07:30 Lena |
short ( Polska 2019 ) Czas: 11min.
08:00 Solar voyage |
short ( Polska 2021 ) Czas: 18min.
Reżyseria: Adam Zadlo
11:30 Matka |
short ( Polska 2016 ) Czas: 27min.
Obsada:
Dorota Kuduk
, Jakub Kotyński
, Łukasz Matecki
, Marek Włodarczyk
, Jarosław Domin
, Zuzanna Nowocień |
Reżyseria:
Piotr P. Gołębiowski
12:10 Równonoc |
short ( Polska 2020 ) Czas: 21min.
12:45 Meryl Streep. Tajemnice i metamorfozy.
dokument ( Francja 2020 ) Czas: 52min.
Obsada:
Charles-Antoine de Rouvre
, Michael Schulman
, Erin Carlson
, Isabelle Giordano
, Gene Shalit
, Meryl Streep
, Joseph Papp
, Alan J. Pakula
Reżyseria:
Charles-Antoine de Rouvre
14:35 Księga miłości
film ( USA 2016 ) Czas: 102min.
Obsada:
Jason Sudeikis
, Maisie Williams
, Jessica Biel
, Mary Steenburgen
, Orlando Jones
, Paul Reiser
, Joshua Mikel
, Jayson Warner Smith
, Richard Robichaux
, Russ Russo
, Christopher Gehrman
, Wendy Miklovic
, George Wilson
, Cailey Fleming
, Natalie Mejer
Reżyseria:
Bill Purple
16:50 Ikony Hollywood: Patrick Swayze |
dokument ( Wielka Brytania 2021 ) Czas: 46min.
Reżyseria: Luke McLaughlin
17:50 W zgodzie |
short ( Francja 2020 ) Czas: 15min.
Reżyseria: Adrien Guillon Verne , Arnaud Pessione
18:20 Larry Crowne - uśmiech losu
film ( USA 2011 ) Czas: 94min.
Obsada:
Tom Hanks
, Julia Roberts
, Bryan Cranston
, Cedric the Entertainer
, Pam Grier
, Taraji P. Henson
, George Takei
, Nia Vardalos
, Sarah Mahoney
, Roxana Ortega
, Rami Malek
, Wilmer Valderrama
, Gugu Mbatha-Raw
, Grace Gummer
, Maria Canals-Barrera
Reżyseria:
Tom Hanks
20:10 Johnny Przystojniak |
film ( USA 1989 ) Czas: 89min.
Reżyseria: Walter Hill
21:55 Krewni
film ( Wielka Brytania 2020 ) Czas: 96min.
Obsada:
Tamara Lawrance
, Jack Lowden
, Edward Holcroft
, Chloe Pirrie
, Kiran Sonia Sawar
, Michael Nardone
, Fiona Shaw
, Anton Lesser
, Natalia Kostrzewa
, Nyree Yergainharsian
, Toyah Frantzen
, Terry Byrne
Reżyseria:
Joe Marcantonio
23:45 Nagi instynkt
film ( Francja, USA 1992 ) Czas: 123min.
Obsada:
Michael Douglas
, Sharon Stone
, George Dzundza
, Jeanne Tripplehorn
, Denis Arndt
, Leilani Sarelle
, Bruce A. Young
, Chelcie Ross
, Dorothy Malone
, Wayne Knight
, Daniel von Bargen
, Stephen Tobolowsky
, Benjamin Mouton
, Jack McGee
, Bill Cable
Reżyseria:
Paul Verhoeven
02:00 Kruk. Szepty słychać po zmroku odc. 5 |
serial ( Polska 2018 ) Czas: 50min.
Obsada:
Michał Żurawski |
Reżyseria:
Maciej Pieprzyca
03:00 W kręgu |
short ( Polska 2021 ) Czas: 22min.
Reżyseria: Jan Naszewski
03:25 Restart |
short ( Polska 2019 ) Czas: 20min.
Reżyseria: Julian Tałandziewicz
03:50 Jeszcze na chwilę |
short ( Polska 2021 ) Czas: 18min.
Reżyseria: Zuzanna Gorczycka
04:10 Zgniłe uszy |
film ( Polska 2019 ) Czas: 60min.
Reżyseria: Piotr Dylewski
05:15 Misja Afganistan odc. 5 |
serial ( Polska 2012 ) Czas: 42min.
Obsada:
Eryk Lubos
, Pawel Malaszynski |
Reżyseria:
Maciej Dejczer
Na stronie stacji telewizyjnej Ale kino+ umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2023-11-10. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.
Wyświetlana strona zawiera program TV dla Ale kino+. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.
Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2023-11-10 dla kanału Ale kino+ można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Ale kino+ umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.
Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Ale kino+. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.