Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2018-09-20 - ramówka, emisje

2018-09-20 Pokaż dziś

06:00

Bitwa o Anglie

Czas: 150min.

Harry Andrews, Michael Caine and Sir Laurence Olivier ruszają do walki z niemiecką inwazją na Wielką Brytanię w filmie o największej bitwie powietrznej II wojny światowej.

Godziny emisji Bitwa o Anglie

08:30

Swiat przyszlosci

Czas: 125min.

Park rozrywki, w którym każdy może zrealizować swe najskrytsze fantazje. Łudząco podobne do ludzi androidy gotowe są wykonać każde polecenie odwiedzających. Pewien reporter i jego asystentka przybywają na otwarcie parku, i orientują się, że nie zawsze jest w nim rozrywkowo...

Godziny emisji Swiat przyszlosci

10:35

Ludzie, o których zapomniał czas

Czas: 105min.

Grupa ludzi wyrusza, aby odnaleźć zaginionego marynarza na tropikalnej wyspie. Nikt nie wie, że napotkają tam wulkany, potwory i groźnych jaskiniowców.

Godziny emisji Ludzie, o których zapomniał czas

12:20

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 7

Czas: 10min.

Brad Pitt zasłynął częstymi zmianami wyglądu, romansami z największymi pięknościami Hollywood - oraz znakomitymi rolami. Jest jedną z prawdziwych legend współczesnego kina.

Godziny emisji Portrety gwiazd

12:30

Noc mysliwego

Czas: 110min.

Niezapomniana kreacja Roberta Mitchuma w roli demonicznego kaznodziei ścigającego dwójkę dzieci, które uciekają z wielką sumą pieniędzy.

Godziny emisji Noc mysliwego

Reklama
14:20

Na dobre i na złe

Czas: 110min.

Tajna agentka chciałaby zrobić sobie przerwę w pracy i wyjechać w podróż poślubną do Madrytu - niestety, okazuje się, że praca podąża za nią...

Godziny emisji Na dobre i na złe (serial kryminalny)

16:10

Ekspres śmierci

Czas: 110min.

Dwoje agentów (Sean Patrick Flanery i Ursula Karven) walczy z terrorystami, starając się odzyskać gaz paraliżujący przewożony w pewnym pociągu.

Godziny emisji Ekspres śmierci

18:00

Siedmiu wspaniałych nadjeżdza

Czas: 115min.

Przywódca „Siedmiu wspaniałych" (Lee Van Cleef) został szeryfem w małym miasteczku. Kiedy jego żona zostaje zamordowana, on sam przyjmuje nowe zlecenie: ma uratować grupę kobiet z rąk bandytów.

Godziny emisji Siedmiu wspaniałych nadjeżdza

19:55

Porwany

Czas: 125min.

Bohater Roberta Louisa Stevensona, David Balfour (Lawrence Douglas) łączy siły z rebeliantem Alanem Breckiem Stewartem (Michael Caine) w XVIII wiecznej Szkocji.

Godziny emisji Porwany

22:00

Syn - Seria 1, odc. 9

Czas: 55min.

Epicka opowieść z Dzikiego Zachodu, w roli głównej Pierce Brosnan. W 1849 młody Eli musi zawrzeć trudny sojusz. W 1915 okaże się, że przeszłość Eliego stanie między nim a Phineasem.

Godziny emisji Syn

22:55

Syn - Seria 1, odc. 10

Czas: 60min.

Epicka opowieść z Dzikiego Zachodu, w roli głównej Pierce Brosnan. W 1849 plemię nieoczekiwanie wita kogoś z powrotem. W 1915 decyzja, jaką podjął Eli, sprawi, że Pete będzie musiał zdecydować, wobec kogo chce być lojalny.

Godziny emisji Syn

23:55

Dla dobra dzieci

Czas: 115min.

Dramat w oparciu o fakty. Sarah Jessica Parker gra w opowieści o sądowej batalii o prawa do opieki nad piątką rodzeństwa.

Godziny emisji Dla dobra dzieci

01:50

The Matthew Shepard Story

Czas: 110min.

Film oparty na faktach. Matthew Sheperd — student college'u otwarcie przyznający się do homoseksualizmu — zostaje zamordowany. „Zbrodnia nienawiści" przyciąga uwagę całego świata.

Godziny emisji The Matthew Shepard Story

03:40

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać

Czas: 105min.

Woody Allen zgromadził wspaniałą obsadę, aby ukazać serię komicznych obrazków na temat radości (i problemów!) związanych z seksem. Występują m. in. Gene Wilder, Tony Randall i Lynn Redgrave.

Godziny emisji Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać

05:25

Pocalunek przed smiercia

Czas: 90min.

Thriller. Robert Wagner gra Budda Corlissa, ambitnego chłopaka z ubogiej rodziny, który morduje swoją ciężarną dziewczynę, Dorothy (Joanne Woodward) i próbuje upozorować jej samobójstwo.

Godziny emisji Pocalunek przed smiercia

Reklama

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-09-20. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-09-20 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info