Menu
Twoje
Moje Stacje
Moje Audycje
Sport na żywo w TV
Stacje
Co obejrzeć?
Polecane w telewizji
Kabarety w telewizji
Filmy w TV naziemnej
Premiery - filmy i seriale
Grupy
kanałów
Kanały telewizji naziemnej (DVB-T)
Kanały ogólnotematyczne
Kanały filmowe i serialowe
Kanały sportowe
Kanały esportowe
Kanały dokumentalne
Kanały lifestyle
Kanały rozrywkowe
Kanały muzyczne
Kanały dziecięce
Kanały informacyjne
Kanały regionalne i lokalne
Kanały AXN
Kanały BBC
Kanały Canal+ Prestige
Kanały Comedy Central i Paramount
Kanały Discovery
Kanały Disney
Kanały ELEVEN SPORTS
Kanały Eurosport
Kanały FilmBox
Kanały FOX i Nat Geo
Kanały HBO
Kanały MTV
Kanały Platforma CANAL+
Kanały Nick
Kanały Polsat Sport
Kanały Telewizji Polskiej
naziemna.info
Przerwy w nadawaniu TV i radia
Lista nadajników TV naziemnej
Aktualności
Portal
Kontakt
Polityka prywatności
Szukaj
Reklama
Program Cinemax na tydzień
OD
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
DO
05:59
06:59
07:59
08:59
09:59
10:59
11:59
12:59
13:59
14:59
15:59
16:59
17:59
18:59
19:59
20:59
21:59
22:59
23:59
00:59
01:59
02:59
03:59
04:59
05:59
Pokaż
Grupy kanałów
-- listę można przewijać --
Kanały telewizji naziemnej (DVB-T)
Kanały ogólnotematyczne
Kanały filmowe i serialowe
Kanały sportowe
Kanały esportowe
Kanały dokumentalne
Kanały lifestyle
Kanały rozrywkowe
Kanały muzyczne
Kanały dziecięce
Kanały informacyjne
Kanały regionalne i lokalne
Kanały AXN
Kanały BBC
Kanały Canal+ Prestige
Kanały Comedy Central i Paramount
Kanały Discovery
Kanały Disney
Kanały ELEVEN SPORTS
Kanały Eurosport
Kanały FilmBox
Kanały FOX i Nat Geo
Kanały HBO
Kanały MTV
Kanały Platforma CANAL+
Kanały Nick
Kanały Polsat Sport
Kanały Telewizji Polskiej
Stacje
TVP1 HD
TVP2 HD
TVP3
Polsat
TVN
TV4
TV Puls
TVN 7
PULS 2
TV6
Super Polsat
Stopklatka TV
ESKA TV
TTV
POLO TV
ANTENA TV
TVP Kultura
TVP Historia
TVP Sport
TVP Rozrywka
TVP Dokument
TVP Nauka
ALFA TVP
TVP INFO
TVP Kobieta
TV Trwam
TVP ABC
FOKUS TV
Zoom TV
Nowa TV
METRO
Telewizja WP
Wydarzenia24
CTV9
TVP Seriale
Polsat Film
Polsat Seriale
Kino Polska
Comedy Central
Polsat Comedy Central Extra
Paramount Channel Polska
AXN
AXN Black
AXN Spin
AXN White
FX (d. FOX)
FX Comedy (d. FOX Comedy)
TVN Fabuła
Ale kino+
AMC
CBS Europa
Sundance TV
13 Ulica
SCI FI
Warner TV (d. TNT)
Epic Drama
HBO
HBO2
HBO3
Cinemax
Cinemax2
CANAL+ PREMIUM
CANAL+ 1
CANAL+ 4K ULTRA HD
CANAL+ FAMILY
CANAL+ FILM
CANAL+ SERIALE
NOVELAS+
NOVELAS+1 (d. DIZI)
Kino TV
FilmBox Action
FilmBox Arthouse
FilmBox Extra HD
FilmBox Family
FilmBox Premium HD
Novela TV
Romance TV
BBC First
Polsat Sport
Polsat Sport Extra
Polsat Sport Fight
Polsat Sport News
Eurosport 1
Eurosport 2
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN SPORTS 2
ELEVEN SPORTS 3
ELEVEN SPORTS 4
Viaplay
CANAL+ SPORT
CANAL+ SPORT 2
CANAL+ SPORT 3
CANAL+ SPORT 4
CANAL+ SPORT 5
FightKlub
SportKlub
FightBox
Gametoon HD
Animal Planet
Discovery Channel
Discovery Historia
Discovery Science
Nat Geo People
National Geographic Wild
National Geographic
Polsat Doku
Planete+
Polsat Viasat Explore
Polsat Viasat History
Polsat Viasat Nature
ID
HISTORY
HISTORY2
CI Polsat
BBC Earth
CANAL+ DOKUMENT
Water Planet
TVN24
TVN24 BiS
Polsat News
Superstacja
TVN Style
TVN Turbo
Polsat Cafe
Polsat Play
Food Network
HGTV
Travel Channel
CANAL+ DOMO
CANAL+ KUCHNIA
Discovery Life
BBC Brit
BBC Lifestyle
Lifetime
TLC
DTX
Motowizja
Golf Channel
Polsat Games
CBS Reality
E!
