Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2018-07-19 - ramówka, emisje

2018-07-19 Pokaż dziś

06:10

The Watsons go to Birmingham

Czas: 105min.

Watsonowie wyruszają na rodzinną wyprawę. To co przeżyją sprawi, że będą mogli odważnie stawić czoła przeciwnościom - staną się też sobie znacznie bliżsi.

Godziny emisji The Watsons go to Birmingham

07:55

Na tropie Wilby'ego

Czas: 125min.

Wspaniałe kreacje aktorskie Sidneya Poitier i Michaela Caine'a.Thriller. Współczesna Afryka Południowa. Napięcia na tle rasowym w każdej chwili mogą się zmienić w otwarty konflikt.

Godziny emisji Na tropie Wilby'ego

10:00

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 8

Czas: 10min.

Carey Mulligan nie zdała do szkoły teatralnej, napisała więc list do Juliana Fellowesa, który pomógł jej w zdobywaniu miejsc na przesłuchaniach i zdjęciach próbnych. Już wkrótce Carey zaczęła grać u boku takich gwiazd jak Keira Knightley.

Godziny emisji Portrety gwiazd

10:10

Po przejściach

Czas: 110min.

Diane Keaton gra matkę pogrążoną w rozpaczy po tragicznej śmierci syna. Dopiero niezwykła przyjaźń z więźniarką z celi śmierci pomaga jej pogodzić się z życiem.

Godziny emisji Po przejściach

12:00

Niebezpieczne miasto

Czas: 105min.

Juliette Lewis gra młodą kobietę, która zupełnie przypadkiem znajduje się w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie — i całe jej życie staje na głowie.

Godziny emisji Niebezpieczne miasto

Reklama
13:45

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 4

Czas: 10min.

Jego poczucie humoru nie każdemu odpowiada, ale Benjamin Edward Stiller zdobył sobie reputację jednego z głównych aktorów komediowych Hollywood.

Godziny emisji Portrety gwiazd

13:55

Parszywa dwunastka 4

Czas: 110min.

Oddział żołnierzy II wojny światowej. Tym razem, jedną z 12 jest kobieta, a w drużynie jest chyba hitlerowski szpieg... Tym trudniej walczyć z niemieckimi geniuszami, którzy planują utworzenie Czwartej Rzeszy.

Godziny emisji Parszywa dwunastka 4

15:45

Pojedynek w Diablo

Czas: 120min.

James Garner i Sidney Poitier w poruszającym filmie o ostrym konflikcie pomiędzy Apaczami a białym człowiekiem. Zobaczymy także wspaniałe, zalane słońcem krajobrazy stanu Utah.

Godziny emisji Pojedynek w Diablo

17:45

Łowcy skalpów

Czas: 125min.

Komediowy western Sydneya Pollacka z udziałem Burta Lancastera, Shelley Winters i Telly'ego Savalasa. Traper traci ładunek skór, w zamian dostając niewolnika, którego nie chce.

Godziny emisji Łowcy skalpów

19:50

Wielki napad na pociąg

Czas: 130min.

Sean Connery i Donald Sutherland wcielają się w role przestępców realizujących śmiały plan obrabowania pociągu, który przewozi złoto dla brytyjskich żołnierzy walczących w wojnie krymskiej.

Godziny emisji Wielki napad na pociąg

22:00

Hap i Leonard - Seria 3, odc. 6

Czas: 60min.

Akcja tej mrocznej komedii toczy się pod koniec lat 80. XX w.

Godziny emisji Hap i Leonard

23:00

Fear the Walking Dead - Seria 3, odc. 12

Czas: 60min.

Dysfunkcyjna rodzina zmuszona jest działać razem, gdy okazuje się, że wybuch epidemii tajemniczego wirusa przywraca do życia umarłych, dając początek prawdziwej apokalipsie.

Godziny emisji Fear the Walking Dead

00:00

Amatorski projekt

Czas: 115min.

Pod wpływem mężczyzny przeżywającego kryzys wieku średniego mieszkańcy małego miasteczka postanawiają nakręcić film dla dorosłych. W roli głównej — Jeff Bridges.

Godziny emisji Amatorski projekt

01:55

Łatwe pieniądze

Czas: 115min.

Pewien obibok ma szansę odziedziczyć 10 milionów dolarów - pod warunkiem, że w ciągu roku porzuci wszystkie swe złe nawyki: picie, palenie, obżeranie się i zamiłowanie do hazardu.

Godziny emisji Łatwe pieniądze

03:50

Kozioł Ofiarny

Czas: 130min.

1952, Anglia szykuje się do koronacji. Dwóch mężczyzn wiedzie bardzo różne życie, ale mają coś wspólnego: są identyczni.

Godziny emisji Kozioł Ofiarny

Reklama

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-07-19. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-07-19 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info