Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2018-09-10 - ramówka, emisje

2018-09-10 Pokaż dziś

06:00

Skłóceni z życiem

Czas: 145min.

Clark Gable i Marylin Monroe - oboje w swych ostatnich rolach - grają wraz z Montgomerym Cliftem w dramacie o sprzecznościach, różnym podejściu do życia oraz... rodeo w Reno.

  Godziny emisji Skłóceni z życiem

08:25

Porwany

Czas: 120min.

Bohater Roberta Louisa Stevensona, David Balfour (Lawrence Douglas) łączy siły z rebeliantem Alanem Breckiem Stewartem (Michael Caine) w XVIII wiecznej Szkocji.

  Godziny emisji Porwany

10:25

Kraina szczęścia

Czas: 140min.

Dramat z udziałem Nicka Nolte'a i Tima Rotha. Binh wyrusza z Wietnamu do Ameryki, aby odnaleźć swojego ojca. Ląduje w Nowym Jorku i wyrusza w długą podróż do Teksasu.

  Godziny emisji Kraina szczęścia

12:45

Niebezpieczne miasto

Czas: 105min.

Juliette Lewis gra młodą kobietę, która zupełnie przypadkiem znajduje się w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie — i całe jej życie staje na głowie.

  Godziny emisji Niebezpieczne miasto

14:30

Parszywa dwunastka 3: Zabójcza misja

Czas: 110min.

Jeśli major Wright chce uniknąć sądu wojennego, musi wyruszyć na tajną misję. Trzeba oswobodzić sześcioro naukowców, zmuszonych do pracy nad formułą zabójczego gazu bojowego.

  Godziny emisji Parszywa dwunastka 3: Zabójcza misja

Reklama
16:20

Diabelskie wiatry

Czas: 115min.

Były meteorolog (Joe Lando) wraca w rodzinne strony. Tymczasem do miasta zbliża się potężna burza — taka sama jak ta, w czasie której przed laty zginęła żona bohatera.

  Godziny emisji Diabelskie wiatry

18:15

Meandry świadomości

Czas: 115min.

Mężczyzna, który żyje w kilku równoległych rzeczywistościach (Tom McManus), spotyka cztery różne wcielenia tej samej kobiety (Tilda Swinton)

  Godziny emisji Meandry świadomości

20:10

400 Days

Czas: 110min.

Czworo astronautów bierze udział w symulacji podróży kosmicznej. Trwająca 400 dni próba dobiega końca, ale uczestnicy czują, że coś jest nie tak.

  Godziny emisji 400 Days

22:00

Fear the Walking Dead - Seria 4, odc. 13

Czas: 60min.

Strand i Dorie zostają sami. Lucinda pomaga człowiekowi w potrzebie. Próba pomocy nieznajomemu sprawia, że wszyscy znajdują się w niebezpieczeństwie.

  Godziny emisji Fear the Walking Dead

23:00

Talking Dead: Fear Edition - Seria 4, odc. 13

Czas: 55min.

Nowość na antenie AMC. Dyskusje, poprzedzająca kolejne odcinki "Fear of the Walkig Dead". Gospodarzem jest Chris Hardwick. Tym razem goście omawiają postać Potwora.

  Godziny emisji Talking Dead: Fear Edition

23:55

Fear the Walking Dead - Seria 4, odc. 13

Czas: 60min.

Strand i Dorie zostają sami. Lucinda pomaga człowiekowi w potrzebie. Próba pomocy nieznajomemu sprawia, że wszyscy znajdują się w niebezpieczeństwie.

  Godziny emisji Fear the Walking Dead

00:55

Oni czasami wracają

Czas: 115min.

Nauczyciel szkoły średniej mierzy się z upiornymi duchami gangu dawnych uczniów. Na motywach opowiadania Stephena Kinga.

  Godziny emisji Oni czasami wracają

02:50

Jedyne wyjście

Czas: 130min.

Pracownik firmy reklamowej pragnie ukryć swe zdrady i w ten sposób uratować zbliżający się ślub. Składa fałszywe zeznania, by uwolnić oskarżonego o gwałt... Ofiara brutalnie się zemści.

  Godziny emisji Jedyne wyjście

05:00

Kosmiczni wojownicy

Czas: 95min.

Młodzi kosmiczni kadeci muszą uratować trójkę astronautów, których statek utknął w przestrzeni kosmicznej.

  Godziny emisji Kosmiczni wojownicy

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-09-10. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-09-10 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info