Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2019-04-14 - ramówka, emisje

2019-04-14 Pokaż dziś

06:00

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 5

Czas: 10min.

Benedict Timothy Carlton Cumberbatch urodził się w 1976 w Londynie. Mimo niezwykłego, bardzo arystokratycznego zestawu imion, zdołał nie tylko zrobić światową karierę, ale i zostać symbolem seksu.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

06:10

Jeździec Wielorybów

Czas: 115min.

Wyreżyserowana przez Niki Caro opowieść o miłości, odrzuceniu i zwycięstwie. W plemieniu Maorysów wodzami mogą być tylko mężczyźni. Paikei, wnuczka wodza, uważa, że powinna zostać jego następczynią.

  Godziny emisji Jeździec Wielorybów

08:05

Człowiek w żelaznej masce

Czas: 150min.

Muszkieterowie ratują tajemniczego więźnia z twierdzy na wyspie — i tak zaczyna się ich największa przygoda.

  Godziny emisji Człowiek w żelaznej masce

10:35

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 18

Czas: 10min.

James McAvoy urodził się w Glasgow, w Szkocji. Początkowo chciał zostać księdzem lub misjonarzem, ostatecznie postawił na aktorstwo.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

10:45

Zaginiony skarb

Czas: 110min.

Brian McBride (Stephen Baldwin) i jego brat Carl znajdują mapę — być może stworzoną przez samego Krzysztofa Kolumba — wskazującą drogę do ukrytego skarbu.

  Godziny emisji Zaginiony skarb

Reklama
12:35

Krwiożerczy rój

Czas: 105min.

Ciężarówka przewożąca do USA niebezpieczne osy z Meksyku rozbija się. Rój uwolnionych owadów zagraża mieszkańcom niewielkiego meksykańskiego miasteczka.

  Godziny emisji Krwiożerczy rój

14:20

Rozamunda I Alboin

Czas: 115min.

Film przygodowy, w roli głównej Jack Palance. Córka króla-wojownika z VI w. staje się pionkiem w rozgrywkach swojego ojca. Niestety, zamiast rozejmu ma miejsce straszliwy rozlew krwi.

  Godziny emisji Rozamunda I Alboin

16:15

End of the world

Czas: 110min.

Potężne burze na Słońcu powodują na Ziemi tsunami, wybuchy wulkanów i wielkie powodzie. Rodzina ucieka przed kataklizmem do wysoko położonych jaskiń, daleko od miasta. W roli głównej — Jhey Castles.

  Godziny emisji End of the world

18:05

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 22

Czas: 10min.

Josh Brolin jest synem znanego aktora i pasierbem słynnej piosenkarki, ale nigdy nie wykorzystywał rodzinnych koneksji. Pracował ciężko przez lata, zanim doczekał się przełomu w karierze.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

18:15

Kosmiczny Terror

Czas: 115min.

Film akcji z Danielem Baldwinem w roli głównej. NASA i Sowiecka Agencja Kosmiczna szykują się do misji, której bazą będzie stacja kosmiczna.

  Godziny emisji Kosmiczny Terror

20:10

Max Havoc: W kręgu ognia

Czas: 110min.

Mały chłopiec kradnie Maxowi walizkę. Okazuje się, że złodziejaszek jest sierotą, zmuszanym do kradzieży przez uliczny gang.

  Godziny emisji Max Havoc: W kręgu ognia

22:00

Snajper

Czas: 115min.

Thriller z udziałem Toma Berengera i Billy'ego Zane'a. Dwaj snajperzy wyruszają na wyjątkowo trudną misję do panamskiej dżungli, aby zlikwidować narkotykowego barona.

Reżyseria: Luis Llosa

Obsada: Tom Berenger , Billy Zane , J.T. Walsh , Aden Young , Ken Radley , Reynaldo Arenas , Gary Swanson , Hank Garrett , Frederick Miragliotta , Vanessa Steele , Carlos Álvarez , Tyler Coppin , Teo Gebert , Edward Wiley

  Godziny emisji Snajper

23:55

Prawo Do Obrony

Czas: 110min.

Jimmy Smits, znany z serialu „Nowojorscy gliniarze", wciela się w rolę byłego szeryfa z Teksasu, który w obronie swojej rodziny musi stawić czoła gangowi bezwzględnych morderców.

  Godziny emisji Prawo Do Obrony

01:45

Ardennes Fury

Czas: 105min.

Film akcji, którego fabuła rozgrywa się w czasie II wojny światowej. Amerykańska jednostka pancerna musi uratować grupę dzieci z sierocińca, zanim ten zostanie zbombardowany.

  Godziny emisji Ardennes Fury

03:30

Prawo Harry'ego

Czas: 120min.

Grupa doskonałych kieszonkowców (James Coburn, Michael Sarrazin, Trish Van Devere i niesamowity Walter Pidgeon) podróżuje przez Stany Zjednoczone i Kanadę, okradając kolejne niewinne ofiary.

  Godziny emisji Prawo Harry'ego

Reklama
05:30

Rózne oblicza Alberta Walkera

Czas: 90min.

Kanadyjski biznesmen (Alan Scarfe) zabija swojego angielskiego wspólnika i przejmuje jego tożsamość. Plan zaczyna się sypać, kiedy ciało zamordowanego zostaje odnalezione.

  Godziny emisji Rózne oblicza Alberta Walkera

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-04-14. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-04-14 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info