Reklama
Program dla 2019-05-17 od do
17.06 18.06
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
05:05
Jeden z dziesięciu - 6/113
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składa się z 3 etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać. (Polska 2019)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński
Obsada: Tadeusz Sznuk

Czas: 26min.
05:35
Jaka to melodia? - odc. 4096
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Quiz muzyczny propagujący muzykę rozrywkową. Prowadzenie Norbi. (Polska 2019)

Reżyseria: Agnieszka Żmijewska
Obsada: Norbert Dudziuk vel Norbi

Czas: 24min.
05:05
Koło fortuny - odc. 323 ed. 5
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej "Koło fortuny" znany jest widzom Programu 2 z lat 1993 - 1998 i 2007 - 2009. Obecną edycję programu prowadzi Rafał Brzozowski, a towarzyszy mu Izabella Krzan, Miss Polonii 2016. (Polska 2018)

Reżyseria: Tomasz Motyl
Obsada: Izabella Krzan, Rafał Brzozowski

Czas: 29min.
05:40
Egzamin z życia - odc. 37
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Dominiki dzwoni Magda. Prosi ją o pomoc, czeka na nią w swoim mieszkaniu. Dominika jedzie tam razem z Bartkiem. Znajdują Magdę ciężko pobitą. Natychmiast zawożą ją do szpitala. Stan Magdy jest ciężki/ (Polska 2006)

Reżyseria: Filip Zylber
Obsada: Anna Tomaszewska, Jerzy Grałek, Antonina Choroszy, Wiesław Komasa, Mateusz Damięcki, Krzysztof Dracz, Grzegorz Małecki, Dominika Łakomska, Anna Cieślak, Michał Sitarski

Czas: 43min.
05:10
Uwaga!, odc. 5675
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

05:35
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:15
Wieczna miłość s.II - odc. 174 (seria 2. odc. 60)
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Emir prowadzi własne śledztwo w sprawie wypadku Nihan. Jest przekonany, że ktoś próbował zabić jego żonę. Nihan nie może wybudzić się ze śpiączki. Vildan zamierza sprowadzić do szpitala Kemala, który wciąż obwinia się o wypadek ukochanej. (Turcja 2015)

Reżyseria: Hilal Saral
Obsada: Burak Özivit, Neslihan Atagül Doulu, Kaan Urganclolu, Orhan Güner, Zerrin Tekindor, Melisa Asl Pamuk

Czas: 45min.
06:35
Podróże z historią s.V - odc. 48 Śląsk nieoczywisty
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(AD) (N) Śląsk to nie tylko węgiel, kopalnie i rolada wołowa z kluskami, ale też bogata historycznie kraina. Samo jej umiejscowienie może być dla wielu zaskoczeniem. Radosław Kotarski rusza śladem śląskich impresji i wydobywa je na światło dzienne. (Polska 2017)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 27min.
06:05
Zaklinacze koni - ep. 11 (s. VI)
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Kanada 2007)

Obsada: Amber Marshall, Michelle Morgan, Shaun Johnson, Chris Potter, Graham Wardle

Czas: 42min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 6, odc. 1/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda Gessler – królowa kuchennych rewolucji – u jednych budzi lęk, a u innych pełne uwielbienie! Ale zarówno jedni, jak i drudzy chętnie oddają w jej ręce swoje restauracje, licząc na zawrotny sukces. Komu zatem się poszczęści w kolejnym sezonie programu i w czyjej kuchni zaprowadzi porządek sama Magda Gessler? W wielu miejscach już była, wiele widziała, wielu restauracjom podarowała nowe życie. I choć w rewolucji wyspecjalizowała się jak mało kto, to wciąż z sercem do gotowania na dłoni,... (Polska)

Obsada: Magda Gessler
06:00
Buffy, postrach wampirów, odc.9 Listening To Fear
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piąty sezon serialu, o nastoletniej pogromczyni wampirów, w którym elementy kina akcji, horroru i komedii splatają się z historią o dojrzewaniu. Buffy nocami niestrudzenie i odważnie mierzy się z siłami ciemności, za dnia starając się wieść normalne życie, tak jak jej rówieśnicy, których problemy nie wykraczają poza komplikacje w szkole, miłości czy kręgu przyjaciół. Od chwili gdy w poprzednim sezonie tytułowa bohaterka rozpoczęła naukę w college’u minęło trochę czasu i Buffy zdążyła się już... (USA 2001)

07:05
Elif s.III - odc. 485
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Ümit grozi Yusufowi. Ten nie pozwala się zastraszyć i wyrzuca Ümita z księgarni. Nazajutrz próbuje przekonać Melek, że Ümit jest niebezpiecznym recydywistą. Yusufowi ponownie udaje się zasiać w Melek wątpliwości. Selim odnajduje Ümita. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Cemre Melis Cinar, Isabella Damla Guvenilir, Volkan Colpan, Selin Sezgin, Altug Seckiner

Czas: 45min.
07:10
Na sygnale - odc. 60 "Wieczór kawalerski"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Iwona, matka Natalii, dziękuje Wiktorowi za pomoc. Zaprasza go na kolację. Ratownicy jadą do młodej kobiety, która straciła przytomność. Towarzyszy jej przerażony mąż. Po kilku minutach mężczyzna odkrywa, że chora nie jest jego żoną. (Polska 2015)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur, Tomasz Piątkowski, Agata Załęcka

Czas: 23min.
07:35
Ogrodowi - (21)
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny poradnik ogrodniczy, którego gospodarzem jest Tomasz Kok, twórca najpopularniejszego w Polsce bloga ogrodniczego "Ogrodnik Tomek". Program jest kopalnią praktycznych porad i inspirujących pomysłów. (Polska 2019)

Reżyseria: Grzegorz Siedlecki

Czas: 12min.
07:55 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. (Polska 2018)


Czas: 45min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 120min.
07:50
Doradca smaku 10-Bliny gryczane z dipem z czerwonym kawiorem, odc. 3/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:05
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.36
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków na końcu świata”, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks Animation, powstał jako kontynuacja przeboju kinowego „Jak wytresować smoka”, a opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na rok przed akcją drugiego filmu kinowego z tej popularnej serii - „Jak wytresować smoka 2”. Wyspa Berk zmieniła się, a wraz z nią jej niezwykli mieszkańcy. Poznamy kolejne przygody grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy już po mistrzowsku na... (USA 2017)

07:35
Dragon Ball Super, odc.32
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja kultowej anime o przygodach Goku i jego przyjaciół, którzy, pokonując złego Majin Buu terroryzującego mieszkańców różnych galaktyk, przywrócili pokój na Ziemi. Teraz muszą się zmierzyć ze znacznie potężniejszym wrogiem, Beerusem,który po wielu latach obudził się z uśpienia i pała żądzą zniszczenia i walki. Goku odkrywa w sobie niezwykłe moce, które pomagają mu stawić czoła najgroźniejszym przeciwnikom.   Dla małoletnich od lat 7Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Japonia 2018)

Reklama
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2019)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2019)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2019)


Czas: 15min.
08:40
Blondynka s.VI - odc. 78 (seria VI, odc. 13) Zanim zabiją dzwony
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Sylwia budzi się w szpitalu. Jest przy niej Dawid, który na wieść o wypadku przerwał tournee. Obrażenia nie są poważne. Nieco dłużej potrwa leczenie magistra Żyro. A w Majakach trwają przygotowania do obchodów 300 - lecia parafii. (Polska 2017)

Reżyseria: Mirosław Gronowski
Obsada: Katarzyna Ankudowicz, Magdalena Biegańska, Tomasz Borkowski, Izabela Dąbrowska, Piotr Dąbrowski, Andrzej Deskur, Witold Dębicki, Marian Dziędziel, Katarzyna Galica, Krzysztof Gosztyła

Czas: 45min.
08:00 Na żywo
Dzień Dobry TVN, odc. 2457
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

08:00
Nasz nowy dom, odc.16
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sylwia i Janusz Zającowie są rodziną zastępczą dla jedenastoletniej Zuzi i ośmioletniego Kuby. Wyjątkowość ich sytuacji polega na tym, że dzieci są przyrodnim rodzeństwem pani Sylwii. Wychowywały się w sąsiedniej wsi, w domu dotkniętym alkoholizmem, niechciane. Często, nawet nocą, uciekały z domu i szły kilka kilometrów do domu swojej przyrodniej starszej siostry. Gdy sąd zadecydował, że dzieci trafią do pogotowia opiekuńczego, a potem rozdzielone do rodzin zastępczych, pani Sylwia i jej mąż... (Polska 2014)

Reżyseria: Reguła Gerwazy
Obsada: Katarzyna Dowbor
09:40
Komisarz Alex s.X - odc. 130 (seria X odc. 13) - Trzeci człowiek
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) W centrum miasta snajper z dachu zabija 2 mężczyzn i kobietę, która sprzedawała okulary przeciwsłoneczne na placu. Zastrzeleni mężczyźni są nieznani, nie mają dokumentów. Z zeznań świadków wynika, że przy kobiecie był mężczyzna w bluzie. (Polska 2017)

