Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2019-04-10 - ramówka, emisje

2019-04-10 Pokaż dziś

06:40

I'm Reed Fish

Czas: 110min.

Życie Reeda Fisha pogrąża się w chaosie, kiedy jego dawna ukochana wraca do miasta w przeddzień jego ślubu z obecną narzeczoną.

  Godziny emisji I'm Reed Fish

08:30

Emma

Czas: 135min.

Gwyneth Paltrow gra główną rolę w filmie kostiumowym na podstawie powieści Jane Austen. Młoda swatka chce znaleźć męża dla swojej przyjaciółki — i nie zauważa, że także o nią ktoś się stara.

  Godziny emisji Emma

10:45

Chlopcy

Czas: 105min.

Uczniowie szkoły dla chłopców znajdują nieprzytomną dziewczynę. Kiedy przychodzi do siebie, odmawia wezwania pomocy lekarskiej... Wygląda na to, że dziewczyna przed czymś ucieka.

  Godziny emisji Chlopcy

12:30

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 8

Czas: 10min.

Carey Mulligan nie zdała do szkoły teatralnej, napisała więc list do Juliana Fellowesa, który pomógł jej w zdobywaniu miejsc na przesłuchaniach i zdjęciach próbnych. Już wkrótce Carey zaczęła grać u boku takich gwiazd jak Keira Knightley.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

12:40

Poza Swiadomoscia

Czas: 95min.

Thriller psychologiczny z udziałem Melissy Sagemiller i Caseya Afflecka. Po tragicznym w skutkach wypadku samochodowym Cassie prześladują wizje jej zmarłego przyjaciela.

  Godziny emisji Poza Swiadomoscia

Reklama
14:15

Dr Phibes powraca

Czas: 105min.

Dr Phibes (Vincent Price) wyrusza do Egiptu, aby znaleźć tam eliksir życia i wskrzesić swoją żonę, zmarłą rzekomo na skutek błędów lekarzy.

  Godziny emisji Dr Phibes powraca

16:00

Jak zamordowac wlasna zone

Czas: 135min.

Beztroski Stanley to zagorzały kawaler. Dzień po suto zakrapianej imprezie dowiaduje się, że wziął ślub.

  Godziny emisji Jak zamordowac wlasna zone

18:15

Niezawodny plan

Czas: 110min.

Kevin (Ryan Reynolds), Sam i Rob należą do grupy, która dla zabawy przygotowuje fikcyjne napady — do chwili, kiedy pewien gangster szantażuje ich, aby przeprowadzili prawdziwy.

  Godziny emisji Niezawodny plan

20:05

Człowiek zagadka

Czas: 115min.

Thriller z Michaelem Cainem w roli głównej. Były agent MI6 dostaje nowy wygląd i tożsamość od KGB - i jako "nowy człowiek" udaje się do Wielkiej Brytanii po pewne tajne dokumenty.

  Godziny emisji Człowiek zagadka

22:00

Pięciu z Balibo

Czas: 130min.

Anthony LaPaglia wciela się w rolę Rogera Easta — korespondenta wojennego, który wyrusza do Timoru Wschodniego, aby zbadać sprawę zamordowania w 1975 r. piątki dziennikarzy.

  Godziny emisji Pięciu z Balibo

00:10

Zaćmienie

Czas: 115min.

Thriller z Matthew Modinem w roli głównej. Zepsuty rozrywkami aktor próbuje odtworzyć wydarzenia pewnej nocy sprzed lat. Niestety, to, co wydarzyło się wtedy w Miami, pozostaje dla niego zagadką...

  Godziny emisji Zaćmienie

02:05

Miasto śmierci

Czas: 130min.

Lauren Adrian (Jennifer Lopez), dziennikarka z Chicago, przyjeżdża do Meksyku, aby zbadać sprawę tajemniczych morderstw meksykańskich kobiet w okolicy fabryki należącej do amerykańskich właścicieli.

  Godziny emisji Miasto śmierci

04:15

Obudzić Się W Reno

Czas: 105min.

Komedia romantyczna o dwóch parach, które wyruszają do Reno, aby obejrzeć pokazy monster trucków.

  Godziny emisji Obudzić Się W Reno

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-04-10. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-04-10 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info