Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2018-09-01 - ramówka, emisje

2018-09-01 Pokaż dziś

07:25

Whistle and I'll Come to You

Czas: 65min.

Dramat z Johnem Hurtem w roli głównej. Na opustoszałej plaży James Parkin spotyka zjawę. Skutki tego spotkania okażą się naprawdę przerażające...

  Godziny emisji Whistle and I'll Come to You

08:30

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 9

Czas: 10min.

Chloë Grace Moretz urodziła się w Atlancie, w amerykańskim stanie Georgia. Na srebrnym ekranie występuje od dziecka — dziś jest już piękną młoda damą i prawdziwą gwiazdą.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

08:40

Lisa w Krainie Zabawek

Czas: 110min.

W roli głównej Drew Barrymore. Dzieczyna budzi się w państwie zabawek. Tu, wraz z rodziną i przyjaciółmi, postara się odsunąć od władzy złego Barnaby'ego.

  Godziny emisji Lisa w Krainie Zabawek

10:30

Amerykańska Rapsodia

Czas: 120min.

Młoda dziewczyna z Węgier przybywa do USA, gdzie po długiej rozłące spotyka rodziców. Rozdzieliła się z nimi w czasie ucieczki z komunistycznej ojczyzny w latach 50.

  Godziny emisji Amerykańska Rapsodia

12:30

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 16

Czas: 10min.

Jake Gyllenhaal wychowywał się w świecie przemysłu filmowego. Jako aktor zadebiutował w wieku jedenastu lat, a już kilka lat później zagrał swoją pierwszą główną rolę w filmie „Dosięgnąć kosmosu".

  Godziny emisji Portrety gwiazd

Reklama
12:40

Agent wpływu

Czas: 115min.

John Watkins, ambasador Kanady w Moskwie, jest podejrzany o szpiegowanie na rzecz komunistów. Historia oparta na faktach, a w jednej z głównych ról — Christopher Plummer.

  Godziny emisji Agent wpływu

14:35

Lotnik

Czas: 110min.

Christopher Reeve gra asa przestworzy w historii, która toczy się w czasach początków lotnictwa. Energiczną pasażerką pilotowanego przez niego samolotu jest Rosanna Arquette.

  Godziny emisji Lotnik

16:25

Parszywa dwunastka 3: Zabójcza misja

Czas: 110min.

Jeśli major Wright chce uniknąć sądu wojennego, musi wyruszyć na tajną misję. Trzeba oswobodzić sześcioro naukowców, zmuszonych do pracy nad formułą zabójczego gazu bojowego.

  Godziny emisji Parszywa dwunastka 3: Zabójcza misja

18:15

Max Havoc: Klątwa smoka

Czas: 115min.

Na wyspie Guam członkowie Jakuzy usiłują dostać w swe ręce cennego smoka z jadeitu. Max Havoc nie może do tego dopuścić!

  Godziny emisji Max Havoc: Klątwa smoka

20:10

Max Havoc: W kręgu ognia

Czas: 110min.

Mały chłopiec kradnie Maxowi walizkę. Okazuje się, że złodziejaszek jest sierotą, zmuszanym do kradzieży przez uliczny gang.

  Godziny emisji Max Havoc: W kręgu ognia

22:00

Zbuntowana

Czas: 130min.

Nakreślona delikatną kreską opowieść o dorastaniu. Diana to młoda Latynoska, która nie bardzo wie, co zrobić z życiem. Pociąga ją boks, choć w kulturze latynoskiej to wybitnie męskie zajęcie. Diana nie poddaje się jednak i zaczyna czuć się coraz pewniejsza siebie.

  Godziny emisji Zbuntowana

00:10

Przeprawa

Czas: 130min.

W czasie II wojny światowej baskijski wieśniak przemyca francuskiego naukowca wraz z rodziną do Hiszpanii. Ściga ich brutalny esesman. W rolach głównych Anthony Quinn, James Mason oraz Malcolm McDowell.

  Godziny emisji Przeprawa

02:20

Od południa do trzeciej

Czas: 115min.

Charles Bronson pozbywa się wizerunku twardziela i daje dowód, że znakomicie sprawdza się jako aktor komediowy. Gra rabusia, który napadł na bank, ale przez przypadek zostaje... bohaterem całego kraju.

  Godziny emisji Od południa do trzeciej

04:15

Inspektor Closeau

Czas: 105min.

Słynny inspektor Clouseau powraca! Tym razem w rolę gapowatego policjanta wcielił się Alan Arkin.

  Godziny emisji Inspektor Closeau

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-09-01. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-09-01 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info