia - odc. 101
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kulisy serialu "Barwy szczęścia". (Polska 2019)

Reżyseria: Michał Czerwonka
Obsada: Sebastian Stankiewicz

Czas: 4min.
20:55
M jak miłość - odc. 1439
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) 1439 W siedlisku szykuje się sylwestrowa impreza, której gospodynią zostaje Barbara. Robert Żak akurat tego wieczoru postanawia kolejny raz poprosić Kisielową o rękę. Tymczasem Ula i Bartek koniec roku planują spędzić w lokalnym pubie... (Polska 2019)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Barbara Wypych, Tomasz Kollarik, Iga Krefft, Olga Szomańska, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Rożniatowska, Tomasz Oświeciński, Arkadiusz Smoleński, Filip Gurłacz

Czas: 45min.
20:00
Świat wyścigów konnych
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program prezentujący przygotowania do sezonu wyścigowego oraz treningi koni w trakcie sezonu i relacje z dni wyścigowych na Służewcu. W każdym odcinku będziemy na Torze Wyścigów Konnych Służewiec - prezentując to miejsce i wyścigi konne. (Polska 2019)


Czas: 23min.
20:30
Grażyna i Jurek
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 22min.
20:10
Niezniszczalni 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia część przebojowej serii. Podczas kolejnej, z pozoru rutynowej akcji, Barney Ross (Sylvester Stallone) i jego ekipa trafiają na starego przyjaciela, Stonebanksa (Mel Gibson), który zszedł na złą drogę. Wszyscy, oczywiście, chcą wyrównania rachunków. Jest w filmie Patricka Hughesa pewien paradoks. Z jednej strony, twórcy wpadli na dobry pomysł by nieco odświeżyć formułę. Ściągnęli świeżą krew i dodali aspekt różnicy pokoleń generujący humorystyczne konflikty. Z drugiej strony, właśnie... (USA, Francja 2014)

Reżyseria: Patrick Hughes
Obsada: Sylvester Stallone, Jason Statham, Harrison Ford, Arnold Schwarzenegger, Mel Gibson, Wesley Snipes, Randy Couture, Dolph Lundgren, Terry Crews, Kelsey Grammer, Glen Powell, Antonio Banderas, Victor Ortiz, Ronda Jean Rousey, Kellan Lutz, Jet Li, Ivan Kostadinov, Robert Davi, Nikolay Stoyanov Ilchev, Daniel Angelov, Slavi Slavov, Dimiter Doichinov, Nikolay Stanoev, Harry Anichkin, Boswell Maloka, Natalie Burn, Velizar Binev, Sarai Givaty, Liubomir Simeonov, Frank Pesce, Thomas Canestraro
20:10
Doradca smaku, sez. 10, odc. 29/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:55
Milionerzy, odc. 260
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Milionerzy” – ulubiony program milionów Polaków – to pełna wrażeń i emocji gra, w której wiek, zawód oraz zainteresowania nie mają większego znaczenia. Wygrać może każdy! Na uczestników po eliminacji „kto pierwszy, ten lepszy” czeka 12 pytań. Odpowiedzi udzielane charyzmatycznemu prowadzącemu muszą być definitywne i ostateczne. W chwili zwątpienia można poradzić się publiczności, zadzwonić do przyjaciela albo odrzucić połowę wariantów. Zasady programu wydają się proste, ale w obliczu gry... (Polska)

Obsada: Hubert Urbański
20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.290
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mija już kilka dni, odkąd zaginęła mała Basia. Komisarz Jawor jest wściekły, kiedy dowiaduje się, że udział Rębacza został wykluczony, a pedofil nie jest już podejrzany w tej sprawie. Kubis, chcąc uspokoić Jawora, przydziela go razem z Dagą Górską do opieki nad stażystami, Anią i Jankiem, którzy prowadzą swoją pierwszą własną sprawę. Jawor jest kłębkiem nerwów i brutalnie traktuje pierwszego podejrzanego, co budzi niepokój Górskiej. Rozdzielają się, a wieczorem do Dagi docierają niepokojące... (Polska 2019)

Obsada: Dariusz Karpiński, Marek Włodarczyk, Weronika Lewoń, Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek
21:00
Głębia ostrości - /14/
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl reportaży realizowanych przez dziennikarzy TVP i twórców telewizyjnych. Widz będzie mógł zobaczyć Polskę i świat z reporterskiej perspektywy. Ich osią będą ludzkie historie. (Polska 2019)


Czas: 25min.
21:45
Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 1172
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacja z planu serialu, ciekawostki o postaciach i aktorach. Zapowiedź następnego odcinka serialu. (Polska 2019)

