Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2018-11-11 - ramówka, emisje

2018-11-11 Pokaż dziś

07:00

Kozioł Ofiarny

Czas: 125min.

1952, Anglia szykuje się do koronacji. Dwóch mężczyzn wiedzie bardzo różne życie, ale mają coś wspólnego: są identyczni.

  Godziny emisji Kozioł Ofiarny

09:05

Josie i kociaki

Czas: 115min.

Przygody żeńskiego zespołu rockowego z małego amerykańskiego miasteczka, który nieoczekiwanie staje u progu wielkiej kariery.

  Godziny emisji Josie i kociaki

11:00

Narzeczona dla księcia

Czas: 115min.

Chory dziadek czyta chłopcu opowieść "Narzeczona dla księcia".

  Godziny emisji Narzeczona dla księcia

12:55

Nastoletni wilkołak

Czas: 110min.

Oryginalna komedia; w roli głównej — Michael J. Fox. Nastolatek niespodziewanie odkrywa, że umie przemieniać się w wilkołaka, co kompletnie odmienia całe jego życie.

  Godziny emisji Nastoletni wilkołak

14:45

Prawdziwi mężczyźni

Czas: 105min.

Znakomity agent CIA (James Belushi) rekrutuje dobrodusznego agenta ubezpieczeniowego (John Ritter). Razem muszą uratować świat — a przy okazji przekonają się, co to znaczy być prawdziwym mężczyzną.

  Godziny emisji Prawdziwi mężczyźni

Reklama
16:30

Elvira's Haunted Hills

Czas: 105min.

Rok 1851, rumuńskie Karpaty. Elvira, która zmierza do Paryża na rewię kankana, zatrzymuje się na noc w nawiedzonym zamku.

  Godziny emisji Elvira's Haunted Hills

18:15

Psim tropem do domu

Czas: 110min.

Pewien człowiek ginie w wypadku samochodowym, po czym... Powraca na ziemię jako pies - i w tej postaci próbuje się skontaktować ze swoją rodziną.

  Godziny emisji Psim tropem do domu

20:05

Nastoletni wilkołak dwa

Czas: 115min.

Jason Bateman gra rolę studenta college'u, który uczy się dzięki sportowemu stypendium. Na szczęście okazuje się, że podobnie jak jego kuzyn jest wilkołakiem — co pozwala mu osiągać lepsze wyniki.

  Godziny emisji Nastoletni wilkołak dwa

22:00

Szyfry Wojny

Czas: 160min.

Film opowiada prawdziwą historię Indian Nawahów, którzy w czasie II wojny światowej pracowali jako szyfranci, wykorzystując do przekazywania tajnych meldunków język swojego plemienia.

  Godziny emisji Szyfry Wojny

00:40

Wreckers

Czas: 110min.

Dramat w którym grają Claire Foy, Benedict Cumberbatch i Shaun Evans (Endavour). Pewne małżeństwo odwiedza brat męża. Bracia konkurują ze sobą tak, że już wkrótce przyszłość pary jest zagrożona...

  Godziny emisji Wreckers

02:30

Regulamin zabijania

Czas: 145min.

Adwokat broni oficera, który wydał swoim ludziom rozkaz strzelania do cywilów atakujących ambasadę USA w jednym z krajów trzeciego świata.

  Godziny emisji Regulamin zabijania

04:55

Prawdziwi mężczyźni

Czas: 85min.

Znakomity agent CIA (James Belushi) rekrutuje dobrodusznego agenta ubezpieczeniowego (John Ritter). Razem muszą uratować świat — a przy okazji przekonają się, co to znaczy być prawdziwym mężczyzną.

  Godziny emisji Prawdziwi mężczyźni

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-11. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-11 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info