Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2019-03-24 - ramówka, emisje

2019-03-24 Pokaż dziś

06:50

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 5

Czas: 10min.

Benedict Timothy Carlton Cumberbatch urodził się w 1976 w Londynie. Mimo niezwykłego, bardzo arystokratycznego zestawu imion, zdołał nie tylko zrobić światową karierę, ale i zostać symbolem seksu.

Godziny emisji Portrety gwiazd

07:00

Earthbound

Czas: 115min.

Joe pochodzi z innej planety — tak w każdym razie powiedział mu ojciec, który zmarł, kiedy chłopak miał 11 lat. Joemu trudno przystosować się do życia wśród ludzi, chciałby także znaleźć dziewczynę...

Godziny emisji Earthbound

08:55

Zwyciężczyni Z Ohio

Czas: 115min.

Aby utrzymać dziesiątkę swoich dzieci, Evelyn Ryan (Julianne Moore) startuje w konkursie tworzenia sloganów reklamowych.

Godziny emisji Zwyciężczyni Z Ohio

10:50

Kuffs

Czas: 115min.

Kiedy jego starszy brat, policjant, ginie na służbie, bohater grany przez Christiana Slatera postanawia sam zostać stróżem prawa i dopaść zabójcę.

Godziny emisji Kuffs

12:45

Trzymaj Ze Steinami

Czas: 110min.

Jeremy Piven gra 13-letniego chłopca, który wykorzystuje zbliżającą się barmicwę do naprawienia napiętych relacji między swoim ojcem a dziadkiem.

Godziny emisji Trzymaj Ze Steinami

Reklama
14:35

O Angliku, który wszedł na wzgórze, a zszedł z góry

Czas: 110min.

Hugh grant wciela się w rolę angielskiego kartografa, którego czeka trudne zadanie: musi poinformować mieszkańców walijskiej wioski, że wzniesienie, które uznają za górę, jest jedynie wzgórzem...

Godziny emisji O Angliku, który wszedł na wzgórze, a zszedł z góry

16:25

Latający Chłopcy

Czas: 120min.

Film akcji, w roli głównej Jesse James. Odwaga dwóch młodych chłopaków wystawiona zostaje na nie lada próbę: przez przypadek zostaną pasażerami na gapę samolotu, który należy do mafii.

Godziny emisji Latający Chłopcy

18:25

Czysta Karta

Czas: 105min.

Dramat z Lisą Brenner w roli głównej. Cierpiąca na zanik pamięci kobieta zostaje skazana na karę śmierci za morderstwo. Problem w tym, że nie pamięta, że popełniła zbrodnię. FBI uwalnia ją, dając jej szansę na nowe życie....

Godziny emisji Czysta Karta

20:10

Desperacka Misja

Czas: 110min.

Film s.f. w reżyserii Terry'ego Cunninghama. Ogromna asteroida zderza się z Księżycem, wywołując serię kataklizmów na Ziemi. Naukowcy zwracają się do jedynego człowieka, który może ocalić planetę...

Godziny emisji Desperacka Misja

22:00

Megalodon

Czas: 115min.

Horror science fiction z udziałem Michaela Madsena. Okręt wojenny poszukujący niezidentyfikowanej jednostki podwodnej znajduje ogromnego, prehistorycznego rekina.

Godziny emisji Megalodon

23:55

Krwiożerczy rój

Czas: 110min.

Ciężarówka przewożąca do USA niebezpieczne osy z Meksyku rozbija się. Rój uwolnionych owadów zagraża mieszkańcom niewielkiego meksykańskiego miasteczka.

Godziny emisji Krwiożerczy rój

01:45

Uwikłany

Czas: 120min.

Mroczny thriller z udziałem Bena Afflecka i Charlize Theron. Były skazaniec przejmuje tożsamość nieżyjącego współwięźnia, aby zdobyć jego korespondencyjną dziewczynę. Okazuje się, że to był błąd...

Godziny emisji Uwikłany

03:45

Pacific Heights

Czas: 115min.

Thriller psychologiczny w reżyserii Johna Schlesingera. Para odnawia wymarzony dom — a wtedy wprowadza się do niego lokator z piekła rodem, który stara się pozbyć właścicieli.

Godziny emisji Pacific Heights

05:40

Trwa...  O Angliku, który wszedł na wzgórze, a zszedł z góry

Czas: 95min.

Hugh grant wciela się w rolę angielskiego kartografa, którego czeka trudne zadanie: musi poinformować mieszkańców walijskiej wioski, że wzniesienie, które uznają za górę, jest jedynie wzgórzem...

Godziny emisji O Angliku, który wszedł na wzgórze, a zszedł z góry

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-03-24. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-03-24 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info