Reżyseria: Katarzyna Zaradkiewicz
Obsada: Tomas Kollarik, Barbara Wypych, Filip Gurłacz, Jakub Kucner

Czas: 4min.
21:55 Na żywo
Magazyn Ekspresu Reporterów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny program społeczno - publicystyczny. (Polska 2019)


Czas: 50min.
21:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 30min.
21:35
Twój Wybór
program publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 23min.
21:00
Na uwięzi
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzice nastoletniej Sawy (India Eisley) zostają brutalnie zamordowani. Zbrodnia jest prawdopodobnie powiązana ze śledztwem, jakie prowadził ojciec Sawy, którego partner, Karl (Samule L. Jackson) bierze dziewczynkę pod opiekę. Za jego sprawą Sawa, która bardzo pragnie pomścić śmierć swoich rodziców, staje się brutalną i bardzo skuteczna zabójczynią. Podążając tropem mordercy, Sawa bezwzględnie toruje sobie drogę w świecie korupcji, bezprawia i handlu ludźmi. Wkrótce czaka ją jednak druzgocące... (Meksyk, USA 2014)

Reżyseria: Ziman Ralph
Obsada: Eisley India, Jackson Samuel L., Linder Annabel, Muller Jaco
22:40
Miasto Gniewu s.II - /8/ Umysł narkomana
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl dokumentalny opowiadający o początkach zorganizowanej przestępczości w Polsce. (Polska 2019)

Reżyseria: Dawid Sawicki

Czas: 30min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
(JM) Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2019)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2019)


Czas: 15min.
22:40
Pogoda - 23.04 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2019)


Czas: 1min.
22:45
Kryminalna Siódemka
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 12min.
22:45
Ślad, odc.61
Godziny emisji
Rozwiń opis
W wynajmowanym mieszkaniu zamordowana zostaje Ewelina Kańska. Przyjaciółka ofiary przekazuje śledczym pendrive z nagranym gwałtem na dziewczynie, którego dopuścił się menadżer Witold Piotrowski. Piotrowski twierdzi, że do zbliżenia doszło za obopólną zgodą. Dowody znalezione na miejscu zbrodni wskazują na Arkadiusza Usowskiego, który był „opiekunem” Kańskiej. Wcześniej Kańska wraz z Usowskim uwodziła mężczyzn i wyłudzała od nich pieniądze. Ale Ewelina zaczęła robić interesy na własny... (Polska 2019)

Reżyseria: Khamidov Okil, Ziębiński Marcin
Obsada: Jancia Anita, Jakus Mariusz, Koroniewska Joanna, Sabat Marcel, Błaszczyk Waldemar, Hamkało Aleksandra, Fijał Ada
22:30
Kuba Wojewódzki, sez. 13, odc. 22
talk show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Siłą programu Kuby Wojewódzkiego jest oczywiście sam prowadzący. By jego gwiazda jaśniała pełnym blaskiem, potrzebuje gości. Jak zwykle będą to ludzie z pierwszych i ostatnich stron gazet. A także ci, którzy - jak dotąd - w żadnej gazecie się nie znaleźli. Wiosna już za pasem, ale bez obaw, Kuba Wojewódzki nie planuje wagarów. Przeciwnie, król TVN ponownie rozpocznie swoje panowanie na ekranach telewizorów. Czego możemy spodziewać się po jego wysokości i nowych odcinkach talk-show? Czy zrobi... (Polska)

Obsada: Jakub Wojewódzki
22:55
Wykonać wyrok
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gwiazda filmów akcji, Jean-Claude Van Damme w roli detektywa, Louisa Burke'a, który został wyznaczony do wykonania zadania specjalnego w środku więzienia o zaostrzonym rygorze. Musi rozwiązać zagadkę niewyjaśnionych zabójstw...   Dla małoletnich od lat 16 (USA, Kanada 1990)

Reżyseria: Sarafian Deran
Obsada: Gibb Cynthia, Van Damme Jean-Claude
23:20
W obliczu śmierci
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
23:00
Świat bez fikcji - Over the limit
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Over the limit" to pierwszy film dokumentalny pokazujący zamknięty świat rosyjskiego fenomenu gimnastyki artystycznej... (Polska 2018)

Reżyseria: Marta Prus

Czas: 73min.
23:00
ALARM!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reporterski program telewizyjnej Jedynki, w którym pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa, opowieści o realnych problemach Polski i Polaków. (Polska 2019)


Czas: 16min.
23:20
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
(JM) Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2019)


Czas: 21min.
23:45
Królowa jednej nocy - odc. 48
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Aziz popełnia samobójstwo. Esra przeżywa załamanie nerwowe i trafia do szpitala dla nerwowo chorych. Podczas terapii poznaje Mehmeta. Zakochuje się w nim. Selin odzyskuje przytomność i wychodzi ze szpitala. Kartal się jej oświadcza. (Turcja 2016)

