Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2018-11-20 - ramówka, emisje

2018-11-20 Pokaż dziś

06:05

Wszyscy Święci!

Czas: 110min.

Mary, "porządna dziewczyna" (Jena Malone), nie wierzy własnym oczom, gdy okazuje się, ze zaszła w ciążę. Ojcem dziecka jest chłopak, który niedawno zadeklarował się jako gej. Mary nie może także uwierzyć w to, co robi jej najlepsza przyjaciółka Hilary Faye (Mandy Moore).

Godziny emisji Wszyscy Święci!

07:55

Fabryka marzeń

Czas: 115min.

Fantasy. Pewien chłopiec zostaje przeniesiony do surrealistycznego świata, w którym spotyka swego dziadka. Ten pomaga mu poznawać tajemnice życia.

Godziny emisji Fabryka marzeń

09:50

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 8

Czas: 10min.

Carey Mulligan nie zdała do szkoły teatralnej, napisała więc list do Juliana Fellowesa, który pomógł jej w zdobywaniu miejsc na przesłuchaniach i zdjęciach próbnych. Już wkrótce Carey zaczęła grać u boku takich gwiazd jak Keira Knightley.

Godziny emisji Portrety gwiazd

10:00

Poza Swiadomoscia

Czas: 95min.

Thriller psychologiczny z udziałem Melissy Sagemiller i Caseya Afflecka. Po tragicznym w skutkach wypadku samochodowym Cassie prześladują wizje jej zmarłego przyjaciela.

Godziny emisji Poza Swiadomoscia

11:35

Meandry świadomości

Czas: 110min.

Mężczyzna, który żyje w kilku równoległych rzeczywistościach (Tom McManus), spotyka cztery różne wcielenia tej samej kobiety (Tilda Swinton)

Godziny emisji Meandry świadomości

Reklama
13:25

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 3

Czas: 10min.

Sir Ben Kingsley urodził się jako Krishna Bhanji 31 grudnia 1943 roku. Zaczynał od gry w teatrze. Dziś równie znakomite role tworzy w dramatach, jak w horrorze czy filmach akcji.

Godziny emisji Portrety gwiazd

13:35

Whistle and I'll Come to You

Czas: 65min.

Dramat z Johnem Hurtem w roli głównej. Na opustoszałej plaży James Parkin spotyka zjawę. Skutki tego spotkania okażą się naprawdę przerażające...

Godziny emisji Whistle and I'll Come to You

14:40

Na tropie sąsiada

Czas: 105min.

W roli głównej Denise Richards. Gdy do sąsiedniego domu wprowadza się pewien lekarz, dzieci z okolicy chcą się upewnić, że nie jest on opiekunem... pożerającego sąsiadów potwora.

Godziny emisji Na tropie sąsiada

16:25

Wielki Interes

Czas: 120min.

Biznes Steve'a jest zagrożony, gdy wtem pojawia się możliwość zawarcia niezwykle korzystnego kontraktu. Życie Steve'a i jego biznesowych partnerów zmieni się nie do poznania...

Godziny emisji Wielki Interes

18:25

Miłość i śmierć

Czas: 105min.

Woody Allen prowadzi narrację na miarę Tołstoja. Tłem jego opowieści jest Rosja końca osiemnastego wieku - epoki, w której Napoleon doskonalił się w robieniu... napoleonek.

Godziny emisji Miłość i śmierć

20:10

Pocalunek przed smiercia

Czas: 110min.

Thriller. Robert Wagner gra Budda Corlissa, ambitnego chłopaka z ubogiej rodziny, który morduje swoją ciężarną dziewczynę, Dorothy (Joanne Woodward) i próbuje upozorować jej samobójstwo.

Godziny emisji Pocalunek przed smiercia

22:00

Na linii wroga

Czas: 110min.

Rok po nieudanej tajnej operacji w Wietnamie Mike Weston dowiaduje się, że jego partner wcale nie zginął, ale jest przetrzymywany w straszliwym obozie jenieckim.

Godziny emisji Na linii wroga

23:50

Anneliese: The Exorcist Tapes

Czas: 115min.

Młoda kobieta cierpi na tajemnicze dolegliwości, a w jej domu mają miejsce zjawiska paranormalne. Z pomocą przybywa ksiądz-egzorcysta.

Godziny emisji Anneliese: The Exorcist Tapes

01:45

Chłopcy Mamusi

Czas: 110min.

Jude Madigan bez wyjaśnienia opuszcza męża Roberta i trzech synów. Po dziesięciu latach kobieta powraca i chce ponownego zjednoczenia całej rodziny.

Godziny emisji Chłopcy Mamusi

03:35

Nowokaina

Czas: 110min.

Dramat z udziałem Steve'a Martina. Dentysta jest podejrzany o morderstwo po tym, jak atrakcyjna pacjentka uwodzi go i kradnie z jego gabinetu lekarstwa.

Godziny emisji Nowokaina

Reklama
05:25

Moby Dick

Czas: 115min.

Ekranizacja wielkiej literatury: Gregory Peck w roli jednonogiego kapitana Ahaba ścigającego po oceanie ogromnego, białego wieloryba. W filmie występuje Orson Welles.

Godziny emisji Moby Dick

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-20. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-20 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info