Czwartek, 28.03 | Piątek, 29.03 | Sobota, 30.03 | Niedziela, 31.03 | Poniedziałek, 01.04 | Wtorek, 02.04 | Środa, 03.04 |
---|---|---|---|---|---|---|
03:00
Dwars door Vlaanderen, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
03:00
Wyścig Dookoła Flandrii 2023, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
03:00
Dwars door Vlaanderen, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
03:05
Grand Prix Miguel Indurain, Pro Series, Hiszpania - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
03:00
Australian Open, Turniej Wielkiego Szlema, Melbourne - Finał kobiet tenis Plan emisji |
03:00
Wyścig Dookoła Kraju Basków, World Tour, Hiszpania - 1. etap kolarstwo Plan emisji |
03:00
Wyścig Dookoła Kraju Basków, World Tour, Hiszpania - 2. etap kolarstwo Plan emisji |
04:30
Puchar Świata, Planica, Słowenia - Konkurs drużynowy, HS 240 skoki narciarskie Plan emisji |
04:30
Puchar Świata, Saalbach, Austria - Supergigant kobiet narciarstwo alpejskie Plan emisji |
04:30
Puchar Świata, Mont-Sainte-Anne, Kanada - Snowcross snowboard Plan emisji |
04:30
Puchar Świata, Idre, Szwecja - Skicross narciarstwo dowolne Plan emisji |
04:30
MrQ Masters, Londyn, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
04:30
World Grand Prix, Leicester, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
04:30
European Series, German Masters, Berlin, Niemcy - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
05:30
Puchar Świata, Idre, Szwecja - Skicross narciarstwo dowolne Plan emisji |
05:30
Puchar Świata, Saalbach, Austria - Zjazd kobiet narciarstwo alpejskie Plan emisji |
05:30
Puchar Świata, Saalbach, Austria - Gigant mężczyzn, 2. przejazd narciarstwo alpejskie Plan emisji |
05:30
Puchar Świata, Saalbach, Austria - Slalom kobiet, 2. przejazd narciarstwo alpejskie Plan emisji | |||
Reklama | ||||||
06:30
European Series, German Masters, Berlin, Niemcy - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
06:30
Welsh Open, Home Nations Series, Llandudno, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
06:00
Puchar Świata, Saalbach, Austria - Gigant kobiet, 2. przejazd narciarstwo alpejskie Plan emisji
06:30
Na żywo Tokio E-Prix, Mistrzostwa świata, Japonia - Wyścig formuła e Plan emisji |
06:00
Puchar Świata, Saalbach, Austria - Slalom mężczyzn, 2. przejazd narciarstwo alpejskie Plan emisji
06:30
World Open, Yushan, Chiny - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
06:30
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Paris la vie Sportive - Magazyn Plan emisji |
06:00
Mistrzostwa świata mężczyzn, Schaffhausen, Szwajcaria - Faza grupowa: Włochy - Korea Południowa curling Plan emisji |
06:00
Australian Open, Turniej Wielkiego Szlema, Melbourne, Australia - Finał mężczyzn tenis Plan emisji |
07:30
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Paris la vie Sportive - Magazyn Plan emisji |
07:30
Wyścig Dookoła Flandrii, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji | |||||
08:30
Dwars door Vlaanderen, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
08:30
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Chasing glory - Magazyn Plan emisji |
08:15
Players Championship, Telford, Wielka Brytania - Finał snooker Plan emisji |
08:30
Dwars door Vlaanderen, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji
08:45
KOLARSTWO: Monumental Cobbles - Magazyn Plan emisji |
08:30
Wyścig Dookoła Flandrii, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
08:30
Wyścig Dookoła Kraju Basków, World Tour, Hiszpania - 1. etap kolarstwo Plan emisji |
08:30
Wyścig Dookoła Kraju Basków, World Tour, Hiszpania - 2. etap kolarstwo Plan emisji |
09:30
GOLF: Discovery Golf - Magazyn Plan emisji |
09:30
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: The olympians - Magazyn Plan emisji
09:40
Puchar Świata, Planica, Słowenia - 2. konkurs indywidualny, HS 240 skoki narciarskie Plan emisji |
09:45
Na żywo Wyścig Dookoła Flandrii, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji | ||||
Reklama | ||||||
10:00
Trwa... SailGP, Auckland, Nowa Zelandia żeglarstwo Plan emisji |
