Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2018-10-27 - ramówka, emisje

2018-10-27 Pokaż dziś

06:05

Lisa w Krainie Zabawek

Czas: 110min.

W roli głównej Drew Barrymore. Dzieczyna budzi się w państwie zabawek. Tu, wraz z rodziną i przyjaciółmi, postara się odsunąć od władzy złego Barnaby'ego.

  Godziny emisji Lisa w Krainie Zabawek

07:55

I'm Reed Fish

Czas: 110min.

Życie Reeda Fisha pogrąża się w chaosie, kiedy jego dawna ukochana wraca do miasta w przeddzień jego ślubu z obecną narzeczoną.

  Godziny emisji I'm Reed Fish

09:45

Nauka jazdy

Czas: 115min.

Historia o dorastaniu. Nieśmiały nastolatek (Rupert Grint) stara się uciec przed wpływem swojej dominującej matki.

  Godziny emisji Nauka jazdy

11:40

Whistle and I'll Come to You

Czas: 65min.

Dramat z Johnem Hurtem w roli głównej. Na opustoszałej plaży James Parkin spotyka zjawę. Skutki tego spotkania okażą się naprawdę przerażające...

  Godziny emisji Whistle and I'll Come to You

12:45

Poza Swiadomoscia

Czas: 95min.

Thriller psychologiczny z udziałem Melissy Sagemiller i Caseya Afflecka. Po tragicznym w skutkach wypadku samochodowym Cassie prześladują wizje jej zmarłego przyjaciela.

  Godziny emisji Poza Swiadomoscia

Reklama
14:20

Kosmiczny Terror

Czas: 115min.

Film akcji z Danielem Baldwinem w roli głównej. NASA i Sowiecka Agencja Kosmiczna szykują się do misji, której bazą będzie stacja kosmiczna.

  Godziny emisji Kosmiczny Terror

16:15

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 15

Czas: 10min.

Emily Blunt urodziła się w Londynie w 1983. Przełomową dla swej kariery rolę zagrała w filmie "Diabeł ubiera się u Prady" - u boku Meryl Streep i Anne Hathaway. Za tę kreację aktorską dostała nominację do Złotego Globu.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

16:25

Pan mamuśka

Czas: 105min.

Zwolniony z pracy mąż (Michael Keaton) zamienia się rolami ze swoją żoną. Ona wraca do pracy, on zostaje pełnoetatowym tatą. Okazuje się, że to praca, o której nie ma pojęcia!

  Godziny emisji Pan mamuśka

18:10

Powrót do szkoły

Czas: 110min.

Dramat z Rodneyem Dangerfieldem w roli głównej. Milioner bez wykształcenia zapisuje się do college'u, by zachęcić do nauki syna.

  Godziny emisji Powrót do szkoły

20:00

Swiety Ralph

Czas: 120min.

Film opowiada historię Ralpha Walkera (Adam Butcher), ucznia dziewiątej klasy, który bierze udział w Maratonie Bostońskim w 1954 r., wierząc, że jeśli wygra, jego matka odzyska zdrowie.

  Godziny emisji Swiety Ralph

22:00

Dlugie pozegnanie

Czas: 130min.

Film Roberta Altmana: Elliot Gould w roli legendarnego prywatnego detektywa, Philipa Marlowe'a, prowadzącego śledztwo w sprawie tajemniczej zbrodni. Występują także Sterling Hayden i Nina Van Pallandt.

  Godziny emisji Dlugie pozegnanie

00:10

Pięciu z Balibo

Czas: 130min.

Anthony LaPaglia wciela się w rolę Rogera Easta — korespondenta wojennego, który wyrusza do Timoru Wschodniego, aby zbadać sprawę zamordowania w 1975 r. piątki dziennikarzy.

  Godziny emisji Pięciu z Balibo

02:20

Dla dobra dzieci

Czas: 110min.

Dramat w oparciu o fakty. Sarah Jessica Parker gra w opowieści o sądowej batalii o prawa do opieki nad piątką rodzeństwa.

  Godziny emisji Dla dobra dzieci

03:10

Pamięć

Czas: 115min.

W roli głównej — Dennis Hopper. Zespół badawczy współpracuje z emerytowanym lekarzem, aby wyjaśnić sprawę genetycznie zapisanych wspomnień seryjnego mordercy.

  Godziny emisji Pamięć

05:05

Konnica

Czas: 120min.

John Wayne, Constance Towers i William Holden w historii, której oparta na prawdziwych wydarzeniach akcja toczy się w 1863. Opowieść o akcji zniszczenia torów kolejowych przez przeciwników Konfederacji.

  Godziny emisji Konnica

Reklama

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-10-27. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-10-27 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info