Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2019-04-16 - ramówka, emisje

2019-04-16 Pokaż dziś

07:00

Jeździec Wielorybów

Czas: 115min.

Wyreżyserowana przez Niki Caro opowieść o miłości, odrzuceniu i zwycięstwie. W plemieniu Maorysów wodzami mogą być tylko mężczyźni. Paikei, wnuczka wodza, uważa, że powinna zostać jego następczynią.

  Godziny emisji Jeździec Wielorybów

08:55

Elvira's Haunted Hills

Czas: 105min.

Rok 1851, rumuńskie Karpaty. Elvira, która zmierza do Paryża na rewię kankana, zatrzymuje się na noc w nawiedzonym zamku.

  Godziny emisji Elvira's Haunted Hills

10:40

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 24

Czas: 10min.

Melissa McCarthy chciała zostać projektantką mody, zaczęła też studia - ale zrezygnowała z nich i przeniosła się do Nowego Jorku. Tu przyjaciele namówili ją, by spróbowała sił na estradzie.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

10:50

Still Life: A Three Pines Mystery

Czas: 105min.

Inspektor Armand Gamache przybywa ze swymi ludźmi do Three Pines, rozwiązać zagadkę śmierci pewnej powszechnie lubianej kobiety. Już wkrótce okazuje się, że urocza wioska kryje niejeden mroczny sekret...

  Godziny emisji Still Life: A Three Pines Mystery

12:35

Ogniste tornado

Czas: 95min.

W roli głównej — Casper Van Dien. Wywołane przez człowieka ogniste tornado obraca w gruzy Los Angeles. Były strażak i grupa ekologów próbują powstrzymać żywioł.

  Godziny emisji Ogniste tornado

Reklama
14:10

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 26

Czas: 10min.

W 2010 r., po ogromnym sukcesie kinowej trylogii „Władca Pierścieni", w Wellington w Nowej Zelandii Peter Jackson otrzymał z rąk gubernatora tytuł szlachecki.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

14:20

Psim tropem do domu

Czas: 110min.

Pewien człowiek ginie w wypadku samochodowym, po czym... Powraca na ziemię jako pies - i w tej postaci próbuje się skontaktować ze swoją rodziną.

  Godziny emisji Psim tropem do domu

16:10

Pierwsza Liga III: Powrót Do Źródeł 

Czas: 115min.

Gus Cantrell (Scott Bakula) — zawodowy besjbolista, który właśnie kończy karierę — dostaje propozycję poprowadzenia nieznanej, małej drużyny o nazwie Buzz. Jego drużyna szybko zaczyna odnosić sukcesy.

  Godziny emisji Pierwsza liga III: Powrót do źródeł

18:05

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 29

Czas: 10min.

Steve Carell od małego kochał komedię. Po ukończeniu szkoły zdobył angaż w legendarnym teatrze komedii "The Second City" w Chicago.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

18:15

Maska czerwonego moru

Czas: 105min.

Europejski książę (Vincent Price) terroryzuje miejscowych chłopów, wykorzystując swój zamek jako schronienie przed zarazą, która pustoszy kraj.

  Godziny emisji Maska czerwonego moru

20:00

Cisnienie

Czas: 120min.

Na pokładzie okrętu podwodnego U.S.S. Manta w tajemniczych okolicznościach umiera kapitan. Jego zastępca, porucznik Brice, zrobi wszystko, aby ocalić załogę.

  Godziny emisji Cisnienie

22:00

Dracula II: Odrodzenie

Czas: 110min.

Grupa studentów medycyny znajduje dziwne ciało: rozkładające się, ale wciąż żywe, należące podobno do hrabiego Draculi (Stephen Billington). Postanawiają wykorzystać jego potęgę i nieśmiertelność...

Reżyseria: Patrick Lussier

Obsada: Stephen Billington , Craig Sheffer , Jason Scott Lee , Jason London , Diane Neal , Khary Payton , Brande Roderick , John Light , Roy Scheider , David J. Francis

  Godziny emisji Dracula II: Odrodzenie

23:50

Dracula III: Dziedzictwo

Czas: 110min.

Łowca wampirów (Jason London) z pomocą partnera (Jason Scott Lee) wyrusza do Rumunii, aby uratować swoją narzeczoną, uwięzioną przez hrabiego Draculę.

Reżyseria: Patrick Lussier

Obsada: Alexandra Wescourt , Jason Scott Lee , Jason London , Diane Neal , Claudiu Bleonţ , Serban Celea , Ilinca Goia , George Grigore , Ioan Ionescu , Roy Scheider , Rutger Hauer

  Godziny emisji Dracula III: Dziedzictwo

01:40

Topór

Czas: 95min.

Grupa turystów w Nowym Orleanie wybiera się na wycieczkę na bagna. Kiedy gubią drogę, świetna zabawa zamienia się w koszmar.

  Godziny emisji Topór

03:15

Zaciekły pościg

Czas: 125min.

Dwaj doświadczeni gliniarze z Chicago wracają z Key West i zaczynają ścigać handlarza narkotyków, który kiedyś omal ich nie zabił. W rolach głównych Billy Crystal i Gregory Hines.

  Godziny emisji Zaciekły pościg

Reklama
05:20

Niebo czy ziemia

Czas: 95min.

Komedia z Antonem Yelchinem w roli głównej. Anioł-stróż ma dobę na przekonanie pewnej zagubionej duszyczki, że jednak warto żyć.

  Godziny emisji Niebo czy ziemia

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-04-16. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-04-16 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info