Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2018-08-30 - ramówka, emisje

2018-08-30 Pokaż dziś

07:00

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 29

Czas: 10min.

Steve Carell od małego kochał komedię. Po ukończeniu szkoły zdobył angaż w legendarnym teatrze komedii "The Second City" w Chicago.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

07:10

Ludzie, o których zapomniał czas

Czas: 105min.

Grupa ludzi wyrusza, aby odnaleźć zaginionego marynarza na tropikalnej wyspie. Nikt nie wie, że napotkają tam wulkany, potwory i groźnych jaskiniowców.

  Godziny emisji Ludzie, o których zapomniał czas

08:55

Ucieczka w kajdanach

Czas: 110min.

Tony Curtis i Sidney Poitier grają role skutych ze sobą łańcuchem zbiegłych przestępców. Zbiegowie uciekają przez niebezpieczne bagna, ścigani przez helikoptery i grupy pościgowe z psami.

  Godziny emisji Ucieczka w kajdanach

10:45

Whistle and I'll Come to You

Czas: 65min.

Dramat z Johnem Hurtem w roli głównej. Na opustoszałej plaży James Parkin spotyka zjawę. Skutki tego spotkania okażą się naprawdę przerażające...

  Godziny emisji Whistle and I'll Come to You

11:50

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 12

Czas: 10min.

Colin Firth długo walczył o sławę. Zanim zdobył rolę pana Darcy'ego, grał przez ponad dziesięć lat. Teraz słynie jako "ponury wrażliwiec" - i jest niezwykle popularny.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

Reklama
12:00

Operacja "Bekon"

Czas: 110min.

Komedia, w której naszej cywilizacji grozi zagłada. Prezydent USA popada w desperację z powodu kryzysu gospodarczego oraz braku poparcia w sondażach. Żeby poprawić swą sytuację znajduje sobie naprawdę nieoczekiwanego przeciwnika...

  Godziny emisji Operacja Bekon

13:50

Ruby Jean And Joe

Czas: 120min.

Joe Wade, starzejący się kowboj występujący w objazdowym rodeo, poznaje 17-letnią Ruby Jane. Mimo wszystkich dzielących ich różnic zaczyna się między nimi niezwykła przyjaźń.

  Godziny emisji Ruby Jean And Joe

15:50

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 14

Czas: 10min.

Urodziła się jako Elizabeth Mitchell, ale zmieniła nazwisko, żeby nie mylono jej z inną aktorką. Zaczynała od ról epizodycznych, ale już wkrótce dała się poznać jak świetna aktorka komediowa.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

16:00

Moby Dick

Czas: 130min.

Ekranizacja wielkiej literatury: Gregory Peck w roli jednonogiego kapitana Ahaba ścigającego po oceanie ogromnego, białego wieloryba. W filmie występuje Orson Welles.

  Godziny emisji Moby Dick

18:10

Pies Baskerville'ow

Czas: 105min.

Peter Cushing gra słynnego detektywa, który musi rozwikłać tajemnicę wycia upiornego psa - i śmierci kolejnych członków rodu Baskerville'ów.

  Godziny emisji Pies Baskerville'ow

19:55

Geronimo

Czas: 125min.

Chuck Connors wciela się w rolę legendarnego wodza Apaczów. Jest rok 1883: bohaterski Geronimo nieugięcie broni swojej ziemi przed wojskami USA i Meksyku.

  Godziny emisji Geronimo

22:00

Syn - Seria 1, odc. 6

Czas: 60min.

Epicka opowieść z Dzikiego Zachodu. W roli głównej Pierce Brosnan. W 1849 roku młody Eli dokonuje ważnego wyboru. W 1915 McCulloughowie zmagają się z tragedią, a Jeannie stara się ocalić rodzinę.

  Godziny emisji Syn

23:00

Chato

Czas: 115min.

Charles Bronson wciela się w rolę pół-krwi Apacza, który ucieka w głąb terytorium należącego do Indian przed żądnym krwi oddziałem pościgowym. W jednej z pozostałych ról Jack Palance.

  Godziny emisji Chato

00:55

Robocop 3

Czas: 120min.

Kolejny sequel hitu z 1987 roku. Robocop opuszcza policję i przyłącza się do rebeliantów, walczących z korporacją OCP. Przedstawiciele potężnej firmy usunęli siłą bezdomnych z miejsca, w którym chcą postawić bogate osiedle.

  Godziny emisji Robocop 3

02:55

Uzależnienie

Czas: 95min.

Horror z Lili Taylor w roli głównej. Zmieniona w wampira studentka filozofii próbuje się odnaleźć w nowej sytuacji i poradzić sobie z nowo nabytym upodobaniem do krwi.

  Godziny emisji Uzależnienie

Reklama
04:30

Przewodnik ornitologa

Czas: 90min.

Nastoletni ornitolog (Kodi Smit-McPhee) zabiera przyjaciela w drogę. Celem wyprawy jest znalezienie pewnej niezwykle rzadko spotykanej kaczki.

  Godziny emisji Przewodnik ornitologa

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-08-30. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-08-30 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info