Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2018-11-24 - ramówka, emisje

2018-11-24 Pokaż dziś

06:30

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 2

Czas: 10min.

Angelina Jolie Voight dorastała w świecie filmu, a potem zrobiła błyskotliwą karierę, ukoronowaną nagrodami: Złotym Globem oraz Oscarem.

Godziny emisji Portrety gwiazd

06:40

Nastoletni wilkołak

Czas: 110min.

Oryginalna komedia; w roli głównej — Michael J. Fox. Nastolatek niespodziewanie odkrywa, że umie przemieniać się w wilkołaka, co kompletnie odmienia całe jego życie.

Godziny emisji Nastoletni wilkołak

08:30

Inny dzień

Czas: 110min.

Kobieta podróżująca w czasie (Shannen Doherty) próbuje zmienić wydarzenia z przeszłości — między innymi nie dopuścić do śmierci swojego męża (Max Martini) w pożarze.

Godziny emisji Inny dzień

10:20

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 6

Czas: 10min.

William James (Bill) Murray zaczynał karierę w programie „Saturday Night Live", za co dostał nagrodę Emmy. Jego swobodny, oparty na improwizacji styl szybko zapewnił mu sławę także na wielkim ekranie.

Godziny emisji Portrety gwiazd

10:30

Jastrzębie

Czas: 120min.

Czarna komedia. Dwóch mężczyzn, śmiertelnie chorych na raka, porywa karetkę pogotowia. Panowie ruszają na swą ostatnią wyprawę przez burdele Amsterdamu.

Godziny emisji Jastrzębie

Reklama
12:30

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 14

Czas: 10min.

Urodziła się jako Elizabeth Mitchell, ale zmieniła nazwisko, żeby nie mylono jej z inną aktorką. Zaczynała od ról epizodycznych, ale już wkrótce dała się poznać jak świetna aktorka komediowa.

Godziny emisji Portrety gwiazd

12:40

Władca świata

Czas: 115min.

Jest rok 1848. Genialny wynalazca chce oblecieć całą Ziemię na pokładzie swojego statku powietrznego, aby powstrzymać wszystkie wojny i konflikty. Film na podstawie powieści Juliusza Verne'a.

Godziny emisji Władca świata

14:35

Jack i magiczna fasola

Czas: 110min.

Jack (Colin Ford) wspina się po łodydze fasoli, by ocalić małą dziewczynkę, zamienioną w harfę.

Godziny emisji Jack i magiczna fasola

16:25

Niebo czy ziemia

Czas: 110min.

Komedia z Antonem Yelchinem w roli głównej. Anioł-stróż ma dobę na przekonanie pewnej zagubionej duszyczki, że jednak warto żyć.

Godziny emisji Niebo czy ziemia

18:15

Morderstwo między wersami

Czas: 110min.

W roli głównej występuje Peggy Ashcroft. Popularna autorka powieści kryminalnych bada sprawę porwania młodej kobiety - i konsultuje się ze swoim literackim alter ego.

Godziny emisji Morderstwo między wersami

20:05

Noc mysliwego

Czas: 115min.

Niezapomniana kreacja Roberta Mitchuma w roli demonicznego kaznodziei ścigającego dwójkę dzieci, które uciekają z wielką sumą pieniędzy.

Godziny emisji Noc mysliwego

22:00

Obudzić Się W Reno

Czas: 120min.

Niedoświadczony policjant Jeff Cole (Omar Epps) działa pod przykryciem, aby rozpracować narkotykowe imperium przestępcy, który sam siebie nazywa Bogiem.

Godziny emisji Obudzić Się W Reno

00:00

Cisnienie

Czas: 125min.

Na pokładzie okrętu podwodnego U.S.S. Manta w tajemniczych okolicznościach umiera kapitan. Jego zastępca, porucznik Brice, zrobi wszystko, aby ocalić załogę.

Godziny emisji Cisnienie

02:05

Złodziej

Czas: 135min.

Michael Mann jest reżyserem tego stylowego, pięknie sfilmowanego thrillera. James Caan zna się na sejfach. Planuje swą ostatnią kradzież - a to ze względu na pewną kobietę (Tuesday Weld).

Godziny emisji Złodziej

04:20

Odkrywcy

Czas: 110min.

Komedia. W roli głównej Griffin Dunne. Członkowie dysfunkcyjnej rodziny udają się w podróż, która ma im pomóc w zrozumieniu problemów i poznaniu się nawzajem.

Godziny emisji Odkrywcy

Reklama

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-24. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-24 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info