RED CARPET TV
RED TOP TV
TVP Polonia
TVP HD
TVP Wilno
TVP 4K
Polonia 1
Tele5
TBN Polska HD
Polsat Rodzina
Polsat 2
Nick Jr.
Nickelodeon
NickToons
Cartoonito (d. Boomerang)
Cartoon Network
Disney Channel
Disney Junior
Disney XD
MiniMini+
teleTOON+
POLSAT JimJam
BBC CBeebies
Junior Channel
Da Vinci
MTV Polska
MTV 00s
TeenNick
VH1
Kino Polska Muzyka
STARS.TV
Disco Polo Music
Polsat Music
ESKA TV Extra
TVP3 Białystok
TVP3 Bydgoszcz
TVP3 Gdańsk
TVP3 Gorzów Wlkp.
TVP3 Katowice
TVP3 Kielce
TVP3 Kraków
TVP3 Lublin
TVP3 Łódź
TVP3 Olsztyn
TVP3 Opole
TVP3 Poznań
TVP3 Rzeszów
TVP3 Szczecin
TVP3 Warszawa
TVP3 Wrocław
TVS
TVC
Polsat Sport Premium 1
Polsat Sport Premium 2
Polsat Sport Premium 3 PPV
Polsat Sport Premium 4 PPV
Polsat Sport Premium 5 PPV
Polsat Sport Premium 6 PPV
CANAL+ NOW
TV Okazje
Telewizja Republika
Adventure
NUTA.TV
Power TV
TOP KIDS
Junior Music
Extreme Sports Channel
Active Family
ATM Rozrywka
Widok dnia
Od dziś
Piątek, 29.03
Sobota, 30.03
Niedziela, 31.03
Poniedziałek, 01.04
Wtorek, 02.04
Środa, 03.04
Czwartek, 04.04
06:00
Ja, Nina
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UKRAINE 2022)
Reżyseria
:
Marysia Nikitiuk
Obsada
:
Ksenia Khyzhniak
Aleksey Tritenko
Maxym Panchenko
Liliya Nesterenko
Kseniya Braginets
Czas
: 92min.
06:00
Obietnice
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(FRANCE 2021)
Reżyseria
:
Thomas Kruithof
Obsada
:
Isabelle Huppert
Reda Kateb
Naidra Ayadi
Jean-Paul Bordes
Soufiane Guerrab
Czas
: 94min.
06:00
UFO
dramat, sci fi
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2018)
Reżyseria
:
Ryan Eslinger
Obsada
:
Gillian Anderson
Ella Purnell
David Strathairn
Brian "Wolfman Black" Bowman
Alex Sharp
Katie Eichler
Benjamin Beatty
Ming Wang
Czas
: 84min.
06:00
U mnie wszystko w porządku
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(MOROCCO 2021)
Reżyseria
:
Al Hadi Ulad-Mohand
Obsada
:
Samir Guesmi
Lubna Azabal
Sayyid El Alami
Jalal Quarrioua
Ayoub Layoussifi
Czas
: 93min.
06:00
Fogaréu
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(BRAZIL 2022)
Reżyseria
:
Flávia Neves
Obsada
:
Bárbara Colen
Eucir De Souza
Nena Inoue
Fernanda Vianna
Vilminha Chaves
Czas
: 100min.
06:00
Krzyk pawia
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(SRI LANKA 2022)
Reżyseria
:
Sanjeewa Pushpakumara
Obsada
:
Akalanka Prabashwara
Sabeetha Perera
Dinara Punchihewa
Lorenzo Acquaviva
Mahendra Perera
Czas
: 98min.
06:00
Lunana. Szkoła na końcu świata
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(BHUTAN 2019)
Reżyseria
:
Pawo Choyning Dorji
Obsada
:
Sherab Dorji
Ugyen Norbu Lhendup
Kelden Lhamo Gurung
Pem Zam
Kunzang Wangdi
Czas
: 104min.
