Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2018-10-17 - ramówka, emisje

2018-10-17 Pokaż dziś

06:00

Josie i kociaki

Czas: 115min.

Przygody żeńskiego zespołu rockowego z małego amerykańskiego miasteczka, który nieoczekiwanie staje u progu wielkiej kariery.

Godziny emisji Josie i kociaki

07:55

Powrót do szkoły

Czas: 110min.

Dramat z Rodneyem Dangerfieldem w roli głównej. Milioner bez wykształcenia zapisuje się do college'u, by zachęcić do nauki syna.

Godziny emisji Powrót do szkoły

09:45

Szczęście Harry' ego

Czas: 150min.

Film, w którym po raz pierwszy wystąpili razem Walter Matthau i Jack Lemon, wcielając się w role prawnika i kamerzysty telewizyjnego. Czarna komedia o chciwości i miłości.

Godziny emisji Szczęście Harry' ego

12:15

Sułtani westernu

Czas: 130min.

Billy Crystal, Daniel Stern oraz Bruno Kirby grają trzech przyjaciół, przechodzących kryzys wieku średniego. Czekają na nich przygody w kowbojskim stylu!

Godziny emisji Sułtani westernu

14:25

Lotnik

Czas: 110min.

Christopher Reeve gra asa przestworzy w historii, która toczy się w czasach początków lotnictwa. Energiczną pasażerką pilotowanego przez niego samolotu jest Rosanna Arquette.

Godziny emisji Lotnik

Reklama
16:15

Militia

Czas: 110min.

Agent rządowy Ethan Carter (Dean Cain) próbuje zapobiec zamachowi na bazę wojskową, planowanemu przez niebezpieczną grupę terrorystów.

Godziny emisji Militia

18:05

Powrot muszkieterow

Czas: 125min.

Kiedy Oliver Cromwell (Alan Howard) obala króla Anglii, kardynał Mazarin (Philippe Noiret) wzywa na pomoc D'Artagnana i jego muszkieterów.

Godziny emisji Powrot muszkieterow

20:10

Czysta Karta

Czas: 110min.

Dramat z Lisą Brenner w roli głównej. Cierpiąca na zanik pamięci kobieta zostaje skazana na karę śmierci za morderstwo. Problem w tym, że nie pamięta, że popełniła zbrodnię. FBI uwalnia ją, dając jej szansę na nowe życie....

Godziny emisji Czysta Karta

22:00

Outpost: Front Wschodni

Czas: 110min.

Czasy II wojny światowej. Żołnierze rosyjskich sił specjalnych toczą krwawą bitwę z hordami zombie o nadnaturalnych siłach.

Godziny emisji Outpost: Front Wschodni

23:50

Postrach z jeziora

Czas: 115min.

Szeryf z małego miasteczka w stanie Maryland próbuje zabić zmutowaną rybę, która może żyć także poza wodą.

Godziny emisji Postrach z jeziora

01:45

Skrajności

Czas: 105min.

Farrah Fawcett gra ofiarę brutalnego ataku, której udało się uciec z rąk oprawcy. Gdy brutalny sadysta powróci by ją dręczyć, okaże się, że jego dawna ofiara bardzo się zmieniła....

Godziny emisji Skrajności

03:30

Trwa...  Szczęście Harry' ego

Czas: 150min.

Film, w którym po raz pierwszy wystąpili razem Walter Matthau i Jack Lemon, wcielając się w role prawnika i kamerzysty telewizyjnego. Czarna komedia o chciwości i miłości.

Godziny emisji Szczęście Harry' ego

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-10-17. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-10-17 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info