10:30
Dwars door Vlaanderen, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
10:00
MrQ Masters, Londyn, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
10:00
JUDO: Judo show - Magazyn Plan emisji |
10:00
Tokio E-Prix, Mistrzostwa świata, Japonia - Podsumowanie formuła e Plan emisji | ||
11:00
Puchar Świata, Saalbach, Austria - Gigant mężczyzn, 2. przejazd narciarstwo alpejskie Plan emisji
11:30
Puchar Świata, Saalbach, Austria - Gigant kobiet, 2. przejazd narciarstwo alpejskie Plan emisji |
11:00
Puchar Świata, Saalbach, Austria - Slalom kobiet, 2. przejazd narciarstwo alpejskie Plan emisji
11:30
Puchar Świata, Saalbach, Austria - Slalom mężczyzn, 2. przejazd narciarstwo alpejskie Plan emisji |
11:30
Wyścig Dookoła Flandrii, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
11:00
World Grand Prix, Leicester, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
11:00
European Series, German Masters, Berlin, Niemcy - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji | ||
12:00
European Series, German Masters, Berlin, Niemcy - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
12:00
Welsh Open, Home Nations Series, Llandudno, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
12:00
KOLARSTWO: Monumental Cobbles - Magazyn Plan emisji |
12:55
MAGAZYN: The Minute Plan emisji |
12:15
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Chasing glory - Magazyn Plan emisji | ||
13:00
KOLARSTWO: Cycling show - Magazyn Plan emisji
13:30
Wyścig Dookoła Flandrii 2023, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
13:00
KOLARSTWO: Monumental Cobbles - Magazyn Plan emisji |
13:00
Wyścig Dookoła Flandrii 2023, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
13:30
Na żywo Ronde de Mouscron, Belgia - Kobiety kolarstwo Plan emisji |
13:00
Ronde de Mouscron, Belgia - Kobiety kolarstwo Plan emisji |
13:15
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Teahupoo - Magazyn Plan emisji | |
14:00
Wyścig Dookoła Flandrii 2023, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
14:00
Wyścig Dookoła Kraju Basków, World Tour, Hiszpania - 1. etap kolarstwo Plan emisji |
14:00
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: The olympians - Magazyn Plan emisji
14:10
Wyścig Dookoła Kraju Basków, World Tour, Hiszpania - 2. etap kolarstwo Plan emisji | ||||
Reklama | ||||||
15:30
Wyścig Dookoła Flandrii 2023, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
15:30
Na żywo Grand Prix Miguel Indurain, Pro Series, Hiszpania - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
15:30
Na żywo Wyścig Dookoła Kraju Basków, World Tour, Hiszpania - 1. etap kolarstwo Plan emisji |
15:30
Na żywo Wyścig Dookoła Kraju Basków, World Tour, Hiszpania - 2. etap kolarstwo Plan emisji |
15:30
Na żywo Wyścig Dookoła Kraju Basków, World Tour, Hiszpania - 3. etap kolarstwo Plan emisji | ||
16:45
Na żywo Wyścig Dookoła Flandrii, World Tour, Belgia - Kobiety kolarstwo Plan emisji | ||||||
17:00
Wyścig Dookoła Flandrii 2023, World Tour, Belgia - Kobiety kolarstwo Plan emisji |
17:45
KOLARSTWO: Monumental Cobbles - Magazyn Plan emisji |
17:45
Ronde de Mouscron, Belgia - Kobiety kolarstwo Plan emisji |
17:45
Wyścig Dookoła Flandrii, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
17:45
KOLARSTWO: Cycling show - Magazyn Plan emisji | ||
18:00
Puchar Świata, Planica, Słowenia - Konkurs drużynowy, HS 240 skoki narciarskie Plan emisji
18:40
Na żywo OTP Bank Pick Szeged - Telekom Veszprem HC, Liga Mistrzów - 1/8 finału piłka ręczna Plan emisji |
18:00
Welsh Open, Home Nations Series, Llandudno, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
18:45
Players Championship, Telford, Wielka Brytania - Finał snooker Plan emisji |
18:30
Wyścig Dookoła Flandrii, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
18:00
JUDO: Judo show - Magazyn Plan emisji |
18:30
KOLARSTWO: Cycling show - Magazyn Plan emisji |
18:15
MAGAZYN: The Power of Sport Plan emisji
18:30
Na żywo PIŁKA RĘCZNA: Industria Kielce - GOG, Liga Mistrzów - Studio przed meczem Plan emisji