Reżyseria: Maciej Migas
Obsada: Krystian Wieczorek, Ireneusz Czop, Karolina Nolbrzak, Beata Fido, Janusz Chabior, Zbigniew Lesień, Zuzanna Zielińska, Paweł Ławrynowicz, Katarzyna Wajda, Katarzyna Wincza

Czas: 45min.
09:05
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. (Polska 2019)


Czas: 45min.
09:00
Malanowski i Partnerzy, odc.747
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marek pomaga człowiekowi, który zostaje wyrzucony przez ochroniarza z agencji dla hostess. Okazuje się, że mężczyzna nazywa się Franciszek Sawicki i przyjechał z Ukrainy w poszukiwaniu ukochanej córki – Zosi. Detektywi sprawdzają agencję, w której dziewczyna miała odbyć rozmowę o pracę. Jej właściciel twierdzi, że nie ma pojęcia, co się z nią stało. Tymczasem Ania, udając hostessę, zostaje zaproszona przez jednego z pracowników agencji na zamkniętą imprezę dla bogatych klientów. Na miejscu... (Polska 2015)

Reżyseria: Sochacki Sławomir
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:30
Malanowski i Partnerzy, odc.748
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ewelina Jemioł dowiedziała się od umierającej matki, kto jest jej biologicznym ojcem i prosi biuro Malanowskiego o pomoc w jego odnalezieniu. Detektywi odkrywają, że ożenił się ponownie i ma dorosłego syna, ale zostawił list pożegnalny i zniknął. Okazuje się, że Jerzy Marciniak sympatyzował z ruchami nacjonalistycznymi, nienawidził obcokrajowców i wszystkiego co „nie polskie". Nagle wychodzi na jaw, że kupował również broń. Detektywi muszą ustalić, co planował ojciec klientki i próbują... (Polska 2015)

Reżyseria: Jakubowski Szymon
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:00
Septagon, odc.44
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem klientem Septagonu jest Adam, znajomy Szefa. Ma nietypowy problem. Przyjaciółka jego żony, Wioletta zostawiła na weekend pod ich opieką swojego syna, Franka. Problem w tym, że Wioletta nie pojawiła się zgodnie z umową w niedzielę, żeby odebrać dziecko i nie ma z nią żadnego kontaktu. W domu Adama detektywi spotykają jego roztrzęsioną żonę i małego Franka, który dopytuje się, gdzie jest jego mama. Aneta jest przekonana, że Wioletcie coś się stało. To nie w jej stylu, żeby tak zniknąć... (Polska 2019)

Reżyseria: Matwiejczyk Dominik
10:40
Ojciec Mateusz s.VII - odc. 94 (seria VII, odc. 12) - Przytułek
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(AD) (N) Mateusz znajduje porzuconego kilkumiesięcznego chłopca, a przy nim kartkę z prośbą o opiekę i zapewnienie powrotu po dziecko. Kornacki zgłasza zaginięcie żony. Natalia zajmuje się chłopcem, ukrywają całą sprawę przed policjantami. (Polska 2012)

Reżyseria: Wojciech Nowak
Obsada: Artur Żmijewski, Piotr Polk, Michał Piela, Artur Pontek, Kinga Preis, Łukasz Lewandowski, Rafał Cieszyński, Magdalena Karel, Tomasz Sapryk, Magdalena Czerwińska

Czas: 40min.
10:00
Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Pomniki historii - Kazimierz Dolny
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program prezentuje najciekawsze pominiki i zabytki polskiej kultury. (Polska 2015)

Reżyseria: Tomasz Drozdowicz

Czas: 5min.
10:10
Mój pies i inne zwierzaki
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn dla posiadaczy i miłośników zwierząt. W programie przedstawiane będą m.in.: rasy psów i kotów, gatunki papug, gadów. (Polska 2019)


Czas: 10min.
10:25
Pogoda - 17.05 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2019)


Czas: 1min.
10:30 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
(JM) W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2019)


Czas: 12min.
10:45
Włoska kuchnia jak u babci - odc. 7/13 Trevi
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program kulinarno - podróżniczy, w którym Donal Skehan, popularny irlandzki kucharz, autor książek i prezenter telewizyjnych programów kulinarnych podróżuje po Włoszech, aby poznać sekrety domowej kuchni włoskiej. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Tomas Abramzon

Czas: 22min.
10:00
Dzień. który zmienił moje życie, odc.138
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cecylia ma 38 lat. Jest dyrektorką wydawnictwa. Kobieta bardzo chce mieć dziecko. Jej ostatni związek zakończył się po 8 latach, ponieważ jej partner, Piotr nie chciał mieć potomstwa. Mimo to Cecylia utrzymuje z Piotrem przyjacielskie stosunki. Kobieta postanawia wyjść za mąż za Szymona, którego Piotr nie znosi. Jednak sprawy zawodowe powodują, że mężczyźni spotykają się. Piotr jest zazdrosny o Cecylię i szantażuje Szymona. W całą sprawę zaangażowana jest jeszcze Klara, która podkochuje się w... (Polska 2015)

Reżyseria: Bortkiewicz Marcin, Khamidov Okił
10:00
Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia, odc.35
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia” już po raz 4. - jesienią tylko w Telewizji POLSAT. Emocjonalny rollercoaster, wyjątkowe nagrody i surowe kary, jakich dotąd nie było, jeszcze więcej gwiazd w kuchni oraz w restauracji - a wszystko to z udziałem czternastu nowych uczestników, i pod wodzą giganta polskiej gastronomii, Wojciecha Modesta Amaro! Czwarta edycja najlepszego kulinarnego show w Polsce będzie jeszcze bardziej gwiazdorska pod każdym względem, a dziesięć pełnych emocji i zaskakujących... (Polska 2015)

Reżyseria: Kępiński Jan, NOWAKOWSKI Artur, Raczek Marta
11:30
Korona królów - odc 224
telenowela historyczna TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Maciek przynosi wieści, że na zamku znaleziono truciznę, którą nasączone były łakocie. Na szczęście złapał zamachowca - Benesza. Krystyna obawia się, że czeski szpieg ją zdradzi. Regina za jej namową udaje się do lochu i truje Benesza. (Polska 2019)

Reżyseria: Piotr Fiedziukiewicz, Wojciech Pacyna, Jacek Sołtysiak, Jerzy Krysiak
Obsada: Andrzej Hausner, Marcin Rogacewicz, Agata Bykowska, Hubert Podgórski, Kacper Lech, Marcin Sitek, Maksymilian Michasiów, Andrzej Deskur, Zbigniew Waleryś, Mateusz Mosiewicz

Czas: 24min.
11:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 5min.
11:05 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 1min.
11:10
Pytanie na śniadanie Extra - (368)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
11:25
Rodzinka.pl s.VIII - odc. 174 "Nie chcę być babcią" sezon 8
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(AD) (N) Magda zachwyca się ciążą Marii. Tomek prosi o radę ojca w sprawie z Magdą. Podczas nocnej burzy Kacper idzie spać do rodziców, co rozczula Natalię. Natalia z Marią mówią o zakupach dla dziecka. Pojawia się Kuba i doprowadza je do łez. (Polska 2016)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska, Adam Zdrójkowski, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Agata Kulesza

Czas: 24min.
11:55
Barwy szczęścia - odc. 2066
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Amelia i Waleria są ciekawe, czy po odejściu Ireny Sadowska wróci do męża, ale Renia waha się, czy trwać w małżeństwie. Ludwik zwierza się Górce, że zrozumiał, jak bardzo kocha żonę i zamierza o nią walczyć. Waleria rozwija swoją pasję. (Polska 2019)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Marta Dąbrowska, Michał Witkowski, Agnieszka Mrozińska, Krzysztof Kiersznowski, Lesław Żurek, Katarzyna Glinka, Marieta Żukowska, Marek Lewandowski, Ewa Serwa, Marek Molak

Czas: 24min.
11:10
Polska z Miodkiem - (89) Oleśnica, Olesno
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl dokumentalny poświęcony etymologii znanych miejsc w Polsce. Profesor Jan Miodek w przystępny sposób opowiada o pochodzeniu najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain geograficznych. (Polska 2016)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 2min.
11:20
Wszystko dla pań s.II - odc. 24
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Andreina rozmawia z Eleonorą, krewniaczką zmarłego męża hrabiny Torriani. Hrabina nie chce słyszeć o sprzedaży kamienicy. Andreina i jej matka wpadają na szatański pomysł. Chcą skierować sprawę do sądu i ubezwłasnowolnić hrabinę. (Włochy 2015)

Reżyseria: Monica Vullo
Obsada: Guiseppe Zeno, Giusy Buscemi, Alessandro Tersigni, Christiane Filangieri, Lorena Cacciatore

