Czwartek, 18.04 | Piątek, 19.04 | Sobota, 20.04 | Niedziela, 21.04 | Poniedziałek, 22.04 | Wtorek, 23.04 | Środa, 24.04 |
---|---|---|---|---|---|---|
03:00
8 godzin Suzuka, Mistrzostwa świata, Japonia - Wyścig motocyklowe wyścigi długodystansowe Plan emisji |
03:00
Bol d'Or, Mistrzostwa świata, Francja - Wyścig motocyklowe wyścigi długodystansowe Plan emisji |
03:00
WYŚCIGI DŁUGODYSTANSOWE: Qatar 1812 km, Mistrzostwa świata, Katar - Wyścigi endurance car racing Plan emisji |
03:00
Na żywo 24 godziny Le Mans, Mistrzostwa świata, Francja - Wyścig motocyklowe wyścigi długodystansowe Plan emisji |
03:00
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 1. etap kolarstwo Plan emisji |
03:00
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 2. etap kolarstwo Plan emisji |
03:00
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 3. etap kolarstwo Plan emisji |
04:30
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: The Power of the Olympics - Magazyn Plan emisji |
04:00
Liege-Bastogne-Liege, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
04:00
Liege-Bastogne-Liege kobiet, World Tour, Belgia - Kobiety kolarstwo Plan emisji |
04:00
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - Prolog kolarstwo Plan emisji | |||
05:00
Players Championship, Telford, Wielka Brytania - Finał snooker Plan emisji |
05:00
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: The Olympians - Magazyn Plan emisji |
05:00
Mistrzostwa świata 2023, Sheffield, Wielka Brytania - Finał snooker Plan emisji |
05:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |
05:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |
05:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji | |
Reklama | ||||||
06:00
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Chasing glory - Magazyn Plan emisji | ||||||
07:00
Tour of the Alps, Pro Series, Włochy - 3. etap kolarstwo Plan emisji
07:45
Walońska strzała, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
07:00
Tour of the Alps, Pro Series, Włochy - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
07:00
Tour of the Alps, Pro Series, Włochy - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
07:00
Maraton, Londyn, Wielka Brytania lekkoatletyka Plan emisji |
07:00
24 godziny Le Mans, Mistrzostwa świata, Francja - Wyścig motocyklowe wyścigi długodystansowe Plan emisji |
07:00
6 godzin Imola, Mistrzostwa świata, Włochy - Wyścig endurance car racing Plan emisji
07:00
KOLARSTWO: Cycling show - Magazyn Plan emisji
07:30
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country olympic mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji | |
08:30
Trwa... 8 godzin Suzuka, Mistrzostwa świata, Japonia - Wyścig motocyklowe wyścigi długodystansowe Plan emisji |
08:30
Bol d'Or, Mistrzostwa świata, Francja - Wyścig motocyklowe wyścigi długodystansowe Plan emisji |
08:30
WYŚCIGI DŁUGODYSTANSOWE: Qatar 1812 km, Mistrzostwa świata, Katar - Wyścigi endurance car racing Plan emisji |
08:30
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |
08:30
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |
08:30
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji
08:30
6 godzin Imola, Mistrzostwa świata, Włochy - Podsumowanie endurance car racing Plan emisji | |
09:30
RAJDY SAMOCHODOWE: EWC All Access - Magazyn Plan emisji | ||||||
Reklama | ||||||
10:30
Tour of the Alps, Pro Series, Włochy - 3. etap kolarstwo Plan emisji |
10:30
Tour of the Alps, Pro Series, Włochy - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
10:30
Tour of the Alps, Pro Series, Włochy - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
10:00
Maraton, Londyn, Wielka Brytania lekkoatletyka Plan emisji |
10:00
Liege-Bastogne-Liege kobiet, World Tour, Belgia - Kobiety kolarstwo Plan emisji |
10:00
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - Prolog kolarstwo Plan emisji | |
11:30
Liege-Bastogne-Liege, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
11:00
6 godzin Imola, Mistrzostwa świata, Włochy - Wyścig endurance car racing Plan emisji |
11:00
24 godziny Le Mans, Mistrzostwa świata, Francja - Wyścig motocyklowe wyścigi długodystansowe Plan emisji | ||||
12:00
The Masters, Augusta National Golf Club, Stany Zjednoczone - Podsumowanie golf Plan emisji |
12:00
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Galeria Sław Rio 2016 - Magazyn Plan emisji |
12:00
Puchar Świata, Mairipora, Brazylia - Cross country olympic kobiet kolarstwo górskie Plan emisji
12:45
Puchar Świata, Mairipora, Brazylia - Cross country olympic mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji |
12:30
Na żywo 6 godzin Imola, Mistrzostwa świata, Włochy - Wyścig endurance car racing Plan emisji |
12:30
KOLARSTWO: Cycling show - Magazyn Plan emisji | ||
13:00
Players Championship, Telford, Wielka Brytania - Finał snooker Plan emisji |
13:00
World Open, Yushan, Chiny - Finał: Judd Trump - Ding Junhui snooker Plan emisji |
13:40
WYŚCIGI DŁUGODYSTANSOWE: Qatar 1812 km, Mistrzostwa świata, Katar - Wyścigi endurance car racing Plan emisji |
13:00
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 1. etap kolarstwo Plan emisji
13:30
Na żywo Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 2. etap kolarstwo Plan emisji |
13:00
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 2. etap kolarstwo Plan emisji
13:30
Na żywo Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 3. etap kolarstwo Plan emisji |
13:00
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 3. etap kolarstwo Plan emisji
13:30
Na żywo Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 4. etap kolarstwo Plan emisji | |
14:30
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: The Power of the Olympics - Magazyn Plan emisji |
14:30
