Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2018-10-28 - ramówka, emisje

2018-10-28 Pokaż dziś

07:05

Duże dziecko, wielki kłopot

Czas: 95min.

W roli głównej Andrew Lawrence. Dziadek-wynalazca tworzy machinę do genetycznych przeróbek i w wyniku nieporozumienia zmienia swego wnuczka w trzydziestolatka.

  Godziny emisji Duże dziecko, wielki kłopot

08:40

Pan mamuśka

Czas: 105min.

Zwolniony z pracy mąż (Michael Keaton) zamienia się rolami ze swoją żoną. Ona wraca do pracy, on zostaje pełnoetatowym tatą. Okazuje się, że to praca, o której nie ma pojęcia!

  Godziny emisji Pan mamuśka

10:25

Powrót do szkoły

Czas: 110min.

Dramat z Rodneyem Dangerfieldem w roli głównej. Milioner bez wykształcenia zapisuje się do college'u, by zachęcić do nauki syna.

  Godziny emisji Powrót do szkoły

12:15

Swiety Ralph

Czas: 115min.

Film opowiada historię Ralpha Walkera (Adam Butcher), ucznia dziewiątej klasy, który bierze udział w Maratonie Bostońskim w 1954 r., wierząc, że jeśli wygra, jego matka odzyska zdrowie.

  Godziny emisji Swiety Ralph

14:10

Na dobre i na złe

Czas: 110min.

Tajna agentka chciałaby zrobić sobie przerwę w pracy i wyjechać w podróż poślubną do Madrytu - niestety, okazuje się, że praca podąża za nią...

  Godziny emisji Na dobre i na złe (serial kryminalny)

Reklama
16:00

Blekit nieba

Czas: 115min.

Rok 1962. Żołnierz i inżynier nadzorujący testy atomowe znosi kolejne upokorzenia ze strony swojej atrakcyjnej, niezrównoważonej żony. Po przeniesieniu do nowej bazy sprawy zaczynają się komplikować.

  Godziny emisji Blekit nieba

17:55

Co gryzie Gilberta Grape'a

Czas: 135min.

Po śmierci ojca Gilbert (Johnny Depp) musi opiekować się swoim upośledzonym bratem Arniem.

  Godziny emisji Co gryzie Gilberta Grape'a

20:10

Rózne oblicza Alberta Walkera

Czas: 110min.

Kanadyjski biznesmen (Alan Scarfe) zabija swojego angielskiego wspólnika i przejmuje jego tożsamość. Plan zaczyna się sypać, kiedy ciało zamordowanego zostaje odnalezione.

  Godziny emisji Rózne oblicza Alberta Walkera

22:00

Nocna Straz

Czas: 120min.

Ewan McGregor gra studenta prawa, który podejmuje pracę jako nocny strażnik w kostnicy. Wkrótce dochodzi do serii zbrodni, a on jest głównym podejrzanym.

  Godziny emisji Nocna Straz

00:00

Pamięć

Czas: 120min.

W roli głównej — Dennis Hopper. Zespół badawczy współpracuje z emerytowanym lekarzem, aby wyjaśnić sprawę genetycznie zapisanych wspomnień seryjnego mordercy.

  Godziny emisji Pamięć

02:00

Oko obserwatora

Czas: 125min.

Mroczny thriller z udziałem Ewana McGregora i Ahsley Judd. Prywaty detektyw przemierza Amerykę, śledząc seryjną morderczynię.

  Godziny emisji Oko obserwatora

04:05

Pies Baskerville'ow

Czas: 105min.

Peter Cushing gra słynnego detektywa, który musi rozwikłać tajemnicę wycia upiornego psa - i śmierci kolejnych członków rodu Baskerville'ów.

  Godziny emisji Pies Baskerville'ow

05:50

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 2

Czas: 10min.

Angelina Jolie Voight dorastała w świecie filmu, a potem zrobiła błyskotliwą karierę, ukoronowaną nagrodami: Złotym Globem oraz Oscarem.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-10-28. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-10-28 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info