Czas: 60min.
11:00
Dlaczego ja?, odc.621
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jadwigę Klik (45 l.) dopada przeszłość. Jej syn, Filip (24 l.), który 6 lat temu zasztyletował swoją dziewczynę i trafił za kratki, zostaje zwolniony z więzienia i staje przed jej drzwiami. Filip był jako nastolatek prawdziwym rozbójnikiem, który terroryzował innych i przerażał nawet własną matkę. Był jak tykająca bomba zegarowa – w kłótni zabił nożem swą 16-letnią dziewczynę. Po tym wydarzeniu w rodzinie Klików wszystko się zmieniło. Małżeństwo Jadwigi rozpadło się. Jej mąż stracił pracę i... (Polska 2015)

Reżyseria: Khamidov Okił, Wąsiński Piotr
11:00
Ukryta prawda, odc. 1046
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
30-letnia Weronika i 32-letni Leszek właśnie wprowadzają się do swojego pierwszego, własnego mieszkania. Na przeprowadzkę z Poznania do Warszawy zdecydowali się ze względu na nową pracę Leszka. Mimo braku wielu znajomych i zaciągniętego kredytu są szczęśliwi z powodu posiadania własnego mieszkania. Na wieczornym spacerze ze swoim adoptowanym psem, poznają Kaję i Piotra, którzy również posiadają sympatycznego psa Klakiera. Młodzi ludzie od razu się zaprzyjaźniają. Okazuje się, że para dopiero... (Polska)

11:25
SuperPies, odc.18
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pies Gringo z Gdańska to kolejny bohater programu „SuperPies”, a jego problemem jest nagminne szczekanie na każdy dźwięk dochodzący zza drzwi mieszkania – szczególnie dźwięk dzwonka. Jest to uciążliwe zarówno dla właścicieli, sąsiadów jak i dla samego psiaka. Czy behawiorystce Anecie Awtoniuk uda się pomóc temu małemu złośnikowi? Po raz kolejny odwiedzimy także Darka Kuźniaka i dowiemy się, jakie imię nadała suczce jego córka. Podejrzymy, jak sobie radzi rodzina powiększona o sunię ze... (Polska 2019)

Reżyseria: Siedlecki Grzegorz
Reklama
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2019)


Czas: 10min.
12:15 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2019)


Czas: 13min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2019)


Czas: 2min.
12:35
Magazyn Rolniczy - Piknik Poznaj Dobrą Żywność
Godziny emisji
Rozwiń opis
Celem programu jest informacja i edukacja nt. unijnego systemu ochrony produktów regionalnych i tradycyjnych, unijnych znaków jakości - Chroniona Nazwa Pochodzenia, Chronione Oznaczenie Geograficzne i Gwarantowana Tradycyjna Specjalność. (Polska 2019)


Czas: 12min.
12:50
Natura w Jedynce - Śpiochy na Sumatrze
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument o tym, jak zwierzęta śpią. Potrzeba snu to siła, z którą nie wygrał, ani człowiek, ani zwierzę. Sen jest niezbędny do życia, tak jak picie i pożywienie. A jak to wygląda w królestwie zwierząt? W jaki sposób śpią dzikie zwierzęta? (Francja 2016)

Reżyseria: Pascal Cardeilhac

Czas: 52min.
12:30
Koło fortuny - odc. 324 ed. 5
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej "Koło fortuny" znany jest widzom Programu 2 z lat 1993 - 1998 i 2007 - 2009. Obecną edycję programu prowadzi Rafał Brzozowski, a towarzyszy mu Izabella Krzan, Miss Polonii 2016. (Polska 2018)

Reżyseria: Tomasz Motyl
Obsada: Izabella Krzan, Rafał Brzozowski

Czas: 29min.
12:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 30min.
12:00
Gliniarze, odc.182
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas spaceru zostaje porwany warszawski komornik. Za jego życie porywacze żądają wysokiego okupu. Syn komornika zeznaje, że ojciec dostawał liczne groźby związane z pracą. Detektywi podejrzewają jednego z dłużników, którego dom i firma mają być zlicytowane. Podczas śledztwa wychodzą na jaw rodzinne sekrety. Detektywi muszą odkryć czy porwanie ma związek z życiem prywatnym, czy też zawodowym komornika? Tymczasem Matka Stefana namawia Anetę do pójścia na zwolnienie ze względu na zaawansowaną... (Polska 2018)

Reżyseria: Mazanek Agnieszka
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Mróz Piotr, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
12:00
Szpital, odc. 935
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dr Anna Nowicka przyjmuje na oddział kobietę z silnym bólem brzucha. Pacjentka od lat ciężko pracuje i ma wrzody żołądka. Jej siostra jest przekonana, że pacjentkę wykańcza syn darmozjad. Dwudziestoośmiolatek nie pracuje i ciągle zmienia studia. Kiedy matka postanawia wyrzucić go z domu, ten wraz z narzeczoną planuje oszustwo. Wmawiają kobiecie, że dziewczyna jest w ciąży i nie mają gdzie się podziać. Jednocześnie pacjentem ordynatora Piotra Wójtowicza jest nastolatek, który uciekając z domu... (Polska)

12:00
9. miesiąc, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial, który przedstawia poruszające, pełne emocji i dramatycznych zwrotów akcji historie, rozgrywające się w oczekiwaniu na przełomowy moment w życiu bohaterów, jakim są narodziny dziecka. Dla niektórych to najpiękniejsza chwila w życiu, wyczekiwana, witana z wielką radością i lukrowaną laurką wystawianą przez rodzinę. Dla innych fakt, którego nigdy nie planowali, napawający ich przerażeniem i lękiem, że nic w ich życiu nie będzie już takie samo, a oni wpadną w pułapkę obowiązków, na które... (Polska 2016)

Reżyseria: Gorostiza Pedro
13:15
Miłosne potyczki - odc. 83
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Emine i Fadik znajdują w domu rozrzucone kwiaty i tajemniczą wiadomość. W obawie przed prześladowcą wzywają policję. Murat jedzie do restauracji spotkać się z Emre, który prowokuje bójkę. Emre nie chce wycofać oskarżenia przeciwko Muratowi. (Turcja 2016)

Reżyseria: Muge Ugurlar
Obsada: Hande Ercel, Burak Deniz, Ozcan Tekdemir, Demet Gul

Czas: 45min.
13:00
Kryminalna Siódemka
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 12min.
13:15 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
(JM) W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2019)


Czas: 12min.
13:35
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2019)


Czas: 13min.
13:45
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2019)


Czas: 2min.
13:00
Trudne sprawy, odc.503
Godziny emisji
Rozwiń opis
16-letnia Laura Łazarczyk mieszka razem z Sebastianem Toczko (18 l.) i ich małym synkiem, Jonaszem w wynajętym przez Sebastiana mieszkaniu. Właściciel lokalu, Arkadiusz Chromiński (44 l.) i jego żona Mirka (46 l.) nie wiedzieli, że ich młodzi lokatorzy spodziewają się dziecka. Na tę nowinę reaguje w skandaliczny sposób. Wyrzuca wózek Jonasza na śmietnik i wręcza nastolatkom wypowiedzenie umowy najmu z natychmiastowym nakazem wyprowadzki. Rodzice Laury radzą im zasięgnąć pomocy adwokata, a ten... (Polska 2015)

Reżyseria: Khamidov Okił, Trzciński Zbigniew
13:00
Szkoła, odc. 698
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pola Rzymowska z 8c buntuje się przeciwko matce. Odkąd ojciec ósmoklasistki wyjechał do pracy za granicę, kobieta przestała zajmować się rodziną. Obarczona odpowiedzialnością za dom i rodzeństwo Pola nie radzi sobie z emocjami i zaczyna zachowywać się agresywnie. Gdy uczennica przyprowadza do szkoły młodszego brata, zaniepokojona wychowawczyni wzywa do szkoły jej matkę. Maciek Kostecki z licealnej 1d jest utalentowanym piłkarzem. Chłopakowi przyznano wysokie stypendium sportowe. Ojciec Maćka... (Polska)

13:00
Detektywi w Akcji, odc.180
Godziny emisji
Rozwiń opis
W biurze detektywów pojawia się Xawery Słomka, czterdziestoletni stary kawaler, miłośnik książek przygodowych, z zawodu bibliotekarz, z zainteresowania samozwańczy Indiana Jones. Tym razem Xawery potrzebuje pomocy profesjonalistów. Skradziono mu cenną książkę. Atlas roślin. Detektywi proponują zakup nowego egzemplarza, ale Xawery wyjaśnia, że musi odzyskać skradziony egzemplarz, ze względu na zapisaną w niej ostatnią rymowankę zmarłego niedawno pana Andrzeja, która może zapewnić mu pokaźny... (Polska 2017)

Reżyseria: Protokowicz Tomasz
14:00
Elif s.III - odc. 486
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Arzu wynajmuje dwóch mężczyzn i zleca im porwanie Elif. Oni omyłkowo uprowadzają Inci. Yusuf przypadkiem ich zauważa i prosi Orhana o ustalenie, dokąd jadą. Rusza za porywaczami. Elif ukradkiem wsiadła do auta Yusufa i jedzie z nim. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Cemre Melis Cinar, Isabella Damla Guvenilir, Volkan Colpan, Selin Sezgin, Altug Seckiner