Reżyseria: Durul Taylan, Yagmur Taylan
Obsada: Meryem Uzerli, Murat Yildrim, Ugur Polat

Czas: 45min.
23:55
Zatopieni
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film akcji. Chris Cody (Steven Seagal) jest jednym z najlepszych żołnierzy-najemników na świecie. Jego metody pracy bywają jednak dla przełożonych zbyt kontrowersyjne. Po ostatniej akcji, w czasie której wielokrotnie złamał prawo, miarka się przebrała i Chris trafił do wojskowego więzienia. Dostaje jednak od rządu USA ultimatum. On i jego ludzie będą mogli opuścić więzienie, jeśli podejmą się schwytania groźnego terrorysty, który przetrzymuje pięciu amerykańskich żołnierzy. Chris zgadza się,... (Bułgaria, Wielka Brytania 2005)

Reżyseria: Hickox Anthony(1)
Obsada: Adams Christine, Hope William, Jones Vinnie, Steven Seagal
23:30
Superwizjer, odc. 1158
magazyn reporterów
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

00:25
Dwa tygodnie
Komedia obyczajowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterowie to rodzeństwo, od lat nie utrzymują kontaktów. Czworo dorosłych już ludzi spotyka się w domu ich chorej na raka matki w Karolinie Północnej. Są przekonani, że to ostatnie chwile życia rodzicielki, a po pożegnaiu z nią, znów się rozjadą. (USA 2006)

Reżyseria: Steve Stockman
Obsada: Sally Field, Julianne Nicholson, Thomas Cavanagh, Ben Chaplin

Czas: 94min.
00:40
Jurek z Miziowej
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów (Polska 2018)


Czas: 10min.
00:05
36,6, sez. 5, odc. 8/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

Obsada: Ewa Drzyzga
00:50
Żona dla milionera, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
W piątym sezonie amerykańskiego hitu Patti Stanger, swatka w trzecim pokoleniu, założycielka Klubu Milionerów i autorka bestsellerowego poradnika, powraca do Los Angeles jako świeżo upieczona singielka, żeby zająć się życiem uczuciowym swoich klientów. Czy w Mieście Aniołów do niej samej także uśmiechnie się szczęście? Pewne jest jedno: w poszukiwania drugiej połówki dla osób, które zwróciły się do niej o pomoc zaangażuje się z nie mniejszą werwą niż gdyby chodziło o jej własną przyszłość. By... (USA 2011)

01:40
Syzyfowe prace - odc. 4/6 - 1890
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Rok 1890. Koledzy z gimnazjum mają za złe Marcinowi jego działalność na rzecz ruchu panslawistycznego. Gdy dyskusja dotyczy "pożałowania godnych zamętów" w Polsce w XVIII i XIX wieku, jeden z kolegów atakuje Borowicza wprost. (Polska 1998)

Reżyseria: Paweł Komorowski
Obsada: Łukasz Garlicki, Franciszek Pieczka, Alicja Bachleda - Curuś, Andrzej Wichrowski, Zofia Kucówna, Bartłomiej Kasprzykowski, Walentin Gołubienko, Andriej Dawidow, Krzysztof Wakuliński, Gustaw Lutkiewicz

Czas: 51min.
01:00
Szlakiem Kolberga - Stanisław Soyka
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku szlakiem Oskara Kolberga wyruszył Stanisław Sojka. (Polska 2014)

Reżyseria: Grzegorz Jankowski

Czas: 23min.
01:35
Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Pomniki historii - Kanał Elbląski
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program prezentuje najciekawsze pomniki i zabytki polskiej kultury. W tym odcinku Kanał Elbląski. (Polska 2016)

Reżyseria: Tomasz Drozdowicz

Czas: 5min.
01:40
Królowa jednej nocy - odc. 49
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Esra wychodzi z kliniki dla nerwowo chorych. Zaczyna spotykać się z Mehmetem. Idzie z nim na urodziny Burcu. Podczas przyjęcia Hüma i Hakan ogłaszają córce, że zrezygnowali z rozwodu. Selin wychodzi za Kartala. Wszyscy spotykają się w kawiarni Elif. (Turcja 2016)

Reżyseria: Durul Taylan, Yagmur Taylan
Obsada: Meryem Uzerli, Murat Yildrim, Ugur Polat

Czas: 45min.
01:05
Strzelec, odc. 5/8
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nadine dociera do ważnego świadka. Poszukiwania Solotova powodują, że zamachowiec decyduje się ukryć w najmniej oczywistym miejscu. (USA)

