Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2018-08-29 - ramówka, emisje

2018-08-29 Pokaż dziś

06:00

Nastoletni wilkołak dwa

Czas: 110min.

Jason Bateman gra rolę studenta college'u, który uczy się dzięki sportowemu stypendium. Na szczęście okazuje się, że podobnie jak jego kuzyn jest wilkołakiem — co pozwala mu osiągać lepsze wyniki.

  Godziny emisji Nastoletni wilkołak dwa

07:50

Chlopcy

Czas: 105min.

Uczniowie szkoły dla chłopców znajdują nieprzytomną dziewczynę. Kiedy przychodzi do siebie, odmawia wezwania pomocy lekarskiej... Wygląda na to, że dziewczyna przed czymś ucieka.

  Godziny emisji Chlopcy

09:35

West Side Story

Czas: 170min.

Musical, który zdobył aż 10 Oscarów - w tym jako najlepszy film. Tragedia Romea i Julii przeniesiona do nowojorskich slumsów lat 50. XX wieku. W rolach głównych Natalie Woods i Richard Beymer.

  Godziny emisji West Side Story

12:25

Eksperyment

Czas: 110min.

Prawdziwa historia dwóch wspinaczy i ich niebezpiecznej wyprawy na zachodnią ścianę Siula Grande w peruwiańskich Andach.

  Godziny emisji Eksperyment

14:15

Ludzie, o których zapomniał czas

Czas: 105min.

Grupa ludzi wyrusza, aby odnaleźć zaginionego marynarza na tropikalnej wyspie. Nikt nie wie, że napotkają tam wulkany, potwory i groźnych jaskiniowców.

  Godziny emisji Ludzie, o których zapomniał czas

Reklama
16:00

Ucieczka w kajdanach

Czas: 115min.

Tony Curtis i Sidney Poitier grają role skutych ze sobą łańcuchem zbiegłych przestępców. Zbiegowie uciekają przez niebezpieczne bagna, ścigani przez helikoptery i grupy pościgowe z psami.

  Godziny emisji Ucieczka w kajdanach

17:55

Mózg Za Miliard Dolarów

Czas: 130min.

Reżyseria - Ken Russell. Harry Palmer (Michael Caine) to tajny agent, który walczy z żądnym władzy, antykomunistycznym fanatykiej (Ed Begley). Ten zatrudnia prywatną armię, by po kolei atakować Czerwone państwa.

  Godziny emisji Mózg Za Miliard Dolarów

20:05

Operacja "Bekon"

Czas: 115min.

Komedia, w której naszej cywilizacji grozi zagłada. Prezydent USA popada w desperację z powodu kryzysu gospodarczego oraz braku poparcia w sondażach. Żeby poprawić swą sytuację znajduje sobie naprawdę nieoczekiwanego przeciwnika...

  Godziny emisji Operacja Bekon

22:00

Syreny 

Czas: 115min.

Młody pastor (Hugh Grant) i jego żona (Tara Fitzgerald) odwiedzają malarza (Sam Neill), którego obraz uznano za bluźnierczy. Artysta mieszka w towarzystwie trzech atrakcyjnych modelek.

  Godziny emisji Syreny 

23:55

Łatwe pieniądze

Czas: 115min.

Pewien obibok ma szansę odziedziczyć 10 milionów dolarów - pod warunkiem, że w ciągu roku porzuci wszystkie swe złe nawyki: picie, palenie, obżeranie się i zamiłowanie do hazardu.

  Godziny emisji Łatwe pieniądze

01:50

Kometa

Czas: 110min.

Emily Rossum i Justin Long w rolach pary, która spotkała się w czasie deszczu meteorów i rozpoczęła sześcioletni romans.

  Godziny emisji Kometa

03:40

Spustoszenie

Czas: 105min.

W roli głównej Anne Hathaway. Dwie dziewczyny z zamożnych przedmieść w zderzeniu z latynoskim gangiem ze wschodnich dzielnic Los Angeles.

  Godziny emisji Spustoszenie

05:25

United

Czas: 95min.

W oparciu o wydarzenia historyczne. Opowieść o "Busby Babes", legendzie Manchester United: najmłodszej drużynie, która wygrywała w Pucharze Anglii. W 1958 roku ośmiu jej członków zginęło w katastrofie lotniczej.

  Godziny emisji United

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-08-29. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-08-29 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info