Czas: 44min.
14:00
Coś dla Ciebie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bezrobocie? Brak mieszkania? Czy te problemy są bliskie także widzom? Pokazujemy, gdzie szukać pomocy, jak się o nią zwrócić i jak znaleźć miejsca w swojej okolicy, w których można ją uzyskać. (Polska 2019)


Czas: 23min.
14:30
Operacja Zdrowie! - /26/ Nowoczesna stomatologia
magazyn medyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 25min.
14:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 60min.
14:00
Pierwsza miłość, odc.2884
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melka nie może znieść myśli, że Hiszpan znowu uniknie kary. Postanawia powiedzieć mu parę słów do słuchu. Potem Melka idzie z Piotrem do wesołego miasteczka. Dla żartu postanawia skorzystać z usług wróżki. Kobieta przewiduje sukces zawodowy Melki. O dziwo wróżba się od razu sprawdza. Następuje przełom w sprawie Hiszpana. Tymczasem Kinga szykuje się do pierwszego obozu survivalowego. Na miejscu okazuje się, że plan, który wymyślili z Oskarem, ma sporo niedociągnięć. Kinga improwizuje,... (Polska 2019)

Reżyseria: Bortkiewicz Marcin, Buttny Sebastian, Klimkiewicz Katarzyna, Miszczak Jakub, Szołtysik Marzena
Obsada: Anna Ilczuk, Łukasz Płoszajski, Aneta Zając, Aleksandra Zienkiewicz, Michał Koterski
14:45
Dlaczego ja?, odc.374
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomek Dawidziak traci po wypadku pamięć. Mężczyzna jest zdziwiony, gdy jego żona Karolina i dzieci - Ola i Michał nie cieszą się z jego powrotu do domu ze szpitala. Z czasem Tomek zaczyna rozumieć, że swoim zachowaniem sprzed wypadku bardzo ranił swoich bliskich. Dowiaduje się, że zniszczył związek syna z jego dziewczyną, wdając się z nią w romans. Poza tym wychodzi na jaw, że chciał oszukać swojego wspólnika Mariusza. Tomek jest w szoku i chce zmienić się. Ale jego rodzina ma wątpliwości,... (Polska 2013)

Reżyseria: Khamidov Okił
14:00
19 +, odc. 399
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lena jest już po operacji. Odwiedzają ją przyjaciele. Są szczęśliwi, bo wszystko poszło dobrze, a nerka prawdopodobnie się przyjmie. Nerka zaczęła pracować u jej ojca już podczas operacji, Lena czuje ulgę. Do Krakowa przyleciała matka Leny, która zamierza być przy córce. Mela stara się być miła, choć od zawsze miała z kobietą złe kontakty. Na nic się to zdaje, ponieważ matka Leny chce, żeby Mela wyprowadziła się z mieszkania. Mela czuje się upokorzona i nie wie, co ze sobą zrobić. Zatrzymuje... (Polska)

14:30
Kuchenne rewolucje, sez. 5, odc. 8/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja "Samui", (Kraków). Trzy lata temu w samym centrum starego Krakowa swoją restaurację otworzył pan Rafał z żoną Dorotą. Pomysł jej powstania narodził się w jego głowie pod wpływem pasji związanej z muay thai, czyli tajskim boksem. To dzięki niemu Rafał zaczął podróżować do Tajlandi na turnieje sportowe, gdzie zakochał się w krajobrazie, w zapachach i w kuchni. Tą miłością chciała zarazić nie tylko przyjaciół, ale wszystkich Krakowian. Niestety przekonanie gości do tajskich... (Polska)

Obsada: Magda Gessler
14:00
STOP Drogówka, odc.204
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowy sezon najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2019)

15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2019)


Czas: 10min.
15:10 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2019)


Czas: 2min.
15:15
ALARM!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reporterski program telewizyjnej Jedynki, w którym pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa, opowieści o realnych problemach Polski i Polaków. (Polska 2019)


Czas: 8min.
15:35
Magazyn śledczy Anity Gargas - /110/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn śledczy Anity Gargas. (Polska 2018)


Czas: 25min.
15:10
Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział - odc. 95 Zimne serce, część 1
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Martin zostaje wezwany do wypadku młodego skoczka Tima. Większy problem stanowi jednak jego mama Luisa, która cierpi na nagłe zawroty głowy i zaburzenia rytmu serca. Kobieta pragnie się uwolnić od męża i syna i wyjechać do Kanady. (Niemcy 2008)

Reżyseria: Axel de Roche
Obsada: Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Siegfried Rauch

Czas: 43min.
15:05
Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem s.I - odc. 17
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Tylko Anastazja wierzy, że sułtan Ahmed wyzdrowieje. Szahin Giray nadal przy pomocy buntowników chce przejąć władzę. Sułtanka Fahriye obawia się o życie ukochanego Mehmeda Giraya i prosi o pomoc matkę - sułtankę Safiye. (Turcja 2015)

Reżyseria: Zeynep Günay Tan, Deniz Kolo, Mert Baykal, Yaz Alp Akaydn
Obsada: Anastasia Tsilimpiou, Beren Saat, Hülya Avar, Ekin Ko, Tülin Özen

Czas: 46min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:30
Szkoła, odc. 699
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paulina Nawrot z licealnej 1 a jest zachwycona Szymonem Bielą z równoległej klasy. Bardzo chciałaby lepiej go poznać, ale jest przekonana, że ten nawet na nią nie spojrzy, bo uczennica uchodzi za kujonkę. Żeby zaimponować chłopakowi wprasza się na jego imprezę i upija się. Szymon udostępnia w Internecie nagranie z pijana uczennicą i dziewczyna staje się pośmiewiskiem w szkole. Nastolatka jest załamana… Tymczasem ósmoklasiści Krzysztof Radzik i Antek Stańczyk dobrze się uczą, choć nie są zbyt... (Polska)

15:00
Policjantki i Policjanci, odc.548
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najnowszy, dziesiąty już, sezon hitu Czwórki, a w nim: zaskakujące zwroty akcji, nowe wątki oraz nowe postaci. Do obsady serialu dołączy m.in. Laura Samojłowicz, której bohaterka nie od razu pokaże swoją prawdziwą twarz. W nowej serii odcinków, po tragicznym finale poprzedniego sezonu, w którym z rąk Borysa zginęła Karolina Rachwał, pracownicy komendy będą musieli uporać się z uczuciami po stracie koleżanki. Białachowi (Mariusz Węgłowski), któremu wraz ze śmiercią ukochanej zawalił się cały... (Polska 2019)

Obsada: Honorata Witańska, Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Wojciech Sukiennik, Paweł Monsiel, Magda Szczepanek
16:05
Wieczna miłość s.II - odc. 175 (seria 2. odc. 61)
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Emir próbuje się dowiedzieć, z kim Nihan spędziła noc tuż przed wypadkiem. Przypadkowo odkrywa, że Kemal sprawdzał jego lokalizację. W ramach zemsty Emir postanawia uwikłać w swoją intrygę przyjaciół Kemala: Leylę i Ayhana. (Turcja 2015)

Reżyseria: Hilal Saral
Obsada: Burak Özivit, Neslihan Atagül Doulu, Kaan Urganclolu, Orhan Güner, Zerrin Tekindor, Melisa Asl Pamuk

Czas: 43min.
16:00
Koło fortuny - odc 510 ed. 6
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej "Koło fortuny" znany jest widzom Programu 2 z lat 1993 - 1998 i 2007 - 2009. Obecną edycję programu prowadzi Rafał Brzozowski, a towarzyszy mu Izabella Krzan, Miss Polonii 2016. (Polska 2019)

Reżyseria: Tomasz Motyl
Obsada: Izabella Krzan, Rafał Brzozowski

Czas: 28min.
16:35
Familiada s.I - odc. 2167
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna. (Polska 2014)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł, Anna Orchowska
Obsada: Karol Strasburger

Czas: 24min.
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
(JM) Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2019)


Czas: 21min.
16:25
Pogoda - 17.05 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2019)


Czas: 1min.
16:30
Kryminalna Siódemka
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 12min.
16:45
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjny prezentujący zapowiedzi najważniejszych tematów z wydarzeń dnia ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2019)


Czas: 12min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.4149
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT „Interwencja” już od 16 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Michał Bebło - prowadzący magazyn reporterów „Interwencja”, wraz z zaangażowanym i dynamicznym zespołem reporterów jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zgłoszone sprawy są przez niego analizowane, a żadna prośba nie jest lekceważona. Dzięki „Interwencji” widzowie poznają dramatyczne historie. Także i w najnowszych odcinkach reporterzy... (Polska 2019)

