Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2018-09-02 - ramówka, emisje

2018-09-02 Pokaż dziś

06:00

Lotnik

Czas: 110min.

Christopher Reeve gra asa przestworzy w historii, która toczy się w czasach początków lotnictwa. Energiczną pasażerką pilotowanego przez niego samolotu jest Rosanna Arquette.

  Godziny emisji Lotnik

07:50

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 10

Czas: 10min.

Chris Hemsworth urodził się w Melbourne w 1983. Karierę zaczął od popularnej australijskiej telenoweli "Home and Away" - a potem ruszył na podbój Hollywood.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

08:00

Parszywa dwunastka 3: Zabójcza misja

Czas: 110min.

Jeśli major Wright chce uniknąć sądu wojennego, musi wyruszyć na tajną misję. Trzeba oswobodzić sześcioro naukowców, zmuszonych do pracy nad formułą zabójczego gazu bojowego.

  Godziny emisji Parszywa dwunastka 3: Zabójcza misja

09:50

Max Havoc: Klątwa smoka

Czas: 110min.

Na wyspie Guam członkowie Jakuzy usiłują dostać w swe ręce cennego smoka z jadeitu. Max Havoc nie może do tego dopuścić!

  Godziny emisji Max Havoc: Klątwa smoka

11:40

Max Havoc: W kręgu ognia

Czas: 105min.

Mały chłopiec kradnie Maxowi walizkę. Okazuje się, że złodziejaszek jest sierotą, zmuszanym do kradzieży przez uliczny gang.

  Godziny emisji Max Havoc: W kręgu ognia

Reklama
13:25

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 22

Czas: 10min.

Josh Brolin jest synem znanego aktora i pasierbem słynnej piosenkarki, ale nigdy nie wykorzystywał rodzinnych koneksji. Pracował ciężko przez lata, zanim doczekał się przełomu w karierze.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

13:35

Ekspres śmierci

Czas: 110min.

Dwoje agentów (Sean Patrick Flanery i Ursula Karven) walczy z terrorystami, starając się odzyskać gaz paraliżujący przewożony w pewnym pociągu.

  Godziny emisji Ekspres śmierci

15:25

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 25

Czas: 10min.

Michael Fassbender urodził się w Niemczech, ale wychowywał się w Irlandii. Dziś jest jednym z najprzystojniejszych mężczyzn — i jednym z najlepszych młodych aktorów w Hollywood.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

15:35

Coronado

Czas: 105min.

Poszukująca narzeczonego Amerykanka zostaje wplątana w rewolucję w jednym z państw Ameryki Środkowej.

  Godziny emisji Coronado

17:20

Parszywa dwunastka 4

Czas: 115min.

Oddział żołnierzy II wojny światowej. Tym razem, jedną z 12 jest kobieta, a w drużynie jest chyba hitlerowski szpieg... Tym trudniej walczyć z niemieckimi geniuszami, którzy planują utworzenie Czwartej Rzeszy.

  Godziny emisji Parszywa dwunastka 4

19:15

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 3

Czas: 10min.

Sir Ben Kingsley urodził się jako Krishna Bhanji 31 grudnia 1943 roku. Zaczynał od gry w teatrze. Dziś równie znakomite role tworzy w dramatach, jak w horrorze czy filmach akcji.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

19:25

Wspaniały rok 1939

Czas: 155min.

Brytyjski thriller, którego akcja rozgrywa się w Londynie i na sielskiej wsi w hrabstwie Norfolk, w czasie gdy Wielka Brytania stoi na krawędzi wojny.

  Godziny emisji Wspaniały rok 1939

22:00

Kochanica Francuza

Czas: 145min.

Na planie filmu, którego akcja osadzona jest w XIX-wiecznej Anglii, aktorzy przeżywają historię podobną do losów granych przez siebie postaci. W rolach głównych Meryl Streep i Jeremy Irons.

  Godziny emisji Kochanica Francuza

00:25

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 2

Czas: 10min.

Angelina Jolie Voight dorastała w świecie filmu, a potem zrobiła błyskotliwą karierę, ukoronowaną nagrodami: Złotym Globem oraz Oscarem.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

00:35

Sprawa Thomasa Crowna

Czas: 135min.

Przygody playboya-milionera, który kradnie bezcenne dzieło sztuki, a potem wdaje się w płomienny romans z agentką firmy ubezpieczeniowej, ścigającą go za to, czego się dopuścił.

  Godziny emisji Sprawa Thomasa Crowna

Reklama
02:50

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 5

Czas: 10min.

Benedict Timothy Carlton Cumberbatch urodził się w 1976 w Londynie. Mimo niezwykłego, bardzo arystokratycznego zestawu imion, zdołał nie tylko zrobić światową karierę, ale i zostać symbolem seksu.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

03:00

Fear the Walking Dead - Seria 4, odc. 12

Czas: 60min.

Stan zdrowia Al pogarsza się, June stara się jej pomóc. Morgan szuka zaginionych przyjaciół.

  Godziny emisji Fear the Walking Dead

04:00

Meandry świadomości

Czas: 110min.

Mężczyzna, który żyje w kilku równoległych rzeczywistościach (Tom McManus), spotyka cztery różne wcielenia tej samej kobiety (Tilda Swinton)

  Godziny emisji Meandry świadomości

05:50

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 4

Czas: 10min.

Jego poczucie humoru nie każdemu odpowiada, ale Benjamin Edward Stiller zdobył sobie reputację jednego z głównych aktorów komediowych Hollywood.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-09-02. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-09-02 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info