Na żywo 24 godziny Le Mans, Mistrzostwa świata, Francja - Wyścig motocyklowe wyścigi długodystansowe Plan emisji |
14:00
Na żywo 24 godziny Le Mans, Mistrzostwa świata, Francja - Wyścig motocyklowe wyścigi długodystansowe Plan emisji | ||||
Reklama | ||||||
15:00
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: The Olympians - Magazyn Plan emisji |
15:00
Bol d'Or, Mistrzostwa świata, Francja - Wyścig motocyklowe wyścigi długodystansowe Plan emisji |
15:30
Na żywo 6 godzin Imola, Mistrzostwa świata, Włochy - Wyścig endurance car racing Plan emisji |
15:30
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country olympic mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji |
15:30
Na żywo Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - Prolog kolarstwo Plan emisji |
15:30
Na żywo Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 1. etap kolarstwo Plan emisji | |
16:00
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Chasing glory - Magazyn Plan emisji |
16:45
Na żywo Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country short track kobiet kolarstwo górskie Plan emisji |
16:30
24 godziny Le Mans, Mistrzostwa świata, Francja - Wyścig motocyklowe wyścigi długodystansowe Plan emisji | ||||
17:00
T100 World Tour, Singapur - Mężczyźni triathlon Plan emisji
17:00
T100 World Tour, Singapur - Podsumowanie triathlon Plan emisji |
17:00
IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Galeria Sław Rio 2016 - Magazyn Plan emisji |
17:30
Na żywo Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross Country short track mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji |
17:45
Liege-Bastogne-Liege kobiet, World Tour, Belgia - Kobiety kolarstwo Plan emisji |
17:45
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross Country short track mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji | ||
18:00
Tour of the Alps, Pro Series, Włochy - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
18:00
Tour of the Alps, Pro Series, Włochy - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
18:05
Na żywo 24 godziny Le Mans, Mistrzostwa świata, Francja - Wyścig motocyklowe wyścigi długodystansowe Plan emisji |
18:00
6 godzin Imola, Mistrzostwa świata, Włochy - Wyścig endurance car racing Plan emisji |
18:30
KOLARSTWO: Cycling show - Magazyn Plan emisji |
18:15
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country olympic mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji | |
19:00
The Masters, Augusta National Golf Club, Stany Zjednoczone - Podsumowanie golf Plan emisji |
19:30
Supertri E, Londyn, Wielka Brytania - Podsumowanie triathlon Plan emisji |
19:30
Na żywo RBC Heritage, PGA Tour, Stany Zjednoczone - 3. dzień golf Plan emisji |
19:30
Na żywo RBC Heritage, PGA Tour, Stany Zjednoczone - 4. dzień golf Plan emisji |
19:30
Liege-Bastogne-Liege, World Tour, Belgia - Mężczyźni kolarstwo Plan emisji |
19:00
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country olympic kobiet kolarstwo górskie Plan emisji
19:45
Maraton, Londyn, Wielka Brytania lekkoatletyka Plan emisji |
19:00
6 godzin Imola, Mistrzostwa świata, Włochy - Podsumowanie endurance car racing Plan emisji |
20:00
Na żywo RBC Heritage, PGA Tour, Stany Zjednoczone - 1. dzień golf Plan emisji |
20:00
Na żywo RBC Heritage, PGA Tour, Stany Zjednoczone - 2. dzień golf Plan emisji |
20:30
Liege-Bastogne-Liege kobiet, World Tour, Belgia - Kobiety kolarstwo Plan emisji |
20:00
GOLF: Discovery Golf - Magazyn Plan emisji
20:30
Maraton, Londyn, Wielka Brytania lekkoatletyka Plan emisji | |||
21:30
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 2. etap kolarstwo Plan emisji |
21:00
KOLARSTWO: Cycling show - Magazyn Plan emisji
21:30
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 3. etap kolarstwo Plan emisji |
21:30
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 4. etap kolarstwo Plan emisji | ||||
22:30
Maraton, Londyn, Wielka Brytania lekkoatletyka Plan emisji |
22:30
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - Prolog kolarstwo Plan emisji |
22:30
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 1. etap kolarstwo Plan emisji | ||||
23:30
KOLARSTWO: Cycling show - Magazyn Plan emisji |
23:30
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country olympic kobiet kolarstwo górskie Plan emisji | |||||
00:00
Bol d'Or, Mistrzostwa świata, Francja - Wyścig motocyklowe wyścigi długodystansowe Plan emisji |
00:00
WYŚCIGI DŁUGODYSTANSOWE: Qatar 1812 km, Mistrzostwa świata, Katar - Wyścigi endurance car racing Plan emisji |
00:00
Na żywo 24 godziny Le Mans, Mistrzostwa świata, Francja - Wyścig motocyklowe wyścigi długodystansowe Plan emisji |
00:00
Mistrzostwa świata, Dutch Round, Assen, Holandia - 2. wyścig, Supersport superbike Plan emisji
00:45
Mistrzostwa świata, Dutch Round, Assen, Holandia - Superbike, Superpole superbike Plan emisji |
00:00
24 godziny Le Mans, Mistrzostwa świata, Francja - Wyścig motocyklowe wyścigi długodystansowe Plan emisji |
00:00
6 godzin Imola, Mistrzostwa świata, Włochy - Wyścig endurance car racing Plan emisji |
00:15
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country olympic mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji |
01:00
Players Championship, Telford, Wielka Brytania - Finał snooker Plan emisji |
01:00
World Open, Yushan, Chiny - Finał: Judd Trump - Ding Junhui snooker Plan emisji |
01:15
Mistrzostwa świata, Dutch Round, Assen, Holandia - 2. wyścig, Superbike superbike Plan emisji |
01:30
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |
01:30
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |
01:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji | |
02:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |
02:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |