Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2018-09-11 - ramówka, emisje

2018-09-11 Pokaż dziś

06:35

Parszywa dwunastka 3: Zabójcza misja

Czas: 110min.

Jeśli major Wright chce uniknąć sądu wojennego, musi wyruszyć na tajną misję. Trzeba oswobodzić sześcioro naukowców, zmuszonych do pracy nad formułą zabójczego gazu bojowego.

  Godziny emisji Parszywa dwunastka 3: Zabójcza misja

08:25

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 11

Czas: 10min.

Za rolę nazistowskiego pułkownika Hansa Landy w filmie „Bękarty wojny" Christoph Waltz dostał nagrodę dla najlepszego aktora w Cannes, nagrodę Gildii Aktorów Ekranowych, Złoty Glob i Oscara.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

08:35

Diabelskie wiatry

Czas: 115min.

Były meteorolog (Joe Lando) wraca w rodzinne strony. Tymczasem do miasta zbliża się potężna burza — taka sama jak ta, w czasie której przed laty zginęła żona bohatera.

  Godziny emisji Diabelskie wiatry

10:30

Meandry świadomości

Czas: 110min.

Mężczyzna, który żyje w kilku równoległych rzeczywistościach (Tom McManus), spotyka cztery różne wcielenia tej samej kobiety (Tilda Swinton)

  Godziny emisji Meandry świadomości

12:20

400 Days

Czas: 105min.

Czworo astronautów bierze udział w symulacji podróży kosmicznej. Trwająca 400 dni próba dobiega końca, ale uczestnicy czują, że coś jest nie tak.

  Godziny emisji 400 Days

Reklama
14:05

Harry i syn

Czas: 130min.

Paul Newman gra Harry'ego Keacha, wdowca, który pracuje jako operator dźwigu w ekipie rozbiórkowej.

  Godziny emisji Harry i syn

16:15

Zjawy

Czas: 110min.

Peter Plunkett nie radzi sobie z utrzymaniem zamku w Irlandii, wpada więc na pomysł, by reklamować go jako miejsce nawiedzone przez duchy - i w ten sposób ściągnąć doń naiwnych amerykańskich turystów.

  Godziny emisji Zjawy

18:05

Nastoletni wilkołak

Czas: 110min.

Oryginalna komedia; w roli głównej — Michael J. Fox. Nastolatek niespodziewanie odkrywa, że umie przemieniać się w wilkołaka, co kompletnie odmienia całe jego życie.

  Godziny emisji Nastoletni wilkołak

19:55

Amerykańska Rapsodia

Czas: 125min.

Młoda dziewczyna z Węgier przybywa do USA, gdzie po długiej rozłące spotyka rodziców. Rozdzieliła się z nimi w czasie ucieczki z komunistycznej ojczyzny w latach 50.

  Godziny emisji Amerykańska Rapsodia

22:00

Ostatnia podróż

Czas: 110min.

Chłopiec podróżuje przez Australię w towarzystwie ojca, poszukiwanego za popełnienie brutalnego przestępstwa. W jednej z głównych ról występuje Hugo Weaving.

  Godziny emisji Ostatnia podróż

23:50

Sugarhouse

Czas: 115min.

Mężczyzna z klasy średniej (Steven Mackintosh) próbuje kupić broń od narkomana — chce zabić kochanka swojej żony.

  Godziny emisji Sugarhouse

01:45

The Spree

Czas: 115min.

Włamywaczka zakochuje się w detektywie, który ma ją ująć. Udaje jej się skusić go, by zrezygnował z praworządnego życia...

  Godziny emisji The Spree

03:40

Park makabry

Czas: 95min.

Po spartaczonym napadzie na bank w małym miasteczku w Kalifornii dwóch złodziei ucieka z zakładnikiem. Zaczyna się długi i niebezpieczny pościg.

  Godziny emisji Park makabry

05:15

Kozioł Ofiarny

Czas: 105min.

1952, Anglia szykuje się do koronacji. Dwóch mężczyzn wiedzie bardzo różne życie, ale mają coś wspólnego: są identyczni.

  Godziny emisji Kozioł Ofiarny

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-09-11. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-09-11 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info