Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2018-08-25 - ramówka, emisje

2018-08-25 Pokaż dziś

06:00

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 14

Czas: 10min.

Urodziła się jako Elizabeth Mitchell, ale zmieniła nazwisko, żeby nie mylono jej z inną aktorką. Zaczynała od ról epizodycznych, ale już wkrótce dała się poznać jak świetna aktorka komediowa.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

06:10

Wielki traper i mała Czwartek

Czas: 125min.

Komediowy western z Lee Marvinem w roli głównej. Sam próbuje odnaleźć swojego partnera w interesach, który uciekł z ich wspólnym złotem i ukochaną Sama.

  Godziny emisji Wielki traper i mała Czwartek

08:15

Zbrodnia i kara

Czas: 115min.

Raskolnikow (Patrick Dempsey) popełnił morderstwo, aby dowieść swojej wielkości — a teraz dręczy go poczucie winy. Ekranizacja powieści Fiodora Dostojewskiego.

  Godziny emisji Zbrodnia i kara

10:10

Noc mysliwego

Czas: 110min.

Niezapomniana kreacja Roberta Mitchuma w roli demonicznego kaznodziei ścigającego dwójkę dzieci, które uciekają z wielką sumą pieniędzy.

  Godziny emisji Noc mysliwego

12:00

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 10

Czas: 10min.

Chris Hemsworth urodził się w Melbourne w 1983. Karierę zaczął od popularnej australijskiej telenoweli "Home and Away" - a potem ruszył na podbój Hollywood.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

Reklama
12:10

Zaginiony skarb

Czas: 110min.

Brian McBride (Stephen Baldwin) i jego brat Carl znajdują mapę — być może stworzoną przez samego Krzysztofa Kolumba — wskazującą drogę do ukrytego skarbu.

  Godziny emisji Zaginiony skarb

14:00

Diabelskie wiatry

Czas: 115min.

Były meteorolog (Joe Lando) wraca w rodzinne strony. Tymczasem do miasta zbliża się potężna burza — taka sama jak ta, w czasie której przed laty zginęła żona bohatera.

  Godziny emisji Diabelskie wiatry

15:55

Kruk

Czas: 105min.

Czarnoksiężnik Craven dowiaduje się od innego maga, doktora Bedlo, że jego zmarła żona w rzeczywistości żyje, przetrzymywana w zamku złowrogiego doktora Scarabusa.

  Godziny emisji Kruk

17:40

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 26

Czas: 10min.

W 2010 r., po ogromnym sukcesie kinowej trylogii „Władca Pierścieni", w Wellington w Nowej Zelandii Peter Jackson otrzymał z rąk gubernatora tytuł szlachecki.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

17:50

F/X 2

Czas: 130min.

Rollie Tyler, specjalista od filmowych efektów specjalnych, ponownie pakuje się w tarapaty - tym razem pomagając policji w schwytaniu seryjnego mordercy.

  Godziny emisji F/X 2

20:00

Dziesiąty człowiek

Czas: 120min.

Nazistowskie więzienie, czasy II wojny światowej. Co dziesiąty więzień ma zostać rozstrzelany. Bogaty prawnik, Louis Chavel, ofiaruje cały swój majątek komuś, kto zgodzi się umrzeć za niego.

  Godziny emisji Dziesiąty człowiek

22:00

Potęga strachu

Czas: 140min.

Thriller z Paulem Walkerem w roli głównej. Drobny przestępca ma pozbyć się broni, z której zginęli skorumpowani gliniarze. Kiedy pistolet wpada w niepowołane ręce, wszystko wymyka się spod kontroli.

  Godziny emisji Potęga strachu

00:20

Anti-social

Czas: 135min.

Brytyjski film kryminalny. Anarchizujący artysta uliczny i uzbrojony złodziej, który obrabował sklep jubilerski, są rodzonymi braćmi.

  Godziny emisji Anti-social

02:35

Robocop 2

Czas: 130min.

Ciąg dalszy kinowego hitu. Robocop walczy z gangiem handlarzy narkotyków, oraz z nowym policyjnym robotem, który wyrwał się spod kontroli swych twórców.

  Godziny emisji Robocop 2

04:45

Kapitan Jack

Czas: 100min.

Ekscentryczny marynarz (Bob Hoskins) zbiera równie ekscentryczną załogę, by pożeglować z północy Anglii do Arktyki, śladem kapitana Scoresby'ego, który pokonał podobną trasę w 1791 roku.

  Godziny emisji Kapitan Jack

Reklama

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-08-25. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-08-25 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info