16:30
Na ratunek 112, odc.351
Godziny emisji
Rozwiń opis
Asia (18 l.) jest sama w domu, bo jej matka pracuje w nocy. Nagle gaśnie światło i dziewczyna wychodzi na klatkę schodową. Kiedy wraca do mieszkania, odkrywa, że pod jej nieobecność wszedł podpity mężczyzna i zamyka drzwi na zamek, a potem każe zrobić sobie drinka. Asia idzie do kuchni i dzwoni najpierw do swojej koleżanki, a następnie pod numer alarmowy 112. W drugiej części tego odcinka poznamy historię Łukasza. Ten siedemnastolatek wpada na pomysł, że przez Internet będzie łapać pedofilów,... (Polska 2019)

Reżyseria: Kucińki Piotr
16:30
19 +, odc. 400
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mela spędziła z Kacprem romantyczną noc w hostelu Kasi. Obydwoje są bardzo zakochani i szczęśliwi. Krzysiek zgadza się, żeby Mela zatrzymała się u nich na jakiś czas. Kacper chce mieć dziewczynę przy sobie. Nawet kiedy Lena każe mamie przeprosić jej przyjaciółkę i proponuje powrót do mieszkania, Mela nie chce, bo teraz najbardziej chce być blisko Kacpra. Tymczasem ojciec Leny dziękuje córce, że uratowała mu życie. Mówi jej też, że nie ma dokąd pójść po operacji, nie ma gdzie mieszkać.... (Polska)

16:00
Gliniarz i prokurator, odc.81 It's sin to tell a lie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial sensacyjny, pełen akcji, intrygujących zagadek kryminalnych i humorystycznych akcentów, którego bohaterowie podbili serca widzów na całym świecie. Prokurator okręgowy J.L. „Fatman” McCabe i prywatny detektyw Jake Styles są jak ogień i woda, ale w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych nie mają sobie równych. Szorstki twardziel, prokurator McCabe, to były gliniarz, przebiegły i przenikliwy, którego nic nie powstrzyma przed dotarciem do prawdy, nawet jeśli wymaga to działania na... (USA 1991)

Obsada: Campbell Alan, Conrad William, Hogan Jack, Joe Penny, O'Hanlon Jr. George, Penny Joe, Russell Olga, William Conrad
Reklama
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2019)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2019)


Czas: 2min.
17:25
Jaka to melodia? - odc. 4097
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Quiz muzyczny propagujący muzykę rozrywkową. Prowadzenie Norbi. (Polska 2019)

Reżyseria: Agnieszka Żmijewska
Obsada: Norbert Dudziuk vel Norbi

Czas: 25min.
17:10
Więzień miłości - odc 59
Godziny emisji
Rozwiń opis
Alev postanawia ostatecznie rozprawić się z Zehrą. Wściekły Yener poprzysięga zemstę na rodzinie Zehry i Omerze. Do Sevim dzwoni adwokat Yenera i grozi jej więzieniem za niespłacony dług. (Turcja 2016)

Reżyseria: Mahir Aktas
Obsada: Erkan Meri, Hazal Subasi, Yaprak Durmaz

Czas: 41min.
17:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 180min.
17:00
Gliniarze, odc.341
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na imprezie zorganizowanej przez wydawcę magazynu erotycznego jedna z modelek zostaje dotkliwie pobita. Adam i Agnieszka prowadzą śledztwo, podczas którego szybko wychodzi na jaw, jak brutalny i bezwzględny jest świat erotyki. Adam od samego początku próbuje zdystansować się od pozostałych pracowników komendy. Agnieszka traci zaufanie do partnera, który w ogóle nie chce rozmawiać o przeszłości w łódzkiej policji. Pomimo ostrzeżeń ze strony Olgierda i Krystiana policjantka decyduje się na... (Polska 2019)

Reżyseria: Strzyżewska Anna
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Mróz Piotr, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Woźniak Magdalena
17:00
Szpital, odc. 936
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pacjentem dr Dominiki Gajdy jest niepełnosprawny chłopiec z zakażeniem dróg moczowych. Ojciec dziecka nie akceptuje chorego syna i nakłania żonę do porzucenia go w szpitalu. Kobieta jest załamana, bo mąż utrzymuje ich rodzinę. Dziadek 7-latka próbuje przemówić mężczyźnie do rozsądku, ale 27-latek nie kocha syna i chce się go pozbyć. Jednocześnie dr Michał Morawski zajmuje się 16-latką, która upadła na rowerze i złamała rękę. Licealistka jest zakochana w koledze z klasy, któremu chciała... (Polska)

17:00
Joker, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Joker” to teleturniej, w którym droga do głównej wygranej jest bardzo prosta. Wystarczy odpowiedzieć na wszystkie 10 pytań z wiedzy ogólnej. Do każdego z nich uczestnik uzyskuje 4 warianty odpowiedzi. Dodatkowo, osoba biorąca udział w programie otrzymuje wsparcie w postaci 7 tytułowych „Jokerów”. To wirtualne karty, które służą do eliminacji dwóch niepoprawnych wariantów odpowiedzi. Uczestnik posiada także Jokera specjalnego w postaci osoby towarzyszącej, z którą uczestnik przybył do... (Polska 2017)

Reżyseria: Łukasik Łukasz
18:00
Klan - odc. 3492
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Po wczorajszym spacerze z Robertem Dominika jest w dobrym nastroju. Jerzy już nie ma wątpliwości, że córka jest zakochana. Obawia się, jak zareaguje, kiedy dowie się o służbowym wyjeździe na wybrzeże w dodatku z inżynier Mildą. (Polska 2019)

Reżyseria: Michał Fazlejew, Adam Molak, Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski
Obsada: Teresa Stępień Nowicka, Filip Turkiewicz, Jan Oskroba, Daniel Zawadzki, Dorota Kamińska, Dariusz Lewandowski, Tomasz Stockinger, Anna Powierza, Anna Janik, Jakub Wons

Czas: 21min.
18:30
Korona królów - taka historia... - odc. 35
telenowela historyczna TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)

Reżyseria: Piotr Fiedziukiewicz

Czas: 24min.
18:55
Jeden z dziesięciu - 7/113
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składa się z 3 etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać. (Polska 2019)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński
Obsada: Tadeusz Sznuk

Czas: 27min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2019)


Czas: 19min.
18:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2019)


Czas: 2min.
18:25 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2018)


Czas: 2min.
18:35
Audycje Komitetów Wyborczych
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Audycje Komitetów Wyborczych ułożone w bloku, zgodnie z przyznanym czasem i kolejnością wyłonioną w drodze losowania. Poszczególne audycje rozdzielone jednakową planszą oraz jinglem... (Polska 2019)


Czas: 27min.
18:00
Pierwsza miłość, odc.2885
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotrek jest zszokowany trafnością przewidywań wróżki. Zastanawia się, czy Melce jednak nie był pisany Paweł. Dziewczyna jest jednak skupiona na pracy. Namawia szefa, żeby wykorzystać informacje zdobyte przez „YOLO” przeciwko Hiszpanowi. Pojawia się problem. Sebastian, informator czasopisma, chce statusu świadka koronnego. Tymczasem Malwina chce się pożegnać z Emilką przed wyjazdem do klasztoru. Dochodzi do pojednania. Na miejscu Malwina orientuje się, że trafiła do zakonu o bardzo... (Polska 2019)

Reżyseria: Bortkiewicz Marcin, Buttny Sebastian, Klimkiewicz Katarzyna, Miszczak Jakub, Szołtysik Marzena
Obsada: Anna Ilczuk, Łukasz Płoszajski, Aneta Zając, Aleksandra Zienkiewicz, Michał Koterski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Ukryta prawda, odc. 1047
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
32-letni Marek jest informatykiem i nadal mieszka z 64-letnią matką. Ostatni raz spotykał się z kimś jeszcze w czasach studenckich. Za namową kolegi mężczyzna próbuje wziąć się za siebie – zaczyna chodzić na siłownię i biegać. Przypadkiem spotyka w parku 31-letnią Beatę. Kobieta siedzi na ławce zapłakana, ma ślady po uderzeniu na głowie. Beata zwierza się Markowi, że to mąż ją uderzył, zresztą nie pierwszy raz. 32-latek chce pomóc kobiecie. Próbuje przekonać ją, że nie musi bać się męża i... (Polska)

18:00
Septagon, odc.45
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Septagonu zgłasza się pani Izabela. Prosi o pomoc w odnalezieniu syna, Adriana, który parę tygodni temu wyprowadził się z jej domu wraz ze swoją dziewczyną, Matyldą. Kiedy sugerują zgłoszenie zaginięcia, kobieta przyznaje się, że syn skontaktował się z nią w międzyczasie. Detektywi przyjmują sprawę, chociaż wygląda to jak zwykły rodzinny konflikt. Kiedy jadą przeszukać rzeczy Adriana, Max próbuje namierzyć telefon chłopaka. Okazuje się to niemożliwe z powodu ataku hakerskiego na Septagon,... (Polska 2019)

Reżyseria: Wrzosek Robert
19:25 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Codzienny serwis sportowy. (Polska 2018)


Czas: 3min.
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2019)


