Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2019-03-26 - ramówka, emisje

2019-03-26 Pokaż dziś

06:10

Pan i Pani Bridge

Czas: 150min.

Okres przed II wojną światową. Zamożny prawnik ze środkowego zachodu USA (Paul Newman), jego żona (Joanne Woodward) i ich dzieci stopniowo oddalają się od siebie.

  Godziny emisji Pan i Pani Bridge

08:40

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 25

Czas: 10min.

Michael Fassbender urodził się w Niemczech, ale wychowywał się w Irlandii. Dziś jest jednym z najprzystojniejszych mężczyzn — i jednym z najlepszych młodych aktorów w Hollywood.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

08:50

Co gryzie Gilberta Grape'a

Czas: 135min.

Po śmierci ojca Gilbert (Johnny Depp) musi opiekować się swoim upośledzonym bratem Arniem.

  Godziny emisji Co gryzie Gilberta Grape'a

11:05

Droga

Czas: 125min.

W postapokaliptycznym świecie ojciec (Viggo Mortensen) i syn szukają żywności i starają się uniknąć brutalnych gangów. Chcą przeżyć i dotrzeć nad morze.

  Godziny emisji Droga

13:10

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 27

Czas: 10min.

Znakomity aktor Philip Seymour Hoffman przez całe życie walczył z uzależnieniem. Karierę budował powoli i konsekwentnie, aż stał się jednym z najlepszych aktorów charakterystycznych w historii.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

Reklama
13:20

Zwycięski sezon

Czas: 120min.

Trener po przejściach ma szansę odkupić dawne winy, prowadząc dziewczęcą drużynę koszykarską w miejscowym liceum. W jednej z głównych ról — Rooney Mara.

  Godziny emisji Zwycięski sezon

15:20

Sułtani westernu

Czas: 130min.

Billy Crystal, Daniel Stern oraz Bruno Kirby grają trzech przyjaciół, przechodzących kryzys wieku średniego. Czekają na nich przygody w kowbojskim stylu!

  Godziny emisji Sułtani westernu

17:30

Szarza Lekkiej Brygady

Czas: 145min.

Trevor Howard i Vanessa Redgrave dają popis gry aktorskiej w filmie zawierającym niezwykle krytyczne spojrzenie na wiktoriańską Anglię i kontrast pomiędzy arystokracją a klasami niższymi.

  Godziny emisji Szarza Lekkiej Brygady

19:55

Cisnienie

Czas: 125min.

Na pokładzie okrętu podwodnego U.S.S. Manta w tajemniczych okolicznościach umiera kapitan. Jego zastępca, porucznik Brice, zrobi wszystko, aby ocalić załogę.

  Godziny emisji Cisnienie

22:00

Renegaci

Czas: 125min.

Dramat kryminalny z udziałem Kiefera Sutherlanda. Policyjny tajniak współpracuje z Indianinem, który stara się odzyskać skradzioną starożytną lancę plemienia Lakotów.

  Godziny emisji Renegaci

00:05

Sposób Cuttera

Czas: 125min.

Alex Cutter (John Heard) to ostro pijący, agresywny weteran z Wietnamu. Kiedy jego przyjaciel (Jeff Bridges) zostaje oskarżony o cudzą zbrodnię, Alex planuje zemstę na prawdziwym mordercy.

  Godziny emisji Sposób Cuttera

02:10

Prośba o śmierć

Czas: 110min.

Spokojny imigrant z Japonii stara się prowadzić interesy w Ameryce. Kiedy jednak jego i jego rodzinę zaczynają prześladować gangsterzy, okazuje się, że jest on doskonale wyszkolonym mistrzem ninja.

  Godziny emisji Prośba o śmierć

04:00

Hannah I Jej Siostry

Czas: 120min.

Znakomita komedia Woody'ego Allena. Hannah to żona doskonała i oddana matka — do chwili, kiedy zaczyna podejrzewać swojego męża o romans z jedną z jej sióstr.

  Godziny emisji Hannah I Jej Siostry

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-03-26. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-03-26 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info