Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2018-11-23 - ramówka, emisje

2018-11-23 Pokaż dziś

06:00

Proces w Berlinie

Czas: 110min.

W roli głównej Martin Sheen. Amerykański sędzia przewodzi procesowi - musi zdecydować, czy uprowadzenie samolotu z Niemiec Wschodnich do Zachodniego Berlina było uzasadnione.

Godziny emisji Proces w Berlinie

07:50

Nie mów jej, że to ja

Czas: 115min.

Komedia romantyczna z udziałem Steve'a Guttenberga. Mężczyzna, który wygrał walkę z rakiem, chce znowu chodzić na randki. Jego siostra robi mu makijaż, aby podobał się kobietom...

Godziny emisji Nie mów jej, że to ja

09:45

Obudzić Się W Reno

Czas: 110min.

Komedia romantyczna o dwóch parach, które wyruszają do Reno, aby obejrzeć pokazy monster trucków.

Godziny emisji Obudzić Się W Reno

11:35

Kosmiczny Terror

Czas: 115min.

Film akcji z Danielem Baldwinem w roli głównej. NASA i Sowiecka Agencja Kosmiczna szykują się do misji, której bazą będzie stacja kosmiczna.

Godziny emisji Kosmiczny Terror

13:30

Diabelskie wiatry

Czas: 115min.

Były meteorolog (Joe Lando) wraca w rodzinne strony. Tymczasem do miasta zbliża się potężna burza — taka sama jak ta, w czasie której przed laty zginęła żona bohatera.

Godziny emisji Diabelskie wiatry

Reklama
15:25

Nastoletni wilkołak

Czas: 110min.

Oryginalna komedia; w roli głównej — Michael J. Fox. Nastolatek niespodziewanie odkrywa, że umie przemieniać się w wilkołaka, co kompletnie odmienia całe jego życie.

Godziny emisji Nastoletni wilkołak

17:15

Inny dzień

Czas: 110min.

Kobieta podróżująca w czasie (Shannen Doherty) próbuje zmienić wydarzenia z przeszłości — między innymi nie dopuścić do śmierci swojego męża (Max Martini) w pożarze.

Godziny emisji Inny dzień

19:05

Władca świata

Czas: 115min.

Jest rok 1848. Genialny wynalazca chce oblecieć całą Ziemię na pokładzie swojego statku powietrznego, aby powstrzymać wszystkie wojny i konflikty. Film na podstawie powieści Juliusza Verne'a.

Godziny emisji Władca świata

21:00

Pułapka dusz

Czas: 115min.

Fantazja i rzeczywistość mieszają się ze sobą, kiedy złowrogi duch nawiedza czwórkę studentów college'u w starym domu. W rolach głównych Billie Piper, Luke Mably i Sam Troughton.

Godziny emisji Pułapka dusz

22:55

Zew krwi

Czas: 120min.

Thriller z udziałem Jasona Behra. 12-letni chłopiec i jego matka stają się celem dwóch watah wilkołaków, z których każda ma inne intencje i motywacje.

Godziny emisji Zew krwi

00:55

Eli Roth: Historia Horroru - Seria 3, odc. 2

Czas: 60min.

Godziny emisji Eli Roth: Historia Horroru

01:55

Eli Roth: Historia Horroru - Seria 3, odc. 3

Czas: 60min.

Godziny emisji Eli Roth: Historia Horroru

02:55

Mroki Lasu

Czas: 110min.

Horror z udziałem Patricii Clarkson, Agnes Bruckner i Bruce'a Campbella. Nastolatka rozpoczyna naukę w szkole dla dziewcząt położonej w głębi lasu. Wkrótce jej koleżanki z klasy zaczynają znikać...

Godziny emisji Mroki Lasu

04:45

Ruby Jean And Joe

Czas: 105min.

Joe Wade, starzejący się kowboj występujący w objazdowym rodeo, poznaje 17-letnią Ruby Jane. Mimo wszystkich dzielących ich różnic zaczyna się między nimi niezwykła przyjaźń.

Godziny emisji Ruby Jean And Joe

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-23. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-23 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info