Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2018-08-28 - ramówka, emisje

2018-08-28 Pokaż dziś

07:35

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 16

Czas: 10min.

Jake Gyllenhaal wychowywał się w świecie przemysłu filmowego. Jako aktor zadebiutował w wieku jedenastu lat, a już kilka lat później zagrał swoją pierwszą główną rolę w filmie „Dosięgnąć kosmosu".

  Godziny emisji Portrety gwiazd

07:45

Whistle and I'll Come to You

Czas: 65min.

Dramat z Johnem Hurtem w roli głównej. Na opustoszałej plaży James Parkin spotyka zjawę. Skutki tego spotkania okażą się naprawdę przerażające...

  Godziny emisji Whistle and I'll Come to You

08:50

Niepokonany

Czas: 110min.

Pełen akcji film fantasy z Billy'm Zanem. Biali Wojownicy wykorzystują starożytne chińskie sztuki walki aby zwyciężyć bitwę przeciwko na wskroś złym Aniołom Ciemności.

  Godziny emisji Niepokonany

10:40

Zjawy

Czas: 110min.

Peter Plunkett nie radzi sobie z utrzymaniem zamku w Irlandii, wpada więc na pomysł, by reklamować go jako miejsce nawiedzone przez duchy - i w ten sposób ściągnąć doń naiwnych amerykańskich turystów.

  Godziny emisji Zjawy

12:30

Benny i Joon

Czas: 115min.

Johnny Depp i Mary Stuart Masterson występują w komedii romantycznej o dwójce nieudaczników. Para spotyka się na skutek... gry w pokera. W rolach drugoplanowych - Julianne Moore i Aidan Quinn.

  Godziny emisji Benny i Joon

Reklama
14:25

Nastoletni wilkołak dwa

Czas: 110min.

Jason Bateman gra rolę studenta college'u, który uczy się dzięki sportowemu stypendium. Na szczęście okazuje się, że podobnie jak jego kuzyn jest wilkołakiem — co pozwala mu osiągać lepsze wyniki.

  Godziny emisji Nastoletni wilkołak dwa

16:15

Chlopcy

Czas: 105min.

Uczniowie szkoły dla chłopców znajdują nieprzytomną dziewczynę. Kiedy przychodzi do siebie, odmawia wezwania pomocy lekarskiej... Wygląda na to, że dziewczyna przed czymś ucieka.

  Godziny emisji Chlopcy

18:00

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 24

Czas: 10min.

Melissa McCarthy chciała zostać projektantką mody, zaczęła też studia - ale zrezygnowała z nich i przeniosła się do Nowego Jorku. Tu przyjaciele namówili ją, by spróbowała sił na estradzie.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

18:10

Zaraza

Czas: 115min.

Pracownicy kanadyjskiej służby zdrowia (Kari Matchett, Lannette New, Ron White) walczą z epidemią śmiertelnie groźnego wirusa SARS, który zaczyna atakować mieszkańców Toronto.

  Godziny emisji Zaraza

20:05

Eksperyment

Czas: 115min.

Prawdziwa historia dwóch wspinaczy i ich niebezpiecznej wyprawy na zachodnią ścianę Siula Grande w peruwiańskich Andach.

  Godziny emisji Eksperyment

22:00

Kłamca

Czas: 125min.

Prostytutka ginie zamordowana w makabryczny sposób. Głównym podejrzanym zostaje jeden z jej klientów, James Wayland (Tim Roth)...

  Godziny emisji Kłamca

00:05

Dotyk Miłości

Czas: 155min.

Historia młodej pani architekt, która zakochuje się w niewidomym. Namawia go na radykalną operację, która może przywrócić mu wzrok. Najważniejsze jednak okaże się to, co jej wybranek zobaczy... sercem.

  Godziny emisji Dotyk Miłości

02:40

American Psycho 2

Czas: 105min.

Rachel Newman przekonała się, że lubi zabijać. Teraz nie cofnie się przed niczym, aby zostać asystentką swojego wykładowcy w college'u.

  Godziny emisji American Psycho 2

04:25

Zabawna historia wydarzyła się w drodze na forum

Czas: 95min.

Zero Mostel, Buster Keaton, Phil Silvers i wiele innych gwiazd w szalonej komedii pełnej pięknych dziewczyn, niezwykłych niespodzianek, przebrań, pomyłek i wspaniałej muzyki.

  Godziny emisji Zabawna historia wydarzyła się w drodze na forum

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-08-28. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-08-28 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info