Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2019-04-11 - ramówka, emisje

2019-04-11 Pokaż dziś

06:00

Dr Phibes powraca

Czas: 105min.

Dr Phibes (Vincent Price) wyrusza do Egiptu, aby znaleźć tam eliksir życia i wskrzesić swoją żonę, zmarłą rzekomo na skutek błędów lekarzy.

  Godziny emisji Dr Phibes powraca

07:45

Jak zamordowac wlasna zone

Czas: 135min.

Beztroski Stanley to zagorzały kawaler. Dzień po suto zakrapianej imprezie dowiaduje się, że wziął ślub.

  Godziny emisji Jak zamordowac wlasna zone

10:00

Niezawodny plan

Czas: 110min.

Kevin (Ryan Reynolds), Sam i Rob należą do grupy, która dla zabawy przygotowuje fikcyjne napady — do chwili, kiedy pewien gangster szantażuje ich, aby przeprowadzili prawdziwy.

  Godziny emisji Niezawodny plan

11:50

Wspaniały rok 1939

Czas: 150min.

Brytyjski thriller, którego akcja rozgrywa się w Londynie i na sielskiej wsi w hrabstwie Norfolk, w czasie gdy Wielka Brytania stoi na krawędzi wojny.

  Godziny emisji Wspaniały rok 1939

14:20

Kapitan Jack

Czas: 115min.

Ekscentryczny marynarz (Bob Hoskins) zbiera równie ekscentryczną załogę, by pożeglować z północy Anglii do Arktyki, śladem kapitana Scoresby'ego, który pokonał podobną trasę w 1791 roku.

  Godziny emisji Kapitan Jack

Reklama
16:15

Powrot muszkieterow

Czas: 120min.

Kiedy Oliver Cromwell (Alan Howard) obala króla Anglii, kardynał Mazarin (Philippe Noiret) wzywa na pomoc D'Artagnana i jego muszkieterów.

Reżyseria: Richard Lester

Obsada: Michael York , Oliver Reed , Frank Finlay , C. Thomas Howell , Kim Cattrall , Geraldine Chaplin , Roy Kinnear , Christopher Lee , Philippe Noiret , Richard Chamberlain , Eusebio Lázaro , Alan Howard , David Tristan Birkin , Bill Paterson , Jean-Pierre Cassel

  Godziny emisji Powrót muszkieterów

18:15

Miłość i pieniądze

Czas: 110min.

Zamożny pisarz udaje, że jest biedny i brak mu weny, aby przekonać się, czy ukochana kobieta kocha jego — czy tylko jego pieniądze.

  Godziny emisji Miłość i pieniądze

20:05

Zbrodnia i kara

Czas: 115min.

Raskolnikow (Patrick Dempsey) popełnił morderstwo, aby dowieść swojej wielkości — a teraz dręczy go poczucie winy. Ekranizacja powieści Fiodora Dostojewskiego.

  Godziny emisji Zbrodnia i kara

22:00

Syn - Seria 1, odc. 7

Czas: 60min.

Epicka opowieść z Dzikiego Zachodu, w roli głównej Pierce Brosnan. W 1849 młody Eli musi sobie radzić z plemiennymi rozgrywkami. W 1915, kryzys zmusza Pete'a i Sally do podjęcia decyzji, która na zawsze zmieni rodzinę.

  Godziny emisji Syn

23:00

Bunt Na Bounty

Czas: 150min.

Pełen akcji film przygodowy z udziałem Mela Gibsona, Anthony'ego Hopkinsa i Laurence'a Oliviera. W 1789 r. załoga okrętu Bounty płynącego na Tahiti podnosi bunt przeciwko swojemu kapitanowi.

  Godziny emisji Bunt Na Bounty

01:30

Bestseller

Czas: 120min.

Płatny zabójca Cleve (James Woods) proponuje policjantowi i pisarzowi w jednej osobie, Dennisowi (Brian Dennehy), spisanie historii o tym, jak pracował dla najpotężniejszych polityków w kraju.

  Godziny emisji Bestseller

03:30

Oko obserwatora

Czas: 120min.

Mroczny thriller z udziałem Ewana McGregora i Ahsley Judd. Prywaty detektyw przemierza Amerykę, śledząc seryjną morderczynię.

  Godziny emisji Oko obserwatora

05:30

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 15

Czas: 10min.

Emily Blunt urodziła się w Londynie w 1983. Przełomową dla swej kariery rolę zagrała w filmie "Diabeł ubiera się u Prady" - u boku Meryl Streep i Anne Hathaway. Za tę kreację aktorską dostała nominację do Złotego Globu.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

05:40

Emma

Czas: 120min.

Gwyneth Paltrow gra główną rolę w filmie kostiumowym na podstawie powieści Jane Austen. Młoda swatka chce znaleźć męża dla swojej przyjaciółki — i nie zauważa, że także o nią ktoś się stara.

  Godziny emisji Emma

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-04-11. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-04-11 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info