Czwartek, 28.03 | Piątek, 29.03 | Sobota, 30.03 | Niedziela, 31.03 | Poniedziałek, 01.04 | Wtorek, 02.04 | Środa, 03.04 |
---|---|---|---|---|---|---|
05:30
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:30
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:50
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:55
Opowieść o Feliksie Stammie - wyjątkowym trenerze polskich pięściarzy i jego wychowankach. (2020)Czas: 16min. |
05:30
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:30
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. | |
06:10
Piłka nożna - finał barażów o EURO 2024: Walia - Polska Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 54min. |
06:05
(2024) Czas: 45min. |
06:30
Lekkoatletyka - Halowe Mistrzostwa Świata Glasgow dz. 2 Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 140min. |
06:20
Lekkoatletyka - Halowe Mistrzostwa Świata Glasgow dz. 3 Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 140min. |
06:15
Piłka nożna - baraże do EURO 2024 - Warszawa, Stadion Narodowy: Polska - Estonia Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 55min. | ||
07:15
Piłka nożna - finał barażów o EURO 2024: Walia - Polska Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 54min. |
07:05
(2024) Czas: 45min. |
07:20
Piłka nożna - baraże do EURO 2024 - Warszawa, Stadion Narodowy: Polska - Estonia Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 52min. | ||||
Reklama | ||||||
08:25
(2024) Czas: 45min. |
08:05
(Szwajcaria 2024) Czas: 24min.
08:40
Jan Mulak, rodowity warszawiak, nie był wybitnym sportowcem, choć przed wojną należał do krajowej czołówki średniodystansowców. Był też dziennikarzem i czołowym działaczem Polskiej Partii... (2022)Czas: 17min. |
08:55
(2023) Czas: 63min. | ||||
09:20
(2024) Czas: 45min. |
09:10
Kolarstwo torowe - Mistrzostwa Europy, Apeldoorn - Podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 120min. |
09:00
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata w biegach przełajowych, Belgrad - wyścigi elity kobiet i mężczyzn Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 45min.
09:55
Nieustępliwy - Waldemar Kikolski Plan emisji Rozwiń opis | ||||
10:20
Piłka nożna - Orlen Ekstraliga kobiet, 15. kolejka: GKS Katowice - Pogoń Szczecin Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 50min. |
10:35
Piłka nożna - Gala The Best FIFA Awards 2023, Londyn Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 90min. |
10:10
Piłka nożna - Puchar Hiszpanii - 1/4 finału (#3): Athletic Bilbao - FC Barcelona Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 52min. |
10:30
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata w biegach przełajowych, Belgrad - wyścigi elity kobiet i mężczyzn Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 45min. |
10:15
(Bułgaria 2023) Czas: 43min. | ||
11:15
Piłka nożna - Orlen Ekstraliga kobiet, 15. kolejka: GKS Katowice - Pogoń Szczecin Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 50min. |
11:25
Skoki Narciarskie - Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 100min. |
11:30
Piłka nożna - 2 liga, 26.kolejka (#1): Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 50min. |
11:15
Piłka nożna - 2 liga, 26.kolejka (#2): Chojniczanka 1930 Chojnice - KKS 1925 Kalisz Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 50min. | |||
Reklama | ||||||
12:20
(2024) Czas: 89min. |
12:20
Piłka nożna - baraże do EURO 2024 - Warszawa, Stadion Narodowy: Polska - Estonia Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 55min. |
12:15
Piłka nożna - Puchar Hiszpanii - 1/2 finału - Podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(Hiszpania 2024) Czas: 120min. | ||||
13:20
Hokej na lodzie - Kwalifikacje do IO 2026, Sosnowiec - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 79min. |
13:25
Piłka nożna - baraże do EURO 2024 - Warszawa, Stadion Narodowy: Polska - Estonia Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 52min. |
13:35
(Szwajcaria 2024) Czas: 24min. |
13:20
Hokej na lodzie - Tauron Hokej Liga - Finał (#1): GKS Katowice - Re - Plast UNIA Oświęcim Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 35min. | |||
14:05
Lekkoatletyka - Halowe Mistrzostwa Świata Glasgow - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 140min. |
14:55
(2024) Czas: 89min. |
14:25
(Szwajcaria 2024) Czas: 24min. |
14:30
(2024) Czas: 110min. |
14:10
Piłka nożna - Liga Narodów kobiet - Podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2023) Czas: 90min. | ||
15:05
Piłka nożna - finał barażów o EURO 2024: Walia - Polska Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 54min. |
15:50
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 26.kolejka: Widzew Łódź - Korona Kielce Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 53min. | |||||
16:10
Piłka nożna - finał barażów o EURO 2024: Walia - Polska Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 54min. |
16:25
(Szwajcaria 2024) Czas: 24min. | |||||
Reklama | ||||||
17:15
Trwa... Piłka nożna - finał barażów o EURO 2024: Walia - Polska Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 54min. |
17:45
Lekkoatletyka - Halowe Mistrzostwa Świata Glasgow - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 140min. |
17:15
Koszykówka mężczyzn - Preeliminacje Igrzysk Olimpijskich 2024, Gliwice - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2023) Czas: 120min. |
17:00
Na żywo Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 26.kolejka: Widzew Łódź - Korona Kielce (studio) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 18min.