Czas: 30min.
19:05
Rodzinka.pl s.III - odc. 73 "Rodzic uczy, rodzic radzi, rodzic nigdy Cię nie zdradzi"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(AD) (N) Ludwik zapisuje Kacpra na zajęcia z hokeja. Sam zostaje trenerem. Natalia walczy z bałaganiarstwem swoich synów, a Ludwik zmaga się z nową funkcją trenera. (Polska 2012)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska, Adam Zdrójkowski, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Agata Kulesza

Czas: 24min.
19:35
Barwy szczęścia - odc. 2066
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Amelia i Waleria są ciekawe, czy po odejściu Ireny Sadowska wróci do męża, ale Renia waha się, czy trwać w małżeństwie. Ludwik zwierza się Górce, że zrozumiał, jak bardzo kocha żonę i zamierza o nią walczyć. Waleria rozwija swoją pasję. (Polska 2019)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Marta Dąbrowska, Michał Witkowski, Agnieszka Mrozińska, Krzysztof Kiersznowski, Lesław Żurek, Katarzyna Glinka, Marieta Żukowska, Marek Lewandowski, Ewa Serwa, Marek Molak

Czas: 24min.
19:20
19:25
19:40
Gwiazdy przed Festiwalem
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polsat SuperHit Festiwal 2019 już wkrótce. W tym programie nasza ekipa odwiedzi artystów, przygotowujących się do występu na tym najważniejszym muzycznym wydarzeniu tej wiosny w naszym kraju. (Polska 2019)

19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7807
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35 Na żywo
Sport, odc. 7790
informacje
Godziny emisji
19:45 Na żywo
Pogoda, odc. 7787
informacje
Godziny emisji
19:50 Na żywo
Uwaga!, odc. 5676
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.549
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zapała otrzymuje pismo z banku. Żądają w nim pierwszej raty i grożą komornikiem. Krzysiek boi się wyjawić Emilce w jak ciężkim położeniu się znaleźli. Emilka jednak domyśla się prawdy i na własną rękę próbuje rozwiązać ich kłopoty. Nad Kariną także zawisły ciemne chmury. Policjantka jest zestresowana, bo wie, że zbliża się kulminacja jej problemów. Tymczasem na komendę trafia zgłoszenie o pobitej do nieprzytomności kobiecie, którą podczas porannego joggingu znalazła biegnąca przez park... (Polska 2019)

Obsada: Honorata Witańska, Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Wojciech Sukiennik, Paweł Monsiel, Magda Szczepanek
20:05
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Prognoza pogody. (Polska 2019)


Czas: 3min.
20:10 Na żywo
ALARM!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reporterski program telewizyjnej Jedynki, w którym pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa, opowieści o realnych problemach Polski i Polaków. (Polska 2019)


Czas: 16min.
20:35
Pielgrzym
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na schodach wyłożonych czerwonym dywanem sylwetka wspinającego się człowieka. Kiedy się odwróci, z ekranu spojrzą jasne, spokojne oczy Jana Pawła II, "polskiego" papieża... Tak zaczyna się "Pielgrzym" Andrzeja Trzosa - Rastawieckiego. (Polska 1979)

Reżyseria: Andrzej Trzos - Rastawiecki

Czas: 79min.
20:10
Barwy szczęścia - odc. 2067
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) W mieszkaniu Walawskich panuje dziecięcy harmider, który Zosia źle znosi. Piotr chce naprawić relacje z żoną. Tego dnia Chowański wychodzi z więzienia. Na zewnątrz czeka na niego Umińska, a także Zosia. Artur wybiera towarzystwo Alicji. (Polska 2019)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Jakub Kwinta, Natalia Żyłowska, Michał Nowak, Daniel Piskorz, Filip Kosior, Jacek Kałucki, Hanna Konarowska, Zachariasz Muszyński, Stanisława Celińska, Lesław Żurek

Czas: 24min.
20:45
O mnie się nie martw - s. X odc. 11/13
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(AD) (N) Kostek, który dowiedział się już od Karoliny, kim jest tajemnicza Daisy, wynajmuje mieszkanie na Żelaznej i na dzień dobry pomaga Krzyśkowi nagabywanemu przez agresywnego młodziaka. Z kolei Krzysiek i Irenka pomagają Kostkowi. (Polska 2019)

Reżyseria: Łukasz Ostalski
Obsada: Aleksandra Adamska, Andrzej Andrzejewski, Hanna Śleszyńska, Joanna Kurowska, Katarzyna Ankudowicz, Krzysztof Stelmaszyk, Maja Kwaśny, Marcin Korcz, Oliwia Dąbrowska, Paweł Domagała

Czas: 45min.
20:00
Weterynarze z sercem - /12/
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl powstał na fali mody na świadome wprowadzanie zwierząt domowych do życia polskich rodzin. Prezentuje przypadki pacjentów pojawiających się w klinikach weterynaryjnych, pracę i opiekę medyczną nad zwierzętami w zoo i innych placówkach. (Polska 2016)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Sandra Andrzejewska, Wojciech Wołoszyn

Czas: 25min.
20:30
Moja Praca
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 22min.
20:05
Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami., odc.94
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zbliża się wielki finał tej, wiosennej edycji „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Przypomnijmy, iż tej wiosny do rywalizacji w tym tanecznym show przystąpili: Agnieszka Radwańska i partnerujący jej, Stefano Terrazzino, Anna Jagodzińska, której partnerował Michał Jeziorowski, Joanna Mazur, u boku której zobaczyliśmy Jana Klimenta, Tamara Gonzales Perea w parze z Rafałem Maserakiem, Dominika Tajner-Wiśniewska w towarzystwie Wojciecha Jeschke, Justyna Żyła, której partnerował Tomasz... (Polska 2019)

Reżyseria: Rooyens Rinke
20:00
Avengers
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Super bohaterowie łączą siły! Iron Man, Hulk, Thor, Kapitan Ameryka, Sokole Oko i Czarna Wdowa. Gdy świat staje w obliczu niebezpieczeństwa Nick Fury, dyrektor agencji S.H.I.E.L.D., musi stworzyć oddział gotowy do walki z nieprzyjacielem. (USA 2012)

Reżyseria: Joss Whedon
Obsada: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson, Clark Gregg, Cobie Smulders, Stellan Skarsgård, Gwyneth Paltrow, Maximiliano Hernández, Paul Bettany, Alexis Denisof, Powers Boothe, Jenny Agutter, Arthur Darbinyan, Donald Li, Harry Dean Stanton, Jerzy Skolimowski, Enver Gjokaj, Walter Perez, Ashley Johnson, Stan Lee, Lou Ferrigno, Damion Poitier, Alicia Sixtos, Dieter Riesle, Jamie McShane, Jeff Wolfe, James Eckhouse, Tina Benko, Kirill Nikiforov, M'laah Kaur Singh, Rashmi Rustagi, Warren Kole, Jesse Garcia, Kenneth Tigar, Josh Cowdery, Katsumi Komatsu, Yumiko Komatsu, Momoko Komatsu, Robert Clohessy, Fernanda Toker, Andrea Vecchio, Robin Swoboda, Brent McGee, Michael Zhang, William-Christopher Stephens, Kelley Robins Hicks, Romy Rosemont, Pat Kiernan, Thomas Roberts, Jillian Morgese, Catherine Anderson, Ricardo Andres, Logan Bennett, Mayank Bhatter, Sharita Bone, Jason Botsford, Mary Kate Campbell, Gene N. Chavez, Layla Cushman, Robert Dean, Rick Dremann, Jeffrey Feingold, Rod Fielder, Eric Frank, Israel Hall, Carmen Dee Harris, Alexander Christopher Jones, Mike Karban, Demoine Kinney, Andrew Knode, Annette Lawless, Kimberly J. Mahoney, Todd Manes, Jorge Mardel, Tiffany Sander McKenzie, Michael McMillan, Sean Meehan, Joti Nagra, Holly Neelie, Caleb Daniel Noal, Joseph O'Brien, Jeremy Orr, Nate Paige, Martin Palmer, Maria Perossa, Caleb Pieplow, Alexander Daniel Pimentel, Frank Powers, Jaime Powers, Brent Reichert, Kelly Ruble, Gina Sarno, Robert B. Schneider IV, Jeff Seich, Christina Shaffer, Alonda Shevette, Douglas Slygh, Colin Strause, Robert P. Thitoff, George Thomas, Shane Thompson, Jerry Lee Tucker, Tai Urban, Chris Vaina, Sandra Weston, Seth Zielicke, Alex DeCourville, Debbie Scaletta, Andrea-Nichole Olivas, Tina Grimm, Evan Kole
20:00
Gwiazdy Kabaretu, odc.23
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon programu z udziałem znakomitości polskiej sceny kabaretowej. W nowych odcinkach zobaczymy Cezarego Pazurę, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Młodych Panów i Kabaret Skeczów Męczących. Gospodarzem show jest Robert Korólczyk – lider Kabaretu Młodych Panów, a towarzyszą mu cztery piękne i utalentowane artystki z Kwartetu Obsession, kabaretowo-muzycznej formacji specjalizującej się w skeczach połączonych z humorystycznymi interpretacjami klasyki, jazzu i popu: Kamila Szalińska-Bałwas,... (Polska 2019)

