Reklama

Logo AMC AMC program TV na dziś - ramówka, emisje

2018-10-18

03:30

Trwa...  Szczęście Harry' ego

Czas: 150min.

Film, w którym po raz pierwszy wystąpili razem Walter Matthau i Jack Lemon, wcielając się w role prawnika i kamerzysty telewizyjnego. Czarna komedia o chciwości i miłości.

Godziny emisji Szczęście Harry' ego

06:00

Lotnik

Czas: 110min.

Christopher Reeve gra asa przestworzy w historii, która toczy się w czasach początków lotnictwa. Energiczną pasażerką pilotowanego przez niego samolotu jest Rosanna Arquette.

  Godziny emisji Lotnik

Reklama
07:50

Militia

Czas: 110min.

Agent rządowy Ethan Carter (Dean Cain) próbuje zapobiec zamachowi na bazę wojskową, planowanemu przez niebezpieczną grupę terrorystów.

  Godziny emisji Militia

09:40

Powrot muszkieterow

Czas: 120min.

Kiedy Oliver Cromwell (Alan Howard) obala króla Anglii, kardynał Mazarin (Philippe Noiret) wzywa na pomoc D'Artagnana i jego muszkieterów.

  Godziny emisji Powrot muszkieterow

11:40

Czysta Karta

Czas: 105min.

Dramat z Lisą Brenner w roli głównej. Cierpiąca na zanik pamięci kobieta zostaje skazana na karę śmierci za morderstwo. Problem w tym, że nie pamięta, że popełniła zbrodnię. FBI uwalnia ją, dając jej szansę na nowe życie....

  Godziny emisji Czysta Karta

13:25

Geronimo

Czas: 120min.

Chuck Connors wciela się w rolę legendarnego wodza Apaczów. Jest rok 1883: bohaterski Geronimo nieugięcie broni swojej ziemi przed wojskami USA i Meksyku.

  Godziny emisji Geronimo

15:25

Kasjerzy czy Kasiarze

Czas: 110min.

Komedia z Woodym Harrelsonem w roli głównej. Trzech pracowników banku w pewnym małym miasteczku planuje napad na miejsce swej pracy. Tyle, że żaden z nich nie wiem o tym, co zamierzają koledzy...

  Godziny emisji Kasjerzy czy Kasiarze

Reklama
17:15

Człowiek zagadka

Czas: 110min.

Thriller z Michaelem Cainem w roli głównej. Były agent MI6 dostaje nowy wygląd i tożsamość od KGB - i jako "nowy człowiek" udaje się do Wielkiej Brytanii po pewne tajne dokumenty.

  Godziny emisji Człowiek zagadka

19:05

Ostatni zajazd Daltonów

Czas: 175min.

Bracia Daltonowie (w tych rolach Cliff Potts, Randy Quaid i Larry Wilcox) przez dłuższy czas napadali na pociągi. W 1892 r. postanowili obrabować bank w Coffeyville w stanie Kansas.

  Godziny emisji Ostatni zajazd Daltonów

22:00

Kraina bezprawia - Seria 3, odc. 4

Czas: 60min.

Sunny i Bajie stają twarzą z twarz z nowym, śmiertelnie niebezpiecznym wrogiem, który ma związki z przeszłością Sunny'ego. Chau wysyła swojego brata do walki z Pielgrzymem.

  Godziny emisji Kraina bezprawia

23:00

Wejście Ninja

Czas: 120min.

W roli głównej występuje Franco Nero. Amerykański weteran wojenny przyjeżdża na Filipiny, gdzie wdaje się w konflikt z bogatym plantatorem, który chce przejąć ziemię jego przyjaciela.

  Godziny emisji Wejście Ninja

01:00

Zapętleni

Czas: 130min.

W roli głównej Tom Hollander. Polityczna satyra - sceptyczni Amerykanie i brytyjscy agenci usiłują zapobiec wybuchowi wojny.

  Godziny emisji Zapętleni

03:10

Amerykanski Szatan

Czas: 125min.

Złożona z Anglików i Amerykanów grupa młodych rockmanów rzuca college i wyrusza do Sunset Strip, aby realizować swoje marzenia. W roli głównej — Andy Biersack.

  Godziny emisji Amerykanski Szatan

05:15

Złota jesień

Czas: 95min.

Para spokojnych emerytów, która całe życie przeżyła zgodnie z prawem, pada ofiarą kryzysu systemu emerytalnego. Starsi państwo postanawiają odzyskać to, co im się należy — i napaść na bank.

  Godziny emisji Złota jesień

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info