Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2019-03-31 - ramówka, emisje

2019-03-31 Pokaż dziś

06:10

Gra o miłośc

Czas: 120min.

Dramat z udziałem Bena Afflecka i Gwyneth Paltrow. Buddy odstępuje swój bilet lotniczy obcemu człowiekowi, który następnie ginie w katastrofie samolotu. Tragedia całkowicie zmienia życie Buddy'ego.

Reżyseria: Don Roos

Obsada: Ben Affleck , Gwyneth Paltrow , Joe Morton , Natasha Henstridge , Tony Goldwyn , Jennifer Grey , Johnny Galecki , Caroline Aaron , Alex D. Linz , David Dorfman , Edward Edwards , Julia Campbell , Sam Robards , David St. James , Matthew Frauman , David Paymer , Katherine Disque , Juan García

  Godziny emisji Gra o miłość

08:10

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 27

Czas: 10min.

Znakomity aktor Philip Seymour Hoffman przez całe życie walczył z uzależnieniem. Karierę budował powoli i konsekwentnie, aż stał się jednym z najlepszych aktorów charakterystycznych w historii.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

08:20

Wyspa Syren

Czas: 110min.

Ryan (Caitlin Carmichael) przeprowadza się z ojcem do małego rybackiego miasteczka. Kiedy stara się przystosować do nowego miejsca, poznaje Coral — która wkrótce okazuje się być syreną.

  Godziny emisji Wyspa Syren

10:10

Jeździec Wielorybów

Czas: 115min.

Wyreżyserowana przez Niki Caro opowieść o miłości, odrzuceniu i zwycięstwie. W plemieniu Maorysów wodzami mogą być tylko mężczyźni. Paikei, wnuczka wodza, uważa, że powinna zostać jego następczynią.

  Godziny emisji Jeździec Wielorybów

12:05

Wypraw

Czas: 120min.

Quebec Bill Bonhomme (Kris Kristofferson), farmer i przemytnik alkoholu, wyrusza w niebezpieczną drogą z ładunkiem whiskey. Robi to, by utrzymać rodzinę.

  Godziny emisji Wypraw

Reklama
14:05

Amerykańska Rapsodia

Czas: 120min.

Młoda dziewczyna z Węgier przybywa do USA, gdzie po długiej rozłące spotyka rodziców. Rozdzieliła się z nimi w czasie ucieczki z komunistycznej ojczyzny w latach 50.

  Godziny emisji Amerykańska Rapsodia

16:05

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 14

Czas: 10min.

Urodziła się jako Elizabeth Mitchell, ale zmieniła nazwisko, żeby nie mylono jej z inną aktorką. Zaczynała od ról epizodycznych, ale już wkrótce dała się poznać jak świetna aktorka komediowa.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

16:15

Swiety Ralph

Czas: 115min.

Film opowiada historię Ralpha Walkera (Adam Butcher), ucznia dziewiątej klasy, który bierze udział w Maratonie Bostońskim w 1954 r., wierząc, że jeśli wygra, jego matka odzyska zdrowie.

  Godziny emisji Swiety Ralph

18:10

United

Czas: 115min.

W oparciu o wydarzenia historyczne. Opowieść o "Busby Babes", legendzie Manchester United: najmłodszej drużynie, która wygrywała w Pucharze Anglii. W 1958 roku ośmiu jej członków zginęło w katastrofie lotniczej.

  Godziny emisji United

20:05

Diabelskie wiatry

Czas: 115min.

Były meteorolog (Joe Lando) wraca w rodzinne strony. Tymczasem do miasta zbliża się potężna burza — taka sama jak ta, w czasie której przed laty zginęła żona bohatera.

  Godziny emisji Diabelskie wiatry

22:00

Mamut

Czas: 110min.

W roli głównej — Vincent Ventresca. Meteor uderza w muzeum historii naturalnej w małym miasteczku. Wkrótce okazuje się, że to statek kosmiczny, którym na Ziemię przybyła zmiennokształtna forma życia.

  Godziny emisji Mamut

23:50

Triassic World

Czas: 110min.

Horror science fiction z udziałem Shellie Sterling. Naukowcy wykorzystują dinozaury do hodowli ludzkich organów do przeszczepów. Kiedy zwierzęta uciekają, ich twórcy muszą powstrzymać katastrofę.

  Godziny emisji Triassic World

01:40

Zew krwi

Czas: 110min.

Thriller z udziałem Jasona Behra. 12-letni chłopiec i jego matka stają się celem dwóch watah wilkołaków, z których każda ma inne intencje i motywacje.

  Godziny emisji Zew krwi

03:30

400 Days

Czas: 105min.

Czworo astronautów bierze udział w symulacji podróży kosmicznej. Trwająca 400 dni próba dobiega końca, ale uczestnicy czują, że coś jest nie tak.

  Godziny emisji 400 Days

05:15

Whistle and I'll Come to You

Czas: 60min.

Dramat z Johnem Hurtem w roli głównej. Na opustoszałej plaży James Parkin spotyka zjawę. Skutki tego spotkania okażą się naprawdę przerażające...

  Godziny emisji Whistle and I'll Come to You

Reklama

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-03-31. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-03-31 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info