Piątek, 19.04 | Sobota, 20.04 | Niedziela, 21.04 | Poniedziałek, 22.04 | Wtorek, 23.04 | Środa, 24.04 | Czwartek, 25.04 |
---|---|---|---|---|---|---|
03:00
World Open, Yushan, Chiny - Finał: Judd Trump - Ding Junhui snooker Plan emisji |
03:00
Mistrzostwa świata 2023, Sheffield, Wielka Brytania - Finał snooker Plan emisji |
03:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |
03:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |
03:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |
03:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |
03:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |
05:00
Trwa... Tour of the Alps, Pro Series, Włochy - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
05:00
Tour of the Alps, Pro Series, Włochy - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
05:00
Walońska strzała, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
05:00
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 1. etap kolarstwo Plan emisji |
05:00
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 2. etap kolarstwo Plan emisji |
05:00
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 3. etap kolarstwo Plan emisji |
05:00
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
06:30
Bol d'Or, Mistrzostwa świata, Francja - Wyścig motocyklowe wyścigi długodystansowe Plan emisji |
06:30
WYŚCIGI DŁUGODYSTANSOWE: Qatar 1812 km, Mistrzostwa świata, Katar - Wyścigi endurance car racing Plan emisji |
06:00
Walońska strzała, World Tour, Belgia - Kobiety kolarstwo Plan emisji |
06:00
Liege-Bastogne-Liege, World Tour, Belgia kolarstwo Plan emisji |
06:00
Liege-Bastogne-Liege kobiet, World Tour, Belgia - Kobiety kolarstwo Plan emisji |
06:00
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - Prolog kolarstwo Plan emisji |
06:00
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 1. etap kolarstwo Plan emisji |
Reklama | ||||||
07:00
Maraton, Boston, Stany Zjednoczone lekkoatletyka Plan emisji |
07:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |
07:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |
07:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |
07:00
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country olympic kobiet kolarstwo górskie Plan emisji
07:45
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country olympic mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji | ||
08:30
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Galeria Sław Rio 2016 - Magazyn Plan emisji |
08:30
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Galeria Sław Tokio 2020 - Magazyn Plan emisji |
08:30
Mistrzostwa świata, Dutch Round, Assen, Holandia - 1. wyścig, Superbike superbike Plan emisji |
08:30
Maraton, Londyn, Wielka Brytania lekkoatletyka Plan emisji |
08:30
24 godziny Le Mans, Mistrzostwa świata, Francja - Wyścig motocyklowe wyścigi długodystansowe Plan emisji |
08:30
Wyścig Dookoła Turcji | 3. etap - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
08:30
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |
09:30
Mężczyźni i kobiety Wspinaczka na czas | Finał - Puchar Świata | wspinaczka Plan emisji |
09:30
Mistrzostwa świata 2023, Sheffield, Wielka Brytania - Finał snooker Plan emisji |
09:30
Mistrzostwa świata, Dutch Round, Assen, Holandia - 1. wyścig, Supersport superbike Plan emisji |
09:55
MAGAZYN: The Minute Plan emisji |
09:30
KOLARSTWO: Cycling show - Magazyn Plan emisji | ||
10:00
World Open, Yushan, Chiny - Finał: Judd Trump - Ding Junhui snooker Plan emisji |
10:30
Na żywo Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 1. etap kolarstwo Plan emisji |
10:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |
10:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |
10:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |
10:30
MAGAZYN: The Power of the Olimpic Plan emisji | |
Reklama | ||||||
11:00
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |
11:00
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |
11:00
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |
11:00
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |
11:00
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 1. etap kolarstwo Plan emisji | ||
12:00
Walońska strzała, World Tour, Belgia - Kobiety kolarstwo Plan emisji
12:45
Tour of the Alps, Pro Series, Włochy - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
12:30
Na żywo Liege-Bastogne-Liege, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
12:00
6 godzin Imola, Mistrzostwa świata, Włochy - Podsumowanie endurance car racing Plan emisji | ||||
13:35
Na żywo Tour of the Alps, Pro Series, Włochy - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
13:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji | |||||
14:00
Puchar Świata, Mairipora, Brazylia - Cross country olympic kobiet kolarstwo górskie Plan emisji
14:45