07:40
Szczęście
dramat, romantyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
(FRANCE 1965)
Reżyseria
:
Agnès Varda
Obsada
:
Jean-Claude Drouot
Claire Drouot
Olivier Drouot
Sandrine Drouot
Marie-France Boyer
Marcelle Faure-Bertin
Manon Lanclos
Sylvia Saurel
Marc Eyraud
Christian Riehl
Czas
: 77min.
07:35
Niedźwiedzia przysługa
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(TURKEY 2022)
Reżyseria
:
Selcen Ergun
Obsada
:
Merve Dizdar
Saygın Soysal
Erkan Bektas
Asiye Dinçsoy
Derya Pinar Ak
Czas
: 89min.
07:30
Zjawa
dramat, przygodowy
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2015)
Reżyseria
:
Alejandro González Iñárritu
Obsada
:
Leonardo DiCaprio
Tom Hardy
Will Poulter
Domhnall Gleeson
Paul Anderson
Brad Carter
Kristoffer Joner
Lukas Haas
Brendan Fletcher
Joshua Burge
Czas
: 149min.
07:40
Długi bieg
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(ITALY 2022)
Reżyseria
:
Andrea Magnani
Obsada
:
Adriano Tardiolo
Giovanni Calcagno
Nina Naboka
Barbora Bobulova
Maksim Kostyunin
Czas
: 85min.
07:45
Zakochana Stella
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(FRANCE 2022)
Reżyseria
:
Sylvie Verheyde
Obsada
:
Flavie Delangle
Marina Foïs
Benjamin Biolay
Louise Malek
Prune Richard
Czas
: 105min.
07:40
Zakaz wstępu dla psów i Włochów
animowany, dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(FRANCE 2022)
Reżyseria
:
Alain Ughetto
Czas
: 67min.
07:50
O gustach i kolorach
komedia
Plan emisji
Rozwiń opis
(FRANCE 2022)
Reżyseria
:
Michel Leclerc
Obsada
:
Rebecca Marder
Félix Moati
Judith Chemla
Philippe Rebbot
Eye Haidara
Czas
: 107min.
08:55
Brutalny upał
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(CZECH REPUBLIC 2023)
Reżyseria
:
Albert Hospodářský
Obsada
:
Vincent Hospodářský
Milan Mikulčík
Zdeňka Petrová
Václav Kopelec
Ivana Uhlířová
Czas
: 72min.
Reklama
09:05
Klara
biograficzny, historyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
(ITALY 2022)
Reżyseria
:
Susanna Nicchiarelli
Obsada
:
Margherita Mazzucco
Andrea Carpenzano
Carlotta Natoli
Paola Tiziana Cruciani
Flaminia Mancin
Czas
: 101min.
09:05
Niech żyje Leonora!
dramat, akcja
Plan emisji
Rozwiń opis
(PHILIPPINES 2022)
Reżyseria
:
Martika Ramirez Escobar
Obsada
:
Sheila Francisco
Bong Cabrera
Rocky Salumbides
Anthony Falcon
Rea Molina
Czas
: 95min.
09:10
Premiera
Synowie Ramsesa
dramat, kryminalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(FRANCE 2022)
Reżyseria
:
Clément Cogitore
Obsada
:
Karim Leklou
Jawad Outoui
Elyes Dkhissi
Yilin Yang
Djibril Bouhadi
Czas
: 94min.
09:35
Zostań
thriller, psychologiczny
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2005)
Reżyseria
:
Marc Forster
Obsada
:
Ewan McGregor
Ryan Gosling
Naomi Watts
Kate Burton
Elizabeth Reaser
Bob Hoskins
Janeane Garofalo
BD Wong
John Tormey
José Ramón Rosario
Czas
: 94min.
09:40
Chmury znad Czarnobyla
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(ROMANIA 2022)
Reżyseria
:
Ligia Ciornei
Obsada
:
Isabela Neamtu
Victoria Cocias
Gavril Patru
Valer Dellakeza
Anastasia Simion
Czas
: 70min.
10:55
Wieża, która nie rzuca cienia
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(CHINA 2023)
Reżyseria
:
Lu Zhang
Obsada
:
Bai Qing Xin
Yao Huang
Zhuangzhuang Tian
Gaowa Siqin
Hongwei Wang
Czas
: 137min.
10:45
Godland
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(DENMARK 2022)
Reżyseria
:
Hlynur Pálmason
Obsada
:
Elliott Crosset Hove
Ingvar Sigurdsson
Vic Carmen Sonne
Jacob Lohmann
Ída Mekkín Hlynsdóttir
Czas
: 136min.
10:10
Letizia Battaglia: Życie i śmierć w Palermo, odc. 1
biograficzny, dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(ITALY 2023)
Reżyseria
:
Roberto Andò
Obsada
:
Isabella Ragonese
Paolo Briguglia
Roberta Caronia
Enrico Elia Inserra
Federico Brugnone
Czas
: 102min.
