Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2018-10-25 - ramówka, emisje

2018-10-25 Pokaż dziś

06:35

Ucieczka w milczenie

Czas: 110min.

Po traumatycznym przeżyciu Melinda (Kristen Stewart) zamyka się w sobie. Starając się poradzić sobie z dramatyczną sytuacją, opowiada o swoich trudnych doświadczeniach.

  Godziny emisji Ucieczka w milczenie

08:25

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 23

Czas: 10min.

Judi Dench kojarzy się przede wszystkim z rolami silnych, zdecydowanych kobiet o wysokim poczuciu własnej wartości. To ona jako pierwsza kobieta zagrała rolę M w filmach o Jamesie Bondzie.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

08:35

Podróż do Indii

Czas: 185min.

Adela Quested przybywa do Indii, by wyjść za mąż za prowincjonalnego urzędnika. Dusi się w podmiejskich konwenansach, pragnie poznać "prawdziwe Indie", cieszy się więc, gdy zostaje jej przedstawiony lekarz, dr Aziz. Adela jest nim zafascynowana, ale nie rozumie uczuć ani jego, ani swoich - i gdy wybiorą się na wyprawę do jaskiń Marabar, ich relacje przybiorą bardzo zły obrót...

  Godziny emisji Podróż do Indii

11:40

Czas Motyli

Czas: 110min.

Kryminał z Salmą Hayek w roli głównej. Prawdziwa historia sióstr Mirabal, zabitych za udział w spisku, który miał na celu obalenie rządu.

  Godziny emisji Czas Motyli

13:30

Salomon i krolowa Saby

Czas: 165min.

Biblijna opowieść w reżyserii Kinga Vidora z Yulem Brynnerem i Giną Lollobrigidą w rolach głównych.

  Godziny emisji Salomon i krolowa Saby

Reklama
16:15

Po przejściach

Czas: 110min.

Diane Keaton gra matkę pogrążoną w rozpaczy po tragicznej śmierci syna. Dopiero niezwykła przyjaźń z więźniarką z celi śmierci pomaga jej pogodzić się z życiem.

  Godziny emisji Po przejściach

18:05

Dyliżans

Czas: 110min.

Grupa ludzi podróżuje dyliżansem przez tereny należące do wrogo nastawionych Indian. Ich droga do Lordsburga pełna będzie niebezpieczeństw i przygód.

  Godziny emisji Dyliżans

19:55

Flight from Ashiya

Czas: 125min.

Trzech pilotów-ratowników (Yul Brynner, George Chakiris i Richard Widmark) musi zawrzeć zgodę i przeprowadzić trudną misję: śpieszą na pomoc Japończykom, którzy w czasie sztormu znaleźli się w szalupie ratunkowej.

  Godziny emisji Flight from Ashiya

22:00

Kraina bezprawia - Seria 3, odc. 5

Czas: 60min.

Sunny i Bajie szukają pomocy u dawnego Mistrza. Wdowa musi zmierzyć się z duchami przeszłości.

  Godziny emisji Kraina bezprawia

23:00

Wreckers

Czas: 110min.

Dramat w którym grają Claire Foy, Benedict Cumberbatch i Shaun Evans (Endavour). Pewne małżeństwo odwiedza brat męża. Bracia konkurują ze sobą tak, że już wkrótce przyszłość pary jest zagrożona...

  Godziny emisji Wreckers

00:50

Spustoszenie

Czas: 110min.

W roli głównej Anne Hathaway. Dwie dziewczyny z zamożnych przedmieść w zderzeniu z latynoskim gangiem ze wschodnich dzielnic Los Angeles.

  Godziny emisji Spustoszenie

02:40

American Psycho 2

Czas: 105min.

Rachel Newman przekonała się, że lubi zabijać. Teraz nie cofnie się przed niczym, aby zostać asystentką swojego wykładowcy w college'u.

  Godziny emisji American Psycho 2

04:25

Zwycięski sezon

Czas: 105min.

Trener po przejściach ma szansę odkupić dawne winy, prowadząc dziewczęcą drużynę koszykarską w miejscowym liceum. W jednej z głównych ról — Rooney Mara.

  Godziny emisji Zwycięski sezon

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-10-25. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-10-25 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info