Wtorek, 23.04 | Środa, 24.04 | Czwartek, 25.04 | Piątek, 26.04 | Sobota, 27.04 | Niedziela, 28.04 | Poniedziałek, 29.04 |
---|---|---|---|---|---|---|
06:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
06:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions XII - Gala boksu zawodowego w Lubinie: Paweł Czyżyk - Dragan Lepei 05.11.2022 Boks Plan emisji |
06:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions XIII - Gala boksu zawodowego w Gliwicach: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskyi 09.12.2022 Boks Plan emisji |
06:00
PlusLiga - 1. mecz o złoty medal Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel Siatkówka Plan emisji |
06:00
PlusLiga - mecz brąz Projekt Warszawa - Assceo Resovia Rzeszów siatkówka Plan emisji |
06:00
Magazyn 7. strefa Siatkówka Plan emisji |
06:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
07:30
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions XIII - Gala boksu zawodowego w Gliwicach: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskyi 09.12.2022 Boks Plan emisji |
07:30
plusliga - 2. mecz o złoty medal plusligi Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zwiercie Siatkówka Plan emisji | |||||
08:30
PlusLiga - 1. mecz o złoty medal Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel Siatkówka Plan emisji |
08:30
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions X - Gala boksu zawodowego w Łodzi: Osleys Iglesias - Ezequiel Osvaldo Maderna 24.09.2022 Boks Plan emisji |
08:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions VI - Gala boksu zawodowego w Będzinie: Marcin Siwy - Rydell Booker 26.03.2022 Boks Plan emisji |
08:00
Magazyn Atleci magazyn Plan emisji
08:30
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions XIII - Gala boksu zawodowego w Gliwicach: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskyi 09.12.2022 Boks Plan emisji | |||
Reklama | ||||||
09:30
plusliga - 2. mecz półfinałowy plusligi Aluron CMC Warta Zwiercie - Projekt Warszawa siatkówka Plan emisji |
09:30
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
09:30
Magazyn 7. strefa Siatkówka Plan emisji | ||||
11:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
11:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
11:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
11:30
|
11:00
Na żywo CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
11:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji | |
12:00
Na żywo Konferencja Prasowa „Orłów Wenty” Konferencja Plan emisji |
12:30
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
12:30
Na żywo 1. liga - Arka Gdynia - Resovia Rzeszów piłka nożna Plan emisji | ||||
13:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
13:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
13:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
13:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
13:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji | ||
Reklama | ||||||
14:30
plusliga - 2. mecz półfinałowy plusligi Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów siatkówka Plan emisji |
14:30
Na żywo plusliga - studio Siatkówka Plan emisji
14:45
Na żywo plusliga - ewentualny 3. mecz mecz brąz Projekt Warszawa - Assceo Resovia Rzeszów Siatkówka Plan emisji |
14:30
Na żywo plusliga - studio Siatkówka Plan emisji
14:45
Na żywo plusliga - 3. mecz o złoty medal plusligi Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zwiercie Siatkówka Plan emisji | ||||
15:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
15:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
15:30
Na żywo Magazyn 7. strefa Siatkówka Plan emisji |
15:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji | |||
16:30
Na żywo tauronliga - studio Siatkówka Plan emisji | ||||||
17:30
Na żywo tauronliga - 4. mecz o brązowy medal TL Grot Budowlani Łódź - BKS BOSTIK ZGO BielskoBiała Siatkówka Plan emisji |
17:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
17:30
Na żywo 1. liga - 2. mecz półfinałowy 1. ligi BBTS BielskoBiała - Bogdanka Aka Chełm Siatkówka Plan emisji |
17:00
Na żywo tauronliga - ew 5. mecz o brązowy medal TL BKS BOSTIK ZGO BielskoBiała - Grot Budowlani Łódź Siatkówka Plan emisji |
17:30
Na żywo plusliga - studio Siatkówka Plan emisji |
17:30
Na żywo plusliga - studio Siatkówka Plan emisji |
17:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
18:00
Na żywo plusliga - 2. mecz o złoty medal plusligi Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zwiercie Siatkówka Plan emisji |
18:00
plusliga - ewentualny 3. mecz mecz brąz Projekt Warszawa - Assceo Resovia Rzeszów Siatkówka Plan emisji | |||||
Reklama | ||||||
19:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji | ||||||
20:00
Na żywo plusliga - studio Siatkówka Plan emisji
20:30
Na żywo plusliga - 1 mecz o brąz Asseco Resovia Rzeszów - Projekt Warszawa Siatkówka Plan emisji |
20:00
Na żywo plusliga - studio Siatkówka Plan emisji
20:30
Na żywo plusliga - 1. mecz o złoty medal Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel Siatkówka Plan emisji |
20:30
Na żywo 1. liga - 2. mecz półfinałowy 1. ligi BKS Visła Proline Bydgoszcz - MKS Będzin Siatkówka Plan emisji |
20:30
Na żywo PlusLiga - mecz brąz Projekt Warszawa - Assceo Resovia Rzeszów Siatkówka Plan emisji |
20:00
Na żywo plusliga - studio Siatkówka Plan emisji
20:30
Na żywo 1. liga - ew. 3. mecz półfinałowy 1. ligi Bogdanka Arka Chełm - BBTS BielskoBiała Siatkówka Plan emisji |
20:30
Diamond League - Szanghaj Lekkoatletyka Plan emisji | |
21:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji | ||||||
23:00
Na żywo Trwa... plusliga - studio Siatkówka Plan emisji |
23:00
Na żywo plusliga - studio Siatkówka Plan emisji |
23:00
PlusLiga - 1. mecz o złoty medal Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel Siatkówka Plan emisji |
23:00
PlusLiga - 1. mecz o złoty medal Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel Siatkówka Plan emisji |
23:00
Na żywo UFC Fight Night - karta wstępna MMA Plan emisji |
23:00
plusliga - 3. mecz o złoty medal plusligi Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zwiercie siatkówka Plan emisji | |
00:00
tauronliga - ew. 4. mecz o złoty medal TL PGE Rysice Rzeszów - Grupa Azoty Chemik Police Siatkówka Plan emisji |
00:00
Na żywo plusliga - 1 mecz o brąz Asseco Resovia Rzeszów - Projekt Warszawa Siatkówka Plan emisji |
00:00
plusliga - 3. mecz o złoty medal plusligi Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zwiercie Siatkówka Plan emisji | ||||
01:55
Na żywo COPA LIBERTADORES - Atlético Mineiro BRA - Peñarol URU piłka nożna Plan emisji |
01:55
Na żywo COPA SUDAMERICANA - Fortaleza BRA - Boca Juniors ARG piłka nożna Plan emisji |
01:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions XI - Gala boksu olimpijskiego w Warszawie 15.10.2022 Boks Plan emisji |
01:00
Na żywo UFC Fight Night - Nicolau - Perez MMA Plan emisji |
01:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions XII - Gala boksu zawodowego w Lubinie: Paweł Czyżyk - Dragan Lepei 05.11.2022 Boks Plan emisji | ||
02:25
Na żywo COPA LIBERTADORES - Bolivar BOL - Flamengo BRA piłka nożna Plan emisji |
02:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions XI - Gala boksu olimpijskiego w Warszawie 15.10.2022 Boks Plan emisji | |||||
04:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions XI - Gala boksu olimpijskiego w Warszawie 15.10.2022 Boks Plan emisji |
04:30
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Gdańsku: Kajetan Kalinowski - Cristian Lopez 14.05.2022 Boks Plan emisji |
04:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions VII - Gala boksu zawodowego w Lublinie: Osleys Iglesias - Isaac Chilemba 27.05.2022 Boks Plan emisji |
04:00
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Gdańsku: Kajetan Kalinowski - Cristian Lopez 14.05.2022 Boks Plan emisji |