10:55
Piękne lato
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(ITALY 2023)
Reżyseria
:
Laura Luchetti
Obsada
:
Yle Vianello
Deva Cassel
Nicolas Maupas
Alessandro Piavani
Adrien Dewitte
Cosima Centurioni
Gabriele Graham Gasco
Anna Bellato
Andrea Bosca
Czas
: 107min.
10:15
Ukryty klejnot
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(MEXICO 2022)
Reżyseria
:
Natalia López
Obsada
:
Nailea Norvind
Antonia Olivares
Aida Roa
Juan Daniel García Treviño
Sherlyn Zavala Diaz
Czas
: 115min.
11:55
Letizia Battaglia: Życie i śmierć w Palermo, odc. 2
biograficzny, dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(ITALY 2023)
Reżyseria
:
Roberto Andò
Obsada
:
Isabella Ragonese
Paolo Briguglia
Roberta Caronia
Enrico Elia Inserra
Federico Brugnone
Czas
: 110min.
11:10
Radykalna metoda
dramat, biograficzny
Plan emisji
Rozwiń opis
(MEXICO 2023)
Reżyseria
:
Christopher Zalla
Obsada
:
Eugenio Derbez
Daniel Haddad
Jennifer Trejo
Mia Fernanda Solis
Danilo Guardiola
Czas
: 120min.
11:00
Premiera
Przeklęci nie płaczą
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(FRANCE 2022)
Reżyseria
:
Fyzal Boulifa
Obsada
:
Aicha Tebbae
Abdellah El Hajjouji
Antoine Reinartz
Moustapha Mokafih
Walid Chaibi
Czas
: 106min.
12:50
W proch się obrócisz
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(CHINA 2022)
Reżyseria
:
Shawn Snyder
Obsada
:
Géza Röhrig
Matthew Broderick
Sammy Voit
Leo Heller
Isabelle Phillips
Czas
: 128min.
12:10
Jabłka smakują czerwienią
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(ISRAEL 2022)
Reżyseria
:
Ehab Tarabieh
Obsada
:
Makram Khoury
Tarik Kopty
Ruba Blal
Soheil Hadad
Maisa Abd Elhadi
Czas
: 80min.
12:50
Królowie ulicy
akcja, kryminalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2008)
Reżyseria
:
David Ayer
Obsada
:
Keanu Reeves
Forest Whitaker
Chris Evans
Hugh Laurie
Martha Higareda
Cedric the Entertainer
Naomie Harris
Common
Angela Sun
Cle Shaheed Sloan
Czas
: 104min.
Reklama
13:20
Marshall
biograficzny, kryminalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2017)
Reżyseria
:
Reginald Hudlin
Obsada
:
Chadwick Boseman
Josh Gad
Kate Hudson
Dan Stevens
Sterling K. Brown
Czas
: 113min.
13:05
Bar dobrych ludzi
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2021)
Reżyseria
:
George Clooney
Obsada
:
Ben Affleck
Tye Sheridan
Daniel Ranieri
Lily Rabe
Christopher Lloyd
Czas
: 101min.
13:55
Cóż za piękny dzień
dramat, biograficzny
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2019)
Reżyseria
:
Marielle Heller
Obsada
:
Tom Hanks
Matthew Rhys
Chris Cooper
Susan Kelechi Watson
Maryann Plunkett
Enrico Colantoni
Wendy Makkena
Tammy Blanchard
Noah Harpster
Carmen Cusack
Czas
: 104min.
13:15
Premiera
Hotel
dramat, komedia
Plan emisji
Rozwiń opis
(HONG KONG 2022)
Reżyseria
:
Xiaoshuai Wang
Obsada
:
Yuanyuan Ning
Fu Ye
Ying Qu
Xiaolei Huang
Jun Dai
Czas
: 100min.
13:40
Piękne lato
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(ITALY 2023)
Reżyseria
:
Laura Luchetti
Obsada
:
Yle Vianello
Deva Cassel
Nicolas Maupas
Alessandro Piavani
Adrien Dewitte
Cosima Centurioni
Gabriele Graham Gasco
Anna Bellato
Andrea Bosca
Czas
: 107min.
14:50
Monica
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2022)
Reżyseria
:
Andrea Pallaoro
Obsada
:
Trace Lysette
Patricia Clarkson
Emily Browning
Joshua Close
Adriana Barraza
Czas
: 108min.
14:40
Sekret nocy letniej
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(CANADA 2022)
Reżyseria
:
Luis De Filippis
Obsada
:
Carmen Madonia
Ramona Milano
Paige Evans
Joe Parro
Xxavier Woon-A-Tai
Czas
: 92min.
15:20
Trwa...
Paloma
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(BRAZIL 2022)
Reżyseria
:
Marcelo Gomes
Obsada
:
Kika Sena
Ridson Reis
Suzy Lopes
Zé Maria
Wescla Vasconcelos
Czas
: 99min.
15:50
Zjawa
dramat, przygodowy
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2015)
Reżyseria
:
Alejandro González Iñárritu
Obsada
:
Leonardo DiCaprio
Tom Hardy
Will Poulter
Domhnall Gleeson
Paul Anderson
Brad Carter
Kristoffer Joner
Lukas Haas
Brendan Fletcher
Joshua Burge
Czas
: 149min.
15:05
Fogaréu
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(BRAZIL 2022)
Reżyseria
:
Flávia Neves
Obsada
:
Bárbara Colen
Eucir De Souza
Nena Inoue
Fernanda Vianna
Vilminha Chaves
Czas
: 100min.
15:05
Premiera
Krzyk pawia
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(SRI LANKA 2022)
Reżyseria
:
Sanjeewa Pushpakumara
Obsada
:
Akalanka Prabashwara
Sabeetha Perera
Dinara Punchihewa
Lorenzo Acquaviva
Mahendra Perera
Czas
: 98min.
15:35
Lunana. Szkoła na końcu świata
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(BHUTAN 2019)
Reżyseria
:
Pawo Choyning Dorji
Obsada
:
Sherab Dorji
Ugyen Norbu Lhendup
Kelden Lhamo Gurung
Pem Zam
Kunzang Wangdi
Czas
: 104min.
16:45
Niedźwiedzia przysługa
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(TURKEY 2022)
Reżyseria
:
Selcen Ergun
Obsada
:
Merve Dizdar
Saygın Soysal
Erkan Bektas
Asiye Dinçsoy
Derya Pinar Ak
Czas
: 89min.
16:50
Długi bieg
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(ITALY 2022)
Reżyseria
:
Andrea Magnani
Obsada
:
Adriano Tardiolo
Giovanni Calcagno
Nina Naboka
Barbora Bobulova
Maksim Kostyunin
Czas
: 85min.
16:50
Zakochana Stella
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(FRANCE 2022)
Reżyseria
:
Sylvie Verheyde
Obsada
:
Flavie Delangle
Marina Foïs
Benjamin Biolay
Louise Malek
Prune Richard
Czas
: 105min.
16:15
O gustach i kolorach
komedia
Plan emisji
Rozwiń opis
(FRANCE 2022)
Reżyseria
:
Michel Leclerc
Obsada
:
Rebecca Marder
Félix Moati
Judith Chemla
Philippe Rebbot
Eye Haidara
Czas
: 107min.
17:00
Szczęście
dramat, romantyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
(FRANCE 1965)
Reżyseria
:
Agnès Varda
Obsada
:
Jean-Claude Drouot
Claire Drouot
Olivier Drouot
Sandrine Drouot
Marie-France Boyer
Marcelle Faure-Bertin
Manon Lanclos
Sylvia Saurel
Marc Eyraud
Christian Riehl
Czas
: 77min.
17:25
Zakaz wstępu dla psów i Włochów
animowany, dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(FRANCE 2022)
Reżyseria
:
Alain Ughetto
Czas
: 67min.
Reklama
18:20
Niech żyje Leonora!
dramat, akcja
Plan emisji
Rozwiń opis
(PHILIPPINES 2022)
Reżyseria
:
Martika Ramirez Escobar
Obsada
:
Sheila Francisco
Bong Cabrera
Rocky Salumbides
Anthony Falcon
Rea Molina
Czas
: 95min.
18:20
Obietnice
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(FRANCE 2021)
Reżyseria
:
Thomas Kruithof
Obsada
:
Isabelle Huppert
Reda Kateb
Naidra Ayadi
Jean-Paul Bordes
Soufiane Guerrab
Czas
: 94min.
18:30
UFO
dramat, sci fi
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2018)
Reżyseria
:
Ryan Eslinger
Obsada
:
Gillian Anderson
Ella Purnell
David Strathairn
Brian "Wolfman Black" Bowman
Alex Sharp
Katie Eichler
Benjamin Beatty
Ming Wang
Czas
: 84min.
18:20
Zostań
thriller, psychologiczny
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2005)
Reżyseria
:
Marc Forster
Obsada
:
Ewan McGregor
Ryan Gosling
Naomi Watts
Kate Burton
Elizabeth Reaser
Bob Hoskins
Janeane Garofalo
BD Wong
John Tormey
José Ramón Rosario
Czas
: 94min.
18:40
Premiera
Brutalny upał
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(CZECH REPUBLIC 2023)
Reżyseria
:
Albert Hospodářský
Obsada
:
Vincent Hospodářský
Milan Mikulčík
Zdeňka Petrová
Václav Kopelec
Ivana Uhlířová
Czas
: 72min.
18:40
Chmury znad Czarnobyla
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(ROMANIA 2022)
Reżyseria
:
Ligia Ciornei
Obsada
:
Isabela Neamtu
Victoria Cocias
Gavril Patru
Valer Dellakeza
Anastasia Simion
Czas
: 70min.
18:05
Autobiografia
dramat, thriller
Plan emisji
Rozwiń opis
(INDONESIA 2022)
Reżyseria
:
Makbul Mubarak
Obsada
:
Kevin Ardilova
Arswendy Bening Swara
Yusuf Mahardika
Lukman Sardi
Rukman Rosadi
Czas
: 110min.
20:00
Bar dobrych ludzi
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2021)
Reżyseria
:
George Clooney
Obsada
:
Ben Affleck
Tye Sheridan
Daniel Ranieri
Lily Rabe
Christopher Lloyd
Czas
: 101min.
20:00
Cóż za piękny dzień
dramat, biograficzny
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2019)
Reżyseria
:
Marielle Heller
Obsada
:
Tom Hanks
Matthew Rhys
Chris Cooper
Susan Kelechi Watson
Maryann Plunkett
Enrico Colantoni
Wendy Makkena
Tammy Blanchard
Noah Harpster
Carmen Cusack
Czas
: 104min.
20:00
Premiera
Piękne lato
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(ITALY 2023)
Reżyseria
:
Laura Luchetti
Obsada
:
Yle Vianello
Deva Cassel
Nicolas Maupas
Alessandro Piavani
Adrien Dewitte
Cosima Centurioni
Gabriele Graham Gasco
Anna Bellato
Andrea Bosca
Czas
: 107min.
20:00
Premiera
Radykalna metoda
dramat, biograficzny
Plan emisji
Rozwiń opis
(MEXICO 2023)
Reżyseria
:
Christopher Zalla
Obsada
:
Eugenio Derbez
Daniel Haddad
Jennifer Trejo
Mia Fernanda Solis
Danilo Guardiola
Czas
: 120min.
20:00
Piękne lato
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(ITALY 2023)
Reżyseria
:
Laura Luchetti
Obsada
:
Yle Vianello
Deva Cassel
Nicolas Maupas
Alessandro Piavani
Adrien Dewitte
Cosima Centurioni
Gabriele Graham Gasco
Anna Bellato
Andrea Bosca
Czas
: 107min.
20:00
Premiera
Królowie ulicy
akcja, kryminalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2008)
Reżyseria
:
David Ayer
Obsada
:
Keanu Reeves
Forest Whitaker
Chris Evans
Hugh Laurie
Martha Higareda
Cedric the Entertainer
Naomie Harris
Common
Angela Sun
Cle Shaheed Sloan
Czas
: 104min.
20:00
Portland Tower, odc. 1
dramat, kryminalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED KINGDOM 2021)
Reżyseria
:
Jim Loach
Obsada
:
Gemma Whelan
Jimmy Akingbola
Tahirah Sharif
Emmett J Scanlan
Nick Holder
Czas
: 46min.
20:45
Portland Tower, odc. 2
dramat, kryminalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED KINGDOM 2021)
Reżyseria
:
Jim Loach
Obsada
:
Gemma Whelan
Jimmy Akingbola
Tahirah Sharif
Emmett J Scanlan
Nick Holder
Czas
: 44min.
21:45
Monica
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2022)
Reżyseria
:
Andrea Pallaoro
Obsada
:
Trace Lysette
Patricia Clarkson
Emily Browning
Joshua Close
Adriana Barraza
Czas
: 108min.
21:45
Kapitan Phillips
dramat, kryminalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2013)
Reżyseria
:
Paul Greengrass
Obsada
:
Tom Hanks
Catherine Keener
Max Martini
Chris Mulkey
Yul Vazquez
Corey Johnson
David Warshofsky
John Magaro
Michael Chernus
Barkhad Abdi
Czas
: 128min.
21:50
Grom
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(SWITZERLAND 2022)
Reżyseria
:
Carmen Jaquier
Obsada
:
Mermoz Melchior
Benjamin Python
Noah Watzlawick
Léa Gigon
Diana Gervalla
Lou Iff
Sabine Timoteo
François Revaclier
Marco Calamandrei
Barbara Tobola
Czas
: 88min.
21:50
Błogosławieni
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(ITALY 2021)
Reżyseria
:
Silvia Brunelli
Obsada
:
Francesco Pellegrino
Vincenzo Antonucci
Sophia Guastaferro
Pina Di Gennaro
Gianfelice Imparato
Czas
: 95min.
21:45
Noc 12 października
kryminalny, thriller
Plan emisji
Rozwiń opis
(FRANCE 2022)
Reżyseria
:
Dominik Moll
Obsada
:
Bastien Bouillon
Bouli Lanners
Théo Cholbi
Johann Dionnet
Thibaut Evrard
Czas
: 109min.
21:30
Portland Tower, odc. 3
dramat, kryminalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED KINGDOM 2021)
Reżyseria
:
Jim Loach
Obsada
:
Gemma Whelan
Jimmy Akingbola
Tahirah Sharif
Emmett J Scanlan
Nick Holder
Czas
: 45min.
22:05
O ile mi wiadomo
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(HUNGARY 2020)
Reżyseria
:
Nándor Lörincz
Bálint Nagy
Obsada
:
Balázs Bodolai
Gabriella Hámori
Attila Menszátor-Héresz
Iván Fenyö
Juli Jakab
Czas
: 118min.
22:20
Na północ
thriller, dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(ROMANIA 2022)
Reżyseria
:
Mihai Mincan
Obsada
:
Soliman Cruz
Niko Becker
Bart Guingona
Alexandre Nguyen
Olivier Ho Hio Hen
Czas
: 117min.
23:35
Niewiniątka
horror, thriller
Plan emisji
Rozwiń opis
(NORWAY 2021)
Reżyseria
:
Eskil Vogt
Obsada
:
Rakel Lenora Fløttum
Alva Brynsmo Ramstad
Sam Ashraf
Mina Yasmin Bremseth Asheim
Ellen Dorrit Petersen
Czas
: 112min.
23:55
Filadelfia
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 1993)
Reżyseria
:
Jonathan Demme
Obsada
:
Tom Hanks
Denzel Washington
Jason Robards
Mary Steenburgen
Antonio Banderas
Ron Vawter
Robert Ridgely
Charles Napier
Lisa Summerour
Obba Babatundé
Czas
: 120min.
23:20
Opowieści z kasztanowego lasu
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(SLOVENIA 2019)
Reżyseria
:
Gregor Božič
Obsada
:
Massimo De Francovich
Ivana Roščić
Giusi Merli
Tomi Janežič
Renzo Gariup
Janez Škof
Anita Kravos
Nataša Keser
Paulo Coszach
Luisa Battistig
Czas
: 78min.
23:30
Dekameron
dramat, historyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
(ITALY 1971)
Reżyseria
:
Pier Paolo Pasolini
Obsada
:
Franco Citti
Ninetto Davoli
Angela Luce
Vincenzo Amato
Pier Paolo Pasolini
Czas
: 103min.
23:35
Ashkal
kryminalny, dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(FRANCE 2022)
Reżyseria
:
Youssef Chebbi
Obsada
:
Fatma Oussaifi
Mohamed Grayaâ
Rami Harrabi
Hichem Riahi
Nabil Trabelsi
Czas
: 90min.
00:10
Porcja
komedia, horror
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2018)
Reżyseria
:
Austin Vesely
Obsada
:
Zazie Beetz
Chance The Rapper
Rae Gray
Paul Scheer
Joe Keery
Czas
: 79min.
00:20
Żona bestii
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(COLOMBIA 2016)
Reżyseria
:
Víctor Gaviria
Obsada
:
Natalia Polo
Tito Alexander Gomez
Jesús Vásquez
Czas
: 115min.
01:30
Hostel 3
horror
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2011)
Reżyseria
:
Scott Spiegel
Obsada
:
Kip Pardue
Brian Hallisay
John Hensley
Sarah Habel
Chris Coy
Skyler Stone
Thomas Kretschmann
Zulay Henao
Nickola Shreli
Derrick Carr
Czas
: 84min.
01:40
Po maju
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(FRANCE 2012)
Reżyseria
:
Olivier Assayas
Obsada
:
Clément Métayer
Lola Créton
Felix Armand
Carole Combes
India Salvor Menuez
Czas
: 116min.
01:15
Jesteś jak ja
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2021)
Reżyseria
:
Dina Amer
Obsada
:
Lorenza Grimaudo
Ilonna Grimaudo
Mouna Soualem
Sabrina Ouazani
Dina Amer
Czas
: 89min.
01:10
Diler
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(BELGIUM 2021)
Reżyseria
:
Jeroen Perceval
Obsada
:
Ben Segers
Sverre Rous
Bart Hollanders
Veerle Baetens
Hannah Macpherson
Czas
: 100min.
02:00
Na pięści
thriller
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2021)
Reżyseria
:
Josef Kubota Wladyka
Obsada
:
Kali Reis
Daniel Henshall
Tiffany Chu
Michael Drayer
Lisa Emery
Czas
: 81min.
02:50
Mężczyzna
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(COLOMBIA 2022)
Reżyseria
:
Fabian Hernández
Obsada
:
Dilan Felipe Ramírez Espitia
Jhonathan Steven Rodríguez
Juanita Carrillo Ortiz
Enrique Valencia Garzón
Camilio Riaño
Czas
: 78min.
02:55
Lovely Boy
dramat, musical
Plan emisji
Rozwiń opis
(ITALY 2021)
Reżyseria
:
Francesco Lettieri
Obsada
:
Andrea Carpenzano
Daniele Del Plavignano
Ludovica Martino
Enrico Borello
Riccardo De Filippis
Czas
: 103min.
02:20
Cichy gwizd
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(CHINA 2022)
Reżyseria
:
Li Yingtong
Obsada
:
Xuanyu Chen
Zhengda Zhao
Wang Yi
Czas
: 18min.
02:40
Hostel
horror
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2005)
Reżyseria
:
Eli Roth
Obsada
:
Jay Hernandez
Derek Richardson
Eythor Gudjonsson
Barbara Nedeljáková
Jana Kadeřábková
Jan Vlasák
Ľubomír Bukový
Takashi Miike
Keiko Seiko
Jana Havlickova
Czas
: 89min.
03:00
Biały pies
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(CANADA 2022)
Reżyseria
:
Anaïs Barbeau-Lavalette
Obsada
:
Denis Ménochet
Kacey Rohl
K.C. Collins
Jhaleil Swaby
Laurent Lemaire
Czas
: 91min.
03:40
Premiera
Electra
animowany
Plan emisji
Rozwiń opis
(CZECH REPUBLIC 2023)
Reżyseria
:
Daria Kashcheeva
Czas
: 25min.
04:40
Plac zabaw
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(BELGIUM 2021)
Reżyseria
:
Laura Wandel
Obsada
:
Maya Vanderbeque
Günter Duret
Karim Leklou
Laura Verlinden
Simon Caudry
Czas
: 69min.
04:25
Sumienie Josepha Chambersa
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2022)
Reżyseria
:
Robert Machoian
Obsada
:
Clayne Crawford
Jordana Brewster
Jeffrey Dean Morgan
Michael Raymond-James
Colt Crawford
Czas
: 91min.
04:10
Nasza stara klasa
dokumentalny, animowany
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED KINGDOM 2022)
Reżyseria
:
Jono Mcleod
Obsada
:
Alan Cumming
Clare Grogan
Lulu
Dawn Steele
Joe Mcfadden
Czas
: 104min.
04:10
Ślepa wierzba i śpiąca kobieta
dramat, animowany
Plan emisji
Rozwiń opis
(FRANCE 2022)
Reżyseria
:
Pierre Földes
Czas
: 103min.
04:40
Lola
sci fi
Plan emisji
Rozwiń opis
(IRELAND 2022)
Reżyseria
:
Andrew Legge
Obsada
:
Stefanie Martini
Emma Appleton
Rory Fleck Byrne
Aaron Monaghan
Hugh O'Conor
Czas
: 75min.
04:15
Linoleum
dramat, sci fi
Plan emisji
Rozwiń opis
(UNITED STATES OF AMERICA 2022)
Reżyseria
:
Colin West
Obsada
:
Jim Gaffigan
Rhea Seehorn
Katelyn Nacon
Gabriel Rush
Amy Hargreaves
Czas
: 97min.
Reklama
Na skróty
Program telewizyjny
Program TV TVP1 HD
Program TV TVP2 HD
Program TV Polsat
Program TV TVN
Program telewizyjny:
Program telewizyjny online
Program telewizyjny na jutro
Program telewizyjny na wieczór
Popularne audycje
Msza Święta transmisja dzisiaj w telewizji
Droga Krzyżowa transmisja w telewizji
Gorzkie żale transmisja w telewizji
Pasterka transmisja w telewizji
Przydatne sekcje programu
Sport na żywo w TV
Piłka nożna na żywo w TV
Sport na żywo w TVP
Sport na żywo w telewizji naziemnej
Sport na żywo w Polsat Sport
Sport na żywo w Eleven Sports
Sport na żywo w Eurosport
Sport na żywo w Canal Plus
Indeksy:
Lista krajów
Lista lat
Premiery HBO
Premiery Canal Plus
© 2016-2024 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny
naziemna.info
Ponownie w TV
|
Sport na żywo
|
Stacje
|
Kanały telewizji naziemnej (DVB-T)
Serwis działa na serwerach
dhosting
Do góry