17:25
Na żywo Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 26.kolejka: Widzew Łódź - Korona Kielce (1 poł.) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 52min. |
17:35
Stanisława Walasiewicz jedna z najwybitniejszych sprinterek świata w okresie międzywojnia. Jako dwuletnie dziecko wyemigrowała do USA, ale zawsze czuła się Polką i reprezentowała Polskę, mimo... (2022)Czas: 15min. | ||
18:15
Piłka nożna - finał barażów o EURO 2024: Walia - Polska Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 54min. |
18:05
Na żywo Hokej na lodzie - Tauron Hokej Liga - Finał (#1): GKS Katowice - Re - Plast UNIA Oświęcim (studio) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 14min.
18:25
Na żywo Hokej na lodzie - Tauron Hokej Liga - Finał (#1): GKS Katowice - Re - Plast UNIA Oświęcim Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 45min. |
18:05
Na żywo Hokej na lodzie - Tauron Hokej Liga - Finał (#2): GKS Katowice - Re - Plast UNIA Oświęcim (studio) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 14min.
18:25
Na żywo Hokej na lodzie - Tauron Hokej Liga - Finał (#2): GKS Katowice - Re - Plast UNIA Oświęcim Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 45min. | ||||
19:25
Na żywo Piłka nożna - 2 liga, 26.kolejka (#1): Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz (1 poł) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 52min. |
19:25
Film dokumentalny o Irenie Szewińskiej. Najbardziej utytułowana w historii polska lekkoatletka wspomina najważniejsze momenty swojej kariery. (2017)Reżyseria: Artur Szulc Czas: 57min. | |||||
20:30
Na żywo Piłka nożna - 2 liga, 26.kolejka (#1): Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz (2 poł.) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 54min. |
20:25
(2024) Czas: 89min. |
20:35
Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie, Chiny - Podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 100min. |
20:05
(Szwajcaria 2024) Czas: 52min. | |||
21:30
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
21:05
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata w biegach przełajowych, Belgrad - wyścigi elity kobiet i mężczyzn Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 45min. |
21:00
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
21:45
Piłka nożna - Puchar Hiszpanii - 1/4 finału - Podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 101min. | ||||
22:10
Na żywo Przegląd wiadomości pięściarskich z kraju i ze świata. Analizy, reportaże i ciekawostki bokserskie. Najlepsi polscy zawodnicy, trenerzy i eksperci odkrywają tajniki sportów walki. (2024)Czas: 50min. |
22:00
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
22:45
Piłka nożna - finał barażów o EURO 2024: Walia - Polska Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 54min. |
22:30
RETRO TVP SPORT - Siatkówka, igrzyska olimpijskie 1976 finał: Polska ZSRR magazyn Plan emisji Rozwiń opis Finał Igrzysk Olimpijskich w Montrealu w siatkówce - Polska - ZSRR. Gościem Przemysława Babiarza jest Edward Skorek zwany "Szabla", kapitan zwycięskiej drużyny z Montrealu. (2019)Czas: 105min. |
22:00
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
22:40
Piłka nożna - Puchar Hiszpanii - 1/8 finału - Podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 140min. | |||
23:20
Boks - Gala MB Boxing Night #24 - Legnica (K. Welter - A. Robinson) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 131min. |
23:50
Piłka nożna - finał barażów o EURO 2024: Walia - Polska Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 54min. |
23:00
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
23:45
Boks - Gala w Tokio (walka wieczoru: Naoya Inoue - Marlon Tapales) Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 52min. |
23:40
Igrzyska Europejskie Kraków - Małopolska 2023 - Muaythai - Finały Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2023) Czas: 69min. | |||
00:55
(2024) Czas: 45min. |
00:30
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #31, Zakopane (walka wieczoru: Michał Cieślak - Tommy McCarthy) Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 49min. |
00:50
Boks - Gala w Las Vegas (walki wieczoru: R.Conceicao - E.Navarrete; E.de Los Santos - S.Stevenson) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 120min. | ||||
01:55
(2024) Czas: 45min. |
01:20
Boks - Gala w Detroit (walka wieczoru: C.Shields - M.Cornejo) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 90min. |
01:05
Boks - Gala w Las Vegas (walka wieczoru: E. Spence - T. Crawford) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 105min. | ||||
02:55
Boks - Gala w Tokio: Naoya Inoue - Marlon Tapales - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 130min. |
02:50
Piłka nożna - Beach Soccer - Mistrzostwa Świata, Dubaj: Finał: Brazylia - Włochy Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 70min. | |||||
03:40
Boks - Gala w Turynie: F. Grandelli - S. Voda - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 119min. |
03:05
Boks - Gala MB Boxing Night #23, Dzierżoniów - walka: R. Parzęczewski - A. Valentin - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 130min. |
03:05
Boks - Gala MB Boxing Night #24 - Legnica (K. Welter - A. Robinson) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 131min. |
03:05
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #32 - Kalisz: walka wieczoru: Adam Balski - Artur Górski - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 127min. | |||
04:10
Boks - Gala w Tulsa, Oklahoma, USA (walka wieczoru: R.Ramirez - I.Dogboe) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 90min. | ||||||