Reżyseria: JAKE DAVIS
21:45
Rodzinka.pl - odc. 262 "Wiele wspólnych lat" sezon 14
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(AD) (N) Kacper wyznaje Agacie, że bardzo mu się podobała, kiedy był mały. Ludwik myli krem do twarzy z kremem do depilacji. Boska żali się na kryzys w małżeństwie, Maria postanawia rozwiązać ten problem na własną rękę. (Polska 2019)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska, Adam Zdrójkowski, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Agata Kulesza

Czas: 24min.
21:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 30min.
21:30
Tygodnik polityczny
program publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 23min.
21:50
Sport w weekend
magazyn sportowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 5min.
21:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.301
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paulina Wach i Kuba Walczak rozpoznają okoliczności śmierci Bronisława, podstarzałego alkoholika, znalezionego we własnym domu z raną głowy. W domu wybuchł pożar, który na szczęście nie zdołał uszkodzić budynku ani zatrzeć śladów. Policjanci szybko dowiadują się, że denat miał zatarg z pewnym deweloperem – przedsiębiorca chciał kupić działkę, na której znajduje się dom ofiary, aby wybudować tam apartamentowiec. Bronisław pod żadnym pozorem nie zgadzał się na transakcję. Ku zaskoczeniu... (Polska 2019)

Obsada: Dariusz Karpiński, Marek Włodarczyk, Weronika Lewoń, Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek
22:05
Gramy dla Europy - widowisko z okazji 15 - lecia wejścia Polski do Unii Europejskiej /skrót 5/
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)

Reżyseria: Halina Przebinda

Czas: 16min.
22:25
Audycje Komitetów Wyborczych
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Audycje Komitetów Wyborczych ułożone w bloku, zgodnie z przyznanym czasem i kolejnością wyłonioną w drodze losowania. Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019. (Polska 2019)


Czas: 30min.
22:20
La La Poland s.II - odc (3)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komediowo - kabaretowy cykl Dwójki. To absurdalna podróż w głąb niezwykłej krainy znanej jako La La Poland, z jej wszystkimi śmiesznostkami i powagą, grozą i urokiem, błazenadą i powabem. (Polska 2019)

Reżyseria: WAWRZYNIEC KOSTRZEWSKI

Czas: 27min.
22:55
Król życia
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Opowiedziany z humorem, skłaniający do refleksji film o życiu w wielkim mieście, o świecie korporacyjnych układów i zależności. Dla korporacji pracuje główny bohater, czterdziestokilkuletni Edward, który nie lubi swego zajęcia. (Polska 2015)

Reżyseria: Jerzy Zieliński
Obsada: Robert Więckiewicz, Magdalena Popławska, Bartłomiej Topa, Krzysztof Czeczot, Anna Niedźwiecka, Jan Peszek, Jerzy Trela

Czas: 92min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
(JM) Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2019)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2019)


Czas: 15min.
22:40
Pogoda - 17.05 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2019)


Czas: 1min.
22:45
Kryminalna Siódemka
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 12min.
22:15
Jak rozpętałem II wojnę światową cz. 3 - Wśród swoich
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ostatnia część doskonałej komedii o niesamowitych przygodach szeregowca Franka Dolasa. Nasz bohater na pokładzie szpitalnego statku, trafia do Włoch. Przypadkowa dekonspiracja przed włoskim żołnierzem, zmusza Dolasa do przebrania się w niemiecki mundur. Próba pozbycia się munduru i przedostania się w cywilnym ubraniu do Polski, kończy się przed niemieckim sądem wojskowym, który skazuje Franka za dezercję i wysyła na front wschodni...   Dla małoletnich od lat 12           Udogodnienia: napisy... (Polska 1970)

Reżyseria: Chmielewski Tadeusz
Obsada: Kociniak Marian, Borońska Janina, Starostecka Elżbieta, Gryń Wirgiliusz
22:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.302
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wojtala, który wspiera Dagę Górską i Marka Gawlika jako asystent dochodzeniowy w nowej sprawie, trochę przypadkiem podsłuchuje rozmowę telefoniczną Dagi i dochodzi do przekonania, że odkrył wielką tajemnicę: starsza aspirant Górska musi być w ciąży! Wojtala zamierza odtąd roztoczyć nad nią opiekę. Tymczasem w śledztwie w sprawie wypadku w zbiorniku wodnym, w którym zginął jeden z nurków, wiele wskazuje na to, że ktoś przyczynił się do śmierci ofiary. Zgodnie z ustaleniami Bolka powodem zgonu... (Polska 2019)

Obsada: Dariusz Karpiński, Marek Włodarczyk, Weronika Lewoń, Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek
23:05
Wiktoria s.II - odc 16 (seria 2, odc. 8) Komfort sumienia
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Między Albertem i Wiktorią dochodzi do spięć. Jedną z przyczyn jest obecność baronessy Lehzen, która opiekowała się Wiktorią w dzieciństwie i nadal odgrywa ważną rolę w jej życiu. Wiktoria będzie musiała dokonać wyboru. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Tom Vaughn
Obsada: Jenna Coleman, Tom Hughes, Catherine H. Flemming, Rufus Sewell, Daniela Holtz

Czas: 46min.
23:00
ALARM!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reporterski program telewizyjnej Jedynki, w którym pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa, opowieści o realnych problemach Polski i Polaków. (Polska 2019)


Czas: 16min.
23:20
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
(JM) Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2019)


Czas: 21min.
23:45
Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem s.I - odc. 17
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Tylko Anastazja wierzy, że sułtan Ahmed wyzdrowieje. Szahin Giray nadal przy pomocy buntowników chce przejąć władzę. Sułtanka Fahriye obawia się o życie ukochanego Mehmeda Giraya i prosi o pomoc matkę - sułtankę Safiye. (Turcja 2015)

Reżyseria: Zeynep Günay Tan, Deniz Kolo, Mert Baykal, Yaz Alp Akaydn
Obsada: Anastasia Tsilimpiou, Beren Saat, Hülya Avar, Ekin Ko, Tülin Özen

Czas: 46min.
23:00
Tylko nie mów nikomu
dokument
Godziny emisji
23:00
Kontrakt na zabijanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Były policjant Ray (John Cusack) zabiera nastoletniego syna na biwak, który ma poprawić ich nienajlepsze ostatnio relacje. Na trasie ich wyprawy ma miejsce próba odbicia eskortowanego przez policję płatnego zabójcy, Cardena (Morgan Freeman), który w przeszłości pracował na zlecenie rządu. W ucieczce pomagają mu byli komandosi. Rayowi udaje się przechwycić Cardena. Postanawia odstawić go na policję, a w ślad za nim ruszają kumple Cardena i tajni agenci. Wkrótce okazuje się, że z pozoru jasna... (Niemcy, USA 2006)

Reżyseria: Beresford Bruce
Obsada: Anderson Jamie, Cusack John, Freeman Morgan
00:05
El Principe - dzielnica zła - odc. 34
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) W obławie na chemika Yasina, który chciał zatruć wodociągi, ginie człowiek. Nie jest to poszukiwany terrorysta. Sergio, chłopak młodszej siostry Fatimy, zafascynowany bojownikami dżihadu, przechodzi na islam i jedzie na wojnę do Syrii. (Hiszpania 2014)

Reżyseria: Norberto López Amado
Obsada: Alex Gonzales, Jose Coronado, Hiba Abouk, Ruben Cortada

Czas: 43min.
00:55
El Principe - dzielnica zła - odc. 35
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) W tajemniczym wypadku ginie francuski agent Bastian, który ostrzegał Moreya, że ktoś z dowództwa wywiadu prowadzi podwójną grę. Morey obawia się o własne życie. Żona podkomisarza Frana, zwolniona warunkowo z więzienia, wraca do domu. (Hiszpania 2014)

Reżyseria: Norberto López Amado
Obsada: Alex Gonzales, Jose Coronado, Hiba Abouk, Ruben Cortada

Czas: 43min.
00:40
Za kilka dolarów więcej
western
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film uważany przez wielu krytyków za najdoskonalszy przykład "spaghetti westernu". Wyróżnia go dodatkowo znakomita muzyka Ennia Morricone. To historia dwóch sławnych rewolwerowców: Douglasa Mortimera i Człowieka Bez Imienia. (Włochy, Niemcy, Hiszpania 1966)

Reżyseria: Sergio Leone
Obsada: Clint Eastwood, Lee Van Cleef, Gian Maria Volonte, Klaus Kinsky

Czas: 126min.
00:40
Projekt woda - odc. 15
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przybliżamy widzom tematykę związaną z działaniami prowadzonymi przez Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie (Polska 2019)