18:45
Na żywo Industria Kielce - GOG, Liga Mistrzów - 1/8 finału piłka ręczna Plan emisji |
19:30
World Open, Yushan, Chiny - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
19:00
Na żywo Mistrzostwa świata mężczyzn, Schaffhausen, Szwajcaria - Faza grupowa: Włochy - Korea Południowa curling Plan emisji |
19:00
Wyścig Dookoła Kraju Basków, World Tour, Hiszpania - 2. etap kolarstwo Plan emisji | ||||
20:30
Na żywo PIŁKA RĘCZNA: Orlen Wisła Płock - PSG Handball, Liga Mistrzów - Studio przed meczem Plan emisji
20:45
Na żywo Orlen Wisła Płock - PSG Handball, Liga Mistrzów - 1/8 finału piłka ręczna Plan emisji |
20:00
Puchar Świata, Planica, Słowenia - 2. konkurs indywidualny, HS 240 skoki narciarskie Plan emisji |
20:00
Tokio E-Prix, Mistrzostwa świata, Japonia - Podsumowanie formuła e Plan emisji |
20:30
Na żywo PIŁKA RĘCZNA: Industria Kielce - GOG, Liga Mistrzów - Studio po meczu Plan emisji
20:45
Na żywo Mistrzostwa świata mężczyzn, Schaffhausen, Szwajcaria - Faza grupowa: Japonia - Szkocja curling Plan emisji | |||
21:00
Puchar Świata, Saalbach, Austria - Slalom kobiet, 2. przejazd narciarstwo alpejskie Plan emisji
21:30
Puchar Świata, Saalbach, Austria - Slalom mężczyzn, 2. przejazd narciarstwo alpejskie Plan emisji |
21:00
KOLARSTWO: Monumental Cobbles - Magazyn Plan emisji |
21:00
Wyścig Dookoła Flandrii, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
21:00
World Grand Prix, Leicester, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji
21:55
MAGAZYN: The Minute Plan emisji | |||
22:30
Na żywo PIŁKA RĘCZNA: Orlen Wisła Płock - PSG Handball, Liga Mistrzów - Studio po meczu Plan emisji
22:45
European Series, German Masters, Berlin, Niemcy - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
22:00
Puchar Świata, Mont-Sainte-Anne, Kanada - Snowcross snowboard Plan emisji
22:30
Welsh Open, Home Nations Series, Llandudno, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
22:00
Grand Prix Miguel Indurain, Pro Series, Hiszpania - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
22:00
MAGAZYN: The Minute Plan emisji
22:05
Wyścig Dookoła Kraju Basków, World Tour, Hiszpania - 1. etap kolarstwo Plan emisji |
22:00
Wyścig Dookoła Kraju Basków, World Tour, Hiszpania - 2. etap kolarstwo Plan emisji |
22:00
Wyścig Dookoła Kraju Basków, World Tour, Hiszpania - 3. etap kolarstwo Plan emisji | |
23:30
Players Championship, Telford, Wielka Brytania - Finał snooker Plan emisji |
23:00
Wyścig Dookoła Flandrii, World Tour, Belgia - Kobiety kolarstwo Plan emisji |
23:30
Wyścig Dookoła Flandrii, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
23:30
Mistrzostwa świata mężczyzn, Schaffhausen, Szwajcaria - Faza grupowa: Włochy - Korea Południowa curling Plan emisji |
23:30
KOLARSTWO: Cycling show - Magazyn Plan emisji | ||
00:30
KOLARSTWO: Monumental Cobbles - Magazyn Plan emisji |
00:30
Dwars door Vlaanderen, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
00:00
World Open, Yushan, Chiny - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
00:30
Tokio E-Prix, Mistrzostwa świata, Japonia - Podsumowanie formuła e Plan emisji |
00:00
Australian Open, Turniej Wielkiego Szlema, Melbourne, Australia - Finał mężczyzn tenis Plan emisji | ||
01:30
Puchar Świata, Idre, Szwecja - Skicross narciarstwo dowolne Plan emisji |
01:30
Puchar Świata, Saalbach, Austria - Supergigant kobiet narciarstwo alpejskie Plan emisji |
01:30
Puchar Świata, Planica, Słowenia - 2. konkurs indywidualny, HS 240 skoki narciarskie Plan emisji |
01:30
Wyścig Dookoła Flandrii, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
01:30
MrQ Masters, Londyn, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
01:30
World Grand Prix, Leicester, Wielka Brytania - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
01:30
European Series, German Masters, Berlin, Niemcy - Finał, 2. sesja snooker Plan emisji |
02:15
Puchar Świata, Mont-Sainte-Anne, Kanada - Snowcross snowboard Plan emisji |
02:15
Puchar Świata, Saalbach, Austria - Supergigant mężczyzn narciarstwo alpejskie Plan emisji |