Czwartek, 25.04 | Piątek, 26.04 | Sobota, 27.04 | Niedziela, 28.04 | Poniedziałek, 29.04 | Wtorek, 30.04 | Środa, 01.05 |
---|---|---|---|---|---|---|
07:00
Magazyn KOTV Weekly - KO TV Weekly 23.04.2024 - odc.17 Magazyn Plan emisji
07:30
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Stężycy: Kacper Meyna - Jakub Sosiński 11.02.2023 BOKS Plan emisji |
07:00
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Legionowie: Jan Lodzik - Mateusz Polski 20.10.2023 BOKS Plan emisji |
07:00
Magazyn sportów walki - Magazyn Sportów Walki - Koloseum 25.04.2024 Magazyn Plan emisji |
07:00
Brave Combat Federation - Brave Combat Federation 54 w Koninie: Amin Ayoub - Ahmed Amir 25.09.2021 MMA Plan emisji |
07:00
Revolta - Gala Revolta 3 WAITW Fight Night w Tczewie Alan Silverio - Łukasz Sajewski 03.03.2023 SZTUKI WALKI Plan emisji |
07:00
UFC - UFC Fight Night 234 w Las Vegas: Magomed Ankalaev - Johnny Walker II 13.01.2024 MMA Plan emisji |
07:00
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 28.04.2024 Magazyn Plan emisji
07:25
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Stężycy: Kacper Meyna - Jakub Sosiński 11.02.2023 BOKS Plan emisji |
08:25
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show w Nowym Dworze Mazowieckim: Łukasz Stanioch - Robert Talarek 24.02.2023 BOKS Plan emisji |
08:20
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 28.04.2024 Magazyn Plan emisji
08:45
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Ząbkach: Jan Lodzik - Konrad Dąbrowski 13.05.2023 BOKS Plan emisji | |||||
09:15
UFC - UFC 298 w Anaheim: Alexander Volkanovski - Ilia Topuria 17.02.2024 MMA Plan emisji |
09:25
Magazyn KOTV Weekly - KO TV Weekly 23.04.2024 - odc.17 Magazyn Plan emisji
09:55
FEN - FEN48 Jastrzębie-Zdrój Fight Exclusive Night 48 Marcin Wójcik - Adam Wieczorek 18.08.2023 MMA Plan emisji |
09:20
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Nowym Dworze Mazowieckim: Jan Lodzik - Juanmi Martinez 23.02.2024 BOKS Plan emisji |
09:10
Polsat Boxing Promotions - Polsat Boxing Promotions XI - Gala boksu olimpijskiego w Warszawie 15.10.2022 BOKS Plan emisji |
09:10
Babilon MMA - Babilon MMA 40 - Filip Lamparski - Mateusz Makarowski 07.10.2023 MMA Plan emisji | ||
Reklama | ||||||
10:50
Hybrid MMA - Gala Hybrid MMA 3 w Pile Daniel Skibiński - Leonardo Damiani 01.03.2024 SZTUKI WALKI Plan emisji | ||||||
11:20
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 21.04.2024 Magazyn Plan emisji
11:45
Babilon MMA - Babilon MMA 34 - Piotr Kacprzak - Krzysztof Mendlewski 27.01.2023 MMA Plan emisji |
11:05
UFC - UFC Fight Night Espn 53 w Las Vegas: Amanda Ribas - Rose Namajunas 23.03.2024 MMA Plan emisji |
11:40
Hybrid MMA - Gala Hybrid MMA 2 w Lesznie: Daniel Skibiński - Alisson Marreira 15.12.2023 SZTUKI WALKI Plan emisji |
11:05
FEN - FEN51 Lubin Fight Exclusive Night 51 Cezary Oleksiejczuk - Chris Fishgold 14.10.2023 MMA Plan emisji |
11:20
Polsat Boxing Promotions - Polsat Boxing Promotions XII - Gala boksu zawodowego w Lubinie: Paweł Czyżyk - Dragan Lepei 05.11.2022 BOKS Plan emisji | ||
12:05
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 21.04.2024 Magazyn Plan emisji
12:30
UFC - UFC Main Event - odcinek 1 - Israel Adesanya - Sean Strickland (UFC 293) MMA Plan emisji |
12:15
Contender Fight Night - CFN9 Wałbrzych Contender Fight Night 9 Dawid Romański - Sebastian Nowicki 08.12.2023 SZTUKI WALKI Plan emisji | |||||
13:50
Polsat Boxing Promotions - Polsat Boxing Promotions IX - Gala boksu zawodowego w Częstochowie: Marcin Siwy - Kamil Sokołowski 02.09.2022 BOKS Plan emisji |
13:20
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Birmingham: Nathan Heaney - Brad Pauls 16.03.2024 BOKS Plan emisji |
13:30
Babilon MMA - Babilon MMA 37 - Marcin Sianos - Patryk Dubiela 28.07.2023 MMA Plan emisji |
13:15
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Żukowie: Kacper Meyna - Krzysztof Twardowski 02.06.2023 BOKS Plan emisji |
13:40
FEN - FEN52 Ostrów Wielkopolski Fight Exclusive Night 52 Marcin Łazarz - Bartosz Szewczyk 17.02.2024 MMA Plan emisji |
13:25
UFC - UFC Connected - odcinek 1 (Marcus McGhee, Mike Malott, Drew Dober, Dricus Du Plessis) MMA Plan emisji | |
Reklama | ||||||
14:15
Magazyn sportów walki - Magazyn Sportów Walki - Koloseum 25.04.2024 Magazyn Plan emisji |
14:00
Boks z archiwum ESPN - Muhammad Ali - Karl Mildenberger 10.09.1966 we Frankfurcie nad Menem BOKS Plan emisji
14:45
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show & K-1 w Nowym Dworze Mazowieckim: Jan Lodzik - Juanmi Martinez 23.02.2024 BOKS Plan emisji | |||||
15:25
Magazyn sportów walki - Magazyn Sportów Walki - Koloseum 25.04.2024 Magazyn Plan emisji |
15:40
FEN - FEN49 Mrągowo Fight Exclusive Night 49 Adrian Zieliński - Kamil Kraska 25.08.2023 MMA Plan emisji |
15:15
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Stężycy: Kajetan Kalinowski - Rafał Rzeźnik 19.03.2022 BOKS Plan emisji | ||||
16:35
FEN - FEN47 Ostróda Fight Exclusive Night 47 Kacper Formela - Nurzhan Akishev 17.06.2023 MMA Plan emisji |
16:50
Babilon MMA - Babilon MMA 35 - Piotr Wawrzyniak - Adrian Błeszyński II 21.04.2023 MMA Plan emisji |
16:40
Boks z archiwum ESPN - Muhammad Ali - Juergen Blin 26.12.1971 w Zurichu BOKS Plan emisji |
16:15
UFC - UFC Main Event - odcinek 3 - Islam Makhachev - Alexander Volkanovski (UFC 284) MMA Plan emisji |
16:05
Boks z archiwum ESPN - Emile Griffith - Benny Kid Paret II 30.09.1961 w Nowym Jorku BOKS Plan emisji
16:50
Babilon MMA - Babilon MMA 39 - Piotr Kacprzak - Szymon Rakowicz 30.09.2023 MMA Plan emisji | ||
17:00
Na żywo ATP Masters Mutua Madrid Open - II runda Tenis Plan emisji |
17:25
FEN - FEN50 Gliwice Fight Exclusive Night 50 Eder De Souza - Marcin Łazarz 02.09.2023 MMA Plan emisji |
17:05
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Birmingham: Nathan Heaney - Brad Pauls 16.03.2024 BOKS Plan emisji |
17:05
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 28.04.2024 Magazyn Plan emisji
17:30
FEN - FEN53 Lubin Fight Exclusive Night 53 Cezary Oleksiejczuk - Bauyrzhan Kuanyshbayev 16.03.2024 MMA Plan emisji | |||
18:00
Na żywo Contender Fight Night - Ważenie przed galą Conteder Fight Night 10 w Jeleniej Górze: Patryk Kłak - Oleksandr Zosymov SZTUKI WALKI Plan emisji
18:30
Trwa... Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show w Ożarowie Mazowieckim: Łukasz Stanioch - Hadillah Mohoumadi 25.03.2022 BOKS Plan emisji |
18:30
Magazyn KOTV Weekly - KO TV Weekly 23.04.2024 - odc.17 Magazyn Plan emisji |
18:40
Boks z archiwum ESPN - Joe Frazier - Bob Foster 18.11.1970 w Detroit BOKS Plan emisji
18:55
Na żywo Euroliga - 3. mecz playoff: Maccabi Playtika Tel Aviv - Panathinaikos Aktor Ateny Koszykówka Plan emisji |
18:50
Revolta - Gala Revolta 5 Robs Group Fight Night w Tczewie Oskar Herczyk - Michael Dubois 15.03.2024 SZTUKI WALKI Plan emisji | |||
Reklama | ||||||
19:00
Na żywo Contender Fight Night - Gala Contender Fight Night 10 w Jeleniej Górze: Patryk Kłak - Oleksandr Zosymov SZTUKI WALKI Plan emisji |
19:00
Na żywo ATP Masters Mutua Madrid Open - II runda Tenis Plan emisji |
19:50
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 28.04.2024 Magazyn Plan emisji |
19:40
Na żywo Euroliga - 3. mecz playoff: Fenerbahce Beko Istambuł - AS Monaco Koszykówka Plan emisji | |||
20:00
Na żywo Magazyn sportów walki - Koloseum Magazyn Plan emisji |
20:10
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Londynie: Hamzah Sheeraz - Liam Williams 10.02.2024 BOKS Plan emisji |
20:15
Babilon MMA - Babilon MMA 38 - Tymoteusz Łopaczyk - Marek Jakimowicz 22.09.2023 MMA Plan emisji | ||||
21:25
UFC - UFC Fight Night 238 w Las Vegas: Jairzinho Rozenstruik - Shamil Gaziev 02.03.2024 MMA Plan emisji |
21:00
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Londynie: Chris Bourke - Ashley Lane 22.03.2024 BOKS Plan emisji |
21:40
Dragon Fight Night - DFN MMA 6 Tłuszcz Dragon Fight Night MMA 6 Dawid Romański - Tanio Pagliariccio 16.02.2024 SZTUKI WALKI Plan emisji |
21:00
UFC - UFC Fight Night 239 w Las Vegas: Tai Tuivasa - Marcin Tybura 16.03.2024 MMA Plan emisji |
21:45
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Londynie: Hamzah Sheeraz - Liam Williams 10.02.2024 BOKS Plan emisji | ||
22:15
Babilon MMA - Babilon MMA 36 - Adam Łaguna - Joel Kouadja 10.06.2023 MMA Plan emisji
22:50
KOTV Classics - KO TV Classics 3.11.2023 - odc.44 Magazyn Plan emisji |
22:20
MMA Polska - II Turniej - Mistrzostwa Stowarzyszenia MMA Polska 30.10.2021 MMA Plan emisji |
22:10
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 28.04.2024 Magazyn Plan emisji
22:35
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Koszalinie: Kacper Meyna - Adam Kownacki 02.03.2024 BOKS Plan emisji | ||||
23:00
Magazyn KOTV Weekly - KO TV Weekly 23.04.2024 - odc.17 Magazyn Plan emisji
23:30
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Zawoni: Damian Knyba - Aazddin Aajour 07.01.2022 BOKS Plan emisji |
23:40
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Szczytnie: Damian Knyba - Knife Didier 04.03.2022 BOKS Plan emisji |
23:50
Boks z archiwum ESPN - Mike Tyson - James Buster Douglas 11.02.1990 w Tokio BOKS Plan emisji |
23:55
KSW - KSW 60 Philip De Fries - Tomasz Narkun II 24.04.2021 MMA Plan emisji | |||
00:00
Gala boksu zawodowego - Gala Babilon Boxing Show w Bielsku-Białej: Łukasz Stanioch - Khoren Gevor 30.09.2022 BOKS Plan emisji |
00:45
Polsat Boxing Promotions - Polsat Boxing Promotions VIII - Gala boksu zawodowego w Toruniu: Ihosvany Garcia - Ryno Liebenberg 25.06.2022 BOKS Plan emisji |
00:30
KSW - KSW 59 Mariusz Pudzianowski - Nikola Milanović 20.03.2021 MMA Plan emisji | ||||
01:15
MMA Prommac - MMA Prommac 2 Lublin Piotr Wawrzyniak - Antoni Chmielewski 27.06.2014 MMA Plan emisji |
01:00
KSW - KSW 58 Salahdine Parnasse - Daniel Torres 30.01.2021 MMA Plan emisji |
01:25
KSW - KSW 54 Mateusz Gamrot - Marian Ziółkowski 29.08.2020 MMA Plan emisji | ||||
02:15
MMA Celtic Gladiator - Celtic Gladiator 15 Nowy Sącz Tomas Drabik - Łukasz Pławecki 04.11.2017 MMA Plan emisji |
02:30
KFN - Gala KFN - Kickboxing Fight Night 1 Rafał Dudek - Mohammed El Mir 12.06.2021 K-1 Plan emisji |
02:20
KOTV Classics - KO TV Classics 22.03.2024 - odc.12 Magazyn Plan emisji |
02:30
KOTV Classics - KO TV Classics 8.03.2024 - odc.10 Magazyn Plan emisji |
02:35
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Wieliczce: Krzysztof Zimnoch - Marcin Rekowski 22.10.2016 BOKS Plan emisji | ||
03:55
Magazyn Atleci - Magazyn Atleci 21.04.2024 Magazyn Plan emisji |
03:10
KSW - KSW 53 Mateusz Gamrot - Norman Parke 11.07.2020 MMA Plan emisji |
03:10
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Suwałkach: Maciej Sulęcki - Howard Cospolite 01.03.2014 BOKS Plan emisji |
03:20
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Brodnicy: Maciej Sulęcki - Nicolas Dion 10.05.2014 BOKS Plan emisji | |||
04:20
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Ełku: Michał Syrowatka - Atilla Kayabasi 29.11.2019 BOKS Plan emisji |
04:40
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Rudzie Śląskiej: Remigiusz Wóz - Tomasz Gromadzki 12.09.2020 BOKS Plan emisji |
04:10
MMA Polska - I Turniej - Mistrzostwa Stowarzyszenia MMA Polska 12.06.2021 MMA Plan emisji |
04:05
KOTV Classics - KO TV Classics 10.11.2023 - odc.45 Magazyn Plan emisji
04:55
Gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Brodnicy: Michał Syrowatka - Felix Lora 21.03.2015 BOKS Plan emisji |
04:40
MMA Prommac - MMA Prommac 2 Lublin Piotr Wawrzyniak - Antoni Chmielewski 27.06.2014 MMA Plan emisji | ||
05:45
KSW - KSW 57 Philip De Fries - Michał Kita 19.12.2020 MMA Plan emisji |
05:45
Babilon MMA - Babilon MMA 12 Łomża - Paweł Pawlak - Adrian Błeszyński 07.02.2020 MMA Plan emisji |
05:35
Boks z archiwum ESPN - Bob Foster - Ernie Terrell 10.07.1964 w Nowym Jorku BOKS Plan emisji |