Czas: 12min.
00:00
Automata
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film sci-fi. Druga połowa XXI wieku. Po katastrofie w roku 2044 prawie cała ludność wyginęła, a świat uległ prawie całkowitej automatyzacji. Produkowane przez ocalałych roboty mają im pomóc w odbudowie. Są bezpieczne, dzięki wbudowaniu w nie dwóch protokołów: zakazu krzywdzenia innych form życia oraz automodyfikacji. A jednak awarie się zdarzają. Przypadkami wadliwie funkcjonujących maszyn zajmuje się agent ubezpieczeniowy Jacq Vaucan (Antonio Banderas). Badając sprawę robota zniszczonego... (Bułgaria, Hiszpania, Kanada, USA 2014)

Reżyseria: Gabe Ibánez(1)
Obsada: Antonio Banderas, Birgitte Hjort Sorensen, Dylan McDermott, Melanie Griffith, Robert Forster
01:50
Magazyn kryminalny 997
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn przedstawia rekonstrukcje nierozwiązanych spraw kryminalnych, odwołując się do widzów o pomoc w odnalezieniu przestępców. Dzięki pomocy telewidzów i informacjom uzyskanym od nich często udaje się wykryć sprawców. (Polska 2018)


Czas: 39min.
01:00
Świat wyścigów konnych
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program prezentujący przygotowania do sezonu wyścigowego oraz treningi koni w trakcie sezonu i relacje z dni wyścigowych na Służewcu. W każdym odcinku będziemy na Torze Wyścigów Konnych Służewiec - prezentując to miejsce i wyścigi konne. (Polska 2019)


Czas: 23min.
01:40
Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem s.I - odc. 18
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Wyjaśnia się tajemnica rekruta janczarów Iskendera. Sułtanka Safiye próbuje osadzić na osmańskim tronie Mehmeda Giraya. Kösem podaje sułtanowi lek od zielarki. W dzień rozdania żołdu, sułtan odzyskuje przytomność. (Turcja 2015)

Reżyseria: Zeynep Günay Tan, Deniz Kolo, Mert Baykal, Yaz Alp Akaydn
Obsada: Anastasia Tsilimpiou, Beren Saat, Hülya Avar, Ekin Ko, Tülin Özen

Czas: 47min.
01:05
Kuba Wojewódzki, sez. 13, odc. 25
talk show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Siłą programu Kuby Wojewódzkiego jest oczywiście sam prowadzący. By jego gwiazda jaśniała pełnym blaskiem, potrzebuje gości. Jak zwykle będą to ludzie z pierwszych i ostatnich stron gazet. A także ci, którzy - jak dotąd - w żadnej gazecie się nie znaleźli. Wiosna już za pasem, ale bez obaw, Kuba Wojewódzki nie planuje wagarów. Przeciwnie, król TVN ponownie rozpocznie swoje panowanie na ekranach telewizorów. Czego możemy spodziewać się po jego wysokości i nowych odcinkach talk-show? Czy zrobi... (Polska)

Obsada: Jakub Wojewódzki
01:10
Zagadkowe zgony, odc.2 At home
Godziny emisji
Rozwiń opis
Utopić się w talerzu wody, umrzeć ze śmiechu, zginąć rażonym gromem z jasnego nieba - to brzmi jak nonsens lub ponury żart, a jednak takie przypadki zdarzały się naprawdę. Serial dokumentalny "Zagadkowe zgony" opowiada o najdziwniejszych okolicznościach śmierci, jakie kiedykolwiek odnotowano i wyjaśnia, jak to się stało, że tak niewiarygodne zdarzenia mogły mieć miejsce. W każdym z sześciu odcinków przedstawione są trzy historie. Poprzez szczegółowe rekonstrukcje filmowe poznajemy... (Kanada 2009)

01:40
Zagadkowe zgony, odc.3 In a contest
Godziny emisji
Rozwiń opis
Utopić się w talerzu wody, umrzeć ze śmiechu, zginąć rażonym gromem z jasnego nieba - to brzmi jak nonsens lub ponury żart, a jednak takie przypadki zdarzały się naprawdę. Serial dokumentalny "Zagadkowe zgony" opowiada o najdziwniejszych okolicznościach śmierci, jakie kiedykolwiek odnotowano i wyjaśnia, jak to się stało, że tak niewiarygodne zdarzenia mogły mieć miejsce. W każdym z sześciu odcinków przedstawione są trzy historie. Poprzez szczegółowe rekonstrukcje filmowe poznajemy... (Kanada 2009)

02:45
Ocaleni
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny program Rafała Porzezińskiego, poruszający temat uzależnień. Zaproszeni goście, osoby znane, ale także te anonimowe, dzielą się swoimi wstrząsającymi historiami dotyczącymi życia z nałogiem i sposobami na ich przezwyciężenie. (Polska 2019)

Reżyseria: Jacek Królikiewicz

Czas: 52min.
02:55
Saga Wikingów
film akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Zrealizowana z rozmachem, z widowiskowymi scenami walki, fikcyjna opowieść o wikingach, którzy muszą stawić czoło wrogowi. Wypędzeni z ojczyzny wyruszają do Brytanii pod wodzą Asbjorna. Wyprawę przerywa gwałtowny sztorm. (Szwajcaria, Niemcy, Republika Południowej Afryki 2014)

Reżyseria: Claudio Fah
Obsada: Tom Hopper, Ryan Kwanten, Ken Duken, Charlie Murphy

Czas: 93min.
02:35
Mój pies i inne zwierzaki
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn dla posiadaczy i miłośników zwierząt. W programie przedstawiane będą m.in.: rasy psów i kotów, gatunki papug, gadów. (Polska 2019)


Czas: 10min.
02:50
Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Pomniki historii - Poznań
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolebka polskiej państwowości i nekropolia pierwszych Piastów, a w XII w. też stolica jednoczącego się kraju. Sukces ekonomiczny zapewnił miastu Władysław Jagiełło, nadając mu liczne przywileje. W Poznaniu przetrwał etos mieszczański. (Polska 2016)

Reżyseria: Tomasz Drozdowicz

Czas: 5min.
02:55
Kryminalna Siódemka
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 12min.
02:35
Tajemnice losu, odc.3289
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2019)

02:05
Uwaga!, odc. 5676
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:25 Na żywo
Moc Magii, odc. 483
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:05
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT „Interwencja” już od 16 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Michał Bebło - prowadzący magazyn reporterów „Interwencja”, wraz z zaangażowanym i dynamicznym zespołem reporterów jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zgłoszone sprawy są przez niego analizowane, a żadna prośba nie jest lekceważona. Dzięki „Interwencji” widzowie poznają dramatyczne historie. Także i w najnowszych odcinkach reporterzy... (Polska 2019)

02:20
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT „Interwencja” już od 16 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Michał Bebło - prowadzący magazyn reporterów „Interwencja”, wraz z zaangażowanym i dynamicznym zespołem reporterów jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zgłoszone sprawy są przez niego analizowane, a żadna prośba nie jest lekceważona. Dzięki „Interwencji” widzowie poznają dramatyczne historie. Także i w najnowszych odcinkach reporterzy... (Polska 2019)

02:40
Disco Polo Life, odc.1043
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas... (Polska 2019)

03:45
Notacje - Aleksander Szekal. Przeżyłem ponad wiek
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aleksander Szekal urodził się w 1905 r. we wsi Kamieńska Swoboda pow. Wołożyn. Sybirak, żołnierz Armii Andersa, walczył pod Monte Cassino. Do 1999 r. mieszkał w Wielkiej Brytanii, wrócił do kraju, aby umrzeć w rodzinnych stronach. (Polska 2009)


Czas: 9min.
03:15
Tygodnik polityczny
program publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 23min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2019)


Czas: 15min.
03:40
Kuchenne rewolucje, sez. 5, odc. 12/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pałac w Nieznanicach. W Nieznanicach, miasteczku położonym w połowie drogi między Radomskiem, a Częstochową znajduje się zabytkowy pałacyk, w którym od 14 lat mieści się polsko-francuska restauracja. Jej właścicielką jest pani Elżbieta, która kilkanaście lat spędziła we Francji. Od niedawna w prowadzeniu interesu pomaga jej córka Beata, która chciałaby się jak najlepiej przeszkolić w zarządzaniu lokalem. Niestety mama nie dopuszcza jej do spraw najważniejszych czyli kuchni, w której... (Polska)

Obsada: Magda Gessler
03:40
Top 10 lista przebojów, odc.1273
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2019)

04:00
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:30
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2019)


Czas: 13min.
04:30
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
(JM) Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2019)


Czas: 21min.
04:55
Disco Gramy, odc.4397
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

04:20
Kto was tak urządził
inne
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

04:40
Top 10 lista przebojów, odc.1277
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2019)

05:00
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
(JM) Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2019)


Czas: 21min.
05:35
Włoska kuchnia jak u babci - odc. 7/13 Trevi
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program kulinarno - podróżniczy, w którym Donal Skehan, popularny irlandzki kucharz, autor książek i prezenter telewizyjnych programów kulinarnych podróżuje po Włoszech, aby poznać sekrety domowej kuchni włoskiej. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Tomas Abramzon

Czas: 22min.
05:40
Telezakupy TV Okazje
Godziny emisji
05:45
Telezakupy TV Okazje
Godziny emisji
Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info