Piątek, 19.04 | Sobota, 20.04 | Niedziela, 21.04 | Poniedziałek, 22.04 | Wtorek, 23.04 | Środa, 24.04 | Czwartek, 25.04 |
---|---|---|---|---|---|---|
06:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions X - Gala boksu zawodowego w Łodzi: Osleys Iglesias - Ezequiel Osvaldo Maderna 24.09.2022 Boks Plan emisji |
06:00
Gala boksu zawodowego Boks Plan emisji |
06:00
1. liga - Górnik Łęczna - Lechia Gdańsk piłka nożna Plan emisji |
06:00
Gala boksu zawodowego Boks Plan emisji |
06:00
piłka nożna z archiwum piłka nożna Plan emisji |
06:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
06:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
07:30
strzelectwo magazyn Plan emisji |
07:30
Magazyn Atleci magazyn Plan emisji |
07:30
FEN MMA Plan emisji |
07:30
FEN MMA Plan emisji | |||
08:00
Polska Liga Koszykówki - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Polski Cukier Start Lublin koszykówka Plan emisji |
08:00
Polska Liga Koszykówki - PGE Spójnia Stargard - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra koszykówka Plan emisji |
08:30
Polska Liga Koszykówki koszykówka Plan emisji |
08:30
ATP500 Barcelona Tenis Plan emisji |
08:30
Superliga piłki ręcznej mężczyzn Piłka ręczna Plan emisji |
08:30
piłka nożna z archiwum piłka nożna Plan emisji |
08:30
KOTV Classics magazyn Plan emisji |
Reklama | ||||||
10:00
Na żywo ATP250 Bukareszt - ćwierćfinał tenis Plan emisji |
10:30
1. liga - Znicz Pruszków - Wisła Kraków piłka nożna Plan emisji |
10:00
ATP Barcelona 500 - podsumowanie turnieju tenis Plan emisji | ||||
11:00
Na żywo JuniorGP - Junior MotoGP Włoch - wyścig I wyścigi Plan emisji |
11:00
Gala boksu zawodowego Boks Plan emisji |
11:00
gala boksu zawodowego boks Plan emisji |
11:00
gala boksu zawodowego boks Plan emisji |
11:00
gala boksu zawodowego boks Plan emisji | ||
12:00
Na żywo ATP250 Bukareszt - ćwierćfinał tenis Plan emisji |
12:00
Gala boksu zawodowego Boks Plan emisji |
12:00
KOTV Classics magazyn Plan emisji | ||||
13:00
Na żywo ATP500 Barcelona - I półfinał tenis Plan emisji |
13:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
13:00
FEN MMA Plan emisji |
13:00
Superliga piłki ręcznej mężczyzn Piłka ręczna Plan emisji |
13:00
Superliga piłki ręcznej mężczyzn Piłka ręczna Plan emisji | ||
Reklama | ||||||
14:00
Na żywo ATP250 Bukareszt - ćwierćfinał tenis Plan emisji |
14:00
Magazyn Atleci magazyn Plan emisji
14:50
Na żywo superliga piłki ręcznej kobiet - MKS FunFloor Lublin - KGHM MKS Zagłębie Lubin piłka ręczna Plan emisji |
14:30
Magazyn Atleci magazyn Plan emisji | ||||
15:00
Na żywo ATP500 Barcelona - ćwierćfinał tenis Plan emisji |
15:00
Na żywo ATP500 Barcelona - II półfinał tenis Plan emisji |
15:00
liga szkocka piłka nożna Plan emisji |
15:00
piłka nożna z archiwum piłka nożna Plan emisji |
15:00
piłka nożna z archiwum piłka nożna Plan emisji |
15:00
piłka nożna z archiwum piłka nożna Plan emisji | |
17:20
Na żywo Polska Liga Koszykówki - PGE Spójnia Stargard - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra koszykówka Plan emisji |
17:20
Na żywo 1. liga - Górnik Łęczna - Lechia Gdańsk piłka nożna Plan emisji |
17:30
|
17:00
F1H2O wyścigi Plan emisji
17:50
Na żywo superliga piłki ręcznej mężczyzn - 1mecz 2pary półfinałowej Górnik Zabrze - ORLEN Wisła Płock piłka ręczna Plan emisji |
17:30
piłka nożna z archiwum piłka nożna Plan emisji |
17:00
plusliga - 1 mecz o brąz Siatkówka Plan emisji |
17:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
19:00
piłka nożna z archiwum piłka nożna Plan emisji |
19:30
F1H2O wyścigi Plan emisji |
19:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji |
19:00
Na żywo ATP1000 Madryt Tenis Plan emisji | |||
20:20
Na żywo 1. liga - Znicz Pruszków - Wisła Kraków piłka nożna Plan emisji |
20:00
Na żywo Frank Warren - Sam Noakes - Yvan Mendy boks Plan emisji |
20:00
20:30
|
20:20
Na żywo 1. liga - Resovia Rzeszów - Wisła Karków piłka nożna Plan emisji |
20:20
Na żywo 1. liga - Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa piłka nożna Plan emisji |
20:20
Na żywo 1. liga - GKS Katowice - Górnik Łęczna piłka nożna Plan emisji | |
Reklama | ||||||
21:30
Na żywo BEACH PRO TOUR ELITE 16 TEPIC - mecz o 3. miejsce kobiet siatkówka plazowa Plan emisji |
21:30
| |||||
22:30
Na żywo BEACH PRO TOUR ELITE 16 TEPIC - mecz o 3. miejsce mężczyzn siatkówka plazowa Plan emisji |
22:30
Magazyn Atleci magazyn Plan emisji | |||||
23:00
ATP500 Barcelona - ćwierćfinał tenis Plan emisji |
23:30
Na żywo BEACH PRO TOUR ELITE 16 TEPIC - finał kobiet siatkówka plazowa Plan emisji |
23:00
eredivisie piłka nożna Plan emisji |
23:00
piłka nożna z archiwum piłka nożna Plan emisji |
23:00
|
23:00
piłka nożna z archiwum piłka nożna Plan emisji | |
01:00
FEN - FEN44 Ostrów Wielkopolski Fight Exclusive Night 44 Piotr Kuberski - Marcin Filipczak 28.01.2023 MMA Plan emisji |
01:00
FEN MMA Plan emisji |
01:30
Na żywo BEACH PRO TOUR ELITE 16 TEPIC - finał mężczyzn siatkówka plazowa Plan emisji |
01:00
FEN MMA Plan emisji |
01:00
FEN MMA Plan emisji |
01:00
FEN MMA Plan emisji |
01:00
FEN MMA Plan emisji |
03:00
FEN MMA Plan emisji | ||||||
05:20
Magazyn Atleci magazyn Plan emisji |