01:50
STOP Drogówka, odc.201
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowy sezon najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2019)

02:45
Wojny transgeniczne
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ostatnie 15 lat przyniosło narastający trend stosowania GMO w rolnictwie. W Argentynie całe rolnictwo bazuje na uprawach transgenetycznych, ale po 15 latach rośliny uodporniły się na dotychczas stosowane pestycydy. Rolnicy stosują więc coraz mocniejsze. (Francja 2014)

Reżyseria: Paul Moreira

Czas: 52min.
02:10
Magazyn Ekspresu Reporterów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny program społeczno - publicystyczny. (Polska 2019)


Czas: 50min.
02:25
Polska z Miodkiem - (55) Płock, Pułtusk, Płońsk
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl dokumentalny poświęcony etymologii ważnych miejsc w Polsce. Prof. Jan Miodek w łatwy i przystępny sposób opowiada o pochodzeniu najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain geograficznych. (Polska 2016)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 3min.
02:35
Turystyczna Jazda - odc. 97 Atrakcje Rygi
Godziny emisji
Rozwiń opis
Turystyczna Jazda ponownie odwiedza Łotwę. Tym razem poznamy turystyczne atrakcję stolicy Łotwy - Rygi. Zajrzymy do tamtejszego muzeum motoryzacji, odwiedzimy niesamowite i nowe Muzeum Srebra oraz powiemy o związkach tego miasta z Polską. (Polska 2019)


Czas: 10min.
02:55
Kryminalna Siódemka
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 12min.
02:00
Tajemnice losu, odc.3273
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2019)

02:00
Uwaga!, odc. 5652
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:20
Moc Magii, odc. 459
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:50
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2019)

03:40
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
03:15
Gwałt na wojnie
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Dokument o sytuacji kobiet w czasie wojny na Bałkanach w latach 1992 - 95. W czasie konfliktu bałkańskiego zgwałcono od 25 - do 40 tys.kobiet i dziewcząt. Na Bałkanach masowe gwałty stanowiły element strategii wojennej. (Dania 2013)

Reżyseria: Annette Mari Olsen, Katia Forbert Petersen

Czas: 57min.
03:15
Pożyteczni.pl
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterski o działalności organizacji pożytku publicznego i formach aktywności obywatelskiej. Pokazujemy energię i kreatywność ludzi, którzy sami chcą zmieniać rzeczywistość wokół siebie i pomóc w rozwiązywaniu trudnych problemów. (Polska 2019)


Czas: 23min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2019)


Czas: 15min.
03:00
Magazyn Atleci
Godziny emisji
03:40
Trans World Sport
Godziny emisji
04:15
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:00
PROWieś
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
PROWieś to swoiste ABC beneficjenta oparte na przykładzie opisu działania w ramach PROWu oraz instruktażu, jak zdobyć na to pieniądze... (Polska 2019)


Czas: 6min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2019)


Czas: 20min.
04:40
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
(JM) Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2019)


Czas: 21min.
04:55
Disco Gramy, odc.4374
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

04:35
SuperLudzie, odc.18
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejny odcinek programu „SuperLudzie” rozpoczniemy od śledzenia rywalizacji narciarzy alpejskich podczas tegorocznych Mistrzostw Polski w Narciarstwie Alpejskim Niepełnosprawnych i Parasnowboardzie w Szczyrku. Będziemy towarzyszyć Igorowi Sikorskiemu, medaliście paraolimpijskiemu z Pjongczang, którego historię pokazywaliśmy w poprzednim odcinku programu oraz Maksowi Morozowi, najmłodszemu zawodnikowi, debiutantowi startującemu w Szczyrku. W programie przedstawimy także historię Roberta... (Polska 2018)

05:00
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
(JM) Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2019)


Czas: 21min.
05:35
Sztuka z mięsa, czyli wół z wolna, ale porządnie - 4/19
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
program kulinarno - edukacyjny (Polska 2019)


Czas: 23min.
05:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:40
Telezakupy TV Okazje
Godziny emisji
05:10
SuperLudzie, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku programu „SuperLudzie” przedstawimy historie Michała Pawlaka oraz Sebastiana Flisa - ludzi, dla których sport jest całym życiem. Michał należy do kadry narodowej i jest wicemistrzem Europy w parataekwondo. Jest nie tylko zawodnikiem, ale także trenerem taekwondo oraz dyrektorem administracyjnym w warszawskim klubie, w którym trenuje. Jego sparingpartnerem jest inny utytułowany niepełnosprawny zawodnik - Przemysław Wieczorek. Drugi bohater, Sylwester Flis, uprawia hokej na... (Polska 2018)

05:45
Telezakupy TV Okazje
Godziny emisji
Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info