Czwartek, 28.03 | Piątek, 29.03 | Sobota, 30.03 | Niedziela, 31.03 | Poniedziałek, 01.04 | Wtorek, 02.04 | Środa, 03.04 |
---|---|---|---|---|---|---|
06:00
plusliga - Projekt Warszawa - Grupa Azoty Kędzierzyn Koźle siatkówka Plan emisji |
06:00
PlusLiga - GKS Katowice - Barkom Kazhany Lwów Siatkówka Plan emisji |
06:00
PlusLiga - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Ślepsk Malow Suwałki Siatkówka Plan emisji |
06:00
plusliga - Jastrzębski Wegiel - Aluron CMC Warta Zawiercie siatkówka Plan emisji |
06:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
06:00
plusliga siatkówka Plan emisji | |
07:00
PlusLiga - Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk Siatkówka Plan emisji |
07:30
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions I - Gala boksu zawodowego w Gdańsku: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021 Boks Plan emisji | |||||
08:30
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions I - Gala boksu zawodowego w Gdańsku: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021 Boks Plan emisji |
08:30
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions I - Gala boksu zawodowego w Gdańsku: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021 Boks Plan emisji |
08:00
Magazyn ATP magazyn Plan emisji
08:30
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions I - Gala boksu zawodowego w Gdańsku: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021 Boks Plan emisji |
08:00
Magazyn Atleci magazyn Plan emisji
08:30
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions X - Gala boksu zawodowego w Łodzi: Osleys Iglesias - Ezequiel Osvaldo Maderna 24.09.2022 Boks Plan emisji |
08:30
Gala boksu zawodowego Boks Plan emisji | ||
Reklama | ||||||
09:00
PlusLiga - PSG Stal Nysa - Projekt Warszawa Siatkówka Plan emisji | ||||||
10:30
Magazyn 7. strefa Siatkówka Plan emisji | ||||||
11:00
Mecz towarzyski - Niemcy - Holandia piłka nożna Plan emisji |
11:00
PlusLiga - Asseco Resovia Rzeszów - KGHM Cuprum Lubin Siatkówka Plan emisji |
11:00
|
11:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
11:00
plusliga - Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk siatkówka Plan emisji |
11:00
plusliga siatkówka Plan emisji | |
12:30
Na żywo Plusliga - PGE GiEK Skra Bełchatów - Enea Czarni Radom Siatkówka Plan emisji |
12:55
Na żywo liga szkocka - Livingston - Celtic piłka nożna Plan emisji |
12:30
Magazyn 7. strefa Siatkówka Plan emisji | ||||
Reklama | ||||||
13:30
Magazyn MOTOGP Magazyn Plan emisji |
13:00
PlusLiga - GKS Katowice - Barkom Kazhany Lwów Siatkówka Plan emisji |
13:00
plusliga - Jastrzębski Wegiel - Aluron CMC Warta Zawiercie siatkówka Plan emisji |
13:30
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji | |||
14:30
Baraże do ME - magazyn piłka nożna Plan emisji |
14:45
Na żywo Plusliga - Jastrzębski Wegiel - Aluron CMC Warta Zawiercie Siatkówka Plan emisji |
14:00
Magazyn Atleci magazyn Plan emisji
14:50
Na żywo Superliga piłki ręcznej mężczyzn - Arged Rebud KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. - Energa MKS Kalisz Piłka ręczna Plan emisji | ||||
15:30
ATP1000 Miami Tenis Plan emisji |
15:00
KOTV Classics magazyn Plan emisji |
15:00
PlusLiga - Jastrzębski Wegiel - Aluron CMC Warta Zawiercie Siatkówka Plan emisji |
15:00
15:45
Na żywo plusliga - Ślepsk Malow Suwałki - PSG Stal Nysa siatkówka Plan emisji |
15:00
Magazyn Atleci magazyn Plan emisji
15:45
Na żywo plusliga - Jastrzębski Węgiel - PGE GiEK Skra Bełchatów siatkówka Plan emisji | ||
16:00
Na żywo Magazyn 7. strefa Siatkówka Plan emisji | ||||||
17:30
Na żywo Trwa... Plusliga - Asseco Resovia Rzeszów - KGHM Cuprum Lubin Siatkówka Plan emisji |
17:30
Na żywo Plusliga - PSG Stal Nysa - Projekt Warszawa Siatkówka Plan emisji |
17:30
Na żywo Plusliga - Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk Siatkówka Plan emisji |
17:20
Na żywo Polska liga koszykówki - Anwil Włocławek - ICON Sea Czarni Słupsk Koszykówka Plan emisji |
17:20
Na żywo Polska liga koszykówki - King Szczecin - PGE Spójnia Stargard Koszykówka Plan emisji | ||
Reklama | ||||||
18:20
Na żywo tauronliga - 1. mecz półfinałowy siatkówka Plan emisji |
18:20
Na żywo plusliga - Bogdanka LUK Lubin - Asseco Resovia Rzeszó siatkówka Plan emisji | |||||
20:30
Na żywo Plusliga - GKS Katowice - Barkom Kazhany Lwów Siatkówka Plan emisji |
20:30
Na żywo Plusliga - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Ślepsk Malow Suwałki Siatkówka Plan emisji |
20:30
Na żywo Plusliga - Exact Systems Hemarpol Częstochowa - Bogdanka LUK Lublin Siatkówka Plan emisji |
20:00
Na żywo ATP1000 Miami - finał Tenis Plan emisji |
20:30
Na żywo plusliga - KGHM Cuprum Lubin - GKS Katowice Siatkówka Plan emisji | ||
21:00
Na żywo plusliga - Aluron CMC Warta Zawiercie - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle siatkówka Plan emisji |
21:00
Na żywo plusliga - Projekt Warszawa - Indykpol AZS Olsztyn siatkówka Plan emisji | |||||
23:00
gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Ząbkach: Jan Lodzik - Konrad Dąbrowski 13.05.2023 boks Plan emisji |
23:00
gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show w Nowym Dworze Mazowieckim: Łukasz Stanioch - Robert Talarek 24.02.2023 boks Plan emisji |
23:00
1. liga - Chrobry Głogów - Wisła Kraków piłka nożna Plan emisji |
23:00
PlusLiga - Jastrzębski Wegiel - Aluron CMC Warta Zawiercie Siatkówka Plan emisji |
23:00
PlusLiga - Jastrzębski Wegiel - Aluron CMC Warta Zawiercie Siatkówka Plan emisji |
23:00
puchar polski w piłce nożnej - magazyn piłka nożna Plan emisji
23:55
Na żywo COPA LIBERTADORES - Millonarios COL - Flamengo BRA INGLES piłka nożna Plan emisji |
23:00
Puchar Polski piłka nożna Plan emisji |
00:00
Na żywo ATP1000 Miami - IV ćwierćfinał Tenis Plan emisji |
00:00
Na żywo ATP1000 Miami - II półfinał Tenis Plan emisji | |||||
01:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions I - Gala boksu zawodowego w Gdańsku: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021 Boks Plan emisji |
01:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions I - Gala boksu zawodowego w Gdańsku: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021 Boks Plan emisji |
01:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions VII - Gala boksu zawodowego w Lublinie: Osleys Iglesias - Isaac Chilemba 27.05.2022 Boks Plan emisji |
01:00
Gala boksu zawodowego Boks Plan emisji | |||
02:00
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Stężycy: Kacper Meyna - Jakub Sosiński 11.02.2023 Boks Plan emisji |
02:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions I - Gala boksu zawodowego w Gdańsku: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021 Boks Plan emisji |
02:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions X - Gala boksu zawodowego w Łodzi: Osleys Iglesias - Ezequiel Osvaldo Maderna 24.09.2022 Boks Plan emisji |
02:25
Na żywo COPA LIBERTADORES - San Lorenzo ARG - Palmeiras BRA piłka nożna Plan emisji | |||
04:00
Na żywo UFC Fight Night - Blanchfield - Fiorot MMA Plan emisji |
04:30
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions X - Gala boksu zawodowego w Łodzi: Osleys Iglesias - Ezequiel Osvaldo Maderna 24.09.2022 Boks Plan emisji |
04:30
Gala boksu zawodowego Boks Plan emisji |