Puchar Świata, Mairipora, Brazylia - Cross country olympic mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji |
14:00
24 godziny Le Mans, Mistrzostwa świata, Francja - Wyścig motocyklowe wyścigi długodystansowe Plan emisji |
14:00
6 godzin Imola, Mistrzostwa świata, Włochy - Wyścig endurance car racing Plan emisji |
14:00
Maraton, Londyn, Wielka Brytania lekkoatletyka Plan emisji |
14:00
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji | ||
15:30
World Open, Yushan, Chiny - Finał: Judd Trump - Ding Junhui snooker Plan emisji |
15:25
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |
15:25
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |
15:25
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |
15:25
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji | ||
Reklama | ||||||
16:45
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 1. etap kolarstwo Plan emisji
16:55
Na żywo Liege-Bastogne-Liege kobiet, World Tour, Belgia - Kobiety kolarstwo Plan emisji | ||||||
17:30
Bol d'Or, Mistrzostwa świata, Francja - Wyścig motocyklowe wyścigi długodystansowe Plan emisji |
17:00
ŻEGLARSTWO: Spirit of Yachting - Magazyn Plan emisji
17:30
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 5. etap kolarstwo Plan emisji | |||||
18:30
Maraton, Boston, Stany Zjednoczone lekkoatletyka Plan emisji |
18:00
Na żywo Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country olympic kobiet kolarstwo górskie Plan emisji |
18:30
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 2. etap kolarstwo Plan emisji |
18:30
Maraton, Londyn, Wielka Brytania lekkoatletyka Plan emisji |
18:30
Na żywo PIŁKA RĘCZNA: Studio Plan emisji
18:45
Na żywo Industria Kielce - SC Magdeburg, Liga Mistrzów - Ćwierćfinał, 1. mecz piłka ręczna Plan emisji | ||
19:30
Tour of the Alps, Pro Series, Włochy - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
19:45
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |
19:45
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |
19:00
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country olympic mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji
19:40
MAGAZYN: The Minute Plan emisji
19:45
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |
19:45
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |
19:00
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 2. etap kolarstwo Plan emisji
19:45
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji | |
20:30
Na żywo PIŁKA RĘCZNA: Studio Plan emisji
20:45
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji | ||||||
21:00
World Open, Yushan, Chiny - Finał: Judd Trump - Ding Junhui snooker Plan emisji | ||||||
23:00
Tour of the Alps, Pro Series, Włochy - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
23:00
Amstel Gold Race kobiet, World Tour, Holandia kolarstwo Plan emisji
23:45
Walońska strzała, World Tour, Belgia - Kobiety kolarstwo Plan emisji |
23:00
Maraton, Londyn, Wielka Brytania lekkoatletyka Plan emisji |
23:00
MAGAZYN: The Minute Plan emisji
23:05
Liege-Bastogne-Liege, World Tour, Belgia kolarstwo Plan emisji |
23:00
6 godzin Imola, Mistrzostwa świata, Włochy - Podsumowanie endurance car racing Plan emisji |
23:00
Puchar Świata, Rijad, Arabia Saudyjska - Skoki jeździectwo Plan emisji |
23:00
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 2. etap kolarstwo Plan emisji |
00:30
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Galeria Sław Rio 2016 - Magazyn Plan emisji |
00:30
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Galeria Sław Tokio 2020 - Magazyn Plan emisji |
00:30
Liege-Bastogne-Liege, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
00:30
Liege-Bastogne-Liege kobiet, World Tour, Belgia kolarstwo Plan emisji |
00:00
RAJDY SAMOCHODOWE: EWC All Access - Magazyn Plan emisji
00:30
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - Prolog kolarstwo Plan emisji |
00:00
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 1. etap kolarstwo Plan emisji |
00:30
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
01:30
WYŚCIGI DŁUGODYSTANSOWE: Qatar 1812 km, Mistrzostwa świata, Katar - Wyścigi endurance car racing Plan emisji |
01:30
Maraton, Boston, Stany Zjednoczone lekkoatletyka Plan emisji |
01:30
6 godzin Imola, Mistrzostwa świata, Włochy - Wyścig endurance car racing Plan emisji |
01:30
Maraton, Londyn, Wielka Brytania lekkoatletyka Plan emisji |
01:30
24 godziny Le Mans, Mistrzostwa świata, Francja - Wyścig motocyklowe wyścigi długodystansowe Plan emisji |
01:00
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 4. etap kolarstwo Plan emisji
01:30
Liege-Bastogne-Liege, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
01:30
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross Country short track mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji |
02:00
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country olympic mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji |