Środa, 24.04 | Czwartek, 25.04 | Piątek, 26.04 | Sobota, 27.04 | Niedziela, 28.04 | Poniedziałek, 29.04 | Wtorek, 30.04 |
---|---|---|---|---|---|---|
05:25
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:15
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:25
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:55
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:55
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:35
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:35
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
06:00
(Bułgaria 2023) Czas: 43min.
06:55
(Bułgaria 2023) Czas: 41min. |
06:45
(Bułgaria 2023) Czas: 46min. |
06:00
(Bułgaria 2023) Czas: 46min.
06:55
(Bułgaria 2023) Czas: 47min. |
06:40
Piłka nożna - Beach Soccer - Mistrzostwa Świata, Dubaj: Finał: Brazylia - Włochy Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 70min. |
06:40
Pływanie - Mistrzostwa Polski, basen 50m, Lublin - Dzień 3. Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 90min. |
06:10
Reportaż o Natalii Partyce, reprezentance Polski w tenisie stołowym, uczestniczce igrzysk olimpijskich. (2013)Reżyseria: Sławomir Malinowski Czas: 51min. | |
07:50
RETRO TVP SPORT - piłka nożna, eliminacje MŚ 2006 mecz: Austria - Polska magazyn Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 110min. |
07:45
Piłka nożna - Mistrzostwa Europy do lat 19 mężczyzn, Malta 2023 - Finał: Portugalia - Włochy Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2023) Czas: 54min. |
07:55
Piłka nożna - Mistrzostwa Europy do lat 21 - Finał: Anglia - Hiszpania Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2023) Czas: 53min. |
07:15
Wioślarstwo - Mistrzostwa Europy, Szeged - Dzień 1. Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 90min. |
07:15
Tenis stołowy - Liga Mistrzyń 2023/24 - Finał: KTS ENEA SIARKOPOL Tarnobrzeg - TT ETIVAL Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 115min. | ||
Reklama | ||||||
08:00
Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - wioślarze Roger Verey, Jerzy Ustupski reportaż Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 18min.
08:30
(Szwajcaria 2024) Czas: 52min. |
08:25
(Bułgaria 2023) Czas: 43min. |
08:55
Wioślarstwo - Mistrzostwa Europy, Szeged - Dzień 2. Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 90min. | ||||
09:40
Kiedy zaczęły grać i dlaczego? Co na to ich rodzice oraz ogrywani na podwórku koledzy? Czy futbol szkodzi żeńskim organizmom? Odpowiedzi na te i inne pytania w dokumencie. To pierwszy film o... (2021)Czas: 59min. |
09:20
Tenis stołowy - Liga Mistrzyń 2023/24 - Finał: KTS ENEA SIARKOPOL Tarnobrzeg - TT ETIVAL Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 115min. |
09:20
Piłka nożna - Orlen Ekstraliga kobiet, 18. kolejka: UJ Kraków - Śląsk Wrocław Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 50min. | ||||
10:30
Piłka nożna - Fogo Futsal Ekstraklasa, 1.runda play - off, mecz #1: Dreman Opole Komprachcice - Futsal Leszno Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 45min. |
10:35
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2025 kobiet, 1.kolejka, Kopavogur: Islandia - Polska Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 53min. |
10:55
Na żywo Piłka nożna - Orlen Ekstraliga kobiet, 18. kolejka: UJ Kraków - Śląsk Wrocław (1 poł.) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 52min. |
10:40
Pływanie - Mistrzostwa Polski, basen 50m, Lublin - Dzień 4. Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 90min. |
10:25
Piłka nożna - Orlen Ekstraliga kobiet, 18. kolejka: UJ Kraków - Śląsk Wrocław Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 50min. | ||
11:30
Na żywo Wioślarstwo - Mistrzostwa Europy, Szeged - Dzień 2. Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 190min. |
11:25
Piłka nożna - 2.liga, 30.kolejka (#2): Stomil Olsztyn - Lech II Poznań Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 50min. | |||||
Reklama | ||||||
12:15
Trwa... Piłka nożna - Orlen Ekstraliga kobiet, 17. kolejka: Czarni Sosnowiec - Medyk Konin Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 47min. |
12:25
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 29.kolejka: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 51min. |
12:45
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2025 kobiet, 2.kolejka, Gdynia: Polska - Austria Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 54min. |
12:20
Piłka nożna - 2.liga, 30.kolejka (#1): Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 50min. |
12:30
Piłka nożna - 2.liga, 30.kolejka (#2): Stomil Olsztyn - Lech II Poznań Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 50min. | ||
13:00
Na żywo Wioślarstwo - Mistrzostwa Europy, Szeged - Dzień 1. Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 155min. |
13:25
Piłka nożna - 2.liga, 30.kolejka (#1): Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 50min. |
13:30
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 30.kolejka: Lech Poznań - Cracovia Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 53min. | ||||
14:10
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Ci ludzie, jak inni, mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych ludzi o... (2024)Czas: 20min.
14:45
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #34, Wrocław - walka wieczoru: M. Masternak - J. Oliver - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 127min. |
14:35
Boks - Gala w Tokio: Naoya Inoue - Marlon Tapales - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 130min. |
14:25
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #34, Wrocław - walka wieczoru: Mateusz Masternak - Jean Jacques Oliver Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 49min. |
14:35
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 30.kolejka: Lech Poznań - Cracovia Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 52min. | |||
15:00
Boks - Megafights Gala Bokserska: Arreola vs Adamek Plan emisji Rozwiń opis
(USA 2022) Czas: 47min.
15:55
Przegląd wiadomości pięściarskich z kraju i ze świata. Analizy, reportaże i ciekawostki bokserskie. Najlepsi polscy zawodnicy, trenerzy i eksperci odkrywają tajniki sportów walki. (2024)Czas: 45min. |
15:25
Na żywo Pływanie - Mistrzostwa Polski, basen 50m, Lublin - Dzień 4. Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 80min. |
15:30
Waldemar Baszanowski, wybitny sztangista, najlepszy polski ciężarowiec w historii, wyjątkowy dżentelmen, wielokrotny rekordzista świata (24 rekordy świata), dwukrotny mistrz olimpijski (Tokio 1964,... (2020)Czas: 15min.
15:55
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 30.kolejka: Lech Poznań - Cracovia Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 53min. | ||||
16:55
Na żywo Pływanie - Mistrzostwa Polski, basen 50m, Lublin - Dzień 1. Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 150min. |
16:55
Na żywo Pływanie - Mistrzostwa Polski, basen 50m, Lublin - Dzień 2. Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 135min. |
16:25
Na żywo Pływanie - Mistrzostwa Polski, basen 50m, Lublin - Dzień 3. Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 150min. |
16:55
Na żywo Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 30.kolejka: Lech Poznań - Cracovia (studio) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 24min. | |||
Reklama | ||||||
17:10
(Szwajcaria 2024) Czas: 52min. |
17:25
Na żywo Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 30.kolejka: Lech Poznań - Cracovia (1 poł.) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 52min. |
17:05
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 30.kolejka: Lech Poznań - Cracovia Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 52min. |
17:30
Gościem będzie Justyna Święty. (2020)Czas: 47min. | |||
18:15
(Szwajcaria 2024) Czas: 24min.
18:55
Na żywo Piłka nożna - Fogo Futsal Ekstraklasa, 1.runda play - off, mecz #1: Dreman Opole Komprachcice - Futsal Leszno Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 56min. |
18:10
Na żywo Piłka nożna - 2.liga, 30.kolejka (#2): Stomil Olsztyn - Lech II Poznań (1 poł.) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 52min. |
18:20
Gościem będzie Justyna Święty. (2020)Czas: 52min. | ||||
19:40
Na żywo Tenis stołowy - Puchar Europy 2023/24 - Finał: Bogoria Grodzisk Mazowiecki - K. S. Dekorglass Działdowo Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 160min. |
19:25
Na żywo Tenis stołowy - Liga Mistrzyń 2023/24 - Finał: KTS ENEA SIARKOPOL Tarnobrzeg - TT ETIVAL Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 180min. |
19:05
(Szwajcaria 2024) Czas: 24min.
19:40
Na żywo Piłka nożna - 2.liga, 30.kolejka (#1): Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 52min. |
19:20
Na żywo Lekkoatletyka - Mityng World Athletic Continental Tour, Huelva Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 130min. | |||
20:10
Wioślarstwo - Mistrzostwa Europy, Szeged - Dzień 2. Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 90min. | ||||||
21:00
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
21:45
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 29.kolejka: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 51min. |
21:45
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
21:45
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. | ||||
22:25
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
22:30
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
22:30
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 30.kolejka: Lech Poznań - Cracovia Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 53min. |
22:05
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
22:50
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #34, Wrocław - walka wieczoru: M. Masternak - J. Oliver - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 127min. |
22:15
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #34, Wrocław - walka: Michał Cieślak - Juan Diaz Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 40min. | ||
23:05
Przegląd wiadomości pięściarskich z kraju i ze świata. Analizy, reportaże i ciekawostki bokserskie. Najlepsi polscy zawodnicy, trenerzy i eksperci odkrywają tajniki sportów walki. (2024)Czas: 45min. |
23:15
Pływanie - Mistrzostwa Polski, basen 50m, Lublin - Dzień 2. Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 80min. |
23:00
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
23:45
Lekkoatletyka - Mityng World Athletic Continental Tour, Huelva Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 120min. | ||||
00:05
Pływanie - Mistrzostwa Polski, basen 50m, Lublin - Dzień 1. Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 80min. |
00:50
Boks - Gala w Las Vegas: walka: E.de Los Santos - S. Stevenson Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 55min. |
00:55
Boks - Gala w Las Vegas: walka: R. Conceicao - E. Navarrete Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 52min. |
00:40
Boks - Gala w Shawnee, Oklahoma (walka wieczoru: M. Hughes - G. Kambosos) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 128min. | |||
01:40
Boks - Gala w Kempton Park, RPA - K. Munoz - R. Malajika Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 40min. |
01:10
Boks - Gala w Birmingham (walka wieczoru: J.Buatsi - P.Stępień) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 130min. | |||||
02:10
Boks - Gala w Rosenbergu, Teksas (walka wieczoru: Janibek Alimkhanuly - Vincenzo Gualtieri) Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 52min. |
02:35
Boks - Gala w Turynie (walka wieczoru: F. Grandelli - S. Voda) Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 46min. |
02:00
Boks - Gala w Las Vegas (walka wieczoru: W.Łomaczenko - D.Haney) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 130min. |
02:00
Boks - Gala w Kempton Park, RPA (walka wieczoru: Roarke Knapp - Przemysław Zyśk - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 130min. |
02:00
Boks - Gala w Detroit (walka wieczoru: C.Shields - M.Cornejo) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 90min. | ||
03:10
Boks - Gala w Tahoe, Kalifornia (walka wieczoru: J. Goodall - E. Ajagba) - Podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 110min. |
03:35
Boks - Gala w Pembroke Pines, Floryda (walka wieczoru: R. Ramirez - R. Espinoza) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 90min. |
03:35
Boks - Gala w Pensylwanii (walka wieczoru: J.White - E.Garcia) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 100min. |
03:45
Boks - Gala w Wolverhampton (walka wieczoru: F. Petitjean - A. Azim) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 90min. | |||
04:20
Boks - Gala w Las Vegas - N. Donaire - A. Santiago Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 57min. | ||||||