Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2018-08-26 - ramówka, emisje

2018-08-26 Pokaż dziś

06:25

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 6

Czas: 10min.

William James (Bill) Murray zaczynał karierę w programie „Saturday Night Live", za co dostał nagrodę Emmy. Jego swobodny, oparty na improwizacji styl szybko zapewnił mu sławę także na wielkim ekranie.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

06:35

Zaginiony skarb

Czas: 110min.

Brian McBride (Stephen Baldwin) i jego brat Carl znajdują mapę — być może stworzoną przez samego Krzysztofa Kolumba — wskazującą drogę do ukrytego skarbu.

  Godziny emisji Zaginiony skarb

08:25

Diabelskie wiatry

Czas: 115min.

Były meteorolog (Joe Lando) wraca w rodzinne strony. Tymczasem do miasta zbliża się potężna burza — taka sama jak ta, w czasie której przed laty zginęła żona bohatera.

  Godziny emisji Diabelskie wiatry

10:20

F/X 2

Czas: 125min.

Rollie Tyler, specjalista od filmowych efektów specjalnych, ponownie pakuje się w tarapaty - tym razem pomagając policji w schwytaniu seryjnego mordercy.

  Godziny emisji F/X 2

12:25

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 1

Czas: 10min.

Adam Sandler jest autorem scenariuszy, producentem filmowym i aktorem. Urodził się w Brooklynie w 1966. Od zawsze inspirowały go wielkie gwiazdy ekranu, marzył o karierze komediowej.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

Reklama
12:35

Dziesiąty człowiek

Czas: 115min.

Nazistowskie więzienie, czasy II wojny światowej. Co dziesiąty więzień ma zostać rozstrzelany. Bogaty prawnik, Louis Chavel, ofiaruje cały swój majątek komuś, kto zgodzi się umrzeć za niego.

  Godziny emisji Dziesiąty człowiek

14:30

Latający Chłopcy

Czas: 120min.

Film akcji, w roli głównej Jesse James. Odwaga dwóch młodych chłopaków wystawiona zostaje na nie lada próbę: przez przypadek zostaną pasażerami na gapę samolotu, który należy do mafii.

  Godziny emisji Latający Chłopcy

16:30

Krwiożerczy rój

Czas: 105min.

Ciężarówka przewożąca do USA niebezpieczne osy z Meksyku rozbija się. Rój uwolnionych owadów zagraża mieszkańcom niewielkiego meksykańskiego miasteczka.

  Godziny emisji Krwiożerczy rój

18:15

Dr Phibes powraca

Czas: 105min.

Dr Phibes (Vincent Price) wyrusza do Egiptu, aby znaleźć tam eliksir życia i wskrzesić swoją żonę, zmarłą rzekomo na skutek błędów lekarzy.

  Godziny emisji Dr Phibes powraca

20:00

Studnia i wahadlo

Czas: 100min.

Vincent Price popada w szaleństwo, przekonany, że jego żona została pogrzebana żywcem (w rzeczywistości chodziło o spisek żony i jej kochanka). Mężczyzna wpada w morderczy szał.

  Godziny emisji Studnia i wahadlo

21:40

King kobra

Czas: 115min.

Horror z udziałem Pata Mority. Zmutowany wąż ucieka z laboratorium i terroryzuje mieszkańców małego miasteczka w Kalifornii.

  Godziny emisji King kobra

23:35

Postrach z jeziora

Czas: 110min.

Szeryf z małego miasteczka w stanie Maryland próbuje zabić zmutowaną rybę, która może żyć także poza wodą.

  Godziny emisji Postrach z jeziora

01:25

Uzależnienie

Czas: 95min.

Horror z Lili Taylor w roli głównej. Zmieniona w wampira studentka filozofii próbuje się odnaleźć w nowej sytuacji i poradzić sobie z nowo nabytym upodobaniem do krwi.

  Godziny emisji Uzależnienie

03:00

Fear the Walking Dead - Seria 4, odc. 11

Czas: 60min.

Dysfunkcyjna rodzina zmuszona jest działać razem, gdy okazuje się, że wybuch epidemii tajemniczego wirusa przywraca do życia umarłych, dając początek prawdziwej apokalipsie.

  Godziny emisji Fear the Walking Dead

04:00

I'm Reed Fish

Czas: 110min.

Życie Reeda Fisha pogrąża się w chaosie, kiedy jego dawna ukochana wraca do miasta w przeddzień jego ślubu z obecną narzeczoną.

  Godziny emisji I'm Reed Fish

Reklama
05:50

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 28

Czas: 10min.

Seth Rogen zawsze wiedział, że chce być komikiem. Już jako nastolatek na imprezach i barmicwach uprawiał stand-up, wygłaszając monologi pełne specyficznego, pikantnego humoru.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-08-26. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-08-26 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info